przebarwienia po wrastających włoskach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-08, 14:10   #1
redobsession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 37

przebarwienia po wrastających włoskach


Witam.
Mam na nogach mnóstwo brązowych przebarwien po wrastających włoskach. To pozostałości po stosowaniu depilatora elektrycznego około roku temu. Najgorsze jest to, że mimo tego, iż przerzuciłam sie juz od roku na golenie to włoski nadal wrastają a te plamki nie zabardzo się rozjaśniają. Wakacje niedaleko a mnie czeka chyba chodzenie w spodniach. Czy jest jakiś skuteczny i w miarę nieinwazyjny sposób na pozbycie się tego? Chodzi mi o jakiś krem złuszczający albo zabieg, ale tak, żeby skóra zagoiła się do wakacji. Proszę o pomoc.
redobsession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 17:56   #2
kamisol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 86
Send a message via Skype™ to kamisol
Dot.: przebarwienia po wrastających włoskach

Ja bym polecila usunac wlosy laserem. jako jedeyny zabieg- wylapie rowniez te wloski uwiezione pod skora.zabieg musisz powtarzac co 6-8 tyg.nie wiem jakie masz wlosy i skore- najlepsza kombinacja to ciemne i grube wloski i blada, jasna skora. polecam diodowy laser.
na przebarwienia- krem z kwasem glikolowym.
Pracuje w klinice medycznej w londynie i mam setki takich przypadkow szczegolnie z azjatkami (hinduski ). efekty sa nie samowite.
nie wiem jak w Polsce, bo nigdy tam nie pracowalam, nie wiem czy mozna tam ufac lekarzom, jesli chodzi o lasery i te sprawy..
upewnij sie ze zrobi to osoba ktora sie zna na rzeczy.a kwas glikolowy nie mniej niz 10%. jak ci beda wciskac mniesze stezenie to zakoncz rozmowe, bo to po prostu nie podziala. szczegolnie na nogi, gdzie skora jest grubsz.
ja np. uzywam juz stezenia 15% na twarz, krem 1 dziennie, skora jest gladziutka..
Powodzenia i mam nadzieje ze do wakacji bedzie bez skazy!!! ciao
kamisol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 19:35   #3
redobsession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 37
Dot.: przebarwienia po wrastających włoskach

Do Kamisol:
Dziękuję bardzo za ten krem kwasem glikolowym. Co do laserowego usuwania owłosienia to juz byłam na 1 zabiegu ale laserem neodymowo-yagowym, poniewaz mam jasną skórę i jasne włosy, więc diodowym miałabym gorsze efekty. A co do tego kwasu, to pewnie na receptę? Czy tez są może jakieś kosmetyki z takim stęzeniem kwasu bez recepty?
redobsession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 23:39   #4
kamisol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 86
Send a message via Skype™ to kamisol
Dot.: przebarwienia po wrastających włoskach

kosmetyki z kwasem nie powinny byc na recepte. powinnas je dostac u kosmetyczki. tylko ze jak pamietam jeszcze ze studiow, a to bylo 2 lata temu, mowilo sie o tym,ze trzeba stopniowo, ze kosmetyczka moze dac najpierw kremik z 4%. potem 6% i stopniowo wiecej i wiecej. nie mam pojecia jak jest teraz. jesli tak jest to szkoda czasu i pieniedzy. bierz tylko krem z 10%. zadnych tonikow itp, bo pewnie ci beda wciskac, zeby jak najwiecej sprzedac..
Nie sadze ze dostaniesz taki krem w sklepie, bo to jest troche profesionalne tzw medically graded. u nas w klinice mamy Neostrate. ( Smoothing Lotion 10%, lub Extra Lotion 15%). moze mozna zamowic przez internet?..tu kosztuje ok 30? ( razy 5,6zl). ale warto. Ja nigdy nie mialam lepszej skory od kiedy zaczelam pracowac w klinice z ta firma, i jeszcze jedna firma "Agera". jesli masz czasami wypryski, szara "leniwa" tlusta skore lub po prostu potrzebujesz jej odmlodzenia i wygladzenia- nie zaluj pieniedzy.
daj znac jesli znajdziesz jakis produkt z kwasem. a moze ktos wie gdzie mozna go dostac. hello kosmetolodzy i panie kosmetyczki! nie spijcie! teraz ja ide..dobranoc
kamisol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 10:12   #5
Krystyna SLS Katowice
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6
Dot.: przebarwienia po wrastających włoskach

Nieopłacona reklama.

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2006-04-10 o 10:46
Krystyna SLS Katowice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.