Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-08, 13:31   #2581
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

ja sie wlasnie zastanawiam nad bikini, niestety u mnie w miescie Vectusa brak, jest LS Duet maja tez Lumenis One pomozcie ktory lepszy?
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 16:43   #2582
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
ja sie wlasnie zastanawiam nad bikini, niestety u mnie w miescie vectusa brak, jest ls duet maja tez lumenis one pomozcie ktory lepszy?
....
Ls
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 19:39   #2583
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Nie byłam na innym ale LS polecam z czystym sumieniem.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 09:15   #2584
CzerwonaDziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaDziewczyna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: P do n i kreska
Wiadomości: 3 263
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

We wtorek mam pierwszy zabieg LS, na nogi ale się cieszę!
__________________
"But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you love, well, that’s just fabulous."
CzerwonaDziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 12:54   #2585
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Podłączam się do tematu. Byłam w zeszłym roku na dwóch zabiegach light sherem, w tym roku miałam trzeci zabieg na pachy i bikini. Efekty są, chociaż włoski mam dosyć jasne. Zastanawiam się, zeby pójść jeszcze na łydki, tylko tam mam jeszcze jaśniejsze włoski ale może przynajmniej te ciemne mi osłabi bo mam strasznie twarde włsoki niestety i same osłabienie ich to już dla mnie dużo.
Co do bolesności, jest do przeżycia ale czasem ciężko wytrzymać.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 19:21   #2586
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Nameria Pokaż wiadomość
Podłączam się do tematu. Byłam w zeszłym roku na dwóch zabiegach light sherem, w tym roku miałam trzeci zabieg na pachy i bikini. Efekty są, chociaż włoski mam dosyć jasne. Zastanawiam się, zeby pójść jeszcze na łydki, tylko tam mam jeszcze jaśniejsze włoski ale może przynajmniej te ciemne mi osłabi bo mam strasznie twarde włsoki niestety i same osłabienie ich to już dla mnie dużo.
Co do bolesności, jest do przeżycia ale czasem ciężko wytrzymać.
Nameria chyba się pogubiłam ? To właśnie ciemne i mocne włoski laser usuwa najłatwiej, tym bardziej powinien Ci pomóc na łydkach


CzerwonaDziewczyno i jak poszło? Jakie wrażenia?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 20:13   #2587
CzerwonaDziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaDziewczyna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: P do n i kreska
Wiadomości: 3 263
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
CzerwonaDziewczyno i jak poszło? Jakie wrażenia?


Jeszcze nie wiem, do wtorku jeszcze 6 dni
__________________
"But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you love, well, that’s just fabulous."
CzerwonaDziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-11, 15:14   #2588
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Tośmy się dogadały.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 14:45   #2589
pokrzywa
Zadomowienie
 
Avatar pokrzywa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 104
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

dziewczyny przejrzałam ten wątek i już zwariowałam od nadmiaru informacji.
Wynika z tego, że warto inwestować tylko w light sheer i vectus.
duet (?) jest do niczego
a ipl to oszustwo (mam inne doświadczenia dwa lata temu robiłam bikini ipl i niemal rok nie miałam włosów potem zaczęły w niektórych miejscach odrastać)

teraz chcę wybrać się na pachy, bikini i lydki. Nie mam dużo wolnego czasu a koło mojego domu jest salon z takim laserem:
laser diodowy Dilas

czy wiecie co to za laser? Nie wiem czy zapisać się na te zabiegi.

