Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-04, 09:57   #3121
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
no nie zapłaciłam...
wczoraj pomalowałam sie diorskinem i jednak różnica w kryciu mocna
dziś zaraz będę się malować jeszcze jeden raz ysl
to chyba największe refleksje na temat wydania stówy w moim życiu
ja też myślałąm spać nie mogłam ale wczoraj jeszczer az sprawdziałm YSL 04 i 05 i mi sie podobały odcienie dla mnie ok... rozprowadzenia też za to ten pudrowy efekt ....
ale nie usiadłam do komputera nie kupiłam...

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a zaoszczedzone 50 zl wydam na tru
a ja zaoszczędzona kase chcę wydać na bilety na open'er i lampę do aparatu .... i licze na premie w tym miesiącu

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Ale lyso na glownej stronie Tru Obawiam sie, ze teraz nie bedzie nic do polowy stycznia - wtedy pojawia sie nowe purchawy.A zadnych dodatkowych nie zrobia
ja wstałam z mysla ze 6 stycznia Boże Narodzenie dla prawosławnych...
ale na rosyjskiej stronie NIC
Nowy Rok dla Chinczyków też dopiero przed Nami....
no i walentynki... juz nei długo
na pewno do tego czasu na lampę odłozę

a Avatar 3D mi się podobał.. fabuął cienka....
ale las i stworzenia paprocie krople wody było parę fajych momentów...
ja polecam
i moim celem filmowym jest Terry Giliam i Parnasus tu zwiastun
(ale filmowo sie zrobiło)

pozdrawiam!
__________________


Edytowane przez st_ella
Czas edycji: 2010-01-04 o 09:59
st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 10:10   #3122
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
no nie zapłaciłam...
wczoraj pomalowałam sie diorskinem i jednak różnica w kryciu mocna
dziś zaraz będę się malować jeszcze jeden raz ysl
to chyba największe refleksje na temat wydania stówy w moim życiu
Jeżeli to ma być podkład tylko dla Ciebie to ja bym, nie kupowała
Chociaz jeżeli Tobie nie podpasuje to zawsze mozesz przeznaczyć go do malowania klientek


Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
mam nadzieje, ze bedziesz zadowolona z shimmera
ja jestem [zwlaszcza jak sie zobaczy w douglasie taki sam, tylko bez pedzelka, za 190 ]

juz lepiej bys zaplacila, bo sie jeszcze wrzodow nabawisz z tego stresu ale padlam z Twoich wczorajszych rozwazan na temat wyjscia do kina - dla mnie kosmetyki tez juz sie powoli staja waluta, na ktora wszystko przeliczam

ciekawe kiedy dotrze do mnie paczka z super kremem pod oczy, cieniami ysl i kredka do oczu
Pewnie Główny Celny w Warszawie przeżywa obleżenie, pracownicy widzą na biało-fioletowo

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Przeszukalam watek z zeszlego roku i Denny napisala wtedy 07.01.2009 , ze pojawily sie nowe promo na Tru - Unboxed Specials

Moze jednak cos tam dadza

Edit: A Albin odpisal, ze ma zablokowana strone i musi czekac do wieczora
Czyli jednak coś było w promocji
Spadek zamowień w styczniu pewnie spowoduje że będą musieli wymyślić nowe promocje
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 10:11   #3123
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

ja tez sie na Parnasusa szykuje i jeszcze na alicje w krainie czarow i nostalgie aniola
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 10:14   #3124
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcia pudru Joey NY, według mnie puderniczka to plastik, chociaż gruby i ładny. na zdjęciach widać jak odbija światło O samym pudrze duzo nie powiem bo mam tą białą wersję, miał nie bielić a bieli więc używałam go dość krótko, jest dość drobno zmielony i teraz jak nim pomaziałam to faktycznie przyjemny, wtapia się w skórę. Nie będę brać innego koloru bo poprawek w ciągu dnia chcę kupić Clinique. Aha ma zapach taki jakiś mocno talkowy ale może to tylko ten mój biały, ma duże ładne lusterko-jako prezent inny kolor faktycznie efektownie będzie wyglądało: ale czy dla Pani 50+ to sama nie wiem
Do torebki troszkę jednak ciężki-można ewentualnie użyć jako broni
a jako drapaczka do szyb myślę że będzie idealny
Ogólnie oceniam go na 4+
Dziękuję baaaaardzo



Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
ja
ja wstałam z mysla ze 6 stycznia Boże Narodzenie dla prawosławnych...
ale na rosyjskiej stronie NIC
Nowy Rok dla Chinczyków też dopiero przed Nami....
no i walentynki... juz nei długo
na pewno do tego czasu na lampę odłozę
!
padłam : hahaha:
__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 10:21   #3125
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

dziewczyny, miała któraś może mleczko do demakijażu niny ricci co teraz jest przecenione? bo kliknęłam je i ciekawa jestem
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 10:49   #3126
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że z tego sylwestra będę miała jakies znośne fotki to pokażne nowy kolor włosów
a problemy mam od niewłściwego trybu zycia a przede wszytkim jedzenia - od pewnego czasu królują fast foody oraz uzależniajace napoje typu coca cola i energetyki. A Tiger Mango z nowej serii Hawaii to już w ogole pychota, chciaż niezdrowa

ja tak samo chociaż parę lat temu szampony avonu mi służyły zwłaszcza te z serii naturals. Nie wiem czy to moje włosy sie stały bardziej wymagajace czy kosmetyki avon się zepsuły


No jak to gdzie wyczytałas? Na tym watku perfumowym za który posypały się ułamki karne
no to czekamy!
heh znam ten ból bo mój Tżt uwielbia MCdonaldsa itd i przez to tyle też przytyłam teraz będę musiała wypróbować Tigera Mango! może akurat faktycznie pychota jakaś to co teraz odwyk robisz od fast foodów i od gazowców? swoją drogą jakie to nieuczciwe, że wszystko co dobre tuszy i szkodzi! ja uwielbiam frytki! ale zaraz mam jakieś paskudy po nich na twarzy i brzuch wzdęty jakbym balonika nadmuchała...

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Też mi się tak wydaje, w zeszłym roku chyba tak było

To chyba normalny objaw truskawkowego uzaleznienia Ja jak widzę że auto listonosza stoi 50m odemnie przy blokach to juz mam stan najwyzszej gotowości. I co chwile biegam do okien i sprawdzam czy jeszcze stoi czy jedzie do mnie czy pojechało dalej bo do mnie nic nie było

Dla mnie od poczatku tony wypowiedzi MagKoni były drazniące, posty typu "jaka to ja jestem słodka miła i uczynna, z tym polecaniem i podpowiadaniem produktów i podsyłaniem linków" no a potem wyszlo szydło z worka na perfumach

Pomyślałam sobie (autentycznie ) że to przedstawiciel reprezentujący polski przemysł kosmetyczny - w szerokim pojęciu tego słowa- próbuje Nas nawrócic na zakupy w Polsce - jako że większość linków czy wypowiedzi rekomendowała rodzime perfumerie stacjonarne czy internetowe a te pare linków do Tru czy all to tak dla zmyłki zeby nie wzbudzac podejrzeń.
Teraz bardziej przychylam się do opinii dziewczym z perfumowego

---------- Dopisano o 02:23 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------

Upsss chyba kogoś chwilowo zablokowało
I kto nam tutaj będzie teraz poematy tworzył ..... "A te sedesy w kolorze jaśminu"......

mi się tylko nie spodobało jak MagKoni zrobiła zdjęcia swojej kolorówki- napisała to w poście na tru, że zaprasza do oglądania i ten sam post wkleiła na inny wątek....ale stwierdziłam, że nie będę tego komentować bo co jej napiszę? nie chwal się? i zaraz bym się i tak dowiedziała, że zazdrosna jestem
wszystko możliwe...ale chyba jak jest na prawdę to się nie dowiemy
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinie dotyczące Shimmer Brick Bobbi Brown w końcu zdecydowałam się na różowe i puder sypki Scott Barnes w kolorze Diamond Dust
Mam nadzieję, że będziesz zadowolona pędzelek faktycznie przyjemny i fajny do rozświetlaczy oraz modelowania

