Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-22, 16:20   #1981
kazetkaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 10
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej wlasnie mi nie chodzi dokladnie o kolor tylko do czego go dobrac Bo zeby np pasowalo wszystko do dekoltu to codziennie musialabym smarowac podkladem twarz I dekolt Bo maja inny kolor . Jesli dopasowac do szyji to bedzie latwiej . Akurat w swoim asortymencie mam podklad z maca studio fix nw 10 ktory idealnie pasuje. ��
kazetkaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-22, 16:24   #1982
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez kazetkaz Pokaż wiadomość
Hej wlasnie mi nie chodzi dokladnie o kolor tylko do czego go dobrac Bo zeby np pasowalo wszystko do dekoltu to codziennie musialabym smarowac podkladem twarz I dekolt Bo maja inny kolor . Jesli dopasowac do szyji to bedzie latwiej . Akurat w swoim asortymencie mam podklad z maca studio fix nw 10 ktory idealnie pasuje. ��
To po problemie
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-22, 16:35   #1983
kazetkaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 10
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Mnie juz pain w macu tez kiedys tak pomalowala Za ciemnym Podkladem I jeszcze ladnie Nie zaciagala go na szyje zebym mogla zobaczyc ze mi sie nie odcina . W sklepie bylo ok ale jak wyszlam to myslalam ze ja zamorduje . Te swiatlo sie nie nadaje ja zawsze biore probke do domu . A cere mam naczynkowa tradzikowa I mieszana , ale raz mieszana w kierunku normalnej a raz bardziej tlusta.

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

A ogladalas z catrice ten all matt plus ? Mi sie dosc dobrze sprawdzal z dobrym pudrem matujacym transparetnym ale delikatnie wklepanym puszkiem .
kazetkaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-22, 16:38   #1984
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez kazetkaz Pokaż wiadomość
Mnie juz pain w macu tez kiedys tak pomalowala Za ciemnym Podkladem I jeszcze ladnie Nie zaciagala go na szyje zebym mogla zobaczyc ze mi sie nie odcina . W sklepie bylo ok ale jak wyszlam to myslalam ze ja zamorduje . Te swiatlo sie nie nadaje ja zawsze biore probke do domu . A cere mam naczynkowa tradzikowa I mieszana , ale raz mieszana w kierunku normalnej a raz bardziej tlusta.

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

A ogladalas z catrice ten all matt plus ? Mi sie dosc dobrze sprawdzal z dobrym pudrem matujacym transparetnym ale delikatnie wklepanym puszkiem .
Nie nie miałam tego podkładu ja generalnie podkładów ostatnio się raczej pozbywam. Za dużo tego nagromadziłam)) u mnie najtrudniej dobrać kolor. Sam podkład jest istotny ale kolor ma ogromne znaczenie
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-22, 16:48   #1985
kazetkaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 10
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dzieki dziewczyny 😃

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

[QUOTE=Loyd;48240110]Nie nie miałam tego podkładu ja generalnie podkładów ostatnio się raczej pozbywam. Za dużo tego nagromadziłam)) u mnie najtrudniej dobrać kolor. Sam podkład jest istotny ale kolor ma ogromne znaczenie
ja odkrylam juz ten z maca I juz nie szukam moj ideal 😆 Jasniutki I nie odcina sie od szyji , do tego trwalosc mega . Cena nie powala ale wczesniej wcale mniej nie wydawalam patrzac Na Te buble ktorych Sie trzeba pozbyc. Ile kobiet tyle wymagan do podkladu . Z natura nie wygrasz 😊 z nia zawsze pod gorke. Heh
kazetkaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-22, 17:39   #1986
attena07
Raczkowanie
 
Avatar attena07
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 341
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cześć dziewczyny a ja z innym problemem ,czy używa ktoś może podkładu eye luminizer max faktor? wypróbowałam próbkę nr.75 Golden i był ok. Mam cere mieszaną , czoło niekiedy się mi świeci , małe zaczerwienienia na policzkach zwłacza przy zmianach temperatur. Kolor cery ? wydaje mi się że nie mam jasnej zwłaszcza , że wypróbowany najciemniejszy odcień nie i odcinał mi się od szyi .Wiadomo że po lecie mamy inny koloryt całego ciała ale starałam się nie opalać twarzy . Boję się że po pewnym czasie jak skóra zblednie bo zima za pasem , będę miała maskę na twarzy. Może używa któraś z Was ?
attena07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-22, 19:24   #1987
rootsmansoul
Przyczajenie
 
