Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-07-17, 11:11   #691
anka92
Przyczajenie
 
Avatar anka92
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Witam,
Ja chcia³abym przej¶æ z br±zu taki jak na zdj na taki ciemny blond (zdj farby z GARNIER) .. ;d jak mogê to zrobiæ? chcia³am najpierw rozja¶niaczem ale bojê sie ze wyjd± mi w³osy marchewkowe i pó¼niej mi nie z³apie tego blondu ... POMOCYY !!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie216.jpg (23,6 KB, 134 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P52001-7-pack.jpg (14,9 KB, 55 za³adowañ)
__________________
Ludzie lubi± komplikowaæ sobie ¿ycie, jakby ju¿ samo w sobie nie by³o wystarczaj±co skomplikowane.
anka92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-17, 12:28   #692
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 484
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anka92 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam,
Ja chcia³abym przej¶æ z br±zu taki jak na zdj na taki ciemny blond (zdj farby z GARNIER) .. ;d jak mogê to zrobiæ? chcia³am najpierw rozja¶niaczem ale bojê sie ze wyjd± mi w³osy marchewkowe i pó¼niej mi nie z³apie tego blondu ... POMOCYY !!
Farbowa³am kiedy¶ tym blondem i je¶li chcesz blond to nie polecam. Wyszed³ ciemno, jak jasny br±z. Spra³ siê bardzo szybko i na rudo.

To jest poziom 7, wiêc radzi³abym co¶ z poziomu 8, czy nawet 9 wybraæ, bo zwykle te ¶rednie/ciemne blondy wychdz± ciemniej ni¿ powinny.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-17, 22:03   #693
barbieii92
Raczkowanie
 
Avatar barbieii92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 143
GG do barbieii92
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Hej ja kiedy¶ mia³am w³oski takie jak Ty , potraktowa³am je najpierw rozja¶niaczem na 20min i pó¼niej na³o¿y³am t± farbê , super kolor polecam nie spiera³a siê wcale nie rudo
barbieii92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-19, 16:01   #694
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 2 829
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anka92 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam,
Ja chcia³abym przej¶æ z br±zu taki jak na zdj na taki ciemny blond (zdj farby z GARNIER) .. ;d jak mogê to zrobiæ? chcia³am najpierw rozja¶niaczem ale bojê sie ze wyjd± mi w³osy marchewkowe i pó¼niej mi nie z³apie tego blondu ... POMOCYY !!
Farbowa³am t± farb± i kolor wyszed³ ciemniejszy ni¿ na opakowaniu, taki jasny br±z i nawet po wielokrotnym umyciu g³owy nie zrobi³ siê ja¶niejszy, tak¿e nie polecam : )

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka¿ wiadomo¶æ
Farbowa³am kiedy¶ tym blondem i je¶li chcesz blond to nie polecam. Wyszed³ ciemno, jak jasny br±z. Spra³ siê bardzo szybko i na rudo.
Widzê, ¿e nie by³am sama

____

Obecnie sama schodzê z do¶æ ciemnego br±zu do blondu i ju¿ nie mogê doczekaæ siê kiedy bêdê blondynk±.
By³am u fryzjerki, ale nie chcia³a rozja¶niæ mi ca³ych w³osów; stwierdzi³a ¿e siê pokrusz±, odpadn±, a w najlepszym wypadku bêdê mia³a siano. Zdecydowa³am siê na pasemka i jestem zadowolona.

Zdjêcie przed farbowaniem i mniej wiêcej 3 tygodnie po zrobieniu pasemek. Troszkê siê przesuszy³y, ale po ka¿dym na³o¿eniu maseczki widzê du¿± poprawê. Za 2 tygodnie kolejne pasemka i mam nadziejê, ¿e bêdzie ju¿ bardziej blond
__________________

Edytowane przez crippled
Czas edycji: 2012-03-13 o 21:29
crippled jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-24, 23:57   #695
zielonooka78
Przyczajenie
 