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Ale lyso na glownej stronie Tru Obawiam sie, ze teraz nie bedzie nic do polowy stycznia - wtedy pojawia sie nowe purchawy.A zadnych dodatkowych nie zrobia
a ja się cieszę zawsze to dni łaski dla portfela
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16241219]Swietny pomysl z tym zlotem. Na miejsce spotkania proponuje Wroclaw
GC oglosila upadlosc. We Wroclawiu zamkneli ja juz kilka miesiecy temu. Nie bylam bo obsluga wybitnie drazniaca.
Ty juz lepiej przestan z tym Popem
Ja tu wciaz na niego czekam a Tru nie ma. Za kazdym razem jak o nim slysze to mi sie go bardziej chce. Spac przez to po nocach nie moge. Radze przestan o nim wspominac. Zrozumiano ?

Mnie tez to fascynuje. Skoro Truskawa to taki syf, kila i mogila to dlaczego MagKoni pojawila sie w ogole na tym watku? Jedyne co zauwazylam to to, ze nie odpowiada na zadane pytania i wciaz wylicza, co kupila. Moze sie myle, ale odbieram to jako chwalenie i chec pokazania sie lepszym niz jest. To wrazenie nasililo sie po przeczytaniu watku o perfumeriach internetowych. Nie rozumiem jak mozna byc tak niegrzecznym i opryskliwym jak MagKoni. Wprost napisala wizazankom ze jest lepsza od nich bo w przeciwienstwie do niekotrych moze sobie pozwolic na zakupy w Sephorze . Wymadrzanie sie i obrazanie wizazanek dominowalo przez kilka stron. Jak twierdzi zal jej dziewczyn z tego perfumowego watku, bo jej zazdroszcza o nie maja nic do powiedzenia. Czytajac to myslalam, ze mi szczeka opadnie. Te dziewczyny wiedza chyba o perfumach prawie wszystko i wysmiewanie sie z jednej z nich, ze lubi odlewki bylo moim zdaniem nie na miejscu. Zalecala rowniez tym wizazankom wziecie sie do uczciwej pracy zamiast siedziec na lasce meza lub kochanka (dokladna parafraza). Szok po prostu. Nie rozumiem jak tak w ogole mozna bylo.
MagKoni namietnie zdaje nam relacje z tego co kupila, choc nikt nie pyta. Robi listy rzeczy, ktore powinnysmy kupic, choc nikt nie prosi. Non stop pisze o Sephorze i GC, choc to watek o Truskawce, ktora ona pogardza.
Nie bardzo juz to wszystko ogarniam...

Ja najgorsze problemy mialam gdy mi wlosy wypadaly. Glupia kupialm sobie szampon Vichy na wypadajace wlosy (ten czerwony). Wlosy nie przestaly wypadac, ale nabawilam sie lupiezu tlustego. ZA pierwszym razem myslalam, ze to przypadek, ale postanowilam dac druga szanse Vichy i znow to sie zdarzylo
Nie polecam. Znalazlam gdzies opinie o tym specyfiku, ktora wyszukalam dla Marioli. JEst gdzies w watku.
edit: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=475 prosze
[/QUOTE]
to poluj! pojawia się co jakiś czas na tru więc trzeba ciągle lookać. A jedna wizażanka kupiła na all i też jest zadowolona więc może tak upolujesz?
w sumie w większości takich sklepów są niemiłe ekspedientki... u mnie na 100% są takie!
heh no długaśnego posta walnęłaś, ale nie wiedziałam, że nasza nowa wizażanka takie rzeczy wypisywała! aż chyba muszę poszukać tego wątku i przeczytać!
Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
tak ja analizuje i nawet w oknie wypatruje jak jest "ta " godzina
też tak mam u mnie od 12 zaczyna się pilnowanie okna
ale teraz jest śnieg i listonosz mi już zapowiedział, że będzie samochodem te paczki przywozil, tak po 15, albo sama mam dyndać na pocztę
Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Polecam knige "Psychologiczne mechanizmy reklamy" Dariusza Dolinskiego