Bardzo Was proszę o opinię chcę już nie myśleć o depilacji tego lata.
__________________

pokrzywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 14:58   #2590
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja powziełam w końcu decyzję - idę po nowym roku na Vectusa dokończyć depilację. Z pach rezygnuję, przyjrzałam sie im ostatnio i po 6 razach, a po prawie roku od ostatniego w tym miejscu zabiegu wrosło max 4-5 włosków. Wiec nie ma sensu.
Na łydki powinnien jeden zabieg wystarczyć - czwarty.
Bikini głebokie niestety wymaga 7 razu do poprawki - po ok. 8 miesiacach od ostatniego zabiegu odrosło ich nieco - niby jasniejsze, ale jednak.
Zas uda mam z głowy - mam jasniutkie i delikatne włoski w tym miejscu i wystarcza, jak raz na miesiac przejade po nich amszynka, lub depilatorem.
Za to wąsik chcę zacząć likwidować. W zimę najlepiej.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 17:53   #2591
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Corii a nie możesz dogadać się z tymi pachami? Moja pani doktor zaoferowała mi, że jak już jakąś partię będę miała praktycznie zrobioną to na ewentualne poprawki mogę przyjść za powiedzmy "symboliczną" opłatą albo za darmo. Chodziło o to, że jak np. pod pachami miałabym dosłownie kilka włosków a przyszłabym robić łydki to poprawki mam za darmo z tym, że przed zabiegiem mam nie golić tego miejsca, zrobią to na miejscu a laser wykorzystają punktowo. W przypadku gdybym przyszła tylko na poprawkę zapłaciłabym 50- 100 zł a nie np. 300 za obszar.
Podpytaj jak to u Ciebie wygląda? Stałym klientom mogą pójść na rękę.

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez pokrzywa Pokaż wiadomość
dziewczyny przejrzałam ten wątek i już zwariowałam od nadmiaru informacji.
Wynika z tego, że warto inwestować tylko w light sheer i vectus.
duet (?) jest do niczego
a ipl to oszustwo (mam inne doświadczenia dwa lata temu robiłam bikini ipl i niemal rok nie miałam włosów potem zaczęły w niektórych miejscach odrastać)

teraz chcę wybrać się na pachy, bikini i lydki. Nie mam dużo wolnego czasu a koło mojego domu jest salon z takim laserem:
laser diodowy Dilas

czy wiecie co to za laser? Nie wiem czy zapisać się na te zabiegi.

Bardzo Was proszę o opinię chcę już nie myśleć o depilacji tego lata.
Nie znam lasera Dilas więc się nie wypowiem ale nie poszłabym na zabiegi IPLami. Sama piszesz, że włosy zaczęły odrastać, podejrzewam, że z czasem reszta też wróci a po laserach medycznych nic takiego się nie dzieje.
Ciekawe, że miałaś takie dobre efekty, najczęściej słyszałam, że włoski odrastały dużo szybciej niż w Twoim wypadku. Fajnie, może będziesz potrzebowała mniejszej ilości zabiegów żeby się ich całkowicie pozbyć
Przejrzyj w przeglądarce po nazwie, może któraś korzystała?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-13, 18:27   #2592
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Corii a nie możesz dogadać się z tymi pachami? Moja pani doktor zaoferowała mi, że jak już jakąś partię będę miała praktycznie zrobioną to na ewentualne poprawki mogę przyjść za powiedzmy "symboliczną" opłatą albo za darmo. Chodziło o to, że jak np. pod pachami miałabym dosłownie kilka włosków a przyszłabym robić łydki to poprawki mam za darmo z tym, że przed zabiegiem mam nie golić tego miejsca, zrobią to na miejscu a laser wykorzystają punktowo. W przypadku gdybym przyszła tylko na poprawkę zapłaciłabym 50- 100 zł a nie np. 300 za obszar.
Podpytaj jak to u Ciebie wygląda? Stałym klientom mogą pójść na rękę.
Pewno, że mogę, juz raz mi Pani za darmo punktowo wybiła laserem parę sztuk, to było chyba po 5 sesji pach. Ale odrosły i to kilkanascie, wiec nastepnym razem jak znów poprosiłam punktowo, Pani powiedziała, ze to nie ma sensu, bo znowu będzie jak ostatnio i zrobiła mi pełny zabieg. I miała racje, bo jak pisałam - teraz tylko 4-5 włosków pod pachą sie pokaze, głownie na obrzeżu, ze 2 w centrum i tyle. Mnie to nie przeszkadza, pęsetką je albo depilatorem i po sprawie.

