Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-06-17, 13:21   #4411
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Shania_ Poka¿ wiadomo¶æ
Zastanawia³am siê czy napisaæ tutaj na w±tku br±zowow³osych ale w³a¶nie tak chyba bêdzie najlepiej. Mam do Was pytanie, chcia³abym ¿eby¶cie rozwia³y moje ewentualne w±tpliwo¶ci.
Chodzi o to, ¿e obecnie mam rude w³osy. Chcia³abym to zmieniæ i pój¶æ w br±zy. Mo¿e która¶ z Was ma jakie¶ do¶wiadczenia (w³asne b±d¼ nie) ze zmian± rudy -> br±z. Bo szczerze mówi±c ja kompletnie nie wiem czego po tych moich rudo¶ciach mam siê spodziewaæ. Czy taki kolor w³osów jest ³atwy do zafarbowania? Wola³abym unikn±æ efektu zielonych w³osów Aha mo¿e jeszcze powiem, ¿e nie chcia³abym farbowaæ w³osów farb± (nie chce siê bawiæ póki co z odrostami) ale czy cokolwiek innego spe³ni swoje zadanie?
Bêdê wdziêczna za wszelkie uwagi.
Br±zy wyjd± Ci ciep³e na rudych, raczej popielatego, ch³odnego br±zu nie spodziewaj siê przynajmniej na pocz±tku. Ale skoro dobrze Ci by³o w rudym to w ciep³ym br±zie bêdzie jeszcze lepiej. Teraz tylko zastanów siê czy chcesz co¶ jasnego czy ciemnego. Mo¿esz po³o¿yæ kasztanowy br±zik lub orzechowy albo od razu czekoladowy.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-17, 14:25   #4412
ewe11
Raczkowanie
 
Avatar ewe11
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 234
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

S³uchajcie a je¶li na taki sprany czarny z refelksami br±zowymi kolor pod ¶wiat³o jest to stanowczo br±z a gdzie nie gdzie bardzo jasny br±z na³o¿e jak±¶ farbe jasny , kasztanowy br±z to wyjdzie ?

i dodam ¿e posiadam do tego 2cm odrost
__________________
zapuszczam w³oski Nie prostujê!
Nie suszê!
* skrzypowita
* seboradin
*dro¿d¿e
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-17, 18:13   #4413
Tygrysicaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 268
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ja mój blond przyciemni³am szamponem koloryzuj±cym Palette Czekoladowy br±z.Odcieñ wyszed³ do¶æ mocny.
Tygrysicaaaaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-17, 18:36   #4414
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ewe11 Poka¿ wiadomo¶æ
S³uchajcie a je¶li na taki sprany czarny z refelksami br±zowymi kolor pod ¶wiat³o jest to stanowczo br±z a gdzie nie gdzie bardzo jasny br±z na³o¿e jak±¶ farbe jasny , kasztanowy br±z to wyjdzie ?

i dodam ¿e posiadam do tego 2cm odrost
Bêdziesz mia³a po¶wiatê kasztanow±, na odrostach bardzo mocn± (zazwyczaj siê spiera) ale czasami bêdziesz widzieæ te czarne. Obejrzyj moje foty po Joannie orzechowy br±z Multi Cream: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post27577796 post 310. Nieco ni¿ej bêdziesz mia³a po kasztanie. Zanim po³o¿y³am orzecha mia³am praktycznie br±zowo czarne bo tak mnie inna farba urz±dzi³a.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-17, 19:41   #4415
ewe11
Raczkowanie
 
Avatar ewe11
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 234
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Bêdziesz mia³a po¶wiatê kasztanow±, na odrostach bardzo mocn± (zazwyczaj siê spiera) ale czasami bêdziesz widzieæ te czarne. Obejrzyj moje foty po Joannie orzechowy br±z Multi Cream: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post27577796 post 310. Nieco ni¿ej bêdziesz mia³a po kasztanie. Zanim po³o¿y³am orzecha mia³am praktycznie br±zowo czarne bo tak mnie inna farba urz±dzi³a.
boje siê ze mi gorzej przyciemni w³osy tam gdzie mam czarne
__________________
zapuszczam w³oski Nie prostujê!
Nie suszê!
* skrzypowita
* seboradin
*dro¿d¿e
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-18, 01:08   #4416
Shania_
Przyczajenie
 
