Kosmetyki M.A.C cz. 2 - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-02, 14:31   #3901
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
pewnie, jeden do kieszeni a jeden w zapasie hehe
nie kuś
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 14:35   #3902
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
nie kuś
że niby ja?
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 14:50   #3903
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Smashbox ten przeźroczysty w wersji "light"? Wybieram się właśnie do Krakowa na zakupy to zajrzę do Sephory i tak jak sugerujesz wymuszę próbkę tej bazy.
Smashbox'ów jest kilka, ja miałam zielony (KLIK) z tego co kojarze to w Sephorze jest też ten przezroczysty, ale nie wiem czy w wersji light czy w regularnej. Wydaje mi się, że dla utrzymania matu lepsza będzie właśnie wersja light, która jest dedykowana do tłustych cer.

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
witaj w klubie.. ja ostatnio ciągle maziam się Gentle Simmer cały czas noszę go ze sobą i domaziowuję aż się ostatnio biedak chyba nagrzał w kieszeni, bo tak jakby rozmiękł i mu się kawałeczek odłamał więc uważajcie..
Biedny Slimshine, faktycznie jest bardzo "gentle"

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
buuu.. znam ten ból
bez sensu.. jak chcę mieć go ciągle przy sobie, to jedyna opcja jego trzymania, to kieszeń.. a w kieszeni zawsze jest ciepło

chodzi mi po głowie czy sobie na zapas slimshinów nie nakupować za tydzień w Londku
Ja też bez mojego Bare nigdzie ostatnio się nie ruszam , ale w kieszeniu faktycznie jest mu ciepławo - ktoś powinien ogarnąć w końcu ten przemysł kosmetyczny i wymyśleć termiczne etui na kometyki - kubki i termosy się da zrobić, więc nie widzę problemu w zminiaturyzowaniu

Zapas slimshin'ów... hmmm... rozmarzyłam się
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 14:55   #3904
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

haha ojjj baby!

a co do zapasów Slimshinów - ja zawsze się piszę jakby co

Myślę że będę musiała chyba zacząć kolejną 15stkę... ale się boję... w zasadzie pomału kończą mi się pomysły na cienie potrzebowałabym tylko czegoś fajnego do Smoka... oraz jakąś delikatną srebrną szarość... Nie ukrywam, że z chęcią połasiłabym się też na prasowankę fuksji, jak komuś zalega za dużo tego pigmacza to chętnie odciążę

i tym sposobem chyba nigdy nie zamknę cieniowej wishlisty... że nie wspomnę o nadchodzącej kolekcji wiosennej...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 14:57   #3905
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Podczytuje ten watek od jakiegos czasu i udzielila mi sie wasza MACowa atmosfera Za miesiac moj narzeczony bedzie w Singapurze i juz dostal ode mnie przykaz zakupu paru pedzli MAC. Obecnie czekam na odsypki pigmentow z Allegro (od jednego z polecanych na tym watku uzytkownikow) oraz baze Lumene - bede szalec
Znalazlam na All jednego sprzedawce, u ktorego wczesniej mialam okazje kupic podklady Max Factor (nie mam zadnych zastrzezen co do ich oryginalnosci), ktory posiada w swojej ofercie pigmenty pelnowymiarowe:
http://allegro.pl/item861750466_cien...blue_7_5g.html
Czy bylybyscie kobietki tak mile i stwierdzily, czy sa to oryginaly? Nie chce mi sie wierzyc, ale gdzies tam mam nadzieje, ze moze jednak pan oferuje prawdziwe mac'i...
Z gory dziekuje
i przepraszam za zasmiecanie watku!
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 15:07   #3906
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
haha ojjj baby!

a co do zapasów Slimshinów - ja zawsze się piszę jakby co

Myślę że będę musiała chyba zacząć kolejną 15stkę... ale się boję... w zasadzie pomału kończą mi się pomysły na cienie potrzebowałabym tylko czegoś fajnego do Smoka... oraz jakąś delikatną srebrną szarość... Nie ukrywam, że z chęcią połasiłabym się też na prasowankę fuksji, jak komuś zalega za dużo tego pigmacza to chętnie odciążę

i tym sposobem chyba nigdy nie zamknę cieniowej wishlisty... że nie wspomnę o nadchodzącej kolekcji wiosennej...
Polecam Shale, mój ukochany!!!
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 15:15   #3907
dontdoithoney
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 24
GG do dontdoithoney
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Co do rzęs, to tylko w kwestii kepek sprawdza sią zasada że mogą być tanie, kępki są syntetyczne, wązne tylko zeby były gęste i rozłożyste, bo takie ładnie wyglądają na powiece - natowmiat jeżeli chodzi o pełne rzęsy sztuczne to tutaj zasada ''im taniej tym lepiej'' nie sprawdza sie wogóle, tanie rzęsy są bardzo często niewygodne (twarda listwa) wyglądają nienaturalnie jaby były plastikowe, dobre sztczne rzęsy kosztuja od 30pln za parę w górę, ideałem są takie na przezroczystej listwie dzięki czemu lepiej stapiają się z linią rzęs.

