Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-11, 19:23   #4321
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Napisałam do EDM z pytaniem, który prasowany podkład by mi polecali, wymieniłam, czego używam na codzień i poprosiłam o dobranie kolorku. Chyba tak będzie najtaniej jeśli chodzi o wybór prasowańca, w końcu 12$ to trochę dużo na nietrafiony produkt...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 20:05   #4322
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Aga dziękuję pięknie
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 20:43   #4323
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Hehe, jak zwykle się sprawdza marudzenie. Poszłam do pracy, wróciłam i czekałam na mnie paczka.
Oczywiście nie mogłam się powstrzymać i zaczęłam testowanie dzisiaj, ale...
Po zrobieniu kresek na policzku, wszystkie odcienie tak się wtopiły, że nie mam pojęcia, który jest najlepszy. Zobaczę jeszcze jutro w świetle dziennym, ale po dzisiejszych testach stwierdzam, że pasują wszystkie, co jest mało możliwe.

A zamówiłam:
Ivory - matte
Fair Neutral - intensive
Fair - matte
+ korektor Mint i kolejny źle dobrany odcień różu, czyli Peach Tree

edit:
Po dogłębnym przyglądaniu się swojemu policzkowi, wydaje mi się, że Ivory pasuje najmniej. No, przynajmniej jeden odcień z głowy.
edit2:
Chyba Fair Neutral jest najlepszym dla mnie odcieniem.

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2009-02-11 o 20:50
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 20:56   #4324
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Gabs, napisz koniecznie jak bedziesz cos wiedziala nt kolorow. Ja jestem zdecydowana na prasowanca, ale zupelnie ciemna jesli chodzi o kolory. Czekam na wieksza ilosc informacji i az pojawi sie nowy duo fiber, wtedy zamawiam
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 21:43   #4325
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
zakochałam się jak ja mogłam nigdy wcześniej nie zamówić cieni z EDM?? jaki piękny ten In The Garden taki brudny na sucho jest idealny na dzień, a na mokro nic się nie osypuje, jest intensywny i w ogóle same ochy i achy i jak pomyślę, że on tak niewiele kosztuje a jest go tak dużo! a już rozłożył mnie na łopatki tym, że się nie zwałkował, jeszcze nie miałam takich cieni... właśnie wybieram kolejne, macie jakieś propozycje must-have? i jeszcze tak się jakoś wtapia w skórę... będę się nad nim rozpływać jeszcze długo że też nie chciało mi się zamawiać kiedy dolar był po 2 zł
Jak spodobał Ci się In the Garden to szczerze polecam Cypress (najcudowniejszy cień na świecie) i Room Addition (przypadkiem również najcudowniejszy cień na świecie) - cypress wyjątkowo zmienny - kompletnie inny efekt na sucho i na mokro, po roztarciu etc, room addition 3 razy ładniejszy niz na jakimkolwiek swatchu. Inne wyjątkowe cienie to wg mnie silver spoon - mój debiut w niebieskościach (nasypali mi próbke do sloiczka mini - kocham ich za to) i pressed olive - tez calkowicie inny efekt na sucho - takiej zmrozonej przymrozkiem trawy, a na mokro jasno-złoto-zielonkawy. Ulubiony mat- Rare silk, z jasnych chyba Hot chocolate, acz Good china też bardzo fajny.
Jako liner ja najbardziej lubie fioletowy well being i ciemne brązy - samba lessons i starry eyed

Czekam na nowy kit z udziałem sampli cieniowych - na solo ich chwilowo nie dokupuję

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-02-11 o 21:45 Powód: dopisek
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 21:48   #4326
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Dziewczyny a czy któraś z Was miała prasowańca tego Fair Yellow? jak on się ma do kolrów sypkich? bardzo mnie kusi jakiś prasowany ale nie za bardzo wiem który kolor dla mnie (LInen jest najlepszy jeśli chodzi o sypkie odcienie póki co)

są gdzieś swatche prasowanych?
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 22:10   #4327
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

