Ratunku! Farba sie nie trzyma!!! ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-06, 17:10   #1
ChatonRoux
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 363
Unhappy

Ratunku! Farba sie nie trzyma!!! ;(


pomocy...

zaczne od początku. mialam wlosy dosyc ciemne, rude.. taki powiedzmy mahoń.. cos w tym stylu. od dawna nosiłam sie ze zmianią odcienia na karmel albo cos podobnego - w każdym bądź razie też rudy ale jasniejszy i mniej agresywny.

nalozylam rozjasniacz, odczekalam, zmylam i wlosy byly ok. wiadomo - jak to po rozjasnianiu kolor nie byl jakis powalający, ot poprostu jasny blond. wlosy w dotyku normalne. nalozylam farbe - l'oreal excellence creme, nie pamietam numeru - jakis jasny rudy. i nadal wszystko bylo w porządku.

trzymalam farbe tyle ile kazała ulotka. i gdy zaczełam zmywać farbe zaczął sie koszmar.... wlosy w dotyku były hmm.. no zniszczone. ale ok. zmylam do konca farbe, nalozylam odzywke i w dotyku bylo juz lepiej. ale kiedy wysuszylam wlosy.......



okazalo sie, ze farba zlazla...... !!!!! zostala tylko tak na 3-5cm od skóry a reszta byla jakąs tęczą odcieni od ciemnopomarańczowego do platynowego blondu... końcówki prawie białe...

odczekalam pare dni i zafarbowalam l'orealem do 28myć.. i niby cos tam zlapalo ale końce nadal są jasniejsze.... co ja mam zrobić, żeby kolor był w miare jednolity??? juz nie mówie o stanie włosów.. niech chociaż ten kolor bedzie w porządku....
ChatonRoux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 17:29   #2
yasminuuum
Zakorzenienie
 
Avatar yasminuuum
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 8 981
Dot.: Ratunku! Farba sie nie trzyma!!! ;(

W ciągu jednego dnia rozjaśniałaś i farbowałaś włosy to musiało boleć ;/
Chyba jednym rozwiązaniem jest poczekać aż włosy odpoczną w zafarbować na może brąz albo dalej próbować z "rudym".
Mi po rozjaśnianiu też wyszedł pomarańczowy ale za 2 tyg zafarbowałam na jasny blond co dało w efekcie mój naturalny kolor!!
Powodzenia
yasminuuum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 18:01   #3
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Ratunku! Farba sie nie trzyma!!! ;(

Z włosów rozjaśnianych każda farba szybo się wypłukuje, a dodatkowo odcienie ciepłe są nietrwałe. Również radzę odczekać, odżywić je. Palette podobno są trwałe - ale niestety bardzo niszczycielskie dla włosów.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 19:00   #4
ChatonRoux
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 363
Dot.: Ratunku! Farba sie nie trzyma!!! ;(

dzieki... musze jakos przetrwac teraz te conajmniej 2-3 tygodniei sprobuje znowu. najdziwniejsze jest dla mnie to, ze pare lat temu zrobilam tak samo - tez z ciemnych schodzilam na jasniejsze i poza rozdwojonymi koncowkami, nie bylo zadnych efektow ubocznych... hmmm moze sie poprostu starzeje
ChatonRoux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 19:14   #5
zabkania
Zadomowienie
 
Avatar zabkania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 757
Dot.: Ratunku! Farba sie nie trzyma!!! ;(

witam mam ten sam problem. Miałam przez ok 2 m-ce blond ale ze wzgledu na to ze jestem ciemna szatynka stwierdziłam ze mam zbyt widoczny odrost wiec poszłam do fryzjera na nałożenie farby. Nakladała mi ja dwukrotnie bo po pierwszym razie złapały tylko odrosty. Niestety w domu po kilku myciach końcówki mam juz karmelowe a reszte włosów ciemny braz. Dzis zakupiłam szamponetke 6-8 myc sprawdze jutro czy dobrałam odpowiedni kolor i jesli tak to za jakis czas zafarbuje juz farba
zabkania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.