Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-23, 12:42   #811
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość

Tylko sie nie śmiać nie testowałem nigdy PI, dlatego że w opakowaniu wygląda tak troche szarawo, jakos to mnie odrzuca, nie mogę sie przełamać
Broń Boże, nie śmieję się. Szukam po prostu jakiegoś rozświetlacza na policzki. Chciałam Laurę M. ale jej skład mnie skutecznie zniechęcił.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 12:46   #812
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość

jak i opinią o Biochemii - naprawdę warto poczytać, i zaoszczędzić mnóstwo kasy, a przede wszystkim zaoszczędzić skórze twarzy niemiłych niespodzianek!
Majade - mam nadzieję, że wybaczysz to podczepienie , ale napisałabym to samo


Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość

Też tam trochę zerkałam i zauważyłam,że wszystkie kremy-cuda z wyższej półki są solidnie nafaszerowane różnymi świństewkami
Maju, a co mogłabyś polecić do cery 33-letniej, mieszanej, wymęczonej takimi właśnie kremikami?
Serenite ja jęczę i smęcę na temat rewelacji polskiej firmy AVA (nie bijcie) Akurat ja potrzebuję silnego naiwlżenia // natłuszczenia i mam obecnie ich emulsję mustela nawilżającą, Mariolka polecała super kremy z AA, rewelacyjne i skuteczne (z retinolem) kremy przeciwzmarszczkowe ma Avene (seria ystheal+) i to, co poniżej wpisała Alkapone


Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
jam nie Maja ale podczas lektury Biochemii robiłam sobie rozne sciagi, i kupowałam co polecaja
Uzywam Diroseal z Avene ze wzgl na retinol ale kuracja wymaga czasu, maseczki piękności z Dermiki (zwlaszcza te ktore zostawia sie na noc), Pollena-Ewa, Eva Natura Zioła Polskie, Krem intensywnie nawilżający na dzień i na noc z ekstraktem z melisy, kremy do naczynkowej cery z Flos-lek, Iwostin, z droższych jedynie DDML i Superdefense [/size][/font]Clinique. To te marki, ktore pamietam i moge polecic. Ale kazda skora reaguje inaczej, warto poszukac czegos pod kątem właściwosci swojej cery.

Cytat:
Według mnie jest to ewidentna próba ukrycia oznaczenia ery z jakiej pochodzi kolejna skamielina...

I to próba bardzo bezczelna
z tego co pamiętam to truskawa często to praktykuje zdarzały się dziewczynom wycięte, wyiksowane kody.


Asiu, illuminator jest naprawdę ładny a kolor jest wyjątkowy, na skórze absolutnie nie szaro-brunatno- bury, po prostu elegancki.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 12:50   #813
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Serenite nie chodziło mi o to , że Ty generalizujesz tak mi się poprostu napisało. Wiele bardzo złych opinii się słyszy, czasem właśnie od osób które generalizują problem (czyt: np. kosmetyczek, dermatologów, konsultantek) bardziej zainteresowanych uzyskaniem profitów ze sprzedaży kosmetyków lub dermokosmetyków lub leków konkretnych firm, których przedstawiciele przynoszą im kasę lub inne bonusy w zębach. Gotowi są opowiadać historie wyssane z palca, zazwyczaj wywołujące dreszcz emocji a klientki ze strachu łykają te opowieści i słono płacą za nowe, lepsze i ponoć zdrowsze cudo w słoiczku...

Tu znów ja też nie mogę generalizować bo napewno jest wiele kosmetyczek, dermatologow itp, którzy pomogli i wyleczyli wiele osób.
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 12:54   #814
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
tuszem się już pomalowałam i.. jestem ZACHWYCONA!
nie wiem z czego to wynika, może z tego że używałam już tuszów z grzebyczkiem i wiem jak zapanować nim nad moimi cieniaskami-rzęskami zrobiłam nawet zdjęcie ale niestety telefonem a on ani nie oddaje głębokiej czerni tego tuszu ani tego że w ogóle mam po nim rzęsy
Pięęęękne.

