Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-13, 14:51   #4231
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

A co powiecie nt nowego Chanelka? Estee Lauder przestal mi sluzyc i szukam czegos innego.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 15:23   #4232
Panthalones
Raczkowanie
 
Avatar Panthalones
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 224
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Blaires Pokaż wiadomość
Przychodzę szukać u Was porady Znalazłam w internetach informację, że podkład Max Factor all day flawless 3-in-1 może być drogeryjnym odpowiednikiem Estee Lauder Double Wear, tylko trochę lżejszym. Bardzo dobrze sprawdza mi się DW, ale gdybym miała nieco lżejszą jego wersję (i tańszą ) byłoby super. Moje pytanie: czy macie doświadczenie z tymi dwoma podkładami i czy rzeczywiście można pokusić się o nazwanie MF drogeryjnym odpowiednikiem Estee Lauder? Drugie: jaki kolor MF byłby odpowiednikiem Estee Lauder w kolorze 1N1 Ivory Nude? Z góry dziękuję
Miałam ten Max Factor ale jak dla mnie to tragedia. Wyglądał na twarzy strasznie sucho, bardzo słabo krył, nie stapiał się z cerą i do tego ten kolor... 47 Nude wychodził okropnie różowo. Starałam się go mieszać z innymi ale ostatecznie połowa poszła do kosza. Teraz mam DW Sand i jestem zachwycona, nie mam żadnych zastrzeżeń. Także te dwa podkłady to niebo a ziemia. Aha, mam cerę tłustą.
__________________
Panthalones jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 17:05   #4233
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
A co powiecie nt nowego Chanelka? Estee Lauder przestal mi sluzyc i szukam czegos innego.
mnie też zainteresował, tylko widziałam, że z kolorystką - przynajmniej jak dla mnie - ubogo sa już testy na polskim yt, ciekawa jestem opinii wizażanek
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 18:08   #4234
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Opinie na blogach bardzo zachęcające) mnie też kolorystyka podkładu nie zachwyciła. 20 będzie dla mnie za jasna a z kolei 30 za ciemna. Choć na żywo nie macałam.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 20:17   #4235
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja zakladam bloga podkładowego , po przetestowaniu 80 podkładów juz moge

Nowego Chanelka jeszcze nie mam ale zakupie go jesli mi sie uda bo jestem bardzo ciekawa
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 20:19   #4236
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Loyd, liczymy na opinię naszej podkładowej guru
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 18:14   #4237
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja zakladam bloga podkładowego , po przetestowaniu 80 podkładów juz moge

Nowego Chanelka jeszcze nie mam ale zakupie go jesli mi sie uda bo jestem bardzo ciekawa
Super, nie mogę się doczekać efektów

Witajcie

Piszę do Was w związku ze zmianą rodzaju mojej cery- jestem w trakcie terapii anty rądzikowej, która zamienia moją tłustą cerę w normalną w kierunku suchej. Dotychczas stosowałam podkład EL Double Wear w odcieniu Desert Beige (który nota bene dobrałam dzięki Wam), teraz zmuszona jestem zmienić swój podkład o 180 stopni- czyli poszukuję podkładu o średnim kryciu (nie muszę już zakrywać niedoskonałości tylko ślady po nich) dla cery normalnej/suchej, który nie podkreśla suchych skórek. Będę baaardzo wdzięczna za wszelkie propozycje
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-14, 21:39   #4238
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

)))))))

A moze wspomniany wczesniej extra firming z Clarins? Dobrze sie trzyma , krycie średnie( a nawet ciut wieksze) nawilzajacy ( naprawde lekko nawilza) im
Adnie rozswietla, u mnie nie podkreslal przesuszeń.

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Loyd, liczymy na opinię naszej podkładowej guru


Zdam relacje oczywiście)))
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 21:53   #4239
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Loyd i podaj linka do twojego bloga 👍💟💖
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 15:34   #4240
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
)))))))

A moze wspomniany wczesniej extra firming z Clarins? Dobrze sie trzyma , krycie średnie( a nawet ciut wieksze) nawilzajacy ( naprawde lekko nawilza) im
Adnie rozswietla, u mnie nie podkreslal przesuszeń.

