Makijaż na wesele... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-31, 09:41   #1
alethia99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: TylkoMójŚwiat
Wiadomości: 328

MAKIJAŻ na WESELE. RATUNKUUUU


Witam! za trzy tygodnie idę na wesele. chcę wyglądać naprawdę wyjątkowo, stresuję się strasznie (będzie tam kilka osób które będą się cieszyć jeśli powinie mi się noga) na co dzień prawie się nie maluję, nie mam nawet dobrego podkładu. dodam że mam cerę tłustą, a teraz wyskoczyło mi parę krost nie wiem jak sobie z tym poradzić, co dobrać... do tej pory zawsze gdy robiłam makijaż spływał mi po paru godzinach. jestem w tym kiepska nie przepadam za makijażem ale na taką okazję inaczej nie wypada dlatego proszę, dajcie mi jakieś propozycje jak olśnić chłopaka i czuć się pewnie proszę o jakieś podkłady dla mojej cery oraz ich przybliżone ceny.no i coś skutecznego na wypryski. Wysyłajcie zdjęcia z fryzurkami (chcę mieć jakoś ładnie upięte loki - chcę zanieść fryzjerce zdjęcie), z makijażem (dobrze się czuję tylko w ciemnych i mocno pomalowanych oczach) i propozycje na robienie paznokci w domu. po prostu nie stoję dobrze z kasą

Edytowane przez alethia99
Czas edycji: 2009-04-01 o 10:04
alethia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 10:29   #2
JoyceSky
Zadomowienie
 
Avatar JoyceSky
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 348
GG do JoyceSky
Dot.: MAKIJAŻ na WESELE. RATUNKUUUU

Najważniejszy w Twoim przypadku będzie dobry puder matujący, tak żeby podkład jak najdłużej utrzymał się na skórze i żebyś nie świeciła się w trakcie imprezy. Ja ze swojej strony polecam puder fiksujący Kryolan , który naprawdę działa cuda w przypadku cer tłustych: http://sklep.impre-art.com.pl/katalo...ermacolor.html
A jeśli chodzi o oczka, to proponują mocniejszy makijaż oka. Zaprasza na forum Moje Makijaże, tam na pewno znajdziesz sporo inspiracji.
__________________
Well-behaved women rarely make history...

http://www.maxmodels.pl/joycesky.html
JoyceSky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 12:32   #3
alethia99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: TylkoMójŚwiat
Wiadomości: 328
Dot.: MAKIJAŻ na WESELE. RATUNKUUUU

proszę piszcie dajcie jakieś propozycje
alethia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 16:18   #4
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: MAKIJAŻ na WESELE. RATUNKUUUU

Cytat:
Napisane przez alethia99 Pokaż wiadomość
proszę piszcie dajcie jakieś propozycje
Wrzuć proszę zdjęcia swojej twarzy byśmy mogły Ci lepiej doradzić. Rozumiem, że oczekujesz pomocy ale nie za bardzo wiemy co można doradzić gdy kompletnie nie wiadomo jak wyglądasz...

Radzę też jak JoyceSky przeszukać forum 'Moja Makijaże'- to jest ogromna baza pomysłów. Wiele z nich jest w taki sposób opisanych, że wiadomo co i jak zrobić krok po kroku.
Sama też musisz włożyć trochę wysiłku
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 17:54   #5
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: MAKIJAŻ na WESELE. RATUNKUUUU

Moze rozważysz pojscie do profesjonalnej wizazystki? Oczywiscie zawsze warto nauczyc sie przynajmniej podstaw makijazu ale , jezeli zalezy Ci na naprawde dobrym efekcie to moze tego dnia nie ryzykuj i oddaj sie w rece profesjonalistki a na nauke i proby znajdz czas pozniej?
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 18:31   #6
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368
Dot.: MAKIJAŻ na WESELE. RATUNKUUUU