Punktowo ma chyba sens pzyy takich obszarach większych, jak łydki, bikini etc. I włąsnie podsunełas mi pomysł, czy bikini nie zrobić w ten sposób. Ale problem w tym, ze nie chcę iśc tam gdzie chodziłam (LS), a na Vectusa, wiec watpie zeby uznały to za poprawkę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-12-13 o 18:29
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 07:38   #2593
poziomka_321
Raczkowanie
 
Avatar poziomka_321
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: TST
Wiadomości: 103
GG do poziomka_321
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dlaczego pokrzywa sądzisz że Duet jest do niczego? Zdaje się że to jest nowocześniejsza wersja Light Sheer. Przynajmniej ja tak zrozumiałam ...

Jestem już po dwóch zabiegach właśnie Light Sheer Duet na brodę, na razie jednak włoski raczej zjaśniały niż jest ich mniej niestety, przybrały kolor taki jakiego rosną mi brwi i włosy na głowie Pani stwierdziła że niestety w moim przypadku chyba będzie potrzeba min. 7 zabiegów

W związku z tym nie wiem czy w ogóle jest sens planować w przyszłości depilację innych części ciała, tam też włoski jednak nie rosną całkowicie czarne :/

Dziewczyny, miałyście tak że za drugim razem bolało Was mniej niż za pierwszym mimo stosowania większej mocy? Zastanawiam się czy nie było to właśnie spowodowane jaśniejszymi włoskami niż wcześniej:/
__________________
Non omnis moriar...
poziomka_321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 10:18   #2594
pokrzywa
Zadomowienie
 
Avatar pokrzywa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 104
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

scrabble sprawdziłam inne fora ale niestety odnoszę wrażenie, że to salony się reklamują ;/
ten laser to dokładnie depi light II z końcówką dilas czy jakoś tak - dzwoniłam do salonu Pani zapewniła mnie że to nie jest żaden ipl tylko prawdziwy laser diodowy


poziomka ja nie sądzę że duet jest zły (nie znam się na laserach) po prostu takie wrażenie odniosłam po przejrzeniu wątku że nie jest tutaj polecany. ale może to być mylne wrażenie bo jednak nie czytałam strona po stronie.
__________________

pokrzywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 10:25   #2595
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

...
jest polecany jak najbardziej.Kilka Dziewczyn poleca bardziej zwykły LS,zwłaszcza do okolic twarzy,ale jak najbardziej obie wersje są ok...nikt nie poleca na pewno IPL
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 19:16   #2596
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Corii pewnie masz rację skoro idziesz do innego salonu ale kto wie, zapytać nie zaszkodzi

Poziomka mi się wydawało, że drugim razem ból był mniejszy albo po prostu wiedziałam już na co się piszę?
Trudno powiedzieć ale na pewno miałam takie wrażenie, że nie było tak źle jak za pierwszym razem. Bikini też miałam zrobione większą mocą, bo nawet pani przeprowadzająca zabieg to notowała żebyśmy przy kolejnej wizycie zobaczyły czy efekt był inne/ lepszy?
U mnie nie było tak żeby włoski się rozjaśniały, po prostu rosły nowe i je depilowałyśmy.

Pokrzywa Duet jest inną wersją LS ale to nadal laser medyczny. Poprawcie mnie ale on chyba ma większą powierzchnię co? Chodzi o to, że przez to czas zabiegu jest krótszy. Lepiej się nadaje do większych powierzchni np. nóg. Przynajmniej tak słyszałam.
Masz rację, swego czasu kilka miesięcy siedziałam na forach i miałam taką wielką głowę od rozbieżnych informacji Też mi się wydaje, że salony reklamują swoje urządzenia ale doszłam do tego, że spisywałam sobie opinie negatywne dziewczyn, które bardzo wiarygodnie pisały o zabiegach, terminach i cenach. Koleżanka też opowiadała mi o swoich doświadczeniach ( iplem robiła) i doszłam do wniosku, że trzeba trzymać się od nich z daleka. LS był tylko jeden w moim mieście więc poszłam. Z Dilasem nie mam żadnego doświadczenia ale jeśli to nie IPL to chyba możesz spróbować.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 08:02   #2597
little_Bella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej dziewczyny.
Ja mam pytanie do osób ze śląska. Jakiś czas temu pojawił się w Gliwicach nowy salon oferujący depilację LS, bodajże nazywa się Idealnie. Czy któraś z Was tam była i mogłaby napisać swoje odczucia odnośnie tego gabinetu? Byłabym wdzięczna Mieszkam w Katowicach, a do tej pory jeździłam aż do Rybnika i mimo, że mam pozytywną opinię o tym gabinecie, jednak jest to dla mnie troszkę za daleko.
little_Bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 19:11   #2598
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej kochane! Mam jeszcze jedno pytanko: czy któraś z Was zmaga się z PCOS i robiła depilację laserową?
xox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 19:17   #2599
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

