Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-24, 09:43   #3811
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja idę dziś na bikini, dobrze że mam Emlę to może jakoś zniosę ból
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 11:23   #3812
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Tez dzisiaj ide na bikini i pachy. I tez mam emle... w razie czego
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 15:45   #3813
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Powiedzcie mi, gdzie mogę poprosić o receptę na EMLĘ? - Oprócz tego miejsca, gdzie robię depilację. Wypiszę mi receptę mój rodzinny lekarz?
Nigdy nie stosowałam, następny zabieg mam końcem czerwca i myślę użyć tej EMLI na bikini i pachy.

Czy któraś z Was, miała robione Bikini głębokie bez Emli i potem z?O ile mniej bolało z tą maścią?
Tak mnie ostatnio bolało, że może jednak zdecyduję się na to znieczulenie...
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 15:51   #3814
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, gdzie mogę poprosić o receptę na EMLĘ? - Oprócz tego miejsca, gdzie robię depilację. Wypiszę mi receptę mój rodzinny lekarz?
Nigdy nie stosowałam, następny zabieg mam końcem czerwca i myślę użyć tej EMLI na bikini i pachy.

Czy któraś z Was, miała robione Bikini głębokie bez Emli i potem z?O ile mniej bolało z tą maścią?
Tak mnie ostatnio bolało, że może jednak zdecyduję się na to znieczulenie...
Sprobuj normalnie u rodzinnego

Ew, mozesz poprosic w aptece bez recepty do skutku.Nikomu glowa nie poleci, moze kobiety wykaza sie wyrozumialoscia jak wyjasnisz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.

Edytowane przez Eluvtus
Czas edycji: 2016-05-24 o 15:53
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 16:07   #3815
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Sprobuj normalnie u rodzinnego

Ew, mozesz poprosic w aptece bez recepty do skutku.Nikomu glowa nie poleci, moze kobiety wykaza sie wyrozumialoscia jak wyjasnisz
O, no to pewnie poproszę rodzinnego.

A duży to koszt?
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 17:50   #3816
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
O, no to pewnie poproszę rodzinnego.

A duży to koszt?
Dlateho warto isc od razu do apteki i prosic bez recepty duza emla 30 g kosztuje ponad 100 zl, mala, 5 g okolo 20. Apteki patrza na obroty, wiec moga sprzedac

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Czrkam na zabieg

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

W 40 min zrobila pachy i bikini... wspolpracoeala, strzelala gdzie prosilam.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 19:05   #3817
claroqueno
claroquesi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 77
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
W 40 min zrobila pachy i bikini... wspolpracoeala, strzelala gdzie prosilam.
mala czy duza glowica?
i jak sie spisala emla?
podjelam decyje, ze nastepnym razem ide na bikini nasmarowana, przynajmniej nie bede podskakiwac i kobieta bedzie mogla spokojnie robic swoje

Edytowane przez claroqueno
Czas edycji: 2016-05-24 o 19:07
claroqueno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-24, 20:00   #3818
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, gdzie mogę poprosić o receptę na EMLĘ? - Oprócz tego miejsca, gdzie robię depilację. Wypiszę mi receptę mój rodzinny lekarz?
Nigdy nie stosowałam, następny zabieg mam końcem czerwca i myślę użyć tej EMLI na bikini i pachy.

Czy któraś z Was, miała robione Bikini głębokie bez Emli i potem z?O ile mniej bolało z tą maścią?
Tak mnie ostatnio bolało, że może jednak zdecyduję się na to znieczulenie...
Spróbuj u rodzinnego ale też się zastanawiam czy w aptece by nie sprzedali tej małej pojemności 5 g? Możesz naściemniać, że chcesz wypróbować raz do zabiegu żeby zdecydować czy kupić duże opakowanie
Ostatnio płaciłam 120 zł za 30 g. Sporo. Ale jak mówiłam jest wydajna. Na całą serię np. bikini i pachy wystarczy 1 tubka.
Ja byłam raz bez znieczulenia na bikini i nigdy więcej. Dla mnie różnica była bardzo duża ale też głębokie to szczególnie wrażliwy obszar.
Przy okazji, zabezpieczacie emlę np folią żeby zrobić film okluzyjny?