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------





Zdam relacje oczywiście)))
dzięki za poradę muszę go zatem wypróbować!
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 16:17   #4241
LisicaAnia
Raczkowanie
 
Avatar LisicaAnia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 133
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
Loyd i podaj linka do twojego bloga 👍💟💖
Dokładnie, czekamy na linka
__________________
Don't forget to love yourself
LisicaAnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 17:03   #4242
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny mam pytanie. Używam Estee Lauder DW w kolorze 1w2 Sand. Teraz chciałabym spróbować Maximum Cover. W jaki kolor celować?
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 17:24   #4243
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez ciaszunia Pokaż wiadomość

Witajcie

Piszę do Was w związku ze zmianą rodzaju mojej cery- jestem w trakcie terapii anty rądzikowej, która zamienia moją tłustą cerę w normalną w kierunku suchej. Dotychczas stosowałam podkład EL Double Wear w odcieniu Desert Beige (który nota bene dobrałam dzięki Wam), teraz zmuszona jestem zmienić swój podkład o 180 stopni- czyli poszukuję podkładu o średnim kryciu (nie muszę już zakrywać niedoskonałości tylko ślady po nich) dla cery normalnej/suchej, który nie podkreśla suchych skórek. Będę baaardzo wdzięczna za wszelkie propozycje
nie ja na tym wątku jestem od doradzania ale mi spodobał się Born this way z Too Faced, kiedyś potrzebowałam czegoś 'mocnego' a teraz podobnie jak Ty - zakryć przebarwienia itp, raczej dla skóry suchej, żeby nic nie podkreślał. Myślę, że jak podpasuje Ci polecony Clarins to nie ma co szukać dalej, mi niestety nie odpowiada, a ten Born this way jest dość komfortowy w noszeniu i ładnie, naturalnie wygląda na buzi.

AAaaaa w ogóle tak się napaliłam na AA Filler a tu żaden kolor mi nie odpowiada, wszystkie za mało żółte, chyba jakiś Chińczyk ze mnie

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
)))))))


Zdam relacje oczywiście)))
również czekam!
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 17:45   #4244
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Również czekam na bloga! Obie rekomendacje Loyd spradziły się u mnie idealnie Mam na myśli polecony podkład YSL oraz Clarins, ten drugi faktycznie nie podkreśla suchych skórek i jest nawilżający
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 21:21   #4245
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

martuunia - dziękuję Ci za poradę na pewno spróbuję
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 02:49   #4246
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny poleccie Jakis dobry PODKLAD W MUSIE zeby nie wysuszal nie wchodzil w zmarszczki,linie itp zeby nie postarzal,bo niektore podklady potrafia to zrobic
zeby wygladal w miare naturalnie ale cos kryl,a nie jak jakis krem bb...mam przebarwienia,nierownosci .
skore mam w odcieniu chlodnym, jasna karnacja w tonacji: Roz +Beż(skora mieszana).

I co zrobic zeby podklad byl troszke rozowy,ale nie swinski roz,tylko taki chlodny porcelanowy?
Jakies sposoby macie,jakies farbki polecacie?jak sie sprawdzaja?




UWAGA
ZANIM kupisz krem,korektor,krem pod oczy,podklad,najpierw SPRAWDZ na codecheck,czy NIE ZAWIERA on HORMONOW!
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------

Edytowane przez Perlowe Wlosy
Czas edycji: 2016-02-16 o 03:07
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 09:38   #4247
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Perlowe Wlosy Pokaż wiadomość
Dziewczyny poleccie Jakis dobry PODKLAD W MUSIE zeby nie wysuszal nie wchodzil w zmarszczki,linie itp zeby nie postarzal,bo niektore podklady potrafia to zrobic
zeby wygladal w miare naturalnie ale cos kryl,a nie jak jakis krem bb...mam przebarwienia,nierownosci .
skore mam w odcieniu chlodnym, jasna karnacja w tonacji: Roz +Beż(skora mieszana).

I co zrobic zeby podklad byl troszke rozowy,ale nie swinski roz,tylko taki chlodny porcelanowy?
Jakies sposoby macie,jakies farbki polecacie?jak sie sprawdzaja?




