Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-17, 21:23   #4801
Galadriela87
Zadomowienie
 
Avatar Galadriela87
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 272
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
[/COLOR]a no! i kupiłam w końcu niveę long hair repair jutro będę się nią miziać po kicie

Odżywka z tej serii przepięknie pachnie.
__________________
"Nie zamartwiaj się jednak przyszłością. Dzień dzisiejszy wystarczy ci aż nadto."

~Xbox & rock fan
Galadriela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 21:23   #4802
syrena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 148
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

ale masz całe włosy ciemny blond (naturalne czy farbowane?) czy odrosty plus jakiś blond na długosci?

nie wiem czym Buahot osiągnęła tamten kolorek, ale ten mój to c12


Tak, mam cale włosy ciemny blond i są naturalne.
Twój to c12 ? Nie jestem w temacie wiec nic nie rozumiem

A co do mnie, to jeszcze nigdy nie farbowałam włosów na blond farbą. Pytałam się fryzjerki o to , to każda mówiła mi, ze wyjdą brzydkie, żółte :/.

Wiec nie wiem jakiej farby najlepiej użyć.
syrena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 21:28   #4803
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez syrena_ Pokaż wiadomość
Tak, mam cale włosy ciemny blond i są naturalne.
Twój to c12 ? Nie jestem w temacie wiec nic nie rozumiem

A co do mnie, to jeszcze nigdy nie farbowałam włosów na blond farbą. Pytałam się fryzjerki o to , to każda mówiła mi, ze wyjdą brzydkie, żółte :/.

Wiec nie wiem jakiej farby najlepiej użyć.

aa tam, fryzjerki nie słuchaj ich najchętniej by Ci walnęły rozjasniacz i po kłopocie

otóż c12 to farba palette c12 mrozny blond
jak masz ciemny blond, to powinna Ci wyjsc ładnie, ja mam średni blond i efekt widziałaś

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Galadriela87 Pokaż wiadomość
Odżywka z tej serii przepięknie pachnie.


ja kupiłam i szampon i odżywke
i jeszcze intense repair
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 21:29   #4804
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Galadriela87 Pokaż wiadomość
Odżywka z tej serii przepięknie pachnie.
wiem wiem, bo miałam próbkę a i w sklepie dzisiaj niuchałam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 21:49   #4805
syrena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 148
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

[QUOTE=infatuated;28818700]aa tam, fryzjerki nie słuchaj ich najchętniej by Ci walnęły rozjasniacz i po kłopocie

otóż c12 to farba palette c12 mrozny blond
jak masz ciemny blond, to powinna Ci wyjsc ładnie, ja mam średni blond i efekt widziałaś [COLOR="Sil

Tylko farba palette to podobno jest najbardziej krytykowana, bo niszczy włosy jak żadna inna?. I chyba sie z tym zgodzę bo ja użyłam zwykłej szamponetki i juz odczulam różnice w dotyku moich włosów, a co dopiero ta farba.

Wiec jaka farba bedzie skuteczna i najłagodniejsza dla włosów?
syrena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 21:51   #4806
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

wskakuję do wyrola poczytać
dobranoc
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 22:01   #4807
leila_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 89
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

To żem narobiła.
Mam po rozjaśnianiu włosy od bardzo, bardzo jaśniutkiego żółtawego blondu (przy głowie i tam gdzie jakimś cudem udało mi się w miarę nałożyć rozjaśniacz. Dodam, że żeby dojść do tego koloru włosy potrzebowały 5-10 minut dosłownie) po dość jasno rude (tam gdzie rozjaśniacz zwyczajnie nie dotarł).
Musiałam coś źle zrobić, bo rozjaśniacz to była gęsta, dość sucha papka, której się nijak nie dało nałożyć sensownie na jakiekolwiek pasmo.

I teraz moje pytanie:
Jaka jest szansa, że jak jutro nałożę c12, że pozbędę się tego rudoczegoś? Już nie marzę o super jaśniutkim blondzie. Mam w pogotowiu szampon Mariona na wypadek gdybym miała żółtko. Tak jak pisałam, włosy mi się zaskakująco dobrze rozjaśniają. Chodzi mi o to jaka jest szansa, że przy łatwo rozjaśniających się włosach dojdę jutro do koloru w którym można wyjść na ulicę.

