Singielki 25+ część XI - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-11-14, 21:35   #1861
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25+ część XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
U mnie jest raczej epidemia ludzi tkwiacych w nieszczęśliwych małżeństwach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie jakiś czas temu była epidemia zdrad. Jedni się potem rozstali, inni sobie przebaczyli.
Czasem nam związek wydaje się nieszczęśliwy, innych może satysfakcjonuje?
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 21:40   #1862
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Singielki 25+ część XI

Cytat:
Napisane przez CarycaKatarzynaI Pokaż wiadomość
Od marca nie poszłam na randkę, teraz był pierwszy raz jak zaczęłam pisać z jakimś nieznanym mi mężczyzną.
Ja jakos po 30tce machnelam reka.. Zreszta w ciagu ostatniego roku mialam tour de szpitale i obecnie mnie cieszy sam fakt ze zyje i nic mnie nie boli. W sumie patrzac po zwiazkach wiekszosci znajomych to nie ma czego zazdroscic gorzej ze zniesieniem tego poczucia wyizolowania w spoleczentwir..po 30..bez meza dzieci..cos z nia musi byc nie tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 21:43   #1863
hekate93
Zadomowienie
 
Avatar hekate93
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 178
Dot.: Singielki 25+ część XI

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Do mnie też możesz pisać Camomille jak byś potrzebowała jakiejś pomocy.
Ja może w korporacji nie pracuję ale też z Wrocławia jestem, jak coś możesz pisać
__________________
I love sarcasm. It's like punching people in the face, but with words.
hekate93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 21:46   #1864
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25+ część XI

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ja jakos po 30tce machnelam reka.. Zreszta w ciagu ostatniego roku mialam tour de szpitale i obecnie mnie cieszy sam fakt ze zyje i nic mnie nie boli. W sumie patrzac po zwiazkach wiekszosci znajomych to nie ma czego zazdroscic gorzej ze zniesieniem tego poczucia wyizolowania w spoleczentwir..po 30..bez meza dzieci..cos z nia musi byc nie tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystko zależy w jakich kręgach się obracasz. U mnie wśród bliskich znajomych i rodziny nikt mnie tak nie komentuje. A reszta mi wisi
A co do 30 to ja też poki co po 30. urodzinach zluzowałam. Ukladam sobie w głowie scenariusz, że będę żyła sama i myślę i pracuję nad tym żeby mimo wszystko żyło mi się fajnie. Choć doły też łapię czasem
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 21:52   #1865
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Singielki 25+ część XI

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Wszystko zależy w jakich kręgach się obracasz. U mnie wśród bliskich znajomych i rodziny nikt mnie tak nie komentuje. A reszta mi wisi
A co do 30 to ja też poki co po 30. urodzinach zluzowałam. Ukladam sobie w głowie scenariusz, że będę żyła sama i myślę i pracuję nad tym żeby mimo wszystko żyło mi się fajnie. Choć doły też łapię czasem
U mnie rodzina nie komentuje ale znajomi nie tyle komentuja co po prostu.. No coz, jest dla nich naturalne, ze jak gdzies jada to proponuja znajomej parze a nie samotnej kolezance. Etc. Preferuja po prostu znajomych o tym samym statusie..a drugie co mnie wkurza to to, ze niektore kolezanki sie zachpwuja jakbym byla okienkiem gdy ich facet wyjedzie albo cos..i oczekuja bym sie dopasowala z terminami do nich a dziwi ich pomysl ze mialyby cos nagiac dla mnie..co mnie czasem boli, ale ogolnie jak madrze mowisz trzeba sie koncentrowac na swoim zyciu.. A znajomych szukac takich ktorzy nie robia takich akcji. Ja sobie zaplanowalam zakup psa ale musze jeszcze stworzyc dobre warunki dla niego grunt to miec plan i byc szczesliwym a reszta jakos bedzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 21:57   #1866
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25+ część XI

