Uniwersytet Pedagogiczny cz. II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-05, 14:06   #61
DolceFarNiente
Raczkowanie
 
Avatar DolceFarNiente
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 190
GG do DolceFarNiente
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Niepotrzebnie wycofali te egzaminy muzyczne przed przyjęciem na PpiW. Tak to od razu by się wiedziało czy się człowiek nadaje czy nie. Bo muzykalność nie jest talentem nabytym, a wrodzonym
DolceFarNiente jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 14:16   #62
pranknature
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 225
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Wpis edytowany

Edytowane przez pranknature
Czas edycji: 2013-02-16 o 18:36
pranknature jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 14:18   #63
Ja999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

jakie były progi w tamtym roku na:
- społeczno - opiekuńcza z pedagogiką szkolną
- przedszkolna i wczesnoszkolna
- wychowanie przedszkolne i opieka nad dzieckiem (nauczycielska)

????????????????????????? ????????????????????????? ?????
Ja999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 14:23   #64
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez dudusiu Pokaż wiadomość
a teraz pytanie do studentek
jak jest z planem zajęć, w sensie jak to się rozkłada dziennie? są jakieś wielkie przerwy między jednymi zajęciami a drugimi i jak jest z piątkiem?
Zależy od kierunku, wykladowców, opiekuna, starosty, szczęścia, pogody itepe
Ja na pierwszym roku nie miałam wolnych piątków. Tzn. oficjalnie, bo nieoficjalnie przez prawie cały II semestr mieliśmy wolne, bo wykładowca, z którym mieliśmy mieć wykłady + ćwiczenia był na L4 po wypadku, a oni nam nie ustalili zastępstwa. Ale spoko, bardzo się nie cieszyliśmy jak pod koniec II semestru (sesja za pasem) siedzieliśmy od 8 do np. 13 i cięgiem mieliśmy wykłady + cwiczenia z tego jednego przedmiotu.
Na drugim roku w I semestrze się udało i mieliśmy legalnie wolne.
Jeśli chodzi o plan, to ja miałam dużo okienek i na pierwszym i na drugim roku. Na pierwszym więcej takich 1,5h na drugim więcej 3h.
Bywały dni kiedy się siedziało od 9 do 20.20, zależnie w jakiej grupie jesteś i z kim masz seminarium. W ciągu tego czasu jak Ci się grupy nie bardzo zgrały to miałaś np. 2* po 1,5h przerwę, gdzie nie każdy z Ingardena zdąży dojechać do domu.
Studiuję pracę socjalną.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 14:29   #65
atena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 49
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez karolajna160 Pokaż wiadomość
To mnie nastraszyłaś nieźle, powiedz coś więcej o tej muzyce, gra się na czymś, śpiewa itd?

Ja nie straszę, tylko informuję, jak było... wszystko zależy od tego, z kim się tą muzykę ma... ja miałam faceta, który często nam uświadamiał, że śpiewamy beznadziejnie..., ale się nie dałyśmy, a potem chwalił nasze postępy dużo się nauczyłyśmy, bo nam zależało.... widać było postępy, no i pocieszałyśmy się nawzajem inna grupa natomiast miała z innym wykładowcą i tam znowu było wszystko pięknie, ładnie...... ale koleżanki twierdzą, że wiele się nie nauczyły.... gra się na flecie ( ostrzegam! jak już się dostaniecie i na muzykę będziecie musiały kupić flet, to nie pożałujcie parę zł więcej i kupcie porządny, drewniany, a nie plastikowy, bo takie tylko więcej problemów przysparzały.... ) Na pierwszych zajęciach zrobili nam test z predyspozycji muzycznych.....i tylko dziewczyny po szkole muzycznej wypadły dobrze, bo w ogóle nie były sprawdzane :p reszta.... wg wykładowców " o matko! " tak jak mówię - wszystkie z muzyki zaliczyły gorzej będzie na II roku, gdzie jest egzamin z tego.... Wiadomo, że nie trzeba śpiewać jak Whitney Houston :P na zajęciach się ćwiczy słuch, dlatego wszystko jest do zrobienia nie wywalą Was od razu, bo gdyby tak miało być, to przecież nadal byłby egzamin wstępny
atena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 15:42   #66
Andzia804
Rozeznanie
 
Avatar Andzia804
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Brenchley/UK
Wiadomości: 542
GG do Andzia804
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

witam są może jakieś wizażanki w II roku mgr z geografii??
__________________
18.06.2010 r. pani LICENCJAT
turystyki i rekreacji o specjalności hotelarstwo i gastronomia


W Moim UK od 16.07.2011r.


