Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-26, 15:02   #3991
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Była najwyższa (na dużej głowicy).. Pani mi tlumaczyla, ze być moze przyczyna jest niedoczynnosc tarczycy
Ale co, to dopiero zachorowałaś? Dziwne to tłumaczenie, może laser miał jakąś awarię? Nie mam pojęcia, jeżeli wcześniej były efekty to tylko awaria albo złe przeprowadzenie zabiegu to tłumaczy.

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
No właśnie ja nie chciałam recepty sepic od nikogo i tak rozmawiałam o tym przy którejś depilacji i dowiedziałam się że mają ten preparat bez recepty.
Nie wiem jak jest z emla ale z tym na bikini głębokim nie czułam nic, zużylam pół tubki i trzymałam 1,5 godziny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przez internet też można kupić, nie wiem jak w aptekach.

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Ja bym zaryzykowała tę EMLĘ na następny raz. Ale boje się, że mnie znieczuli i zostanie mi jakiś niedowład. ahaha
kobieto, ja znieczulam twarz przed zabiegiem dermapenem i nawet mi powieka nie drgnie. Nie bój się, jak Ci sparaliżuje skórę pod pachami to przynajmniej przestaniesz się tam pocić
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 15:17   #3992
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Ale co, to dopiero zachorowałaś? Dziwne to tłumaczenie, może laser miał jakąś awarię? Nie mam pojęcia, jeżeli wcześniej były efekty to tylko awaria albo złe przeprowadzenie zabiegu to tłumaczy.

No własnie nie mogl miec awarii, bo w kilku miejscach wypadly(wypadło 10%wlosow), a zabieg byl przeprowadzony wyjątkowo dokładnie i na większej mocy niż poprzednio. Nie wiem jak to wytłumaczyć.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 22:14   #3993
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
kobieto, ja znieczulam twarz przed zabiegiem dermapenem i nawet mi powieka nie drgnie. Nie bój się, jak Ci sparaliżuje skórę pod pachami to przynajmniej przestaniesz się tam pocić
A to ciul, przekonałaś mnie. Na następną wizytę idę z EMLĄ.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 16:55   #3994
ashii
Przyczajenie
 
Avatar ashii
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Mam pytanie odnośnie wypadania włosów pod pachami po pierwszej depilacji laserem vectus:
pani przeprowadzająca zabieg mówiła, że w ciągu tygodnia wypadną wszystkie włosy i będę miała "przedsmak" tego, jak to będzie później, jak się już pozbędę wszystkich włosów, a tymczasem wypadło mi tak z 2/3 i to nie po tygodniu, a po dwóch i jeszcze musialam im "pomóc", w sensie, że poruszyć je pensetką (bez ciągnięcia na siłę). Teraz minęło już 3 tygodnie od zabiegu i ta 1/3 co została cały czas się trzyma, więc nie wiem, czy to ze mną jest coś nie tak? Czy czekać teraz aż i one wypadną, no i kiedy polecacie udać się na kolejny zabieg? Pani z gabinetu polecała 6 tygodni, ale jej dotychczasowe porady się nie sprawdziły, więc wolę jeszcze was podpytać.
ashii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 19:29   #3995
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
No własnie nie mogl miec awarii, bo w kilku miejscach wypadly(wypadło 10%wlosow), a zabieg byl przeprowadzony wyjątkowo dokładnie i na większej mocy niż poprzednio. Nie wiem jak to wytłumaczyć.
Zupełnie tego nie rozumiem A w salonie powiedzieli tarczyca i umywają ręce?

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
A to ciul, przekonałaś mnie. Na następną wizytę idę z EMLĄ.
A widzisz, same plusy Nie a poważnie, Emla nie jest aż taka silna. Jak znieczulam twarz, zmywam całość a potem dłużej mi zejdzie z dermapenem albo chwilowo się czymś zajmę to znieczulenie zaczyna puszczać. Nie wiem jak by musiała być silna żeby poważnie zaszkodzić, tym bardziej, że działa powierzchniowo.