Avatar zielonooka78
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Witajcie, w lutym zrobi³am sobie pasemka na moich ciemno br±zowych w³osach (teraz wygl±daj± tak jak na zdjêciu poni¿ej). Chcia³abym teraz zobaczyæ jak bym wygl±da³a w blond w³osach i chcia³am przefarbowaæ je szamponetk±. Jest szansa, ¿e wyjdzie mi blond? Nie musi byæ od razu taki jak na opakowaniu szamponetki, ale ¿eby by³ blond... I czy po zmyciu szamponetki po tych ilu¶ tam myciach nie nie bêdzie problemu z powrotem do moich "pasemkowych" w³osów??
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz2.jpg (42,5 KB, 102 za³adowañ)
zielonooka78 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-25, 10:57   #696
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 4 111
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zielonooka78 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie, w lutym zrobi³am sobie pasemka na moich ciemno br±zowych w³osach (teraz wygl±daj± tak jak na zdjêciu poni¿ej). Chcia³abym teraz zobaczyæ jak bym wygl±da³a w blond w³osach i chcia³am przefarbowaæ je szamponetk±. Jest szansa, ¿e wyjdzie mi blond? Nie musi byæ od razu taki jak na opakowaniu szamponetki, ale ¿eby by³ blond... I czy po zmyciu szamponetki po tych ilu¶ tam myciach nie nie bêdzie problemu z powrotem do moich "pasemkowych" w³osów??
Szamponetk±, my¶lê, ¿e nie dasz rady. Za s³aba Proponowa³abym farbê rozja¶niaj±c± np palette
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-25, 11:39   #697
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

szamponetka ci nie rozjasni wlosow wiec nie ma co nakladac nawet
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-07-25, 13:31   #698
Adaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Adaa_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 3 590
GG do Adaa_
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

To mo¿e ja poka¿ê jak mi siê uda³o
Pierwsze zdjêcie jako¶ rok temu, drugie po pierwszym farbowaniu, trzecie po drugim farbowaniu na ca³e w³osy i robieniu odrostów-taki kolor mia³am kilka miesiêcy, obecnie mam takie jak na czwartym zdjêciu .
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (8,6 KB, 226 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (8,3 KB, 250 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (15,1 KB, 255 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (80,1 KB, 296 za³adowañ)
__________________
Pamiêtaj o tym: jak jeste¶ w piekle, tylko diabe³ mo¿e ci pomóc.



Aparatka:

Góra-21.09.10r
Dó³-16.06.11r



Dbam o w³osy
Adaa_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-25, 16:13   #699
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 4 111
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Ja to najpierw mia³am ciemny br±z, potem na³o¿y³am rozja¶niacz, i w sumie dobrze mi rozja¶ni³o, chocia¿ miejscami by³y ¿ó³te, to poprawi³am rozja¶niaj±c± farb± palette c10, potem jako¶ za nieca³y rok, pomalowa³am palette e20 i teraz mam taki kolor jak na avatarze i jestem zadowolona
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-27, 14:00   #700
mia88
Raczkowanie
 
Avatar mia88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 74
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cze¶æ dziewczyny!

Od kilku miesiêcy chodzi³a za mn± wizja piêknego blondu na mojej g³owie wcze¶niej przez ok 4-5 lat farbowa³am w³osy do¶æ ciemnym br±zem (zwykle jak±¶ czekolad± albo czym¶ tego typu). Zaczê³am siê wczytywaæ w ten w±tek i nabra³am nadziei, ¿e moja wizja bêdzie zrealizowana

Dosyæ sporo osób chwali³o tu rozja¶niacz z Joanny https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...nd.html&next=1 wiêc go zakupi³am. Wiedzia³am, ¿e za pierwszym razem nie ma co liczyæ na jasny blond na w³osach mojego koloru, ale nie wysz³o ¼le po rozja¶niaczu (trzyma³am 35 min) mia³am rude w³osy, ale na³o¿y³am Wellaton 8.0 i farba zgasi³e te rudo¶ci, wyszed³ mi tzw. truskawkowy blond

Co do zniszczenia w³osów - o ile wcze¶niej przy myciu w³osów wystarczy³a mi od¿ywka, a maska 1 w tyg, to teraz nie mog³abym rozczesaæ w³osów bez maski. Nie s± zniszczone (tzn patrz±c na nie wygl±daj± zdrowo i l¶ni±co), ale wiem, ¿e to zas³uga maski. Co mogê zrobiæ, by polepszyæ ich stan? Dodam, ¿e miesi±c przed rozja¶nianiem zacze³am piæ herbatê pokrzywow± i robiæ wcierki z wody brzozowej i chyba tylko to uchroni³o mnie przed wypadaniem w³osów.