Kamelot - MÓJ
Andzia804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 16:14   #67
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez pranknature Pokaż wiadomość
W sumie nie wybieram się na ten kierunek, ale ta muzykalność w jakim celu jest na tych studiach ? Nie krzyczeć że przecież to logiczne że musi być, bo nie orientuje sie w ogóle na temat tego kierunku.
Nauczyciel wczesnoszkolny (od 1-3 klasy) prowadzi zajęcia z muzyki z dziećmi.

No a w przedszkolu to chyba pamiętasz, jak było - zajęcia muzyczne były nieodłącznym elementem każdego dnia, uczenie się i śpiewanie piosenek itd. Najlepiej, jak jeszcze nauczycielka umie grać na fortepianie wtedy do muzyki są różne zabawy, gimnastyka i takie tam.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 16:18   #68
pranknature
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 225
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Nauczyciel wczesnoszkolny (od 1-3 klasy) prowadzi zajęcia z muzyki z dziećmi.

No a w przedszkolu to chyba pamiętasz, jak było - zajęcia muzyczne były nieodłącznym elementem każdego dnia, uczenie się i śpiewanie piosenek itd. Najlepiej, jak jeszcze nauczycielka umie grać na fortepianie wtedy do muzyki są różne zabawy, gimnastyka i takie tam.
ja umiem tylko na gitarze. ;p
Ale ciekawe rzeczy tam macie

PYTANIE: CZY MOGĘ praktyki zaczynać już od 1 roku studiów? tzn nie mówcie ze nie bedziesz miała czasu itp, jak człowiek chce , to sobie czas zorganizuje, ale czy można już od 1 roku?
pranknature jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 16:26   #69
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez dudusiu Pokaż wiadomość
a teraz pytanie do studentek
jak jest z planem zajęć, w sensie jak to się rozkłada dziennie? są jakieś wielkie przerwy między jednymi zajęciami a drugimi i jak jest z piątkiem?
Ja miałam piątki absolutnie i legalnie wolne ( tylko w 1 semestrze w piątki była teoria wychowania fizycznego dla osób zwolnionych z WF i WF dla facetów). Zajęcia różnie, czasem całe przedpołudnie zajęć oddzielonych przerwą 15 minut, a czasem cały dzień z przerwami 2 godzinnymi.
A w 2 semestrze w czwartek mieliśmy tylko wykłady, które są nieobowiązkowe, więc można było zrobić sobie dłuższy weekend


Jak ktoś ma chęć, to mogę przesłać plan studiów na INiB.

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez pranknature Pokaż wiadomość
ja umiem tylko na gitarze. ;p
Ale ciekawe rzeczy tam macie

PYTANIE: CZY MOGĘ praktyki zaczynać już od 1 roku studiów? tzn nie mówcie ze nie bedziesz miała czasu itp, jak człowiek chce , to sobie czas zorganizuje, ale czy można już od 1 roku?
Nie no, ja nie mam, nie studiuję wczesnoszkolnej i przedszkolnej (tylko to moja rodzinna plaga, więc coś o tym wiem ).

Co do praktyk, to zazwyczaj nie, ale musiałabyś indywidualnie dopytać. Ciężko jest mieć praktyki nic jeszcze nie umiejąc, na praktykach zwykle potrzebne ci są jakieś umiejętności w danym kierunku. A co do czasu, to na 1 roku zwykle jest go najwięcej
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 16:38   #70
DolceFarNiente
Raczkowanie
 
Avatar DolceFarNiente
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 190
GG do DolceFarNiente
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Zależy chyba na którym wydziale te praktyki. U nas na wydziale politologicznym praktyki można zacząć dopiero po zaliczeniu 2 pierwszych semestrów, czyli po prostu najwcześniej po pierwszym roku studiów
DolceFarNiente jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 16:59   #71
Ja999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

jakie były progi w tamtym roku na:
- społeczno - opiekuńcza z pedagogiką szkolną
- przedszkolna i wczesnoszkolna
- wychowanie przedszkolne i opieka nad dzieckiem (nauczycielska)

????????????????????????? ????????????????????????? ?????
Ja999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 17:35   #72
DolceFarNiente
Raczkowanie
 