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
U mnie rodzina nie komentuje ale znajomi nie tyle komentuja co po prostu.. No coz, jest dla nich naturalne, ze jak gdzies jada to proponuja znajomej parze a nie samotnej kolezance. Etc. Preferuja po prostu znajomych o tym samym statusie..a drugie co mnie wkurza to to, ze niektore kolezanki sie zachpwuja jakbym byla okienkiem gdy ich facet wyjedzie albo cos..i oczekuja bym sie dopasowala z terminami do nich a dziwi ich pomysl ze mialyby cos nagiac dla mnie..co mnie czasem boli, ale ogolnie jak madrze mowisz trzeba sie koncentrowac na swoim zyciu.. A znajomych szukac takich ktorzy nie robia takich akcji. Ja sobie zaplanowalam zakup psa ale musze jeszcze stworzyc dobre wa7runki dla niego grunt to miec plan i byc szczesliwym a reszta jakos bedzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Akurat na znajomych naprawdę narzekać nie mogę i z tego się cieszę. Z przyjaciółką miałam spięcia o jej brak czasu, bo nowy facet, ale pogadałyśmy szczerze i jest lepiej.
Co do psa to myślę, że też skończę z czworonogiem. Póki co zmiana pracy, potem mam nadzieję własne mieszkanie i pies
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 21:58   #1867
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ część XI

Lucky mi dzisiaj obrzydził cały męski gatunek.
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-14, 22:10   #1868
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Singielki 25+ część XI

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Akurat na znajomych naprawdę narzekać nie mogę i z tego się cieszę. Z przyjaciółką miałam spięcia o jej brak czasu, bo nowy facet, ale pogadałyśmy szczerze i jest lepiej.
Co do psa to myślę, że też skończę z czworonogiem. Póki co zmiana pracy, potem mam nadzieję własne mieszkanie i pies
Haha. Dobry plan. Chociaz musze Ci powiedziec, ze ludzie potrafia wyjechac ze wszystkim..ostatnio mi dwie Panie tlumaczyly ze to nieodpowiedzialne aby osoba samotna miala psa.. Moge pomyslec o tym na emeryturze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Lucky mi dzisiaj obrzydził cały męski gatunek.
To jakas lajza..teraz faceci wydaja sie miec wieksze parcie na zwiazek niz dziewczyny..chyba jakis nowy trend

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 22:34   #1869
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Singielki 25+ część XI

Shawtty ten Lucky to przypomina mi jednego kolesia, z którym skończyłam po 4 spotkaniach bo nie uważałam, że to TO; koleś wypisywał mi smsy kilka dni typu, że to miłość na wieki, że nie wierzy że mówię prawdę, że będzie czekać pod moim blokiem itp. dopiero jak posłałam mu wiązankę to się ogarnął...

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

earthpace hejo, z jakiej części Polski jesteś ?
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 22:39   #1870
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ część XI

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
Shawtty ten Lucky to przypomina mi jednego kolesia, z którym skończyłam po 4 spotkaniach bo nie uważałam, że to TO; koleś wypisywał mi smsy kilka dni typu, że to miłość na wieki, że nie wierzy że mówię prawdę, że będzie czekać pod moim blokiem itp. dopiero jak posłałam mu wiązankę to się ogarnął...
On myśli, że mnie wychodzi, czy coś, ja nie wiem. Poczułam się tak niekomfortowo dziś z tym. Mimo wszystko uważałam, że to fajny chłopak i nie chciałam go krzywdzić, ale widzę inaczej się nie da, żeby zrozumiał ostatecznie, że nic nie czuję, nie jesteśmy sobie przeznaczeni, nie lubię jego dotyku i nie jest W.
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 22:41   #1871
CarycaKatarzynaI
Zawsze łakoma.
 
Avatar CarycaKatarzynaI
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 072
Dot.: Singielki 25+ część XI

W moim domu jednorodzinnym mam psy i kocham je najmocniej na świecie Mam taką rasę, że nie trzeba się nimi specjalnie zajmować, teraz są już podstarzałe to już w ogóle. Także pieska polecam, ale dopasuj rasę do swoich warunków domowych.

