Tropical Islands - największa w Europie tropikalna wyspa pod Berlinem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-14, 15:41   #31
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Tropikalna wyspa pod Berlinem

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Ja to się od roku wybieram.
Co do ceny to faktycznie, zwłaszcza jak się jeszcze dojazd doliczy i ewentualnie nocleg.
teraz policzylam ze srednio dwie osoby (nocleg w namiocie) na samej wyspie wydadza ok 150-200euro no i dojazd.....

w moim wypadku ok 500zl na paliwo

czyli 900zl jak nic no bo jeszcze po drodze cos zjesz gdizes wjedziesz
a to tylko dwa dni

chyba lepiej dolozyc 1000zl i pojechac na tydzien np do Grecji...
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 17:33   #32
Ewiszon
Przyczajenie
 
Avatar Ewiszon
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 20
Tropical Islands

hej ;*

pytania odnośnie Tropical islands

1.Byliście kiedyś tam ?
2.Jak wrażenia ?
3. drogo tam jest ?
4.jakie atrakcje was zaciekawiły


pozdrawiam
Ewiszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 15:40   #33
anka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Azja
Wiadomości: 32
Dot.: Tropical Islands

Cytat:
Napisane przez Ewiszon Pokaż wiadomość
hej ;*

pytania odnośnie Tropical islands

1.Byliście kiedyś tam ?
2.Jak wrażenia ?
3. drogo tam jest ?
4.jakie atrakcje was zaciekawiły


pozdrawiam
Hej,
Byłam tam w zeszłym roku, Niestety w tym czasie byly ferie jesienne w Niemczech, było więc bardzo tłoczno. Jednak przyjemnie było spędzić trzy dni w niemieckich tropikach. Nie polecam jednak dluższego pobytu, obiekt jest dość duży, ale po dwóch dniach można go odkryć wzdłuż i wszerz. Idealne miejsce na weekend.
anka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 20:15   #34
Ewiszon
Przyczajenie
 
Avatar Ewiszon
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 20
Dot.: Tropical Islands

aha ja jadę z klasa ale tylko na jeden dzień i w dodatku na parę godzin .. da sie to wszytsko obejrzec w tak krotkim czasie?
Ewiszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 10:54   #35
anka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Azja
Wiadomości: 32
Dot.: Tropical Islands

W kilka godzin nie zdazysz na pewno sie wynudzić, ale powinno wystarczyć na wypróbowanie wszystkich atrakcji, no i nie zdążysz wydać dużo pieniędzy. Większość atrakcji jest bezpłatna, przed wyjazdem odwiedź ich strone internetową, wszystkie informacje dostępne są także w języku polskim. Udanej zabawy
anka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 11:41   #36
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Tropical Islands

Cytat:
Napisane przez Ewiszon Pokaż wiadomość
aha ja jadę z klasa ale tylko na jeden dzień i w dodatku na parę godzin .. da sie to wszytsko obejrzec w tak krotkim czasie?
bez przesady ,w gruncie rzeczy to wcale nie jest duzy teren,jest odpowiedni zrobiny aby stwarzal wrazenie wielkiego przez wysokosc i wnetrze z palmami

zobaczysz wszytsko ,spokojnie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 21:18   #37
Ewiszon
Przyczajenie
 
Avatar Ewiszon
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 20
Dot.: Tropical Islands

aha dzieki
Ewiszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 19:17   #38
maaddzziiaa
Zakorzenienie
 
Avatar maaddzziiaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 632
Dot.: Tropical Islands

Cytat:
Napisane przez Ewiszon Pokaż wiadomość
hej ;*

pytania odnośnie Tropical islands

1.Byliście kiedyś tam ?
2.Jak wrażenia ?
3. drogo tam jest ?
4.jakie atrakcje was zaciekawiły


pozdrawiam
Witaj

Odpowiem na pytania

1. Tak, byłam jakoś na początku zimy.
2. Hmm.. dla kogoś kto jeździł już po różnych aqua parkach i odwiedził cudowny aqua park w hotelu Gołębiewskim w Wiśle, Tropisan Island może nie zrobić wielkiego wrażenia. Może jestem maruda, ale nie wiem co tam tak wszystkich zachwyca. Gdy tylko tam weszłam zwróciłam się do TŻ "Co my tu będziemy robić"? I rzeczywiście.. szybko zaczęliśmy się nudzić. W jednym basenie woda zimna, poza tym ogólnie było mi tam zimno. Ogólnie nie wróciłabym już tam. Szkoda kasy.