A co do makijazystów, zanim udasz się do kogoś kto cię pomaluje zapytaj co robi i dla kogo pracował, niestety 70% rynku to osoby które skończyły kurs mają papierek i nie za dużo potrafią, na pewno nie może być to kosmetyczka która okazyjnie robi makijaze jak są klientki kolejną rzeczą jest cena, nie da się pracując na dobrych kosmetykach i mając wszystko co trzeba mieć (a nie dwie paletki cieni po 12 kolorów, dwa pudry, i jeden tusz) oferować klientom makijaż ponizej 150pln, zdaję sobie sprawę że to moze dla niektórych duzo, ale takie są realia finansowe.
odn. rzęs: rozumiem, że MACowe objęte odpowiednią troską będę mogła używać aż do zdarcia?
a odn. makijażystek - myślałam, że padnę jak kobieta do sesji zdjęciowej wysmarowała twarz mojej znajomej podkładem z SPF30... a potem była zdziwiona, że twarz na zdjęciach za mocno odbija światło, bo przecież skóra jest matowa. co prawda mam jedną zaufaną panią, która robi bardzo piękne makijaże Germaine de Capuccini, ale na czas studniówki nie będzie dla mnie dostępna. :/
toteż robię sama.
btw. z tym makijażowym "arsenałem" niektórych "wizażystek" to żart był?

Cytat:
Napisane przez ewelina* Pokaż wiadomość
Mam rodzinę w Kanadzie, która w wakacje przyjedzie do Polski, zastanaiw msięczy nie poprosić siostry żeby zakupiła mi tam jakiśpędzel tylk jaka jest różnica w cenie?
Mógłby ktoś podać numer pędzla i jego przykładową cenę w Polsce? Mieszkam w małym mieście gdzie takich rarytasów niema wiec nie mogę sprawdzić.

Jakie jeszcze możecie polecić tańsze firmy z dobrymi pędzlami do cieni? Jestem tylko amatorką nie wiem czy wykorzystałabym potencjał MACa to jednak dużo pieniędzy.
i właśnie dlatego, że jesteś amatorką (tak jak ja, zresztą) dobrze jest mieć dobry pędzel, który połowę roboty zrobi za Ciebie. trochę tańsze są "amatorskie" Japonesque w travel-kitach - mają krótsze "rączki" (w sumie do malowania własnej twarzy nie są potrzebne te długie), ale ich jakość jest moim zdaniem porównywalna do tych z MACa.
__________________
CHANEL Chance maniac
(maturka to bzdurka)
dontdoithoney jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-02, 17:37   #3908
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Pytanko o wszystkich - jaką bazę polecacie pod fluid, żeby makijaż się trzymał na mieszanej cerze w stronę tłustej (strefa T) . Kończę Mac P+P, ale teraz chciałabym spróbować czegoś nowego i nie mam pomysłu. Próbowałam już Dax i Dermica , niestety z niezadowalającym efektem.
je nie lubie silikonowych typowych baz bo mi się wszytsko slizga, mam wrażenie że podkłąd nie wtapia się w skórę, polecam ci zakup zwykłej sypkiej krzemionki i dosypywanie odrobiny do kremu który wklepujesz w twarz - bardz fajny matowy efekt, satynowa skóra, podkład ładnie się trzyma, nie daje koloru i łaczy się z kazdym kremem jak leci

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Czyli moje spostrzeżenia co do baz pokrywają się z Twoimi, mam tłuste powieki i naprawdę u mnie lepiej sprawdza się ArtDeco niż UDPP
cho konsystencja UDPP jest fajniejsza

A powiedz mi czy baza z MaryKay daje sobie radę na tłustych powiekach?
daje ale jest nieco mniej trwała od ArtDeco, ale za to ma taką miłą kremową konsystencję

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
haha ojjj baby!

a co do zapasów Slimshinów - ja zawsze się piszę jakby co

Myślę że będę musiała chyba zacząć kolejną 15stkę... ale się boję... w zasadzie pomału kończą mi się pomysły na cienie potrzebowałabym tylko czegoś fajnego do Smoka... oraz jakąś delikatną srebrną szarość... Nie ukrywam, że z chęcią połasiłabym się też na prasowankę fuksji, jak komuś zalega za dużo tego pigmacza to chętnie odciążę

i tym sposobem chyba nigdy nie zamknę cieniowej wishlisty... że nie wspomnę o nadchodzącej kolekcji wiosennej...
z fajnych cieni do smoka Crystal - cudny satynowy jasny szary może nawet lekko srebrny z fioletową opalizacją, Retrospeckt - błyszczący szarawy beżyk, z lustrzaków ale nawet mimo tego go lubie bo na mokro jest piękny