witam
jestem swieżutka w temacie minerałków, właśnie czekam na przesyłkę od jednej wizazanki z próbeczkami minerałków i po lekturce na ten temat chyba zaczne blizej sie przyglądac minerałom, chciałabym tylko zapytac, czy organizujecie moze cos w stylu wspólnych zakupów czy cos? bardzo prosze o odp. pozdrawiam
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 22:15   #4328
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Gabs, napisz koniecznie jak bedziesz cos wiedziala nt kolorow. Ja jestem zdecydowana na prasowanca, ale zupelnie ciemna jesli chodzi o kolory. Czekam na wieksza ilosc informacji i az pojawi sie nowy duo fiber, wtedy zamawiam
Odpisali mi (jak szybciutko, szok) że polecają mi Golden Fair. Dopisali też, że w przyszłości będą mieli więcej kolorów.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 22:18   #4329
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Odpisali mi (jak szybciutko, szok) że polecają mi Golden Fair. Dopisali też, że w przyszłości będą mieli więcej kolorów.
a jakiego koloru używasz z sypkich?

Edit: jutro rano wyjeżdżam na "walentynkowe" zwiedzanie pięknego Krakowa i mam nadzieję, że będzie duużo do czytania i oglądanie po powrocie niech dużo zamówień Wam w tym czasie przyjdzie

Tylko nie wykupcie mi wszytskich nowości z EDM, które mają się 15.02 pojawić
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12

Edytowane przez Ella77
Czas edycji: 2009-02-11 o 22:34
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 22:23   #4330
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Wow, nie spodziewałam się, że mój aparat umie zrobić takie ostre zdjęcia, i to jeszcze w sztucznym świetle.
(Tylko korektor kiepsko wyszedł.)

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2009-02-11 o 22:25
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 22:36   #4331
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Violette_24 Pokaż wiadomość
witam
jestem swieżutka w temacie minerałków, właśnie czekam na przesyłkę od jednej wizazanki z próbeczkami minerałków i po lekturce na ten temat chyba zaczne blizej sie przyglądac minerałom, chciałabym tylko zapytac, czy organizujecie moze cos w stylu wspólnych zakupów czy cos? bardzo prosze o odp. pozdrawiam
Witamy Violetto na forum mineralnym.

Zamówienia wspólne czasem się zdarzają, ale że zwykle pierwsze zamówienia każda z nas zaczyna od darmowych próbek, to nie warto robić wspólnych zakupów, bo zestaw jest tylko jeden na jedno zamówienie. Jak z czasem będziesz chciała większe opakowania lub tylko jakieś pędzle, to warto spytać, może ktoś zamawia jakiś kit po 6 lub 12 sztuk i znajdzie w nim "miejsce" również na to co ty chcesz.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 23:26   #4332
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

phdwao dziękuję

W końcu mogę wejść na stronę forum EDM i chyba znalazłam cos co może pomoc mi w wyborze koloru
''I think Buff - Perfect is lighter than Fairly Summer, Light Neutral and Fairly Light Neutral. Fairly Summer is lighter than both Light Neutral and Fairly Light Neutral.''

Czyli czekam na próbkę Perfect jesli bedzie jeszcze za ciemny to zamówię Linen
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 23:38   #4333
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

odrobinę cieplejszy od Fair Neutral jest...?

edit ok 1 w nocy:
Nie nooo, ja już sama nie wiem. Nałożyłam na połowę twarzy Fair Nautral, a na drugą Ivory i chyba jednak Ivory lepiej wygląda. No, ale muszę jeszcze sprawdzić to w świetle dziennym, więc poczekam te 5h. Może nawet jakąś fotkę strzelę.

Btw, róż Peach Tree jest taaaki boski , szkoda tylko, że nie dla mnie.

edit2 ok 5 w nocy:
Ja się... świecę Ja, osoba, która już od dłuższego czasu nie ma z tym problemów, po paru godzinach z EDM zaczęła się świecić. Cały czas oczywiście siedzę w domu (siedzę to dobre określenie). Z Joppą nie miałam tych problemów. I widzę, że z formułą Matte się nie polubimy - pięknie ukazuje moje rozszerzone pory, w przeciwieństwie do Intensive, który ładnie je zakrył.

I muszę Wam powiedzieć, że krzemionka mi nie służy. Tj, po użyciu jej mam strasznie ściągniętą skórę. Początkowo myślałam, że to od pędzla, ale pędzel zmieniłam i nadal jest to samo. Muszę w końcu złożyć zamówienie z SN i kupić ten jedwab.