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Gratuluję !!! Dotarła dzis do mnie Rutilia Wypróbuje wieczorem Dziękuję!

Dzięki za informacje, dobrze że już dotarłaBedziesz zadowolona

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
"


Totalnieee unikalnyyy
Jezu, jaki piękny!
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 12:58   #815
marysiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Do mnie przyszedł dziś JT miss rose. wcale nie taka skamielina z niego, ma śliczny zapach i na ustach wyglada delikatnie, co mnie cieszy
marysiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 13:01   #816
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Według mnie jest to ewidentna próba ukrycia oznaczenia ery z jakiej pochodzi kolejna skamielina...

I to próba bardzo bezczelna
ja dzis dostalam spray kerastase, w ktorym kod jest zaklejony jakas tasma jescze nei mialam czasu zerknac, co si epod nia kryje... no bardzo jestem ciekawa. Jak wroce do domu to sprawdze i mam nadzieje, ze wlosy mi zostana na glowie po uzyciu...
A tak proba ukrycia kodu skamieliny w ten sposob, to raczej bardziej daje po oczach, niz zostawienie kodu w spokoju
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 13:04   #817
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Odebrałam dziś paczuszki z tru. m.in Total Lift Minceur Clarinsa i jestem powaznie zaniepokojona tym co zobaczyłam Próbowalam doszukac sie kodu na pudełku oraz tubie ale odnsze wrazenie,ze ktos celowo te kody wyciąl. Ponizej wklejam zdjęcia zgrzewy tubki na ktorej zazwyczaj są własnie kody oraz spód pudełka. Zostały wyciete tam 2 kawałki i zaklejone nalepkami Nie wiem co o tym wszystkim myslec...moze wy bardziej doświadczone będziecie wiedziały cos więcej


Bezczelne Truskawkojady! Napisz do nich koniecznie.
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 13:07   #818
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Według mnie jest to ewidentna próba ukrycia oznaczenia ery z jakiej pochodzi kolejna skamielina...

I to próba bardzo bezczelna
Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Koniecznie pisz maila z reklamacją, czyste oszustwo
Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Bezczelne Truskawkojady! Napisz do nich koniecznie.
no własnie tak pomyslalam...w dodatku pudelko tez wyglada jakby gdzies dlugo lezalo. Nie jest zniszczone ale czerwone krawędzie są powycierane do białosciPoprosilam juz wizaznke ktora robiła mi zamówienie o napsianie reklamacji. ale czy ją uznają? co za hamstwo
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 13:20   #819
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Odebrałam dziś paczuszki z tru. m.in Total Lift Minceur Clarinsa i jestem powaznie zaniepokojona tym co zobaczyłam Próbowalam doszukac sie kodu na pudełku oraz tubie ale odnsze wrazenie,ze ktos celowo te kody wyciąl. Ponizej wklejam zdjęcia zgrzewy tubki na ktorej zazwyczaj są własnie kody oraz spód pudełka. Zostały wyciete tam 2 kawałki i zaklejone nalepkami Nie wiem co o tym wszystkim myslec...moze wy bardziej doświadczone będziecie wiedziały cos więcej
Ale kicha!!
Pisz koniecznie reklamację. Nie daj za wygraną!
Ja dostałam dziś wreszcze odpowiedz w sprawie przeterminowanych samoopalaczy męskich, pytali czy kasa czy inny produkt. Chcę zwrot kasy, kilkadziesiąt złotych ale niech wiedzą, że takich akcji z ich strony nie można im darować.
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 13:23   #820
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Ale kicha!!
Pisz koniecznie reklamację. Nie daj za wygraną!
Ja dostałam dziś wreszcze odpowiedz w sprawie przeterminowanych samoopalaczy męskich, pytali czy kasa czy inny produkt. Chcę zwrot kasy, kilkadziesiąt złotych ale niech wiedzą, że takich akcji z ich strony nie można im darować.
No kicha straszna długo czekalaś na odp?
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 13:27   #821
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
jam nie Maja ale podczas lektury Biochemii robiłam sobie rozne sciagi, i kupowałam co polecaja
Uzywam Diroseal z Avene ze wzgl na retinol ale kuracja wymaga czasu, maseczki piękności z Dermiki (zwlaszcza te ktore zostawia sie na noc), Pollena-Ewa, Eva Natura Zioła Polskie, Krem intensywnie nawilżający na dzień i na noc z ekstraktem z melisy, kremy do naczynkowej cery z Flos-lek, Iwostin, z droższych jedynie DDML i Superdefense [/size][/font]Clinique. To te marki, ktore pamietam i moge polecic. Ale kazda skora reaguje inaczej, warto poszukac czegos pod kątem właściwosci swojej cery.

