Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-07, 17:22   #841
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ja też dostałam dzisiaj kolejną paczkę z ZSK Mega szybko i jak zwykle bez problemów. Tylko nie wpadłam na to, by poprosić o jakieś próbki.. Ale dzisiaj też przyszła paczka z Naturalnego Piękna i dostałam tam (mimo iz o nic nie prosiłam) jak zwykle kilka próbek ( m.in glinkę czerwoną, którą miałam zamiar kiedyś zamówić oraz czekoladowe masełko) to jestem bardzo szczęśliwa.
Zamawiałam oczywiście macerat nagietkowy oraz serum oczyszczające, bo mam zamiar je przetestować, choć z serum Lemon z BU jestem tak zadowolona, że właściwie nie wiem po co Ale nie wiem, czy na dłuższą metę zniosę ten marcepanowy zapach, który choć piękny, może okazać się nieco męczący ...


Boże ,co pachnie marcepanem ?Może jeszcze zdąże poprosić.
Jestem uzależniona od zapachów.
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 17:23   #842
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Boże ,co pachnie marcepanem ?Może jeszcze zdąże poprosić.
Jestem uzależniona od zapachów.
olej śliwkowy...
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 17:24   #843
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Boże ,co pachnie marcepanem ?Może jeszcze zdąże poprosić.
Jestem uzależniona od zapachów.
serum oczyszczające
http://www.zrobsobiekrem.pl/?274,ser...ajace-30-15-ml
A własciwie jeden z jego składników, czyli olej z pestek śliwki

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-04-07 o 17:25
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 17:28   #844
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;1179105 3]olej śliwkowy...[/quote]

To jestem uratowana , poprosiłam o próbke, idą świeta ,może będą hojni. Na razie modle się , żeby wogóle dostać paczke przed świętami
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 17:47   #845
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Ja trzymałam w lodówce, tak jest najbezpieczniej
Też mi się tak wydaje - wszystko wylądowało w lodówce
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 21:48   #846
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Jak nie chcesz podwójnych, napisz do nich, na pewno pomogą
nie pisałam, zapasy będę miała na dłużej

a co do oleju śliwkowego to jak dla mnie pachnie...bosko
chociaż marcepanu jeść nie lubię ale smarować się olejem z takim zapachem jak najbardziej
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 00:45   #847
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
FEOG (warunkiem jest faza wodna - widocznie rozpuszcza się tylko w wodzie).
Zamówiłem z zamiarem dodania do kremu (lekki nawilżający do cery trądzikowej) i serum SAP.

Czy ktoś z Was używał tego konserwantu?
Ja właśnie dziś zakonserwowałam nim toniki i odżywkę do włosów w płynie. Jak dostanę mocznik, to ukręcę żel do mycia na P-4C i też dodam FEOG.

Aronia jako peeling do ciała to świetny pomysł.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-04-08 o 00:46
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 11:43   #848
dorka78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 42
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Lorri czy mogłabyś napisac coś więcej o tej odżywce do włosów? Jak ją robisz, jak używasz i jakie ma działanie?
dorka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 17:45   #849
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez dorka78 Pokaż wiadomość
Lorri czy mogłabyś napisac coś więcej o tej odżywce do włosów? Jak ją robisz, jak używasz i jakie ma działanie?
Eee, to nic specjalnego... Taka mieszanka witaminowa do pryskania po myciu (przed myciem wsmarowuję olej kokosowy z palmowym). Mam w niej tej chwili tylko All-in-one i pantenol. Bardzo żałuję, że w ZSK nie ma jakichś surowców do pielęgnacji skalpu, rozpuszczalnych w wodzie, właśnie do takich szybkich odżywek. Nie pasuje mi zamawiać gdzie indziej (może w Mazidłach kiedyś przy okazji się zaopatrzę w ceramidy, jedwab i owies hydrolizowany).
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 18:04   #850
dorka78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 42
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Lorri, bardzo dziękuję za odpowiedź. Mam właśnie sporo All-in-one, termin przydatnosci niedługo mija i nie wiem co z tym zrobić. Czy mogłabyś podać jakieś proporcje? Apropos pielęgnacji włosów to wiem od p. Kasi, że już wkrótce po świętach ma się coś fajnego pojawić w sklepie. Nie mogę się doczekać .
dorka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 18:42   #851
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Mój pierwszy krem ukręcony.
Jak można było się spodziewać:
- zapomniałem kompletnie o konserwancie
- konsystencja... wyszła nie kremowa, a żelowo-budyniowa - wydaje mi się, że za dużo fazy wodnej, a za mało olejowej

