Wiosenna zmiana na głowie:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-25, 20:20   #1
Agnes84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2

Wiosenna zmiana na głowie:)


Witam
Chciałabym zmienić coś na głowie, bo od lat podobnie się ścinam, włosy do okolic barków i pocieniowane, ale w tym roku mam dość, chcę inaczej obciąć włosy. I tu pojawia się problem. Wydaję mi się, że mam okrągłą twarz i nie mam większego pomysłu jaka fryzura by pasowała, myślę nad jakąś krótka fryzurką, tak do okolic brody ale nie wiem jaką. Mam włosy proste, mniej więcej do barków.
Zdjęcie jest paszportowe, więc dlatego takie poważne
Będę wdzięczna za każdą radę
Agnes84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 21:48   #2
dalilda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 61
Dot.: Wiosenna zmiana na głowie:)

Powinnaś koniecznie pocieniować włosy, możesz też postrzępić końcówki co wyszczupli twoją twarz.

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

A co do długości to najlepiej do ramion

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

A może coś takiego: http://www.piotralexander.com/images/joasia-04.jpg
__________________
74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60
dalilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 22:07   #3
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: Wiosenna zmiana na głowie:)

Dalilda, chyba nie czytasz zbyt dokładnie
Agnes napisała, że ma włosy do barków czyli do ramion i że są pocieniowane. I że chciałaby zmiany Poradziłaś jej dokładnie taką samą fryzurę, jak ma

Agnes
Czy masz okrągłą twarz nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć, bo wiem, jak takie zdjęcia przekłamują - no i są zdecydowanie niekorzystne, nawet najładniejsi ludzie wychodzą dziwacznie
(na moim widać, że mam krótką kwadratową szeroką twarz i granatowe oczy... podczas, gdy w naturze jest dość pociągła z wystającymi kościami policzkowymi, a oczy szaro-niebieskie :P)
Czy możesz dodać większe zdjęcie? Na tym logo "wizaz" zasłania Ci część twarzy...
Jaki masz kolor włosów? I czy są proste czy falowane?

Co do fryzury, jeśli chcesz coś krótszego - proponowałabym fryzurkę z wydłużonymi pasemkami przy buzi, kończącymi się nieco poniżej linii szczęki. Ale łatwiej będzie coś wymyślić, jeśli dodasz większe zdjęcie. Może udadzą się nawet jakieś symulacje?
Pomocniczo możesz też znaleźć jakąś fotkę z rozpuszczonymi włosami, żebyśmy wiedziały, jak się układają.
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 19:49   #4
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Wiosenna zmiana na głowie:)

Ja bym dodała do fryzurki grzyweczkę asymetryczną włoski skróć do brody tak jak koleżanka wyżej napisała. Fryzurka powinna być ekstremalnie wystrzępiona, aby odwracać uwagę od kształtu twarzy.
http://************/images/articles/fryzsre/2.jpg tutaj nawet kolorek pasowałby do Ciebie
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.