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ashii Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie wypadania włosów pod pachami po pierwszej depilacji laserem vectus:
pani przeprowadzająca zabieg mówiła, że w ciągu tygodnia wypadną wszystkie włosy i będę miała "przedsmak" tego, jak to będzie później, jak się już pozbędę wszystkich włosów, a tymczasem wypadło mi tak z 2/3 i to nie po tygodniu, a po dwóch i jeszcze musialam im "pomóc", w sensie, że poruszyć je pensetką (bez ciągnięcia na siłę). Teraz minęło już 3 tygodnie od zabiegu i ta 1/3 co została cały czas się trzyma, więc nie wiem, czy to ze mną jest coś nie tak? Czy czekać teraz aż i one wypadną, no i kiedy polecacie udać się na kolejny zabieg? Pani z gabinetu polecała 6 tygodni, ale jej dotychczasowe porady się nie sprawdziły, więc wolę jeszcze was podpytać.
Hej ja chodzę na LS, na Vectusie nie byłam ale powiem co myślę. 6 tygodni to zbyt szybko. U każdego odrastanie wygląda inaczej ale ja bym się wybrała po 8 tygodniach minimum. Wtedy jest już co depilować. Wątpię żeby ta 1/3 jeszcze wypadła, może część, jeśli się mocno trzymają jak piszesz to laser ich nie złapał. Teraz kwestia czy zabieg przeprowadzono dokładnie, czy włoski są ciemne, czy moc była odpowiednia?
Pamiętasz na jakich ustawieniach robiono? Powiedz o tym na następnej wizycie, kosmetyczka pewnie zwiększy moc i porównasz efekty.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 22:40   #3996
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
A widzisz, same plusy Nie a poważnie, Emla nie jest aż taka silna. Jak znieczulam twarz, zmywam całość a potem dłużej mi zejdzie z dermapenem albo chwilowo się czymś zajmę to znieczulenie zaczyna puszczać. Nie wiem jak by musiała być silna żeby poważnie zaszkodzić, tym bardziej, że działa powierzchniowo.
A jeszcze techniczne pytanko.. :P
Tak polecasz ile przed zabiegiem wysmarować powierzchnię depilowaną? W ciągu 10 minut dojeżdżam samochodem do mojego salonu. Zmywać przed wyjściem z domu? Ile to pasuje tak trzymać.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 10:23   #3997
Addicted to love
Rozeznanie
 
Avatar Addicted to love
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 708
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny już od dłuższego czasu zbieram się żeby pójść na depilację laserowa. Czy któraś z Was była w depiclinic w Warszawie? Jeśli tak to jakie macie opinie? ��
__________________
staram się być miłą dziewczyną
nie obgryzam paznokci

systematycznie pracuje nad angielskim
najwyższy czas nauczyć się gotować
5/50


Edytowane przez Addicted to love
Czas edycji: 2016-07-28 o 10:28
Addicted to love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-28, 11:58   #3998
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Addicted to love Pokaż wiadomość
Dziewczyny już od dłuższego czasu zbieram się żeby pójść na depilację laserowa. Czy któraś z Was była w depiclinic w Warszawie? Jeśli tak to jakie macie opinie? ��
Ja byłam
Odczucia generalnie mam bardzo dobre, świetna atmosfera, co nie jest bez znaczenia jak ktoś Ci bikini głębokie robi. Za każdym razem wszystko wypadało jestem po 6 na pachy ( mam nadzieję że to koniec) i 5 bikini. Generalnie po 5 pachach i 4 bikini miałam dłuższą przerwę i mało co mi zostało.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 13:45   #3999
Kaczorrek
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorrek
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Nie wyobrażam sobie żadnego zabiegu bez użycia EMLI.... Wszystkie zabiegi medyczne jakie wykonywałam na twarzy i depilacja laserowa (okolice bikini i pachy), zawsze miałam swoją Emlę. Wcześniej prosiłam lekarza o receptę. Nie jest tania, ale warto. A czasami kupowałam bez recepty mniejsze gramaturki bo 5ml sprzedają bez recepty. Lidokainę też kiedyś stosowałam ale wolę Emlę.
Kaczorrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 17:11   #4000
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
A jeszcze techniczne pytanko.. :P
Tak polecasz ile przed zabiegiem wysmarować powierzchnię depilowaną? W ciągu 10 minut dojeżdżam samochodem do mojego salonu. Zmywać przed wyjściem z domu? Ile to pasuje tak trzymać.
Ja nakładam 1,5 godziny przed zabiegiem a do salonu też mam 10 minut samochodem więc zmywam przed wyjściem. Pokryj powierzchnię i przyłóż do niej np. woreczek śniadaniowy, sam się przyklei i będzie trzymał. Efekty będą dużo lepsze, bo nie wytrzesz maści w ubrania I nie przesadzaj z ilością. Ja na początku nakładałam grubą warstwę ale nie ma takiej potrzeby.