Avatar rootsmansoul
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Jeżeli Vanilla Ci pasuje to celuj w coś dużo ciemniejszego, bo miałam ten podkład i wiem że okropnie ciemnieje na twarzy i robi się ceglasty :P A Revlon ciemnieje minimalnie, jeżeli w Vanilli wyglądasz dobrze to w 150 Buff wyglądałabyś jak żółty trup.

Wysłane z telefonu, mogę zjadać ogonki i literki : )

dziękuje bardzo za odpowiedź czy mogłabyś mi doradzić odcień o jeden jaśniejszy od Vanilla bądź zbliżony ?
rootsmansoul jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-22, 19:56   #1988
kazetkaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 10
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez attena07 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny a ja z innym problemem ,czy używa ktoś może podkładu eye luminizer max faktor? wypróbowałam próbkę nr.75 Golden i był ok. Mam cere mieszaną , czoło niekiedy się mi świeci , małe zaczerwienienia na policzkach zwłacza przy zmianach temperatur. Kolor cery ? wydaje mi się że nie mam jasnej zwłaszcza , że wypróbowany najciemniejszy odcień nie i odcinał mi się od szyi .Wiadomo że po lecie mamy inny koloryt całego ciała ale starałam się nie opalać twarzy . Boję się że po pewnym czasie jak skóra zblednie bo zima za pasem , będę miała maskę na twarzy. Może używa któraś z Was ?

Ja niestety nie najjasniejszy kolor jest dla mnie za ciemny jak ci pasuje to na zime kup jasniejszy kolor...
kazetkaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 20:27   #1989
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Miała któraś z was diorskin forever? nie umie go ogarnąć chyba że taki ma być. Niby fajnie ujednolica cere kryje fajnie ale dosyć szybko świece się, czytałam recenzje o nim na KWC dlatego też skusiłam się na niego, próbowałam z bazą benefit ta na pory ale nie za wiele to dało
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 20:51   #1990
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Miała któraś z was diorskin forever? nie umie go ogarnąć chyba że taki ma być. Niby fajnie ujednolica cere kryje fajnie ale dosyć szybko świece się, czytałam recenzje o nim na KWC dlatego też skusiłam się na niego, próbowałam z bazą benefit ta na pory ale nie za wiele to dało
Mi się nie świecił ale właIł w każdy por i każdą najmniejszą zmarszczkę. Bardzo dziwny to podkład. Może być tak że baza na pory ( z dużą oloścoą silikonu) potęguje świecenia bo poddasza skórę. Ja po wszystkim co ma dużo silikonu świecę się jak neon, Masz jakiś delikatny krem matujący?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 22:30   #1991
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Mi się nie świecił ale właIł w każdy por i każdą najmniejszą zmarszczkę. Bardzo dziwny to podkład. Może być tak że baza na pory ( z dużą oloścoą silikonu) potęguje świecenia bo poddasza skórę. Ja po wszystkim co ma dużo silikonu świecę się jak neon, Masz jakiś delikatny krem matujący?
staram sie w ogole nie kupowac nic matujacego, mam z guinot balansujacy jutro z nim sprobuje, dzis dalam tylko baze bo uzywam na noc dexeryl, a ogolnie pod podklad uzywam nawilzajacego z academie.
Kurde nie wiem co sie tak napalilam na ten podklada pokaralo mnie;/ a od jakiegos czasu chcialam kupic clarinsa everlasting.