Dzięki
Zainteresowałam się Avene. Mam nawet ich książeczkę i widzę tu, że przy kremach jest zwykle uwaga-używać raz dziennie...Dlaczego i co w takim razie używać na dzień (gdzyż jest tu sugestia-najlepiej na noc)...Diroseal nie dla mnie, bo nie mam problemów z naczynkami i zaczerwienieniami. Fajnie wygląda Eluage, ale to na głębokie zmarszczki i utratę jędrności, a ja nie mam żadnych zmarszczek oprócz kilku mimicznych pod oczami... Może więc ten Ystheal+,na pierwsze oznaki starzenia... Czy ktoś używał i może mi cos więcej o nim powiedzieć?


Wiecie co, uświadomiłam sobie, że moja cera najlepiej wyglądała, jak serwowałam jej absolutne minimum Chyba nie służy jej zmasowany atak przeróżnych składników...


Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość



Serenite ja jęczę i smęcę na temat rewelacji polskiej firmy AVA (nie bijcie) Akurat ja potrzebuję silnego naiwlżenia // natłuszczenia i mam obecnie ich emulsję mustela nawilżającą, Mariolka polecała super kremy z AA, rewelacyjne i skuteczne (z retinolem) kremy przeciwzmarszczkowe ma Avene (seria ystheal+) i to, co poniżej wpisała Alkapone
Muszę przyjrzeć się tej Avie, choć norki absolutnie odpadają Nie mogłabym znieść takiego świństwa na mojej twarzy, nawet gdyby miało zdziałać cuda Ale wiem, że mają też inne serie Kremy Mariolki są już od dawna na mojej liście, muszę je przetestować..
Jakie mniej więcej ceny ma Avene? Maju, Ty używałaś Ystheal +? Nie uczulił Cię?

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Serenite nie chodziło mi o to , że Ty generalizujesz tak mi się poprostu napisało. Wiele bardzo złych opinii się słyszy, czasem właśnie od osób które generalizują problem (czyt: np. kosmetyczek, dermatologów, konsultantek) bardziej zainteresowanych uzyskaniem profitów ze sprzedaży kosmetyków lub dermokosmetyków lub leków konkretnych firm, których przedstawiciele przynoszą im kasę lub inne bonusy w zębach. Gotowi są opowiadać historie wyssane z palca, zazwyczaj wywołujące dreszcz emocji a klientki ze strachu łykają te opowieści i słono płacą za nowe, lepsze i ponoć zdrowsze cudo w słoiczku...

Tu znów ja też nie mogę generalizować bo napewno jest wiele kosmetyczek, dermatologow itp, którzy pomogli i wyleczyli wiele osób.

Zdaję sobie z tego sprawę, a jednak tak łatwo zamydlić mi oczy dobrą reklamą, ładnym słoiczkiem czy zapachem. Wciąż ulegam też magii lepszej marki, choć mam świadomość, że sama siebie oszukuję, bo już nie raz się rozczarowałam.
Muszę zrobić rewolucję w mojej pielęgnacji...
A Ty Kasiu, czego używasz?


Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
ja dzis dostalam spray kerastase, w ktorym kod jest zaklejony jakas tasma jescze nei mialam czasu zerknac, co si epod nia kryje... no bardzo jestem ciekawa. Jak wroce do domu to sprawdze i mam nadzieje, ze wlosy mi zostana na glowie po uzyciu...
A tak proba ukrycia kodu skamieliny w ten sposob, to raczej bardziej daje po oczach, niz zostawienie kodu w spokoju
Oj, coraz bardziej się zniechęcam do Truskawy

Uważam za śmieszne zatrzymanie mi przez Bytom Juicy Tubesa za 19 zł...
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 13:28   #822
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez marysiaaa Pokaż wiadomość
Do mnie przyszedł dziś JT miss rose. wcale nie taka skamielina z niego, ma śliczny zapach i na ustach wyglada delikatnie, co mnie cieszy
no hyba zaczne załowac że nie kupiłam skameniałego JT
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 13:33   #823
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Uważam za śmieszne zatrzymanie mi przez Bytom Juicy Tubesa za 19 zł...
no przesadzili... ale pewnie Ci go wzieli na przetrzymanie, bo uznali, ze taki z 2005 roku, to zbyt swiezy jak dla rasowej koneserki tru i musi jescze troche polezakowac
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 13:33   #824
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

A ja dziewczyny pochwalę się swoim dxisiejszym zakupem, z okazji brzydkiej pogody...hihihiih Kupiłam rozświetlający długotrwaly precyzyjny eyeliner w pędzelku firmy lancome. próbowałam zrobić zdjecie na ręku i oku i niestety nie wyszło. kolor taki metaliczny wpadający raz w nibieski , raz w fiolet - dla mnie śliczny. Ale ma jedne minus, bardzo źle mi się nim maluje, może poćwicze to lepiej mi będzie szło. Kupiłam tez piankę oczyszczającą z Lancoma. jak wypróbuje to wam powiem jaka jest. dostałam kupe próbek, znaczy jak na w miarę skromne zakupy całkiem mnie usatysfakcjonowali. po trzy pobki perfum plus dwa trzy kremy w douglasie, a w sephorze, 3 razy perfumy plus dwa kremy, plus podkład rozjśniający , no i ten idealist o ktorym pisalyście. I pzresympatyczny personel, musze przyznać.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 13:42   #825
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
no przesadzili... ale pewnie Ci go wzieli na przetrzymanie, bo uznali, ze taki z 2005 roku, to zbyt swiezy jak dla rasowej koneserki tru i musi jescze troche polezakowac
Probuję to sobie tak tłumaczyć To miło z ich strony

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
A ja dziewczyny pochwalę się swoim dxisiejszym zakupem, z okazji brzydkiej pogody...hihihiih Kupiłam rozświetlający długotrwaly precyzyjny eyeliner w pędzelku firmy lancome. próbowałam zrobić zdjecie na ręku i oku i niestety nie wyszło. kolor taki metaliczny wpadający raz w nibieski , raz w fiolet - dla mnie śliczny. Ale ma jedne minus, bardzo źle mi się nim maluje, może poćwicze to lepiej mi będzie szło. Kupiłam tez piankę oczyszczającą z Lancoma. jak wypróbuje to wam powiem jaka jest. dostałam kupe próbek, znaczy jak na w miarę skromne zakupy całkiem mnie usatysfakcjonowali. po trzy pobki perfum plus dwa trzy kremy w douglasie, a w sephorze, 3 razy perfumy plus dwa kremy, plus podkład rozjśniający , no i ten idealist o ktorym pisalyście. I pzresympatyczny personel, musze przyznać.
Basiu, zdradziłaś Tru??
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 13:50   #826
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Dzięki