Co do zaczepek rodziny i znajomych to różnie bywa. Moi rodzice w ogóle się nie pytają, nie komentują i mam z nimi święty spokój. Reszta rodziny zapyta jako pytanie kontrolne, ale babcia przechodzi samą siebie. Jeżdżę do niej raz/dwa razy w miesiącu i za każdym razem pyta się czy się z kimś spotykam, a ja jak zdarta płyta: 'nie mam czasu na takie rzeczy'. A ostatnio dawno u niej nie byłam i się bardzo oburzyła, że jej nie odwiedzam to się jej zapytałam: 'to mam szukać kawalera czy do Ciebie na ciasto przyjeżdżać?'. Jej mina była bezcenna A moi znajomi to raczej wszyscy po ślubie, ale raczej się spotykam w babskim gronie. Ale czasami jestem jako jedyna singielka w towarzystwie, no ale trudno się mówi. A tak to w moim gronie znajomych mam tylko jedną singielkę i we dwie jeździmy na imprezy

A co do chłopaka to po prostu bym go chciała mieć, bo już mi jest przykro, tęsknie za byciem z kimś bliskim. Za całą tą otoczką, bliskością, ale nie mam siły już umawiać się na randki. Chyba wyszłam z wprawy :P:
__________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko jest zaczarowane.
CarycaKatarzynaI jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-14, 22:55   #1872
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Singielki 25+ część XI

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
On myśli, że mnie wychodzi, czy coś, ja nie wiem. Poczułam się tak niekomfortowo dziś z tym. Mimo wszystko uważałam, że to fajny chłopak i nie chciałam go krzywdzić, ale widzę inaczej się nie da, żeby zrozumiał ostatecznie, że nic nie czuję, nie jesteśmy sobie przeznaczeni, nie lubię jego dotyku i nie jest W.
No chyba nie będzie innego wyjścia, jak dosadne napisanie mu wszystkiego... Sam się prosi o krzywdę :/
Ja to nie wiem jak można z normalnego człowieka, stać się po kilku spotkaniach psychopatą


Moja mama nie chce słyszeć na razie o tym, że kogoś szukam, bo jak to powiedziała 'musisz odpocząć i wyszaleć się po ostatnim'
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 23:24   #1873
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Singielki 25+ część XI

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Ukladam sobie w głowie scenariusz, że będę żyła sama i myślę i pracuję nad tym żeby mimo wszystko żyło mi się fajnie. Choć doły też łapię czasem

Jak to się robi? Ja ilekroć próbuję oswoić się z tym scenariuszem i wyobrażam sobie swoje samotne życie za 5-10 lat, wpadam w doła Nawet jak wizualizuję sobie moją przyszłą błyskotliwą karierę to niewiele pomaga...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 23:54   #1874
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Singielki 25+ część XI

Znowu mam gorączkę i znowu fatalnie się czuję. Plus tego taki, że nie w głowie mi faceci Walczę o przetrwanie, chyba już teraz rozumiem co to znaczy kiedy facet ma katar
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 02:02   #1875
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25+ część XI

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Ja biorę od 3 tygodni dawkę 2000 i czuję poprawę. Oczywiście nie wiem, czy to na pewno dzięki suplementacji, ale jestem mniej senna i mam więcej energii ostatnimi czasy. I nawet widzę to na fitnessie, że mam większą moc.
Może to zależy też od tego, jaka jest forma tej witaminy? Podobno nie powinno się brać twardych kapsułek, tylko miękkie z olejami, bo witamina D rozpuszcza się w tłuszczach.
Przydałoby mi się!
[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;78818486]Znowu mam gorączkę i znowu fatalnie się czuję. Plus tego taki, że nie w głowie mi faceci Walczę o przetrwanie, chyba już teraz rozumiem co to znaczy kiedy facet ma katar [/QUOTE]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 02:28   #1876
Camomille91
Rozeznanie
 
Avatar Camomille91
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 508
Dot.: Singielki 25+ część XI