Avatar Shania_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿esz spokojnie k³a¶æ br±z, na rudym ¿adna zieleñ nie wyjdzie

Zieleñ to raczej efekt po³o¿enia ciemnej/popielatej farby na blond w³osy(szczególnie te rozja¶niane) wtedy dobrze jest przed po³o¿eniem ciemniejszej farby najpierw pofarbowaæ w³osy na rudo/czerwono, aby zieleñ nie wszy³a.
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Br±zy wyjd± Ci ciep³e na rudych, raczej popielatego, ch³odnego br±zu nie spodziewaj siê przynajmniej na pocz±tku. Ale skoro dobrze Ci by³o w rudym to w ciep³ym br±zie bêdzie jeszcze lepiej. Teraz tylko zastanów siê czy chcesz co¶ jasnego czy ciemnego. Mo¿esz po³o¿yæ kasztanowy br±zik lub orzechowy albo od razu czekoladowy.
Dziêkujê bardzo za odzew. W takim razie teraz moim problemem bêdzie wybór odcienia Na pewno nie chce siê rzucaæ od razu na g³êbok± wodê wiêc ciemne, zimne br±zy na razie odpadaj±. My¶la³am o czym¶ takim jak w za³±cznikach. Podpowiecie mo¿e jak± farb± uzyskam podobne efekty?
Zreszt±, te ciemniejsze odcienie br±zu te¿ mi siê w podobaj±. Jejku zg³upieæ idzie. Nie ma to jak pierwsze w ¿yciu farbowanie

Ooo teraz doda³am jeszcze zdjêcie Evy Longorii- cudny ma ten kolor.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg rthry6.jpg (57,6 KB, 37 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 36594_11.jpg (33,0 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-611535.jpg (23,5 KB, 26 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 4895c_m_950_600_0_0_0_0_0_0_0_e8f4e76007a3e7077d28e468049ab3ab.jpg (30,9 KB, 62 za³adowañ)
Shania_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-18, 11:20   #4417
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ewe11 Poka¿ wiadomo¶æ
boje siê ze mi gorzej przyciemni w³osy tam gdzie mam czarne
To nie farbuj ca³o¶ci. Odrosty z 20min i potem zmocz g³owê i rozsmaruj farbê na ca³o¶æ i zostaw na ok 5 min. Wtedy kolor od¶wie¿ysz a nie przyciemnisz reszty w³osów. Wiadomo, ¿e zaraz po farbowaniu w³osy mog± wygl±daæ na czarnawe ale to siê wymyje. Uzyj Joanny Multi Cream kasztan b±d¼ orzech. £adna po¶wiata (no bo w³osów farba nie rozja¶ni) ale czarne nie wysz³y mi nigdy. Ewentulanie jak chcesz bardziej zaszaleæ to kup Palette Intensive color cream numer GK5:
http://www.palette.pl/nasze-produkty...-lsniacy-braz/
Mojej mamie rozja¶ni³ mocno ciemne w³osy, które zamiast br±zu by³y ju¿ czarne. Wtedy ju¿ musisz po ca³o¶ci k³a¶æ farbê. Ale to tak opcjonalnie. Nie wiem jaki tobie odcieñ by wyszed³ ale wiem, ¿e mama stosowa³a ale jej siê nie podoba³o bo stwierdzi³a, ¿e woli jednak ciemniejsze

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Shania_ Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê bardzo za odzew. W takim razie teraz moim problemem bêdzie wybór odcienia Na pewno nie chce siê rzucaæ od razu na g³êbok± wodê wiêc ciemne, zimne br±zy na razie odpadaj±. My¶la³am o czym¶ takim jak w za³±cznikach. Podpowiecie mo¿e jak± farb± uzyskam podobne efekty?
Zreszt±, te ciemniejsze odcienie br±zu te¿ mi siê w podobaj±. Jejku zg³upieæ idzie. Nie ma to jak pierwsze w ¿yciu farbowanie

