kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-07, 13:09   #301
Audrey_H
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 10
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez awa704 Pokaż wiadomość
ja polecam dr Beatę Gniazdowską. Robiłam u niej bruzdy nosowo-wargowe, policzki (Restylane SubQ) i restylane vital od oczy oraz botox na czoło. Jestem zadowolona z efektów. Obecnie zastanawiam się nad scultrą. Zależy mi na orawieniu gęstosci, jędrności skóry twarzy (głównie policzków). Czy ktoś z was robił sculptrę i może wypowiedzieć się jakie są efekty i na jak długo zabieg wystarcza.? Wiem, ze trzeba zrobić przynajmniej 3 zabiegi
Mam jeszcze pytanie, czy miałaś siniaki po wypełnianiu kwasem? zastanawiam się czy wolny dzień po zabiegu będzie mi potrzebny, żeby ludzi nie straszyć w pracy :d
Audrey_H jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 00:16   #302
stronzasolare
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

j apo volumie nic nie mialam mysl, ze po kwasie moze byc podobnie
stronzasolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 08:27   #303
awa704
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 63
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez Audrey_H Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie, czy miałaś siniaki po wypełnianiu kwasem? zastanawiam się czy wolny dzień po zabiegu będzie mi potrzebny, żeby ludzi nie straszyć w pracy :d
po wypełnieniach policzków i bruzd nie miałam żadnych siniaków...niestety okolice oczu są bardzo delikatne i mocno unaczynione i po pierwszym zabiegu wygladałam okropnie...krwiaki , opuchniecia, siniaki przez 3 dni. Przed drugim zabiegiem przygotowałam się zgodnie ze wskazówkami pani doktor - przyjmowałam rutinoscorbin, cykolnaminę i calcium debesilatum przez tydzień oraz smarowałam okolicę nakłuć kremem auriderm XQ...I to był strzał w 10...Kurację prowadziłam jeszcze 3 dni po zabiegu...Efekt w postaci niewielkich. lekko zarysowanych siniaczków łatwych do zamaskowania korektorem..żadnych obrzeków i to wszystko znikneło dużo szybciej niż wcześniej.
awa704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 14:13   #304
Sabrineczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez awa704 Pokaż wiadomość
ja polecam dr Beatę Gniazdowską. Robiłam u niej bruzdy nosowo-wargowe, policzki (Restylane SubQ) i restylane vital od oczy oraz botox na czoło. Jestem zadowolona z efektów. Obecnie zastanawiam się nad scultrą. Zależy mi na orawieniu gęstosci, jędrności skóry twarzy (głównie policzków). Czy ktoś z was robił sculptrę i może wypowiedzieć się jakie są efekty i na jak długo zabieg wystarcza.? Wiem, ze trzeba zrobić przynajmniej 3 zabiegi
Tak, moja mama miała sculptrę 4 X na twarzy. Jest zachwycona, poprawiła się jej gęstość skóry a policzki, które były zapadnięte są teraz pełniejsze. polecam Ci ta metodę bo widzę, że moja mama odmłodniała
Sabrineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 12:48   #305
OoOoXoOoO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 58
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

czesc dziewczyny

moim problemem jest sucha skora pod oczami
jak sie usmiecham to robia mi sie takie pionowe malutkie kreseczki od wewnetrznej strony oka
nie chodz mi o "kurze lapki"bo takowych prawie nie posiadam

ale te pod oczami wygladaja jakbym miala skore strasznie wiotka i sucha

myslicie,ze mezolift kwasem hialuronowym moze pomoc
? albo wypelnienie pod oczami kwasem
?
kompletnie sie na tym nie znam i bede bardzo wdzieczna za pomoc !
OoOoXoOoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 09:35   #306
awa704
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 63
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez OoOoXoOoO Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny

moim problemem jest sucha skora pod oczami
jak sie usmiecham to robia mi sie takie pionowe malutkie kreseczki od wewnetrznej strony oka
nie chodz mi o "kurze lapki"bo takowych prawie nie posiadam

