Nowe doświadczenie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-14, 21:34   #1
Sheilaa
Przyczajenie
 
Avatar Sheilaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1

Nowe doświadczenie


Witam...
Jakiś czas temu poznałam faceta... Boski... Poprostu idealny- przystojny, inteligentny (ale to nie do końca ważne). Chcemy regularnie spotykać się w wiadomym celu bez zobowiązań. Oboje mamy własne życie i nie chcemy tych dwóch spraw w żaden sposób łączyć. Mój problem polega na tym, że przed nim miałam jednego partnera seksualnego (jakoś nie było mi spieszno do tego pierwszego razu), a on jest doświadczony w tych sprawach. Boję się, że może mu się nie podobać i jak szybko się zacznie tak szybko się skończy
Sheilaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 22:10   #2
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Nowe doświadczenie

Ale czego się boisz? Cokolwiek się wydarzy, Ty wyjdziesz z tego bogatsza o nowe doświadczenia. Bez względu na to czy będą miłe czy nie, czegoś Cię nauczą. I przecież o to Ci właśnie chodzi
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 22:53   #3
margolciak
Raczkowanie
 
Avatar margolciak
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 115
Dot.: Nowe doświadczenie

Mam podobne doświaczenia. Ale wiesz, w tej sprawie nikt ci nie może tak naprawde doradzić bo to wszystko zależy tylko od tego faceta. Może być mu naprawde dobrze z Tobą i bedzie to ciągnąć albo okaże sie świnią
Jeśli chodzi o mnie to taka historia skończyła sie dobrze, bo on mnie nie zranił, nie zostawił ani nic nie mówił na temat moich umiejętności. ale trafiłam na dobrego faceta, choć to też było ryzykowne, bo kiedy zaczełam z nim współżyć to tak naprawde mało go znałam.
I musisz uważać na swoje uczucia - facetowi to łatwo tak bez zobowiązań - ale kobieta mimo wszystko bardzo często się w to angażuje.

Edytowane przez margolciak
Czas edycji: 2009-05-14 o 23:24
margolciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 23:11   #4
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Nowe doświadczenie

Cytat:
Napisane przez Sheilaa Pokaż wiadomość
Witam...
Jakiś czas temu poznałam faceta... Boski... Poprostu idealny- przystojny, inteligentny (ale to nie do końca ważne). Chcemy regularnie spotykać się w wiadomym celu bez zobowiązań. Oboje mamy własne życie i nie chcemy tych dwóch spraw w żaden sposób łączyć. Mój problem polega na tym, że przed nim miałam jednego partnera seksualnego (jakoś nie było mi spieszno do tego pierwszego razu), a on jest doświadczony w tych sprawach. Boję się, że może mu się nie podobać i jak szybko się zacznie tak szybko się skończy
Spokojnie, zycie to nie gra RPG, w ktorej mierzysz sie z innymi na podstawie poziomu. Nie martw sie na zapas.

Cytat:
Napisane przez margolciak Pokaż wiadomość
Mam podobne doświaczenia. Ale wiesz, w tej sprawie nikt ci nie może tak naprawde doradzić bo to wszystko zależy tylko od tego faceta. Może być mu naprawde dobrze z Tobą i bedzie to ciągnąć albo oaże sie świnią
Jeśli chodzi o mnie to taka historia skończyła sie dobrze, bo on mnie nie zranił, nie zostawił ani nic nie mówił na temat moich umiejętności. ale trafiłam na dobrego faceta, choć to też było ryzykowne, bo kiedy zaczełam z nim współżyć to tak naprawde mało go znałam.
I musisz uważać na swoje uczucia - facetowi to łatwo tak bez zobowiązań - ale kobieta mimo wszystko bardzo często się w to angażuje.
A co to za bzdura, przepraszam? Spotykaja sie na seks, chyba oczywiste, ze jesli jednej stronie to nie odpowiada, to nie bedzie tego ciagnac. Nic w tymswiniowatego nie ma
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 23:29   #5
margolciak
Raczkowanie
 
Avatar margolciak
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 115
Dot.: Nowe doświadczenie

Ja wiem, że nic świniowatego w tym nie ma ale faceci są różni. jeden po prostu nie będzie tego ciągnął a inny zmiesza Cię z błotem.
margolciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 08:19   #6
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Nowe doświadczenie

Cytat:
Napisane przez Sheilaa Pokaż wiadomość
Witam...
Jakiś czas temu poznałam faceta... Boski... Poprostu idealny- przystojny, inteligentny (ale to nie do końca ważne). Chcemy regularnie spotykać się w wiadomym celu bez zobowiązań. Oboje mamy własne życie i nie chcemy tych dwóch spraw w żaden sposób łączyć. Mój problem polega na tym, że przed nim miałam jednego partnera seksualnego (jakoś nie było mi spieszno do tego pierwszego razu), a on jest doświadczony w tych sprawach. Boję się, że może mu się nie podobać i jak szybko się zacznie tak szybko się skończy
Miałam identyczną sytuację. Seks bez zobowiązań, on doświadczony ja ledwo co. Umawialiśmy się tak ponad rok (pozniej poznałam obecnego Tż i sie zakochałam )
Bardzo mile wspominam ten okres czasu. Nie przeszkadzało mu, że nie mam doświadczenia. Pokazywał mi rozne rzeczy i tłumaczył. Także bez stresu. Przecież on też był kiedyś początkujący

Cytat:
Napisane przez margolciak Pokaż wiadomość
facetowi to łatwo tak bez zobowiązań - ale kobieta mimo wszystko bardzo często się w to angażuje.
Nienawidze stereotypów... mam wielu kolegów, którzy bez jakichkolwiek uczuć w ogole nie dotkną dziewczyny, znam także dziewczyny, ktore bez problemu potrafią rozróżnić seks od uczucia.

Wszystko zależy od człowieka, a nie od płci.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.

Edytowane przez Asienka187
Czas edycji: 2009-05-15 o 08:27
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 12:33   #7
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Nowe doświadczenie

Asienka187 ma racje to zalezy od czlowieka

ja bym na twoim miejscu tym problemem sie nei martwila jesli facet jest ok to nie skresli Cie " bo nie mialas 5 przed nim"
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 13:12   #8
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 977
Dot.: Nowe doświadczenie

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Nienawidze stereotypów... mam wielu kolegów, którzy bez jakichkolwiek uczuć w ogole nie dotkną dziewczyny, znam także dziewczyny, ktore bez problemu potrafią rozróżnić seks od uczucia.

Wszystko zależy od człowieka, a nie od płci.
Popieram Znam mnostwo przykladow z wlasnego zycia heh
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.