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaczorrek Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie żadnego zabiegu bez użycia EMLI.... Wszystkie zabiegi medyczne jakie wykonywałam na twarzy i depilacja laserowa (okolice bikini i pachy), zawsze miałam swoją Emlę. Wcześniej prosiłam lekarza o receptę. Nie jest tania, ale warto. A czasami kupowałam bez recepty mniejsze gramaturki bo 5ml sprzedają bez recepty. Lidokainę też kiedyś stosowałam ale wolę Emlę.
do dobrego człowiek się szybko przyzwyczaja.
Tak mi się przypomniało. Koleżanka robiła ostatnio usta i okazuje się, że na powierzchniach gdzie skóra jest cienka, Emlę nakłada się na 20-30 minut, to wystarczy. My depilujemy skórę o większej gęstości, dlatego godzina to norma.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 18:08   #4001
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Ja nakładam 1,5 godziny przed zabiegiem a do salonu też mam 10 minut samochodem więc zmywam przed wyjściem. Pokryj powierzchnię i przyłóż do niej np. woreczek śniadaniowy, sam się przyklei i będzie trzymał. Efekty będą dużo lepsze, bo nie wytrzesz maści w ubrania I nie przesadzaj z ilością. Ja na początku nakładałam grubą warstwę ale nie ma takiej potrzeby.
O wielkie dzięki.
Na początek kupię sobie tą małą tubkę.
A na ile wystaczy ta mała? Jak mi potrzebne na bikini + pachy? Na 2 razy da radę?
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-29, 12:27   #4002
Kaczorrek
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorrek
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Ja nakładam 1,5 godziny przed zabiegiem a do salonu też mam 10 minut samochodem więc zmywam przed wyjściem. Pokryj powierzchnię i przyłóż do niej np. woreczek śniadaniowy, sam się przyklei i będzie trzymał. Efekty będą dużo lepsze, bo nie wytrzesz maści w ubrania I nie przesadzaj z ilością. Ja na początku nakładałam grubą warstwę ale nie ma takiej potrzeby.

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------


do dobrego człowiek się szybko przyzwyczaja.
Tak mi się przypomniało. Koleżanka robiła ostatnio usta i okazuje się, że na powierzchniach gdzie skóra jest cienka, Emlę nakłada się na 20-30 minut, to wystarczy. My depilujemy skórę o większej gęstości, dlatego godzina to norma.
No, nooo... i dlatego tak ją lubię..., chociaż ostatnio usta robiłam ze znieczuleniem dentystycznym. Rewelacja, nic nie czułam... A co do depilacji to emlą znieczulałam tylko paszki i bikini, bo łydki nie bolały. Emlę powinno się trzymać do godziny, bo później skóra bieleje. oczywiście nie na stałe... Ale po godzinie znieczulenie jest optymalne..., tak mi zalecał lekarz i w sumie to z testów na sobie to chyba prawda.
Kaczorrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 12:09   #4003
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
O wielkie dzięki.
Na początek kupię sobie tą małą tubkę.
A na ile wystaczy ta mała? Jak mi potrzebne na bikini + pachy? Na 2 razy da radę?
A kurka nie mam pojęcia na ile wystarczy? Ja zawsze biorę tę 30 gram i zużywam do innych zabiegów. Na raz wystarczy

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaczorrek Pokaż wiadomość
No, nooo... i dlatego tak ją lubię..., chociaż ostatnio usta robiłam ze znieczuleniem dentystycznym. Rewelacja, nic nie czułam... A co do depilacji to emlą znieczulałam tylko paszki i bikini, bo łydki nie bolały. Emlę powinno się trzymać do godziny, bo później skóra bieleje. oczywiście nie na stałe... Ale po godzinie znieczulenie jest optymalne..., tak mi zalecał lekarz i w sumie to z testów na sobie to chyba prawda.
Mi bieleje nawet po 30 minutach (na twarzy) ale szybko to ustępuje i kolorki wracają więc ok.