Wysłałam właśnie CV do Nokii po ang. Narozsyłałam multum już tych cv i cisza jak makiem zasiał, niektóre nawet nie są otwarte. Myślałam, że w grudniu już będę na stałe we Wrocławiu a tu widać jeszcze daleka droga.
Poprzytulałabym się do kogoś i poszukała pocieszenia...
Camomille91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 02:34   #1877
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25+ część XI

Cytat:
Napisane przez Camomille91 Pokaż wiadomość
Wysłałam właśnie CV do Nokii po ang. Narozsyłałam multum już tych cv i cisza jak makiem zasiał, niektóre nawet nie są otwarte. Myślałam, że w grudniu już będę na stałe we Wrocławiu a tu widać jeszcze daleka droga.
Poprzytulałabym się do kogoś i poszukała pocieszenia...
Z tego co kojarzę to szukasz dopiero od miesiąca pracy. To nie jest długo. Ja w którymś momencie zycia szukałam intensywnie przez jakieś 3 miesiące nie będąc jakąś bardzo wybredna 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 02:39   #1878
Camomille91
Rozeznanie
 
Avatar Camomille91
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 508
Dot.: Singielki 25+ część XI

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Z tego co kojarzę to szukasz dopiero od miesiąca pracy. To nie jest długo. Ja w którymś momencie zycia szukałam intensywnie przez jakieś 3 miesiące nie będąc jakąś bardzo wybredna 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja oczywiście biorę poprawkę na to, że pracy marzeń szybko pewnie nie dostanę, tyle że finansowo kiepsko bardzo stoję. Wysyłałam też na stanowiska na recepcje, na sekretarki, gdzie nie było jakiś wygórowanych wymagań i też cisza.
Camomille91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 02:43   #1879
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25+ część XI

Cytat:
Napisane przez Camomille91 Pokaż wiadomość
Ja oczywiście biorę poprawkę na to, że pracy marzeń szybko pewnie nie dostanę, tyle że finansowo kiepsko bardzo stoję. Wysyłałam też na stanowiska na recepcje, na sekretarki, gdzie nie było jakiś wygórowanych wymagań i też cisza.
Ja wtedy też wysyłałam na takie proste administracyjne , tylko weź pod uwagę że im mniej wymagań, tym więcej chętnych. Plus często wola wziąć studenta 😛 ponadto do mnie kilka razy się odezwali po długim czasie, gdy już miałam pracę. Ogólnie rozmowy, etapy rekrutacji, ponowne rozmowy wspominam jako koszmar więc rozumiem Cię i współczuję. Ale nie zawsze ma się szczęście i nieraz trzeba być cierpliwym


BTW może masz za wysokie kwalifikacje? Ja raz w życiu miałam sytuację że kobieta nie mogła uwierzyć że ja z takim wykształceniem i doświadczeniem chce u niej pracować. Z 10 razy tłumaczyłam czemu i ona ciągle swoje... może oni też tak myśla? I boją się że zaraz odejdziesz czy coś?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Dinulka
Czas edycji: 2017-11-15 o 02:50
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-15, 05:22   #1880
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Singielki 25+ część XI

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
U mnie jakiś czas temu była epidemia zdrad. Jedni się potem rozstali, inni sobie przebaczyli.
Czasem nam związek wydaje się nieszczęśliwy, innych może satysfakcjonuje?
Nie wygladaja na usatysfakcjonowanych wiecznie narzekajac i mowiac ze popelnili blad życia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 06:35   #1881
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Singielki 25+ część XI

Cytat:
Napisane przez Camomille91 Pokaż wiadomość
Ja oczywiście biorę poprawkę na to, że pracy marzeń szybko pewnie nie dostanę, tyle że finansowo kiepsko bardzo stoję. Wysyłałam też na stanowiska na recepcje, na sekretarki, gdzie nie było jakiś wygórowanych wymagań i też cisza.
Na recepcje nie chcą zatrudniać ludzi po studiach, bo boją się, że taka osoba szybko znajdzie coś lepszego i odejdzie. O wiele szybciej pójdzie Ci w korpo. Do grudnia jeszcze spokojnie może się udać.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 06:52   #1882
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25+ część XI