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość

[/COLOR]W 40 min zrobila pachy i bikini... wspolpracoeala, strzelala gdzie prosilam.
Piorunem! Jaka końcówka? Czekam na relację
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 20:31   #3819
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez claroqueno Pokaż wiadomość
mala czy duza glowica?
i jak sie spisala emla?
podjelam decyje, ze nastepnym razem ide na bikini nasmarowana, przynajmniej nie bede podskakiwac i kobieta bedzie mogla spokojnie robic swoje
Duza glowica... nie za szybko?

Tylko i tak sie zastanawiam czy bylo ok zrobione, bo niektorych strzalow prawie nie czulam...
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 20:57   #3820
claroqueno
claroquesi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 77
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Duza glowica... nie za szybko?

Tylko i tak sie zastanawiam czy bylo ok zrobione, bo niektorych strzalow prawie nie czulam...
duza?? tak dlugo? bez uzycia malej? to sa przeciez dosc trudno dostepne partie miejscami
moze nie bylo wloskow tam gdzie nie bolalo?
mnie dla odmiany bolało na udach w miejscach, gdzie nic mi nie rosnie z natury- wiecie może o co chodzi? zbyt dlugi czas srzalu? dlugosc wiazki za dluga? hm
claroqueno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 22:00   #3821
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Duza glowica... nie za szybko?

Tylko i tak sie zastanawiam czy bylo ok zrobione, bo niektorych strzalow prawie nie czulam...
Ja robie duza i nigdy nic mi nie boli
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-25, 04:04   #3822
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez claroqueno Pokaż wiadomość
duza?? tak dlugo? bez uzycia malej? to sa przeciez dosc trudno dostepne partie miejscami
moze nie bylo wloskow tam gdzie nie bolalo?
mnie dla odmiany bolało na udach w miejscach, gdzie nic mi nie rosnie z natury- wiecie może o co chodzi? zbyt dlugi czas srzalu? dlugosc wiazki za dluga? hm
Byly na pewno. Czuc czulam, ale wosk mnie wprawil.
Pomagalam naciagac skore zeby wszedzie dotrzec... zobaczymy za 3 tyg z jakim efektem. Po pakiecie na te partie jest 50% rabatu, wuec w razie czego bede chidzic dalej.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 19:06   #3823
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Minal tydzien, a wloski jeszcze nie wypadaja tak ma byc?
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 19:26   #3824
claroqueno
claroquesi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 77
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Minal tydzien, a wloski jeszcze nie wypadaja tak ma byc?
spokojnie, daj im jeszcze kilka dni/tydzień i zobaczysz, że wypadają. moje ruszyły się po 10 dniach.

po jakim czasie odrastały Wam w całości pachy?
claroqueno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 19:49   #3825
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Szybka akcja, bardzo szybka Robiłaś głębokie i okolice pośladków czy tylko standardowe?
Głębokie, ale zostawiałam paseczek z przodu.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
3 dni to sporo chociaż wszystko zależy jak szybko rosną jej włosy? Im dłuższe włoski tym większy przypalony strupek. W sumie to nic złego tylko wygląda mało estetycznie.
Nie wiem o co chodzi z tymi okularami? Każda (kosmetyczka i pacjentka) ubiera okulary dla ochrony oczu przed laserem ale żeby miało to coś wspólnego z technologią wypatrywania włosków to nie słyszałam
Też nie wiem, o co chodziło z tymi okularami. Ostatnio w tym salonie była druga koleżanka z pracy i miała robione bikini 30 minut, małą głowicą (acz nie zapytałam czy głębokie, czy nie). Ponoć w przyszłym tygodniu ma iść na "dostrzelanie" - czyli ponowne uderzenie laserem w te miejsca, w których włosy odrosły w ciagu około 2 tygodni. Co salon, to obyczaj, widzę.

Cytat:
Napisane przez claroqueno Pokaż wiadomość
duza?? tak dlugo? bez uzycia malej? to sa przeciez dosc trudno dostepne partie miejscami
Gdy byłam w salonie z Duetem, to też miałam robione bikini (głębokie) dużą głowicą, raz chyba tylko małą, jak duża była w serwisie czy coś w ten deseń.

Cytat:
Napisane przez claroqueno Pokaż wiadomość
[...] mnie dla odmiany bolało na udach w miejscach, gdzie nic mi nie rosnie z natury- wiecie może o co chodzi? zbyt dlugi czas srzalu? dlugosc wiazki za dluga? hm
U mnie też niektóre fragmenty ud były bardzo bolesne - i faktycznie chyba te raczej mało owłosione.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 20:11   #3826
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Minal tydzien, a wloski jeszcze nie wypadaja tak ma byc?

