Metamorfoza chłopaka :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-29, 09:25   #1
popej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 41

Metamorfoza chłopaka :)


Witam, zauważyłem, że mało postów piszą tu meżczyźni Więc może zacznę od mojej krótkiej historii. A więc mam 17 lat, jestem inteligentny (przynajmniej tak myślę ). Mój problem polega na tym, że mam średni gust, gust do ubrań, fryzur itp. Nie mam powodzenia u dziewczyn, ostatnio, druga pod rząd, w której się cholernie podkochiwałem powiedziała, że tylko przyjaźń i to była trochę też kwestia wyglądu. Wiem, że nie jesteście czarodziejkami, aby uczynić księcia z żaby, ale przynajmniej pomóżcie, dobierzcie odpowiednie ubranie na codzień, kolorystyka , mówcie też, co byście zmieniły, krytyka mile widziana. Chciałbym wzbudzić choć troszkę zainteresowania płci przeciwnej. Jestem zdecydowany na radykalne zmiany w stosunku do mojej osoby. Wielkie, naprawde wielkie dzięki za pomoc. Maciek

Moje fotki:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...da83bdda7.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...3c513e20a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...46e188893.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 372980c46e188893.jpg (54,3 KB, 248 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4afd4c1da83bdda7med.jpg (64,5 KB, 225 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-06-29 o 18:17 Powód: załączenie zdjeć - regulamin!
popej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 09:48   #2
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Metamorfoza chłopaka :)

A miales kiedys dluzsze wlosy?
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 09:49   #3
popej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 41
Dot.: Metamorfoza chłopaka :)

Nigdy, zawsze ścinałem się krótko.
popej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 11:01   #4
meginnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 558
Dot.: Metamorfoza chłopaka :)

Na dobry poczatek proponuje zapuscic wlosy W krotkich wygladasz bezbarwnie, w ogole nie zwracasz uwagi, ubierasz sie tez raczje nijako.
Jezeli chodzi o ciuchy - moze po prostu popros jakas dobra kolezanke/przyjaciolke zeby wybrala sie z toba na zakupy? Wtedy jest prosciej, dziewczyna o wiele lepiej oceni w czym wygladasz dobrze, a w czym zle. Zeby 'nakierowac' - przede wszystkim, odpadaja sandaly ze skarpetkami, skarpetki do polowy lydki i adidasy na grubej podeszwie na codzien + szorty, na zime czerwone, pomaranczowe czy tego typu kurtki, ale no mam nadzieje ze to wiesz. Widze, ze kierujesz sie raczej wygoda, ale to nie wystarczy zeby wygladac dobrze
Mozesz sprobowac zamienic okulary na soczewki, zawsze to tez inaczej. Okulary przeciwsloneczne - blagam, tylko nie te w ktorych dodales zdjecie. Zadne z mieniacymi sie na kolorowo szklami, generalnie te 'sportowe' wygladaja raczej tragicznie
Alboo przyjrzyj sie innym chlopakom, ktorzy wygladaja wg. ciebie dobrze, lub tez maja powodzenie u dziewczyn i od nich mozesz cos podlapac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (21,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23.jpg (15,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: gif ray-ban_3025-1.gif (41,9 KB, 5 załadowań)
meginnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 11:08   #5
popej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 41
Dot.: Metamorfoza chłopaka :)

A kolory koszulek, raczej jasne?
popej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 11:21   #6
meginnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 558
Dot.: Metamorfoza chłopaka :)

Z tego co widze na zdjeciach, to masz jasna cere, wiec mozliwe ze przy jasnych koszulkach wypadniesz blado i znowu nijako. Moim zdaniem jasne koszulki wygladaja dobrze tylko przy chociaz lekko opalonej skorze, za to ciemne kolory sa bardziej uniwersalne, bo pasuja praktycznie kazdemu, a w czarnym to juz w ogole kazdy wyglada ok, co nie znaczy ze masz sie ograniczac do czerni Mi sie np. podoba zestaw ciemny T-shirt a na to jasna koszula, blekitna na przyklad. Tak jak napisalam w poprzednim poscie - wez kolezanke na zakupy, bo patrzac tylko na zdjecia ciezko mi powiedziec w czym bedziesz wygladal najlepiej
meginnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 11:33   #7
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Metamorfoza chłopaka :)

Moze zmien te okulary np na takie z grubsza oprawka bo one przyciagaja uwage do oczu i twarz staje sie wyrazniejsza. takie obudowane z kazdej strony.