Avatar DolceFarNiente
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 190
GG do DolceFarNiente
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez Ja999 Pokaż wiadomość
jakie były progi w tamtym roku na:
- społeczno - opiekuńcza z pedagogiką szkolną
- przedszkolna i wczesnoszkolna
- wychowanie przedszkolne i opieka nad dzieckiem (nauczycielska)

????????????????????????? ????????????????????????? ?????
Już już wszyscy się rzucili, żeby Ci odpisać! W końcu tak grzecznie zadane "pytanie" z milionem pytajników zasługuje na szybką odpowiedź. I to już drugi post, no bo poprzedni jakoś wszyscy dziwnie przeoczyli, a przecież jest tak czytelny!
Szanuj osoby, które się tu wypowiadają i może zmuś się chociaż trochę, żeby poczytać kilka, kilkanaście stron tego nudnego wątku. Tam na pewno znajdziesz odpowiedź na swoje pytania. Powiem więcej, na to środkowe padła odpowiedź w tym temacie na poprzedniej stronie! (taka mini- zagadka dla Ciebie)
DolceFarNiente jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 17:41   #73
karolajna160
Rozeznanie
 
Avatar karolajna160
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 653
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez Ja999 Pokaż wiadomość
jakie były progi w tamtym roku na:
- społeczno - opiekuńcza z pedagogiką szkolną
- przedszkolna i wczesnoszkolna
- wychowanie przedszkolne i opieka nad dzieckiem (nauczycielska)

????????????????????????? ????????????????????????? ?????
Na poprzedniej stronie napisane było że próg na przedszkolna i wczesnoszkolna wynosił 76% rozszerzonego, a reszta pewnie była ale w poprzednim watku, wystraczy spojrzeć wstecz kilka stron
__________________
Mój blog kulinarny
http://ilovecooking92.blogspot.com/

I blog zniżkowy - kupony, darmowe próbki
http://rabatomierz.blogspot.com/
karolajna160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 17:45   #74
Ja999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez DolceFarNiente Pokaż wiadomość
Już już wszyscy się rzucili, żeby Ci odpisać! W końcu tak grzecznie zadane "pytanie" z milionem pytajników zasługuje na szybką odpowiedź. I to już drugi post, no bo poprzedni jakoś wszyscy dziwnie przeoczyli, a przecież jest tak czytelny!
Szanuj osoby, które się tu wypowiadają i może zmuś się chociaż trochę, żeby poczytać kilka, kilkanaście stron tego nudnego wątku. Tam na pewno znajdziesz odpowiedź na swoje pytania. Powiem więcej, na to środkowe padła odpowiedź w tym temacie na poprzedniej stronie! (taka mini- zagadka dla Ciebie)
Wybacz, wielmożna pani. Tak sie składa,że przeglądnęłam całe forum, nie znalazłam przy tym wzmianki na temat progów społeczno - opiekuńczej z pedagogiką szkolną, a także wychowaniu przedszkolnym i opiece nad dzieckiem z tamtych lat. Fakt, może i bezsensownie wpisałam Wczesnoszkolną i przedszkolna, mój blad. Ale co ma do tego szacunek? Jakos nie ogarniam. Poza tym, radze wrzucić na luz. Definitywnie Ci tego brakuje.

peace!
Ja999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 19:00   #75
hrhlkk
Raczkowanie
 
Avatar hrhlkk
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 45
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

papiery zaniesione, cukierkami poczęstowana )) pan równie przemiły co i jego komplementy oby teraz wszystko dobrze poszło
__________________
Who am I ? That's a secret I've never tell. You know you love me. xoxo
hrhlkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 19:02   #76
pranknature
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 225
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Wpis edytowany

Edytowane przez pranknature
Czas edycji: 2013-02-16 o 18:37
pranknature jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 19:06   #77
karolajna160
Rozeznanie
 
Avatar karolajna160
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 653
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez hrhlkk Pokaż wiadomość
papiery zaniesione, cukierkami poczęstowana )) pan równie przemiły co i jego komplementy oby teraz wszystko dobrze poszło
To mam do Ciebie parę pytań
to jest na parterze pokój numer 5 ta mediateka?
pisałaś numer telefonu pod etykietką?
Aa i czy ci sprawdzał ten gościu czy wszystko masz?
__________________
Mój blog kulinarny
http://ilovecooking92.blogspot.com/

I blog zniżkowy - kupony, darmowe próbki
http://rabatomierz.blogspot.com/

Edytowane przez karolajna160
Czas edycji: 2011-07-05 o 19:09
karolajna160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 19:36   #78
hrhlkk
Raczkowanie
 
