Prawie 40 latka potrzebuje pomoc. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-20, 00:11   #1
NuSk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9

Prawie 40 latka potrzebuje pomoc.


Potrzebuje pomocy. Musze cos ze soba zrobic. Od kilkunastu lat farbuje sie na wszelkie kolory pomaranczu i czerwieni. i teraz mam zniszczone suche i beznadziejne wlosy. Naturalnie bylam szatynka z popielatym odcieniem. Mam zielono szare oczy, bardzo zmeczona cere z przebarwieniami, czasem sie rumienie. opada mi powieka prawa. Kompletnie nie wiem co zrobic zeby wygladac elegancko i z klasa. Teraz wygladam jak zmeczona zaniedbana baba. Jak widac jestem wysoka, mam duzy biust,wystajacy brzuch i duze uda. Jak sie ubrac?Waze 90 kilo, staram sie to zmienic ale do tego czasu chce ładnie wygladac pomimo tuszy.
Kompletnie nie mam na siebie pomysłu. Jak mam za krótkie włosy to mój duzy garbaty nos wysówa sie na pierwszy plan, jak upinam koki to wygladam jak czarownica. Mam chyba depresje wieku sredniego i syndrom 40 latki. Prosze o porady.
NuSk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 10:49   #2
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Prawie 40 latka potrzebuje pomoc.

Proponuje zalozyc watek na metamorfozach (klik). Tam napewno dziewczyny chetnie pomoga.
PS: Przydaloby sie lepsze zdjecie (robione z przodu; tu ciezko ocenic figure).
Powodzenia .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 11:09   #3
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Prawie 40 latka potrzebuje pomoc.

Tak, popieram założ watek na metamorfozach, moze Moderator przeniesie. Zdjecie rzeczywiście przyda sie z przodu, figury i twarzy bo do makijazu i wlosow ciezko pomoc jesli masz zdjecie robione bokiem. Powiem szczerze ze figury z tego co widze nie masz złej! Zawsze mozesz podkreslic biust zeby zatuszowac inne niedoskonałosci. Moze zmiana koloru wlosow na jasniejszy zloty blond? Ale tak jak mówie, wklej zdjecie przodem i na metamorfozy zapraszamy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 13:18   #4
brillant
Raczkowanie
 
Avatar brillant
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 301
Dot.: Prawie 40 latka potrzebuje pomoc.

No cóż, myślę, że moderator przeniesie wątek na Metamorfozy. A co do tematu to faktycznie, przydałoby się zdjęcie robione bardziej z przodu. Z tego co na razie widzę to ubierasz się bez wyrazu. Jakiś ciemny sweter i do tego jeansy. Wiesz, ubierając się w taki sposób na pewno nie możesz liczyć na to, że będziesz wyglądać rewelacyjnie. Myślę, że zdecydowanie powinnaś wprowadzić do swojej szafy kolory, które z pewnością ożywiłyby Twój wygląd. Sądzę, że powinnaś trochę pokombinować ze strojami, ubierać jakieś kamizeleczki do białych, koszulowych tunik i przepasać je pasem, do tego spokojnie mogłabyś założyć ciemne spodnie. To oczywiście bardziej odświętne rozwiązanie. A na co dzień pamiętaj o kolorach. Nie zapominaj również o dodatkach, takich jak buty pasujące do torebki, wszelkie bransolety oraz kolczyki.

Jeśli chodzi o kolor włosów to myślę, że jest fajny. Jeżeli jednak bardzo chcesz go zmienić to raczej radziłabym odcienie ciemniejsze. Co powiesz o ciemonobrązowym podchodzącym pod czarny?
brillant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 15:32   #5
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Prawie 40 latka potrzebuje pomoc.

Jak zalaczysz jakies inne zdjecie to pewnie bedzie mozna wiecej powiedziec - ale moim zdaniem powinnas spojrzec na siebie troszke bardziej przychylnym okiem. Nie wiem o jakim wystajacym brzuchu mowisz i duzych udach - moze patrze na jakas inna fotke Oczywiscie przydalaby sie lekka poprawka fryzury i zmiana szafy na ubranka bardziej podkreslajace Twoja kobiecosc i urode, ale zdecydowanie nie jest tak zle jak to wynika z Twojego opisu. Co do ubran - to moze jakies materialowe fajne spodnie, do tego tunika, pasek, ciekawa bizuteria. Dodatki w strojach sa bardzo wazne, bo to one wlasnie nadaja charakter calemu ubraniu. No i wiecej koloru. A co do wlosow, to sie wypowiem jak przyjda jakies nowe fotki Pozdrawiam
dilara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 16:44   #6
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Prawie 40 latka potrzebuje pomoc.