No i wreszcie umówiłam sie na Vectusa pod koniec grudnia Od razu na zabieg. Będzie to 7 raz bikini głebokie i mam nadzieję, ze ostatni
Najpierw oczywiście Pani konsultację przeprowadzi, a potem sru. Po bikini łydki i wąsik i generalnie koniec lasera. No chyba, ze uzbeiram kasę to zajme sie przebarwieniami na buzi - słyszałam, ze Vectus do tego sie dobrze nadaje też
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-15, 20:11   #2600
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez pokrzywa Pokaż wiadomość
poziomka ja nie sądzę że duet jest zły (nie znam się na laserach) po prostu takie wrażenie odniosłam po przejrzeniu wątku że nie jest tutaj polecany. ale może to być mylne wrażenie bo jednak nie czytałam strona po stronie.
miałam 3 zabiegi depilacji laserem duet i kompletna porażka - zero efektów ale to może z mojej winy… przekonamy się jak sprawdzę LS

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

czy któraś z Was zna salon Depi-Light w Warszawie?
xox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 10:12   #2601
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No i wreszcie umówiłam sie na Vectusa pod koniec grudnia Od razu na zabieg. Będzie to 7 raz bikini głebokie i mam nadzieję, ze ostatni
Najpierw oczywiście Pani konsultację przeprowadzi, a potem sru. Po bikini łydki i wąsik i generalnie koniec lasera. No chyba, ze uzbeiram kasę to zajme sie przebarwieniami na buzi - słyszałam, ze Vectus do tego sie dobrze nadaje też
Nie miałam pojęcia, że można nimi usuwać przebarwienia ale w sumie na logikę to chodzi o to samo działanie.
Ciekawe co by z tego wyszło?
7 razy na bikini? Sporo ale oby to był ostatni raz

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez xox Pokaż wiadomość
miałam 3 zabiegi depilacji laserem duet i kompletna porażka - zero efektów ale to może z mojej winy… przekonamy się jak sprawdzę LS[COLOR="Silver"]
Dlaczego z Twojej winy?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 16:32   #2602
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Nie miałam pojęcia, że można nimi usuwać przebarwienia ale w sumie na logikę to chodzi o to samo działanie.
Ciekawe co by z tego wyszło?
7 razy na bikini? Sporo ale oby to był ostatni raz
Taaa, tez uwazam ze jak na bikni to sporo, ale cóz, na LS babka zawaliła sprawę - niby bikini głebokie oferują, a kurde w meijscach deliaktncyh tak sie bała laserem strzelac, zmniejszała moc na maksa (sama z siebie). ze wyszłam na tym jak Zabłocki na mydle i generalnie to ja strace kase niepotrzenie w nadmiarze. Bo gdyby za kazdym razem przyzwoicie "kosiła" to nie było by problemu teraz. Kurde, dla mnie bikini całkowite to całkowite, a nie, ze sie tzresie i odmawia wykonania, albo omija obszar Jak się boja, to niech w ofercie nie podaja, ze robią glebokie:/

Tak, bo przejrzałam oferte Vectusa i piszą ze przebarwienia też maja. cena od 4 stówek do 6 za twarz. A trzeba powtarzać jakies 3 razy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 17:36   #2603
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