Cytat:
Napisane przez dontdoithoney Pokaż wiadomość
odn. rzęs: rozumiem, że MACowe objęte odpowiednią troską będę mogła używać aż do zdarcia?
a odn. makijażystek - myślałam, że padnę jak kobieta do sesji zdjęciowej wysmarowała twarz mojej znajomej podkładem z SPF30... a potem była zdziwiona, że twarz na zdjęciach za mocno odbija światło, bo przecież skóra jest matowa. co prawda mam jedną zaufaną panią, która robi bardzo piękne makijaże Germaine de Capuccini, ale na czas studniówki nie będzie dla mnie dostępna. :/
toteż robię sama.
btw. z tym makijażowym "arsenałem" niektórych "wizażystek" to żart był?
.
mam jedne z MAC całe, uzywane były chyba 4-5 razy i dalej są ok, tyle że trzeba je za każdym razem czyśćić i formować, dla tego wole kępki, efekt moge uzysać podobny, a ponieaważ kupuje zawsze jakieś tanie (najczęściej inter-vion za 9pln w hurtowni, jedno opakowanie wystarcza na 2 do 3 razy) to wyrzucam je bez bółu i nie musze się bawić w czyszczenie

nie to nie był zart

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ja jestem pod wrazeniem jak łatwo i ładnie komponują się pigmenty na polikach I zaczynam się zastanawiać, jaki jasny/biały pigment byłby najlepszy jako taki hardkorowy rozświetlacz. Vanilla? Czy może lepsza będzie CCB Luna albo Pearl? Kamil, miałeś kiedyś?
CCB da ci efekt satynowy, i z lekką tłustą poświatą z racji konsystencji, jest tez nieco kródniejsze do rożłożenia, ale możesz też uzyć do brwi czy ust

a pigmenty na policzkach i jak rozswietlacze to znam ci ja znam cudne efekty mozna użystać, najbardzie lubie odrobine Pink Opal na szczyty kości do różowych róż do policzków, efekt jak bo Moon Beam z Benefitu, Vanilka tez daje ładne efekt przez ta swoją złoto różowa satynową opalizację, do opalonych skór odrobina Your Ladyship ładnie iskrzy na złoto, niezły jest Revved-Up którym mozną nabłyszczać inne róże ale nie wybledza ich albo uzywac go zamiast różu na jasnych cerach, niezła jest Fuchsia szczególnie nałozona na inny matowy chłodny róż np:Mocha bardzo ładnie go ożywia, no i chyba najbardziej uniwersany pigment jako rożświetlacz, dla każdego, nieodżałowany Fairylite, i go wycofali
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2010-01-02 o 17:28
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 19:42   #3909
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez ewelina* Pokaż wiadomość
Mam rodzinę w Kanadzie, która w wakacje przyjedzie do Polski, zastanaiw msięczy nie poprosić siostry żeby zakupiła mi tam jakiśpędzel tylk jaka jest różnica w cenie?
Mógłby ktoś podać numer pędzla i jego przykładową cenę w Polsce? Mieszkam w małym mieście gdzie takich rarytasów niema wiec nie mogę sprawdzić.

Jakie jeszcze możecie polecić tańsze firmy z dobrymi pędzlami do cieni? Jestem tylko amatorką nie wiem czy wykorzystałabym potencjał MACa to jednak dużo pieniędzy.
Przykładowe ceny w Polsce, USA i UK masz w pierwszym poście, jak coś możesz zawsze znaleźć ceny na kanadyjskiej stronie MACa. A wydaje mi się, że jako amatorka, będziesz jeszcze bardziej umiała docenić te pędzle, bo makijaż nimi jest bajecznie prosty Aczkolwiek cena jest ciężka.

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
witaj w klubie.. ja ostatnio ciągle maziam się Gentle Simmer cały czas noszę go ze sobą i domaziowuję aż się ostatnio biedak chyba nagrzał w kieszeni, bo tak jakby rozmiękł i mu się kawałeczek odłamał więc uważajcie..


ja mam CCB Pearl..
Dbaj o niego!!

I co z CCB Pearl? Mów szybko, używasz? Lubisz?

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość

Ja wczoraj złamałam jedna szminkę w szafce ze szminkami zrobiło się za ciepło, pewnie od kaloryfera, przed chwilką wrzuciłam wszystkie szminki do lodówki bo nie wyglądały za ciekawie, chlip
O nie!! Kaloryfer przy szafce z kosmetykami????