Avatar hrhlkk
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 45
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

nie składałam na nauczycielska z moim temperamentem rozniosłabym biedne dzieciaki tak jak sie wydarłam na dziewczyny stojące w kolejce na socjologi. ( bo to jest chamstwo, jak sie nie potrafi normalnej kolejki utworzyć! ;d)

ja nie składałam żadnych papierów na Ingardena ale z tego co mi mówiła przyjaciółka to musiała napisać nr telefonu i sprawdzali jej wszystkie papiery
__________________
Who am I ? That's a secret I've never tell. You know you love me. xoxo
hrhlkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 19:48   #79
karolajna160
Rozeznanie
 
Avatar karolajna160
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 653
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez hrhlkk Pokaż wiadomość
nie składałam na nauczycielska z moim temperamentem rozniosłabym biedne dzieciaki tak jak sie wydarłam na dziewczyny stojące w kolejce na socjologi. ( bo to jest chamstwo, jak sie nie potrafi normalnej kolejki utworzyć! ;d)

ja nie składałam żadnych papierów na Ingardena ale z tego co mi mówiła przyjaciółka to musiała napisać nr telefonu i sprawdzali jej wszystkie papiery
Hehe dzięki A trzeba wziąć to podanie (2 strony), kserokopię świadectwa i dowód wpłaty tyle? Jeju żebym tylko niczego nie zapomniała
__________________
Mój blog kulinarny
http://ilovecooking92.blogspot.com/

I blog zniżkowy - kupony, darmowe próbki
http://rabatomierz.blogspot.com/
karolajna160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 19:51   #80
pranknature
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 225
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Wpis edytowany

Edytowane przez pranknature
Czas edycji: 2013-02-16 o 18:37
pranknature jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 21:41   #81
kalurosinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 33
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez atena_ Pokaż wiadomość
Jak ja dawno tu nie byłam.....

Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna? Jestem już po pierwszym roku I jest naprawdę wspaniale Ale jeśli ktoś myśli, że PPiW=łatwe studia, to jest w błędzie..... I semestr jest przyjemny, bo mało zajęć, a przedmioty są bardziej ogólne, jak np. socjologia ogólna, biologiczne podstawy rozwoju, historia filozofii....no i HISTORIA MYŚLI PEDAGOGICZNEJ, którą po prostu trzeba się nauczyć i zdać Portkami trochę się trzęsie, ale zależy z kim się ją ma i jak wygląda egzamin. II semestr był już trudniejszy... wymaga się już myślenia i kojarzenia pewnych faktów z I semestru.. głównie nacisk na wychowanie. Bardzo trudny egzamin z psychologii rozwojowej, ale do zdania (jak nie w czerwcu, to na kampanii wrześniowej ) Jedno bardzo ważne! Jeśli ktoś nie ma zdolności muzycznych, nie ma słuchu wysokościowego, nie potrafi wydobywać z siebie dźwięków o różnych tonacjach.....lepiej niech nie idzie na PPiW.... Są bardzo duże nieprzyjemności i trzeba niekiedy mieć mocne nerwy, żeby przeżyć muzykę dla dzieci... Moja grupa miała ciężko, byłyśmy besztane, że nic nie umiemy ( a przecież egzaminu nie było!!), trzeba się wziąć za siebie i ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć....ja byłam totalną nogą z muzyki, ale dużo ćwiczyłam i na koniec zostałam pochwalona Straszono nas, że musi być przesiew...na szczęście wszystkie zaliczyłyśmy, ale mówię...były ciężkie chwile..niektórych wykładowców, to się miało ochotę... ALE!! Jeśli ktoś czuje, że urodził się do pracy z dziećmi, czuje powołanie, jest gotowy się poświęcić i rozwijać przede wszystkim samego siebie.... Niech nie rezygnuje, bo np. ma problem z muzyką...Tak jak powiedziałam, praca, praca, praca nad sobą - tak przeleciał pierwszy rok Studia te rozwijają i dają dużo satysfakcji a wykładowcy...? Niektórych na rękach nosić, niektórych omijać... Ale są i tacy, których można słuchać nieskończenie..... Jeśli macie jakieś pytania, postaram się odpowiedzieć Próg? W zeszłym roku 76% z PR z polskiego....Wysoko. Nie wiem, jak było w następnych rekrutacjach, bo mi udało się za pierwszym razem