No nieźle. Ja bym poprosiła o zwrot pieniędzy To wina osoby wykonującej zabieg. U mnie było tak, że dobrały moc i strzelały kilka razy żeby zobaczyć czy mi to odpowiada czy może zmniejszyć. Na nogach na przykład sama powiedziałam, żeby zwiększyć (co zrobiły bez problemu), bo nie czułam żadnego bólu.
W międzyczasie zapisywały sobie wszystkie obszary i moce z jaką je robiły żeby na przyszły raz zobaczyć jaka była skuteczność.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 17:45   #2604
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
No nieźle. Ja bym poprosiła o zwrot pieniędzy To wina osoby wykonującej zabieg. U mnie było tak, że dobrały moc i strzelały kilka razy żeby zobaczyć czy mi to odpowiada czy może zmniejszyć. Na nogach na przykład sama powiedziałam, żeby zwiększyć (co zrobiły bez problemu), bo nie czułam żadnego bólu.
W międzyczasie zapisywały sobie wszystkie obszary i moce z jaką je robiły żeby na przyszły raz zobaczyć jaka była skuteczność.
No i widzisz, miałas fachowo, a ja musiałam babe groźbami zmuszać aby głebokie bikini zrobiła, wiec strzeliła z pare razy i d***, a wiadomo, ze jak dokłądnie tego nei zrobi, to sie zemści. Nie ma szans na odzyskanie kasy, bo na moje pretensje powiedziała, ze w tak dlikatnych meisjcach jak wnetrze warg laserem sie nie robi - dlatego skończyłam tam chodzić
Mam nadzieje, ze na Vectusie będą normalne Panie

A co do nóg, tez nie czułam bólu ani razu, ale nie zwiekszyła mocy w trakcie, tylko z zabuiegu na zabieg. Na szczęscie na nogach przyzwoicie mam wystrzelane. 4 sesja powinna byc ostatnia.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 19:42   #2605
CzerwonaDziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaDziewczyna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: P do n i kreska
Wiadomości: 3 263
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Właśnie jestem po pierwszym zabiegu na nogi LS Duet. Bolało. I to bardzo. Szczególnie na stopach. Także muszę jeszcze przemyśleć, czy zrobię głębokie bikini
__________________
"But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you love, well, that’s just fabulous."
CzerwonaDziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 19:52   #2606
Kimiko666
Zadomowienie
 
Avatar Kimiko666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez xox Pokaż wiadomość
Hej kochane! Mam jeszcze jedno pytanko: czy któraś z Was zmaga się z PCOS i robiła depilację laserową?
Ja planuje w niedalekiej przyszłości bikini głebokie

Ale po zmianie trybu życia objawy pcos i io zmniejszyłam o dużo i już nawet jestem bez farmaceutyków, więc licze że efekty będą jakieś
__________________


Kimiko666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 18:05   #2607
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No i widzisz, miałas fachowo, a ja musiałam babe groźbami zmuszać aby głebokie bikini zrobiła, wiec strzeliła z pare razy i d***, a wiadomo, ze jak dokłądnie tego nei zrobi, to sie zemści. Nie ma szans na odzyskanie kasy, bo na moje pretensje powiedziała, ze w tak dlikatnych meisjcach jak wnetrze warg laserem sie nie robi - dlatego skończyłam tam chodzić
Mam nadzieje, ze na Vectusie będą normalne Panie

A co do nóg, tez nie czułam bólu ani razu, ale nie zwiekszyła mocy w trakcie, tylko z zabuiegu na zabieg. Na szczęscie na nogach przyzwoicie mam wystrzelane. 4 sesja powinna byc ostatnia.
Dobrze, że przestałaś tam chodzić. No bez sensu, pierwszy raz o czymś takim słyszałam. No i z jakiej okazji biorą za to większe pieniądze skoro nie wykonują zabiegu (u mnie jest inna cena za bikini i bikini głębokie) ?