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Jak to się robi? Ja ilekroć próbuję oswoić się z tym scenariuszem i wyobrażam sobie swoje samotne życie za 5-10 lat, wpadam w doła Nawet jak wizualizuję sobie moją przyszłą błyskotliwą karierę to niewiele pomaga...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sama nie wiem. To nie przyszło na pstryk Swoje też przeżywałam i zresztą nadal przeżywam. Staram się nie pogłębiać w takim łańcuchu myśli, że tyle lat, że inni to, że nie mam tego czy owego. I naprawdę nastawiłam się na siebie, myślę co mogę sobie dziś fajnego zrobić, to czegoś się uczę, to siedzę w kuchni i gotuję, lecę na fitness albo na spacer, to ze znajomymi gdzieś wyjdę itp.Co nie jest równoznaczne z tym, że nie chciałabym mieć dobrego faceta.

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;78818486]Znowu mam gorączkę i znowu fatalnie się czuję. Plus tego taki, że nie w głowie mi faceci Walczę o przetrwanie, chyba już teraz rozumiem co to znaczy kiedy facet ma katar [/QUOTE]
Ojej, chyba jednak trzeba do lekarza.

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Przydałoby mi się!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dinulka spróbuj, polecam

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Z tego co kojarzę to szukasz dopiero od miesiąca pracy. To nie jest długo. Ja w którymś momencie zycia szukałam intensywnie przez jakieś 3 miesiące nie będąc jakąś bardzo wybredna 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie.


Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Ja wtedy też wysyłałam na takie proste administracyjne , tylko weź pod uwagę że im mniej wymagań, tym więcej chętnych. Plus często wola wziąć studenta 😛 ponadto do mnie kilka razy się odezwali po długim czasie, gdy już miałam pracę. Ogólnie rozmowy, etapy rekrutacji, ponowne rozmowy wspominam jako koszmar więc rozumiem Cię i współczuję. Ale nie zawsze ma się szczęście i nieraz trzeba być cierpliwym


BTW może masz za wysokie kwalifikacje? Ja raz w życiu miałam sytuację że kobieta nie mogła uwierzyć że ja z takim wykształceniem i doświadczeniem chce u niej pracować. Z 10 razy tłumaczyłam czemu i ona ciągle swoje... może oni też tak myśla? I boją się że zaraz odejdziesz czy coś?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To też prawda. Nieraz odzywają się po kilku tygodniach.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie wygladaja na usatysfakcjonowanych wiecznie narzekajac i mowiac ze popelnili blad życia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To rzeczywiście. Choć dziwi mnie, że ludzie tkwią w takich związkach... To przez kredyty? Z wygody? Ze strachu?
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 07:47   #1883
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Singielki 25+ część XI

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
[/COLOR]earthpace hejo, z jakiej części Polski jesteś ?
Z wrocławskiej

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
On myśli, że mnie wychodzi, czy coś, ja nie wiem. Poczułam się tak niekomfortowo dziś z tym. Mimo wszystko uważałam, że to fajny chłopak i nie chciałam go krzywdzić, ale widzę inaczej się nie da, żeby zrozumiał ostatecznie, że nic nie czuję, nie jesteśmy sobie przeznaczeni, nie lubię jego dotyku i nie jest W.
Może z nim po prostu pogadaj i powiedz szczerze, że czujesz się osaczona.. może nie ma dużego doświadczenia z kobietami/ma dziwne doświadczenie i wydaje mu się, że tego oczekujesz.. że to romantyczne albo cokolwiek.. Nawet jak się nie dogadacie, to może wykorzysta to na przyszłość W końcu to człowiek, też ma jakieś uczucia, nie ma co bez słowa wyjaśnienia znikać, żeby się domyslał co poszło nie tak.

Cytat:
Napisane przez CarycaKatarzynaI Pokaż wiadomość
W moim domu jednorodzinnym mam psy i kocham je najmocniej na świecie Mam taką rasę, że nie trzeba się nimi specjalnie zajmować, teraz są już podstarzałe to już w ogóle. Także pieska polecam, ale dopasuj rasę do swoich warunków domowych.

