Jaki żel mam wybrac?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-18, 10:28   #1
piekna-jak-kwiat
Raczkowanie
 
Avatar piekna-jak-kwiat
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 45
Red face

Jaki żel mam wybrac??


Witam, mam 14 lat i w miarę ładną cerę na twarzy ale ostatnio pojawiają mi się na pojedyńcze, malutkie, białe krosteczki. Nie jest ich dużo, są prawie niewidoczne ale chciałabym jak najdłużej zatrzymać u siebie łatną buźke. Możliwe że ja tak jak moje siostry będe miała pryszcze, krosty i inne paskudztwa na twarzy. Co prawda one nie mają ich dużo (tylkko tak normalnie) ale ja nie chce mieć twarzy jak one.
Myślałam że jak będę bardzo dobrze dbała o twarz może chociaż w jakimś małym stopniu ustrzegę sie od tego. Problem w tym że mam bardzo ale to bardzo delikatną skórę. Jedyny krem jaki mogę używać do twarzy do "bambino" i to nie nawilżający tylko natłuszczający. A każdy tonik, który przyłożę do twarzy kończy się tym że na reszte dnia skóra mnie swędzi i piecze. Żeli jeszcze nie próbowałam i właśnie chciałabym się spytć jaki byłby najlepszy dla mnie. Dzięki za odpowiedzi!
piekna-jak-kwiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 10:47   #2
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jaki żel mam wybrac??

Witaj!

W tym poście masz wypisane preparaty do mycia twarzy, które nie zawierają SLS -> http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...3&postcount=83

Masz delikatną skórę, więc może znajdziesz tam coś dla siebie.
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 10:50   #3
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Jaki żel mam wybrac??

Cytat:
Napisane przez piekna-jak-kwiat
Witam, mam 14 lat i w miarę ładną cerę na twarzy ale ostatnio pojawiają mi się na pojedyńcze, malutkie, białe krosteczki. Nie jest ich dużo, są prawie niewidoczne ale chciałabym jak najdłużej zatrzymać u siebie łatną buźke. Możliwe że ja tak jak moje siostry będe miała pryszcze, krosty i inne paskudztwa na twarzy. Co prawda one nie mają ich dużo (tylkko tak normalnie) ale ja nie chce mieć twarzy jak one.
Myślałam że jak będę bardzo dobrze dbała o twarz może chociaż w jakimś małym stopniu ustrzegę sie od tego. Problem w tym że mam bardzo ale to bardzo delikatną skórę. Jedyny krem jaki mogę używać do twarzy do "bambino" i to nie nawilżający tylko natłuszczający. A każdy tonik, który przyłożę do twarzy kończy się tym że na reszte dnia skóra mnie swędzi i piecze. Żeli jeszcze nie próbowałam i właśnie chciałabym się spytć jaki byłby najlepszy dla mnie. Dzięki za odpowiedzi!

Rozumiem ze chodzi ci o zel co mycia buzki.

To ja polecam do wrazliwej buzki to:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=9988

badz to:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=6161

lub:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=7563

ten ostatni chodz polecany do tlustej i mieszanej cery jest naprawde lagodny , tak jak i inne do ktorych dalam linki. Eris ma ogolem lagodne zele, warto sie nimi zainteresowac i sa latwo dostepne w PL.

Badz mozesz siegnac po zele apoteczne Effaclar czy Toleriane, ale to juz drozsza przyjemnosc. Za to namawiam do zainwestowania w wode termalna, to dobra alternatywa dla toniku.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 12:23   #4
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Jaki żel mam wybrac??

A ja bym poleciła kupić w aptece mydło siarkowe, kosztuje ok 3 zł. Sama używam i napewno już więcej nigdy nie wydam kasy na żele i inne pianki, bo to cudeńko jest super!! Twarz jest czyściutko i dobrze sobie ze wszystkim radzi: usuwa pryszcze, ładnie czyści cerę. Polecam
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 12:34   #5
God_give_me_truth_in_me
Raczkowanie
 
Avatar God_give_me_truth_in_me
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 285
Dot.: Jaki żel mam wybrac??

Polecam Ci żel Ziaja - TinTin. Jest on ŚWIETNY!!! i nie zawiera SLS. działa na skórę olśniewająco wspaniale polecam Ci go goraco - kosztuje 6 zł
__________________
Uważaj jak tańczysz-bo życiowy parkiet bywa śliski...

God_give_me_truth_in_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 12:34   #6
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Jaki żel mam wybrac??

Ale mydło siarkowe nie nadaje się do wrażliwej cery. ja wczoraj zakupiłam, umyłam twarz po raz pierwszy i od razu zeszła mi skóra z twarzy. Z tym specyfikiem, to ostrożnie.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 22:10   #7
piekna-jak-kwiat
Raczkowanie
 
Avatar piekna-jak-kwiat
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 45
Dot.: Jaki żel mam wybrac??

Bardzo bardzo wam wszystkim dziękuje. Zapytam pani z apteki co z tym mydłem siarkowym... Jak to będzie zbyt mocne spróbuje żel z Ziaji chyba Jeszcze raz dzięki
piekna-jak-kwiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.