Pierwsze wrażenia:
- kremik lekki, ale mocno nawilżający
- gdy skóra mocno mi się przetłuszcza na noc, ale gdy jest sucha będzie super na dzień

Zamierzam jeszcze ukręcić dziś serum 10% SAP.
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 18:45   #852
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Mój pierwszy krem ukręcony.
Jak można było się spodziewać:
- zapomniałem kompletnie o konserwancie
- konsystencja... wyszła nie kremowa, a żelowo-budyniowa - wydaje mi się, że za dużo fazy wodnej, a za mało olejowej

Pierwsze wrażenia:
- kremik lekki, ale mocno nawilżający
- gdy skóra mocno mi się przetłuszcza na noc, ale gdy jest sucha będzie super na dzień

Zamierzam jeszcze ukręcić dziś serum 10% SAP.
jeśli krem jest na SLP to konsystencja wyszła taka jak powinna
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 19:08   #853
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez dorka78 Pokaż wiadomość
Lorri, bardzo dziękuję za odpowiedź. Mam właśnie sporo All-in-one, termin przydatnosci niedługo mija i nie wiem co z tym zrobić. Czy mogłabyś podać jakieś proporcje? Apropos pielęgnacji włosów to wiem od p. Kasi, że już wkrótce po świętach ma się coś fajnego pojawić w sklepie. Nie mogę się doczekać .
Świetna wiadomość!

Proporcje...

96% Woda
3% All-in-one
0.5% D-pantenol
0.5% FEOG

Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 19:30   #854
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
jeśli krem jest na SLP to konsystencja wyszła taka jak powinna
Kremik to Lekki krem nawilżający dla cery tłustej i trądzikowe 3 x 50g
Kolor z fotki się zgadza, natomiast konsystencja tak jak mówiłem.

Biorę się za serum
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 20:14   #855
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Kremik to Lekki krem nawilżający dla cery tłustej i trądzikowe 3 x 50g
Kolor z fotki się zgadza, natomiast konsystencja tak jak mówiłem.

Biorę się za serum
Jestem pod wrażeniem ,czytałam , że poszukujesz glinek.Świetny pomysł.Ja kupiłam na BU,nie polecam,nic nie robią ,konsystencja do są tylko tanie.Ja natomiast uwielbiam Dermaglin , zielona przeciwzmarszczkowa ,efekt mnie powala ,zero porów itd. I jeszcze jedna firma Mincer , seria spa profesional z białej glinki ,cudowny efekt rozjaśnienia twarzy,bardzo delikana ,nie ściąga twarzy ,tak bardzo jak zielona , przy wysychaniu.
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 20:22   #856
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Jestem pod wrażeniem ,czytałam , że poszukujesz glinek.Świetny pomysł.Ja kupiłam na BU,nie polecam,nic nie robią ,konsystencja do są tylko tanie.Ja natomiast uwielbiam Dermaglin , zielona przeciwzmarszczkowa ,efekt mnie powala ,zero porów itd. I jeszcze jedna firma Mincer , seria spa profesional z białej glinki ,cudowny efekt rozjaśnienia twarzy,bardzo delikana ,nie ściąga twarzy ,tak bardzo jak zielona , przy wysychaniu.
Ojj tak glinki - przymierzam się do zakupu wszystkich glinek Argiletz, myślę też o tych z NaturalnegoPiękna lub z Fitomed.
Jak na razie zadowalam się ZSK, BU i Mazidłami - poszło kasy już troche, a glinki do tanich nie należą, więc wydam jeszcze więcej.
Póki co - korzystam z tego, co mam