Z góry dzięki za pomoc.
leila_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 22:07   #4808
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez syrena_ Pokaż wiadomość

Tylko farba palette to podobno jest najbardziej krytykowana, bo niszczy włosy jak żadna inna?. I chyba sie z tym zgodzę bo ja użyłam zwykłej szamponetki i juz odczulam różnice w dotyku moich włosów, a co dopiero ta farba.

Wiec jaka farba bedzie skuteczna i najłagodniejsza dla włosów?
o matko, znowu o tym rzekomym niszczeniu..
ja jakoś od pół roku robię nią odrosty i czy widziałaś że mam zniszczone włosy? okej, ale na temat już się nie będę kolejny raz rozwodzic
u mnie robiony nią odrost wychodzi najjasniej i najczysciej ze wszytskich przetestowanych farb..bez martwienia się o żółty, złoty czy rudawy odcien
w Twoim przypadku zrobienie c12 daje możliwie najwieksze szanse na uzyskanie ładnego koloru, a jak się upierasz że palette "niszczy" to rób inną farbą np z 9%.
z 9%tek polecam loreal excellence 01

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez leila_ Pokaż wiadomość
To żem narobiła.
Mam po rozjaśnianiu włosy od bardzo, bardzo jaśniutkiego żółtawego blondu (przy głowie i tam gdzie jakimś cudem udało mi się w miarę nałożyć rozjaśniacz. Dodam, że żeby dojść do tego koloru włosy potrzebowały 5-10 minut dosłownie) po dość jasno rude (tam gdzie rozjaśniacz zwyczajnie nie dotarł).
Musiałam coś źle zrobić, bo rozjaśniacz to była gęsta, dość sucha papka, której się nijak nie dało nałożyć sensownie na jakiekolwiek pasmo.

I teraz moje pytanie:
Jaka jest szansa, że jak jutro nałożę c12, że pozbędę się tego rudoczegoś? Już nie marzę o super jaśniutkim blondzie. Mam w pogotowiu szampon Mariona na wypadek gdybym miała żółtko. Tak jak pisałam, włosy mi się zaskakująco dobrze rozjaśniają. Chodzi mi o to jaka jest szansa, że przy łatwo rozjaśniających się włosach dojdę jutro do koloru w którym można wyjść na ulicę.

Z góry dzięki za pomoc.
pokaż zdjecia obecnego koloru i docelowego bez tego cięzko cokolwiek doradzic

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2011-08-17 o 22:05
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 22:17   #4809
leila_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 89
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Na chwilę obecną ten mój rudy wygląda jak w załączniku i przechodzi on w zwykły, jaśniusieńki żółtawy blond.
Kolor docelowy to aktualnie jakikolwiek w miarę chłodny i jasny blond w którym można wyjść na ulicę. Poważnie, jak widzę odbicie w lustrze to już nie mam szczególnych oczekiwań.

Marzy mi się coś takiego jak z albumu kitkulki (może ciut chłodniejsze i jaśniejsze, ale już sama nie wiem):
https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=103033

Coś takiego jest w ogóle naj, ale na to pewnie liczyć nie mogę.
http://lookbook.nu/look/2302167-A-Wolf-At-The-Door
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rudy.jpg (4,9 KB, 135 załadowań)

Edytowane przez leila_
Czas edycji: 2011-08-17 o 22:19
leila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 22:25   #4810
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez leila_ Pokaż wiadomość
Na chwilę obecną ten mój rudy wygląda jak w załączniku i przechodzi on w zwykły, jaśniusieńki żółtawy blond.
Kolor docelowy to aktualnie jakikolwiek w miarę chłodny i jasny blond w którym można wyjść na ulicę. Poważnie, jak widzę odbicie w lustrze to już nie mam szczególnych oczekiwań.