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez CzerwonaDziewczyna Pokaż wiadomość
Właśnie jestem po pierwszym zabiegu na nogi LS Duet. Bolało. I to bardzo. Szczególnie na stopach. Także muszę jeszcze przemyśleć, czy zrobię głębokie bikini
Oj, bikini głębokie boli jeszcze bardziej. Podobnie jak pachy. Dla mnie do wytrzymania ale zawsze byłam po znieczulaczu (Emli) ciekawe jakby było bez? Chociaż nie chcę się przekonywać

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Kimiko666 Pokaż wiadomość
Ja planuje w niedalekiej przyszłości bikini głebokie

Ale po zmianie trybu życia objawy pcos i io zmniejszyłam o dużo i już nawet jestem bez farmaceutyków, więc licze że efekty będą jakieś
A to ciekawy temat, nie znam się ale kiedyś gadałam z moim ginem (jeszcze zanim zdecydowałam się na pierwszą depilację i robiłam rozeznanie) czy taka depilacja laserem może być skuteczna, czy orientuje się w temacie, czy jego pacjentki robią itd. ?
No więc powiedział, że kobiety, które nie mają hirsutyzmu mogą się decydować, bo jak najbardziej jest skuteczna.
Nie wiem, nie ciągnęłam tematu, bo tak mnie zachęcił swoją opinią, że nie miałam już wątpliwości ale teraz się nad tym zastanawiam. Przecież są programy w tv gdzie właśnie kobietom z problemami hormonalnymi usuwają owłosienie i to podobno skutecznie.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 19:42   #2608
Kimiko666
Zadomowienie
 
Avatar Kimiko666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
A to ciekawy temat, nie znam się ale kiedyś gadałam z moim ginem (jeszcze zanim zdecydowałam się na pierwszą depilację i robiłam rozeznanie) czy taka depilacja laserem może być skuteczna, czy orientuje się w temacie, czy jego pacjentki robią itd. ?
No więc powiedział, że kobiety, które nie mają hirsutyzmu mogą się decydować, bo jak najbardziej jest skuteczna.
Nie wiem, nie ciągnęłam tematu, bo tak mnie zachęcił swoją opinią, że nie miałam już wątpliwości ale teraz się nad tym zastanawiam. Przecież są programy w tv gdzie właśnie kobietom z problemami hormonalnymi usuwają owłosienie i to podobno skutecznie.
No właśnie też widziałam takie programy[zagraniczne najczesciej], gdzie właśnie mówiono że takie lasery są stosowane by pomóc osobom z hirsutyzmem i zabiegy były w miare efektywne (choc nie wiem na jak długo i czy owłosienie nawracało - ale tam już były takie naprawdę ostre przypadki).

Sama nie mam hirsutyzmu, ale chciałabym się zdecydować na depilację - ale właśnie przez pcos, io, niedoczynnosc tarczycy szukam informacji z różnych źródeł bo jednak wolałabym by na jakiś czas to starczyło
__________________



Edytowane przez Kimiko666
Czas edycji: 2014-12-17 o 19:43
Kimiko666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 11:32   #2609
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Szkoda, że nie mamy jakiegoś fachowca na forum albo kogoś kto poradził sobie z tym problemem.
Tak na logikę laser "dobija" mieszek a nie cebulkę. Czyli nawet jak ktoś ma hirsutyzm czy inną chorobę, włosów jest więcej to to nie powinno mieć znaczenia. Najwyżej takie, że potrzeba by wykonać więcej zabiegów?
Skoro niszczy się mieszki to włosy nie mają prawa odrosnąć. Nie wiem czy idę dobrym tropem
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 14:57   #2610
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Laser zniszczy mieszek włosowy tam, gdzie jest włos w odpowiedniej fazie. Na skórze człowiek posiada miliony mieszków (nie wszystkie mają włosy).
Gdy mamy problemy zdrowotne włosy mogą zacząć ''rozwijać się'' w pozostałych mieszkach, ale w tych zniszczonych już laserem nie mają prawa. Przynajmniej tak mi wiadomo.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:28.