Powodzenia
Cześć atena Widzę że jesteśmy na jednym kierunku. Zupełnie się zgadzam co do historii myśli ped. i rozwojowej. Na szczęście muzyki nie miałam z panem C. Ale studia rzeczywiście są fantastyczne i gdybym miała znów wybierać to nie zawahałabym się. Naprawde przyjemnie sie studiuje
kalurosinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 23:14   #82
sowaaaaa
Zadomowienie
 
Avatar sowaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 911
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez Ja999 Pokaż wiadomość
Wybacz, wielmożna pani. Tak sie składa,że przeglądnęłam całe forum, nie znalazłam przy tym wzmianki na temat progów społeczno - opiekuńczej z pedagogiką szkolną, a także wychowaniu przedszkolnym i opiece nad dzieckiem z tamtych lat. Fakt, może i bezsensownie wpisałam Wczesnoszkolną i przedszkolna, mój blad. Ale co ma do tego szacunek? Jakos nie ogarniam. Poza tym, radze wrzucić na luz. Definitywnie Ci tego brakuje.

peace!
.Dolce ma całkowitą rację. Jak się nie chce przeglądnąć chociażby części tematu to nikomu się też nie będzie chciało sto razy tego samego powtarzać. Nie nie przeglądnełaś całego forum, to jest tylko rozpoczęta wczoraj 2 część ( pierwsza jest pod nazwą Akademia Pedagogiczna Kraków, poszukaj sobie... ) tam znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, bo wymienione przez ciebie kierunki i progi na nie były wymienione conajmniej kilkakrotnie. A szacunek owszem ma znaczenie, bo wpadasz na forum, zaśmiecasz ( dwukrotne umieszczenie takiego samego postu), nie szanujesz czyjegoś czasu...a te pytajniki na końcu to w jakim celu? zwrócenia uwagi? to trochę ci nie wyszło bo tym bardziej cię bedą ignorować....
co do luzu to sama go widocznie nie masz, bo ktoś ci delikatnie zwraca uwagę a ty jesteś wielce oburzona nie wiadomo o co...
sowaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 00:16   #83
markkers
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 10
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

czesc dziewczyny, mam 2 pytania

Zlozylam papiery na 2 kierunki: bezpieczenstwo narodowe i administracje. Po ogloszeniu wynikow bn zapisy trwają do 13 lipca, a ogloszenie wynikow adm jest dopiero 15 lipca. Co mam zrobic jesli dostane sie na bn, ale bede sie bala, ze na adm sie nie uda? (bardziej bym chciala sie dostac na adm). Mozna zlozyc wpis, a potem sie wycofac w razie co? Btw moje wyniki: polski roz. 64%, ang podst 100%

Patrze, ze na obu kierunkach jest wiele przedmiotow, ktore mialam juz na UKSW (studiowalam rok politologię). Czy da radę jakoś załatwić przepisanie ocen z tych przedmiotów, czy bede musiala je wszystkie zaliczac w normalnym trybie?
markkers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 10:29   #84
DolceFarNiente
Raczkowanie
 
Avatar DolceFarNiente
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 190
GG do DolceFarNiente
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez Ja999 Pokaż wiadomość
Wybacz, wielmożna pani. Tak sie składa,że przeglądnęłam całe forum, nie znalazłam przy tym wzmianki na temat progów społeczno - opiekuńczej z pedagogiką szkolną, a także wychowaniu przedszkolnym i opiece nad dzieckiem z tamtych lat. Fakt, może i bezsensownie wpisałam Wczesnoszkolną i przedszkolna, mój blad. Ale co ma do tego szacunek? Jakos nie ogarniam. Poza tym, radze wrzucić na luz. Definitywnie Ci tego brakuje.

peace!
Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać Szacunek to podstawa- jestem na tym forum już któryś rok, właśnie żeby pomóc innym, którzy dopiero zaczynają studia albo mają jakieś pytania odnośnie nich, bo jednak ja już to trochę ogarnęłam. Wypowiadałam się wiele razy, nie tylko ja, bo jest tu jeszcze kilka takich osób. Kilka razy powtarzałam jakie był progi na admin, bo się w tym orientuję. Ale jeśli po raz enty ktoś o to pyta, to szlag człowieka trafia, no bo ile można? Szacunek ma to do tego, że ja odpisuje komuś na postawione pytanie i zarówno z pytania jak i odpowiedzi na nie skorzysta kolejna osoba. Było by to trochę beznadziejne, gdyby na każdej nowej stronie ktoś postawił pytanie, na które już padła odpowiedź. Naprawdę radzę przeczytać kilka stron i znajdziesz odpowiedzi nie tylko na te Twoje "pytania", ale także na wiele innych, które na pewno też Cię nurtują Btw. W temacie zaznaczone jest dokładnie "cz. II"- logicznie musi być też cz. I Powodzenia w szukaniu

