Clinique - kolorówka - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-03, 22:38   #1411
Nuitblanche
Rozeznanie
 
Avatar Nuitblanche
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 957
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
No to ja z prośba ostatnią.

Jak ktosik będzie zamawiał to dla mnie Clinique ten Madelaine pojedyńczy, proszę ten śliczny
Neoniu ale jego tymczasowo niet na truskawie. Ani na polskiej wersji, ani przez "myk amerykanski"
Nuitblanche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 22:38   #1412
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Clinique - kolorówka

Fotka gotowa, ale tak jak pisałam, odwagi brak ...no i dobrego sprzętu, bo to co mam jest kiepskiej jakości
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 22:40   #1413
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
oczywiście wypróbowałam go zaraz na powiekach, genialnie wygląda muśnięta nim skóra na misiowe maty
Bardzo dobry pomysl Ja tak samo robie z matowymi cieniami, ktore same w sobie bardzo lubie ale shimmery mnie podbily i klade je gdzie popadnie

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2008-01-03 o 23:07
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 23:14   #1414
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Bardzo dobry pomysl Ja tak samo robie z matowymi cieniami, ktore same w sobie bardzo lubie ale shimmery mnie podbily i klade je gdzie popadnie
ja mam tak samo

muszę tutaj przyznać, że klinikowe maty to JEDYNE matowe cienie, których używam i na dodatek lubię, z żadnej innej firmy maty nie pasowały mi, może to kwestia ich konsystencji właśnie
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 23:18   #1415
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Nie sa plaskie po prostu i to im sie chwali
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 00:59   #1416
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Z tych dostępnych w PL brudnoróżowy jest tylko 02, złamany brązem, pikny
Potwierdzam

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
W takim razie obadam go bliżej przy okazji
Tak mnie kuszą te maczki...
Obadasz i wpadniesz, jak ja, zobaczysz. Ale przynajmniej będę miała wsparcie w polowaniu na promocję Posy

*************
Przekopałam się dziś przez cały wątek, bom nagle zapragnęła mieć paletkę Clinique, ale że nie wiedziałam tak do końca, czego się po tych cieniach spodziewać, to musiałam się zagłębić. No i dalej do końca nie wiem, a na tą chwilę jestem uziemiona w domu i raczej wcześniej niż w sobotę nie wyjdę, a już bym chciała coś kliknąć
Powiedzcie mi zatem, czy te Klinikowe cienie są dobrze nasycone? Czy to raczej takie bladawce?

I jeszcze pytanko o podkład Perfectly Real. Wysępiłam w Sephorze próbkę 08, bo się nie mogłam z babką dogadać i jaśniejszego odcienia nie chciała mi wynaleźć uparcie twierdząc, że ten będzie ok. No i niby stapia się ładnie, ale jak go porównam z używanym dotychczas MaryKay Medium 100 czy nawet Full 200, to jest o wiele bardziej ciemny Na razie go co prawda testuję, ale chciałabym się dowiedzieć, który odcień będzie jaśniejszy, ale w tej samej tonacji, czyli raczej żółtej. Widziałam na stronie, że jest jeszcze nr 1, 2 i 4, ale z tych wzorników ciężko wydumać jakie te odcienie będą. Orientujecie się może?
mulier, może Ty mi coś doradzisz, jakiego odcienia szukać, bo gdzieś mi przemknęło, że chyba używałaś 2, 4 i 8 z tego podkładu, tylko coś mi cytat uciekł


A sama póki co jestem szczęśliwą posiadaczką korektora All About Eyes nr 1 i naprawdę go polecam, bo żaden inny tak pięknie sobie nie radził z moimi cienio-obwódkami. Teraz w końcu wyglądam jak człowiek.
Tak a propos, na Truskawie właśnie jest za 47zł http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=5895#5895
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 03:58   #1417
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Clinique - kolorówka

No dobra W końcu jednak zaczęłam zastanawiać się nad tymi cieniami Clinique (wstrętne kusicielki )

Trochę są za delikatne jak dla mnie, albo tak mi się zdaje.
Jednak postanowiła je wypróbować. Przeszukałam nasze Sephory- uuu słabiutki wybór tylko jedna czwóreczka w jakiś czekoladach, allegro też niewiele, to zobaczyłam w zakończonych aukcjach i znalazłam coś takiego jak na fotce.
Cena fajna bo 49zł. W opisie jest napisane, że to beże i brązy ale na fotce tak szczerze to dziwnie wygląda.
Więc chciałam zapytać czy macie lepsze zdjęcie takiego zestawu? Oraz gdzie można taki zdobyć? U nas w Sephorze też jest dostępne?

