Pielęgnacja od wewnątrz: suplementy i zioła poprawiające kondycję skóry - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-15, 17:01   #871
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Ja też brałam te kapsułki, ale 2x2 tabletki, bo jednak wolałam mniejsze ilości Efekty widziałam po całym opakowaniu - skóra była jakby jędrniejsza, bardziej nawilżona i elastyczna, mniej się przetłuszczała, ale ilość wyprysków utrzymywała się na takim samym poziomie.

Może zmniejsz dawkowanie i poobserwuj co się dzieje.
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 21:01   #872
aleksjaaa
Rozeznanie
 
Avatar aleksjaaa
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 841
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

A warto zainwestować w Oeparol Femina?
aleksjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 11:26   #873
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aleksjaaa Pokaż wiadomość
A warto zainwestować w Oeparol Femina?
Ja zakupiłam, biorę dopiero tydzień, więc nie mogę powiedzieć nic o efektach. Może niech się wypowie ktoś kto brał?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 17:51   #874
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Ja zakupiłam, biorę dopiero tydzień, więc nie mogę powiedzieć nic o efektach. Może niech się wypowie ktoś kto brał?
A to jest mix oleju lnianego i wiesiołkowego?
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 21:54   #875
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
A to jest mix oleju lnianego i wiesiołkowego?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 12:38   #876
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Hmm... to może warto jednak spróbować chyba się w to zaopatrzę
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 21:26   #877
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 025
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Dziewczyny zaraz zabieram się do czytania całego wątku, jednak chciałabym Was też prosić o indywidualną poradę.
Od pewnego czasu zaczęły mi się sypać włosy. Nadmiernie wypadają, na szczotce i podczas mycia zawsze widać ich pełno. Oprócz tego rozdwajają mi się paznokcie, próbowałam już odżywek, które trochę je naprawiły, jednak myślę, że problem leży wewnątrz. Mam też (jak zawsze) problemy z cerą - przetłuszczanie, wypryski, rozszerzone pory, jednak jest już zdecydowanie lepiej niż kiedyś. No i mam też problem ze swoim nastrojem, który często jest bardzo zły, dochodzi też ospałość, brak energii. Niekiedy mam straszne skurcze łydek.
Dodam, że popalam papierosy, piję kawę...

Myślałam nad zakupem Merz Spezial Dragees, cynku, magnezu i oleju z wiesiołka. Myślicie, że to dobry pomysł?
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 05:13   #878
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AniKosmoSwiat Pokaż wiadomość
Ja preferuje olej lniany w butelce, łyżką dziennie załatwia sprawę. Także można go dodać do wiosennych sałatek i całą rodzinę zdrowo nim obdzielić ;-)
Dokładnie - ja jeszcze dodam od siebie olej kokosowy, który jest smaczniejszy, a i przy chorej tarczycy działa bardzo dobrze. Ogólnie najlepsza suplementacja to ta naturalna, sama ostatnio zaczęłam łykać CENTRUM i zwykły magnez, i to wszystko. Do tego minimum łyżka olejku kokosowego i wszystko ładnie pracuje.
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 09:12   #879
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

[1=e5f8e1654645f7f709e372d 7f739a8569d1c32e2;3610516 8]Dziewczyny zaraz zabieram się do czytania całego wątku, jednak chciałabym Was też prosić o indywidualną poradę.
Od pewnego czasu zaczęły mi się sypać włosy. Nadmiernie wypadają, na szczotce i podczas mycia zawsze widać ich pełno. Oprócz tego rozdwajają mi się paznokcie, próbowałam już odżywek, które trochę je naprawiły, jednak myślę, że problem leży wewnątrz. Mam też (jak zawsze) problemy z cerą - przetłuszczanie, wypryski, rozszerzone pory, jednak jest już zdecydowanie lepiej niż kiedyś. No i mam też problem ze swoim nastrojem, który często jest bardzo zły, dochodzi też ospałość, brak energii. Niekiedy mam straszne skurcze łydek.
Dodam, że popalam papierosy, piję kawę...