Robisz usta? Jakim kwasem? Ja też chcę ale ile osób tyle opinii ... Ja bym wolała Emlę a potem coś z lidokainą w składzie, ponoć spokojnie do przejścia wtedy. Nienawidzę zastrzyków dlatego bałabym się tego dentystycznego
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2016-07-30 o 12:11
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 09:58   #4004
Kaczorrek
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorrek
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
A kurka nie mam pojęcia na ile wystarczy? Ja zawsze biorę tę 30 gram i zużywam do innych zabiegów. Na raz wystarczy

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------


Mi bieleje nawet po 30 minutach (na twarzy) ale szybko to ustępuje i kolorki wracają więc ok.

Robisz usta? Jakim kwasem? Ja też chcę ale ile osób tyle opinii ... Ja bym wolała Emlę a potem coś z lidokainą w składzie, ponoć spokojnie do przejścia wtedy. Nienawidzę zastrzyków dlatego bałabym się tego dentystycznego

Wszystko zależy od wrażliwości na ból. Ja jestem bardzo wrażliwa i na ustach emla mi nie wystarcza. Ale wszystko inne chwyta super. Usta robiłam pierwszy raz S (szybko się wchłonął ) a teraz już M. S i M to gęstość. Jeśli chodzi o firmę to nawet nie wiem.
Kaczorrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 10:34   #4005
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny, jak to jest z depilacja woskiem / depilatorem przed laserem. Czytam teraz, że tak 6 tygodni przerwy musi być, kiedyś czytałam że pół roku.

Chciałbym robić w październiku łydki i w sumie nie wiem czy mogę sobie depilatorem teraz przejechać po nich czy nie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 11:37   #4006
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak to jest z depilacja woskiem / depilatorem przed laserem. Czytam teraz, że tak 6 tygodni przerwy musi być, kiedyś czytałam że pół roku.

Chciałbym robić w październiku łydki i w sumie nie wiem czy mogę sobie depilatorem teraz przejechać po nich czy nie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Im mocniejsze włosy tym lepiej, a wiadomo, że depilator je osłabia.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 19:00   #4007
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Kurde dziewczyny, jestem trochę załamana.
Trochę mi na łydkach odroslo włosów. Ostatni - 8 zabieg, miałam gdzies w maju chyba. Teraz widać ewidentnie, że te, które odrosły, są bardzo miękkie i takie jaśniejsze trochę. No ale cholera, to jest jakieś 30% tego, co było na samym początku, zanim zaczęłam przygodę z laserem. Najgorzej jest na kolanach i chyba tył i zewnętrzna część łydek. ;/
Aż nie mogę się patrzeć na swoje nogi, bo aż załamuję ręce.
Chyba od października zacznę przygodę z Vectusem.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 22:54   #4008
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Kaczorrek Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od wrażliwości na ból. Ja jestem bardzo wrażliwa i na ustach emla mi nie wystarcza. Ale wszystko inne chwyta super. Usta robiłam pierwszy raz S (szybko się wchłonął ) a teraz już M. S i M to gęstość. Jeśli chodzi o firmę to nawet nie wiem.
Właśnie chodziło mi o konkretną nazwę kwasu, bo mają różną gęstość i inaczej wyglądają i różny jest czas wchłaniania. Ale to nic, jakby co to zapytaj kolejnym razem, bom bardzo ciekawa

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak to jest z depilacja woskiem / depilatorem przed laserem. Czytam teraz, że tak 6 tygodni przerwy musi być, kiedyś czytałam że pół roku.

Chciałbym robić w październiku łydki i w sumie nie wiem czy mogę sobie depilatorem teraz przejechać po nich czy nie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już bym nie depilowała. Po laserze potrzeba mi około 2,5 miesiąca żeby wszystko odrosło to po depilatorze te 6 tygodni to takie minimum. Ja bym odczekała 8 dla spokoju ducha . Chyba że pójdziesz np. w połowie października to akurat.