3. Zależy jak na jaką kieszń ;] Jak dla mnie to drogo. Najbardziej przeraziła mnie obsługa.. totalna porażka. Stałam w kolejce po lody, myślałam, że jakoś dogadam się z panami za ladą po angielsku.. A tu niespodzianka.. nie mówiąc o tym, że panowie "lodziarze" nie potrafili wypowiedzieć podstawowych słów w języku polskim, to jeszcze po angielsku nie potrafili w zasadzie nic.. Zaczęli się na mnie wściekać i wkurzać, bo nie rozumiałam o co mnie pytają! Szok! Ja nie znam niemieckiego :/ Większość ludzi tam, to polscy turyści, więc obsługa powinna być chyba odpowiednio dobrana.. no cóż.. W Polse wymaga się od Nas znajomość języków a tam? Nie rozumiem.

4. Co mnie zachwyciło? Występy na scenie jakiś śmiesznych przebierańców i fajne rzeczy w sklepikach. To wszystko.
maaddzziiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 20:28   #39
Ewiszon
Przyczajenie
 
Avatar Ewiszon
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 20
Dot.: Tropical Islands

chcialabym porobic tam zdjecia ale tez troche skorzystac ze zjezdzalni i basenow . gdzie moglabym zostawic aparat tak by nikt mi go nie zakosil ?
Ewiszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 11:44   #40
maaddzziiaa
Zakorzenienie
 
Avatar maaddzziiaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 632
Dot.: Tropical Islands

Cytat:
Napisane przez Ewiszon Pokaż wiadomość
chcialabym porobic tam zdjecia ale tez troche skorzystac ze zjezdzalni i basenow . gdzie moglabym zostawic aparat tak by nikt mi go nie zakosil ?
W szatni
Możesz do niej wchodzić i wychodzić w każdej chwili.
maaddzziiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 16:06   #41
Ewiszon
Przyczajenie
 
Avatar Ewiszon
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 20
Dot.: Tropical Islands

yhym dzieki
Ewiszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-14, 16:38   #42
Sensuel
Wtajemniczenie
 
Avatar Sensuel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Danmark
Wiadomości: 2 760
Dot.: Tropikalna wyspa koło Berlina

Też chciałabym tam z mężem pojechać,ale szczerze pisząc to naczytałam się więcej negatywnych opini niż pozytywnych .I nie tylko na wizażu.
Mnie interesowałaby loża maharadży czy jakoś tak.I wypad raczej weekendowy. Ale płacąc tyle kasy i jechać tam tyle km i miałabym być rozczarowana to nie wiem czy nie lepiej dołożyć drugie tyle i pojechać na dłużej w inne ciepłe miejsce na świecie.
Sensuel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 19:57   #43
MagGonagal
Raczkowanie
 
Avatar MagGonagal
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 261
Dot.: Tropikalna wyspa koło Berlina

Byłam tam w grudniu z klasą, wyjeżdzalismy rano, potem dzień zwiedzaliśmy berlin a od 19:00-12:00 byliśmy na Tropicalnej Wyspie. Nie dajcie sie wrobic w takie cos - o 22 zamykane sa zjezdzalnie, o 1:00 baseny, zostaje tylko taki duzy przypominajace morze i w sumie nic nie ma i trzeba isc spac. Osobiscie nie pojechalabym tam drugi raz. Jest fajnie, ale bez rewelacji. Za to polecam Heide Park również w Niemczech, jest to park rozrywki i bardzooo chcialabym tam jeszcze raz pojechac ) Po tym czuje straszny niedosyt choc wyszlalam sie tam na 4 miesiace, w Heide parku cieszylam sie ze wracam do domu.
Pzdrawiama
__________________
"Nie pozwól nigdy, aby ktoś kto przychodzi do Ciebie,
odszedł nie stawszy się lepszym i radosnym. "
MagGonagal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 20:34   #44
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Tropikalna wyspa koło Berlina