Serum ukręcone - tak jak lubię -> pomieszaj to z tym, dodaj to do tego itd. łatwo i szybko.
Regulacja pH - świetna lekcja chemii

Pozdrawiam.
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 23:43   #857
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

jako iż znalazłam swój idealny peeling, to mam w związku z tym pytanie do ekspertek, bo chciałabym wiedzieć, czy nie mieszam tam czegoś, czego mieszać nie powinnam

używam do niego popiołu wulkanicznego i mother of pearl z NP, do tego kwas hialuronowy i macerat nagietkowy plus hydrolat (wszystko z ZSK). Efekt przechodzi moje najsmielsze oczekiwania (twarz nie tylko oczyszczona, fantastycznie wygładzona, skórki znikają bez sladu, pory zmniejszona, ale do tego jeszcze miękka i nawilżona cera), ale zastanawiam się, czy nie narozrabiam sobie taką mieszanką?
Jak myślicie? Jest tam coś, czego nie powinno się łączyć?
Pytam, bo mimo iż staram się czytać to, na co mi wystarcza czasu, to jednak pewne kwestie wciąż są dla mnie czarną magią

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-04-08 o 23:46
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 07:41   #858
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dostałam wczoraj paczkę Buteleczki takie słodkie
Wypróbowałam liposomy przeciwtradzikowe (zmieszałam z hialuronem i potem dodałam troszkę oleju z krokosza, a na noc nie dałam oleju, ale dodałam odrobinkę zestawu witamin). Rano miałam wypoczetą skórę, o ładnym kolorycie (przeważnie rano mam bladą, zwłaszcza jak mam okres ), na wygojenie syfków musze poczekać.

Szkoda że nie wrzucili żadnej próbki A zamówienie było na ponad 100 zł.

Hex: buteleczki dla Ciebie czekają w lodówce na wysyłanie Będziesz chciała jakąś odlewkę ode mnei z tego co mi przyszło wczoraj?:
- ekstrakt nawilżający
- olej z krokosza
- olej z moreli
- olej z męczennicy
- olej sojowy
- masło murmuru
- mieszanka witaminowa

No i który z prezentów kwietniowych chcesz: alantoinę czy aloes? Bo ja bym wolała aloes
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 09:35   #859
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dostałam wczoraj paczkę Buteleczki takie słodkie
Wypróbowałam liposomy przeciwtradzikowe (zmieszałam z hialuronem i potem dodałam troszkę oleju z krokosza, a na noc nie dałam oleju, ale dodałam odrobinkę zestawu witamin). Rano miałam wypoczetą skórę, o ładnym kolorycie (przeważnie rano mam bladą, zwłaszcza jak mam okres ), na wygojenie syfków musze poczekać.

Szkoda że nie wrzucili żadnej próbki A zamówienie było na ponad 100 zł.

Hex: buteleczki dla Ciebie czekają w lodówce na wysyłanie Będziesz chciała jakąś odlewkę ode mnei z tego co mi przyszło wczoraj?:
- ekstrakt nawilżający
- olej z krokosza
- olej z moreli
- olej z męczennicy
- olej sojowy
- masło murmuru
- mieszanka witaminowa

No i który z prezentów kwietniowych chcesz: alantoinę czy aloes? Bo ja bym wolała aloes
Bosko Wczoraj mialam za duzo na glowie i zapomnialam o sms-ie

Z prezentami to sie zgralysmy bo akurat wole alantoine Jak masz ochote cos skubnac ode mnie to smialo-naprawde
Z Twojej listy poprosilabym:
-olej z moreli
-ekstrakt nawilzajacy
-maslo murmuru
-mieszanka witaminowa

