kolczyki a fryzura - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-24, 16:30   #1
aliiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 35

kolczyki a fryzura


Dziewczyny mam pytanie.Jakie kolczyki pasuja do, krotkich fryzurek? Jakich natomiast lepiej sie wystrzegac?Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam wszystkie Wizazanki
aliiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-24, 21:30   #2
aliiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 35
Re: kolczyki a fryzura

Czy naprawde nikt nie potarfi mi pomoc?
aliiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-24, 21:40   #3
Ananke
Rozeznanie
 
Avatar Ananke
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 534
Re: kolczyki a fryzura

Z tego co mi wiadomo dobór kolczyków powinien być uzależniony od długości szyji tzn. jeśli jest długa to pasują kolczyki długie, a jak krótka, to raczej ich unikać. Jeżeli masz uszy odsłonięte, to możesz sobie pozwolić na drobne kolczyki bo i tak będą widoczne, jeśli włosy są na uszach to coś większego. Tak ja to widzę
Ananke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-24, 21:41   #4
cynamonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 52
GG do cynamonka
Re: kolczyki a fryzura

Droga aliiss, obecnie w modzie panuje taka dowolnosc, ze mozna zalozyc wszystko do wszystkiego. Do krotkich fryzurek pasuja zarowno dlugie, cieniutkie kolczyki, jak rowniez bardzo dlugie, zrobione z kamyczkow czy innego tworzywa. Mozna zalozyc ogromne kola, malutkie sztyfciki ( co prawda zauwazalny jest obecnie odwrot od tych ostatnich :P )Tak naprawde pasuja wszystkie kolczyki; wazniejsze jest, jaki efekt chcesz osiagnac. "Modne" byly teraz kolczyki dlugie, z ciemnego metalu, czesto etniczne. Takie takze beda pasowac, przykuwac wzrok. Ja jednak proponuje Ci pochodzic po sklepach i wybrac to, co najbardziej Ci sie spodoba, zainspiruje. Pozdrawiam
cynamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-24, 21:47   #5
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Re: kolczyki a fryzura

Dlugie wygladaja dobrze do fryzurek krotkich, takich "na chlopaka", ale przy dlugich wlosach rowniez, rozpuszczonych jak i do upietych. Tak to jest z tymi kolczykami - czesto pasuja wielu osobom. Natomiast wystrzegalabym sie okraglych kolczykow-kol przy kraglej buzi, a bardzo dlugich przy twarzy pociaglej. Mysle, ze wazniejszy jest ksztalt twarzy niz dlugosc wlosow w tym wyoadku.
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-25, 10:02   #6
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: kolczyki a fryzura

Podobaja mi sie dlugi kolczyki do krotkich lub upietych wlosow. Podkreslaja odslonieta szyje Tyle odmnie
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:48.