Brzuszek! POMOCY!!! :C - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-09, 09:59   #1
magdak5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4

Brzuszek! POMOCY!!! :C


WItajcie,

Zbliża się lato, a ja mam komplekcy :C Otóż generalnie moje nogi są szczupłe, a ja sama nie jestem otyła. Jednak mam straszny problem z moim brzuchem :C Jest on w miarę płaski, jak staję przodem do lustra, jednak z boku widać mój "brzuszek". Bardzo się tego wstydzę. Mam astmę, nie mogę ćwiczyć, jednak próbuję coś robić; maszeruję, chodzę na siłownię, zamierzam jeździć na rowerze.

Pomoże mi to coś, głównie chodzi mi tu o brzuszek ;/

Nie mogę iść na dietę, ponieważ mam anemię :C

POMOCY
magdak5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 10:37   #2
NoisyGhost
Zadomowienie
 
Avatar NoisyGhost
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 459
Dot.: Brzuszek! POMOCY!!! :C

Cytat:
Napisane przez magdak5 Pokaż wiadomość
WItajcie,

Zbliża się lato, a ja mam komplekcy :C Otóż generalnie moje nogi są szczupłe, a ja sama nie jestem otyła. Jednak mam straszny problem z moim brzuchem :C Jest on w miarę płaski, jak staję przodem do lustra, jednak z boku widać mój "brzuszek". Bardzo się tego wstydzę. Mam astmę, nie mogę ćwiczyć, jednak próbuję coś robić; maszeruję, chodzę na siłownię, zamierzam jeździć na rowerze.

Pomoże mi to coś, głównie chodzi mi tu o brzuszek ;/

Nie mogę iść na dietę, ponieważ mam anemię :C

POMOCY
Jedno nie wyklucza drugiego... Może właśnie przez fakt, że masz anemię nauczysz się sięgać po lepsze produkty i będziesz to robić w sposób bardziej świadomy
NoisyGhost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 11:07   #3
magdak5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: Brzuszek! POMOCY!!! :C

No dobrze, ale czy mam się czego stydzić? :C

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez NoisyGhost Pokaż wiadomość
Jedno nie wyklucza drugiego... Może właśnie przez fakt, że masz anemię nauczysz się sięgać po lepsze produkty i będziesz to robić w sposób bardziej świadomy

No dobrze, ale czy mam się wstydzić? :C
magdak5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 15:29   #4
Ryska88
Rozeznanie
 
Avatar Ryska88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 734
Dot.: Brzuszek! POMOCY!!! :C

Cytat:
Napisane przez magdak5 Pokaż wiadomość
No dobrze, ale czy mam się czego stydzić? :C

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------




No dobrze, ale czy mam się wstydzić? :C
Ja Ci nie powiem czy masz się czego wstydzić, to Ty powinnaś to wiedzieć. Ewentualnie możesz podać obwód brzucha lub zdjęcie i określę czy WEDŁUG MNIE masz się czego wstydzić. Pomimo anemii myślę, że możesz dostosować się do pewnych reguł. Nie jeść zbyt często produktów wzdymających, nie jeść później niż dwie godziny przed snem. Za to jeść produkty, które poprawiają przemianę materii.
Nie wiem z kolei jak to jest z ćwiczeniami przy astmie (choć moja mama chorując na astmę ćwiczy z Mel B serie na brzuch).
__________________
Kiedy się rodzimy potrafimy tylko żyć...
Ryska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 10:41   #5
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Brzuszek! POMOCY!!! :C

Cytat:
Napisane przez magdak5 Pokaż wiadomość
WItajcie,

Zbliża się lato, a ja mam komplekcy :C Otóż generalnie moje nogi są szczupłe, a ja sama nie jestem otyła. Jednak mam straszny problem z moim brzuchem :C Jest on w miarę płaski, jak staję przodem do lustra, jednak z boku widać mój "brzuszek". Bardzo się tego wstydzę. Mam astmę, nie mogę ćwiczyć, jednak próbuję coś robić; maszeruję, chodzę na siłownię, zamierzam jeździć na rowerze.

Pomoże mi to coś, głównie chodzi mi tu o brzuszek ;/

Nie mogę iść na dietę, ponieważ mam anemię :C

POMOCY
Co chwila jest zakładany podobny wątek ... źle jesz i tyle
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 13:31   #6
magdalenka_96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Wiadomości: 173
Dot.: Brzuszek! POMOCY!!! :C

Cytat:
Napisane przez Ryska88 Pokaż wiadomość
Ja Ci nie powiem czy masz się czego wstydzić, to Ty powinnaś to wiedzieć. Ewentualnie możesz podać obwód brzucha lub zdjęcie i określę czy WEDŁUG MNIE masz się czego wstydzić. Pomimo anemii myślę, że możesz dostosować się do pewnych reguł. Nie jeść zbyt często produktów wzdymających, nie jeść później niż dwie godziny przed snem. Za to jeść produkty, które poprawiają przemianę materii.
Nie wiem z kolei jak to jest z ćwiczeniami przy astmie (choć moja mama chorując na astmę ćwiczy z Mel B serie na brzuch).
Ja mam astmę od dawna i jedyne czego nie mogę robić to biegać na długie dystanse i ćwiczyć cardio. Więc Mel B i Skalpel Chodakowskiej będą jak najbardziej spoko
Co do diety... To, ze amsz anemię nie wyklucza diety. Po prostu musisz zacząć lepiej jeść, bo to, że masz anemię wskazuje tylko na to, że właśnie ŹLE JESZ...
__________________
Razem od 4.10.2012
magdalenka_96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-10 14:31:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.