Ooo teraz doda³am jeszcze zdjêcie Evy Longorii- cudny ma ten kolor.
Ewa ma do¶æ ciemne je¶li ty chcesz ja¶niejsze. Tylko w s³oñcu tak fajnie z³oto siê mieni±. Ja Ci polecam jakiego¶ orzecha. Na razie mo¿e spróbuj nawet szamponetk±? Zobaczysz w jakim odcieniu dobrze siê bêdziesz czu³a.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 18:58   #4418
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 484
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Shania_ Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê bardzo za odzew. W takim razie teraz moim problemem bêdzie wybór odcienia Na pewno nie chce siê rzucaæ od razu na g³êbok± wodê wiêc ciemne, zimne br±zy na razie odpadaj±. My¶la³am o czym¶ takim jak w za³±cznikach. Podpowiecie mo¿e jak± farb± uzyskam podobne efekty?
Zreszt±, te ciemniejsze odcienie br±zu te¿ mi siê w podobaj±. Jejku zg³upieæ idzie. Nie ma to jak pierwsze w ¿yciu farbowanie

Ooo teraz doda³am jeszcze zdjêcie Evy Longorii- cudny ma ten kolor.
My¶lê, ¿e to jaka¶ mleczna czekolada mog³aby byæ. Mia³am podobny odcieñ po mlecznej czekoladzie z Joanny Naturii, ale szybko siê wyp³uka³.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 13:19   #4419
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny zbli¿a mi siê farbowanko jako¶ za tydzieñ, góra dwa. Zamarzy³am znowu o jakim¶ orzechowym odcieniu i takie pytanko do was czy mo¿ecie podaæ (poza Joann±) jakich farb u¿ywa³y¶cie i ten orzech wyszed³ a nie jaki¶ czarny oczywi¶cie
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-20, 07:54   #4420
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 484
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny zbli¿a mi siê farbowanko jako¶ za tydzieñ, góra dwa. Zamarzy³am znowu o jakim¶ orzechowym odcieniu i takie pytanko do was czy mo¿ecie podaæ (poza Joann±) jakich farb u¿ywa³y¶cie i ten orzech wyszed³ a nie jaki¶ czarny oczywi¶cie
Ja mogê odradziæ Ci londê naturals orzech laskowy, bo ona wychodzi czarna jak noc.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-20, 11:31   #4421
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 377
GG do Katrin242
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

A ja zaproponujê Tobie piêkny odcieñ br±zu: farba Lecher a kolor to ciemny blond cappuccino. Moim zdaniem wychodzi orzechowo-czekoladowo. A co najwa¿niejsze, nie jest kolorem wpadaj±cym w ciemny br±z.
Katrin242 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 12:24   #4422
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 335
GG do kate25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka¿ wiadomo¶æ
A ja zaproponujê Tobie piêkny odcieñ br±zu: farba Lecher a kolor to ciemny blond cappuccino. Moim zdaniem wychodzi orzechowo-czekoladowo. A co najwa¿niejsze, nie jest kolorem wpadaj±cym w ciemny br±z.
brzmi interesuj±co, czy mo¿esz zamie¶ciæ fotki?
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-20, 14:44   #4423
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 137
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Witam Po romansie z czerwieniami wracam do br±zu. Zastanawiam siê jak tego powrotu dokonaæ... Chcia³abym kolor w typie Loreal Preference P15 jasny mahoniowy br±z. Pamiêtam, ¿e kiedy¶ taki zabieg uda³ mi siê bez problemu. My¶licie, ¿e mogê po prostu na³o¿yæ jasny br±z na czerwieñ? (obieca³am sobie, ¿e nie pójdê na farbê do fryzjera bo ostatnio strasznie nierówno mi farbê po³o¿yli ;P)
magribi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-20, 18:09   #4424
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka¿ wiadomo¶æ
A ja zaproponujê Tobie piêkny odcieñ br±zu: farba Lecher a kolor to ciemny blond cappuccino. Moim zdaniem wychodzi orzechowo-czekoladowo. A co najwa¿niejsze, nie jest kolorem wpadaj±cym w ciemny br±z.
W profesjonalne farby siê nie bawiê ale dziêki za info. Poza tym za tak± cenê to chodzi³abym do swojego fryzjera na farbowanie. Szukam po drogeryjnych.