UWAGA
ZANIM kupisz krem,korektor,krem pod oczy,podklad,najpierw SPRAWDZ na codecheck,czy NIE ZAWIERA on HORMONOW!
Według mnie wszystkie typowe podkłady jakie miałam wchodziły w linie i załamania, jedynie koreańskie wysokopółkowe cushion foundations nałożone nawet pod oczy nie wchodziły w znajdujące się tam zalamania i nie migrowały na twarzy nawet nieprzypudrowane Jeśli chodzi o odcień to Iope Air Cushion w odcieniu C13 jest różowy, sama go używam bo według mnie nadaje twarzy bardzo zdrowy, promienny wygląd. Możesz się tym zainteresować, bo według mnie cushions są świetne dla cery dojrzałej, albo przesuszonej przemęczonej i u mnie jeszcze żaden podkład nie dał takiego naturalnego efektu jak właśnie one(opinia chłopaka). Wersje C-Cover są kryjące.

Ja przetestowałam w życiu jakies 15 podkładów, ale są tu osoby (), które przetestowały znacznie więcej i może znajdą Ci coś o lepszej dostępności, spełniające kryteria.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 19:57   #4248
kaoliwia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 5
Problem z dobraniem podkładu

A wiec od poczatku mialam problem z dobraniem podkladu. Obecnie uzywam revlon color stay do skory suchej. Jednak podklad bardzo sie warzy i jest widoczny na twarzy. Próbowałam tez do cery tlustej i bylo to samo... Chce teraz wyprobowac cos innego. I pytanie: Astor perfect stay 24h czy loreal true match? Skore mam sucha, przetluszczajaca sie w strefie T. Raczej nie mam problemu z tradzkiem, ale mam dosc sporo czerwonych przebarwien, głownie na policzkach.
kaoliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 20:01   #4249
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Problem z dobraniem podkładu

Cytat:
Napisane przez kaoliwia Pokaż wiadomość
A wiec od poczatku mialam problem z dobraniem podkladu. Obecnie uzywam revlon color stay do skory suchej. Jednak podklad bardzo sie warzy i jest widoczny na twarzy. Próbowałam tez do cery tlustej i bylo to samo... Chce teraz wyprobowac cos innego. I pytanie: Astor perfect stay 24h czy loreal true match? Skore mam sucha, przetluszczajaca sie w strefie T. Raczej nie mam problemu z tradzkiem, ale mam dosc sporo czerwonych przebarwien, głownie na policzkach.
Co kładziesz pod spód, czym nakładasz i utrwalasz?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-16, 20:17   #4250
kaoliwia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 5
Dot.: Problem z dobraniem podkładu

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Co kładziesz pod spód, czym nakładasz i utrwalasz?
Uzywam kremu nawilzajacego garnier, nakladam podklad gabka i używam pudru ryzowego. Kiedys kupilam sobie baze z revlonu, ale pomyslalam, ze to przez nia tak sie dzieje i odstawilam.
kaoliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 21:14   #4251
mirabelka1014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5
Poszukuję podkładu

Cześć
Szukam dobrego podkładu. Mam cerę sucho-mieszaną, mam suche skórki, ale bardzo szybko zaczynam się świecić (może to z powodu źle dobranego podkładu...?!) I jestem strasznym bladziochem, więc szukam czegoś w jasnej kolorystyce. I mam straszną tendencję do tego, że po pomalowaniu się podkład na twarzy pomarańczowieje. Chciałabym coś lekkiego, ale żeby zakrywało co nie co, stapiającego się z cerą. Miałam revlona colorstay i był jak dla mnie taki średni. Poszukuję czegoś w przystępnej cenie, coś co będzie dostępne w drogerii takiej jak: super pharm, hebe czy rossmann.
Z góry bardzo dziękuje
mirabelka1014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 21:29   #4252
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Według mnie wszystkie typowe podkłady jakie miałam wchodziły w linie i załamania, jedynie koreańskie wysokopółkowe cushion foundations nałożone nawet pod oczy nie wchodziły w znajdujące się tam zalamania i nie migrowały na twarzy nawet nieprzypudrowane Jeśli chodzi o odcień to Iope Air Cushion w odcieniu C13 jest różowy, sama go używam bo według mnie nadaje twarzy bardzo zdrowy, promienny wygląd. Możesz się tym zainteresować, bo według mnie cushions są świetne dla cery dojrzałej, albo przesuszonej przemęczonej i u mnie jeszcze żaden podkład nie dał takiego naturalnego efektu jak właśnie one(opinia chłopaka). Wersje C-Cover są kryjące.