Marzy mi się coś takiego jak z albumu kitkulki (może ciut chłodniejsze i jaśniejsze, ale już sama nie wiem):
https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=103033

Coś takiego jest w ogóle naj, ale na to pewnie liczyć nie mogę.
http://lookbook.nu/look/2302167-A-Wolf-At-The-Door
uuu na taki mocny rudy to chyba najpierw musisz zrobić kąpiel rozjasniającą a potem farba dopiero.
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 22:42   #4811
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
czekoladowo
poszukam zaraz zdjęcia
Mam tylko takie zdjęcie, rozmazane, stare.
I drugi kot.
jak fajnie razem wyglądają

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
wow faktycznie bilusieńko a jaka kondycja włosków po niej była? pytam ponieważ zawierała ten proszek rozjaśniający
Nie mogę Ci nic powiedzieć w tym temacie bo ja wtedy miałam baaaardzo zniszczone włosy jak schodziłam z czarnego

Jedynie co to włosy przy głowie wydawały się być w dobrej kondycji

Cytat:
Napisane przez Galadriela87 Pokaż wiadomość
dit:
A to mój mały potworek.
Jaki słodziak

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Białe Złoto na odroście nie zżolklo jakos strasznie, jakie bylo takie jest.
A Syoss ten co trzymalam minute na włosach i byl szary juz sie sprał co widać na 2 zdjęciu.
Jak lśnią - pieknie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no jestem corraz bardziej dumna tylko jeszcze dlugosc nie taka jak chce! obcy mi niestety nie zwracają uwagi a szkoda
Może się wstydzą
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 23:05   #4812
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
"Sąd nie zajmuje się pierdołami "? dobre szkodliwość społeczna czynu jest jedną z okoliczności branej pod uwagę przez sąd w procesie wymierzania kary, sąd wymierza karę według swojego uznania, w granicach przewidzianych przez ustawę, bacząc, by jej dolegliwość nie przekraczała stopnia winy, uwzględniając stopień społecznej szkodliwości czynu oraz biorąc pod uwagę cele zapobiegawcze i wychowawcze, które ma osiągnąć w stosunku do skazanego
A co do interpretacji własnej przepisu.. nie jest możliwe że kazdy interpretuje przepis po swojemu, ustawodawca precyzyjnie określa co jest treścią przepisu, a Ty mowisz o tzw 'szukaniu luki w prawie'
Prawo często nie nadąża za przemianami, jakim ulegają stosunki międzyludzkie. Ustawodawca tworząc przepisy nie jest w stanie przewidzieć wszystkich ewentualności, w rezultacie zachodzą sytuacje, których obowiązujące prawo nie normuje, mimo że potrzeba regulacji jest oczywista. Zdarza się też, że normodawcą celowo pozostawia lukę w tworzonym zespole przepisów, zwłaszcza, gdy odnoszą się one do nowych dziedzin. Dopiero po pewnym czasie, gdy działalność organów stosujących prawo dostarczy praktycznych doświadczeń, wypełnia się tę lukę przez wydanie odpowiedniego aktu.
A trudności z procesowaniem się z dużą firmą pewnie w głowniej mierze zależą od tego, że stać ich na najlepszych adwokatów, których wiedze i umiejętności podziwiam
Obowiazkiem adwokata jest reprezentowanie klienta, przed sądem nie chodzi o ustalenie czynu, tylko jego znamion (cech), które zgadzają się, badz nie z opisem przestępstwa
Na sali sądowej każdy ma inna role- Adwokat dąży do wykazania wszelkich okoliczności przemawiających za klientem, prokurator - przemawiających przeciwko niemu, sędzia natomiast waży te argumenty w świetle prawa i wydaje wyrok.

A co do tego pogrubionego-adwokaci wykonują pracę etyczną do momentu, gdy nie obniżają kwalifikacji czynu. "Moralny" adwokat nie 'broni' gwałciciela, ale stara się by kara była adekwatna do jego czynu. Brak obrońcy dla ewidentnych sprawców przestępstw spowodowałoby praktycznie, że ich kara byłaby wyższa, bo sędziowie i opinia publiczna działają także na zasadzie afektu. Oskarżenie człowieka o gwałt to jedno, drugie to udowodnienie mu winy, trzecie wymierzenie sprawiedliwej kary. Adwokat gwałciciela działa w tych dwóch ostatnich obszarach, pełni kluczową role bo bez niego sfingowanie procesu i winnego to bułka z masłem