A co do chłopaka to po prostu bym go chciała mieć, bo już mi jest przykro, tęsknie za byciem z kimś bliskim. Za całą tą otoczką, bliskością, ale nie mam siły już umawiać się na randki. Chyba wyszłam z wprawy :P:
Dzięki, nawet nie będę się przyznawać jakiego psa sobie wymyśliłam, bo wyszłoby, że zwariowałam.. no ale to celowo, chce psa, który mnie zaabsorbuje.

Co do randek.. mi na to zwyczajnie szkoda czasu.. Jak mam do wyboru pojechać w góry z koleżanką, gdzie mam pewnik, że będzie fajnie.. to jakoś średnio mi się uśmiecha przeglądać tindera i umawiać się na drętwe spotkania.. Zresztą ten Tinder i podobne odbiera z życia trochę niespodzianki jak dotąd poznawałam fajnych facetach w niespodziewanych okolicznościach i wtedy kiedy najmniej sie tego spodziewalam,czesto na 1 rzut oka nie robili wrażenia a okazywali się super... A te serwisy randkowe to jakoś tak, nie ma juz tej magii. No ale ja dziwna jestem i dlatego pewnie skończę z psem (obym miała warunki )

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Sama nie wiem. To nie przyszło na pstryk Swoje też przeżywałam i zresztą nadal przeżywam. Staram się nie pogłębiać w takim łańcuchu myśli, że tyle lat, że inni to, że nie mam tego czy owego. I naprawdę nastawiłam się na siebie, myślę co mogę sobie dziś fajnego zrobić, to czegoś się uczę, to siedzę w kuchni i gotuję, lecę na fitness albo na spacer, to ze znajomymi gdzieś wyjdę itp.Co nie jest równoznaczne z tym, że nie chciałabym mieć dobrego faceta.
Dziewczyny, przecież Wy macie 30 lat a nie 85 Ludzie poznają się w przeróżnym wieku, nastawiając się na najgorszy scenariusz, jest większe prawdopodobieństwo, ze tak własnie będzie.

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
To rzeczywiście. Choć dziwi mnie, że ludzie tkwią w takich związkach... To przez kredyty? Z wygody? Ze strachu?
Z moich obserwacji najczęściej traktują to jako przeczekanie dopoki ktoś lepszy się nie pojawi na horyzoncie
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 07:50   #1884
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Singielki 25+ część XI

Oo widzę tu dużo Wrocławia ;D jak cos to ja chętnie wyjdę na piwo w większym gronie
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 08:21   #1885
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25+ część XI

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Z wrocławskiej



Może z nim po prostu pogadaj i powiedz szczerze, że czujesz się osaczona.. może nie ma dużego doświadczenia z kobietami/ma dziwne doświadczenie i wydaje mu się, że tego oczekujesz.. że to romantyczne albo cokolwiek.. Nawet jak się nie dogadacie, to może wykorzysta to na przyszłość W końcu to człowiek, też ma jakieś uczucia, nie ma co bez słowa wyjaśnienia znikać, żeby się domyslał co poszło nie tak.



Dzięki, nawet nie będę się przyznawać jakiego psa sobie wymyśliłam, bo wyszłoby, że zwariowałam.. no ale to celowo, chce psa, który mnie zaabsorbuje.

Co do randek.. mi na to zwyczajnie szkoda czasu.. Jak mam do wyboru pojechać w góry z koleżanką, gdzie mam pewnik, że będzie fajnie.. to jakoś średnio mi się uśmiecha przeglądać tindera i umawiać się na drętwe spotkania.. Zresztą ten Tinder i podobne odbiera z życia trochę niespodzianki jak dotąd poznawałam fajnych facetach w niespodziewanych okolicznościach i wtedy kiedy najmniej sie tego spodziewalam,czesto na 1 rzut oka nie robili wrażenia a okazywali się super... A te serwisy randkowe to jakoś tak, nie ma juz tej magii. No ale ja dziwna jestem i dlatego pewnie skończę z psem (obym miała warunki )



Dziewczyny, przecież Wy macie 30 lat a nie 85 Ludzie poznają się w przeróżnym wieku, nastawiając się na najgorszy scenariusz, jest większe prawdopodobieństwo, ze tak własnie będzie.