Ja przetestowałam w życiu jakies 15 podkładów, ale są tu osoby (), które przetestowały znacznie więcej i może znajdą Ci coś o lepszej dostępności, spełniające kryteria.
Lubie w podkladach jasnych dodatek koloru rozowego,ale chlodnego pastelowego rozu,a nie swinskiego ... jasny pastelowy roz+czysty jasny bez-ten mix kolorow, w tej tonacji...
niestety bardzo trudno znalesc podklad w takiej tonacji,albo zbyt zoltaczkowe ,albo zbyt szarawe nadajacy niezdrowy odcien skory,albo pomaranczowe ... chlodna jasna karnacja i pomaranczowy podklad=efekt postarzeniaalbo zbyt rozowe-swinkowe...

A Moze istnieja jakies dobre FRABKI KOSMETYCZNE do zmiany koloru podkladu,czy to w ogole sie sprawdza ?
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------

Edytowane przez Perlowe Wlosy
Czas edycji: 2016-02-16 o 21:45
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 22:27   #4253
ktfab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

czy naprawdę jest taka kolosalna różnica pomiedzy estee lauder i chanel od drogeryjnych podkładów? w czym one sa lepsze? roznica jest widoczna? ja mam problem z tym, ze przetluszcza mi sie skora i ja nawilzam i wogole duzo robie, ale i tak makijaz splywa mniej wiecej po 3 godzinach. Czy te drogeryjne podklady beda sie trzymac?
ktfab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 22:37   #4254
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Perlowe Wlosy Pokaż wiadomość
Lubie w podkladach jasnych dodatek koloru rozowego,ale chlodnego pastelowego rozu,a nie swinskiego ... jasny pastelowy roz+czysty jasny bez-ten mix kolorow, w tej tonacji...
niestety bardzo trudno znalesc podklad w takiej tonacji,albo zbyt zoltaczkowe ,albo zbyt szarawe nadajacy niezdrowy odcien skory,albo pomaranczowe ... chlodna jasna karnacja i pomaranczowy podklad=efekt postarzeniaalbo zbyt rozowe-swinkowe...

A Moze istnieja jakies dobre FRABKI KOSMETYCZNE do zmiany koloru podkladu,czy to w ogole sie sprawdza ?
Podobno fajne farbki do zmianu koloru podkładu są z MUFE - Chromatic mix :
https://sklep.mokotowska58.com/pl/57-pigmenty-plynne

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez ktfab Pokaż wiadomość
czy naprawdę jest taka kolosalna różnica pomiedzy estee lauder i chanel od drogeryjnych podkładów? w czym one sa lepsze? roznica jest widoczna? ja mam problem z tym, ze przetluszcza mi sie skora i ja nawilzam i wogole duzo robie, ale i tak makijaz splywa mniej wiecej po 3 godzinach. Czy te drogeryjne podklady beda sie trzymac?
Mi wszystkie drogeryjne podkłady schodzą za nosa i okolic. Nawet przy nakładaniu nie chcą się wtopić, nie mówiąc o tym co jest za godzinę na mojej twarzy. Teraz mam EL i wypada naprawdę dużo lepiej pod względem trwałości.
KZag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 23:05   #4255
Kocik123
Wtajemniczenie
 
Avatar Kocik123
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 623
Dot.: Poszukuję podkładu

Może Pierre rene. Ja używam no i krycie jak najbardziej, nie sciera się ale niestety dla mnie najjaśniejszy kolor jest za ciemny. Mąka może by była dla mnie najlepsza
__________________
Kocik123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 00:18   #4256
mirabelka1014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cześć
Szukam dobrego podkładu. Mam cerę sucho-mieszaną, mam suche skórki, ale bardzo szybko zaczynam się świecić (może to z powodu źle dobranego podkładu...?!) I jestem strasznym bladziochem, więc szukam czegoś w jasnej kolorystyce. I mam straszną tendencję do tego, że po pomalowaniu się podkład na twarzy pomarańczowieje. Chciałabym coś lekkiego, ale żeby zakrywało co nie co, stapiającego się z cerą. Miałam revlona colorstay i był jak dla mnie taki średni. Poszukuję czegoś w przystępnej cenie, coś co będzie dostępne w drogerii takiej jak: super pharm, hebe czy rossmann.
Z góry bardzo dziękuje
mirabelka1014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 13:48   #4257
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Poszukuję podkładu