Jeśli nie stoisz dobrze z kasą to zdecydowanie lepiej będzie pójść na makijaż do kosmetyczki. Poszukaj, popytaj koleżanek. U mnie ( małe miasto) jest kobitka która piękne i trwałe makijaże robi nawet za 20zł, podkłady, utrwalacze ma dobre, kolorówki używa słabszej która i tak trzyma się świetnie. Jeśli miałabyś kupić dobry podkład, korektor, puder itd to jednorazowo wydałabyś dużo więcej niż kosztowałby Cię makijaż. Inna sprawa że wystarczyłyby Ci na długo...
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 19:25   #7
alethia99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: TylkoMójŚwiat
Wiadomości: 328
Dot.: MAKIJAŻ na WESELE. RATUNKUUUU

no i dodałam wyżej fotki, czekam na propozycje. niestety po ostatnim weselu mam złe wspomnienia po kosmetyczce;/ a eksperymentować próbuję już teraz no i zacznę się chyba malować na co dzień więc zainwestuję
alethia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 21:15   #8
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: MAKIJAŻ na WESELE. RATUNKUUUU

Kosmetyczna co najwyżej może Ci maseczkę oczyszczającą zrobić... Pamiętam moje koleżanki na studniówce niezadowolone z makijaży zrobionych przez panie w gabinetach kosmetycznych, ale to były czasy, kiedy o zawodzie wizażysty mało kto słyszał...
Wizażystka będzie miała Twój odcień podkładu, nałoży Ci go w taki sposob, że dotrwa do godzin porannych w nienaruszonym stanie. Dobierze kolorystykę i podkreśli to, co najpiekniejsze w twarzy. Jeśli nie masz wprawy i doświadczenia, to nie ma co startować z szybką nauką i dobieraniem kosmetyków. To tak, jakbyś przeszła przyspieszony kurs jazdy przed samotną wycieczką samochodową przez Europę. Na pewno nie sprawi to, że będziesz się mniej stresować w dniu ślubu. A co do złych wspomnień z poprzedniego makijażu "profesjonalnego": to Tobie jest robiony makijaż i to Ty powinnaś być zadowolona, nie wizażystka Asertywność!
Naprawdę trwałe podkłady, którymi maluję panny młode i klientki idące "w gości", nie nadają się na codzień, więc wydasz kilkadziesiąt złotych na sam podklad, którego bedziesz używać kilka razy w roku na wieksze wyjścia typu sylwester czy calonocna impreza. To się chyba nie kalkuluje... Może powinnaś jednak zdecydować się na skorzystanie z pomocy specjalisty [koniecznie z makijażem próbnym] i mieć święty spokój, a niech tym, co czekają, aż Ci się noga podwinie- oko zbieleje A przy okazji wizażystka może nauczyć Cię robić makijaż codzienny

Edytowane przez quesadila
Czas edycji: 2009-03-31 o 21:37
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 10:03   #9
alethia99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: TylkoMójŚwiat
Wiadomości: 328
Dot.: MAKIJAŻ na WESELE. RATUNKUUUU

no a więc pójdę dzięki dziewczyny
alethia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 17:17   #10
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: MAKIJAŻ na WESELE. RATUNKUUUU

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Kosmetyczna co najwyżej może Ci maseczkę oczyszczającą zrobić... Pamiętam moje koleżanki na studniówce niezadowolone z makijaży zrobionych przez panie w gabinetach kosmetycznych, ale to były czasy, kiedy o zawodzie wizażysty mało kto słyszał...
Wizażystka będzie miała Twój odcień podkładu, nałoży Ci go w taki sposob, że dotrwa do godzin porannych w nienaruszonym stanie. Dobierze kolorystykę i podkreśli to, co najpiekniejsze w twarzy. Jeśli nie masz wprawy i doświadczenia, to nie ma co startować z szybką nauką i dobieraniem kosmetyków. To tak, jakbyś przeszła przyspieszony kurs jazdy przed samotną wycieczką samochodową przez Europę. Na pewno nie sprawi to, że będziesz się mniej stresować w dniu ślubu. A co do złych wspomnień z poprzedniego makijażu "profesjonalnego": to Tobie jest robiony makijaż i to Ty powinnaś być zadowolona, nie wizażystka Asertywność!
Naprawdę trwałe podkłady, którymi maluję panny młode i klientki idące "w gości", nie nadają się na codzień, więc wydasz kilkadziesiąt złotych na sam podklad, którego bedziesz używać kilka razy w roku na wieksze wyjścia typu sylwester czy calonocna impreza. To się chyba nie kalkuluje... Może powinnaś jednak zdecydować się na skorzystanie z pomocy specjalisty [koniecznie z makijażem próbnym] i mieć święty spokój, a niech tym, co czekają, aż Ci się noga podwinie- oko zbieleje A przy okazji wizażystka może nauczyć Cię robić makijaż codzienny
quesadila, a jakie to podklady? przypuszczam ze jakies profesjonalne?
Mozesz zdradzic? Mi sie zbliza wysyp wesel i juz kombinuje, czy kupic baze czy tez po prostu specjalny podklad( nie zmaruje sie) . Obiecalam tez zrobić makijaz jednej kolezance i nie chce dac plamy
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.