Co do wlosow to hmmm ja bym nie powiedziala, ze w dluzszych byloby Ci dobrze. W dluzszych niz teraz, tak, ale nie takich z grzywka

Kolory kolory i jeszcze raz kolory. Masz ciemne wlosy wiec bez problemu beda do Ciebie pasowaly kolorowe bluzki. Nie wiem dlaczego mezczyzni boja sie kolorow... szczegolnie bluz z kapturem ktore nie sa czarne lub szare... bardzo bardzo bardzo lubie takie bluzy, obowiazkowo na suwak

Nie ma jakiejs wizji Ciebie ale moze jak sie poprzygladam, damy rade

Popelniasz te same bledy co kazdy facet nie ma sie czym martwic

Zapomnialabym Najwazniejsza rzecza ktora powinienes miec w szafie sa klasyczne granatowe jeansy. na pupie ladnie wygladaja takie z nizszymi kieszonkami, ale to nie jest obowiazek
Co do spodni na lato.. nie lubie krotkich spodenek wygladajacych jakby chlopak w nich biegal grac w pilka i nosil na codzien Niech Ci takie nie przyjda do glowy

i jeszcze jedna rzecz ktorej nie lubie u mezczyzn- wszystko z napisami, bluzki, bluzy.. a po co klasyka najladniejsza

buty- nigdy eleganckie(zwlaszcza do jeansow). sportowe i owszem

pokaz wiecej zdjec i wklej je jako zalaczniki, bedzie latwiej
zdjecia w lato, jakies zblizenie buzi, zima(bo kurtka tez wazna dla kobiety ic nie jest szczegolem)

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez meginnia Pokaż wiadomość
Z tego co widze na zdjeciach, to masz jasna cere, wiec mozliwe ze przy jasnych koszulkach wypadniesz blado i znowu nijako. Moim zdaniem jasne koszulki wygladaja dobrze tylko przy chociaz lekko opalonej skorze, za to ciemne kolory sa bardziej uniwersalne, bo pasuja praktycznie kazdemu, a w czarnym to juz w ogole kazdy wyglada ok, co nie znaczy ze masz sie ograniczac do czerni Mi sie np. podoba zestaw ciemny T-shirt a na to jasna koszula, blekitna na przyklad. Tak jak napisalam w poprzednim poscie - wez kolezanke na zakupy, bo patrzac tylko na zdjecia ciezko mi powiedziec w czym bedziesz wygladal najlepiej
oj niee, a mi sie to wcale nie podoba wydaje mi sie, ze wtedy zaczniesz wygladac jak grzeczny kujonowaty chlopczyk xD ale kazdy lubi co innego ja wole facetow w zadziorem ach ironio a moj ubiera sie jak chce i jakos... nie chce go zmieniac niech bedzie jaki jest o!
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 11:51   #8
popej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 41
Dot.: Metamorfoza chłopaka :)

Takie dwie na szybko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02182.jpg (40,2 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02181.jpg (62,7 KB, 271 załadowań)
popej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 12:02   #9
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Metamorfoza chłopaka :)

Cytat:
Napisane przez popej Pokaż wiadomość
Takie dwie na szybko
o widzisz jasne spodnie ja ich bardzo nie lubie dlatego mowilam o granatowych wygladaja jakby schludniej koszulka ciemna i nie rzuca sie w oczy kolorki o ktorych mowilam
okularki zdecydowanie pogrubione ale to juz przy okazji jak bedziesz zmienial

i wiecej usmiechu na buzce

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
o widzisz jasne spodnie ja ich bardzo nie lubie dlatego mowilam o granatowych wygladaja jakby schludniej koszulka ciemna i nie rzuca sie w oczy kolorki o ktorych mowilam
okularki zdecydowanie pogrubione ale to juz przy okazji jak bedziesz zmienial

i wiecej usmiechu na buzce
dam do siebie jeszcze ze dluzsze koszulki maja siegac do polowy pupy
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 12:12   #10
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Metamorfoza chłopaka :)

Ja bym nic nie zmieniała
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 12:14   #11
popej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 41
Dot.: Metamorfoza chłopaka :)

Ok, zaraz jadę do galerii powertować Czyli tak głównie Cherieczko jakie kolory koszulek polecasz i jakie spodnie na lato
popej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 12:48   #12
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: Metamorfoza chłopaka :)