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2009-02-12 o 04:11
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:53   #4334
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Slicznie dziękuję za odpowiedz to przestudiuje jeszcze raz watek i moze sie wreszcie zdecyduje słuchajcie a czy pudry mineralne dostepne w drogeriach czy na allegro sa porównywalne z EDM? czekam na próbki z EDM z wymianki z jedna wizazanka i zamówiłam pedzel, ten http://allegro.pl/item551181340_pedz...ay_gratis.html i zastanawiałam sie nad tym pudrem...doradzcie na co mam zwrocic uwage przy doborze pudru? wiem ze moze moje pytania sa głupie ale jakos nie miałam do tej pory stycznosci i po obejrzeniu filmiku jak sie nakłada minerały to troche zwatpiłam...troche roboty z tym jest chyba nie? i jeszcze jedno? ile pedzli musiałabym miec? czy nie tworzy sie maska po nałozeniu takiej ilosci na twarz? krem+puder+puder sypki (tak??)+róż lub bronzer i jeszcze rozswietlacz??
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 09:11   #4335
JoannaLN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 76
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals


Wiecie, za co jeszcze kocham minerały (oprócz bardzo naturalnego wyglądu, braku chemii i wszystkich innych zalet)? Pewnie te na to zwróciłyście uwagę. Jak fajnie je się zmywa. Kiedy kładłam zwykłe podkłady, to przy demakijażu trzeba się było nieźle nachetać, żeby dokładnie wszystko zmyć. A tu - raz, dwa, pięć i już skóra czyściutka. To także dzięki niewielkiej ilości tych specyfików, które się aplikuje na buzię. Czy też poczyniłyście takie obserwacje?
JoannaLN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 09:45   #4336
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Violette_24 Pokaż wiadomość
Slicznie dziękuję za odpowiedz to przestudiuje jeszcze raz watek i moze sie wreszcie zdecyduje słuchajcie a czy pudry mineralne dostepne w drogeriach czy na allegro sa porównywalne z EDM? czekam na próbki z EDM z wymianki z jedna wizazanka i zamówiłam pedzel, ten http://allegro.pl/item551181340_pedz...ay_gratis.html i zastanawiałam sie nad tym pudrem...doradzcie na co mam zwrocic uwage przy doborze pudru? wiem ze moze moje pytania sa głupie ale jakos nie miałam do tej pory stycznosci i po obejrzeniu filmiku jak sie nakłada minerały to troche zwatpiłam...troche roboty z tym jest chyba nie? i jeszcze jedno? ile pedzli musiałabym miec? czy nie tworzy sie maska po nałozeniu takiej ilosci na twarz? krem+puder+puder sypki (tak??)+róż lub bronzer i jeszcze rozswietlacz??
Violetto to jaki wybierzesz produkt - czy podkład mineralny, czy jedynie kosmetyk z zawartością minerałów zależy oczywiście od Ciebie. Ja jednak będę namawiać Cię do zakupu tego pierwszego, czyli kosmetyku czysto mineralnego. Jaka jest różnica, dlaczego warto kupować tylko minerały a nawet jakie kosmetyki są mineralne a jakie posiadają jedynie domieszki minerałów znajdziesz w wątku informacyjnym na tym forum (link do niego jest też w moim podpisie). Trzeba się z tym zapoznać, żeby wiedzieć co jest co.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 09:49   #4337
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1093926 0]odrobinę cieplejszy od Fair Neutral jest...?

edit ok 1 w nocy:
Nie nooo, ja już sama nie wiem. Nałożyłam na połowę twarzy Fair Nautral, a na drugą Ivory i chyba jednak Ivory lepiej wygląda. No, ale muszę jeszcze sprawdzić to w świetle dziennym, więc poczekam te 5h. Może nawet jakąś fotkę strzelę.

Btw, róż Peach Tree jest taaaki boski , szkoda tylko, że nie dla mnie.

edit2 ok 5 w nocy:

Ja się... świecę Ja, osoba, która już od dłuższego czasu nie ma z tym problemów, po paru godzinach z EDM zaczęła się świecić. Cały czas oczywiście siedzę w domu (siedzę to dobre określenie). Z Joppą nie miałam tych problemów. I widzę, że z formułą Matte się nie polubimy - pięknie ukazuje moje rozszerzone pory, w przeciwieństwie do Intensive, który ładnie je zakrył.