Ale ogólnie to nie ¿a³ujê, bo ci±gle s³yszê komplementy nt moich w³osów
mia88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-27, 14:35   #701
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

uwa¿am ze pope³ni³a¶ b³±d u¿ywaj±c joanny bo moim zdaniem jest to najgorszy rozja¶niacz, lepiej zamówiæ sobie ma³± saszetkê fryzjerksiego w podobnej cenie, gwarantuje Ci ¿e po fryzjerksim rozja¶niaczu bêdziesz mia³a bardziej równomierny i jasniejszy kolor ni¿ po joannie a w³osy tak sie nie zniszcz± wiêc na przysz³o¶æ nie bierz juz joanny. polecam serie garniera naturalna pielêgnacja z mas³em karite i awokado, maska elseve total repair 5, wax do blond w³osów.
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-27, 17:09   #702
mia88
Raczkowanie
 
Avatar mia88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 74
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
uwa¿am ze pope³ni³a¶ b³±d u¿ywaj±c joanny bo moim zdaniem jest to najgorszy rozja¶niacz, lepiej zamówiæ sobie ma³± saszetkê fryzjerksiego w podobnej cenie, gwarantuje Ci ¿e po fryzjerksim rozja¶niaczu bêdziesz mia³a bardziej równomierny i jasniejszy kolor ni¿ po joannie a w³osy tak sie nie zniszcz± wiêc na przysz³o¶æ nie bierz juz joanny. polecam serie garniera naturalna pielêgnacja z mas³em karite i awokado, maska elseve total repair 5, wax do blond w³osów.
Teraz ju¿ to wiem, ale czasu nie cofnê, no nic, pozostaje mi dbaæ o w³osy, bo rozja¶niaæ to ju¿ nie bêdê ale dziêkujê za rady, mam t± maskê i uwa¿am, ¿e jest ¶wietna
mia88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-27, 22:23   #703
borabora123451234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

hej laski.mam w³osy koloru ciemny br±z,dodam ze wlosy mam krótkie sciete na boba,lecz od polowy zaczyna sie makabra.czarne.robilam szamponem koloryz.palette ciemna czekolada.kiedys bylam bardzo jasna blondynk±.no i moje pytanie brzmi...czy mogê jako¶ rozjasnic te klaki zebym choc troche miala jasniejsze?chodzi mi o kolorek taki podrudawy.bo pozniej bym na to nalozyla jakas farbe o odcieniu jasny blond.czy moze isc do fryzjera i zrobic cieniutkie pasemka lecz bardzo gêsto tylko ciekawe czy zlapi± mi na tych w³osach..
borabora123451234 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-28, 11:05   #704
karabelka23
Raczkowanie
 
Avatar karabelka23
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 54
GG do karabelka23
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Helou kochane pomó¿cie chce ca³e na blond, tylko nie wiem jak sie do tego zabrac, moje naturalne mam br±zowe, jak widac na fotce poni¿ej mam krêcone i pasmeka ale marze o blond czuprynie. Pomó¿cie bo zosta³o mi 4 dni urlopu i chcia³abym zrobiæ sobie jasn± czuprynkê. Jak± farbê wybraæ? bo od¿ywki, maski i szampony ju¿ mam. Tylko problem z doborem farby, takiej ¿eby ¿ó³tko nie wysz³o.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1572.jpg (118,7 KB, 106 za³adowañ)
karabelka23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-28, 11:32   #705
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 2 829
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

karabelka23, mo¿e Palette C10? Ona do¶æ silnie rozja¶nia.
__________________
crippled jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-28, 12:46   #706
karabelka23
Raczkowanie
 