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
haha ojjj baby!

a co do zapasów Slimshinów - ja zawsze się piszę jakby co

Myślę że będę musiała chyba zacząć kolejną 15stkę... ale się boję... w zasadzie pomału kończą mi się pomysły na cienie potrzebowałabym tylko czegoś fajnego do Smoka... oraz jakąś delikatną srebrną szarość... Nie ukrywam, że z chęcią połasiłabym się też na prasowankę fuksji, jak komuś zalega za dużo tego pigmacza to chętnie odciążę

i tym sposobem chyba nigdy nie zamknę cieniowej wishlisty... że nie wspomnę o nadchodzącej kolekcji wiosennej...
Ojej, jaka szkoda... :->

Cytat:
Napisane przez serena.avon Pokaż wiadomość
Podczytuje ten watek od jakiegos czasu i udzielila mi sie wasza MACowa atmosfera Za miesiac moj narzeczony bedzie w Singapurze i juz dostal ode mnie przykaz zakupu paru pedzli MAC. Obecnie czekam na odsypki pigmentow z Allegro (od jednego z polecanych na tym watku uzytkownikow) oraz baze Lumene - bede szalec
Znalazlam na All jednego sprzedawce, u ktorego wczesniej mialam okazje kupic podklady Max Factor (nie mam zadnych zastrzezen co do ich oryginalnosci), ktory posiada w swojej ofercie pigmenty pelnowymiarowe:
http://allegro.pl/item861750466_cien...blue_7_5g.html
Czy bylybyscie kobietki tak mile i stwierdzily, czy sa to oryginaly? Nie chce mi sie wierzyc, ale gdzies tam mam nadzieje, ze moze jednak pan oferuje prawdziwe mac'i...
Z gory dziekuje
i przepraszam za zasmiecanie watku!
Witamy, od użytkownika z allegro trzymaj się lepiej z daleka, bo towar MACowy trefny.

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość


CCB da ci efekt satynowy, i z lekką tłustą poświatą z racji konsystencji, jest tez nieco kródniejsze do rożłożenia, ale możesz też uzyć do brwi czy ust

a pigmenty na policzkach i jak rozswietlacze to znam ci ja znam cudne efekty mozna użystać, najbardzie lubie odrobine Pink Opal na szczyty kości do różowych róż do policzków, efekt jak bo Moon Beam z Benefitu, Vanilka tez daje ładne efekt przez ta swoją złoto różowa satynową opalizację, do opalonych skór odrobina Your Ladyship ładnie iskrzy na złoto, niezły jest Revved-Up którym mozną nabłyszczać inne róże ale nie wybledza ich albo uzywac go zamiast różu na jasnych cerach, niezła jest Fuchsia szczególnie nałozona na inny matowy chłodny róż np:Mocha bardzo ładnie go ożywia, no i chyba najbardziej uniwersany pigment jako rożświetlacz, dla każdego, nieodżałowany Fairylite, i go wycofali
A jak używasz CCB? Na wykończoną twarz? Bo mam opory przed nakładaniem tłustości na suchy puder, może nie powinnam...
A do pigmentów na polikach zaczynam się przekonywać, Rose był niesamowity, mocny, ale do jakiejś mocniejszej stylizacji
A Revved up brzmi cudnie
Co do Fairylite - nie lubię go, ma za duże drobiny w sobie...
Dzięki
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 20:10   #3910
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Dziekuje bardzo za odpowiedz Znalazlam nawet jakies wczesniejsze wpisy, gdzie temat tego uzytkownika tez byl juz poruszany... Kurcze, a myslalam, ze taka okazje trafilam
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 20:14   #3911
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
O nie!! Kaloryfer przy szafce z kosmetykami????
Jak zwykle skrótowo napisałam, przepraszam.

Otóż nie, po przeciwnej stronie pokoju ale widać sprawnie działa.

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
daje ale jest nieco mniej trwała od ArtDeco, ale za to ma taką miłą kremową konsystencję
Trzeba będzie wypróbować

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2010-01-02 o 20:21 Powód: dopisek
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-02, 20:14   #3912
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez serena.avon Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo za odpowiedz Znalazlam nawet jakies wczesniejsze wpisy, gdzie temat tego uzytkownika tez byl juz poruszany... Kurcze, a myslalam, ze taka okazje trafilam
Nie za takie pieniądze.

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Jak zwykle skrótowo napisałam, przepraszam

Otóż nie, po przeciwnej stronie pokoju ale widać sprawnie działa.
Ufff...już się przeraziłam
Ale powiem Wam, że mój Plink! też ucierpiał w starciu z ciepłem (nawet nie wiem, kiedy), w każdym razie kawałek się odłamał i mam mniejszego. Ale za to szybciej dostanę w swe łapki nową B2M szminkę (chyba Ruby Woo )
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 20:26   #3913
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
A jak używasz CCB? Na wykończoną twarz? Bo mam opory przed nakładaniem tłustości na suchy puder, może nie powinnam...
A do pigmentów na polikach zaczynam się przekonywać, Rose był niesamowity, mocny, ale do jakiejś mocniejszej stylizacji
A Revved up brzmi cudnie
Co do Fairylite - nie lubię go, ma za duże drobiny w sobie...
Dzięki
Ja ostatnio znalazłam ciekawą informację o stosowaniu CCB jako bazy pod róże, mają przedłużać trwałość różu na policzkach. Ciekawie to brzmi próbował ktoś? A oczywiście CCB w jak najbardziej naturalnym kolorze i kładzione było właśnie już na przypudrowaną twarz

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ufff...już się przeraziłam
ale mam problem, przecież nie będę szminek do wiosny trzymać w lodówce a półkana której wszystko teraz stoi to jedyne miejsce gdzie moje pociechy nie sięgają do moich zabawek