__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-09, 09:36   #860
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Hosenka - to dziwne, że nie dostałaś żadnych próbek, bo przy zamówieniu za 100zł powinnaś dostać dwa prezenty. Może po prostu to przeoczyli? Najlepiej napisz do nich w tej sprawie. Kontakt z właścicielka sklepu jest bardzo dobry
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 10:00   #861
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
jako iż znalazłam swój idealny peeling, to mam w związku z tym pytanie do ekspertek, bo chciałabym wiedzieć, czy nie mieszam tam czegoś, czego mieszać nie powinnam

używam do niego popiołu wulkanicznego i mother of pearl z NP, do tego kwas hialuronowy i macerat nagietkowy plus hydrolat (wszystko z ZSK). Efekt przechodzi moje najsmielsze oczekiwania (twarz nie tylko oczyszczona, fantastycznie wygładzona, skórki znikają bez sladu, pory zmniejszona, ale do tego jeszcze miękka i nawilżona cera), ale zastanawiam się, czy nie narozrabiam sobie taką mieszanką?
Jak myślicie? Jest tam coś, czego nie powinno się łączyć?
Pytam, bo mimo iż staram się czytać to, na co mi wystarcza czasu, to jednak pewne kwestie wciąż są dla mnie czarną magią
na łoko nic się tutaj nie gryzie choć umieściłaś dwa eksfolianty, może sama macica by wystarczyła
ale podziwiam, jakbym ja przejechała sobie czymś takim po twarzy...

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Hosenka - to dziwne, że nie dostałaś żadnych próbek, bo przy zamówieniu za 100zł powinnaś dostać dwa prezenty. Może po prostu to przeoczyli? Najlepiej napisz do nich w tej sprawie. Kontakt z właścicielka sklepu jest bardzo dobry
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 10:00   #862
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

O próbki trzeba mimo wszystko prosić.
Za przy zamówieniu za 88zł dostałem dwa hydrolaty i uproszony kwas laktobionowy (a tani nie jest ).
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 10:03   #863
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Bosko Wczoraj mialam za duzo na glowie i zapomnialam o sms-ie

Z prezentami to sie zgralysmy bo akurat wole alantoine Jak masz ochote cos skubnac ode mnie to smialo-naprawde
Z Twojej listy poprosilabym:
-olej z moreli
-ekstrakt nawilzajacy
-maslo murmuru
-mieszanka witaminowa

No to super
A ja nie zauwazyłam Twojego posta i wysłałam Ci własnie smsa
Odleweczki zrobie dla Ciebie a sobie kapnę pachnotki i moringi

Confused: te kwietniowe dostałam - pisałam zresztą Hex zeby wybrała który chce (zamawiałyśmy razem). O próbki poprosiłam, ale widocznie nie zauwazyli. Dostałam maila od p. Kasi że prześle próbki.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-04-09 o 10:08
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 10:20   #864
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Powiem wam, że baaardzo podoba mi się serum 10%.
Jest super wodniste (bez olejów), lekkie, wygładzające i napinające (pewnie ciutka hiarulona). Idealne pod filtr
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 10:23   #865
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Kremik to Lekki krem nawilżający dla cery tłustej i trądzikowe 3 x 50g
Kolor z fotki się zgadza, natomiast konsystencja tak jak mówiłem.