To wtrącę jeszcze swoje 3 grosze
Każdy ma swój gust i przede wszystkim musisz się w ubraniu dobrze czuć. Jedna z Wizażanek proponowała zamianę jeansów na ciemnogranatowe, a ja z kolei uwielbiam klasyczne blue jeans Na pewno tylko wybrałabym dla Ciebie spodnie bardziej dopasowane w biodrach niż masz w tej chwili Faktycznie świetne są te z obniżanymi kieszonkami, ale nie każdemu facetowi podkreślają one pupę, niektórzy wyglądają w nich komicznie.
A jeśli chodzi o kolor koszulek, widzę Cię w czerwonych( tylko żadne maliny, czy różyki, czerwony - czerwony ma być ), pomarańczowych, a jak się troszkę opalisz to możesz i żółte przymierzyć (ale takie ciepłe żółte, nie kanarkowe, ani cytrynowe).
Mnie osobiście podobają się męskie polówki, widziałam ostatnio takie w kolorowe paseczki, na lato idealne, ale to też trzeba lubieć, bo na przykład mój TŻ nie chce niestety w nich chodzić
Okulary - ponieważ sama muszę je nosić, nienawidzę ich z całego serca, toteż wymieniłam na soczewki kontaktowe. Wydaje mi się, że okulary psują nastrój, jak chcesz komuś głęboko w oczy spojrzeć, w soczewkach przynajmniej widać Twoje zamierzenia
Powodzenia
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 12:49   #13
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Metamorfoza chłopaka :)

Szaraczek z ciebie. Naprawdę baaaaardzo rzadko komu jest dobrze w tak krótkich włosach . Zdecydowanie zapuścić. Przy okularach lepiej prezentują się fryzurki rozczochrane, wypazurkowane. Co do stylu to jest mnóstwo opcji. Może napiszesz co podoba ci się w ubiorze np. kolegów? Ja lubię, gdy to nie strój gra pierwsze skrzypce a dodatki[rzemyki, zegarek, duża torba na długim pasku].
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-12125.jpg (29,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-12126.jpg (16,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-111163.jpg (18,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-120064.jpg (21,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-133893.jpg (18,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-154232.jpg (27,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-119305.jpg (31,0 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-68113.jpg (29,8 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-199746.jpg (32,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-175776.jpg (18,6 KB, 13 załadowań)
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 12:53   #14
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Metamorfoza chłopaka :)

Oczywiście zmiana oprawek, ale o tym już była mowa. Co do kolorów to standardowe brązy, granaty, szarości, ale też np. bordo, kobalt,biel przełamana innym kolorem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-77264.jpg (26,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-143561.jpg (22,2 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-171954.jpg (38,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-175313.jpg (16,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-180275.jpg (16,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-197413.jpg (34,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-202373.jpg (10,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-111916.jpg (12,1 KB, 9 załadowań)
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 13:34   #15
Elsanka
Raczkowanie
 
Avatar Elsanka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 294
Dot.: Metamorfoza chłopaka :)

Ja też coś dorzucę od siebie. Na początek fryzura - moim zdaniem, pasowałyby Ci dłuższe włosy, niekoniecznie takie z grzywką, ale takie klasyczne, może z odrobiną artystycznego nieładu. Zdjęcia dodaję w załączniku.
Co do ubioru to proponowałabym koszulki przede wszystkim w kolorze niebieskim, białym z jakimiś nadrukami np. czarnymi, brązowe, szare - przecież nie trzeba chodzić w odblaskowym pomarańczu, żeby być zauważonym. Wydaje mi się, że takie kolory są "bezpieczne" i nie będziesz wyglądał w nich obciachowo, lub dziwnie(tylko nie takie z ogromnym napisem PUMA itp. na całej koszulce ). Jeśli chodzi o spodnie to koniecznie kup ciemniejsze, te jasne w których jesteś na zdjęciach nie są już raczej modne. Mogą być wycierane, pełno teraz takich. Do tego może jakieś trampki, jeśli oczywiście nie będziesz się w nich dziwnie czuł, lub jakieś fajne addidasy? Może jeszcze jakieś sweterki w paski (oczywiście w rozsądnej ilości - nie można mieć wszystkich koszulek w paski) i jakieś czarne koszule z krótkim rękawem? Mi się bardzo podobają takie u facetów.;] Bardzo fajne są też białe bluzy a pod to np. jakaś kolorowa koszulka. Ogólnie znalazłam "parę" linków na allegro do rzeczy o których mówiłam, ale nie wiem czy można je tu wklejać, więc się powstrzymałam, żeby nie dostać osta.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img611.fryzury-meskie.4931.jpg (27,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (16,6 KB, 12 załadowań)
Elsanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 13:44   #16
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Metamorfoza chłopaka :)