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ale powiem Wam, że mój Plink! też ucierpiał w starciu z ciepłem (nawet nie wiem, kiedy), w każdym razie kawałek się odłamał i mam mniejszego. Ale za to szybciej dostanę w swe łapki nową B2M szminkę (chyba Ruby Woo )
Ja też muszę się w końcu wybrać ze swoimi pudełeczkami na wymianę i chyba wezmę Pretty Please i New York Apple

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2010-01-02 o 20:24
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 20:30   #3914
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Ja ostatnio znalazłam ciekawą informację o stosowaniu CCB jako bazy pod róże, mają przedłużać trwałość różu na policzkach. Ciekawie to brzmi próbował ktoś? A oczywiście CCB w jak najbardziej naturalnym kolorze i kładzione było właśnie już na przypudrowaną twarz
\

ale mam problem, przecież nie będę szminek do wiosny trzymać w lodówce a półkana której wszystko teraz stoi to jedyne miejsce gdzie moje pociechy nie sięgają do moich zabawek


Ja też muszę się w końcu wybrać ze swoimi pudełeczkami na wymianę i chyba wezmę Pretty Please i New York Apple
O CCB pod róże też słyszałam, a na filmikach youtubowych ludzie stosują je na już przypudrowaną twarz, co jest średnio zgodne z kanonem makijażowania jaki ja znam...

A może włóż szminiory do jakiegoś pudełka? Zawsze to jakaś izolacja...
New York Apple jest
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 20:44   #3915
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
O CCB pod róże też słyszałam, a na filmikach youtubowych ludzie stosują je na już przypudrowaną twarz, co jest średnio zgodne z kanonem makijażowania jaki ja znam...

A może włóż szminiory do jakiegoś pudełka? Zawsze to jakaś izolacja...
New York Apple jest
mozna stosować rzeczy kremowe na na pudrowe (wybaczcie to oreślenie ale jako jedyne wpadło mi do głowy) trzeba mieć ''sprytne ręce'' tzn produkt raczej wklepujemy najlepiej w takis sposób jak w masażu ruch fortepianowy, bo jak będziemy trzeć to się zwałkuje, ten sposób sprawdza sie lepiej na matowych podkładach bo wtedy nie trzeba dużo pudru i pózniej coś kremowego ładnie się łączy

a co do tego co pisał eustaszek, pod róz też mozna, ale mnie wprawna ręka może zrobić sobie plamy

i tu wychodzi całe sedno makijażu - wszystkie reguły są zawsze trochę bez sensu bo są od nich jakieś odstepstwa, ta reguła że najpierw wszystko co mokre czy tłuste a pózniej wszystko co suche wzieła się dlatego żeby przeciętna kobieta nie zrobiła sobie krzywdy (tak jest łatwiej poprostu) ale nie oznacza to że nie mozna inaczej - jezeli efekt finalny jest dobry to mozna robić co sie chce w tym właśnie jest artyzm.

ps: Chyba powoli dorastam do założenia swojego miejsca do prowadzenia kursów wizażu, bo wszędzie ucza tych reguł zamiast uczyć makijazystów mysleć, a oni póżniej te reguły puszczają w świat, zamiast tworzyć to odtwarzają - sorry za off top
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 20:53   #3916
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
O CCB pod róże też słyszałam, a na filmikach youtubowych ludzie stosują je na już przypudrowaną twarz, co jest średnio zgodne z kanonem makijażowania jaki ja znam...

A może włóż szminiory do jakiegoś pudełka? Zawsze to jakaś izolacja...
New York Apple jest
Tak New York Apple jest

Pomysł z opakowaniami termoizolacyjnymi do celów kosmetycznych nie jest zły
Kanony kanonami, wiadomo to podstawa ale jeśli jakiś trik jest wart uwagi to czemu go nie stosować, tylko tak jak pisałam nie mam pojęcia czy róż położony na CCB zastosowane już na puder jest właśnie tym dobrym trikiem, zawsze można spróbować
A Ty może sprawdzałaś już tą metodę?

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
mozna stosować rzeczy kremowe na na pudrowe (wybaczcie to oreślenie ale jako jedyne wpadło mi do głowy) trzeba mieć ''sprytne ręce'' tzn produkt raczej wklepujemy najlepiej w takis sposób jak w masażu ruch fortepianowy, bo jak będziemy trzeć to się zwałkuje, ten sposób sprawdza sie lepiej na matowych podkładach bo wtedy nie trzeba dużo pudru i pózniej coś kremowego ładnie się łączy

a co do tego co pisał eustaszek, pod róz też mozna, ale mnie wprawna ręka może zrobić sobie plamy

i tu wychodzi całe sedno makijażu - wszystkie reguły są zawsze trochę bez sensu bo są od nich jakieś odstepstwa, ta reguła że najpierw wszystko co mokre czy tłuste a pózniej wszystko co suche wzieła się dlatego żeby przeciętna kobieta nie zrobiła sobie krzywdy (tak jest łatwiej poprostu) ale nie oznacza to że nie mozna inaczej - jezeli efekt finalny jest dobry to mozna robić co sie chce w tym właśnie jest artyzm.