Cytat:
Napisane przez mirabelka1014 Pokaż wiadomość
Cześć
Szukam dobrego podkładu. Mam cerę sucho-mieszaną, mam suche skórki, ale bardzo szybko zaczynam się świecić (może to z powodu źle dobranego podkładu...?!) I jestem strasznym bladziochem, więc szukam czegoś w jasnej kolorystyce. I mam straszną tendencję do tego, że po pomalowaniu się podkład na twarzy pomarańczowieje. Chciałabym coś lekkiego, ale żeby zakrywało co nie co, stapiającego się z cerą. Miałam revlona colorstay i był jak dla mnie taki średni. Poszukuję czegoś w przystępnej cenie, coś co będzie dostępne w drogerii takiej jak: super pharm, hebe czy rossmann.
Z góry bardzo dziękuje
AA Make Up Satin. Podkład satynowy
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 16:05   #4258
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez ktfab Pokaż wiadomość
czy naprawdę jest taka kolosalna różnica pomiedzy estee lauder i chanel od drogeryjnych podkładów? w czym one sa lepsze? roznica jest widoczna? ja mam problem z tym, ze przetluszcza mi sie skora i ja nawilzam i wogole duzo robie, ale i tak makijaz splywa mniej wiecej po 3 godzinach. Czy te drogeryjne podklady beda sie trzymac?

Ja widzę. Żaden z drogeryjnych podkładów nie wyglądał tak dobrze na twarzy jak te wysokopółkowe. Do tego schodzą z twarzy szybciej, mają według mnei gorszą kolorystykę, skład, no ogólnie tragicznie u mnie wyglądały na twarzy. Jesli twarz z podkładem wyglądała gorzej niż bez to chyba coś było nie tak Pewnie to zależy od skóry, ale ja już nawet nie patrzę na podkłady drogeryjne bo u mnei się nei sprawdzają.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 18:40   #4259
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Poszukuję podkładu

Cytat:
Napisane przez mirabelka1014 Pokaż wiadomość
Cześć
Szukam dobrego podkładu. Mam cerę sucho-mieszaną, mam suche skórki, ale bardzo szybko zaczynam się świecić (może to z powodu źle dobranego podkładu...?!) I jestem strasznym bladziochem, więc szukam czegoś w jasnej kolorystyce. I mam straszną tendencję do tego, że po pomalowaniu się podkład na twarzy pomarańczowieje. Chciałabym coś lekkiego, ale żeby zakrywało co nie co, stapiającego się z cerą. Miałam revlona colorstay i był jak dla mnie taki średni. Poszukuję czegoś w przystępnej cenie, coś co będzie dostępne w drogerii takiej jak: super pharm, hebe czy rossmann.
Z góry bardzo dziękuje
Przesuwam do zbiorczego.

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez kaoliwia Pokaż wiadomość
A wiec od poczatku mialam problem z dobraniem podkladu. Obecnie uzywam revlon color stay do skory suchej. Jednak podklad bardzo sie warzy i jest widoczny na twarzy. Próbowałam tez do cery tlustej i bylo to samo... Chce teraz wyprobowac cos innego. I pytanie: Astor perfect stay 24h czy loreal true match? Skore mam sucha, przetluszczajaca sie w strefie T. Raczej nie mam problemu z tradzkiem, ale mam dosc sporo czerwonych przebarwien, głownie na policzkach.
Przesuwam do zbiorczego.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 19:02   #4260
mirabelka1014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5
Dot.: Poszukuję podkładu

A co sądzicie o nowym Bourjois city radiance? Panie w drogeriach mówią o nim dobrze, ja jednak nie mam co do bourjois zaufania, bo mnie pomarańczowiały..
mirabelka1014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.