I muszę Wam powiedzieć, że krzemionka mi nie służy. Tj, po użyciu jej mam strasznie ściągniętą skórę. Początkowo myślałam, że to od pędzla, ale pędzel zmieniłam i nadal jest to samo. Muszę w końcu złożyć zamówienie z SN i kupić ten jedwab.[/quote]mi też się zdarzało zasiedzieć z wizażem w tle
cieplejsze od fair neutral sa na pewno golden fair i olive fair, ale są tez trochę ciemniejsze.


Cytat:
Napisane przez Violette_24 Pokaż wiadomość
Slicznie dziękuję za odpowiedz to przestudiuje jeszcze raz watek i moze sie wreszcie zdecyduje słuchajcie a czy pudry mineralne dostepne w drogeriach czy na allegro sa porównywalne z EDM? czekam na próbki z EDM z wymianki z jedna wizazanka i zamówiłam pedzel, ten http://allegro.pl/item551181340_pedz...ay_gratis.html i zastanawiałam sie nad tym pudrem...doradzcie na co mam zwrocic uwage przy doborze pudru? wiem ze moze moje pytania sa głupie ale jakos nie miałam do tej pory stycznosci i po obejrzeniu filmiku jak sie nakłada minerały to troche zwatpiłam...troche roboty z tym jest chyba nie? i jeszcze jedno? ile pedzli musiałabym miec? czy nie tworzy sie maska po nałozeniu takiej ilosci na twarz? krem+puder+puder sypki (tak??)+róż lub bronzer i jeszcze rozswietlacz??
zależy które pudry, jedne są kilkuskładnikowe i mają podobny skład jak edm inne są tylko z niewielkim dodatkiem minerałów. Zwróć uwagę na skład (wątek podstawowe informacje o minerałach). Po kilka aplikacjach jesteś przyzwyczajona, po jakimś czasie wykonujesz już niezauważalne ruchy pędzlem a twarz jak z fotoszopa . Dobrze miec kilka pedzli na stanie. Jak nałozysz za duzo to na pewno. Na początku zacznij od jednego produktu i opanuj używanie go.

Cytat:
Napisane przez JoannaLN Pokaż wiadomość

Wiecie, za co jeszcze kocham minerały (oprócz bardzo naturalnego wyglądu, braku chemii i wszystkich innych zalet)? Pewnie te na to zwróciłyście uwagę. Jak fajnie je się zmywa. Kiedy kładłam zwykłe podkłady, to przy demakijażu trzeba się było nieźle nachetać, żeby dokładnie wszystko zmyć. A tu - raz, dwa, pięć i już skóra czyściutka. To także dzięki niewielkiej ilości tych specyfików, które się aplikuje na buzię. Czy też poczyniłyście takie obserwacje?
Zgadzam się, Revlon Colorstay to nie jest Zmywa się wszystko wodą i odrobiną żelu.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 09:50   #4338
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Violette_24 Pokaż wiadomość
Slicznie dziękuję za odpowiedz to przestudiuje jeszcze raz watek i moze sie wreszcie zdecyduje słuchajcie a czy pudry mineralne dostepne w drogeriach czy na allegro sa porównywalne z EDM? czekam na próbki z EDM z wymianki z jedna wizazanka i zamówiłam pedzel, ten http://allegro.pl/item551181340_pedz...ay_gratis.html i zastanawiałam sie nad tym pudrem...doradzcie na co mam zwrocic uwage przy doborze pudru? wiem ze moze moje pytania sa głupie ale jakos nie miałam do tej pory stycznosci i po obejrzeniu filmiku jak sie nakłada minerały to troche zwatpiłam...troche roboty z tym jest chyba nie? i jeszcze jedno? ile pedzli musiałabym miec? czy nie tworzy sie maska po nałozeniu takiej ilosci na twarz? krem+puder+puder sypki (tak??)+róż lub bronzer i jeszcze rozswietlacz??
Pedzel podobno jest dobry, chociaz ja nie zamienilabym pedzla edm na zaden inny. W wersji mini wystarczy jeden pedzel, chociaz ja jestem zwolenniczką osobnego pedzla do rozu. Zalezy tez jak dlugo pedzel schnie po wypraniu (jest wątek o pedzlach na forum mineralnym) W polskich sklepach nie ma porownywalnych kosmetykow mineralnych, na allegro są sprowadzane ze stanow (mary kay to taki jak loreal itd z dodatkiem innych skladnikow) i tam tez mozesz kupic ale troszke drozej niz w USA, tyle za masz zaraz w domu). co zaś do "maski" minerałów nakłada się bardzo malo, i nawet kilka warst wyglada naturalnie, w przeciwienstwie do wiekszosci podkladow tradycyjnych. Przy doborze bardzo wazne jest znalezienie swojego koloru, dobrze dobrany kolor czyni twarz jak z obrazka, pozniej nalezy obrac formulę - bardziej lub mniej kryjący. Spójrz na zdjęcia dziewczyn ktore tu się znajdują- bardzo naturalny makijaz. Jak po lekturze drugiego postu bedziesz miala watpliwosci co do koloru to pytaj.