ps: Chyba powoli dorastam do założenia swojego miejsca do prowadzenia kursów wizażu, bo wszędzie ucza tych reguł zamiast uczyć makijazystów mysleć, a oni póżniej te reguły puszczają w świat, zamiast tworzyć to odtwarzają - sorry za off top
O i wszystko jasne dziękować

ps: ale to tak jak w każdym artystycznym zawodzie i potem większość absolwentów zostaje jak ja to mówię "rzemieślnikami" a tylko nieliczni mają to coś i osiągają dużo więcej ale to już wielki off jest

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2010-01-02 o 20:56
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 21:23   #3917
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
je nie lubie silikonowych typowych baz bo mi się wszytsko slizga, mam wrażenie że podkłąd nie wtapia się w skórę, polecam ci zakup zwykłej sypkiej krzemionki i dosypywanie odrobiny do kremu który wklepujesz w twarz - bardz fajny matowy efekt, satynowa skóra, podkład ładnie się trzyma, nie daje koloru i łaczy się z kazdym kremem jak leci
Kamil , jeszcze chwilę Cię pomęczę tą krzemionkę to gdzie można zakupić, bo nie mam pomysłu????

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Dzięki za podpowiedź dotyczącą magnasików na lodówkę - - w palecie porządek jak się patrzy i nic nie telepie się hi hi hi. Takie proste.....
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 21:24   #3918
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

na Coastal Scent jest i ostatnio widziałem na jakiejś polskiej stronce z półproduktami kosmetycznymi, chyba kolorowka.com

a widzisz, magnesiki rządzą a nie tasma
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2010-01-02 o 21:27
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 21:43   #3919
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
mozna stosować rzeczy kremowe na na pudrowe (wybaczcie to oreślenie ale jako jedyne wpadło mi do głowy) trzeba mieć ''sprytne ręce'' tzn produkt raczej wklepujemy najlepiej w takis sposób jak w masażu ruch fortepianowy, bo jak będziemy trzeć to się zwałkuje, ten sposób sprawdza sie lepiej na matowych podkładach bo wtedy nie trzeba dużo pudru i pózniej coś kremowego ładnie się łączy

a co do tego co pisał eustaszek, pod róz też mozna, ale mnie wprawna ręka może zrobić sobie plamy

i tu wychodzi całe sedno makijażu - wszystkie reguły są zawsze trochę bez sensu bo są od nich jakieś odstepstwa, ta reguła że najpierw wszystko co mokre czy tłuste a pózniej wszystko co suche wzieła się dlatego żeby przeciętna kobieta nie zrobiła sobie krzywdy (tak jest łatwiej poprostu) ale nie oznacza to że nie mozna inaczej - jezeli efekt finalny jest dobry to mozna robić co sie chce w tym właśnie jest artyzm.

ps: Chyba powoli dorastam do założenia swojego miejsca do prowadzenia kursów wizażu, bo wszędzie ucza tych reguł zamiast uczyć makijazystów mysleć, a oni póżniej te reguły puszczają w świat, zamiast tworzyć to odtwarzają - sorry za off top
Załóż szkołę, bardzo chętnię wezmę kilka lekcji. Niestety szkoły są na takim poziomie, że szkoda wspominać. Wyobraźcie sobie kadrę szkoły makijażu składającą się z kosmetyczek, grafików, rzeźbiarzy i ani jednego makijażysty Na szczęście jestem przekorna i jakoś zawsze staram się "sprawdzić" dany produkt/sposób jego użycia, a że CCB nie mam, to pytam.


Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Tak New York Apple jest

Pomysł z opakowaniami termoizolacyjnymi do celów kosmetycznych nie jest zły
Kanony kanonami, wiadomo to podstawa ale jeśli jakiś trik jest wart uwagi to czemu go nie stosować, tylko tak jak pisałam nie mam pojęcia czy róż położony na CCB zastosowane już na puder jest właśnie tym dobrym trikiem, zawsze można spróbować
A Ty może sprawdzałaś już tą metodę?

O i wszystko jasne dziękować

ps: ale to tak jak w każdym artystycznym zawodzie i potem większość absolwentów zostaje jak ja to mówię "rzemieślnikami" a tylko nieliczni mają to coś i osiągają dużo więcej ale to już wielki off jest
Ja sprawdzałam tylko róż w kremie na wykończoną twarz, ale efekt średnio mi się podobał


Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
na Coastal Scent jest i ostatnio widziałem na jakiejś polskiej stronce z półproduktami kosmetycznymi, chyba kolorowka.com

a widzisz, magnesiki rządzą a nie tasma
Biochemia Urody ma chyba krzemionkę
Magnesiki są the best
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-02, 22:24   #3920
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Polecam Shale, mój ukochany!!!
a o czego? Do Smoka?