wow, ale swietny pomysl! czy to naprawde wyglada na zywo tak dobrze jak na zdjeciach?
szkoda, ze nie ma nic takiego w UK ehh Tu to by sie dopiero przydalo
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 18:05   #45
kalista1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
Dot.: Tropikalna wyspa koło Berlina

Na zdjęciach wygląda rewelacyjnie...sporo jest opinii za i przeciw...chyba nie pozostaje nic innego jak tylko sprawdzić to osobiście
kalista1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 20:13   #46
kalwin13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 36
Dot.: Tropikalna wyspa koło Berlina

bylem tam kilka razy. Polecam jak najbardziej, jednak z kazdym kolejnym razem nudzi sie;/ Gdy jest dobra grupa znajomych, to naprawde fajne miejsce na odciecie sie od codziennego zgielku. Polowa ludiz tam, to chyba nasi rodacy:P
__________________
-------beauty is a thing that noone can describe-------
kalwin13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 22:38   #47
margaretiss
Raczkowanie
 
Avatar margaretiss
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: wrocław.
Wiadomości: 79
Dot.: Tropikalna wyspa koło Berlina

jeżeli jedzie się z fajnymi ludźmi to jak najbardziej polecam
jeżeli z nudnymi znajomymi to nie warto
__________________
Lloret <3
margaretiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 07:24   #48
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Tropikalna wyspa koło Berlina

Znajomi byli, dostaliśmy nawet od nich swego czasu bilety/zaproszenia na tę wyspę, ale z ich relacji wynika, że to rozrywka skierowana raczej dla emerytów, więc zrezygnowaliśmy Choć podobno lot balonem na wyspą jest niezły
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 18:05   #49
Kloe
Zadomowienie
 
Avatar Kloe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 195
Dot.: Tropikalna wyspa koło Berlina

Byłam parę lat temu, całkiem ładnie i przyjemnie polecam.
Kloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 13:20   #50
madiaa
Raczkowanie
 
Avatar madiaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 368
Dot.: Tropikalna wyspa koło Berlina

Nie byłąm, ale dużo o tym slysalam od ludzi którzy byli. Kiedys tez Panowie w Dzien dobr tvn sie o tej wyspie wypowiadali.

Slyszalam, ze w srodku jest bardzo drogo. Za kazda skorzystana atrakcje naliczaja pieniadze do biletu i po wyjsciu trzeba to oplacic.
Slyszalam tez ze fajnie, ale rewelacji nie ma. Na zdjeciach leppiej to wyglada niz w rzeczywistosci.

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez MagGonagal Pokaż wiadomość
Byłam tam w grudniu z klasą, wyjeżdzalismy rano, potem dzień zwiedzaliśmy berlin a od 19:00-12:00 byliśmy na Tropicalnej Wyspie. Nie dajcie sie wrobic w takie cos - o 22 zamykane sa zjezdzalnie, o 1:00 baseny, zostaje tylko taki duzy przypominajace morze i w sumie nic nie ma i trzeba isc spac. Osobiscie nie pojechalabym tam drugi raz. Jest fajnie, ale bez rewelacji. Za to polecam Heide Park również w Niemczech, jest to park rozrywki i bardzooo chcialabym tam jeszcze raz pojechac ) Po tym czuje straszny niedosyt choc wyszlalam sie tam na 4 miesiace, w Heide parku cieszylam sie ze wracam do domu.
Pzdrawiama
Heidi Park w Niemczech. A gdzie dokładnie?
madiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 11:13   #51
Patilove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 56
Dot.: Tropikalna wyspa koło Berlina

dołanczam sie do niektorych na forum, na dluzszy okres nie ma tam co robic, Heide Park jest 100 razy lepszy!!
Na TI jest nudno, rozumiem z 4 h mozna tam byc ale nie dluzej
Patilove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 18:44   #52
aderty
Przyczajenie
 