Avatar karabelka23
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 54
GG do karabelka23
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez crippled Poka¿ wiadomo¶æ
karabelka23, mo¿e Palette C10? Ona do¶æ silnie rozja¶nia.
dziêki w³a¶nie siê zastanawiam nad farbami z paletty tylko bra³am pod uwagê E20 albo c12...problem wtym ze mam jasne pasemka i o nie sie obawiam ale niestety musze dokonaæ stanowczego wyboru bo odrost mam ciemny...jak nie zaryzykuje to siê nie przekonam, tylko nie chcia³abym mieæ siwych ani z kolei jak ¿ó³tko. A po za tym palleta ma straszn± opiniê w necie, tyko sobie tak t³umacze ¿e odpowiednie maski i od¿ywki i chyba nie powinno byæ tragedii?
karabelka23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-28, 13:39   #707
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 2 829
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karabelka23 Poka¿ wiadomo¶æ
dziêki w³a¶nie siê zastanawiam nad farbami z paletty tylko bra³am pod uwagê E20 albo c12...problem wtym ze mam jasne pasemka i o nie sie obawiam ale niestety musze dokonaæ stanowczego wyboru bo odrost mam ciemny...jak nie zaryzykuje to siê nie przekonam, tylko nie chcia³abym mieæ siwych ani z kolei jak ¿ó³tko. A po za tym palleta ma straszn± opiniê w necie, tyko sobie tak t³umacze ¿e odpowiednie maski i od¿ywki i chyba nie powinno byæ tragedii?
Siwizna zwykle znika po kilku myciach, a z ¿ó³tkiem mo¿na sobie poradziæ za pomoc± fioletowych szamponów. Choæ my¶lê, ¿e po c10 nie powinny wyj¶æ ¿ó³te.
Niszczy w³osy na pewno, ale która farba tego nie robi? Poza tym ka¿de kolejne farbowanie bêdzie tylko na odrostach, wiêc po jednokrotnym na³o¿eniu nic strasznego nie powinno siê staæ.
__________________
crippled jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-28, 13:52   #708
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

C12 rozja¶nia lepiej niz C10, a najch³odniejszy efekt bez ¿ó³tka da 219 z serii natural colors.
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-28, 15:48   #709
karabelka23
Raczkowanie
 
Avatar karabelka23
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 54
GG do karabelka23
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez crippled Poka¿ wiadomo¶æ
Siwizna zwykle znika po kilku myciach, a z ¿ó³tkiem mo¿na sobie poradziæ za pomoc± fioletowych szamponów. Choæ my¶lê, ¿e po c10 nie powinny wyj¶æ ¿ó³te.
Niszczy w³osy na pewno, ale która farba tego nie robi? Poza tym ka¿de kolejne farbowanie bêdzie tylko na odrostach, wiêc po jednokrotnym na³o¿eniu nic strasznego nie powinno siê staæ.
ok super dziêki, niestety w mojej drogerii nie by³o c12, a sprzedawczyni skusi³a mnie na garniera 111, wiêc kupi³am 2 opakowania, od¿ywkê z Welli i fioletowe szampon i od¿ywkê z joanny. Zastanawiam siê czy jest dobrym sposobem po na³o¿eniu farby ¿eby okryæ g³owe na jakie¶ 10 m in workiem i rêcznikiem? Bo nie wiem. Aha a powiedzcie mi przy moich w³osach nak³adac na ca³o¶æ czy zacz±æ od odrostu a potem na resztê? bo oprócz odrostu mam tyko pasma blond.
karabelka23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 16:27   #710
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 2 829
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karabelka23 Poka¿ wiadomo¶æ
Zastanawiam siê czy jest dobrym sposobem po na³o¿eniu farby ¿eby okryæ g³owe na jakie¶ 10 m in workiem i rêcznikiem? Bo nie wiem. Aha a powiedzcie mi przy moich w³osach nak³adac na ca³o¶æ czy zacz±æ od odrostu a potem na resztê? bo oprócz odrostu mam tyko pasma blond.
Lepiej nie przykrywaj, niech bêdzie doj¶cie powietrza. Kiedy¶ po³o¿y³am na w³osy rozja¶niacz, spiê³am w³osy w kok ¿eby mi nie pobrudzi³y szyi i po kilkunastu minutach zaczê³o kopciæ mi siê z w³osów Dobrze, ¿e nie wy³ysia³am...