Oj, coraz bardziej się zniechęcam do Truskawy

Uważam za śmieszne zatrzymanie mi przez Bytom Juicy Tubesa za 19 zł...
Po tym serum z Clarinsa chyba bede juz wybierac tylko produkty, ktore im regularnie schodza lub nie weszły na rynek pozniej niz 2 lata temuczekam (UC w-wa:[)jeszcze na gel Biothermu Aquasource az boje sie jaką bedzie miał dateRazem z serum dostalam tez peeling Biotherm Biosource... na szczęscie jest z 11.2007 to jakos sie pocieszylam

Jak tak czytam O UC Bytom odnosze wrazenie ,ze chlopakm na tym urzędzie najwyrazniej sie nudzi
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094

Edytowane przez Soft
Czas edycji: 2008-05-23 o 13:51 Powód: .
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 13:55   #827
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

[quote=Serenite_;7643778]Dzięki
Zainteresowałam się Avene. Mam nawet ich książeczkę i widzę tu, że przy kremach jest zwykle uwaga-używać raz dziennie...Dlaczego i co w takim razie używać na dzień (gdzyż jest tu sugestia-najlepiej na noc)...Diroseal nie dla mnie, bo nie mam problemów z naczynkami i zaczerwienieniami. Fajnie wygląda Eluage, ale to na głębokie zmarszczki i utratę jędrności, a ja nie mam żadnych zmarszczek oprócz kilku mimicznych pod oczami... Może więc ten Ystheal+,na pierwsze oznaki starzenia... Czy ktoś używał i może mi cos więcej o nim powiedzieć?



Ja używam od ponad półtora roku Avene Eulage /przemiennie z AA/ i jestem nim naprawdę zachwycona. Co prawda nie miałam wielu kremów a już na pewno żadnego z wyższej półki, a Avene to jedyny, który uwielbia moja skóra twarzy bardzo ładnie się rozprowadza, aplikacja ułatwiona dzięki pojemnikowi z dozownikiem /i wszystko wyciska się do końca bo to pod cisnieniem jakims wychodzi /, jest taki lekko aksamitny, wyśmienicie się wchłania, zapach delikatny i widoczne efekty. Ja też nie mam wielu zmarszczek /I'm 34/ ale te wokół oczu, linie od nosa idące w kierunku ust są wyraźnie spłycone. I o to przecież chodzi . Z Avene stosowałam też krem nawilżający, zero uczulenia, dobrze się wchłaniał ale za to nie było efektów jak po eulage . Gorąco polecam
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 14:01   #828
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Po tym serum z Clarinsa chyba bede juz wybierac tylko produkty, ktore im regularnie schodza lub nie weszły na rynek pozniej niz 2 lata temuczekam (UC w-wa:[)jeszcze na gel Biothermu Aquasource az boje sie jaką bedzie miał dateRazem z serum dostalam tez peeling Biotherm Biosource... na szczęscie jest z 11.2007 to jakos sie pocieszylam

Jak tak czytam O UC Bytom odnosze wrazenie ,ze chlopakm na tym urzędzie najwyrazniej sie nudzi
Ja też będę już ostrożniej podchodzić do zakupów na Tru. A tego serum to bym nie darowała...Napisz, że wg Ciebie jest to ewidentna próba ukrycia daty. I jeszcze możesz dodać, że masz identyczne w domu i że w tym miejscu, gdzie tam zostało wycięte jest właśnie data produkcji, więc prosisz o egzemplarz posiadający taki kod.


[quote=Giga10;7644030]
Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Dzięki
Zainteresowałam się Avene. Mam nawet ich książeczkę i widzę tu, że przy kremach jest zwykle uwaga-używać raz dziennie...Dlaczego i co w takim razie używać na dzień (gdzyż jest tu sugestia-najlepiej na noc)...Diroseal nie dla mnie, bo nie mam problemów z naczynkami i zaczerwienieniami. Fajnie wygląda Eluage, ale to na głębokie zmarszczki i utratę jędrności, a ja nie mam żadnych zmarszczek oprócz kilku mimicznych pod oczami... Może więc ten Ystheal+,na pierwsze oznaki starzenia... Czy ktoś używał i może mi cos więcej o nim powiedzieć?



