Zgadzacie się? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-20, 23:14   #1
Camomile
Zadomowienie
 
Avatar Camomile
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065

Zgadzacie się?


Cześć Wizażanki!
Spróbowałam zrobić sobie coś w stylu analizy kolorystycznej tu: http://www.makijaz.net/tt.html i wyszło, że jestem latem... Właśnie, zgadzacie się?
Macie może pomysły jakie rodzaje makijażu by mi pasowałyby? Będę b. wdzięczna za wszelkie podpowiedzi!
Aha, kolory na zdjęciu są trochę przekłamane: w rzeczywistości mam trochę jaśniejsze włosy i często się rumienię ... Opalam się też zawsze najpierw na czerwono. A w ogóle to myślalam, że jestem jesienią .
Pozdrawiam
__________________
Nadienka - ur. 12/05/11


Camomile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-21, 08:36   #2
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: Zgadzacie się?

hmm kto wie? zdjęcie faktycznie nie oddaje Twoich prawdziwych kolorków, ale...możesz być latem, bo Twoje oczy wydają się być zimne, a niebieskie tęczówki przetykane są białymi plamkami, raczej mysi kolor włosów i takie same brwi, mówisz, że się rumienisz - jest to "znak szczególny" właśnie lata ale rówież i wiosny, ale jeśli Twoja opalenizna na początku jest czerwona, później szybko brązowieje na taki szary, brudny, oliwkowy kolor i również dość szybko schodzi, to raczej jesteś latem
Jesienie i zimy rzadko się rumienią, wiosny długo utrzymują swoją ciepłą, brzoskwiniową opaleniznę (ja do dzisiaj mam jej ślady i paseczki od bikini )

Podejrzewając, żeś faktycznie lato, to pasują Ci w makijażu kolory zimne, chłodne, pastelowe, jasne ale przytłumione - jakiś brązik, szarości, róże, delikatne srebro, zimny jasny niebieski, cytrynowa żółć...właśnie widziałabym Cię w takim delikatniejszym makijażu i w jakiejś właśnie zimnej żółci lub różach
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-22, 19:25   #3
Camomile
Zadomowienie
 
Avatar Camomile
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Re: Zgadzacie się?

Patis, dzięki za odp
No, jeśli wiosny tak długo utrzymują opaleniznę (zazdroszczę ), to raczej jestem latkiem . O wiosnę się nie podejrzewałam, no bo faktycznie kolor włosów mysi a nie żaden złoty... No i te różowe rumieńce.

A może ktoś ma jakieś fotki letniego makijażu, cobym się mogła zainspirować?
__________________
Nadienka - ur. 12/05/11


Camomile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.