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mogê odradziæ Ci londê naturals orzech laskowy, bo ona wychodzi czarna jak noc.
Londy te¿ nie wezmê bo br±z mojej mamie wyszed³ jak czarna smo³a i nawet ani ciut siê nie wyp³uka³! A robi³a tylko siwe odrosty a nie resztê ju¿ ciemnych w³osów.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-20, 18:12   #4425
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 484
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ

Londy te¿ nie wezmê bo br±z mojej mamie wyszed³ jak czarna smo³a i nawet ani ciut siê nie wyp³uka³! A robi³a tylko siwe odrosty a nie resztê ju¿ ciemnych w³osów.
Ano, ona w³a¶nie taka jest. Nie wiem, czy ta Londa przypadkiem nie nale¿y do Welli, bo pojemniczki wewn±trz pude³eczka s± identyczne jak w Wellatonie i konsystencja tak samo gêsta.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-20, 19:57   #4426
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki , popatrzê na te próbniki jak bêdê jutro w Naturze. W sumie to nie zale¿y mi na jasnym br±zie raczej na ¶redni, lub ciemnym, ale nie za ciemnym i ¿eby nie smola. Chocia¿ Joa¶ka chyba taka nie jest? Chcia³abym zimniejszy kolorek, lub chocia¿ neutralny odcieñ o ile to w ogóle mo¿liwe w przypadku drogeryjnych farb. Podoba mi siê ten orzechowy br±z ze zdjêc Bahamadi w 4337 po¶cie, ale podobno w rzeczywisto¶ci jest cieplejszy. W sumie dziwne, bo mi na zdjêciach zawsze wszystko wychodzi rude, nawet jak mi siê wydaje, ¿e w rzeczywisto¶ci nie jest


podziêkowa³
Obecnie jestem na etapie spierania kolorku przeciw³upie¿owym i powiem Wam, ¿e kolor coraz bardziej mi siê podoba
Bo niestety jak wcze¶niej farbne³am siê br±zem to ró¿nica troszkê jest miêdzy odrostem, a reszt± w³osów.
Jak uchwycê odpowiednie ujêcie od razu zamieszczam.

Tymczasem wracam do uzupe³nienia braków bo troszkê mnie nie by³o
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-20, 20:20   #4427
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Kachula82

znalaz³am zdjêcie po Casting-u Mro¼ny kasztan.
Mi na br±zie tak wysz³o, ale jak schodzi³ widzia³am rudy, ale ja go wszêdzie widzê ;p
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02687.jpg (199,0 KB, 122 za³adowañ)
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-20, 21:14   #4428
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ja chyba zostanê przy orzechowym br±zie Joanny. Muszê powiedzieæ, ¿e Naturia dziki kasztan w koñcu co¶ tam siê wymywa. Gorzej na koñcach (jak zawsze) ale przy odrostach ma ten fajny odcieñ co chcia³am po mro¼nym kasztanie garniera czy te¿ castinga.
Mimo, ¿e chcê uderzaæ w jasne kolorki to jednak mocno my¶lê o ciemnym odcieniu a ten orzech Joanny jest co¶ pomiêdzy. Ju¿ sama nie wiem. Ze wzglêdu na sypi±ce siê w³osy po Naturii bojê siê teraz ryzykowaæ z innymi markami. Po Multi Cream nic mi siê nie dzia³o. Je¶li po orzechu z Joanny Multi w³osy znowu zaczn± siê sypaæ to bêdzie oznacza³o, ¿e Joanna przesta³a mi s³u¿yæ. Ech... Poni¿ej mój obecny odcieñ spieranej Naturii.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg kasztan dziki.jpg (60,5 KB, 84 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-20, 21:20   #4429
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

I proszê nie my¶leæ, ¿e w³oski takie ¶liczne i zdrowe po Naturii. To akurat zas³uga od¿ywek i fryzjera. Widaæ po zdjêciu ile musia³am ¶ci±æ, a mia³am ju¿ lekko za ³opatki... Najlepsze jest to, ¿e gdy w koñcu ten kasztan siê wymywa wróci³ mi b³ysk we w³osach jaki mia³am po Multi Cream.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 08:00   #4430
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 377
GG do Katrin242
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka¿ wiadomo¶æ
brzmi interesuj±co, czy mo¿esz zamie¶ciæ fotki?
A proszê bardzo W³oski po farbowaniu Lecher - ciemnu blond cappuccino
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1132.jpg (11,0 KB, 79 za³adowañ)
Katrin242 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-21, 08:10   #4431
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 377
GG do Katrin242
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