Ja używam od ponad półtora roku Avene Eulage /przemiennie z AA/ i jestem nim naprawdę zachwycona. Co prawda nie miałam wielu kremów a już na pewno żadnego z wyższej półki, a Avene to jedyny, który uwielbia moja skóra twarzy bardzo ładnie się rozprowadza, aplikacja ułatwiona dzięki pojemnikowi z dozownikiem /i wszystko wyciska się do końca bo to pod cisnieniem jakims wychodzi /, jest taki lekko aksamitny, wyśmienicie się wchłania, zapach delikatny i widoczne efekty. Ja też nie mam wielu zmarszczek /I'm 34/ ale te wokół oczu, linie od nosa idące w kierunku ust są wyraźnie spłycone. I o to przecież chodzi . Z Avene stosowałam też krem nawilżający, zero uczulenia, dobrze się wchłaniał ale za to nie było efektów jak po eulage . Gorąco polecam

No to brzmi zachęcająco Muszę koniecznie kupić Avene, tylko teraz nie wiem, czy Eluage czy Ystheal+
Jakie sa ceny tych kremów mn.w?
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 14:05   #829
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja też będę już ostrożniej podchodzić do zakupów na Tru. A tego serum to bym nie darowała...Napisz, że wg Ciebie jest to ewidentna próba ukrycia daty. I jeszcze możesz dodać, że masz identyczne w domu i że w tym miejscu, gdzie tam zostało wycięte jest właśnie data produkcji, więc prosisz o egzemplarz posiadający taki kod.

napewno im tego nie daruje Reklamacje moze wnieśc tylko osoba z ktorej "konta" było robione zamówienie?
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 14:05   #830
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

za eulage zapłacisz od 95 do 120 zł. Ja ostatnio płaciłam dokładnie 115, ale przez internet jest taniej.
Czy ktoś używał tych błyszczków? Jakie one są? Jeśli chodzi o kolor to szukam ładnego wrzosu /nie wściekłego/ http://oth.strawberrynet.com/makeup....neId=6544#6544
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 14:11   #831
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
napewno im tego nie daruje Reklamacje moze wnieśc tylko osoba z ktorej "konta" było robione zamówienie?

Myślę, że również adresat, ale pewna nie jestem.

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
za eulage zapłacisz od 95 do 120 zł. Ja ostatnio płaciłam dokładnie 115, ale przez internet jest taniej.
Czy ktoś używał tych błyszczków? Jakie one są? Jeśli chodzi o kolor to szukam ładnego wrzosu /nie wściekłego/ http://oth.strawberrynet.com/makeup....neId=6544#6544

Dzięki
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 14:12   #832
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

wypróbowałam fatale jedno oko klucha ale drugie super rzęsiska!!!!
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 14:13   #833
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
Czy ktoś używał tych błyszczków? Jakie one są? Jeśli chodzi o kolor to szukam ładnego wrzosu /nie wściekłego/ http://oth.strawberrynet.com/makeup....neId=6544#6544
podpinam sie pod pytanie bo znalazlam z nich kolorek dla siebie, dokladnie ten http://oth.strawberrynet.com/product...58431&goChar=S
kryjace, czy nie? chyba bez drobinek? jak ogolnie?
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 14:14   #834
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Basiu, zdradziłaś Tru??[/quote]
Oj nie...będe stałą klinetką truskawki....ale tak mi się podobał ten eyliner że ...rozumiesz, hihihihi. A że dostałam trochę gotówki za bardzo cięzką prace postawnowiłam wynagrodzić siebie w ten sposób. Ale jak pisalam bardzo ładna linia na oku, ale w żaden spsob na oko nie potrafię prosto wysmarować
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 14:16   #835
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
dziekuje Kamisiu, w poniedzialek zrobie testy i zwroce na ten kolorek szczegolna uwage.
Polecam także kolorek H9 o ile H8 wpada ni to w beż, ni to relikatnie w brązo-różyk, to H9 jest bardziej beżowy, piaskowy, błyszczący Jak pan listonosz będzie miły i jutro mi go przyniesie owiązanego fioletową kokardką to pokaże