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Kurde dziewczyny, jestem trochę załamana.
Trochę mi na łydkach odroslo włosów. Ostatni - 8 zabieg, miałam gdzies w maju chyba. Teraz widać ewidentnie, że te, które odrosły, są bardzo miękkie i takie jaśniejsze trochę. No ale cholera, to jest jakieś 30% tego, co było na samym początku, zanim zaczęłam przygodę z laserem. Najgorzej jest na kolanach i chyba tył i zewnętrzna część łydek. ;/
Aż nie mogę się patrzeć na swoje nogi, bo aż załamuję ręce.
Chyba od października zacznę przygodę z Vectusem.
Przypomnisz tak w skrócie jak to wyglądało? LS? W jakich odstępach czasowych robiłaś?
30 % to bardzo dużo. Teraz myślę, że niektóre salony mają fajną ofertę zniżkową na zabiegi np. po 6 razie... Wiesz o co mi chodzi? W moim chyba tego nie ma a u Ciebie?
Kurcze ja też się tego boję. W sumie skończyłam dotychczas jedynie bikini ale jakieś niedobitki się pokazują. Robię je punktowo przy innych depilacjach ale boję się, że to się nigdy nie skończy
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 23:12   #4009
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Właśnie chodziło mi o konkretną nazwę kwasu, bo mają różną gęstość i inaczej wyglądają i różny jest czas wchłaniania. Ale to nic, jakby co to zapytaj kolejnym razem, bom bardzo ciekawa

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------


Ja już bym nie depilowała. Po laserze potrzeba mi około 2,5 miesiąca żeby wszystko odrosło to po depilatorze te 6 tygodni to takie minimum. Ja bym odczekała 8 dla spokoju ducha . Chyba że pójdziesz np. w połowie października to akurat.

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------


Przypomnisz tak w skrócie jak to wyglądało? LS? W jakich odstępach czasowych robiłaś?
30 % to bardzo dużo. Teraz myślę, że niektóre salony mają fajną ofertę zniżkową na zabiegi np. po 6 razie... Wiesz o co mi chodzi? W moim chyba tego nie ma a u Ciebie?
Kurcze ja też się tego boję. W sumie skończyłam dotychczas jedynie bikini ale jakieś niedobitki się pokazują. Robię je punktowo przy innych depilacjach ale boję się, że to się nigdy nie skończy
Ja tak mam pachami. ..
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-01, 23:41   #4010
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Przypomnisz tak w skrócie jak to wyglądało? LS? W jakich odstępach czasowych robiłaś?
30 % to bardzo dużo. Teraz myślę, że niektóre salony mają fajną ofertę zniżkową na zabiegi np. po 6 razie... Wiesz o co mi chodzi? W moim chyba tego nie ma a u Ciebie?
Kurcze ja też się tego boję. W sumie skończyłam dotychczas jedynie bikini ale jakieś niedobitki się pokazują. Robię je punktowo przy innych depilacjach ale boję się, że to się nigdy nie skończy
Zaczęłam w styczniu 2015 r. Robilam pierwsze 3 zabiegi co 8 tygodni chyba, no i kolejne 4 robiłam co około 9 tygodni. 8 ostatni zabieg zrobiłam jakieś 3 miesiące po tym 7, już na taką dobitkę, bo malo mi odrosło po 7 zabiegu, ale pomyślałam, że luz zrobię i jak mi zostanie z 5% to nic nie szkodzi, a tu taaki ZONK. ;/
U mnie nie ma zniżek takich, są pakiety. Nie wiem czy w październiku nie pójdę na VECTUS, który jest u mnie i chyba nawet parę zł tańszy niż tam gdzie chodzę na LSD.
Jeszcze ta kwestia TARCZYCY mnie zastanawia. Zażywam najniższą dawke EUTHYROXu - pół tabletki 25 mg, mówiły mi tak babki, że to nie przeszkadza w niczym, ale w sumie nie wiem co to może być powodem. ;/
Ostatnie 2 zabiegi miałam na najwyżej mocy. Bolało jak fiks gdzieniegdzie.
Taka załamka. Ale dobijać łydki już chyba będę w innym salonie, tylk research pasuje zrobić. Chociaż u mnie chyba nie ma za dużego wyboru co do tej depilacji.