Ja uwazam ze te fryzury sa troche przesadzone. Chlopacy raczej nie czuja sie dobrze w takich metroseksualnych grzywkach Takie mam skojarzenia, ale chyba nie tylko ja...Uwazam ze nic nie odswiezy Twojego wizerunku jak fryzura i stroj. Dla odmiany zapusc wlosy. ALe nie mowie o dlugich tylko dluzszych niz masz. Na dobry poczatek mozesz zrobic sobie cos takiego jak na zdjeciach, ale uwazam ze mogly by byc jeszcze dluzsze. Kolory ubran nie maja az tak wielkiego znaczenia. Musisz widziec czy CI sie podobaja i zeby nie laczyc kolorow ktore do siebie nie pasuja. Jesli nosisz dzinsy to zazwyczaj kazdy kolor do nich pasuje. Chodzi o to, zeby t-shirt byl jakis fajny. Moze miec ciekawy nadruk, mozesz kupic sobie jakas bluzke, albo sweter, koszule. Poprzegladaj pisma meskie typu men's health, logo...Spodnie nos bardziej dopasowane, buty....moze trampki? pasuja do wielu stylow.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sdfghj.jpg (2,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (2,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fghj.jpg (2,6 KB, 21 załadowań)
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 13:52   #17
panistrusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 460
Dot.: Metamorfoza chłopaka :)

Przede wszystkim, jeśli ubierasz się elegancko, to nigdy nie zakładasz koszuli z krótkim rękawem. Na imprezę typu wesele, stypa, uroczysta sesja rady miejskiej: biała koszula, której mankiet lekko wystaje spod rękawa marynarki, marynarki pod żadnym pozorem nie zdejmujesz.
(To tak a propos jednego ze zdjęć.)

W każdym razie ja uważam, że jeśli ktoś jest inteligentny, to nie wybiórczo, ale potrafi odnaleźć się z klasą w każdej sytuacji.

O inteligencji, imho, świadczy też ciągłe poszukiwanie, eksperymentowanie. Także w kwestii fryzury
panistrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 15:30   #18
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Metamorfoza chłopaka :)

Pozbyłabym się okularów na rzecz soczewek. Raczej z moich obserwacji wynika, że dziewczyny wolą facetów bez okularów i moim zdaniem Tobie też będzie lepiej bez.

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Poza tym nie zapuszczaj włosów... te fryzury, które były wklejane w wątku sprawią, że będziesz wyglądał na geja, a nie o taki efekt chodzi, prawda? one są dobre dla modeli, ale na co dzień dla zwykłego faceta lepsze krótkie.
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 15:49   #19
narcissisme
Raczkowanie
 
Avatar narcissisme
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 111
Dot.: Metamorfoza chłopaka :)

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
Pozbyłabym się okularów na rzecz soczewek. Raczej z moich obserwacji wynika, że dziewczyny wolą facetów bez okularów i moim zdaniem Tobie też będzie lepiej bez.

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Poza tym nie zapuszczaj włosów... te fryzury, które były wklejane w wątku sprawią, że będziesz wyglądał na geja, a nie o taki efekt chodzi, prawda? one są dobre dla modeli, ale na co dzień dla zwykłego faceta lepsze krótkie.
nie zgodzę się. To, że facet ma fajną fryzurkę nie znaczy że wygląda jak gej a w tych króciutkich włoskach facet znika w tłumie.
Zapuszczaj, zmień oprawki okularów bądź zamień na soczewki, może jakiś delikatny zarost? No i nowa garderoba!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg normal_muri_temp_179399324.jpg (15,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg JamesFranco.jpg (23,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 78278171_10.jpg (25,1 KB, 9 załadowań)
narcissisme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 15:58   #20
narcissisme
Raczkowanie
 