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
wróciłam z poczty i wklejam daty:

dior ultra gloss reflect 257, co prawda na prezent ale sprawdzić można 2007-10
fatale lancome zestaw:
tusz 2006-09-21
płyn 2006-11-13
krem 2006-11-23

tuszem się już pomalowałam i.. jestem ZACHWYCONA!
nie wiem z czego to wynika, może z tego że używałam już tuszów z grzebyczkiem i wiem jak zapanować nim nad moimi cieniaskami-rzęskami zrobiłam nawet zdjęcie ale niestety telefonem a on ani nie oddaje głębokiej czerni tego tuszu ani tego że w ogóle mam po nim rzęsy
więc obiecuję poprawę, jak dowiem się kto zabrał aparat i mu go odbiorę to zrobię profesjonalne zdjęcie oczka z bliska w całej okazałości

a teraz przyznam skromnie że czekam na listonosza z kolejnymi paczkami, poczta zwykle pojawia się u mnie między 13 a 14, a ponieważ siedzę w domu to czekam na dzwonek do drzwi, trzymajce kciuki żebym się doczekała
Mnie dziś obudził Pan Listonosz z paczką dla mnie .. szkoda, że nie z Tru

Mam prośbę mogła byś pokazać na ustach/ ręku (niepotrzebne skreślić ) Diora #257? Kiedyś w Sephorze testowałam jakiś i o ile mnie pamięć nie myli, to był on... a chętnie bym się upewniła przed kolejnym zakupem
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 14:16   #836
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
No kicha straszna długo czekalaś na odp?
Pierwszy zamawiałam 01-05-2008, dostałam 07-05-2008 i tego samego dnia reklamowałam. 08-05-2008 dostałam odpowiedz, że wysyłają new fresh one... ale jak go dostałam stwiedziłam, że ma tą samą datę produkcji co ten pierwszy. Przez kilka dni nie miałam czasu więc reklamacje nr 2 na obydwa kremy napisałam 19-05-2008, 20-05-2008 dostałam odpowiedź, że sprawa w toku i , że myślą co zrobić (pewnie w tym czasie wycinali i zaklejali te kody). Dziś dostałam dwa maile od benlui i smirti, że bardzo przepraszają i że zwrócą kasę na kartę co trwa ok 2tyg. Dobre i tyle...

Powiem, że też chciałam kupić ten specyfik co Ty bo ma fajną cenę w dwupaku ale jakoś nie skusiłam się. Kupiłam ok mc temu krem Multi-activ Clarinsa na noc i jest ok. Zamówiłam też ich babskie samoopalacze ale szukałam wśrod nowości i tych, które są od niedawna w ofercie bo bałam się staroci... Ale utknęły w UC więc nie wiem czy sie tam nie zestarzeją biorąc pod uwagę ich tempo

