pomozecie?:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-30, 13:28   #1
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Unhappy

pomozecie?:(


Witam
wlasnie sie dowiedzialam od mojego TŹ ze jak przyjedzie z USA to pojedziemy sobie nad morze i byloby wszystko ok ale akurat wtedy wypadnie mi okres
czytalam juz watki na ten temat ale i tak mam jedno pytanie.
Bo wszedzie dziewczyny pisaly o tabletkach anty. Ja ich nie biore (jeszcze) wiec czy sa jakies takie tabletki ktore mozna wziac i okresu nie bedzie w danym czasie?
wolalabym teraz juz cos wiedziec zanim pojde do lekarza.
prosze o pomoc bo jakos mi sie nie usmiecha jechac nad morze z taka niespodzianka

pozdr.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 13:38   #2
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: pomozecie?:(

Tak tylko tablketki...idź do lekarza powiedz że chcesz przesunąć okres..Dostaniesz np. 2 opakowania tabletek anty które będziesz musiała wziąść jednym ciągiem i juz Robiłam tak jak jechałam do sanatorium i centralnie wypadł mi okres a wtedy klapa żadnych zabiegów przez tydzień..I w ten oto sposób mialam spokój przez całe 3 tygodnie
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 16:54   #3
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: pomozecie?:(

Cytat:
Napisane przez Nutka
Tak tylko tablketki...idź do lekarza powiedz że chcesz przesunąć okres..Dostaniesz np. 2 opakowania tabletek anty które będziesz musiała wziąść jednym ciągiem i juz Robiłam tak jak jechałam do sanatorium i centralnie wypadł mi okres a wtedy klapa żadnych zabiegów przez tydzień..I w ten oto sposób mialam spokój przez całe 3 tygodnie
dziekuje a mam jeszcze jedno pytanie - a jest jakis czas w ktorym powinnam je zaczac przyjmowac tabletki zeby bylo ok?
tzn. czy np. jak zaczne brac je na 5 dni przed spodziewanym okresem - bedzie dzialalo?

pozdr.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 18:07   #4
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: pomozecie?:(

Hmmmm zaraz, zaraz...Jak ja dobrze pamiętam to, kiedy bierze się 1 opakowanie i dopiero zaczyna się przygoda z pigułkami to trzeba je wziąć pierwszego dnia okresu. Mój okres dzięki temu trwał jaieś 2 tygodnie... To było straszne. Ale może można inaczej jakoś. Chyba raczej musisz się wypytać ginekologa...
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 18:10   #5
mamba
Zadomowienie
 
Avatar mamba
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 006
Dot.: pomozecie?:(

tak szczerze to ja kiedyś też chciałam przesunąć sobie okres bo byłam akurat pod namiotem i zaczęłam brać następne opakowanie bez 7 dniowej przerwy i miałam więcej potem problemów niż gdybym miała okres - cały czas plamiłam !!! było to tak uciążliwe że przerwałam to drugie opakowanie i musiałam udać się do ginekologa żeby jakoś wyregulować cykl. Tak więc u mnie okres byłby o wiele lepszy rozwiązaniem bo trwałby krócej i byłby mniej uciążliwy niż to plamienie
mamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 18:48   #6
pluszynka
Rozeznanie
 
Avatar pluszynka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: mazowieckie/ czasem Warszawa
Wiadomości: 716
Dot.: pomozecie?:(

Pierwsze opakowanie pigułek rozpoczynasz 1dnia okresu, po 21 dniach nie robisz przerwy - o ile nie chcesz mieć okresu, ale kurcze to nie jest dobry sposób - bo jak nie brałaś dotąd anty to brać po raz pierwszy i bez przerwy to chyba nie za dobrze- nie wiadomo jak Twój organizm będzie znosił pigułki.... a z tym plamieniem to fakt, gdy ja brałam bez przerwy dwa opakowania to pod koniec drugiego zaczęlam mieć niewielkie plamienie - ale uciążliwe za to, nie zaproponuję Ci wstrzemięźliwości bo nie chcę ani się wtrącać ani dawać dobrych rad, ale ja niezdecydowałabym się brać po raz pierwszy pigułek takich ciągiem - co więcej dobry ginekolog na wstępie przepisze Ci jedynie jedno opakowanie - żebyś mogła ocenić czy to właściwe pigułki, jak się po nich czujesz itd
pluszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.