Spokojnie, u mnie zaczynały wypadać po około dwóch i trwało to do ok. 5 tygodnia
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 00:53   #3827
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Minal tydzien, a wloski jeszcze nie wypadaja tak ma byc?
Jaka niecierpliwa Rób peelingi i smaruj kremem to łatwiej się wydostaną. Po np. 10 dniach zrób próbę pęsetą. Pociągnij za nie delikatnie a zobaczysz, że wychodzą bezboleśnie. Kilka, nie namawiam do wyrywania całości

---------- Dopisano o 00:50 ---------- Poprzedni post napisano o 00:48 ----------

Cytat:
Napisane przez claroqueno Pokaż wiadomość

po jakim czasie odrastały Wam w całości pachy?
Trudno powiedzieć. Po około miesiącu wydostają się u mnie pierwsze, takie delikatne maluchy. Po 1,5 są to już mocne, normalne włoski ale na kolejną depilację chodzę po 2 miesiącach.

---------- Dopisano o 00:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:50 ----------

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość

Też nie wiem, o co chodziło z tymi okularami. Ostatnio w tym salonie była druga koleżanka z pracy i miała robione bikini 30 minut, małą głowicą (acz nie zapytałam czy głębokie, czy nie). Ponoć w przyszłym tygodniu ma iść na "dostrzelanie" - czyli ponowne uderzenie laserem w te miejsca, w których włosy odrosły w ciagu około 2 tygodni. Co salon, to obyczaj, widzę.
Dla mnie to jest dziwne. Nigdy, na żadnej powierzchni, po 2 tygodniach nie odrósł mi ani jeden włos. Zostały ewentualnie jakieś pominięte i takie poprawki rozumiem. Fajnie że dbają o zadowolenie klienta. Nie wiem, może to kwestia rodzaju włosów?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 11:11   #3828
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez claroqueno Pokaż wiadomość
po jakim czasie odrastały Wam w całości pachy?
U mnie po pierwszej po ok. 1,5miesiąca a po drugiej ponad 2,5 miesiąca.
edit: nie pachy

A właściwie to dlaczego nie można tych włosów wyrywać (depilować)
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 11:32   #3829
claroqueno
claroquesi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 77
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość

A właściwie to dlaczego nie można tych włosów wyrywać (depilować)
bo wtedy zostaje zaburzona faza wzrostu i moze sie okazac przy nastepnym zabiegu, że to co zostało wyrwane, to akurat "śpi" i laser nie bedzie mial okazji zadzialac.

idę dziś na łydki i na pachy.
zagadam od razu o mozliwość otrzymania recepty na emle (pod kątem przyszłych wizyt na bikini)
claroqueno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-01, 17:46   #3830
Phoebe_9
Przyczajenie
 
Avatar Phoebe_9
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 29
Dot.: depilacja laserowa - efekty na jak długo?

Dziewczyny nie róbcie depilacji laserowej, to pieniądze wyrzucone w błoto...serio.

Jestem po 4 zabiegach na bikinii i włosy się tylko nieco przerzedziły, po bokach jest lepiej, ale jeszcze z 2-3 musiałabym zrobić, a i tak nie ma pewności, że wszystkich się pozbędę, co jest bezsensu...poza tym jak robicie tradycyjną depilację na obszarach po laserze to wzmacniacie włoski i tak naprawdę odwracacie efekt, kosmetyczna powiedziała, żeby nie golić miejsc po laserze, bo to przyspiesza wzrost włosów...a jak nie usunięto wszystkiego to wiadomo, że trzeba golić/woskować te miejsca, bo nikt nie będzie chodził po plaży z kępkami owłosienia wokół majtek

Co mi z takiej depilacji laserowej, która częściowo pomaga jak i tak muszę się golić? Robiłam również sutki i brzuch - dalej są włoski (może 30% wypadło), więc efekt żaden po tylu zabiegach! Jestem bardzo rozczarowana light sheer.
Phoebe_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 17:58   #3831
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
U mnie po pierwszej po ok. 1,5miesiąca a po drugiej ponad 2,5 miesiąca.
edit: nie pachy

A właściwie to dlaczego nie można tych włosów wyrywać (depilować)
Jeżeli zrobiłeś dajmy a to 3 zabiegi, jakaś część włosów została ale wiesz, że na depilację już nie pójdziesz to możesz. Jeżeli masz ochotę i fundusze działać dalej to przecież laser musi mieć na co zadziałać.