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------



Z moich obserwacji najczęściej traktują to jako przeczekanie dopoki ktoś lepszy się nie pojawi na horyzoncie
Ale ja się właśnie nie czuję jak 85latka tylko czuję się młodo i po prostu zamiast rozpaczać, że jestem sama to próbuję skupić się na sobie i czas fajnie organizować.

To o przeczekaniu jest całkiem możliwe. Ludzie boją się być sami.
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 09:22   #1886
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Singielki 25+ część XI

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Troskliwy facet zawsze na plus

w dodatku ma bardzo dobre maniery, otwiera mi drzwi w budynkach, samochodzie, podaje płaszcz itp...
Dżentelmen

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.. Dopiero odkrylam watek ale ja jestem 30+.. Honorujecie takie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siema
ja tez 30+
Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Wiesz statystyki statystykami.. Rata rozwodow to chyba 50% Nie wiem jak u waszych znajomych, ale u mnie epidemia rozwodow..
wśród moich znajomych z klasy epidemia rozwodów już była kilka lat temu
Cytat:
Napisane przez CarycaKatarzynaI Pokaż wiadomość
Chyba się robię jakoś leniwo-stetryczała, po prostu już mi się nie chce szukać/poznawać/otwierać przed nowymi chłopakami. Chciałabym, aby mi ktoś spadł z nieba. Tak po prostu.
mnie znajomi wyswatali
Póki co całkiem nieźle wychodzi

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Jak to się robi? Ja ilekroć próbuję oswoić się z tym scenariuszem i wyobrażam sobie swoje samotne życie za 5-10 lat, wpadam w doła Nawet jak wizualizuję sobie moją przyszłą błyskotliwą karierę to niewiele pomaga...
ja sobie bardzo wyobrażam: mam teraz super pracę, za 5 lat będę miała własne wymarzone mieszkanko A potem będę jeździć na wycieczki po całym świecie
Sama, ewentualnie z facetem, zależy jak mi się poukłada
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2017-11-15 o 10:19
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 09:25   #1887
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Singielki 25+ część XI

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Z wrocławskiej



Może z nim po prostu pogadaj i powiedz szczerze, że czujesz się osaczona.. może nie ma dużego doświadczenia z kobietami/ma dziwne doświadczenie i wydaje mu się, że tego oczekujesz.. że to romantyczne albo cokolwiek.. Nawet jak się nie dogadacie, to może wykorzysta to na przyszłość W końcu to człowiek, też ma jakieś uczucia, nie ma co bez słowa wyjaśnienia znikać, żeby się domyslał co poszło nie tak.



Dzięki, nawet nie będę się przyznawać jakiego psa sobie wymyśliłam, bo wyszłoby, że zwariowałam.. no ale to celowo, chce psa, który mnie zaabsorbuje.

Co do randek.. mi na to zwyczajnie szkoda czasu.. Jak mam do wyboru pojechać w góry z koleżanką, gdzie mam pewnik, że będzie fajnie.. to jakoś średnio mi się uśmiecha przeglądać tindera i umawiać się na drętwe spotkania.. Zresztą ten Tinder i podobne odbiera z życia trochę niespodzianki jak dotąd poznawałam fajnych facetach w niespodziewanych okolicznościach i wtedy kiedy najmniej sie tego spodziewalam,czesto na 1 rzut oka nie robili wrażenia a okazywali się super... A te serwisy randkowe to jakoś tak, nie ma juz tej magii. No ale ja dziwna jestem i dlatego pewnie skończę z psem (obym miała warunki )



Dziewczyny, przecież Wy macie 30 lat a nie 85 Ludzie poznają się w przeróżnym wieku, nastawiając się na najgorszy scenariusz, jest większe prawdopodobieństwo, ze tak własnie będzie.