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
z fajnych cieni do smoka Crystal - cudny satynowy jasny szary może nawet lekko srebrny z fioletową opalizacją, Retrospeckt - błyszczący szarawy beżyk, z lustrzaków ale nawet mimo tego go lubie bo na mokro jest piękny
Retrospecka maaaaam.... A Crystal - nie zrobi takiego efektu pobitego oka?

Cytat:
a pigmenty na policzkach i jak rozswietlacze to znam ci ja znam cudne efekty mozna użystać, najbardzie lubie odrobine Pink Opal na szczyty kości do różowych róż do policzków, efekt jak bo Moon Beam z Benefitu, Vanilka tez daje ładne efekt przez ta swoją złoto różowa satynową opalizację, do opalonych skór odrobina Your Ladyship ładnie iskrzy na złoto, niezły jest Revved-Up którym mozną nabłyszczać inne róże ale nie wybledza ich albo uzywac go zamiast różu na jasnych cerach, niezła jest Fuchsia szczególnie nałozona na inny matowy chłodny róż np:Mocha bardzo ładnie go ożywia, no i chyba najbardziej uniwersany pigment jako rożświetlacz, dla każdego, nieodżałowany Fairylite, i go wycofali
muszę spróbować z revved up...

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ojej, jaka szkoda... :->

co chwilę pragnę jakiegoś cienia... czy to się kiedyś skończy???

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
New York Apple jest
jest, jest ale mam wrażenie że straszliwie nierówno schodzi... trochę mi się to nie podoba jak na szminkę za taką kwotę...

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość

ps: Chyba powoli dorastam do założenia swojego miejsca do prowadzenia kursów wizażu, bo wszędzie ucza tych reguł zamiast uczyć makijazystów mysleć, a oni póżniej te reguły puszczają w świat, zamiast tworzyć to odtwarzają - sorry za off top

a może by tak podróże do innych miast Polski z kursami? i zniżki dla Wizażanek
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 22:39   #3921
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Załóż szkołę, bardzo chętnię wezmę kilka lekcji. Niestety szkoły są na takim poziomie, że szkoda wspominać. Wyobraźcie sobie kadrę szkoły makijażu składającą się z kosmetyczek, grafików, rzeźbiarzy i ani jednego makijażysty Na szczęście jestem przekorna i jakoś zawsze staram się "sprawdzić" dany produkt/sposób jego użycia, a że CCB nie mam, to pytam.

Ja sprawdzałam tylko róż w kremie na wykończoną twarz, ale efekt średnio mi się podobał

Biochemia Urody ma chyba krzemionkę
Magnesiki są the best
Z Twojego kursu Kamilu sama bym chętnie skorzystała

Ciekawe zestawienie zawodów jak na szkołę makijażu

Ja ani CCB ani różu w kremie nie mam, więc i nie miałam okazji sprawdzić tego triku ale wszystko przede mną

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
muszę spróbować z revved up...
próbuj

Cytat:

co chwilę pragnę jakiegoś cienia... czy to się kiedyś skończy???
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 22:45   #3922
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ja sprawdzałam tylko róż w kremie na wykończoną twarz, ale efekt średnio mi się podobał
a spróbój dać nieco mniej pudru, róż rozgrzej na palcach, tak jakbyś je chciała ubrudzić, a póznie delikatnie wklepuj w policzki, oczywiście to nie jest sposób dla tych co lubia modelować twarz rózem, za to świetnie sprawdza się do robienia świezych rumienców, na początek dla wprawy możesz dokładnie nałozyć w ten sam sposób róz prasowany zamiast pędzlem to palcami

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Retrospecka maaaaam.... A Crystal - nie zrobi takiego efektu pobitego oka?
nie, bo on jest jasny, na moc jak vex
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 22:47   #3923
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Retrospecka maaaaam.... A Crystal - nie zrobi takiego efektu pobitego oka?
on jest delikacikiem, krzywdy sobie nim nie zrobisz

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
a spróbój dać nieco mniej pudru, róż rozgrzej na palcach, tak jakbyś je chciała ubrudzić, a póznie delikatnie wklepuj w policzki, oczywiście to nie jest sposób dla tych co lubia modelować twarz rózem, za to świetnie sprawdza się do robienia świezych rumienców, na początek dla wprawy możesz dokładnie nałozyć w ten sam sposób róz prasowany zamiast pędzlem to palcami

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------



nie, bo on jest jasny, na moc jak vex
Ostatnio robiłam to z pigmiakami, róż w kremie też paluchami, ale on ma po prostu dziwny kolor ogólnie może to mało higieniczne/estetyczne, ale wolę nakładać kremidła palcami, równo się rozkładają
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 22:57   #3924
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

czy któraś z was chce coś z lądka ? bo mnie osób chce odemnie coś to moge zrobic zakupy dla jescze jednej osoby
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 22:57   #3925
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Dbaj o niego!!
będę