[QUOTE=Kachula82;27635923]W profesjonalne farby siê nie bawiê ale dziêki za info. Poza tym za tak± cenê to chodzi³abym do swojego fryzjera na farbowanie. Szukam po drogeryjnych.

kachula82 - koszt zakupu tej farby wynosi 23 z³ote - Ale pojemno¶æ samej farby wynosi 100 ml. A mieszankê wykonuje siê w stosunku z wod± utlenion± 1:2 (czyli np. 25 ml farby+ 50 ml wody utlenionej co daje nam 75 ml gotowej farby. W ten sposób masz na 4 farbowania) . Wiêc koszt zakupu dzielisz na 4 co wychodzi za 1 farbowanie 5,75 z³....Czy to jest du¿o.....


---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
I proszê nie my¶leæ, ¿e w³oski takie ¶liczne i zdrowe po Naturii. To akurat zas³uga od¿ywek i fryzjera. Widaæ po zdjêciu ile musia³am ¶ci±æ, a mia³am ju¿ lekko za ³opatki... Najlepsze jest to, ¿e gdy w koñcu ten kasztan siê wymywa wróci³ mi b³ysk we w³osach jaki mia³am po Multi Cream.

A czy mo¿esz mi zdradziæ jakich od¿ywek jest to zas³uga ?
Katrin242 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-21, 08:48   #4432
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

[QUOTE=Katrin242;27647353]
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
W profesjonalne farby siê nie bawiê ale dziêki za info. Poza tym za tak± cenê to chodzi³abym do swojego fryzjera na farbowanie. Szukam po drogeryjnych.

kachula82 - koszt zakupu tej farby wynosi 23 z³ote - Ale pojemno¶æ samej farby wynosi 100 ml. A mieszankê wykonuje siê w stosunku z wod± utlenion± 1:2 (czyli np. 25 ml farby+ 50 ml wody utlenionej co daje nam 75 ml gotowej farby. W ten sposób masz na 4 farbowania) . Wiêc koszt zakupu dzielisz na 4 co wychodzi za 1 farbowanie 5,75 z³....Czy to jest du¿o.....

A czy mo¿esz mi zdradziæ jakich od¿ywek jest to zas³uga ?
Przy blondzie bawi³am siê profesjonaln± i niezbyt dobrze mi to wysz³o. A ja lubiê zmieniaæ kolorek a na 4 farbowania to rzeczywi¶cie du¿o. Prosalon ma w tubie 120ml (to przy blondzie u¿ywa³am). Jako¶ zostajê przy drogeryjnej.

Od¿ywki to chyba nie uwierzysz ale jaka¶ z Biedronki za 4,99z³ (masz fotkê) i na razie Dove Hair Fall ale t± Dove odstawiê tak jak szampon bo wypadaj± mi po tym w³osy ze zdwojon± si³±. Chyba darujê sobie kosmetyki Dove.
Do tego czasem jedwab biosilk ale naprawdê rzadko, mo¿e raz na dwa tygodnie. Tak jako¶ zapominam o nim. Kupi³am w Rossmanie za 3,99z³ inaczej w ogóle bym nie kupowa³a bo 9,99 normalnie to przesada bo mi przy ma³ej ilo¶ci nawet strasznie obci±¿a w³osy. No ale wydajny jest. Parê razy woda brzozowa posz³a w ruch ale jak mi kiedy¶ ten alkohol sp³yn±³ do oka to przesta³am u¿ywaæ Ogólnie teraz tylko albo ta z biedronki albo ¿eby zu¿yæ ta Dove.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (47,4 KB, 27 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-21, 08:51   #4433
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

I zapomnia³am dodaæ ale ja nie suszê w³osów suszark± (a to na stan w³osów tez ma wp³yw) i ostatnio po ca³ym myciu i sp³ukaniu wszystkiego, tak tu¿ przed wyj¶ciem z wanny, polewam w³osy zimn± wod± aby ³uski w³osów siê pozamyka³y. A tak gdzie¶ kiedy¶ ju¿ dawno czyta³am i w koñcu zaczê³am tak robiæ.