ale te pod oczami wygladaja jakbym miala skore strasznie wiotka i sucha

myslicie,ze mezolift kwasem hialuronowym moze pomoc
? albo wypelnienie pod oczami kwasem
?
kompletnie sie na tym nie znam i bede bardzo wdzieczna za pomoc !
prawdopodobnie masz ten sam problem, kt(ory miałam ja - skóra pod oczami taka pergaminowa , pognieciona mimo, ze nie ma zmarszczek typowo mimicznych....Świetnie radzi sobie z tym restylan vital. to kwas hialuronowy w wersji pod oczy i do miejsc szczególnie trudnych. jest w wersji nieco gęściejszej i delikatniejszej restylan vital laight. Ja mialam robione tym gęsciejszym, gdyż nie tylko miałam pomarszczoną skorę ale i zapadnięte oczodoły, ktore chciałam wypełnic. Polecam
awa704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 11:39   #307
monikaskwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 38
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
No to źle sie zrozumiałyśmy Ceny w W-wie są zawsze wygórowane , zapraszam do Krakowa - przynajmniej jest co zwiedzać już po zabiegu hehe
A który gabinet w Krakowie polecasz? Często tam bywam w kilkudniowych delegacjach i mogłabym "przy okazji" zrobić wypełnienie bruzdy między oczami.
monikaskwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 14:00   #308
monikaskwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 38
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez Leila:) Pokaż wiadomość
hej kobietki,
bylam wczoraj na 'konsultacji'- jestem umowiona na przyszly tydzien na zabieg; ale troche sie zastanawiam, i boje, czy wszystko bedzie ok.
Poza tym sama konsultacja trwala moze ze 4 minuty- wygladalo to tak ze przyszlam, pani doktor zabrala mnie do gabinetu, zapytala co chce zrobic- ja mowie ze jakos wypelnic 'zmarszczke'lwia na czole- zaproponowala botoks. Chciala zrobic od razu, ale nie mialam kasy jeszcze zebranej. Opisala krotko zabieg, ale to wszystko jakos tak 'na szybko' jak dla mnie, nie wiem moze wydziwiam bo to moj pierwszy raz
A sek polega na tym, ze jestem mloda i to cos na czole nie jest normalna zmarszczka, to taki row biegnacy przez srodek czola- mysle ze przez nadmierna prace miesni- nie widac go bylo dobrze w swietle gabinetu(takie sztuczne dobre swiatlo go ukrywa dosc skutecznie) - ale w zwykly dzien, gdy swiatlo pada mi na twarz szczegolnie pod katem- strasznie to widac. I probowalam jej to wyjasnic, ale ona mysli ze to od nieswiadomego marszczenia czola w sloneczny dzien- a ja to mam nawet gdy zupelnie nie robie zadnych min. Mam nadzieje, ze dobrze mi zrobi, nie chce kasy wyrzucic w bloto....moze jej pokaze zdjecia przed zabiegiem, zeby podkreslic o co mi chodzi.
Uff, sie rozpisalam, ale kurcze chce zeby dobrze poszlo...myslicie ze sie uda? Te, ktore z was maja doswiadczenie- czy u was tez to tak szybko od reki zalatwiono? Bo ja bylam zaskoczona ze tak krotko tam bylam, i nawet gdyby mi zrobila wczoraj ten botoks to pewnie dlugo dluzej by to nie zajelo.
pzdr
Hej,

ja mam dość głęboką zmarszczkę między brwiami. Byłam we środę na konsultacji (tak na marginesie, poszłam w zupełnie innej sprawie) i pani dr powiedziała, że przy takich zmarszczkach zaleca najpierw kwas a potem za jakiś czas botox a nie tylko sam botox.
Zaczęłam bardzo szczegółowo zapoznawać się z tematem, czytać wszystkie za i przeciw no i się zdecydowałam

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Na stronie http://www.mfp24.pl/Promocje/6-Promo...Warszawie.html znalazłam info, że w sierpniu mają promocję na STYLAGE. Czy ktoś z Was o nim coś słyszał?
monikaskwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 00:14   #309
OoOoXoOoO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 58
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez awa704 Pokaż wiadomość
prawdopodobnie masz ten sam problem, kt(ory miałam ja - skóra pod oczami taka pergaminowa , pognieciona mimo, ze nie ma zmarszczek typowo mimicznych....Świetnie radzi sobie z tym restylan vital. to kwas hialuronowy w wersji pod oczy i do miejsc szczególnie trudnych. jest w wersji nieco gęściejszej i delikatniejszej restylan vital laight. Ja mialam robione tym gęsciejszym, gdyż nie tylko miałam pomarszczoną skorę ale i zapadnięte oczodoły, ktore chciałam wypełnic. Polecam
dziekuje za pomoc !!!