Myślałam nad zakupem Merz Spezial Dragees, cynku, magnezu i oleju z wiesiołka. Myślicie, że to dobry pomysł?[/QUOTE]

Ja proponuje zacząć od cynku i magnezu. Do tego 2 łyżeczki dziennie ostropestu dla wątroby.
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 19:32   #880
Czarna_mada
Raczkowanie
 
Avatar Czarna_mada
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 52
Dot.: Suplementy, witaminy, oleje poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Witam, od tygodnia stosuje olej lniany wewnętrznie 2 łyżki dziennie. Mam nadzieję że pomoże pokonać trądzik. Ktoś z was stosował ten olej w taki sposób i może się wypowiedzieć co do przebiegu i efektów? Zauważam że mam lekki wysyp trądziku? To normalne w tej sytuacji? Dodam że używam zewnętrznie oleju z orzecha włoskiego. Proszę o dzielenie się spostrzeżeniami i zachęcam do dyskusji na ten temat

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-09-17 o 20:49 Powód: Zmiana tytułu
Czarna_mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 11:19   #881
LordWiliam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 346
Dot.: Suplementy, witaminy, oleje poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Warto też pomyśleć o innym oleju z ryb morskich, np. Eye Q - działanie co prawda głównie na oczy i mózg ale na skórę napewno też może pomóc!

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-09-20 o 11:25 Powód: Usunięcie linku
LordWiliam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-02, 10:02   #882
alexa93
Raczkowanie
 
Avatar alexa93
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Olej z nasion ogórecznika, tabletki

Witam dziewczyny, mam pytanie. Przeszukałam caly internet, ale nie trafilam na nic co rozwiałoby moje wątpliwości. Chodzi o to, że mam tłustą cerę i chciałabym ja nawilżyć od środka. Takie właściwości mają tabletki z olejem z nasion ogórecznika i teraz pytanie do Was. Zastosowała ktoraś z Was taką metodę na tłustą cere? Poskutkowało?

Z góry dziękuje za odpowiedz
__________________
Nie mow rzeczy, w ktore sam nie wierzysz.
alexa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 13:48   #883
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Olej z nasion ogórecznika, tabletki

Cytat:
Napisane przez alexa93 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, mam pytanie. Przeszukałam caly internet, ale nie trafilam na nic co rozwiałoby moje wątpliwości. Chodzi o to, że mam tłustą cerę i chciałabym ja nawilżyć od środka. Takie właściwości mają tabletki z olejem z nasion ogórecznika i teraz pytanie do Was. Zastosowała ktoraś z Was taką metodę na tłustą cere? Poskutkowało?

Z góry dziękuje za odpowiedz
a może lepiej kompleksowy preparat na cere ja biorę Perfect skin i jest ok
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 12:25   #884
alexa93
Raczkowanie
 
Avatar alexa93
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Dot.: Olej z nasion ogórecznika, tabletki

ale te tabletki raczej nie beda nawilzac?
po przestudiowaniu tematu, z tego co pisalyscie na tlusta cere pomoze wiesiolek. Mysle zeby zaopatrzyc sie w witaminy z grupy B, A, E, ogorecznik i wiesiolek. Pomoze to w nadmiernym wytwarzaniu loju? Mam juz dosc rozszerzonych porow..chcialabym miec ladna, jedrna i promienna cere, a mam szara i pozbawiona wyrazu..
__________________
Nie mow rzeczy, w ktore sam nie wierzysz.
alexa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 12:22   #885
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Olej z nasion ogórecznika, tabletki

Cytat:
Napisane przez alexa93 Pokaż wiadomość
ale te tabletki raczej nie beda nawilzac?
po przestudiowaniu tematu, z tego co pisalyscie na tlusta cere pomoze wiesiolek. Mysle zeby zaopatrzyc sie w witaminy z grupy B, A, E, ogorecznik i wiesiolek. Pomoze to w nadmiernym wytwarzaniu loju? Mam juz dosc rozszerzonych porow..chcialabym miec ladna, jedrna i promienna cere, a mam szara i pozbawiona wyrazu..
perfect skin poprawia wygląd skóry, jej nawilżenie, jędrność, neutralizuje powstające w niej wolne rodniki.
wybór nalezy do ciebie. ja biorę trzeci miesiąc i jestem zadowolona. wcześniej brałam skinelle ale to jest lepsze skladowo.
poza tym poleca, na poprawe cery olejek arganowy do twarzy na noc zamiast kremu, a mi się poprawił wyglad cery i jej nawilżenie po OCM. Dla mnie ta metoda oczyszczania twarzy to hit (do cery mieszanej stosuję 20 % rycyny i 80 % oliwki Hipp) potem nakładam olej arganowy i rano buzia promienna. Teraz zamówiłam jeszcze wodę różana do spryskiwania twarzy i jako tonik (też działa odmładzająco i promiennie). Piję jeszcze tran.
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 08:35   #886
alexa93
Raczkowanie
 