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------



Z moich obserwacji najczęściej traktują to jako przeczekanie dopoki ktoś lepszy się nie pojawi na horyzoncie
Nie w tych przypadkach bo często mają kogoś na boku wiec juz Mają kogoś lepszego

Ale niektórzy mówią otwarcie ze chodzi o pieniądze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 09:58   #1888
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Singielki 25+ część XI

To przykre, ale to wybor tych ludzi. Mozna im wspolczuc tylko i wylacznie..

Classic, chodzilo mi jedynie o to, ze nastawiamy sie, ze bedziemy same..a ponoc trzeba sie nastawiac na najlepsze i wtedy przyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 10:06   #1889
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Singielki 25+ część XI

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Oo widzę tu dużo Wrocławia ;D jak cos to ja chętnie wyjdę na piwo w większym gronie
Ja też! Ja też!

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Sama nie wiem. To nie przyszło na pstryk Swoje też przeżywałam i zresztą nadal przeżywam. Staram się nie pogłębiać w takim łańcuchu myśli, że tyle lat, że inni to, że nie mam tego czy owego. I naprawdę nastawiłam się na siebie, myślę co mogę sobie dziś fajnego zrobić, to czegoś się uczę, to siedzę w kuchni i gotuję, lecę na fitness albo na spacer, to ze znajomymi gdzieś wyjdę itp.Co nie jest równoznaczne z tym, że nie chciałabym mieć dobrego faceta.
To ja robię to samo i szczerze sprawia mi radość moja codzienność, ale te myśli o samotnosci jakoś wypieram. A jak je już w końcu do siebie dopuszczę i próbuję oswoić, to całe zadowolenie z życia gdzieś ulatuje i nie mam nawet ochoty wyjść z domu.

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość


ja sobie bardzo wyobrażam: mam teraz super pracę, za 5 lat będę miała własne wymarzone mieszkanko A potem będę jeździć na wycieczki po całym świecie
Sama, ewentualnie z facetem, zależy jak mi się poukłada
Fajnie, chciałabym dojść za jakiś czas do tego etapu. Też jestem fanką podróży, ale nie wyobrażam sobie jeździć sama, muszę mieć towarzystwo
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 11:14   #1890
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 077
Dot.: Singielki 25+ część XI

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Z wrocławskiej

Co do randek.. mi na to zwyczajnie szkoda czasu.. Jak mam do wyboru pojechać w góry z koleżanką, gdzie mam pewnik, że będzie fajnie.. to jakoś średnio mi się uśmiecha przeglądać tindera i umawiać się na drętwe spotkania.. Zresztą ten Tinder i podobne odbiera z życia trochę niespodzianki jak dotąd poznawałam fajnych facetach w niespodziewanych okolicznościach i wtedy kiedy najmniej sie tego spodziewalam,czesto na 1 rzut oka nie robili wrażenia a okazywali się super... A te serwisy randkowe to jakoś tak, nie ma juz tej magii. No ale ja dziwna jestem i dlatego pewnie skończę z psem (obym miała warunki )

Dziewczyny, przecież Wy macie 30 lat a nie 85 Ludzie poznają się w przeróżnym wieku, nastawiając się na najgorszy scenariusz, jest większe prawdopodobieństwo, ze tak własnie będzie.
A zakładanie, że na tinderowa randka będzie drętwa nie jest aby nastawianiem się na zły scenariusz?

Ja też 30+ Mnie jakoś niespodzianki się nie imają i mam poczucie, że jeśli nie wezmę spraw w swoje ręce, to samo nic do mnie nie przyjdzie, a już na pewno nie książę z bajki Stąd Tinder, o którym mogę wszystko powiedzieć, ale na pewno nie to, że było drętwo

Mam wrażenie, że wizję ewentualnej samotności jakoś oswoiłam. Bez ukochanej osoby nie byłoby oczywiście tak fajnie, ale jednak gorsze rzeczy mogą mnie spotkać.
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-02 19:37:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.