Avatar aderty
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 29
Dot.: Tropikalna wyspa koło Berlina

Ja byłam tam całkiem niedawno.
Bardzo symaptycznie, ciepło, można się wygrzać i wybawić jeśli ma się fajną ekipę.
Szczerze zakochałam się w Strefie Saun i Łaźń Parowych. Po prostu nieeeebo...
jest ich tam ok 15 o ile dobrze pamiętam. Na wszystkie chciałam chodzić po kilka razy. Dla Polaków było to dość krępujące, ale wchodzi się do wszytkich saun i laźń nago. ALe dość szybko można sie przyzwyczaić patrząc na nagich młodych Francuzów jak i na nagich niemieckich emerytów.
Jedzienie i napoje drogie. Niby nie można wnosić swojego prowiantu, ale nikt tego wcale nie pilnuje.
ja szczerze polecam. mozna przez chwile zapomniec o troskach dnia codziennego i przymrużając oczy poczuć się jak na tropikach!
aderty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 21:39   #53
Nadik
Przyczajenie
 
Avatar Nadik
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 6
Dot.: Tropikalna wyspa koło Berlina

Byłam całkiem nie dawno bo 13 marca i powiem szczerze że na dłuższą metę to by się tam nie wytrzymalo (przynajmiej w mojej opini) klimal wykańcza( szczególnie jak sie jest grupą i trzeba czekac pół godziny przed kasami aż cię wpuszczą, człowiek sie rozpływa... zdecydowanie ciekawiej jest nocą niż w dzień gdy już powłanczają się wszystkie światła - laguna wygląda super. My nie spaliśmy w namiotach tylko na leżakach jak wiekszoś zresztą ale i tak mimo wszysto za noc jest jakas tam dopłata naliczana. Jedzenie super chociaż drogie jeśli się jedzie indywidualnie. Jak policzyliśmy ile wychodzi taki pobyt na wyspie to wyszło nam jakies 50E za osobe( 25 E wstęp, 10- 15 E obiad, + dodatkowe atrakcje jak zjeżdżalnie czy sauny to od 3-6 E, i noc tylko nie wiem ile dokładnie )

Dobra rada dla wszystkich jak idziecie na obiad i dostajecie kubki za które jest kałcja (1.5 E) to nie można ich odkładać z taca na stojaki tylko trzeba odnieść kasjerowi albo oddać przy wyjściu bo inaczej tak wam nie zwrócą tej kałcji, potraktują to jak byś sobie zabrał ten kubek, a nikt nie informuje gdzie trzeba go oddać.
A no i największa wada jak dla mnie choć w dzień nie widoczna to ROBACTWO!!! po prostu gigantyczne karaluchy!!! W nocy z racji tego że nie wygodnie było nam na tych drewnianych leżakach przenieśliśmy się nad morze na plaże i naprawdę, niezbyt mila sytuacja gdy się przewracasz w nocy na drugi bok a tu ci wędruje taki wielkie czarne coś kolo głowy!

Mimo wszystko polecam jak taka chwilowa odskocznie od rzeczywistości

Edytowane przez Nadik
Czas edycji: 2009-04-17 o 21:44
Nadik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 18:43   #54
OlimpiaOna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 22
Dot.: Tropikalna wyspa koło Berlina

Wybieram się pod koniec czerwca na Tropikalną Wyspę k. Berlina i mam parę pytań:
  • Czy „przemycaliście” swój prowiant? Jeśli tak, to gdzie go spożywaliście, na plaży? Czy przemycenie piwa też wchodzi w grę? J
  • Jakie szafki tam są, tzn. ile rzeczy można ze sobą wnieść, tj. czy braliście jakieś koce?
  • Ostatnie pytanie, lecz ważne, jak wygląda tam sprawa wzięcia prysznicu? Czy są indywidualne kabiny, czy takie masowe?
OlimpiaOna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 23:18   #55
Nadik
Przyczajenie
 