Avatar alexa93
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Dot.: Olej z nasion ogórecznika, tabletki

Ja planuje zamowic hydrolat oczarowy bo tez slyszalam ze jest bardzo dobry. A olej arganowy nie zapcha porow? Czytalam tez o nim na wizazu, ale jednak mam obawy co do niego..
__________________
Nie mow rzeczy, w ktore sam nie wierzysz.
alexa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 12:01   #887
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Olej z nasion ogórecznika, tabletki

Cytat:
Napisane przez alexa93 Pokaż wiadomość
Ja planuje zamowic hydrolat oczarowy bo tez slyszalam ze jest bardzo dobry. A olej arganowy nie zapcha porow? Czytalam tez o nim na wizazu, ale jednak mam obawy co do niego..
mam skórę mieszaną i nie zapchał mi porów a stosuję już z dwa miesiace codziennie.
hydrolat oczarowy polecam
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 09:21   #888
alexa93
Raczkowanie
 
Avatar alexa93
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Dot.: Olej z nasion ogórecznika, tabletki

ok ^^ wielkie dzieki ^^
__________________
Nie mow rzeczy, w ktore sam nie wierzysz.
alexa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 16:04   #889
motylanoga
Raczkowanie
 
Avatar motylanoga
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 50
Dot.: Pielęgnacja od wewnątrz: suplementy i zioła poprawiające kondycję skóry

Ciekawy wątek, szkoda, że mało popularny. Ja dopiero od niedawna zaczęłam się interesować zielarstwem i odkrywaniem fantastycznych właściwości ziół. Na co dzień piję między innymi napar z pokrzywy, który oprócz urodowych korzyści, świetnie oczyszcza krew, wpływa na przemianę materii, pomaga w osłabieniu, anemii. Można by długo pisać.
Poza tym polecam skrzyp, świetnie oczyszcza z toksyn. ( Trzeba go rzeczywiście gotować kilkanaście minut)
W tym momencie piję kilka ziołowych mikstur, ale nie będę się już tu rozpisywać

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-09-04 o 06:06 Powód: Przesunięcie - zmiana tytułu
motylanoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 18:53   #890
aganieznajoma
Raczkowanie
 
Avatar aganieznajoma
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 101
Dot.: Liść oliwny na gronkowiec

Bardzo stary wątek, ale interesuje mnie ten temat. W necie pełno informacji jaki to cudowny środek, ale jak wiadomo to tylko może być reklama i po prostu za pisanie tego płacą ludziom-niestety. Wiadomo kto nie ryzykuje.....więc dzisiaj przyszła do mnie paczka z ekstraktem z liścia z drzewa oliwnego- najtańsza znaleziona wersja:P Nie lubię przepłacać. Teraz cera mi się ogólnie poprawiała, ale co jakiś czas nękają mnie ropne krosty, kosmetyczka powiedziała, że według niej to trądzik bakteryjny, a przy mojej cerze naczyniowej nie chce brać jakiś antybiotyków, bo się po nich źle czuję- rewolucję żołądkowe. Postanowiłam wypróbować, więc to cudo natury, szkoda,że nigdzie nie ma naukowych materiałów niesponsorowanych i tylko takie co kasę nabijają, jak tego nienawidzę. Podsumowując
1 tabletka dzisiaj połknięta, czas kuracji 2 miesiące. Zobaczymy może faktycznie działa jak niejeden antybiotyk oby.

Po 5 godzinach przeczyściło mnie - nie wiem czy to efekt pozbywania się toksyn może jakiś pasożytów z organizmu, ale jestem ciekawa czy jutro też tak będzie.
__________________
Było: 65 kg
Obecnie: 58 kg
Cel: 55kg
Zapuszczam włosy
Dążę do płaskiego brzucha

Kobieta potrzebuje duuuuużo miłości. Chciałaby być dla swojego mężczyzny ważna i jedyna i kochana i niepowtarzalna.

