Głośny orgazm - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-14, 19:53   #31
anita9105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 48
Dot.: Głośny orgazm

Cytat:
Napisane przez Charlotte York Pokaż wiadomość
Na szczęście ja się nie okaleczałam, ani nie płakałam, ale byłam tak wkur***, że pamiętam jak mną telepało. Cała spięta. Pot mnie oblewał i to uczucie, że siku, a ja nie mogę. I czekanie i czekanie, aż będzie koniec. I tą ulgę, jak było po wszystkim też bardzo dobrze pamiętam. Była wspaniała. Myślałam, że jestem jakaś nienormalna, że mi to przeszkadza. Ale teraz uważam, że miałam prawo, jako dziecko tego nie słyszeć, a słyszałam. Nie wyobrażam sobie dziś takiej sytuacji. Matko, ja nawet prezerwatywy zużyte widziałam, jak wyrzucałam coś do kosza, a tam gumka na wierzchu zużyta i pod łóżkiem takie kawałki papieru, którym ani myśleć nie chcę, co było wycierane....



Życie seksualne jest ważne. Nie tylko dla twojego męża, ale i dla ciebie.
Wspolczuje naprawde, zal mi Ciebie ze tak mialas

ja slyszalam moją wspollokatorke i tez ich gumke w koszu widzialam. ludzie to robia i nie przejmuja sie ze ktos slyszy, a ja tak nie umiem...

tylko jak mamy to zrobic jak dziecko jest w domu noc w noc? chyba pozostaje tylko czekac az przyjdzie czas ze sie wyprowadzi... czyli brak seksu przez kilka dobrych lat.........
anita9105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 22:29   #32
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Głośny orgazm

Cytat:
Napisane przez anita9105 Pokaż wiadomość
Wspolczuje naprawde, zal mi Ciebie ze tak mialas

ja slyszalam moją wspollokatorke i tez ich gumke w koszu widzialam. ludzie to robia i nie przejmuja sie ze ktos slyszy, a ja tak nie umiem...

tylko jak mamy to zrobic jak dziecko jest w domu noc w noc? chyba pozostaje tylko czekac az przyjdzie czas ze sie wyprowadzi... czyli brak seksu przez kilka dobrych lat.........
Brak seksu zrobi bardzo źle waszemu związkowi. Musisz to jakoś organizować. Jak koleżanka wyżej powiedziała. Jak dziecko w szkole, wysłać je do rodziców, teściów, koleżanki, kolegi. I nie wiem co jeszcze. Może zostawić z kimś na trochę i pojechać gdzieś samochodem na szybki seks..
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 20:34   #33
anita9105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 48
Dot.: Głośny orgazm

Cytat:
Napisane przez Charlotte York Pokaż wiadomość
Brak seksu zrobi bardzo źle waszemu związkowi. Musisz to jakoś organizować. Jak koleżanka wyżej powiedziała. Jak dziecko w szkole, wysłać je do rodziców, teściów, koleżanki, kolegi. I nie wiem co jeszcze. Może zostawić z kimś na trochę i pojechać gdzieś samochodem na szybki seks..

tak, tylko ze tu musze sie ostro zmusic i przelamac bo ja nie lubie w dzien, lubie wieczorem, w nocy, w dzien to tragedia dla mnie. Ciezko bedzie mi sie przelamac.
Ewentualnie jak dziecko pojdzie gdzies na noc ale to bedzie nie zbyt czesto...
takze dziewczyny, rada ode mnie, cieszcie sie seksem poki nie ma dzieci, tzn jak są male to spoko bo nie rozumieja ale jak urosna...
anita9105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 20:03   #34
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Głośny orgazm

No to się musisz przełamać albo przestawić raczej na ten dzień.
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 23:23   #35
Serlena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 29
Dot.: Głośny orgazm

Od siebie dodam tylko, że dzieci chętnie jeżdżą do dziadków na noc, a i dziadki chętnie je przyjmują, tak więc warto czasem wysłać pociechę na taki wyjazd i sobie "poużywać". Oczywiście, jeśli dziecko jest już wystarczająco duże.
Serlena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 14:12   #36
zakrecona30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 18
Dot.: Głośny orgazm

ja zazwyczaj wkładam twarz w poduszkę i nic nie słuchać
zakrecona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 12:32   #37
ms_meg
Przyczajenie
 
Avatar ms_meg
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 10
Dot.: Głośny orgazm

Ja nie mam jeszcze dzieci... tzn mam, ale dopiero moja fasolka jest w drodze... natomiast mogę się szczerze wypowiedzieć, że lepiej głośny seks zostawić na te chwile gdy dzieci nie ma.
Moi rodzice uprawiali głośny seks jak byłam mała, byli pewni że śpię a dla mnie to było straszne przeżycie, co wieczór wręcz modliłam się żeby tej nocy tego nie robili... Na pewno odbiło się to na mojej psychice i moim postrzeganiu ich, wolałabym naprawdę żeby mi tego oszczędzili, ale to tylko moje zdanie... Może zależy to też od wieku dzieci, nie wiem... ja cierpiałam bardzo, miałam nieprzespane noce i w podstawówce na lekcjach byłam ledwo żywa, marzyłam tylko o tym żeby móc spać spokojnie...
Jak się kłócili to byłam szczęśliwa, miałam nadzieję że może chociaż wtedy mi tego oszczędzą... Marzyłam żeby się rozstali.. Nasłuchałam się ich łóżkowych tekstów i wszystkiego, tyle nocy przepłakanych... Naprawdę można dziecku zniszczyć psychikę...

Edytowane przez ms_meg
Czas edycji: 2016-04-29 o 12:39 Powód: rozwinięcie
ms_meg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-29 12:32:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.