Edytowane przez Baas
Czas edycji: 2016-08-01 o 23:55
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 09:10   #4011
Kaczorrek
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorrek
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Właśnie chodziło mi o konkretną nazwę kwasu, bo mają różną gęstość i inaczej wyglądają i różny jest czas wchłaniania. Ale to nic, jakby co to zapytaj kolejnym razem, bom bardzo ciekawa

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------


Ja już bym nie depilowała. Po laserze potrzeba mi około 2,5 miesiąca żeby wszystko odrosło to po depilatorze te 6 tygodni to takie minimum. Ja bym odczekała 8 dla spokoju ducha . Chyba że pójdziesz np. w połowie października to akurat.

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------


Przypomnisz tak w skrócie jak to wyglądało? LS? W jakich odstępach czasowych robiłaś?
30 % to bardzo dużo. Teraz myślę, że niektóre salony mają fajną ofertę zniżkową na zabiegi np. po 6 razie... Wiesz o co mi chodzi? W moim chyba tego nie ma a u Ciebie?
Kurcze ja też się tego boję. W sumie skończyłam dotychczas jedynie bikini ale jakieś niedobitki się pokazują. Robię je punktowo przy innych depilacjach ale boję się, że to się nigdy nie skończy

Oj.., jeśli chodzi o nazwę to Ci nie pomogę. Nawet o to nie pytałam. Opakowanie otwierane było na moich oczach ale nie pamiętam jaka była nazwa. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Za to gęstość ma. Następnym razem zwrócę na to uwagę. Z resztą w karcie pacjenta pewnie mam zapisane jakim preparatem miałam robione wcześniej.
Kaczorrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 15:35   #4012
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Zaczęłam w styczniu 2015 r. Robilam pierwsze 3 zabiegi co 8 tygodni chyba, no i kolejne 4 robiłam co około 9 tygodni. 8 ostatni zabieg zrobiłam jakieś 3 miesiące po tym 7, już na taką dobitkę, bo malo mi odrosło po 7 zabiegu, ale pomyślałam, że luz zrobię i jak mi zostanie z 5% to nic nie szkodzi, a tu taaki ZONK. ;/
U mnie nie ma zniżek takich, są pakiety. Nie wiem czy w październiku nie pójdę na VECTUS, który jest u mnie i chyba nawet parę zł tańszy niż tam gdzie chodzę na LSD.
Jeszcze ta kwestia TARCZYCY mnie zastanawia. Zażywam najniższą dawke EUTHYROXu - pół tabletki 25 mg, mówiły mi tak babki, że to nie przeszkadza w niczym, ale w sumie nie wiem co to może być powodem. ;/
Ostatnie 2 zabiegi miałam na najwyżej mocy. Bolało jak fiks gdzieniegdzie.
Taka załamka. Ale dobijać łydki już chyba będę w innym salonie, tylk research pasuje zrobić. Chociaż u mnie chyba nie ma za dużego wyboru co do tej depilacji.
Jak pójdę na kolejny zabieg to zapytam jak się ma tarczyca do depilacji. Ciekawe co będzie dalej i czy to możliwe żeby więcej odrosło?
Nie pamiętam czy tarczyca była w formularzu w przeciwwskazaniach. Spróbuj z innym laserem. Ja na LSD robię pachy, efekty są ale zobaczymy po zakończeniu jak się utrzymają?

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaczorrek Pokaż wiadomość
Oj.., jeśli chodzi o nazwę to Ci nie pomogę. Nawet o to nie pytałam. Opakowanie otwierane było na moich oczach ale nie pamiętam jaka była nazwa. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Za to gęstość ma. Następnym razem zwrócę na to uwagę. Z resztą w karcie pacjenta pewnie mam zapisane jakim preparatem miałam robione wcześniej.
Fajnie to zobacz i daj znać Kilka razy już czytałam, że po 1 zabiegu efekt zniknął bardzo szybko dlatego pytam o kwas. Koszt jest wysoki więc lepiej mieć rozeznanie.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 15:57   #4013
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Jak pójdę na kolejny zabieg to zapytam jak się ma tarczyca do depilacji. Ciekawe co będzie dalej i czy to możliwe żeby więcej odrosło?
Nie pamiętam czy tarczyca była w formularzu w przeciwwskazaniach. Spróbuj z innym laserem. Ja na LSD robię pachy, efekty są ale zobaczymy po zakończeniu jak się utrzymają?
Mi w jednym salonie mówili,że tarczyca nie jest przeciwskazaniem. A w innym jak włosy nie wypadły to mówili, ze tarczyca moze byc tego przyczyna. Jakos trudno mi w to uwierzyć. Zresztą przy niedoczynności włosy lecą.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 20:28   #4014
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