Je¶li masz niewiele tych pasemek to po³ó¿ farbê na ca³o¶æ, a je¶li bardzo gêsto to mo¿e najpierw na odrosty, a po oko³o 10 minutach na resztê ¿eby tych wcze¶niej rozja¶nionych a¿ tak nie wysuszyæ.

Poka¿ pó¼niej fotkê, bo jestem ciekawa jak to wyjdzie
__________________
crippled jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-28, 16:31   #711
karabelka23
Raczkowanie
 
Avatar karabelka23
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 54
GG do karabelka23
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez crippled Poka¿ wiadomo¶æ
Lepiej nie przykrywaj, niech bêdzie doj¶cie powietrza. Kiedy¶ po³o¿y³am na w³osy rozja¶niacz, spiê³am w³osy w kok ¿eby mi nie pobrudzi³y szyi i po kilkunastu minutach zaczê³o kopciæ mi siê z w³osów Dobrze, ¿e nie wy³ysia³am...

Je¶li masz niewiele tych pasemek to po³ó¿ farbê na ca³o¶æ, a je¶li bardzo gêsto to mo¿e najpierw na odrosty, a po oko³o 10 minutach na resztê ¿eby tych wcze¶niej rozja¶nionych a¿ tak nie wysuszyæ.

Poka¿ pó¼niej fotkê, bo jestem ciekawa jak to wyjdzie
ok jasne poka¿e, rano bêd± ju¿ suche i ¶wiat³o bêdzie inne to wkleje fotke, no chyba ze za³amkê bêdê mia³a, to chustka i po ratunek do drogerii...:/
karabelka23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-29, 09:08   #712
Adaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Adaa_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 3 590
GG do Adaa_
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Ja robi³am 219 i zgasi³a ¿ó³cie bardzo ³adnie
__________________
Pamiêtaj o tym: jak jeste¶ w piekle, tylko diabe³ mo¿e ci pomóc.



Aparatka:

Góra-21.09.10r
Dó³-16.06.11r



Dbam o w³osy
Adaa_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-29, 12:08   #713
karabelka23
Raczkowanie
 
Avatar karabelka23
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 54
GG do karabelka23
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez crippled Poka¿ wiadomo¶æ
Lepiej nie przykrywaj, niech bêdzie doj¶cie powietrza. Kiedy¶ po³o¿y³am na w³osy rozja¶niacz, spiê³am w³osy w kok ¿eby mi nie pobrudzi³y szyi i po kilkunastu minutach zaczê³o kopciæ mi siê z w³osów Dobrze, ¿e nie wy³ysia³am...

Je¶li masz niewiele tych pasemek to po³ó¿ farbê na ca³o¶æ, a je¶li bardzo gêsto to mo¿e najpierw na odrosty, a po oko³o 10 minutach na resztê ¿eby tych wcze¶niej rozja¶nionych a¿ tak nie wysuszyæ.

Poka¿ pó¼niej fotkê, bo jestem ciekawa jak to wyjdzie
Cze¶æ dziewczyny, wczoraj po farbowaniu mia³am za³amkê, bo garnierek 111 chwyci³ ale nie odrosty które zosta³y kasztanowe...nie ma tragedii stwierdzi³am dzi¶ rano- ogromny plus to fakt ¿e mam krêcone w³osy, ale dzi¶ polecia³am po jeszcze jedn± farbkê i dzi¶ podzia³am odrostem - oby wyszed³ lepiej bo w poniedzia³ek do pracy...(musze wygl±daæ w miare normalnie) poni¿ej dodaje fotki - aczkolwiek a¿ tak dobrze nie oddaj± wyniku farbowania...:/
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ZDJCIE~2.jpg (45,0 KB, 161 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ZDJCIE~4.jpg (37,9 KB, 156 za³adowañ)
karabelka23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-29, 12:25   #714
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 2 829
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Karabelka, nie jest a¿ tak ¼le, loki du¿o zakry³y Mam nadziejê, ¿e po kolejnym farbowaniu bêdzie ju¿ dobrze.
__________________
crippled jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-29, 12:30   #715
karabelka23
Raczkowanie
 
