Cera sucha/normalna-pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-18, 16:51   #1
bell321
Raczkowanie
 
Avatar bell321
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 165

Cera sucha/normalna-pomocy!


Mam 16, cera jak w tytule. Chcę czegoś co rozjaśni moją twarz, mat nie jest b. konieczny. Mam strasznie delikatna skórę-czerwone plamki od czynnikow zewnetrznych [nawet od kremu nivea wiec nie chce kremu z podkladem] oraz troche sóchych skórek. Używam rimmel recover i jest ok.
Czy maybelline mineral power [sypki] bedzie dla mnie dobry? Nie chce sie błyszczec jakbym byla tłusta. Chce naturalnego efektu. Cos lekkiego dla mlodej skory. Ceny w przedziale 20-45 zł.
Z gory dziekuje iz niecierpliwoscia czekam na odp.
__________________
'94

2010 Lloret de Mar
2011 Złote Piaski
2012 Złote Piaski
bell321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 17:39   #2
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Cera sucha/normalna-pomocy!

Skoro masz sucha skore to nie powinnas sie blyszczec. Wydaje mi sie, ze masz cere mieszana. Radze kupic jakis krem nawilzajacy- nie staraj sie wybierac lekkich kosystencji- na zime lepiej nawet gdy skora jest zabezpieczona troszke tlustsza warstewka. Zwlaszcza gdy jest wrazliwa. Moze sprobuj kremu garniera komfort suchej skory? Taki zolty. Pudru maybelline niestety nie uzywalam wiec nie potrafie doradzic. Ale kierujac sie tym, ze masz cere wrazliwa i miejscami sucha to polecam podklady kremowe, w plynie. One rowniez zabezpieczaja skore. Jesli nie chcesz sie blyszczec to podklad najlepeiej przypudrowac pudrem. Nie wiem jaki jest ten maybelline, moze by sie nadawal. Dlatego ja polecam zebys kupila dobry krem i puder sypki.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.