Z opisu aukcji:
- Colour Surge Eye Shadow Super Shimmer - 2 kolory- daybreak i rum spice.
- Colour surge Eye shadow Duo - 2 kolory - victorian pink duo light shade i beach plum duo purple shade.
- Colour Surge Eye Shadow Soft Shimmer - 2 kolory - lucky penny i sugar sugar
.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 292559005.jpg (76,6 KB, 84 załadowań)
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-04, 07:11   #1418
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Clinique - kolorówka

Dla mnie cienie klinikowe (mam dwie paletki) są delikatne. Nie wiem, może trafiłam na takie kolory, ale jak oglądałam inne paletki, to w sumie nie ma czegoś mocniejszego.
Ale wiadomo, co kto lubi Niemniej jednak w moim odczuciu Diora nie przebiją

A na korektor All about Eyes czekam z truskawy - zobaczymy, jak się będzie sprawować
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 08:41   #1419
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Clinique - kolorówka

ja też wczoraj dostałam paczki z truskawki
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 09:25   #1420
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Potwierdzam

I jeszcze pytanko o podkład Perfectly Real. Wysępiłam w Sephorze próbkę 08, bo się nie mogłam z babką dogadać i jaśniejszego odcienia nie chciała mi wynaleźć uparcie twierdząc, że ten będzie ok. No i niby stapia się ładnie, ale jak go porównam z używanym dotychczas MaryKay Medium 100 czy nawet Full 200, to jest o wiele bardziej ciemny Na razie go co prawda testuję, ale chciałabym się dowiedzieć, który odcień będzie jaśniejszy, ale w tej samej tonacji, czyli raczej żółtej. Widziałam na stronie, że jest jeszcze nr 1, 2 i 4, ale z tych wzorników ciężko wydumać jakie te odcienie będą. Orientujecie się może?
mulier, może Ty mi coś doradzisz, jakiego odcienia szukać, bo gdzieś mi przemknęło, że chyba używałaś 2, 4 i 8 z tego podkładu, tylko coś mi cytat uciekł

#5895
Bo widzisz ten podkład ma fantastyczne zdolności dostosowawcze
Ja jako pierwszy tez miałam własnie 08, był ok, ale jednak bardziej pasuje do kapke opalonej lub po prostu ciemniejszej skóry. Na truskawce własnie kupiłam 02...juz słabo go pamiętam, ale z penością na mnie w żaden róż nie wpadał, wręcz przeciwnie, własnie zabarwienie żółtawe miał. 01 nigdy nie miałam, ale to już chyba skrajnie jasny kolor, bo 02 był juz jasniuteńki. Kiedyś z powodu braków w palecie kupiłam własnie 04. Oczywiście był on kapkę ciemniejszy od 02, ale tez niczego z żółtawego zabarwienia nie stracił. 08 jest dośc ciemny (jak dla mnie) i mimo tego, że fajnie sie dostosuje brakuje w jego przypadku po aplikacji tego rozjaśnienia o ton cery, które ja uwielbiam. Powiem Ci tak, nie wiem czy dadzą Ci próbke 02 w sephorze, bo chyba z tego koloru mało testerów jak i samych produktów mają (pamietam jak i ja poszukiwałam tego testera). 04 chyba w ogóle w PL jest niedostępny. Ale jest jedno wyjście . Mam jeszcze PRM w kolorze 04. Podaj na PW adres a przeslę Ci próbeczkę, ale to dopiero w przyszłym tygodniu, jak dotre wreszcie na pocztę