Avatar Nadik
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 6
Dot.: Tropikalna wyspa koło Berlina

1) prowiant możesz na spokojnie na "legalu" ;p wnieść a nawet zjeść go przy obsłudze w szatni najlepiej, ale widziałam także ludzi któzy jedli przy lagunie czy na plaży i nik nie zwracał uwagi na to, natomiast z piwem radziła bbbym nie próbowaćc ( spore kary są)

2) Szawki swoją pojemnością dają dużo do życzenia( wąski słupek i półka ale osobiście jakoś wcisnełam tam małą wypchaną torbę sportową i śpiwór, jedynie jest niekiedy kłopot z otwieraniem i zamykaniem tych szafek z 15 min mozna się niekiedy pomęczyć jak nie ma obsługi w pobliżu :/

3) Prysznice tak jak pisalaś kabiny masowe

Edytowane przez Nadik
Czas edycji: 2009-06-21 o 23:20
Nadik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 19:11   #56
cipcipcip
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 488
Dot.: Tropical Islands

A ja mam pytanie do Was czy organizowane sa jakieś wyjazdy np. z Poznania ? Czy trzeba dojechac tam na własną ręke?
__________________
<3
cipcipcip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 03:25   #57
Kessie71
Raczkowanie
 
Avatar Kessie71
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 59
Dot.: Tropical Islands

Nie wiem, ale również byłabym zainteresowana
Kessie71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 14:28   #58
Amer Comme Chicotin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: Tropical Islands

Ja właśnie niedlugo się tam wybieram, fajnie,że znalazłam ten wątek, bo zastanawiałam się właśnie czy mogę wnieść swoje jedzenie i też zastanawiało mnie to, bo jadę tylko we dwie osoby czy bede mogla zostawic aparat w szafce. Czy mogłaby ktoras z Was, ktora tam była powiedziec, czy to jest na 100% bezpieczne, czy tam ktos pilnuje, bo boje sie zeby mi nic nie skradziono.. Teraz jest zima mam nadzieje,ze sie zmieszcze ze wszystkim do tej szafki, i fajnie ze mozna tam chodzic caly czas bo jak tylko we dwojke jedziemy to jak bedziemy szli sie kapac to mozna w szafce wszystko zostawic A bałam się wlasnie o ten aparat. Dziewczyny powiedzcie jeszcze czy parking jest platny??????
I na ich stronce pisze,ze jest doplata za noc 10 euro, ale od ktorej godziny jest naliczana? bo chcemy jechac rano i zostac do wieczora, tak zebym juz nie musiala placic tej doplaty a nie ma informacji od ktorej godziny ja naliczaja.. I jeszcze jedno pytanie, czy jesli kupie bilet kombi czyli na strefe tropikalna i strefe saun to moge chodzic do tych saun i juz nic nie place?
Czy do sauny nie moge wejsc w stroju? Wtedy mam go zostawic w szatni czy gdzie? :P I jeszcze jedno czy ogolnie chlopak moze wejsc w spodenkach jak sie zasloni recznikiem czy musi zdjac:P
Odpowie mi ktos
__________________
-Gdzie są ludzie? - zaczął znowu Mały Książę. - Czuję się trochę osamotniony w pustyni ...
-Wśród ludzi jest się także samotnym - rzekła żmija.

Antoine de Saint-Exupery "Mały Książę"


Najpiękniejszych chwil w zyciu nie zaplanujesz. One przyjdą same.
Amer Comme Chicotin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 18:23   #59
whoaboa
Zadomowienie
 
Avatar whoaboa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 486
Dot.: Tropical Islands

Cytat:
Napisane przez Amer Comme Chicotin Pokaż wiadomość
Czy do sauny nie moge wejsc w stroju?
na calym terenie saun obowiazuje zakaz noszenia kostiumow kapielowych

Edytowane przez whoaboa
Czas edycji: 2009-12-28 o 18:25
whoaboa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 22:52   #60
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Tropical Islands

wyszukiwarka nie gryzie
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=113426
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-26 14:15:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:16.