A ja czuje, ze teraz bedzie przerwa w promocjach
dziękuję
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 11:09   #3127
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
też tak mam u mnie od 12 zaczyna się pilnowanie okna
ale teraz jest śnieg i listonosz mi już zapowiedział, że będzie samochodem te paczki przywozil, tak po 15, albo sama mam dyndać na pocztę
kurcze oby dzis cos przyszlo
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-04, 11:10   #3128
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja tez sie na Parnasusa szykuje i jeszcze na alicje w krainie czarow i nostalgie aniola
Tak tak . I jeszcze na Sherlocka Holmesa

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny, miała któraś może mleczko do demakijażu niny ricci co teraz jest przecenione? bo kliknęłam je i ciekawa jestem
Nine przyszlosciowo odradzam. Koncern zaprzestal produkcji kolorowki i pielegnacji juz jakis czas temu.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no to czekamy!


mi się tylko nie spodobało jak MagKoni zrobiła zdjęcia swojej kolorówki- napisała to w poście na tru, że zaprasza do oglądania i ten sam post wkleiła na inny wątek....ale stwierdziłam, że nie będę tego komentować bo co jej napiszę? nie chwal się? i zaraz bym się i tak dowiedziała, że zazdrosna jestem
wszystko możliwe...ale chyba jak jest na prawdę to się nie dowiemy
Mam nadzieję, że będziesz zadowolona pędzelek faktycznie przyjemny i fajny do rozświetlaczy oraz modelowania


a ja się cieszę zawsze to dni łaski dla portfela

to poluj! pojawia się co jakiś czas na tru więc trzeba ciągle lookać. A jedna wizażanka kupiła na all i też jest zadowolona więc może tak upolujesz?
w sumie w większości takich sklepów są niemiłe ekspedientki... u mnie na 100% są takie!
heh no długaśnego posta walnęłaś, ale nie wiedziałam, że nasza nowa wizażanka takie rzeczy wypisywała! aż chyba muszę poszukać tego wątku i przeczytać!
Watek to "wiarygodne perfumerie internetowe". Interesujaca lektura.

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
kurcze oby dzis cos przyszlo
Ja to ambitnie czekam na paczke z 6. grudnia .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 11:13   #3129
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16245583]
Nine przyszlosciowo odradzam. Koncern zaprzestal produkcji kolorowki i pielegnacji juz jakis czas temu.

[/QUOTE]
wrr...to wtopiłam mam za swoje..mleczko kupuję już pół roku i pochytrzyłam na payota
ale kupiłam jeszcze kremik borghese, kredki lancome i samoopalacz Barnesa....może coś mi przypasi.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 11:14   #3130
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16245583]

Ja to ambitnie czekam na paczke z 6. grudnia .[/QUOTE]
ojej współczujetyle czekania moze dzis sie uda
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 11:21   #3131
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
wrr...to wtopiłam mam za swoje..mleczko kupuję już pół roku i pochytrzyłam na payota
ale kupiłam jeszcze kremik borghese, kredki lancome i samoopalacz Barnesa....może coś mi przypasi.
Nie zrozum mnie zle . Nie twierdze, ze to purchawa. Data moze jeszcze byc dobra. Po prostu na przyszlosc lepiej sie wstrzymac .

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ojej współczujetyle czekania moze dzis sie uda
Jakos w to watpie. Biorac pod uwage fakt, ze moje pieniadze wplacone w dniu zamowienia znalazly sie na Truskawie po dwoch tygodniach i moim mailu pelnym niezadowolenia to jakos sie nie ludze, ze szybko dostane paczke. Notabene musialam kupowac zapasowe prezenty (w paczce byly prezenty swiateczne) . Bede reklamowac ta paczke i chetnie im ja odesle.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-04, 11:26   #3132
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
kurcze oby dzis cos przyszlo
dostałam dwie paczki, ale nie z tru z all jedna z różem clinique aglow- będą testy a druga z kolczykami...ale...kupiła m sobie te same kolczyki, które kupiłam siostrze i ona ma wkładane i zaraz przy uchu a ja mam wiszące takie a ja takich niet lubię!
a paczki mam 4 ale po 15 dopiero będą na poczcie więc tata odbierze bo ja do Tżta jadę.... nie zobaczę od razu co jest w środku!
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16245583]Tak tak . I jeszcze na Sherlocka Holmesa

Nine przyszlosciowo odradzam. Koncern zaprzestal produkcji kolorowki i pielegnacji juz jakis czas temu.