Edytowane przez gazelaa
Czas edycji: 2014-09-24 o 22:34
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-24, 22:44   #1992
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
staram sie w ogole nie kupowac nic matujacego, mam z guinot balansujacy jutro z nim sprobuje, dzis dalam tylko baze bo uzywam na noc dexeryl, a ogolnie pod podklad uzywam nawilzajacego z academie.
Kurde nie wiem co sie tak napalilam na ten podklada pokaralo mnie;/ a od jakiegos czasu chcialam kupic clarinsa everlasting.
Mi everlasting bardzo padował. Nadal mam na stanie. Lekko przesuszał ( taka formuła... Nie mam też skóry tłustej) ale wydawał mi się lepszy niż Forever . Jest też tańszy spróbuj właśnie z kremem balansującym krem nie musi być stricte matujący ale lepiej żeby nie był to physiogel
Ja kładę podkład na nawilżające serum. Sprawdza się jest lżejsze niżeli krem. Gdy zmywacza makijaż aplikuje coś mocniej nawilżającego
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 22:56   #1993
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Mi everlasting bardzo padował. Nadal mam na stanie. Lekko przesuszał ( taka formuła... Nie mam też skóry tłustej) ale wydawał mi się lepszy niż Forever . Jest też tańszy spróbuj właśnie z kremem balansującym krem nie musi być stricte matujący ale lepiej żeby nie był to physiogel
Ja kładę podkład na nawilżające serum. Sprawdza się jest lżejsze niżeli krem. Gdy zmywacza makijaż aplikuje coś mocniej nawilżającego
no na noc wlasnie ten dexeryl bo super nawilza moje suche skorki, ale moze sprobuje bez kremu bo rano buzia jest fajnie nawilzona. jak uda mi sie sprzedac tego diora to na pewno kupie clarinsa
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 22:58   #1994
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
no na noc wlasnie ten dexeryl bo super nawilza moje suche skorki, ale moze sprobuje bez kremu bo rano buzia jest fajnie nawilzona. jak uda mi sie sprzedac tego diora to na pewno kupie clarinsa
Clarins generalnie ma bardzo solidne podkłady są świetnej jakości . Taki Chanel to przy Clarinsowych tapetach ponury żart
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 16:07   #1995
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Miała któraś z was diorskin forever? nie umie go ogarnąć chyba że taki ma być. Niby fajnie ujednolica cere kryje fajnie ale dosyć szybko świece się, czytałam recenzje o nim na KWC dlatego też skusiłam się na niego, próbowałam z bazą benefit ta na pory ale nie za wiele to dało
ja miałam, nie świeciłam się po nim w ogóle ale nie pasował mi ...
czułam jakbym miała maskę na twarzy, strasznie mnie ściągał
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 17:21   #1996
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ja miałam, nie świeciłam się po nim w ogóle ale nie pasował mi ...
czułam jakbym miała maskę na twarzy, strasznie mnie ściągał
To najwidoczniej masz cere sucha skoro cie sciagal, chyba wolalabym miec sucha i ja nawilzac niz mieszana jak mam i latac ciagle z pudrem i bibulkami;/
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 22:29   #1997
agasiaga5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Odpowiednik podkładu Paese Long Cover

Witam. Od jakiegoś czasu używam podkładu Paese Long cover odcień 02 naturalny. Chciałabym kupić kolor jak najbardziej zbliżony do niego ale z Revlona colorstaya dla cery mieszanej. Bardzo proszę uzytkowniczki tych podkładów o pomoc jaki kolorek wybrać gdyż nigdzie nie mogę znaleźć próbek.. Byłabym wdzięczna za polecenie także innych marek (głównie chodzi o podkłady kryjące)
agasiaga5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 01:03   #1998
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Odpowiednik podkładu Paese Long Cover

Jest juź wątek o podkładach... Nawiązując do pytania z kolorem najlepiej będzie u Clarinasa... Revlon( tylko tem wspomniany) to najbardziej inwazyjny i szkodliwy podkład matujący z półki drogeryjnej:/
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 09:41   #1999
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
To najwidoczniej masz cere sucha skoro cie sciagal, chyba wolalabym miec sucha i ja nawilzac niz mieszana jak mam i latac ciagle z pudrem i bibulkami;/
mam suchą więc takie podkłady w ogóle nie dla mnie, za to uwielbiam wszystkie kremowe, nawilżające, lekkie, dające efekt glow, dewy, gdyż naturalnie się nie świecę, no chyba, że latem
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-27, 10:17   #2000
BajecznaPatys
Przyczajenie
 