Zastanawiałam się właśnie czy mi się wydaje czy faktycznie tak jest, że przy poprzedniej depilacji pach miałam mniej włosów. Teraz patrzę a poprzednio miałam tylko 1,5 miesiąca przerwy między zabiegami. Nie wiem dlaczego?
Właśnie minęły 2 miesiące i muszę się zapisać. 5 zabieg.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 17:59   #3832
revelkove_love
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 39
Dot.: depilacja laserowa - efekty na jak długo?

Cytat:
Napisane przez Phoebe_9 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie róbcie depilacji laserowej, to pieniądze wyrzucone w błoto...serio.

Jestem po 4 zabiegach na bikinii i włosy się tylko nieco przerzedziły, po bokach jest lepiej, ale jeszcze z 2-3 musiałabym zrobić, a i tak nie ma pewności, że wszystkich się pozbędę, co jest bezsensu...poza tym jak robicie tradycyjną depilację na obszarach po laserze to wzmacniacie włoski i tak naprawdę odwracacie efekt, kosmetyczna powiedziała, żeby nie golić miejsc po laserze, bo to przyspiesza wzrost włosów...a jak nie usunięto wszystkiego to wiadomo, że trzeba golić/woskować te miejsca, bo nikt nie będzie chodził po plaży z kępkami owłosienia wokół majtek

Co mi z takiej depilacji laserowej, która częściowo pomaga jak i tak muszę się golić? Robiłam również sutki i brzuch - dalej są włoski (może 30% wypadło), więc efekt żaden po tylu zabiegach! Jestem bardzo rozczarowana light sheer.
A ile w sumie wydałaś na swoje zabiegi depilacji laserowej?
revelkove_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 21:08   #3833
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Jeżeli zrobiłeś dajmy a to 3 zabiegi, jakaś część włosów została ale wiesz, że na depilację już nie pójdziesz to możesz. Jeżeli masz ochotę i fundusze działać dalej to przecież laser musi mieć na co zadziałać.
chodzi mi o to dlaczego nie można wyrwać (pęsetą/wydepilować ) włosów które i tak za 1-1,5 tygodnia i tak wypadną (świeżo wylaserowane)?
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 22:33   #3834
claroqueno
claroquesi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 77
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

ehhh ale dziś bolało!
łydki zdecydowanie bardziej niż poprzednio. pachy jak poprzednio. może gorszy dzień miałam. chociaż... przyglądając się stanowi owłosienia na łydkach, to miałam wrażenie, że było gęściej niż kiedykolwiek. chyba pokrywa się to z tym, co mówiły mi babki, że laser poniekąd stymuluje do wzrostu oraz wyrównuje fazy wzrostu, stąd to wrażenie. kiedyś pisała tu osoba, która twierdziła,, że nie widzi efektów po 2 zabiegach, chyba dopiero teraz rozumiem o co chodzi, dlatego nastawiam się na znaczącą widoczność efektów dopiero po 3. lub 4. zabiegu.
claroqueno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 09:34   #3835
Phoebe_9
Przyczajenie
 
Avatar Phoebe_9
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 29
Dot.: depilacja laserowa - efekty na jak długo?

Mieszkam w Krk, robiłam w polecanym przez wizaż salonie, za pierwszy 400 zł, kolejne 3 po 350 zł każdy. Wydaje mi się to walką z wiatrakami, ta cała depilacja laserowa.
Phoebe_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 10:38   #3836
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
chodzi mi o to dlaczego nie można wyrwać (pęsetą/wydepilować ) włosów które i tak za 1-1,5 tygodnia i tak wypadną (świeżo wylaserowane)?
Wydaje mi się, że dopiero po kilku dniach cebulka "odkleja się" od mieszka albo to z mieszkiem coś się dzieje, że ona się nie trzyma. Zaraz po depilacji czuć jeszcze opór, kiedy próbujesz wyrwać włos, potem wychodzi swobodnie. To wygląda na jakiś proces.
Poza tym lepiej odczekać te 2 tygodnie i ewentualnie golić, bo przynajmniej sprawdzisz czy cały obszar został równo wydepilowany.