Watek to "wiarygodne perfumerie internetowe". Interesujaca lektura.

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------



Ja to ambitnie czekam na paczke z 6. grudnia .[/QUOTE]

właśnie czytam
a swoją drogą muszę znaleźć jakiś wątek o podróbkach perfum sprzedawanych na all czy o sprzedawcach allegrowych, którzy mają podróbki.... bo z podziwu wyjść nie mogę, że allegrowicz, który sprzedaje podróbki perfum ma same pozytywy!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 11:27   #3133
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

a ja nie zapomne o Avatarze - bo 3D moim zdaniem rewelka, tylko moze brakowalo typowych scen realistycznych no ale wybaczam.
tresc rzeczywiscie calkiem "normalna " jak na kino no ale czego sie spodziewalyscie?albo rybki albo akwarium
poza tym tylko jeden film Camerona byl klapą - "Otchlan" jaks szmira podobnoz i myslke ze "Avatar" nia nie bedzie chociazby ze wzgledu na swietna muzyke, moim zdaniem sceny walki nie wcale za dlugie tylko dosc efektowne, moje oczy nie nadazaly za scenami i o to w koncu chodzilo
ps. a co to z film bez "zabili go i uciekl"

-------------------
mial ktos z Was jakis dobry korektor na cienie pod oczami?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 11:49   #3134
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16245755]
Jakos w to watpie. Biorac pod uwage fakt, ze moje pieniadze wplacone w dniu zamowienia znalazly sie na Truskawie po dwoch tygodniach i moim mailu pelnym niezadowolenia to jakos sie nie ludze, ze szybko dostane paczke. Notabene musialam kupowac zapasowe prezenty (w paczce byly prezenty swiateczne) . Bede reklamowac ta paczke i chetnie im ja odesle.[/QUOTE]
łe to sie nie dziwie, pechowa paczka

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dostałam dwie paczki, ale nie z tru z all jedna z różem clinique aglow- będą testy a druga z kolczykami...ale...kupiła m sobie te same kolczyki, które kupiłam siostrze i ona ma wkładane i zaraz przy uchu a ja mam wiszące takie a ja takich niet lubię!
a paczki mam 4 ale po 15 dopiero będą na poczcie więc tata odbierze bo ja do Tżta jadę.... nie zobaczę od razu co jest w środku!
ja jeszcze czekam na moja listonoszke
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 11:55   #3135
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

mi się tylko nie spodobało jak MagKoni zrobiła zdjęcia swojej kolorówki- napisała to w poście na tru, że zaprasza do oglądania i ten sam post wkleiła na inny wątek....ale stwierdziłam, że nie będę tego komentować bo co jej napiszę? nie chwal się? i zaraz bym się i tak dowiedziała, że zazdrosna jestem
wszystko możliwe...ale chyba jak jest na prawdę to się nie dowiemy
Mam nadzieję, że będziesz zadowolona pędzelek faktycznie przyjemny i fajny do rozświetlaczy oraz modelowania

heh no długaśnego posta walnęłaś, ale nie wiedziałam, że nasza nowa wizażanka takie rzeczy wypisywała! aż chyba muszę poszukać tego wątku i przeczytać!
od początku się przechwalała - też mnie to zaczęło jak Was wszystkie irytować, od razu myślałam że jest przedstawicielem handlowym albo coś w ten deseń Jednak styl jej wypowiedzi powodował, że miałam ją raczej za 12letnią dziewczynkę, ew. za lekko upośledzoną kobite
Ale jak przeczytałam wątek na perfumowym, to nie mogłam wyjść z szoku, naprawdę Aż spać poszłam przed 3

Miejmy nadzieję, że już tu nie wróci i nie będzie zaburzać spokoju
__________________