T± od¿ywkê z Biedronki kupi³am jak mi Naturia w³osy wysuszy³a. Muszê powiedzieæ, ¿e w³osów suchych ju¿ nie mam. I nie wiem czy to zas³uga tej od¿ywki, czy ju¿ w³osy od¿y³y gdy farba zaczê³a siê wyp³ukiwaæ, czy te¿ zas³uga obciêcia w³osów przez fryzjerkê...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-06-21 o 08:54
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-21, 08:57   #4434
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Katrin242

bardzo ³adny kolor

Ja co¶ kurczê boje siê tych proporcji w farbach fryzjerskich, s±dzê, ¿e dlatego ¿e jeszcze nie próbowa³am
ale uwa¿am, ¿e jak mam spieprzyæ sobie co¶ fryzjersk± to ju¿ lepiej i¶æ do fryzjera
Chyba, ¿e fryzjerka by mi powiedzia³a jakiej firmy jest farba itp to mo¿e sama by¶ siê skusi³a na zafarbowani
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-21, 10:08   #4435
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 137
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Bahamadia_25
K³ad³a¶ Casting bezpo¶rednio na rudy?
Z masek polecam inebrye - http://hairs.pl/kromask-maska-kolory...wa-300-ml.html
Przez jaki¶ czas od¶wie¿a³am czerwieñ tak±, teraz planujê kupiæ czekoladow± i trochê br±zu ju¿ przed farb± wyci±gn±æ.
magribi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-21, 10:47   #4436
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 377
GG do Katrin242
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ju¿ wiem, gdzie idê po pracy na zakupy ....do Biedronki
Katrin242 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-21, 11:03   #4437
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka¿ wiadomo¶æ
ju¿ wiem, gdzie idê po pracy na zakupy ....do Biedronki
Widzia³am jeszcze jedn± do farbowanych i nie wiem czy sobie jej nie kupiê aby tak na zmianê stosowaæ. I nie przesadzaj z ilo¶ci± bo wystarczy niewiele nanie¶æ na w³osy. Inaczej trochê je obci±¿y.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-22, 19:21   #4438
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

magribi

ja przed po³o¿eniem Castinga nie mia³am rudych w³osów ...

K³ad³am na br±z z odrostem
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-23, 16:52   #4439
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a ja ostatnio w czwartek pofarbowa³am w³osy szamponetk± Mariona- Orzechowy br±z... hm 3 mycia i juz nic nie mam na w³osach a po zmyciu szamponetki mia³am bardzo bardzo ciemny br±z... niestety nie mam fotek, bo nie mia³am kiedy pykn±æ... ale ciemno strasznie mi wysz³o- dobrze, ¿e to zmywalne
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-24, 15:12   #4440
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ja w³a¶nie siedzê z mokr± g³ow± po farbowanku. Kupi³am sobie dwie farbki Joanny Multi w dwóch odcieniach. Mianowicie orzechowym i kasztanowym. Zrobi³am sobie tym drugim. Na próbniku by³ taki fajny jasny, to znaczy ja¶niejszy od orzecha. Mo¿ecie porównaæ na pude³ku. Narazie na odrostach widzê odcieñ jakby z pude³ka a reszta musi wyschn±æ jeszcze. Bêdê mia³a widoczn± ró¿nice miêdzy koñcówkami a odrostem ale chcê popróbowaæ ja¶niejszych kolorów. Jak bêd± mi siê nie podobaæ to strzelê sobie wtedy cynamonowy.
Aha, orzech pewnie zrobiê w sierpniu a fotki po kasztanie wstawiê jak w³oski mi wyschn±.
I tak powiem Wam tylko bo mo¿e komu¶ siê przyda. Patrzy³am na próbniki w³osków Joanny i kasztan w szamponach Multi Soft jest o ton ciemniejszy od tego z farby, a ten z saszetki to nic innego jak dziki kasztan od Naturii jak dla mnie. Mo¿e siê przyda wiadomo¶æ.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-06-24 o 15:16
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.