ja mialam robiony mezolif surgilift plus ale efektow jako takowych brak

ogolnie zalezy mi na nawilzeniu skory a szczegolnie miejsc w okolicach oczu bo tylko tam mam najbardziej przesuszona

mozesz napisac czy ten restylan vital to rowniez zabieg jest jako mezolift i ile placilas za zabieg ?

a jezeli chodzi o wypelnienie oczodolow to masz na mysli tzw worki pod oczami i since ? myslisz,ze z tym rowniez sobie poradzi ?

jak czesto powtarzasz zabiegi czy jest to jednorazowy zabieg co jakis czas ?
pozdrawiam i dziekuje jeszcze raz za pomoc !

Edytowane przez OoOoXoOoO
Czas edycji: 2010-08-06 o 00:15
OoOoXoOoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 07:08   #310
awa704
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 63
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

a więc tak...
restylan vital miałam podany pod samymi oczami, ale kilka miesięcy wcześniej robiłam dolinę łez restylanem perlane ( to takie zagłębienie od środkowego kącika oka przecinające skośnie policzek) Gdy lekarka wypełniła mi to okazało się, ze mimo iż twarz wygląda młodziej i ładniej to problemem jest zagłębienie pod oczami (tak jakby mi tam zanikła tkanka tłuszczowa) i strasznie pognieciona, pergaminowa (cienka) skóra pod samimi oczami. Moja lekarka wymyśliła, ze pomoże mi tam restylan vital. Zrobiła to w ten sposób, ze otworzyła ampułkę 1 ml restylanu , podała mi pół strzykawki pod oczy ( robiąc jakiś trik, który miał sprawić, ze wypełni mi te zagłębienia a jednocześnie wyprasuje zmarszczki i nawilży skórę - podała częśc preparatu głęboko, a część płytko). Resztę restylanu (tzn 0,5 ml) nabrała do strzykawki i zostawiła w lodówcę na następny raz. Drugą część podała mi po 3 tygodniach i wtedy było już widać pełen efekt. Wygląda to super. Zagłębienia zniknęły, zmarszczki się rozprasowały a skóra jest ładnie nawilżona. To powinno wystarczyć na minimum 6 miesięcy a później podobno wystarczy 0,5 ml ( ale ja zrobię ponownie tak jak teraz czyli zainwestuję w cały 1 ml...Jesli nie będzie potrzeba tyle podawać pod oczy to poproszę o podanie tego metodą wielu nakłuć w inną częśc twarzy w celu jej głębokiego nawilżenia. Moja lekarka jest dużo tańsza. Ceny wszelkich preparatów są u niej tansze niż te, które są podawane na forum. najbardziej opłaca się kupować preparaty w większych ampułkach , tzn 1 ml...Restylan vital 550 zł za 1 ml i tyle płaciłam za te dwa wypełnienia. Pani doktor podzieliła tę ampułkę na dwa razy. Ja płaciłam tylko koszt tej ampułki jednorazowo. Ta druga wersja, tzn restylan vital laigh ma 2 ml i kosztuje tyle samo, tyle, ze jest rzadszy ale można go podać gęściej ( więcej wkłuć) ....

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

Cytat:
Napisane przez OoOoXoOoO Pokaż wiadomość
dziekuje za pomoc !!!

ja mialam robiony mezolif surgilift plus ale efektow jako takowych brak

ogolnie zalezy mi na nawilzeniu skory a szczegolnie miejsc w okolicach oczu bo tylko tam mam najbardziej przesuszona

mozesz napisac czy ten restylan vital to rowniez zabieg jest jako mezolift i ile placilas za zabieg ?

a jezeli chodzi o wypelnienie oczodolow to masz na mysli tzw worki pod oczami i since ? myslisz,ze z tym rowniez sobie poradzi ?