Biorę się za serum
a, on jest na Axol [tak się kiedyś nazywał] - kręciłam na nim ale na zimno balsam dla dzieciaków [gdzieś tu jest na zdjęciu] i konsystencja to był czysty żywy budyń
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 10:24   #866
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
na łoko nic się tutaj nie gryzie choć umieściłaś dwa eksfolianty, może sama macica by wystarczyła
ale podziwiam, jakbym ja przejechała sobie czymś takim po twarzy...
dzięki za odpowiedź
sama mother of pearl mam wrażenie, że zbyt delikatnie działa i nie radzi sobie ze wszystkim, natomiast sam popiół to nieco zbyt mocny zdzierak, więc dodaję odrobinę do macicy i reszty tych składników i wychodzi mi kremowy peeling z kilkoma zdzierającymi drobinkami Dla mojej cery jest naprawdę idealny, a peelingów wypróbowałam już naprawdę mnóstwo i tak rewelacyjnego efektu nie udało mi się nigdy wcześniej osiągnąć
Tak więc dzięki- jeżeli nic się nie gryzie, to spokojnie będę sobie go stosować nadal
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 11:50   #867
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

Szkoda że nie wrzucili żadnej próbki A zamówienie było na ponad 100 zł.
Też tak miałam - próbek żadnych (poza oczywiście prezentami od wartości zamówienia), ale też o żadne nie prosiłam, więc moja wina .
Muszę jednak mooocno pochwalić ZSK za szybkość realizacji zamówień. Robilam zamówienie w niedzielę (plus w tym samym czasie przelew internetowy), a wyslane zostalo we wtorek. Przy ostatnim oczekiwaniu 2 tyg. na paczkę z Mazidel to "cud, miód i orzeszki"
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 12:32   #868
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
Też tak miałam - próbek żadnych (poza oczywiście prezentami od wartości zamówienia), ale też o żadne nie prosiłam, więc moja wina .
Muszę jednak mooocno pochwalić ZSK za szybkość realizacji zamówień. Robilam zamówienie w niedzielę (plus w tym samym czasie przelew internetowy), a wyslane zostalo we wtorek. Przy ostatnim oczekiwaniu 2 tyg. na paczkę z Mazidel to "cud, miód i orzeszki"
Tak, potwierdzam, wysyłka ekspresowa
Z Mazideł zamawiałam dzień wcześniej, pieniądze wpłaciłam w ten sam dzień co ZSK, a dziś dostaję maila że PRZEOCZYLI moje zamówienie (wczoraj wysłałam pytanie co z moim zamówieniem, bo nadal jest "do realizacji" mimo, że na stronie piszą o realizacji do 3 dni od wpłaty )
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 15:03   #869
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
Też tak miałam - próbek żadnych (poza oczywiście prezentami od wartości zamówienia), ale też o żadne nie prosiłam, więc moja wina .
Ja to różnie miałam z tymi próbkami i prezentami...
Przy pierwszym zamówieniu dostałam i prezenty i próbki - mimo że o żadną nie poprosiłam; przy następnych zamówieniach zawsze prosiłam o próbki i zawsze je otrzymywałam. Natomiast przy ostatnim zamówieniu dostałam 2 próbki, o które prosiłam, natomiast nie dostałam jednego z prezentów, a w odpowiedzi na mojego maila przeczytałam, że jeśli nie jestem usatysfakcjonowana tym co dostałam to mogę się ewentualnie upomnieć o ten prezent przy następnym zamówieniu...
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 19:55   #870
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;1181682 2]Ja to różnie miałam z tymi próbkami i prezentami...
Przy pierwszym zamówieniu dostałam i prezenty i próbki - mimo że o żadną nie poprosiłam; przy następnych zamówieniach zawsze prosiłam o próbki i zawsze je otrzymywałam. Natomiast przy ostatnim zamówieniu dostałam 2 próbki, o które prosiłam, natomiast nie dostałam jednego z prezentów, a w odpowiedzi na mojego maila przeczytałam, że jeśli nie jestem usatysfakcjonowana tym co dostałam to mogę się ewentualnie upomnieć o ten prezent przy następnym zamówieniu...[/quote]

W życiu już tak jest , że gdybyśmy wykupili cały sklep , to cieszyć Nas będzie najbardziej ten jeden drobiazg , który dostaliśmy w prezencie
Mam nadzieje , że jutro przyjdzie moja świąteczna paczka ,pełna cudów
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 16:41:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:29.