Edytowane przez tranqil babe
Czas edycji: 2009-04-01 o 17:19
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 18:45   #11
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: MAKIJAŻ na WESELE. RATUNKUUUU

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
quesadila, a jakie to podklady? przypuszczam ze jakies profesjonalne?
Mozesz zdradzic? Mi sie zbliza wysyp wesel i juz kombinuje, czy kupic baze czy tez po prostu specjalny podklad( nie zmaruje sie) . Obiecalam tez zrobić makijaz jednej kolezance i nie chce dac plamy
Kryolan, TV Paint Stick. Używany codziennie zapewne wysuszy na wiór, raz postanowiłam się uprzeć i malowałam się nim przez tydzień, po czym odpuściłam Krycie ma jak czeski Dermacol [tylko nie jest taki ohydnie tłusty, jest też mniej tłusty niż Pan Stick Max Factora] i nieumiejetnie nałożony tworzy piękną maskę Ale potraktowany zwilżoną gąbeczką i wklepany cieniutką warstwą wygląda pięknie [pod warunkiem, że skóra nie jest przesuszona - z odstającymi płatkami skóry]. Tylko to naprawdę produkt dla osób, które mają już doświadczenie z różnymi konsystencjami podkładów.
Ma sporo odcieni, które można ze sobą dowolnie mieszać albo modelować twarz- nie ciemnieje na skórze, to chyba największy plus zaraz po trwałości. Zwykle maluję babeczki rano, do południa, a potem słyszę od nich, że o 5 rano wszystko trzymalo się jak należy i spędziły sporo czasu w łazience zmywając go, zamiast korzystać z resztek nocy poślubnej .
Można go kupić na Allegro za niecałe 50zł, ale dobrze byłoby go najpierw "pomacać" i sprawdzić kolor. Mi pasuje odcień "ivory", jest ciut bardziej żółty i troszkę cienmniejszy niż prasowaniec EDM, który dostalaś ode mnie w wymiance. Są jaśniejsze odcienie, ale wpadające w róż, albo totalnie białe. Ivory właśnie mi się ukruszył, więc mogłabym Ci to ukruszenie podesłać w ramach próbki , tylko nie wiem, czy da się go wtedy w przyzwoity sposób potrzeć gąbką i nałożyć Ale możemy spróbować
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-01, 19:00   #12
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: MAKIJAŻ na WESELE. RATUNKUUUU

trwale są max factory podklady i szminka 24 godzinna lipfinity
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 21:18   #13
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368
Dot.: MAKIJAŻ na WESELE. RATUNKUUUU

inna sprawa jest taka że w mniejszych miejscowościach o zawodzie wizażysty nadal niewiele osób słyszało A są też kosmetyczki które wykonują fajne, trwałe i dobrane konkretnie do osoby makijaże, dlatego najlepiej jest popytać znajomych itd. Oczywiście świetnie by było gdyby alethia99 miała możliwość pójścia do profesjonalnego wizazysty ale jak pisałam wyżej nie zawsze jest to możliwe.

