cera a stres - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-05-22, 12:24   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

stres a wygląd


[img]icons/icon40.gif[/img]
Dziewczyny zwracam się do Was z nietypowym pytaniem czy stresy rzeczywiście wpływają negatywnie na cerę i ogólnie na wygląd? Ja od dłuższego czasu własnie jestem ciągle zdenerwowana mam różnego rodzaju problemy i zauważywalam dziwną rzecz moja skóra jest bardziej wysuszona niż kiedykolwiek , naskórek ust jest też b.mocno wysuszony , cienie pod oczmi większe i wogóle mam jakąś opuchniętą twarz. Czy to może być skutek stresów? Dodam że dbam o wygląd o dobre nawilżenie skóry stosuje kosmetyki ktore mi zawsze świetnie służyły czytam skladniki kosmetyków itd.
Napiszcie co wiecie na ten temat , bardzo proszę.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-22, 12:38   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: stres a wygląd

Tak, mają. Ja mam wrażenia, że u każdego pogłębiają się wtedy jego problemy. Ja ilekroć jestem poddana przez dłuższy czas zdenerwawaniu, obawom czy innym takim nieprzyjemnym odczuciom mam problemy z cerą. Moja koleżanka dla odmiany albo traci włosy (no, nie wszystkie ), albo w ogóle nie może ich ułożyć.
Nie ma to jak odpoczynek i stan permanentnego szczęścia. Nawet bez drogich kosmetyków i makijażu możemy wyglądać rewelacyjnie.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-22, 16:00   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: stres a wygląd

słuchajcie, a czy stres moze tez miec wpływ na miesiaczkowanie? wiem ze "dzieki" problemom łamia mi sie paznokcie i wypadaja włosy razem z tym zaczły sie skape miesiaczki i idzie to wszystko w parze. Jak sadzicie czy to moze byc przyczyna?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-22, 16:03   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: stres a wygląd

tak może wpłynąć , ja miałam kiedyś też problemy z miesiączkowaniem i też sądzę , że to z powodu stresu ( co zresztą potwierdziła p.ginekolog) , a czy nie odchydzalas się przypadkiem wiem że wtedy też są zaburzenia miesiączkowania.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-22, 18:51   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: stres a wygląd

nie odchudzalam sie, ale ogolnie to jem malo bonie mam czasu i tak chyba zawsze było. A co ci zaleciła p. ginekolog? ja tez sie chyba zboire i pojde wkoncu...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-09, 13:00   #6
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
cera a stres

jestem wlasnie w trakcie egzaminow - ledwo co spie (druga noc w tygodniu zawalona) - a jak juz to dwie, trzy godziny tu i tam. ciagle sie czyms martwie. w dzien zasypiam na stojaco, a wieczorem, gdy klade sie do lozka, sen odchodzi i przychodza natretne mysli. ogolnie stres na calego. ostatnio moja skora zrobila sie wstretna, jest szara, szorstka, pory sa ogromne, czuje czesto sciagniecie, a jak naloze kremy, to szczypie. nie jest to normalny stan dla mnie...
czy to mozliwe, zeby stres az tak wyniszczal cere???
czy wy macie podobne reakcje?
no i jak koic te biedna skore... jak ja przywrocic do zycia? wiem, wiem, spac, ale na razie nie moge... moze sa jakies inne, tymczasowe wyjscia?
vs
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-09, 18:00   #7
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Re: cera a stres

Stres na skórę nie działa niestety dobroczynnie. Podobnie jest ze snem, a raczej z jego brakiem . Sen to najlepszy kosmetyk, trąbią o tym powszechnie we wszystkich babskich pismach . Ja po zarwanych nocach zawsze wyglądam jak upiór .
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-12-10, 21:08   #8
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Re: cera a stres

no ale naprawde nie znacie zadnych doraznych sposobow sos? jakas maseczka czy cos? nic godnego polecenia?
vs
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.