jak czesto powtarzasz zabiegi czy jest to jednorazowy zabieg co jakis czas ?
pozdrawiam i dziekuje jeszcze raz za pomoc !
"Restylane Vital™ reprezentuje nową klasę kwasu hialuronowego, opartego na całkowicie bezpiecznym, opatentowanym żelu NASHA™ (stabilizowany, niezwierzęcy kwas hialuronowy). Żel ten :
- pobudza produkcję nowego kolagenu, który jest podstawowym budulcem skóry,
- w przypadku skóry wiotkiej przywraca jej utraconą elastyczność,
- utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia skóry,
- rewitalizuje i ujędrnia skórę, co daje efekt liftingu

Restylane Vital™ to jedyny wypełniacz, który posiada potwierdzone badaniami klinicznymi dodatkowe właściwości: odbudowa kolagenu de novo oraz spektakularne nawilżanie skóry." "Restylane Vital™ stabilizowany kwas hialuronowy jest naturalnym wyborem dla osób w każdym wieku, które pragną, aby ich skóra miała świeży, zdrowy i młody wygląd. Do osiągnięcia optymalnego, długotrwałego efektu zalecane są co najmniej 2 zabiegi w odstępach 3-4 tygodniowych. Cykl zabiegów można powtarzać co 6 miesięcy." " Wyjątkowa cecha żelu NASHA™ - powolne wchłanianie kwasu hialuronowego z ciągłym zachowaniem objętości Restylane® - wpływa na wydłużenie czasu pomiędzy kolejnymi zabiegami i zwiększenie satysfakcji Pacjentów. Warto zatem zadbać o regularność przeprowadzanych zabiegów." Restylan vital ma gęściejszy kwas hialuronowy (20mg) niż inne preparaty do mezoterapii" Restylan vital jako jedyny na swiecie posiada właściwości potwierdzone badaniami klinicznymi:
- odbudowa kolagenu,
- spektakularne nawilżanie skóry,
- ujędrnienie skóry,
- zapobieganie wiotkości
pobudza fibroblasty do syntezy białek podporowych i rekonstrukcji włókien kolagenowych, a także hamują rozpad kolagenu wywoływany przez kolagenazę, przyczyniając się do poprawy wyglądu skóry. Skóra staje sie mocno nawilżona, gładka i jędrna.

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Cytat:
Napisane przez OoOoXoOoO Pokaż wiadomość
dziekuje za pomoc !!!

ja mialam robiony mezolif surgilift plus ale efektow jako takowych brak

ogolnie zalezy mi na nawilzeniu skory a szczegolnie miejsc w okolicach oczu bo tylko tam mam najbardziej przesuszona

mozesz napisac czy ten restylan vital to rowniez zabieg jest jako mezolift i ile placilas za zabieg ?

a jezeli chodzi o wypelnienie oczodolow to masz na mysli tzw worki pod oczami i since ? myslisz,ze z tym rowniez sobie poradzi ?

jak czesto powtarzasz zabiegi czy jest to jednorazowy zabieg co jakis czas ?
pozdrawiam i dziekuje jeszcze raz za pomoc !
porównywałam preparat, który ty miałaś podany z tym, który ja mam....Popatrz, różnica jest znaczna: mezolif surgilift plus stężenie 13,5 mg/g kwasu hialuronowego, a restylan vital 20 mg. Myślę, ze to od gęstości zależy efekt.
awa704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 20:35   #311
Bee108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Dziewczyny. Dnia 14go sierpnia 2010, sobota, w Gdańsku odbywa się pokaz wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym i botoxem organizowany przez producenta wypełniaczy, w pokazie uczestniczyć będzie trzech lekarzy specjalizujących się w medycynie estetycznej. Koszt zabiegu to połowa ceny preparatu czyli od 200 do 600zł - około 1/4 normalnej ceny. Jeśli ktoś jest zainteresowany to podam namiary i adres salonu. Piszcie blanka108@tlen.pl
Bee108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-09, 14:11   #312
monikaskwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 38
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Daj znać jak coś takiego będzie w obrębie 100 km od Warszawy albo w Krakowie
monikaskwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 18:05   #313
zagubiona_krysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 13
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