Edytowane przez Priyaa
Czas edycji: 2010-01-04 o 11:56
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 11:58   #3136
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a ja nie zapomne o Avatarze - bo 3D moim zdaniem rewelka, tylko moze brakowalo typowych scen realistycznych no ale wybaczam.
tresc rzeczywiscie calkiem "normalna " jak na kino no ale czego sie spodziewalyscie?albo rybki albo akwarium
poza tym tylko jeden film Camerona byl klapą - "Otchlan" jaks szmira podobnoz i myslke ze "Avatar" nia nie bedzie chociazby ze wzgledu na swietna muzyke, moim zdaniem sceny walki nie wcale za dlugie tylko dosc efektowne, moje oczy nie nadazaly za scenami i o to w koncu chodzilo
ps. a co to z film bez "zabili go i uciekl"

-------------------
mial ktos z Was jakis dobry korektor na cienie pod oczami?

Otchlan ogladalam chyba w podstawowce. Pamietam, ze nawet mi sie film podobal. Chwilami dosc bajkowy. Choc masz racje, sukcesem kasowym nie byl choc swoje zarobil (na czysto ponad 20 ml).
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 11:59   #3137
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

U mnie listonosz już był i 0 paczek z tru Może jutro ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 12:01   #3138
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
łe to sie nie dziwie, pechowa paczka

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------


ja jeszcze czekam na moja listonoszke
na pewno dzisiaj coś dostaniesz! trzymam kciukasy!
Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
od początku się przechwalała - też mnie to zaczęło jak Was wszystkie irytować, od razu myślałam że jest przedstawicielem handlowym albo coś w ten deseń Jednak styl jej wypowiedzi powodował, że miałam ją raczej za 12letnią dziewczynkę, ew. za lekko upośledzoną kobite
Ale jak przeczytałam wątek na perfumowym, to nie mogłam wyjść z szoku, naprawdę Aż spać poszłam przed 3

Miejmy nadzieję, że już tu nie wróci i nie będzie zaburzać spokoju
heh udzielała się w innych wątkach- w wątku o Sephorze napisała, że na wątku Truskawkowym jest jedna wizażanka, której robi zakupy koleżanka z Sephory ze zniżką i żeby się do tej wizażanki zgłosić to ona na pewno pomoże
faktycznie tutaj jeszcze jakoś się nie unosiła (nawet nie wiem dlaczego taka spokojna u nas była?) a na perfumowym to na prawdę szalała oj szalała!
zdenerwowałam się tylko jak zobaczyłam, że tutaj psioczy na shimmera Diora 001 a na innym wątku piszę, że taki fajny i poleca go wszystkim- nie lubię jak ktoś zmienia zdanie i na każdym wątku co innego pisze....
no, ale to jej sprawa co robi- też nie rozumiem tych przechwałek, ale niech się chwali- mi jakoś żal nie jest, że czegoś nie mam
w końcu jak chce coś kupić to mi moje Truskawkowe gwiazdy doradzą i zawsze kupię jakieś cudo!

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
U mnie listonosz już był i 0 paczek z tru Może jutro ?
szkoda...
ale pomyśl, że do jutra blisko!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 12:08   #3139
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
na pewno dzisiaj coś dostaniesz! trzymam kciukasy!
dzięki jak nie tru to może la senza przyjdzie
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-04, 12:15   #3140
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Witam Drogie Panie!
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16245583]
Watek to "wiarygodne perfumerie internetowe". Interesujaca lektura.
Ja to ambitnie czekam na paczke z 6. grudnia .[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
od początku się przechwalała - też mnie to zaczęło jak Was wszystkie irytować, od razu myślałam że jest przedstawicielem handlowym albo coś w ten deseń Jednak styl jej wypowiedzi powodował, że miałam ją raczej za 12letnią dziewczynkę, ew. za lekko upośledzoną kobite
Ale jak przeczytałam wątek na perfumowym, to nie mogłam wyjść z szoku, naprawdę Aż spać poszłam przed 3
Miejmy nadzieję, że już tu nie wróci i nie będzie zaburzać spokoju
O matko ale kwiatki na perfumowym, brrrr!
Faktycznie, w pewnym momencie zaczęłam się zastanawiać z jaką reklamą zaraz wyskoczy. Chaos w postach godny podziwu, to trza mieć fantazję albo przypalać dobry towar.
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
U mnie listonosz już był i 0 paczek z tru Może jutro ?
Chyba jest jakiś zator w naszych magazynach, czekam na paczkę z 14 czy 16 i nic Siedze jak na szpilkach bo to wspólne zamówienie Lip Fusionowe, OBY jutro ...
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 12:15   #3141
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Matko kochana jestem dopiero na 66 stronie a czytam od godziny 11.