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez claroqueno Pokaż wiadomość
ehhh ale dziś bolało!
łydki zdecydowanie bardziej niż poprzednio. pachy jak poprzednio. może gorszy dzień miałam. chociaż... przyglądając się stanowi owłosienia na łydkach, to miałam wrażenie, że było gęściej niż kiedykolwiek. chyba pokrywa się to z tym, co mówiły mi babki, że laser poniekąd stymuluje do wzrostu oraz wyrównuje fazy wzrostu, stąd to wrażenie. kiedyś pisała tu osoba, która twierdziła,, że nie widzi efektów po 2 zabiegach, chyba dopiero teraz rozumiem o co chodzi, dlatego nastawiam się na znaczącą widoczność efektów dopiero po 3. lub 4. zabiegu.
Dlatego najlepiej robić fotki poglądowe, tak dla siebie Ja robiłam łydki tylko 2 razy, już 3 lata temu i mam niesamowite efekty. Teraz na pewno zrobię fotki i wrzucę pokazać te łyse placki.

Na marginesie, dostałam się do kampanii depilatora Braun Silk-expert IPL. Wartość 2150 zł więc myślę, że to już jest profesjonalne urządzenie do depilacji domowej. Jutro powinien być kurier więc zacznę testy. Jestem bardzo ciekawa jak wygląda zabieg i efekty w porównaniu do lasera medycznego.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 11:00   #3837
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że dopiero po kilku dniach cebulka "odkleja się" od mieszka albo to z mieszkiem coś się dzieje, że ona się nie trzyma. Zaraz po depilacji czuć jeszcze opór, kiedy próbujesz wyrwać włos, potem wychodzi swobodnie. To wygląda na jakiś proces.
Poza tym lepiej odczekać te 2 tygodnie i ewentualnie golić, bo przynajmniej sprawdzisz czy cały obszar został równo wydepilowany.

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------


Dlatego najlepiej robić fotki poglądowe, tak dla siebie Ja robiłam łydki tylko 2 razy, już 3 lata temu i mam niesamowite efekty. Teraz na pewno zrobię fotki i wrzucę pokazać te łyse placki.

Na marginesie, dostałam się do kampanii depilatora Braun Silk-expert IPL. Wartość 2150 zł więc myślę, że to już jest profesjonalne urządzenie do depilacji domowej. Jutro powinien być kurier więc zacznę testy. Jestem bardzo ciekawa jak wygląda zabieg i efekty w porównaniu do lasera medycznego.
Będziesz depilowac tym ipl te same partie, ktore traktujesz laserem?
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 11:11   #3838
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Będziesz depilowac tym ipl te same partie, ktore traktujesz laserem?
Nie, tamtych nie ruszę, bo muszę skończyć. Od dawna nie depilowałam tylko łydek i je potraktuję IPLem. Pachy i uda chcę skończyć w tym roku medycznym.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 10:00   #3839
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Panikuje
Do 3 tyg powinny wloski wypasc calkiem czy zaczac wypadac? Pachy sie sypia ladnie, ale bikini niebardzo dzisiaj 10 dzien.


Edit: ok, przypomnialam sobie wasze wpisy.
Ale jak z tym bikini? Dlugo wypadalo?
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.

Edytowane przez Eluvtus
Czas edycji: 2016-06-03 o 10:02
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 14:43   #3840
miz_kej
Raczkowanie
 
Avatar miz_kej
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Cztery mile za Warszawą
Wiadomości: 256
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć dziewczyny!
Mam pytanie do tych z Was, które depilowały sobie nogi laserem LS.
Jestem świeżo po drugim zabiegu laserem LS Desire na łydki i uda. Po pierwszym wypadły prawie wszystkie ciemne włoski. No właśnie, prawie, ponieważ kolana pozostały prawie nietknięte, na piszczelach też sporo zostało. Zwróciłam na to uwagę przed drugim zabiegiem, jednak Pani powiedziała, że tam niestety włosy gorzej reagują, bo w tych miejscach zaraz pod skóra są kości, od których wiązka lasera się odbija i rozprasza. Czy faktycznie tak jest? Jakie jest wasze doświadczenie z tymi obszarami? Może powinnam poszukać innego salonu?
Jeśli tak rzeczywiście jest, to nie wiem czy nie zrezygnuję w ogóle z dalszych zabiegów na te obszary, bo mam ogromny problem z wrastaniem włosów właśnie na kolanach i piszczelach, który to w końcu sprawił, że zdecydowałam się na ten laser. Jeśli natomiast na te obszary laser nie działa, to dla mnie mija się z celem.
miz_kej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.