Nullum crimen sine lege-nie ma przestępstwa bez ustawy
Będziesz moją żoną ?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 06:12   #4813
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Semia Pokaż wiadomość
Yattamamka czy byłabyś tak miła i mi zrobiła symulację w PS? czy mogłabym Ci wysłać na maila? Pliiis
zaraz Ci napisze prv

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
rób majirelką
I ja jestem za - uwielbiam tą farbę

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
nie pisałam Wam.. moja Monka kilka dni temu gdy pojechaliśmy na zakupy zrobiła sajgon w domku iii zjadła termometr z rtęcią całe szczęście, że w domku obok była moja chrzestna która jest weterynarzem, wzięła wodę utlenioną (z farby bo akurat nie mieliśmy normalnej rozcieńczyła ją do 3%) no i strzykawką podawała do pyska, żeby wymioty wymusić.. Całe szczęście, że Mona równocześnie z termometrem opałaszowała pół swojej karmy, miała mnóstwo tego w żołądku i ze zwracaniem nie było problemów. Później dostała węgiel no i na szczęście rtęć nie zdążyła się wchłonąć ale stracha nam napędziła
No to ładnie ale już wszystko ok?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 07:34   #4814
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

dzień dobry ja dziś wcześnie ale słonko tak daje czadu, że nie dało mi spać (mam okno w dachu tutaj ) dziś idziemy się kąpać w jeziorku

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
o matko z córką! zjadła rtęć

ja sobie byłam dzisiaj poczytać książkę w parku, siedziałam z Potterem i czytałam z 2 godziny

to może i ja się przeprowadzę do Warszawki wiecie, że naprawdę ostatnio o tym pomyślałam... no bo co, tu właściwie nic mnie nie trzyma

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

a no! i kupiłam w końcu niveę long hair repair jutro będę się nią miziać po kicie
zapraszamy
kurde tak wszystkie zachwalacie tą odżywkę to może i ja w końcu się skuszę

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
zaraz Ci napisze prv



I ja jestem za - uwielbiam tą farbę



No to ładnie ale już wszystko ok?
tak tak już ok co prawda 2-3 pierwsze dni to było ciągłe napięcie bo Sylwia od razu powiedziała nam, że nic nie jest pewne, nie wiadomo ile czasu ona przed naszym przyjazdem to zeżarła, trzeba obserwować bo grozi jej niewydolność nerek ale na szczęście musiała to zrobić naprawdę ciut przez naszym powrotem bo jest zdrowa jak ryba
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 07:51   #4815
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cześć Blondyny!

Chyba nie pisałam jeszcze po powrocie z wakacji nad morzem (wróciłam w niedzielę). Jeśli chodzi o pogodę, to była totalna kaszanka - praktycznie codziennie albo lało, albo zachmurzenie było okropne. Wróciłam z wakacji chyba bledsza niż pojechałam.
Przynajmniej włosy się mi bardziej nie zniszczyły!

W pracy mam taki zapiernicz, że nie wiem jak się nazywam i mam dosyć, ale nachętniej pojechałabym już na wakacje znowu. Chyba w listopadzie szykuje mi się coś fajnego

Chcę już znaleźć dobrą farbę dla siebie i farbować same odrosty, a ciągle jakoś nie mam inspiracji
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 08:42   #4816
syrena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 148
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

[QUOTE=infatuated;28819808]o matko, znowu o tym rzekomym niszczeniu..
ja jakoś od pół roku robię nią odrosty i czy widziałaś że mam zniszczone włosy? okej, ale na temat już się nie będę kolejny raz rozwodzic
u mnie robiony nią odrost wychodzi najjasniej i najczysciej ze wszytskich przetestowanych farb..bez martwienia się o żółty, złoty czy rudawy odcien
w Twoim przypadku zrobienie c12 daje możliwie najwieksze szanse na uzyskanie ładnego koloru, a jak się upierasz że palette "niszczy" to rób inną farbą np z 9%.
z 9%tek polecam loreal excellence 01 [COLOR="Silver"]

Pewnie byly by o.k te farby. Ale ja sie boje , ze sprawia , ze moje wlosy niczym nie beda sie roznic od tych co mialam po rozjasniaczach

Gdyz moje wlosy juz z natury sa 'suche'.