SUNPRINCE albo aparat fajny lbo Twoja łapka z okiem - zdjęcia mi się podobają
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 10:11   #4339
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Pedzel podobno jest dobry, chociaz ja nie zamienilabym pedzla edm na zaden inny. W wersji mini wystarczy jeden pedzel, chociaz ja jestem zwolenniczką osobnego pedzla do rozu. Zalezy tez jak dlugo pedzel schnie po wypraniu (jest wątek o pedzlach na forum mineralnym) W polskich sklepach nie ma porownywalnych kosmetykow mineralnych, na allegro są sprowadzane ze stanow (mary kay to taki jak loreal itd z dodatkiem innych skladnikow) i tam tez mozesz kupic ale troszke drozej niz w USA, tyle za masz zaraz w domu). co zaś do "maski" minerałów nakłada się bardzo malo, i nawet kilka warst wyglada naturalnie, w przeciwienstwie do wiekszosci podkladow tradycyjnych. Przy doborze bardzo wazne jest znalezienie swojego koloru, dobrze dobrany kolor czyni twarz jak z obrazka, pozniej nalezy obrac formulę - bardziej lub mniej kryjący. Spójrz na zdjęcia dziewczyn ktore tu się znajdują- bardzo naturalny makijaz. Jak po lekturze drugiego postu bedziesz miala watpliwosci co do koloru to pytaj.

SUNPRINCE albo aparat fajny lbo Twoja łapka z okiem - zdjęcia mi się podobają
Chyba tylko TBS robi coś z krótkim składem: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...oundation.html
Ale jest drogi.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 10:18   #4340
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Gabs, a jaki masz kolor z sypkich? chyba ella juz pytala, wiec ponawiam
Sunprince, ktory jedwab? tez chce jakis, ale nie wiem jaki Czuje, ze brzmie dzisiaj jak przyglup ale dopiero wypilam kawe, jeszcze nie zaczela dzialac...
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 11:32   #4341
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

swietny jedwab : www.silknaturals.com
Nanomi zapomnialam o TBS ... tak, ma krotki sklad
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 12:40   #4342
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

TBS ma krotki sklad ale mazialam sie nim po rece w sklepie i strasznie sie swieci. Poza tym jest jedna formula i chyba tylko 4 kolory do wyboru. Przy firmach stricte mineralnych to jakis zart.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 12:44   #4343
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Dziewczyny a coś wiadomo kiedy rzucą pędzle? bo chciałabym flat topa
dziś kolejny dzień z linen na buzi i jest fajnie
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 12:47   #4344
trulina
Raczkowanie
 
Avatar trulina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 100
[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1093861 4]Wow, nie spodziewałam się, że mój aparat umie zrobić takie ostre zdjęcia, i to jeszcze w sztucznym świetle.
(Tylko korektor kiepsko wyszedł.)[/quote]

dziwie sie ze na Twoich zdjeciach kolor Fair,ktory powinien byc zimny,ma odcien cieply,sama juz nie wiem czy warto sie przejmowac tymi opisami

jaki roż Wam podpasował dziewczęta z rózowa jasną cerą?nie uzywam rozu praktycznie,wiec jestem zielona co tu wybrac do sample kit