Avatar BajecznaPatys
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 7
Unhappy Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Mam bardzo wrażliwą skórę, alergiczną. Zazwyczaj używałam BB od Garniera i podkładu matującego z Inglota teraz nawet tego nie mogę bo od razu mnie swędzi twarz i wariuje! Mam jasną karnację! Pomóżcie! Co polecacie? ;<
__________________
Bajeczna Patyś
BajecznaPatys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 10:22   #2001
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
mam suchą więc takie podkłady w ogóle nie dla mnie, za to uwielbiam wszystkie kremowe, nawilżające, lekkie, dające efekt glow, dewy, gdyż naturalnie się nie świecę, no chyba, że latem
To mamy podobnie Kiciu.

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez BajecznaPatys Pokaż wiadomość
Mam bardzo wrażliwą skórę, alergiczną. Zazwyczaj używałam BB od Garniera i podkładu matującego z Inglota teraz nawet tego nie mogę bo od razu mnie swędzi twarz i wariuje! Mam jasną karnację! Pomóżcie! Co polecacie? ;<
Minerały.. Skórę masz suchą czy swędzi Cię bo masz alergię? Co kładziesz pod podkład?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 10:26   #2002
BajecznaPatys
Przyczajenie
 
Avatar BajecznaPatys
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

niestety mam suchą skórę.
__________________
Bajeczna Patyś
BajecznaPatys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 10:38   #2003
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez BajecznaPatys Pokaż wiadomość
niestety mam suchą skórę.
Jaki krem /serum kładziesz pod podkład i co to znaczy że cera Ci wariuje? Swędzi , błyszczy się? Za mało danych.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 12:33   #2004
jvon
Przyczajenie
 
Avatar jvon
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Podkład dla cery tłustej - trądzikowej

Hej

Niestety od pewnego czasu mam problemy z cerą i związku z tym poszukuję dobrego dla mojej wymagającej cery podkładu...
Gdyby nie te mankamenty, które od czasu do czasu wyskakują mi na twarzy, raczej nie interesowałabym się tym oto tematem Cóż..

Zależy mi na podkładzie, który po dłuższym stosowaniu nie będzie zatykał porów, ani przetłuszczał skóry, doskonale krył oczywiście bez efektu maski :/
Raczej wiele nie wymagam

Zastanawiałam się już nad podkładem Revlon Colorstay przeznaczonego dla mojego typu cery. Jak Wy uważacie ?
Będę wdzięczna za jakiekolwiek odpowiedzi, gdyż jestem na skraju wytrzymałości

Pozdrawiam
jvon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 12:40   #2005
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Podkład dla cery tłustej - trądzikowej

Cytat:
Napisane przez jvon Pokaż wiadomość
Hej

Niestety od pewnego czasu mam problemy z cerą i związku z tym poszukuję dobrego dla mojej wymagającej cery podkładu...
Gdyby nie te mankamenty, które od czasu do czasu wyskakują mi na twarzy, raczej nie interesowałabym się tym oto tematem Cóż..

Zależy mi na podkładzie, który po dłuższym stosowaniu nie będzie zatykał porów, ani przetłuszczał skóry, doskonale krył oczywiście bez efektu maski :/
Raczej wiele nie wymagam

Zastanawiałam się już nad podkładem Revlon Colorstay przeznaczonego dla mojego typu cery. Jak Wy uważacie ?
Będę wdzięczna za jakiekolwiek odpowiedzi, gdyż jestem na skraju wytrzymałości

Pozdrawiam
Jest cały bardzo duży wątek podkładowy. Warto poczytać bo o Revlonow jest mowa co drugą steonę.
Nie revlon nie jest dobrym podkładem. Nie polecę nawet wrogowi. Może zapychać . Może przesuszać... Nie nadaje się do codziennego użytku. Co do maski to najczęściej to czy skóra jest zadbana jest decydujące. Istotna jest też metoda aplikacji.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 13:05   #2006
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Podkład dla cery tłustej - trądzikowej

Cytat:
Napisane przez jvon Pokaż wiadomość
Hej

Niestety od pewnego czasu mam problemy z cerą i związku z tym poszukuję dobrego dla mojej wymagającej cery podkładu...
Gdyby nie te mankamenty, które od czasu do czasu wyskakują mi na twarzy, raczej nie interesowałabym się tym oto tematem Cóż..