Cytat:
Napisane przez brillant Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o kolor włosów to myślę, że jest fajny. Jeżeli jednak bardzo chcesz go zmienić to raczej radziłabym odcienie ciemniejsze. Co powiesz o ciemonobrązowym podchodzącym pod czarny?
Ja mysle ze wlosy jednak jasniejsze, złoty jasny blond ale zdjecie przodem jest tu konieczne
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 16:57   #7
NuSk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Dot.: Prawie 40 latka potrzebuje pomoc.

Jestescie kochane. Zaraz poszukam lepszego zdjęcia. i popytam na metamorfozach. No odrazu czuje sie lepiej
NuSk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 17:29   #8
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Prawie 40 latka potrzebuje pomoc.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja mysle ze wlosy jednak jasniejsze, złoty jasny blond ale zdjecie przodem jest tu konieczne
tez jestem za jakims jasniejszym, bo cera na tym zdjeciu wydaje sie zbyt blada na ciemny braz. no ale ciezko okreslic, bo zdjecie malo wyrazne, i na pelnym sloncu
dilara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 16:31   #9
Kapust
Raczkowanie
 
Avatar Kapust
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 455
Dot.: Prawie 40 latka potrzebuje pomoc.

A mnie się Twój kolor włosów bardzo podoba i nie zmieniałabym go. Odróżnia Cię od całej rzeszy brązowo blondowych babek To jest kolor z charakterem Malujesz się? Zdjęcie dałaś z grzybobrania więc nie wiemy jak się na co dzień malujesz i ubierasz. Tak jak dziewczyny mówiły - zdjęcie na wprost twarzy + całej sylwetki i coś fajnego napewno wymyślimy! Pozdrawiam

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Aha - włosy po tylu latach farbowania mają prawa być niszczone - z resztą kto dziś nie ma znaszczonych włosów? Ale pomyśl - czy masz zamiar przestać się farbować w ogóle? BO to że zastosujesz inny kolor farby nie sprawi że włosy odżyją Więc cóż innego mogę polecić jak dobrą odżywkę? Najlepiej zainwestować w coś porządnego, nie znam się za bardzo, może Placenta lub coś w tym guście?
Kapust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 17:12   #10
irbiska
Raczkowanie
 
Avatar irbiska
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 83
Dot.: Prawie 40 latka potrzebuje pomoc.

W tym kolorze nie wyglądasz najgorzej, jednak bardziej ,,dostojnie" moim zdaniem byloby Ci w chlodnym jasnym blondzie.
Pewności siebie na pewno dodadzą Ci zadbane dlonie i paznokcie - nie muszą to być od razu tipsy, ale wizyta u kosmetyczki i zrobienie klasycznego frenczu na pewno sprawi, że znów poczujesz się kobietą

I sądzę, że nie masz co narzekać na figurę, chociaż proooszę, nie maskuj jej takimi swetrami ( tak, wiem, grzybobranie, jesteś usprawiedliwiona, przecież w eleganckiej garsonce nie pójdziesz do lasu ). Widzę piersi ,,w dobrym stanie" , więc polecam Ci wszelkiego rodzaju marynareczki - dopasowane, najlepiej na jeden guzik, z rękawem 3/4 ( nie, nie mówię o podwijanych;P)byle nie przekraczaly dlugości bioder! , koszule z wcięciem w talii, które podkreślaly by kobiecą figurę. Co do kolorów - proponuję zlociste beże lączone z klasyczną bielą,szarości i jasne chlodne blękity, dodatki - chabrowe, zlote, a nawet pomarańczowe - świetnie komponują się z Twoim kolorem oczu ( wiem, bo sama taki posiadam), polecam też na lato biżuterię z turkusami.
Jeśli chodzi o rodzaj dekoltów ,,gór" - pólokrągle dadzą radę, ale najepiej będą wyglądaly te w ksztalcie litery V - wydlużą Ci szyję
Trzymam kciuki i będę obserwować Twoją metamorfozę
__________________
Wolę wierzyć w dobre sny
I naiwnie ciągle ufać
Że większość ludzi dobrze życzy mi,
W to bardzo mocno wierzę
Chociaż się nieraz jeszcze sparzę
I z niejedną ścianą zderzę
Zanim obrosnę tak jak większość w grubą skórę
Chce żeby wiara i emocje brały górę
irbiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 12:04   #11
NuSk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Dot.: Prawie 40 latka potrzebuje pomoc.

No przeniosłam temat na metamorfozy, tam bardzo dokładnie widac twarz i figure. wybrałam sie po dobra farbe do włosów i ...wróciłam z niczym. nie podoba mi sie zaden z normalnych kolorów.oczy same mi uciekaja do pomarancz i czerwieni. moje jednak kolor dalej szalony a fryzura bardziej elegancka? Dałyscie mi naprawde duzo dobrych rad i energii.dziekuje Wam.
NuSk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:13.