Pamiętam, że najbardziej pasował mi 02, jakoś tak ewidentnie czynił mnie piękniejszą. 04 tez świetny, ale jak wiadomo....każda skóra lubi co innego.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 10:06   #1421
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja też wczoraj dostałam paczki z truskawki

a ja nie dostałam jeszcze
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-04, 10:13   #1422
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
a ja nie dostałam jeszcze
dostaniesz, dostaniesz może nawet dzisiaj
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 10:16   #1423
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja też wczoraj dostałam paczki z truskawki
Agnieszko, a kiedy składałaś zamówienie?
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 10:20   #1424
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez chocolatka Pokaż wiadomość
Agnieszko, a kiedy składałaś zamówienie?
tydzień temu , w piątek

__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 10:26   #1425
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
tydzień temu , w piątek

dziękuję
Zamówiłam czwórkę Plum Seduction i już się nie mogę doczekać (ale pewnie dojdą dopiero na pocz. przyszłego tygodnia).
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 10:54   #1426
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Clinique - kolorówka

Eh a ja kupiłam podkład, puder sypki i paletkę:eyes and lips.Ale niestety nie mam jak Wam sie na razie pochwalić bo bagaż pojechał sobie gdzieś w świat a tam był kabel od aparatu Mam nadzieję, że dzisiaj, najpóźniej jutro oddadzą
Bo ja nawet pomaziać sięcieniami boję żeby potem na zdjęciach wam jakiś mazianych nie pokazywać
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 10:59   #1427
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Niestety dzis mnie listonosz olal i nie przytargal czworki sliwek

Za to na Truskawie pojawily sie znow cienie tubkowe -
http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=4571#4571
Cale "szczescie", ze nie ma zielonego i liliowego

SiSley wklejona przez ciebie paleta byla juz pokazywna na tym watku, poszukaj, bo "tamto" zdjecie ma lepiej uchwycone kolory, rzeczywiscie sa ta brazo-beze, ogolnie ciepla tonacja.

I tak, kolejny raz potwierdzam\uswiadamiam i uczulam - kliniki to cienie w przewazajacej ilosci, do dziennego, delikatnego i stonowanego makijazu, mozna je "podkrecic" nakladajac je pacynka zamiast pedzlem ale to tylko w przypadku tych ciemniejszych kolorow, jasne nakladane pedzlem staja sie po prostu przejrzyste\transparentne .
Mnie to jak najbardziej odpowiada ale rozumiem, ze wiele osob woli bardziej zdecydowany makijaz, wiec nie namawiam na sile. Jedyne, co moze zachecic kazdego bez wzgledu na preferencje, to niewatpliwa trwalosc, zadnego przecierania sie i walkowania cieni w zalamaniu powieki
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 10:59   #1428
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Eh a ja kupiłam podkład, puder sypki i paletkę:eyes and lips.Ale niestety nie mam jak Wam sie na razie pochwalić bo bagaż pojechał sobie gdzieś w świat a tam był kabel od aparatu Mam nadzieję, że dzisiaj, najpóźniej jutro oddadzą
Bo ja nawet pomaziać sięcieniami boję żeby potem na zdjęciach wam jakiś mazianych nie pokazywać
ja też

__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 12:08   #1429
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

Ale wybór kolorów

http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=4720#4720
Graphite

Vril, ty niezmiennie zadowolona z tego zestawu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 03219080402.jpg (42,1 KB, 15 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-04, 13:02   #1430
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
I tak, kolejny raz potwierdzam\uswiadamiam i uczulam - kliniki to cienie w przewazajacej ilosci, do dziennego, delikatnego i stonowanego makijazu, mozna je "podkrecic" nakladajac je pacynka zamiast pedzlem ale to tylko w przypadku tych ciemniejszych kolorow, jasne nakladane pedzlem staja sie po prostu przejrzyste\transparentne .
Mnie to jak najbardziej odpowiada ale rozumiem, ze wiele osob woli bardziej zdecydowany makijaz, wiec nie namawiam na sile. Jedyne, co moze zachecic kazdego bez wzgledu na preferencje, to niewatpliwa trwalosc, zadnego przecierania sie i walkowania cieni w zalamaniu powieki

tak, tak i jeszcze raz tak zgadzam się w zupełności
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 13:08   #1431
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Ale wybór kolorów

http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=4720#4720
Graphite

Vril, ty niezmiennie zadowolona z tego zestawu?
a one koncystencja i własciqwościami jakie cienie przypominają HI czy CS ?
Napiszcie coś o nich proszę....w porównaiu np. do CS
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 13:26   #1432
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

O cizus, jak ja moglam to dzisiaj minac Mignelam tylko jednym okiem, bo od ostatniego wysypu tylko jeden kolor byl.