Avatar karabelka23
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 54
GG do karabelka23
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez crippled Poka¿ wiadomo¶æ
Karabelka, nie jest a¿ tak ¼le, loki du¿o zakry³y Mam nadziejê, ¿e po kolejnym farbowaniu bêdzie ju¿ dobrze.
Dziêki za dobre s³owo ale i tak dzis wieczorkiem chyba podzia³am z odrostem. Metoda prób i b³êdów
karabelka23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-30, 08:49   #716
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 2 829
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karabelka23 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki za dobre s³owo ale i tak dzis wieczorkiem chyba podzia³am z odrostem. Metoda prób i b³êdów
I jak wysz³o kolejne farbowanie ?
__________________
crippled jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-30, 11:01   #717
karabelka23
Raczkowanie
 
Avatar karabelka23
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 54
GG do karabelka23
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez crippled Poka¿ wiadomo¶æ
I jak wysz³o kolejne farbowanie ?
No chyba póki co bêdê musia³a siê poodziæ z baleja¿em na mojej g³owie, aczkolwiek nie ma ¿le. Odrost minimalnie siê rozja¶ni³. a reszta platynka bez zmian dobrze ¿e mam krêcone bo faktycznie nie widaæ a¿ takich niedoskona³o¶ci ale tak jakby tak mia³o byæ jak siê troche ogarne wrzuce fotke
karabelka23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-31, 13:10   #718
noemi74
Raczkowanie
 
Avatar noemi74
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 231
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Adaa_ Poka¿ wiadomo¶æ
To mo¿e ja poka¿ê jak mi siê uda³o
Pierwsze zdjêcie jako¶ rok temu, drugie po pierwszym farbowaniu, trzecie po drugim farbowaniu na ca³e w³osy i robieniu odrostów-taki kolor mia³am kilka miesiêcy, obecnie mam takie jak na czwartym zdjêciu .
Z rozja¶nianiem , czy sam± farb± dosz³a¶ do takiego efektu?
__________________
Nigdy nie decyduj w z³o¶ci i nie obiecuj w szczê¶ciu..
noemi74 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-01, 10:57   #719
mia88
Raczkowanie
 
Avatar mia88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 74
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Witajcie, niedawno tu pisa³am o mojej historii z rozja¶nianiem. Mam ma³y problem - po rozja¶niaczu zgasi³am rudo¶ci Wellatonem 8.0, ale teraz rude w³osy zaczynaj± byæ coraz bardziej widoczne. Co zrobiæ, ¿eby jeszcze lekko rozja¶niæ w³osy (1-2 tony), i zlikwidowaæ rudo¶ci? Mogê to zrobiæ farb±?
mia88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-01, 16:38   #720
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

o w³a¶nie, te¿ jestem ciekawa,czy mo¿na farb±? niby wszêdzie siê pisze, ¿e farba farby nie rozjasni, ale ja rozja¶nia³am siostrze (ma naturalne rude, ale to taki zgaszony rudy, nie intensywny) farb± z garnier'a, nie pamiêtam, to by³ chyba odcieñ 111 czy jako¶ tak,s³owem, super jasny, i rozja¶nilo jej o 2 tony
ja mam farbowane, taki ¶redni z tendencja do jasnego, rudawy br±z. ciekawe, czy da siê FARB¡ np. jakim¶ karmelem czy ciemnym blondem co¶ zdzia³aæ...
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-01-05 08:29:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:06.