Edytowane przez aganieznajoma
Czas edycji: 2013-06-06 o 21:50
aganieznajoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 00:10   #891
imperfect boy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 42
Dot.: Liść oliwny na gronkowiec

Zalezy jaka dawka dzienna bierzesz i ile jedna kapsulka ma procent/mg oleuropeiny.
Wydaje mi sie,ze propolis jest lepszy niz lisc oliwny.Jesli nie masz na niego alergii jak niektorzy (czytaj ja;p) to wyprobuj go.
imperfect boy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 21:09   #892
aganieznajoma
Raczkowanie
 
Avatar aganieznajoma
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 101
Dot.: Liść oliwny na gronkowiec

Zakupiłam liść oliwny i go testuje jak pisałam, nie chce niczego innego, gdybym chciała, to bym zakupiła, nie lubię bardzo tych wszystkich reklam, sugestii. Trzymajmy się tematu:
dzisiaj dwie tabletki były- brak efektu przeczyszczającego.
Zawartość opakowania:
60 kapsułek 400 mg, nie podaje firmy, bo nie chce robić reklamy.
Stan mojej cery przed kuracją, był dobry 2 pryszcze i wągry na nosie. Mój cel oczyścić organizm i zapobiec wychodzeniu grudek, które są zdaniem kosmetyczki spowodowane trądzikiem bakteryjnym.Może zapobiegnie temu, to dopiero drugi dzień.
__________________
Było: 65 kg
Obecnie: 58 kg
Cel: 55kg
Zapuszczam włosy
Dążę do płaskiego brzucha

Kobieta potrzebuje duuuuużo miłości. Chciałaby być dla swojego mężczyzny ważna i jedyna i kochana i niepowtarzalna.
aganieznajoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 23:30   #893
imperfect boy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 42
Dot.: Liść oliwny na gronkowiec

Wyluzuj i nie spinaj sie tak,to byla tylko luzna sugestia.
Ja mialem preparat swansona 500mg,ktory bralem rowniez 2 razy dziennie.
Podejrzwam,ze efekty pojawia sie (o ile wogole jakies sie pojawia) po ok 4-6 m-cach,jak to zwykle bywa.
imperfect boy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 13:32   #894
Cammonile
Raczkowanie
 
Avatar Cammonile
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 45
olej czy tran

Witajcie
Chciałam zacząć codziennie pic łyżkę oleju na poprawę kondycji paznokci i włosów jednak mój chłopak powiedział że może załatwić mi dobry tran z Norwegii. I teraz moje pytanie: co jest lepsze- tran czy olej? I jeśli olej to jaki? wiesiołkowy, lniany, rycytynowy czy jeszcze jakiś inny? Jak już pisałam chodzi mi głównie o paznokcie i porost włosów
Cammonile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 15:54   #895
aganieznajoma
Raczkowanie
 
Avatar aganieznajoma
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 101
Dot.: Liść oliwny na gronkowiec

Dzisiaj 3 dzień 1 tabletka- efekt przeczyszczający i lekki ból brzucha.
Stan cery wyszła mi ropa z pod skóry w każdym razie, takie coś, co siedziało tam dłużej, tylko wczoraj zrobiłam sobie bardzo gorącą kąpiel z czepkiem foliowym na głowie i przy okazji maseczką z kwasami aha( bardzo mała ilość, wręcz znikoma) na twarz, więc może bardziej to,to. Ładnie wągry mi oczyściło. Na razie tabletki jak opisywali, że działają cuda po dwóch dniach, tak u mnie cudów nie ma. Cera jest ok, ale to kwestia pielęgnacji.

4 dzień 1 tabletka, brak efektu przeczyszczającego- pryszcze wychodzą.
5 dzień - efekt przeczyszczający, więcej wychodzi grudek na brodzie
6 dzień - bez zmian
__________________
Było: 65 kg
Obecnie: 58 kg
Cel: 55kg
Zapuszczam włosy
Dążę do płaskiego brzucha

Kobieta potrzebuje duuuuużo miłości. Chciałaby być dla swojego mężczyzny ważna i jedyna i kochana i niepowtarzalna.