Majade, aplikator do kreski jest mistrzostwem akcesoryjnym, a ciemny cien jest paradoksem klinikowym, bo smiem twierdzic, ze zawiera sam pigment - kreska wychodzi dowolnie cienka ale za to w konkretnym kolorze i zapewniam, ze bedzie siedziec chocby dobe, nie tak jak konturowki, ktore badz, co badz sa bardziej "kremowe".
Moj Blue Velvet to jasny golebi, satynowy i prawdziwy granat, zadne szaroscie, czy morskie tony, najprawdziwszy marynarski granat, jak z munduru i dokladnie tak wyglada na oku Oczywiscie mozna go uzywac rowniez jako cienia na cala powieke, badz do wycieniowania kacika, bardzo przyciemnia.
Jeden minus, ten ciemny czasem mi sie odbija na powiece ale wychodzi to dokladnie w zalamaniu, wiec albo tego nie widac albo po prostu sprawia, ze mam bardziej podkreslone oko, tudziez specjalnie wycieniowane w zalamaniu
Teraz mam zagwozdke, najpierw chcialam prawie wszystkie kolory, potem zrezygnowalam, a teraz wiem, ze jak nie wezme bodaj grafitow, to bede sobie plula w brode
Aha, wazna uwaga - cienie pochodza z kolekcji wycofanej najmarniej 3 lata temu (moje sa az z 2003 z tym, ze nic im nie jest i zachowuja sie jak wszystkie swieze kliniki, zamawiane byly na Truskawie wlasnie).

Podsumowujac - bardzo dobra paleta dwojek ale nie namawiam, niech kazdy przemysli zakup.
Na plus - swietne zestawienia kolorow, genialny "zaostrzony" aplikator, super-hiper-napigmentowany ciemniejszy odcien w palecie.
Na minus - moze sie odbijac kreska zrobiona ciemnym cieniem, nie fajna data.

Cytat:
Napisane przez mulier
a one koncystencja i własciqwościami jakie cienie przypominają HI czy CS ?
Napiszcie coś o nich proszę....w porównaiu np. do CS
Sa bardzo podobne do CS, jasniejszy to jakby Soft Shimmer, a ten ciemny przypomina serie Velvet. Zaraz porownam sklady, bo mam opakowania i napisze, czy to dokladnie to samo.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 13:33   #1433
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
I tak, kolejny raz potwierdzam\uswiadamiam i uczulam - kliniki to cienie w przewazajacej ilosci, do dziennego, delikatnego i stonowanego makijazu
Też tak uważam, myślałam że tylko mi się zdaje ale widzę, że jednak nie.
Rzeczywiście jak testowałam w perfumerii to kolory ładne ale delikatne.
(dziękuję Vril za odpowiedź )


EDIT:
Ale pierdoły z Was
Dopiero kilkanaście stron wcześniej znalazłam, chyba to te same:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6128175
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6196793

Całkiem ładne....
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 13:38   #1434
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Clinique - kolorówka

Aha, jeszcze odnośnie cieni klinikowych - myślę, że to też będzie zależeć od kolorytu cery.
Wy to w większości chyba bardzo jasne jesteście, nie?
NIe żebym była jakaś ciemna, ale filtrów nie stosuję, czasem się opalam, więc powiedziałabym, że "pyszczek" mam przeciętny, ani jasny ani ciemny. I te wszystkie brązo-szarości klinikowe z moich obu paletek na moich oczach po prostu giną. Owszem, dzięki temu, że cienie są błyszczące i świetliste, fajnie rozświetlają powiekę, widać, że powieka jest czymś pomaziana, ale z kolorem to tak krucho
Czy ktoś potwierdzi bądź zaprzeczy?