do swiecienasz

jakiś czas temu poddałam się wypełnieniu bruzd regenerisem (osocze bogatopłytkowe). byłam wtedy w ciąży - więc nie chciałam ryzykować z kwasem. efekt był naprawdę super - trzymał mi się ponad rok pomimo tego że zrobiłam zabieg tylko raz (zalecenie jest by powtórzyć zabieg po 4 tygodniach). jakbyś chciała adres miejsca gdzie już sprawdziłam jakość i wprawę lekarzy napisz na priv (miejsce w krk)
zagubiona_krysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 19:02   #314
monikaskwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 38
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

a czy ja bym mogła dostać namiary na to miejsce?
monikaskwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 10:43   #315
zagubiona_krysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 13
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

hej,
piszecie o sculptrze - dużo pozytywnych rzeczy o nim słyszałam, czytam, ale bardzo chciałabym poznać doświadczenia osób które już się zabiegowi poddały. jak efekty, czy twarz wygląda naturalnie no i czy bardzo boli
z góry dziękuję.
zagubiona_krysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 12:45   #316
nowa_kacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 152
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez TochaFocha Pokaż wiadomość
Hejka!
Ja we Wrocławiu od lat jestem pacjentka dr Moniki Knakiewicz. Miałam wielokrotnie wypełnienia, w róznych miejscach i wiele innych zabiegów i poki co się nie zawiodłam. Gorąco polecam...
Ja we Wrocku mogę polecić dr Katarzynę Kowalską-Górską z Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznego DER-MED. Też jestem zawsze zadowolona
nowa_kacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 13:23   #317
Sabrineczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez zagubiona_krysia Pokaż wiadomość
hej,
piszecie o sculptrze - dużo pozytywnych rzeczy o nim słyszałam, czytam, ale bardzo chciałabym poznać doświadczenia osób które już się zabiegowi poddały. jak efekty, czy twarz wygląda naturalnie no i czy bardzo boli
z góry dziękuję.
hej zagubiona,
jak już pisałam wcześniej moja Mama miała 4 zabiegi na twarz Sculptra w Krakowie i jest bardzo zadowolona. Efekt jest extra - duża poprawa owalu twarzy i pogrubienia skóry, a efekt stopniowy więc bardzo naturalny. Nie bolało ją bo miała znieczulone kremem Emla.
Stąd mogę polecić
Pozdrawiam
Sabrineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 09:26   #318
awa704
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 63
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez zagubiona_krysia Pokaż wiadomość
hej,
piszecie o sculptrze - dużo pozytywnych rzeczy o nim słyszałam, czytam, ale bardzo chciałabym poznać doświadczenia osób które już się zabiegowi poddały. jak efekty, czy twarz wygląda naturalnie no i czy bardzo boli
z góry dziękuję.
ja jestem po drugim zabiegu sculptra, czekam na trzeci ...Trudno mi powiedzieć czy widzę efekt. Jak na razie to minimalny. Twarz może troszkę bardziej pełna. chciałam poprawić owal twarzy, unieść policzki i wypełnić dolinę łez. Wcześniej robiłam to wszystko kwasem hialuronowym i efekty były natychmiastowe i super...Obecnie trzeba poczekać na efekt kilka miesięcy ale podobno będzie długotrwały więc czekam pełna nadziei
awa704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 10:16   #319
Rooooma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Mosina
Wiadomości: 101
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