Serenite jako posiadaczka suchej skóry przeszłam długą drogę w poszukiwaniu czegoś co da mi przede wszytskim komfort w postaci nie ściągania paszczy w połowie dnia... Często było tak, że kładłam boski i drogi krem po czym około południa marzyłam już tylko żeby się czymś nawilżyć bo nie mogłam otworzyć ust tak byłam ściągnięta. Od dłuższego czasu używam więc LRP toniku i kremu i maseczki z serii nawilżającej Hydraphase, odżywki Nanobase i Lipobase (też z apteki), na dzień głównie Vichy Myokine a na noc Clarinsa Multi-active lub Myokine w wersji na noc. Pod oczy Myokine albo Contour Balm Clarinsa albo Multi-activ bo mnie nie podrażnia w okolicach pod oczami. Stosowałam też przez ok rok Avene Ystheal w wersjach lżejszej i bogatszej ale oprócz okresów wielkiego przesuszu i łuszczenia nie zauważyłam wcale zmian w jakości skóry...
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 14:23   #837
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Pierwszy zamawiałam 01-05-2008, dostałam 07-05-2008 i tego samego dnia reklamowałam. 08-05-2008 dostałam odpowiedz, że wysyłają new fresh one... ale jak go dostałam stwiedziłam, że ma tą samą datę produkcji co ten pierwszy. Przez kilka dni nie miałam czasu więc reklamacje nr 2 na obydwa kremy napisałam 19-05-2008, 20-05-2008 dostałam odpowiedź, że sprawa w toku i , że myślą co zrobić (pewnie w tym czasie wycinali i zaklejali te kody). Dziś dostałam dwa maile od benlui i smirti, że bardzo przepraszają i że zwrócą kasę na kartę co trwa ok 2tyg. Dobre i tyle...

Powiem, że też chciałam kupić ten specyfik co Ty bo ma fajną cenę w dwupaku ale jakoś nie skusiłam się. Kupiłam ok mc temu krem Multi-activ Clarinsa na noc i jest ok. Zamówiłam też ich babskie samoopalacze ale szukałam wśrod nowości i tych, które są od niedawna w ofercie bo bałam się staroci... Ale utknęły w UC więc nie wiem czy sie tam nie zestarzeją biorąc pod uwagę ich tempo
Mam nadzieje,ze zwróca kase bo nie chce kolejnego "fresh" opakowania tego serumjuz sobie wyobrazam jak "fresh" one by było Dobrze, ze go nie wziełas...teraz juz chyba zadna wizazanka go nie kliknie A miałam kupic Galenica w aptece...zła jestem sama na siebie teraz, ze mnie podkusiło
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 14:31   #838
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Mam nadzieje,ze zwróca kase bo nie chce kolejnego "fresh" opakowania tego serumjuz sobie wyobrazam jak "fresh" one by było Dobrze, ze go nie wziełas...teraz juz chyba zadna wizazanka go nie kliknie A miałam kupic Galenica w aptece...zła jestem sama na siebie teraz, ze mnie podkusiło
ja właśnie miałam już kupić Clarinsa ale w mojej aptece była promocja na Lipometric, więc kupiłam 2x200ml za 120zł i tamten odpuściłam.

Leana - to dla mnie nie nowość - też często z nowymi tuszami tak mam, że jedno oko boskie a drugie klucha , nie wiem od czego to zależy ale jedynymi tuszami z którymi tak nie było był Diorshow i łaciata Helena...reszta rozpacz!
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 14:32   #839
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość

Mam prośbę mogła byś pokazać na ustach/ ręku (niepotrzebne skreślić ) Diora #257? Kiedyś w Sephorze testowałam jakiś i o ile mnie pamięć nie myli, to był on... a chętnie bym się upewniła przed kolejnym zakupem

nie mogę bo to prezent ale w czerwcu będę kupowała go dla siebie, wtedy pokażę i zrobię zdjęcie zwykłym aparatem bo jednak ten telefoniczny strasznie przekłamuje i ochładza kolory z tego co zauważyłam
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 14:33   #840
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
nie mogę bo to prezent ale w czerwcu będę kupowała go dla siebie, wtedy pokażę i zrobię zdjęcie zwykłym aparatem bo jednak ten telefoniczny strasznie przekłamuje i ochładza kolory z tego co zauważyłam
Aa rozumiem w porządku, poczekam
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:02.