A slyszalam , ze
Londa jest najlepsza i Delia + chyba jeszcze Joanna , ktos sie wypowiadal.

Wiec jakie jest teraz Wasze zdanie ?

Przypomne jeszcze swoje wlosy
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1313581063
jak te odrosty, ciemne.

Dziewczyna ma je cudowne . Moje musze prostowac bo mi faluja we wszystkie strony, pusza sie i sa jak juz pisalam - z natury 'suche'.
Obecnie udalo mi sie je troche odrzywic, wiec boje sie , znow je 'zmarnowac'.

Lecz nie wiem czy tak ciemne wlosy uda mi sie ladnie zafarbowac tymi zaproponowanymi przeze mnie farbami ? :/

Troche sie rozpisalam wiem ....

Lecz pokaze jeszcze wlosy, ktore sa dla mnie marzeniem nie do spelnienia :P:P w zalaczniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blond2.jpg (35,3 KB, 45 załadowań)

Edytowane przez syrena_
Czas edycji: 2011-08-18 o 08:56
syrena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 08:55   #4817
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

dzień dobry

też właśnie czytam po raz kolejny o rzekomym niszczeniu włosów przez Palette i załamuję ręce, dlatego nawet się nie wypowiadam i siedzę cicho

u mnie pogoda też dziś ładna, na szczęście ale weekend się zbliża, więc pewnie zacznie padać
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 09:05   #4818
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Dzień Dobry

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Będziesz moją żoną ?
haahaha krejzolu Ty róza jest, a pierścionek?!


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
dzień dobry ja dziś wcześnie ale słonko tak daje czadu, że nie dało mi spać (mam okno w dachu tutaj ) dziś idziemy się kąpać w jeziorku



zapraszamy
kurde tak wszystkie zachwalacie tą odżywkę to może i ja w końcu się skuszę



tak tak już ok co prawda 2-3 pierwsze dni to było ciągłe napięcie bo Sylwia od razu powiedziała nam, że nic nie jest pewne, nie wiadomo ile czasu ona przed naszym przyjazdem to zeżarła, trzeba obserwować bo grozi jej niewydolność nerek ale na szczęście musiała to zrobić naprawdę ciut przez naszym powrotem bo jest zdrowa jak ryba
u mnie też gorąąąąc..szkoda, że do miasta musze jechać, bo bym się walneła na kocyku

spróbuj tę nivee fajna jest choć mowie Wam, że ja mam obie i long i intense repair i wg mnie ta druga ciutke lepiej odżywia

A Monka pod szczęsliwą gwiazdą urodzona, mała agentka

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dzień dobry

też właśnie czytam po raz kolejny o rzekomym niszczeniu włosów przez Palette i załamuję ręce, dlatego nawet się nie wypowiadam i siedzę cicho

u mnie pogoda też dziś ładna, na szczęście ale weekend się zbliża, więc pewnie zacznie padać
mnie też szlag trafia..

ja dziś pobawiłam się troche pod prysznicem z włosami na skalp użyłam Dermeny, na długość Nivea Long Repair, potem odżywka-na długość long a na samiutkie końce intense repair
i jest
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 09:05   #4819
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
o maaatkoooo kiedy ja tu byłam
Witam kochaniutkie
witaj i pisz szybciutko co tam u ciebie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja też wiecznie uzależniona od mamuśki hehe
a ja od tz

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja znowu wolę sama bo wiem że zrobie to bardzo dokładnie

a co do farbki to ja zawsze mam zaplanowane z góry czym robić bo inaczej nie mogłabym w ostatniej chwili wybrać zawsze to jest przemyślane ,przespane i postanowione na mur beton
podziwiam cie asiu, bo ja mam zawsze klopot z tylem jesli juz sama farbuje. nigdy nie wiem czy dobre przedzialki porobilam, czy wszedzie jest farba i czy nie nalozylam na wieksza partie wlosow
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-18, 09:08   #4820
zainteresowana123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 155
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