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez markkers Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, mam 2 pytania

Zlozylam papiery na 2 kierunki: bezpieczenstwo narodowe i administracje. Po ogloszeniu wynikow bn zapisy trwają do 13 lipca, a ogloszenie wynikow adm jest dopiero 15 lipca. Co mam zrobic jesli dostane sie na bn, ale bede sie bala, ze na adm sie nie uda? (bardziej bym chciala sie dostac na adm). Mozna zlozyc wpis, a potem sie wycofac w razie co? Btw moje wyniki: polski roz. 64%, ang podst 100%

Patrze, ze na obu kierunkach jest wiele przedmiotow, ktore mialam juz na UKSW (studiowalam rok politologię). Czy da radę jakoś załatwić przepisanie ocen z tych przedmiotów, czy bede musiala je wszystkie zaliczac w normalnym trybie?
Z tego co się orientuję, to możesz złożyć papiery na BN, a jeśli dostaniesz się na admin to po prostu iść i je stamtąd zabrać. Ewentualnie na admin złożyć ODPIS a nie oryginał wyników maturalnych i w międzyczasie skoczyć po papiery na Ingardena.
A co do przepisywania ocen no to różnie bywa. Zależy od wykładowcy, oceny i ilosci godzin wykładów i ćwiczeń no i od tego czy dany przedmiot kończył się egzaminem czy zaliczeniem
DolceFarNiente jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 11:10   #85
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez karolajna160 Pokaż wiadomość
To mam do Ciebie parę pytań
to jest na parterze pokój numer 5 ta mediateka?
pisałaś numer telefonu pod etykietką?
Aa i czy ci sprawdzał ten gościu czy wszystko masz?
Mediateka jest na parterze. Wchodzisz na uczelnię, idziesz do góry schodkami, przechodzisz przez oszklone drzwi. Obracasz się w lewo i będą to pierwsze drzwi po lewej stronie. Zresztą jest napisane na drzwiach, że to mediateka
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 13:33   #86
nellasaredhel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cześć dziewczyny
Śledzę Wasze forum już jakis czas i postanowiłam się włączyć. Pisałam maturę kiedy akurat byłam chora, 40 stopni. Okropnie się czułam i nic z tego nie pamiętam. Ukończyłam renomowane Liceum ze świetnymi wynikami, jednak matura nie wyszła mi ciekawie. Jestem załamana, myślałam, że nie zdam. Jednak postanowiłam spróbować złożyć papiery... Mam z polskiego podstawowego 61%, z rozszerzonego 43%. Z niemieckiego podstawowego 66%. Wiem, że są na tym forum osoby, które już dostały się do szkoły i bardzo Was prosze, pomóżcie mi... Czy mam jakieś szanse? ;((
nellasaredhel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 13:46   #87
sowaaaaa
Zadomowienie
 
Avatar sowaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 911
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Dziewczyny nie wiecie gdzie jeszcze w Krk można studiować pedagogikę specjalną ? (Oprócz UP) ani na UJ, ani na Ignatanium nie ma..
sowaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 14:29   #88
zakochana19
Wtajemniczenie
 
Avatar zakochana19
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 399
GG do zakochana19
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

a na Fryczu-Modrzewskim nie ma?
__________________
wegetarianka od 30.08.2011![/COLOR][/SIZE][/RIGHT]
studentka pracy socjalnej w Krakowie od 1.10.2011!

zakochana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 15:59   #89
atena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 49
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez kalurosinka Pokaż wiadomość
Cześć atena Widzę że jesteśmy na jednym kierunku. Zupełnie się zgadzam co do historii myśli ped. i rozwojowej. Na szczęście muzyki nie miałam z panem C. Ale studia rzeczywiście są fantastyczne i gdybym miała znów wybierać to nie zawahałabym się. Naprawde przyjemnie sie studiuje

a orientujesz się, kim jestem?
atena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 17:34   #90
awqa
Raczkowanie
 
Avatar awqa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 50
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Duże kolejki dziś były na Ingardena? ;p
awqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-19 22:17:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.