Avatar narcissisme
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 111
Dot.: Metamorfoza chłopaka :)

dodam jeszcze 2 zdjęcia.
Uwielbiam facetów w płaszczach, koszulach (tak tak!) i fajnych sweterkach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg l_bac34dd7fee24a9b8d91f5a7128e6cf4.jpg (23,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_4e31c6d89cbc956691cc306d0adee110.jpg (19,1 KB, 83 załadowań)
narcissisme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 20:23   #21
meginnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 558
Dot.: Metamorfoza chłopaka :)

narcissisme, drugie zdjecie

Tak jeszcze dodam - w gruncie rzeczy to najwazniejsze, zebys znalazl swoj styl, w ktorym dobrze sie czujesz i wygladasz, a czy to bedzie na elegancko, czy bardziej na sportowo, to nie ma wielkiej roznicy. Jest po prostu kilka niepisanych zasad, ktore jak sie zlamie, to fryzura i reszta ciuchow nie pomoze, typu te nieszczesne, typowe dla polakow biale skarpetki do pollydki + sandaly ;D
meginnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 20:27   #22
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Metamorfoza chłopaka :)

Cytat:
Napisane przez popej Pokaż wiadomość
Wiem, że nie jesteście czarodziejkami, aby uczynić księcia z żaby
haha dobre...

więc szanowny Maćku ja Cię widzę w takiej fryzurce jak dziewczyny wyżej powklejały aa chodzi mi o te
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1246276142
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1246276142
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 20:34   #23
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Metamorfoza chłopaka :)

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
haha dobre...

więc szanowny Maćku ja Cię widzę w takiej fryzurce jak dziewczyny wyżej powklejały aa chodzi mi o te
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1246276142
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1246276142

dokladnie, te sa zdecydowanie najlepsze ;]
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 21:03   #24
aanik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 331
Dot.: Metamorfoza chłopaka :)

Skojarzyłeś mi się trochę w wokalistą happysadu, może coś w tym stylu? Jak dla mnie takie okulary z ciemnymi oprawkami są fajne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2500_black.jpg (14,4 KB, 10 załadowań)
aanik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 21:08   #25
aanik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 331
Dot.: Metamorfoza chłopaka :)

ech no zdjęcia mi się nie chciały dodać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dsc_4712.jpg (124,1 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kuba kawalec.jpg (42,4 KB, 51 załadowań)
aanik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 05:22   #26
Schranz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Z głośnika
Wiadomości: 3 314
Dot.: Metamorfoza chłopaka :)

Dziewczyny dobrze radzą z fryzurą
A jeśli chodzi o styl ubierania, masz dopiero 17 lat więc nie ma co się ubierać nad wyraz poważnie ja bym postawiła na sportowo-luzacko
Kilka moich propozycji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 300px-A_classic_Black_pair_of_Converse_All_Stars_resting_on_the_Black_&_White_Ed._Shoebox_(1998-.jpg (27,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1464_1.jpg (9,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2295_2.jpg (9,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 60187669-01.jpg (11,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 60912907-01.jpg (15,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 61142011-02.jpg (25,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 63193885-01.jpg (19,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 65769370-01.jpg (26,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Deluxe-nerd-glasses-tn_2902-AFR.jpg (3,0 KB, 300 załadowań)
Schranz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 05:38   #27
Schranz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Z głośnika
Wiadomości: 3 314
Dot.: Metamorfoza chłopaka :)

i jeszcze przykładowo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pG01-5328539reg.jpg (7,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pG01-5397286v250.jpg (11,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pG01-5397304v250.jpg (15,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pG01-5575604reg.jpg (7,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pG01-5775901reg.jpg (8,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pG01-5863133v250.jpg (12,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pG01-5865599reg.jpg (7,0 KB, 3 załadowań)
Schranz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 19:06   #28
Ewcia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 266
Dot.: Metamorfoza chłopaka :)

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
haha dobre...

więc szanowny Maćku ja Cię widzę w takiej fryzurce jak dziewczyny wyżej powklejały aa chodzi mi o te
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1246276142
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1246276142
Mysle, ze te fryzury by pasowaly, a juz napewno sa najlepsze z wszystkich ktore tu dziewczyny wklejaly
Proponuje zmienic okulary na soczewki, jesli to mozliwe.
Na codzien najbardziej podobaja mi sie zwykle jeansy i rozne koszule-khaki, ecru, czarne(uwielbiam ciemne koszule u faceta...).
Niewiem co jeszcze...hmm..
Ewcia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 19:57   #29
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Metamorfoza chłopaka :)

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
dokladnie, te sa zdecydowanie najlepsze ;]
ehe uwiebiam takie włoski mojego mężulka tez tak obcinam:P
aaa do właściciela wątku będzie też pasowała
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 20:03   #30
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Metamorfoza chłopaka :)

Krótkie włosy są atrybutem męskości - dobrze Ci w nich i nie zmieniaj.

Foty są total gay, dziwne, że kobiety wolą coraz bardziej zniewieściałych facetów 0.o
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.