ja uważam że kwas jest bezpieczny.... skoro jest to naturalny składnik naszej skory nie tylko nawilża(ma bardzo silne właściwości wiązania cząsteczek wody) ale także wpływa na elastyczność naszej skóry(wypełnia przestrzeń między włóknami kolagenowymi)... a wiadomo z czasem tego kwasu jest coraz mniej a wypełniacze na bazie takiego kwasu są alternatywa Każda chce wygładać młodo a takie zabiegi są moim zdaniem jak najbardziej na tak wole zabiegi z medycyny estetycznej niż zabieg chirurgiczne
Czy któraś korzystała z uslug ktore proponuje Collagena?? Drogie panie prosze o wasze opinie
Rooooma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 19:48   #320
cottonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 18
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Hej dziewczyny.
Mam pytanie. Jestem właśnie po podaniu kwasu w bruzdy noso-wargowe oraz w tzw "lwią zmarszczkę". Jak mocno masować te bruzdy? I jak długo? Na razie czuje zgrubienia. Największe jest właśnie na czole - prawie jak po ugryzieniu osy albo jakiegoś bąka. Czy to tak ma być? Czy to jeszcze dodatkowo opuchlizna?
Mozecie mi wyjaśnić róznice pomiedzy sculptura a regeneris?
cottonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 20:27   #321
awa704
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 63
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez cottonka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Mam pytanie. Jestem właśnie po podaniu kwasu w bruzdy noso-wargowe oraz w tzw "lwią zmarszczkę". Jak mocno masować te bruzdy? I jak długo? Na razie czuje zgrubienia. Największe jest właśnie na czole - prawie jak po ugryzieniu osy albo jakiegoś bąka. Czy to tak ma być? Czy to jeszcze dodatkowo opuchlizna?
Mozecie mi wyjaśnić róznice pomiedzy sculptura a regeneris?
moja pani dermatolog mi nie kazała rozmasowywać w bruzdach kwasu hialuronowego. Zresztą te zgrubienia nie powstały od kwasu a sa to zapewne krwiaki podskórne ...powoli do jutra zapewne się wchłoną i prze4z skórę przebije siniak. Masując mogłabys przemiescic kwas hialuronowy a przecież podany jest precyzyjnie w te miejsca , w które chciałaś. nie msowałabym
awa704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 12:34   #322
cottonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 18
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Mi lekarz kazał masować. Nie można masować tam gdzie jest podany botoks. Może to taki rodzaj kwasu (wiem ze był g ęsty), że trzeba go masować. Dwa razy się upewniałam. Zadzwonie moze do niego w tygodniu. Czytałam , że przy sculptra rzeba msowac codziennie przez kilkanaście dni.
Powiem wam, że po godzinie po zabiegu wyszłam do ludzi i nikt nie zwracał na mnie uwagi, bo kompletnie nie było widać żadnych śladów.
Tylko małe obrzęki.
cottonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 13:49   #323
zagubiona_krysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 13
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

do cottonka:

powiem swoje doświadczenia z kwasem w bruzdach. nie dostałam zalecenia masowania bo pani dr wyjaśniła mi, że kwas może się przemieścić od masowania. natomiast jeśli powstają zgrubienia lub bruzda nie wygląda naturalnie to należy udać się do lekarza, żeby wymodelował to raz jeszcze. w ostateczności jeśli zgrubienie nie znika podaje się preparat rozpuszczający - coś na "h"
jeśli chodzi o sculptrę to zdecydowałam się byłam już na konsultacji i idę na zabieg w przyszłym tyg. i tam na pewno jest zalecenie intensywnego masażu nawet kilka razy dziennie.

no właśnie w kwasie to jest najfajniejsze, że efekt jest od razu i nie rzuca się to w oczy!!
zagubiona_krysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 10:40   #324
awa704
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 63
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez cottonka Pokaż wiadomość
Mi lekarz kazał masować. Nie można masować tam gdzie jest podany botoks. Może to taki rodzaj kwasu (wiem ze był g ęsty), że trzeba go masować. Dwa razy się upewniałam. Zadzwonie moze do niego w tygodniu. Czytałam , że przy sculptra rzeba msowac codziennie przez kilkanaście dni.
Powiem wam, że po godzinie po zabiegu wyszłam do ludzi i nikt nie zwracał na mnie uwagi, bo kompletnie nie było widać żadnych śladów.
Tylko małe obrzęki.
sculptra to co innego niż( kwas hialuronowy. Sculptrę masuje się i to bardzo mocno ze względu na to, ze drobinki kwasu polimlekowego mają się dobrzre rozmieścić w tkankach by rownomiernie wpłynąć na produkcję nowego kolagenu w skórze...Działa nie tylko w bruzdach ale na całej twarzy. Kwas hialuronowy podawany w konkretne zmarszczki czy bruzdy nie powinien byc masowany, gdyż możesz go przemiescić lub nadmiernie wgnieść....Wiem, ze można masować jedynie kwas hialuronowy po mezoterapii czy po ostrzyknięciu oczu i ust. Ale ten rodzaj kawsu jest rzadszy i o to chodzi by nie porobiły się grudki...Gęsty kwas hialuronowy ma taką konsystencję, ze nie trzeba go rozmasowywać. Miałam kilka zabiegów z kwasu - bruzdy, dolinę łeż, policzki- voluma i ani jeden z lekarzy nie kazał mi masować ...wręcz zabraniali tego. Raz tylko lekarz rozmasował w celu dobrego ułożenia kwasu i więcej nie kazał mi tego ruzac. Nawet przy codziennych zabiegach pielęgnacyjnych kazał delikatnie obchodzić się z buzią
awa704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 21:33   #325
cottonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 18
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