No dokładnie, wiele kobiet ma z tym problem, że włosy się im nie trzymają przy tarczycy. Na głowie oczywiście ale o nadmiernym przyroście owłosienia żadna nie wspomina a siedzę na forum włosowym od lat.
To pewnie takie ich wygodne wytłumaczenie

Trzymam kciuki żeby Vectus załatwił sprawę ostatecznie .
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 22:36   #4015
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Jak pójdę na kolejny zabieg to zapytam jak się ma tarczyca do depilacji. Ciekawe co będzie dalej i czy to możliwe żeby więcej odrosło?
Nie pamiętam czy tarczyca była w formularzu w przeciwwskazaniach. Spróbuj z innym laserem. Ja na LSD robię pachy, efekty są ale zobaczymy po zakończeniu jak się utrzymają?

Ja się pytałam i mówiono mi, że to nie ma nic do rzeczy. Nawet mówiłam, że biorę lek - najniższa możliwa dawka, Też mi nie powiedziano, że to coś źle może być. ;/
Pachy u mnie po 4 zabiegach - rewelaaacja! No jestem ponad tydzień po zabiegu i gładziutko. Już po 3 było super. Bikini jakoś widzę gorzej, mogło być lepiiej, ale też nie jest jakoś najgorzej.
Nie wiem dlaczego to tak po tym zakończeniu zabiegów, tak odrosło.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 08:14   #4016
Ewe123456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 21
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

ja robie nogi całe , zabiegów miałam 4 , efektów zero , robi mi na najwyższych parametrach laserem LIGHTSHEER DUET, włosy mam twarde na nogach bardzo i ciemne, moze nie czarne ale bardzo ciemne, kazdy zabieg kosztuje mnie 500 zł, podobno zabiegów ma byc 6, chce zrobic całe 6 bo juz tyle wydałam to cały czas licze ze bedzie efekt, poki co stracone pieniądze...
Ewe123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 09:51   #4017
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Ewe123456 Pokaż wiadomość
ja robie nogi całe , zabiegów miałam 4 , efektów zero , robi mi na najwyższych parametrach laserem LIGHTSHEER DUET, włosy mam twarde na nogach bardzo i ciemne, moze nie czarne ale bardzo ciemne, kazdy zabieg kosztuje mnie 500 zł, podobno zabiegów ma byc 6, chce zrobic całe 6 bo juz tyle wydałam to cały czas licze ze bedzie efekt, poki co stracone pieniądze...
Rozwiń myśl, jak to żadnych efektów? Włosy nie wypadają po zabiegu? Odrasta tyle samo? W jakich odstępach czasu robisz zabiegi? Jeżeli nie ma żadnych efektów to zmień salon albo laser, bo szkoda pieniędzy. Ja bym nie liczyła na cud, że akurat po 6 zabiegu wszystko zniknie, bo tak to nie wygląda.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 09:52   #4018
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Ewe123456 Pokaż wiadomość
ja robie nogi całe , zabiegów miałam 4 , efektów zero , robi mi na najwyższych parametrach laserem LIGHTSHEER DUET, włosy mam twarde na nogach bardzo i ciemne, moze nie czarne ale bardzo ciemne, kazdy zabieg kosztuje mnie 500 zł, podobno zabiegów ma byc 6, chce zrobic całe 6 bo juz tyle wydałam to cały czas licze ze bedzie efekt, poki co stracone pieniądze...
Niech zgadnę - robi Ci duża głowica?
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 11:51   #4019
claroqueno
claroquesi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 77
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Niech zgadnę - robi Ci duża głowica?
masz/znasz czyjeś złe doswiadczenia z dużą na nogach?
claroqueno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 14:50   #4020
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja miałam robine dużą głowicą. Małą miałam czasem też jechany przód, ab tak to zawsze kolana i koło kostek - małą.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.