Zależy mi na podkładzie, który po dłuższym stosowaniu nie będzie zatykał porów, ani przetłuszczał skóry, doskonale krył oczywiście bez efektu maski :/
Raczej wiele nie wymagam

Zastanawiałam się już nad podkładem Revlon Colorstay przeznaczonego dla mojego typu cery. Jak Wy uważacie ?
Będę wdzięczna za jakiekolwiek odpowiedzi, gdyż jestem na skraju wytrzymałości

Pozdrawiam
Pytaj tu.
Możesz też przeszukać ten wątek - na pewno problem był wielokrotnie poruszany.

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez agasiaga5 Pokaż wiadomość
Witam. Od jakiegoś czasu używam podkładu Paese Long cover odcień 02 naturalny. Chciałabym kupić kolor jak najbardziej zbliżony do niego ale z Revlona colorstaya dla cery mieszanej. Bardzo proszę uzytkowniczki tych podkładów o pomoc jaki kolorek wybrać gdyż nigdzie nie mogę znaleźć próbek.. Byłabym wdzięczna za polecenie także innych marek (głównie chodzi o podkłady kryjące)
Jeśli chodzi o inne podkłady kryjące, pytaj tu.

Jeśli masz pytania co do podkładu Revlon, to zajrzyj i popytaj tu:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=749605
W pierwszym poście wątku z powyższego linku jest odesłanie do poprzedniej części. W poprzedniej części na pewno było coś w temacie porównania Paese z Revlonem. Na górze wątku, nad pierwszym postem na stronie, po prawej stronie, masz przycisk "przeszukaj ten wątek". Wpisz tam słowo Paese i kilka wyników wyskoczy. Poczytaj.

Ewentualnie zapytaj tu
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=580494&page=18

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-10-03 o 08:57
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 15:24   #2007
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
To mamy podobnie Kiciu.

-
dokładnie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 18:57   #2008
lyle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 42
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej zastanawiam sie nad kupnem podkladu area teint creme foundation tylko ze zamawiam online wiec nie za bardzo wiem jaki dobrac odcien. Jest do wyboru opal sand honey i bronze. Dwa ost odpadaja na pewno bo zwykle kupowalam jednej z jasniejszych albo najjasniejszy. Tylko ze teraz wiadomo po lecie troche twarz opalona zreszta uzywam kremu brazujacego do twarzy aby zniwelowac roznice z cialem i jak myślicie sand bedzie ok? Uzywala ktoras z was? Jest ciemny czy ladnie sie dopasuje do cery? Ostatnio mialam Vichy normaderm ten najjasniejszy i jednak na obecny okres jest on za jasny dla mnie. A slyszalam dobre opinie o tym podkladzieni chcialam wyprobowac.
lyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 16:19   #2009
lyle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 42
Vichy area teint creme foundation

Hej zastanawiam sie nad kupnem podkladu area teint creme foundation tylko ze zamawiam online wiec nie za bardzo wiem jaki dobrac odcien. Jest do wyboru opal sand honey i bronze. Dwa ost odpadaja na pewno bo zwykle kupowalam jednej z jasniejszych albo najjasniejszy. Tylko ze teraz wiadomo po lecie troche twarz opalona zreszta uzywam kremu brazujacego do twarzy aby zniwelowac roznice z cialem i jak myślicie sand bedzie ok? Uzywala ktoras z was? Jest ciemny czy ladnie sie dopasuje do cery? Ostatnio mialam Vichy normaderm ten najjasniejszy i jednak na obecny okres jest on za jasny dla mnie. A slyszalam dobre opinie o tym podkladzieni chcialam wyprobowac.
lyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 17:10   #2010
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: Vichy area teint creme foundation

Popytałabym w aptekach o próbkę
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.