A te nowe dwójki bardzo fajne są, zwłaszcza dzięki temu linerowi.
Ale na razie muszę oszczędzać
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 13:38   #1435
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Ale wybór kolorów

http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=4720#4720
Graphite

Vril, ty niezmiennie zadowolona z tego zestawu?
Czy jest gdzieś wzornik kolorów tych cieni? Na truskawkowych fotkach niewiele widzę .
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 13:47   #1436
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość

Majade, aplikator do kreski jest mistrzostwem akcesoryjnym, a ciemny cien jest paradoksem klinikowym, bo smiem twierdzic, ze zawiera sam pigment -
Teraz mam zagwozdke, najpierw chcialam prawie wszystkie kolory, potem zrezygnowalam, a teraz wiem, ze jak nie wezme bodaj grafitow,

Podsumowujac - bardzo dobra paleta dwojek ale nie namawiam, niech kazdy przemysli zakup.
no nieee! Ja już wiem , jak to "nie namawiasz"

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Rzeczywiście jak testowałam w perfumerii to kolory ładne ale delikatne.
Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Aha, jeszcze odnośnie cieni klinikowych - myślę, że to też będzie zależeć od kolorytu cery.
Wy to w większości chyba bardzo jasne jesteście, nie?
Są w sumie jasne i delikatne tak. Gothic - ja potwierdzam Ciemne smoky i czeń na oku to nie dla mnie. Klinikowe cienie dają kolor, lekki połysk i są super naturalne.
No i jest to kwestia upodobań - rozumiem , ze dziewczyny, które lubią mocno zaakcentowane oczy mogą czuć niedosyt przy klinikach
Ale tak, jak pisze Mulier ponizej - zapewne triki i sztuczki pozawalają wykrzesać różne opcje z kliników - ja ich nie znam i nie stosuję. No i wybieram raczej jasne zestawy.

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Czy jest gdzieś wzornik kolorów tych cieni? Na truskawkowych fotkach niewiele widzę .
Własnie, Vril, jest?


Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Ale pierdoły z Was
Ale czemu?
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 13:51   #1437
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Clinique - kolorówka

Dziewczyny ja wielbię smoky i czerń i tez w kliniku sie lubuję. Dużo zalezy od sposobu aplikacji i doboru konkretnych kolorów. Klinique ma w swojej ofercie chyba pełna game kolorów i kazdego może zadowolic. Dla wzmocnienia kolorystycznego efektu polecam bazę i pacynkę, efekt murowany. Ja np czesto rozjaśniam okolice, czy tez robie podkład pedzelkiem pacynka natomiast wykańczam i mam to co chcę
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 14:06   #1438
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Aha, jeszcze odnośnie cieni klinikowych - myślę, że to też będzie zależeć od kolorytu cery.
Bardzo mozliwe, ja jestem jasna i kazdy pastel na mnie widac, a co tu dopiero o brazach mowic.

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Czy jest gdzieś wzornik kolorów tych cieni? Na truskawkowych fotkach niewiele widzę .
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Własnie, Vril, jest?
Nie ma Uznalam na samym poczatku, ze nie ma sensu robic palet kolorow produktow juz wycofanych z oferty (male prowdopodobienstwo, ze pojawia sie takim hurtowym rzutem jak teraz). Dla uspokojenia dodam, ze na Truskawie sa wszystkie dwojki z tej serii, wiecej nie ma. Z tego, co widze kolory sa bardzo wiernie oddane - porownujac moj egzemplarz i zdjecia z ebay.

Cytat:
Napisane przez majade;
no nieee! Ja już wiem , jak to "nie namawiasz"
Ale o co chodzi Sama wczoraj lecialas na szaraki, to masz, wykraklas, to twoja wina\zasluga (odpowiednie skreslic)

Mulier, sprawdzilam sklady, te dwojki sa z serii High Impact.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 14:11   #1439
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość

to masz, wykraklas
Ale nie chciałam, naprawdę. I w dodatku tamte są super shimmer a te soft więc też różne. Zdecydowałaś się, bierzesz tego szaraczka grafitowego?
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 14:14   #1440
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Clinique - kolorówka

Dziewczyny, czy któraś z Was zetknęła się z tymi błyszczykami => http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=4579#4579
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.