Czy właściwy krem?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-09, 14:36   #1
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Red face

Czy właściwy krem??


Mam pytanie. Otóż mam cerę raczej mieszaną, ponieważ najbardziej przetłuszcza się w strefie " T ". Użyłam dziś kremu na dzień z avonu Multi-Boost Daily Vitamin Moisturising Cream SPF 15 - Kompleks witaminowy w kremie SPF15. I mam wrażenie, że ten kremik jest trochę za tłusty, ponieważ kiedy dotknę twarzy to jest ona jakby lekko tłusta. Najbardziej na czole i brodzie. I kiedy przejadę palcem po czole zostaje trochę na palcu. Mam 21 lat, może ten krem nie jest odpowiedni dla młodej kobiety?? A może za dużo nałozyłam? Nie wiem sama. W każdym bądź razie jest wrażenie jakby był trochę za tłusty dla mojej cery. Jesli nie ten to jakiego kremu używać na dzień?? Mam jasną cerę, bardzo jasną, więc niechcę nic z dodatkiem ogórka, który dodatkowo by rozjaśnił mi buzię.
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 16:23   #2
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: Czy właściwy krem??

Proszę o odpowiedź..plizzz
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 20:23   #3
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Czy właściwy krem??

Cytat:
Napisane przez gotika1
Mam pytanie. Otóż mam cerę raczej mieszaną, ponieważ najbardziej przetłuszcza się w strefie " T ". Użyłam dziś kremu na dzień z avonu Multi-Boost Daily Vitamin Moisturising Cream SPF 15 - Kompleks witaminowy w kremie SPF15. I mam wrażenie, że ten kremik jest trochę za tłusty, ponieważ kiedy dotknę twarzy to jest ona jakby lekko tłusta. Najbardziej na czole i brodzie. I kiedy przejadę palcem po czole zostaje trochę na palcu. Mam 21 lat, może ten krem nie jest odpowiedni dla młodej kobiety?? A może za dużo nałozyłam? Nie wiem sama. W każdym bądź razie jest wrażenie jakby był trochę za tłusty dla mojej cery. Jesli nie ten to jakiego kremu używać na dzień?? Mam jasną cerę, bardzo jasną, więc niechcę nic z dodatkiem ogórka, który dodatkowo by rozjaśnił mi buzię.
mozliwe ze tak wlasnie jest.
a jak masz takie problemy zwlaszcza o tej porze roku to lepiej stosowac np z avonu krem z serii pure pore fection albo inne garniera czysta skora czy l'oreala pure zone.
ten krem z avonu multiboost to lepiej jednak zima, kiedy cera jest bardziej narazona na zgubne skutki warunkow atmosferycznych.

mam troszke wiecej lat od Ciebie i moja cera zachowuje sie podobnie. na dzien od maja do pazdziernika uzywam kremow takich jak np czytsa cera garnier a na noc przeciwzmarszczkowy (to niestety juz ten wiek u mnie ) na zime zmieniam krem dzienny na jakis bardziej ochoronny i to tyle

pozdr
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.