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
I co z CCB Pearl? Mów szybko, używasz? Lubisz?
mówię szybko.. używam, ale dopiero od niedawna.. lubię..
wklepuję go delikatnie w miejsca, które chcę rozjaśnić..
jak znajdę filmik na YT pod wpływem którego go kupiłam, to wrzucę

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Ja też muszę się w końcu wybrać ze swoimi pudełeczkami na wymianę i chyba wezmę Pretty Please i New York Apple
ja też chyba część swoich wymienię na Pretty Please.. spodobała mi się bardzo w czwartek

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ps: Chyba powoli dorastam do założenia swojego miejsca do prowadzenia kursów wizażu, bo wszędzie ucza tych reguł zamiast uczyć makijazystów mysleć, a oni póżniej te reguły puszczają w świat, zamiast tworzyć to odtwarzają - sorry za off top
ooo.. to ja pierwsza chętna jestem

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

a może by tak podróże do innych miast Polski z kursami? i zniżki dla Wizażanek
o toto.. ale nie ograniczajmy się tylko do Polski
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 22:59   #3926
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Naprodukowaliście się przez te kilka dni

Love Lace jest już w Polsce i będac dzisiaj w MACu obkupiłam się w to co chciałam+ to czego nie planowałam, ale samo wyszło Zdjęcia wrzucę jutro przy dobrym świetle W każdym razie Hypnotizing jest mój z czego się bardzo, bardzo ciesze

Odnośnie baz, ja używam Lumene i jest dobra, ale przymierzam się PP Urban Decay'a, żeby sprawdzić na właśnej skórze czy to rzeczywiście takie cudo
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 23:04   #3927
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
kolorowka.com
Rewelacyjna strona!

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
mówię szybko.. używam, ale dopiero od niedawna.. lubię..
wklepuję go delikatnie w miejsca, które chcę rozjaśnić..
jak znajdę filmik na YT pod wpływem którego go kupiłam, to wrzucę
szukaj, wrzucaj z chęcią obejrzę

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Naprodukowaliście się przez te kilka dni

Love Lace jest już w Polsce i będac dzisiaj w MACu obkupiłam się w to co chciałam+ to czego nie planowałam, ale samo wyszło Zdjęcia wrzucę jutro przy dobrym świetle W każdym razie Hypnotizing jest mój z czego się bardzo, bardzo ciesze

Odnośnie baz, ja używam Lumene i jest dobra, ale przymierzam się PP Urban Decay'a, żeby sprawdzić na właśnej skórze czy to rzeczywiście takie cudo
A w co się obkupiłaś
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 23:09   #3928
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Naprodukowaliście się przez te kilka dni

Love Lace jest już w Polsce i będac dzisiaj w MACu obkupiłam się w to co chciałam+ to czego nie planowałam, ale samo wyszło Zdjęcia wrzucę jutro przy dobrym świetle W każdym razie Hypnotizing jest mój z czego się bardzo, bardzo ciesze

Odnośnie baz, ja używam Lumene i jest dobra, ale przymierzam się PP Urban Decay'a, żeby sprawdzić na właśnej skórze czy to rzeczywiście takie cudo
opisz go proszę
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 23:10   #3929
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Zestaw pigmentów Cool z kolekcji świątecznej, cienie Pincurl, Hypnotizing i błyszczyk Utterly Discrete, wkład Paradisco i mam już listę na kolejne zakupy, czyli zamierzam kupić MSF i któryś z podkładów + wiecznie odkładany Deep Truth, Satin Taupe i Vex.

PS. Kasiu nie chcesz Fuschi'i takiej małej ?

No więc, Hypnotizing IMO ( opisuję w sztucznym świetle) jest brązowo-fioletowy z delikatnym odcieniem szarości, tonacja raczej neutralna, w kierunku chłodnej, lekko opalizuje na różowo, ale iskierkami nie taflą, to się chyba z angielska nazywa mauve TEN swatch bardzo dobrze oddaje kolor. Chciałam napisać, praktycznie identyczny jak środowy cień w paletce Soceress, ale po sprawdzeniu to ten sam cień
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2010-01-02 o 23:20
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 23:33   #3930
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Zestaw pigmentów Cool z kolekcji świątecznej, cienie Pincurl, Hypnotizing i błyszczyk Utterly Discrete, wkład Paradisco i mam już listę na kolejne zakupy, czyli zamierzam kupić MSF i któryś z podkładów + wiecznie odkładany Deep Truth, Satin Taupe i Vex.

PS. Kasiu nie chcesz Fuschi'i takiej małej ?

No więc, Hypnotizing IMO ( opisuję w sztucznym świetle) jest brązowo-fioletowy z delikatnym odcieniem szarości, tonacja raczej neutralna, w kierunku chłodnej, lekko opalizuje na różowo, ale iskierkami nie taflą, to się chyba z angielska nazywa mauve TEN swatch bardzo dobrze oddaje kolor. Chciałam napisać, praktycznie identyczny jak środowy cień w paletce Soceress, ale po sprawdzeniu to ten sam cień
no to boski jest
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.