Tydzień urlopu zaledwie a taaaaaaaaakie zaległości, że szok
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 12:29   #3142
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

A u mnie trio Stila i maseczka enzymatyczna A.Arpel Express
Nie mogę jednej rzeczy rozszyfrować jeśli chodzi o Stilę, więc jak któraś z Was dostanie, to się spytam

EDIT: Trio Stila -> boskość Ciekawe jak będzie z trwałością.

Edytowane przez monik@_monik@
Czas edycji: 2010-01-04 o 12:38
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 13:01   #3143
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a ja nie zapomne o Avatarze - bo 3D moim zdaniem rewelka, tylko moze brakowalo typowych scen realistycznych no ale wybaczam.
tresc rzeczywiscie calkiem "normalna " jak na kino no ale czego sie spodziewalyscie?albo rybki albo akwarium
poza tym tylko jeden film Camerona byl klapą - "Otchlan" jaks szmira podobnoz i myslke ze "Avatar" nia nie bedzie chociazby ze wzgledu na swietna muzyke, moim zdaniem sceny walki nie wcale za dlugie tylko dosc efektowne, moje oczy nie nadazaly za scenami i o to w koncu chodzilo
ps. a co to z film bez "zabili go i uciekl"


-------------------
mial ktos z Was jakis dobry korektor na cienie pod oczami?
my tak z mężem mówimu jak sa sceny że ktoś już dostał 5 kulek, 7 razy po gębie, spadł z 7 piętra, został zmiażdzony przez samochód ale nadal nic mu nie jest i walka trwa - taka scena zabili go już 5 razy ale dalej walczy i to nasze hasło na określenie końcówki filmu - albo jest fajna i zaskakująca albo "zabili go i uciekł"

fakt - przyznaję że te wszystkie stworzonka, kolory, robaczki w filmie fajne i ładne; treści osobiście sie nie spodziewałam i w sumie w ogóle nie chciałam iść na to do kina ale małż bardzo chciał, załatwił babcię do dziecia no to co miałam sie nie relaksować

pod oczy mam od kilku dni make up forever full cover - naprawde godny

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
A u mnie trio Stila i maseczka enzymatyczna A.Arpel Express
Nie mogę jednej rzeczy rozszyfrować jeśli chodzi o Stilę, więc jak któraś z Was dostanie, to się spytam

EDIT: Trio Stila -> boskość Ciekawe jak będzie z trwałością.
dostałam paczkę
i mam trio stila - co Cie intrygowało?
mnie zadziwiło że jest rozświetlacz który normalnie daje efekt nowojorskiej choinki - matko jk to sie świeci - co z tym robić?
brąz ładny - jutro będę się bawić i będę próbowac zmniejszyć sobie nos zobaczymy co wyjdzie

kredka lancoma cudna - mięciutka jak kajal stila, faktycznie wodoodporna bo pomazałam na łapce i tak mi zostało kolor ładny, ciemny;

szminka - no mamba jak nic - pychota !!!!
kolor nie wiem czy mi pasi bo mam dziś popękane usta i nawaliłam sobie na nie kremu i w sumie efektu pomadki nie sprawdziłam - jedynie smak
ale już chyba żałuje że nie zamówiłam jeszcze jakiejśc bardziej różowawej - bo ten peach to w pomarańcz mi wpada - kto pisał że ona ma coś z różem ??

aha]i oczywiście usiadłam do kompa z myslą - PŁACĘ za ysl
i co
i mi tu piszecie nie płać
więc znów będę z tym spać

ps. kocham mojego listonosza za to że tak szybko przynosi mi moje paczuszki

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Matko kochana jestem dopiero na 66 stronie a czytam od godziny 11.