Jeśli chcesz kombinować sama to przede wszystkim przejrzyj KWC, ja niestety z własnego doświadczenia żadnego podkładu itd. polecić nie mogę bo mam zupełnie inną skórę.
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 19:58   #14
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: MAKIJAŻ na WESELE. RATUNKUUUU

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Kryolan, TV Paint Stick. Używany codziennie zapewne wysuszy na wiór, raz postanowiłam się uprzeć i malowałam się nim przez tydzień, po czym odpuściłam Krycie ma jak czeski Dermacol [tylko nie jest taki ohydnie tłusty, jest też mniej tłusty niż Pan Stick Max Factora] i nieumiejetnie nałożony tworzy piękną maskę Ale potraktowany zwilżoną gąbeczką i wklepany cieniutką warstwą wygląda pięknie [pod warunkiem, że skóra nie jest przesuszona - z odstającymi płatkami skóry]. Tylko to naprawdę produkt dla osób, które mają już doświadczenie z różnymi konsystencjami podkładów.
Ma sporo odcieni, które można ze sobą dowolnie mieszać albo modelować twarz- nie ciemnieje na skórze, to chyba największy plus zaraz po trwałości. Zwykle maluję babeczki rano, do południa, a potem słyszę od nich, że o 5 rano wszystko trzymalo się jak należy i spędziły sporo czasu w łazience zmywając go, zamiast korzystać z resztek nocy poślubnej .
Można go kupić na Allegro za niecałe 50zł, ale dobrze byłoby go najpierw "pomacać" i sprawdzić kolor. Mi pasuje odcień "ivory", jest ciut bardziej żółty i troszkę cienmniejszy niż prasowaniec EDM, który dostalaś ode mnie w wymiance. Są jaśniejsze odcienie, ale wpadające w róż, albo totalnie białe. Ivory właśnie mi się ukruszył, więc mogłabym Ci to ukruszenie podesłać w ramach próbki , tylko nie wiem, czy da się go wtedy w przyzwoity sposób potrzeć gąbką i nałożyć Ale możemy spróbować
bYLOBY SUPER!
hmm czy dobrze przypuszczam , ze nie jest mozliwe zdobycie probek tego?
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 15:58   #15
Joanna Brach
Raczkowanie
 
Avatar Joanna Brach
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 113
GG do Joanna Brach
Dot.: MAKIJAŻ na WESELE. RATUNKUUUU

Proponuję w poniedziałek włączyć Kawę czy Herbatę

wątek o tym - tutaj : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=325294
Joanna Brach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 19:06   #16
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: MAKIJAŻ na WESELE. RATUNKUUUU

nie znam się za bardzo sztuce makijażu, dlatego mam pytanie czy
można wykonać sobie taki makijaż:
1.krem nawilżający
2.rezygnuję z podkładu, bo mam cerę raczej mieszaną - przetłuszającą się , a latem przy zastosowaniu płynnych podkładów twarz świci się jak żarówka
3.na wchłonięty krem położyć puder sypki i tu nie mam pojęcia jaki
4.Wszystko utrwalić pudrem utrwalającym Kryolan
Chodzi mi o to czy pudrem utrwalającym można utrwalać tylko podkład czy można utrwalić też makijaż wykonany wcześnie samym pudrem sypkim?



Chcę zrobić sobie trwały makijaż - idę na wesele i musi mi wytrzymać na buzi całą noc. W jakie kosmetyki powinnam się zaopatrzeć? Jakie możecie polecić? Sceptycznie podchodzę do podkłaów, bo jeszcze takiego nie wymyślili, żebym się po jego nałożeniu nie świeciła, a wesele w czerwcu...
I nie jestem przekonana co do kosmetyków matujących, paradoksalnie od nich pogłębia się efekt "świecenia".

Czy któraś z was mogłaby mi powiedzieć coś więcej o kremie kamuflażowym Dermacolor?? Do czego on służy? Można nim wykonać makijaż na tzw. wielkie wyjścia?Kamuflaż kojarzy mi się z ciężkim tłustym ala podkładem czy makijaż nie będzie zbyt ciężki i świecący?
Na jednym z tutoriali dot. wykonywania makijażu ślubnego - wizażystka mówiła o kamuflażu i polecała wykonać nim makijaż ślubny ze względu na to, że dobrze prezentuje się jako makijaż fotograficzny?
Co możecie na ten temat powiedzieć...i mnie troszkę oświecić
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 16:03   #17
ania0207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 18
Makijaż weselny;-)