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-12 o 15:07 Powód: post pod postem
trulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 12:59   #4345
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Doszedł mój mini kit zamawiany 3.02
Później dodam zdjęcia

Trulina, zwróć uwagę na Soft touch, nim sobie krzywdy nie zrobisz
Edit:
albo spróbuj Soft bronzer

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-02-12 o 13:01 Powód: +
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:18   #4346
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość

Trulina, zwróć uwagę na Soft touch, nim sobie krzywdy nie zrobisz
Edit:
albo spróbuj Soft bronzer
Albo Email Me - jasny beżowawy różyk, bardzo prosty w użyciu
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:20   #4347
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Przyszły dzisiaj moje próbasy, zamawiane 29 stycznia (równe 10 dni roboczych temu)
Do testów nie jestem zupełnie przygotowana- brak sensownego pędzla …Ale nie wytrzymałam i przetestowałam przy użyciu okropnego, drapiącego pędzla Avonu

Zamawiałam
Korektor mint
Róz waffle cone
Podkłady: golden light, light neutral, fairly light

Jestem przekonana, że tym pędzlem osiągnełam tylko namiastkę…ale efekt pozytywnie mnie zaskoczył…

Jeśli chodzi o korektor, to już po pierwszym użyciu jestem pewna, że muszę go kupić. Zawsze miałam problem z zaróżowionymi policzkami, nakładając podkład na te moje różowości nigdy nie mogłam uzyskać jednolitego kolorytu, natomiast zielona baza Bourjois zapychała mnie. Już po nałożeniu samego korektora na twarz(nie daje efektu Shreka, neutralizuje zaczerwienienia i lekko rozjaśnia twarz) buzia wyglądała przyzwoicie

Róż, daje bardzo subtelny efekt. Taka mieszanka brązu i różu

A co do podkładów… teraz mam na twarzy fairly light w formule intensive (na pewno nie jest przyzwoicie nałożony tym pędzlem…)efekt mnie zadawala (ah… co to będzie jak zainwestuje we Flaut Topa..) kolor twarzy jest jednolity, pory mniej widoczne. Kolor chyba nie jest idealny, ale też nie odcina się rażąco. Myślę że lepszy by był bardziej żółty, o takim samym stopniu jasności. Jutro spróbuje Buff Light Neutral, on jest typowo żółty, aczkolwiek nie wiem czy nie będzie zbyt ciemny.

Na razie tyle z moich wrażeń chętnie wkleiłabym zdjęcia, ale mój aparat niestety nie jest najlepszej jakości…(albo ja nie umiem się nim posługiwać)
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:41   #4348
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Dziewczyny, do konca tygodnia mija mi termin 25 dni od zamowienia, mam tam flat topa i pedzel do korektora, wrrr.... myslicie, ze powinnam pisac do nich?
Drugie pytanie: czy ktos widzial / uzywal cieni Birthday Cake (na zdjeciu slodki roz) albo Bedtime Story (lawendowy z nutka rozu)? mysliscie, ze bedzie pasowal do piwnych teczowek? ogolnie dosc dobrze wygladam w rozowym choc daleko mi do stylu barbie ;-)
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:45   #4349
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, do konca tygodnia mija mi termin 25 dni od zamowienia, mam tam flat topa i pedzel do korektora, wrrr.... myslicie, ze powinnam pisac do nich?
Drugie pytanie: czy ktos widzial / uzywal cieni Birthday Cake (na zdjeciu slodki roz) albo Bedtime Story (lawendowy z nutka rozu)? mysliscie, ze bedzie pasowal do piwnych teczowek? ogolnie dosc dobrze wygladam w rozowym choc daleko mi do stylu barbie ;-)
bardziej skłaiałbym sie ku lawendowemudo brązowych oczek

pranie wiesz coś morze kiedy rzucą pędzle na EDM?
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:48   #4350
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Dzisiaj do Fairly Light dosypalam troche Ivory ale chyba jeszcze za malo
roz Theme Park
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S7300260.jpg (23,8 KB, 124 załadowań)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:35.