Tydzień urlopu zaledwie a taaaaaaaaakie zaległości, że szok
jak sie nas na tydzień zostawia to potem trzeba cierpieć
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 13:02   #3144
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
kredka lancoma cudna - mięciutka jak kajal stila, faktycznie wodoodporna bo pomazałam na łapce i tak mi zostało kolor ładny, ciemny;
a jaki kolor klikałaś?
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 13:04   #3145
anakonda81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: pomorze zach.
Wiadomości: 60
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Dziewczyny, ja nie udzielam się na forum zbyt często, ale codziennie czytam co piszecie Postanowiłam wypowiedzieć się co do zachowania MagKoni - od początku bardzo mnie irytowała na tym forum, ale to co przeczytałam na wątku perfumowym to już masakra!!! Jak można tak się w ogóle zachowywać??? Ze swojego doświadczenia wiem, że wizażanki to fantastyczne dziewczyny, które zawsze służą pomocą, wiedzą bardzo dużo o kosmetykach i tą wiedzą dzielą się z takimi dziewczynami jak ja, które nie są zbytnio obyte, ale nie wstydzą się tego To na tyle, pozdrawiam wszystkie truskawkomaniaczki
anakonda81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 13:10   #3146
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja tez sie na Parnasusa szykuje i jeszcze na alicje w krainie czarow
ja rowniez

a wogole to odebralam paczke z zestawem stila and vanity fair, wyslana 23.12, u mnie byla juz 29.12, wiec biorac pod uwage swieta to super tempo
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 13:11   #3147
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

rany... moze ja tez dzisiaj dostane paczke???
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 13:13   #3148
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
a ja mam do Was pytanie troche z innej beczki
kilka z nas ( w tym ja ) załapało sie na błyszczyki cliniqua w promo ;
osobiście zakochałam sie w kolorze miss hibiskus i w sumie wszystkie inne leżą nieruszone ( no jeden jeszcze ruszony ale teraz nie pamietam który bo mało) a ten miss hib. mi sie kończy już i normalnie az mnie to stresuje
i tak pomyslałam - może którejś z Was akurat inny kolor z tych 8 mocno podszedł i by sie chciała wymienić? ( 1 oddałam ale pozostałe 6 właściwie nie ruszone poza testem patyczkowym )
ja co prawda nie mam Twojego wymarzonego, ale jakbys np zdecydowala ze masz za duzy zapas to chetnie bym przygarnela jeden od Ciebie
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 13:17   #3149
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
a jaki kolor klikałaś?
kasztanową
teraz oczywiście żałuję że jeszcze sobie jakiegoś fioletu nie wzięłam ...

Cytat:
Napisane przez anakonda81 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja nie udzielam się na forum zbyt często, ale codziennie czytam co piszecie Postanowiłam wypowiedzieć się co do zachowania MagKoni - od początku bardzo mnie irytowała na tym forum, ale to co przeczytałam na wątku perfumowym to już masakra!!! Jak można tak się w ogóle zachowywać??? Ze swojego doświadczenia wiem, że wizażanki to fantastyczne dziewczyny, które zawsze służą pomocą, wiedzą bardzo dużo o kosmetykach i tą wiedzą dzielą się z takimi dziewczynami jak ja, które nie są zbytnio obyte, ale nie wstydzą się tego To na tyle, pozdrawiam wszystkie truskawkomaniaczki
oj to idę zobaczyć co ona tam nawypisywała bo tyle piszecie o tym że sie ciekawa zrobiłam

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
ja co prawda nie mam Twojego wymarzonego, ale jakbys np zdecydowala ze masz za duzy zapas to chetnie bym przygarnela jeden od Ciebie
one są tak cudne konsystencjonalnie ( ale słowo stworzyłam chodzi mi o ich konsystencję) i tak pięknie sie na ustach trzymają że bez wymianki nie oddam
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 13:23   #3150
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
kasztanową
teraz oczywiście żałuję że jeszcze sobie jakiegoś fioletu nie wzięłam ...
ja wzięłam tą niby granatową, jestem jej strasznie ciekawa
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.