Wkrótce mam wesele siostry. Moje pytanie dotyczy makijażu oka. Uwielbiam mieć ładnie podkreślone i wytuszowane oko. Nie uzywam szminki, jedynie delikatny błyszczyk,dlatego mogę sobie pozwolic na odważnie umalowane oko;-)). Pytanie moje dotyczy kolorystyki cieni. Moje oczy są w kolorze zieleni,jednak przy źrenicy wpadaja w odcien brazu. Sukienke bede miała czerwono-czarna bajeczna...Jaki wybrac na ten dzien kolor cieni,by calośc ładnie sie komponowała? czy zasosowac eyeliner? na codznien go nie uzywam,wiec nawet nie wiem,jaki byłby najodpowiednieszy: w mazaku czy pedzelku?
ania0207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 16:54   #18
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Makijaż weselny;-)

Ja mam liner astora tusz ale z bardzo fajnym twardym aplikatorem -jak ten w mazaku. Zieleń ok ale musisz uważać na jej barwę jeśli będzie to zgaszona ciemna zieleń może to wyglądać ciekawie ale do zieleni mocno napigmentowanej żywej przy czerwieniach na sukience nie jestem przekonana.
__________________


Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 18:49   #19
Candy80
Raczkowanie
 
Avatar Candy80
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: łódź z widokiem
Wiadomości: 268
GG do Candy80
Dot.: MAKIJAŻ na WESELE. RATUNKUUUU

aja szukam dobrej makijażystki z Łodzi. Czy ktoś może podać namiary? Ślub tuż tuż a moje dotychczasowe próby to porażka... czy mam malować się sama????
Candy80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 00:19   #20
VanillaCafe
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 032
Dot.: MAKIJAŻ na WESELE. RATUNKUUUU

Cytat:
Napisane przez Candy80 Pokaż wiadomość
aja szukam dobrej makijażystki z Łodzi. Czy ktoś może podać namiary? Ślub tuż tuż a moje dotychczasowe próby to porażka... czy mam malować się sama????
Na wizażu jest katalog wizażystek. Przejrzyj
http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=16619804
Zajrzyj też na forum ślubne
VanillaCafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 00:23   #21
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: MAKIJAŻ na WESELE. RATUNKUUUU

Candy lepiej poszukaj makijazystki ,z tego co wiem na gratce jest mnustwo ogłoszen a jak nie zapytaj na wizazu w dziale praca
sama sie nie maluj bo rozumiem ze to twoj slub tak?


AGNA Dermacol to najciezszy podklad jaki znam. miałas racje to ypowy kamuflarz w znaczeniu maska zakrywajaca wszystko
niestey zeby nie bylo kolorowo po takim czyms buzia swieci sie trzy razy szybciej niz dotychczas. takze jezeli nie lubisz podkladów nawet tych lekkich nie polecam.
a do matowienienia nie polece nic bo sama nie daje sobie z tym rady...tzn daje jesli poprawiam sie co godzine
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 09:28   #22
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: Makijaż weselny;-)

Cytat:
Napisane przez Natek89 Pokaż wiadomość
Ja mam liner astora tusz ale z bardzo fajnym twardym aplikatorem -jak ten w mazaku. Zieleń ok ale musisz uważać na jej barwę jeśli będzie to zgaszona ciemna zieleń może to wyglądać ciekawie ale do zieleni mocno napigmentowanej żywej przy czerwieniach na sukience nie jestem przekonana.
dziewczyna ma zielone oczy nie chce zielonego cienia może coś złotego z ciemną kreską?
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 11:01   #23
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Makijaż weselny;-)

Pin up! Czyli czarna kreska, cielisty matowy cien na powieke i moze w zalamaniu odrobine matowego bezu, albo dosyc jasnego brazu. Dot ego moga byc sztuczne rzesy albo kepki rzes. Jesli w sukience jest duzo czerwieni to usta dobrze stonowac i zasmiast czerwonej szminki wziasc czerwony blyszczyk.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 17:59   #24
final touch
Przyczajenie
 
Avatar final touch
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
GG do final touch
Dot.: Makijaż weselny;-)

A ja bym się skusiła na brąz,ale nie w odcieniu czekolady ale np. oberżyny, lub mówiąc inaczej brąz z dodatkiem bordo.Wspaniale opalizuje na oku,świetnie podkreśli jego zieleń. Kreseczka mazakiem jest delikatniejsza,jakby bardziej matowa,tępa.Liner jest ostrzejszy i trzeba to zrobić naprawdę umiejętnie.Nierówna kreska będzie naprawdę widoczna, radziłabym więc zrobić kreskę np. czarną kredką pod cieniem. Świetnie podkreśli oko,a wszelkie niedoskonałości tej kreski zostaną przykryte cieniem. A jaki masz kolor włosów i jaki odcień cery?