Edytowane przez aganieznajoma
Czas edycji: 2013-06-11 o 20:45
aganieznajoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 16:00   #896
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: olej czy tran

Tran zawiera m.in. omega 3, podobnie jak olej lniany. Wiesiołkowy to źródło wit F, ponadto ma wpływ na cykl miesiączkowy, zwiększa wydzielanie śluzu.
Nie istnieje coś takiego, jak olej rycytynowy. Pewnie chodzi Ci o rycynowy, tylko że to nie jest środek na ładniejsze włosy i paznokcie tylko na zatwardzenie.

Efekt będzie zależał od reakcji Twojego organizmu. Jeśli zdecydujesz się na oleje, to pamiętaj że muszą być nierafinowane. Lniany ma dodatkowo bardzo krótki termin przydatności do spożycia.
Możesz pić też oliwę.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 16:14   #897
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: olej czy tran

Cytat:
Napisane przez Cammonile Pokaż wiadomość
I jeśli olej to jaki? wiesiołkowy, lniany, rycytynowy czy jeszcze jakiś inny? Jak już pisałam chodzi mi głównie o paznokcie i porost włosów
Tak się czepnę - olej rycynowy jest dobry na włosy i paznokcie, owszem. Ale nie od środka, bo jedynie rozwolnienie sobie załatwisz Nakładany na włosy lub paznokcie działa za to bardzo ładnie.

Jeśli jest możliwość, że chłopak załatwi Ci tran, to czemu nie spróbować? Jak nie podejdzie, to poszukasz czegoś innego. Każdy ma swój gust, swoje odczucia i reakcje na daną rzecz.
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 16:45   #898
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: olej czy tran

A po co on ma jaj zalatwiac tran? Nie moze sobie kupic tranu w aptece?
Tran jest to tluszcz z ryb, czy naturalny tran teraz taki dobry jest po katastrofie w Fukuszimie? Rybki sie tam dosc najadly swinstw. Trzeba by zwrocic uwage z jakich regionow pochodzily ryby do produkcji owego tranu.
Oleje roslinne to tez dobry pomysl, wiele z nich zawiera omega jak wlasnie wiesiolek, ogorecznik itp.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 08:05   #899
saoriQ
Raczkowanie
 
Avatar saoriQ
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gdzieś daleko, nie wiadomo gdzie
Wiadomości: 210
Dot.: olej czy tran

Ja szczerze polecam olej z ogórecznika, na moją tłustą cerę działa świetnie! Zmniejsza przetłuszczanie się cery, i nie mam wyprysków. Zmniejsza trądzik- serio spróbujcie! Ja biorę biogal (3x2 tab./dzień) nigdy nie miałam takiej pięknej cery!!! Polecam też HUMAVIT z wit. B. Nic tak dobrze na mnie nie działa, a jeżeli chodzi o włosy to mam dużo baby hair po nim( po ogóreczniku) WIem, że na niektórych świetnie działa też wiesiołek, ale ja nie będę zmieniać skoro z ogórecznika jestem MEGA zadowolona. A jak z tym kokosowym olejem jest? Też tak fajnie działa???
saoriQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 10:52   #900
Miss O Club
Zadomowienie
 
Avatar Miss O Club
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 060
Dot.: olej czy tran

Cytat:
Napisane przez saoriQ Pokaż wiadomość
Ja szczerze polecam olej z ogórecznika, na moją tłustą cerę działa świetnie! Zmniejsza przetłuszczanie się cery, i nie mam wyprysków. Zmniejsza trądzik- serio spróbujcie! Ja biorę biogal (3x2 tab./dzień) nigdy nie miałam takiej pięknej cery!!! Polecam też HUMAVIT z wit. B. Nic tak dobrze na mnie nie działa, a jeżeli chodzi o włosy to mam dużo baby hair po nim( po ogóreczniku) WIem, że na niektórych świetnie działa też wiesiołek, ale ja nie będę zmieniać skoro z ogórecznika jestem MEGA zadowolona. A jak z tym kokosowym olejem jest? Też tak fajnie działa???
Ile już bierzesz ogórecznika? i z jakimi wypryskami miałaś problem? Ja łykam wiesiołka, ale szczerze mówiąc nie widzę poprawy, mam problem trądzikiem na żuchwie niestety na kilka dni przed okresem jest najgorzej.
__________________
ojojej

"Na seksapil składa się w połowie to, co kobieta ma, a w połowie to, co myślą że ma."
-Sophia Loren
Miss O Club jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-30 14:37:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.