No to jestem w dużej kropce po tym co tu piszecie.
Lekarz zaraz po podaniu też mi to masował, uciskał. W czoło miałam podany preparat odrazu ze znieczuleniem w ilości 0,5 ml W bruzdy nosowe po 1 ml.
Przestaję masować w takim razie. Najwyżej będę wyrównywać.
Pytałam się o zmarszczki na czole, to lekarz powiedział, że mam za cienką skórę i nie może mi tam nic zorbić.
Czy w takim wypadku robi się mezoterpię igłową? czy mogę sobie ją teraz zrobić? I na policzkach też?
Czego się można spodziewać po mezo?
cottonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 12:29   #326
Rooooma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Mosina
Wiadomości: 101
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

dokładnie poszukaj innych salonów..i się dowiedz
a póżniej daj znać... dziewczyny to w końcu nie można masować? w sumie tak logicznie myśląc... ten preparat może się przesunąć.. każdy ma swoje zdanie.. i każdy lekarz mówi co innego..i kogo tu słuchać a może po prostu w twoim przypadku tak było?
Rooooma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 19:56   #327
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez Bee108 Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Dnia 14go sierpnia 2010, sobota, w Gdańsku odbywa się pokaz wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym i botoxem organizowany przez producenta wypełniaczy, w pokazie uczestniczyć będzie trzech lekarzy specjalizujących się w medycynie estetycznej. Koszt zabiegu to połowa ceny preparatu czyli od 200 do 600zł - około 1/4 normalnej ceny. Jeśli ktoś jest zainteresowany to podam namiary i adres salonu. Piszcie blanka108@tlen.pl

o kurcze ..... szkoda, że wcześniej tego nie widziałam
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 10:57   #328
graza0624
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

na koniec wakacji byłam na mezo igłowej po poszukiwaniu w necie zdecydowałam się w końcu jak myślę na najmniej inwazyjny z tych inwazyjnych zabiegów, naczytałam się opini dziewczyn, które robią różne rzeczy po dwudziestce a ja już niestety przed czterdziechą (w przyszłym roku

czyli tuż tuż) wszystko było ok,bolało owszem, opuchlizna była,zaraz po zabiegu niema co iść do ludzi,ale na drugi dzień juz ok,jedynie jeden mały siniak pod okiem
pani doktor namówiła mnie na botoks pod oczy i byłam tydzień temu, pięknie się uśmiecham i nic zero zmarszczek lepiej wyglądam od 16-letniej córki(pod oczami) po zabiegu zero śladów mąż się nie zorientował ,bo po mezo to i owszem,o botoksie nic nie wie.
ale moją bolączką są zmarszczki nosowowargowe i tu cztam różne opinie na volume się nie decyduję,za wcześnie
co doradzacie pytanie kieruje do babek w podobnym wieku
graza0624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 12:26   #329
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

a ja wertuje net i wertuje.... i nadal nie wiem gdzie i u kogo się "wypełnić"
W końcu wziełam pod uwagę IQ Medica i Farma Piękności w Wawie. Czy ktos sobie tam cos wypełniał? bo ja nadal nie moge się zdecydowac. Ponoć to prosty zabieg , a i taki mozna spppppp.....ierdzielić
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 13:51   #330
Hot32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 32
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez sylwia12377 Pokaż wiadomość
Devil inside, jesli to mozliwe będę wdziekczna jesli prześlesz mi jakieś namiary na sprawdzony gabinet w Krakowie.
Z góry dziekuję
Hmmm w Krakowie mogę polecić ci mój ulubiony gabinet, http://medycynaestetyczna.multimedis.pl/

A co samego zabiegu, jest super, ale i tak nierówna się Zaffiro
__________________

- Uroda jest podarunkiem na kilka lat. - Oscar Wilde - Czyżby!!!???
Hot32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:06:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.