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Albo klasyka-przydymione oko w kolorze grafitowym...Palce lizać
final touch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 18:41   #25
ania0207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 18
Dot.: Makijaż weselny;-)

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi,przyznam,ze okazały sie cenną wskazowka...Cere mam dośc jasna, czarne krotkie włosy. Oczy mam dosc duze, podnośc przyciągają wzrok innych ;-) zastosuję sie do rad final touch... eyeliner juz zakupiony,teraz bede cwiczyc;-) pozdrawiam
ania0207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 16:59   #26
Candy80
Raczkowanie
 
Avatar Candy80
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: łódź z widokiem
Wiadomości: 268
GG do Candy80
Dot.: MAKIJAŻ na WESELE. RATUNKUUUU

Dzięki dziewczyny za pomoc . W Gratce to raczej nie poszukam, wolę sprawdzoną osobę, która nie zrobi mi "krzywdy". Od lat robię sobie sama make-up, malowałam też koleżanki na jakieś okazje bo mam dość spory zapas kosmetyków Oczywiście szukam wizażystki na umalowanie mnie na mój ślub, bo w tym dniu chciałabym się zrelaxować i oddać w dobre ręce, ale jak nikogo nie znajdę, będę zdana na siebie. Z resztą wiele moich koleżanek już "po" też malowały się same bo miały do czynienia z "fachowcem" i nie były zadowolone, a kto zna nasze upodobania w makijażu jak nie my same? Póki co jeszcze mam czas więc szukam.

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Cytat:
Napisane przez VanillaCafe Pokaż wiadomość
Na wizażu jest katalog wizażystek. Przejrzyj
http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=16619804
Zajrzyj też na forum ślubne
a co do tej rady - fakt, jestem na Wizażu od niedawna i jeszcze nie odkryłam wielu tajemnic portalu i nie wiem, gdzie mogę coś znaleźć
Candy80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 19:17   #27
lidzia66
Raczkowanie
 
Avatar lidzia66
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: in my dream :)
Wiadomości: 296
jak zrobić taki makijaż?

witam! idę niedługo na wesele, myślę nad fryzurą i makijażem, podoba mi się make up Liz Parker z Roswell, na ślubie Isabel, czy ktoś ma pomysł jak go wykonać? wiem że zdjęcia nie są super jakości ale może coś da się wykombinować?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vlcsnap-41268.jpg (19,8 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vlcsnap-41416.jpg (18,8 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vlcsnap-41600.jpg (18,8 KB, 45 załadowań)
lidzia66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 19:39   #28
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: jak zrobić taki makijaż?

Na całej powiece jasny cień (kremowy? cielisty?). Przy zewnętrznym kąciku nałożony jest ciemnoszary cień, wyciągnięty poza powiekę na zewnątrz i w górę (nad powiekę ruchomą). Pod łukiem brwiowym biały cień. Na górnej powiece zrobiona jest kreska, wyciągnięta daleko za zewnętrzny kącik, dość gruba. Na dolnej powiece czarna kreska, łącząca się w zewn. kąciku z kreską na górnej powiece. Rzęsy wytuszowane mocno, być może doklejone są sztuczne. Brwi zaznaczone czarnym cieniem, lekko wydłużone na zewnątrz. Na ustach jakiś błyszczyk dający efekt tafli wody.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 09:43   #29
lidzia66
Raczkowanie
 
Avatar lidzia66
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: in my dream :)
Wiadomości: 296
Dot.: jak zrobić taki makijaż?

wielkie dzięki ! będę kombinować
lidzia66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 13:25   #30
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: jak zrobić taki makijaż?

Cytat:
Napisane przez lidzia66 Pokaż wiadomość
wielkie dzięki ! będę kombinować
Nie ma za co Kombinuj
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.