[QUOTE=syrena_;28823481]
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
o matko, znowu o tym rzekomym niszczeniu..
ja jakoś od pół roku robię nią odrosty i czy widziałaś że mam zniszczone włosy? okej, ale na temat już się nie będę kolejny raz rozwodzic
u mnie robiony nią odrost wychodzi najjasniej i najczysciej ze wszytskich przetestowanych farb..bez martwienia się o żółty, złoty czy rudawy odcien
w Twoim przypadku zrobienie c12 daje możliwie najwieksze szanse na uzyskanie ładnego koloru, a jak się upierasz że palette "niszczy" to rób inną farbą np z 9%.
z 9%tek polecam loreal excellence 01 [COLOR="Silver"]

Pewnie byly by o.k te farby. Ale ja sie boje , ze sprawia , ze moje wlosy niczym nie beda sie roznic od tych co mialam po rozjasniaczach

Gdyz moje wlosy juz z natury sa 'suche'.

A slyszalam , ze
Londa jest najlepsza i Delia + chyba jeszcze Joanna , ktos sie wypowiadal.

Wiec jakie jest teraz Wasze zdanie ?

Przypomne jeszcze swoje wlosy
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1313581063
jak te odrosty, ciemne.

Dziewczyna ma je cudowne . Moje musze prostowac bo mi faluja we wszystkie strony, pusza sie i sa jak juz pisalam - z natury 'suche'.
Obecnie udalo mi sie je troche odrzywic, wiec boje sie , znow je 'zmarnowac'.

Lecz nie wiem czy tak ciemne wlosy uda mi sie ladnie zafarbowac tymi zaproponowanymi przeze mnie farbami ? :/

Troche sie rozpisalam wiem ....

Lecz pokaze jeszcze wlosy, ktore sa dla mnie marzeniem nie do spelnienia :P:P w zalaczniku



To jest z tej strony ??? http://najlepszekosmetyki.pinger.pl/m/6307227
Tu dziewczyna osiagnela taki efekt, ale miala wczesniej juz takie zoltawe.
Moze osiagnij taki zoltawy efekt a dopiero jeszcze raz naloz na ta farbe polecana; z Londy.

Choc nie wiem czy nakladac dwie farby na raz to napewno najlepszy pomysl dla wlosow.
Ja sie tam nie znam
Niech sie dziewczyny wypowiedza
I czy faktycznie osiagniesz taki efekt
pozdrawiam
zainteresowana123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 09:09   #4821
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez syrena_ Pokaż wiadomość
Pewnie byly by o.k te farby. Ale ja sie boje , ze sprawia , ze moje wlosy niczym nie beda sie roznic od tych co mialam po rozjasniaczach

Gdyz moje wlosy juz z natury sa 'suche'.

A slyszalam , ze
Londa jest najlepsza i Delia + chyba jeszcze Joanna , ktos sie wypowiadal.

Wiec jakie jest teraz Wasze zdanie ?

Przypomne jeszcze swoje wlosy
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1313581063
jak te odrosty, ciemne.

Dziewczyna ma je cudowne . Moje musze prostowac bo mi faluja we wszystkie strony, pusza sie i sa jak juz pisalam - z natury 'suche'.
Obecnie udalo mi sie je troche odrzywic, wiec boje sie , znow je 'zmarnowac'.

Lecz nie wiem czy tak ciemne wlosy uda mi sie ladnie zafarbowac tymi zaproponowanymi przeze mnie farbami ? :/

Troche sie rozpisalam wiem ....

Lecz pokaze jeszcze wlosy, ktore sa dla mnie marzeniem nie do spelnienia :P:P w zalaczniku
nasze zdanie chyba już znasz- PALETTE NIE NISZCZY
ale jak "ktoś się wypowiadał" to rób jak uważasz
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 09:11   #4822
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez syrena_ Pokaż wiadomość
Dziewczyna ma je cudowne . Moje musze prostowac bo mi faluja we wszystkie strony, pusza sie i sa jak juz pisalam - z natury 'suche'.
Obecnie udalo mi sie je troche odrzywic, wiec boje sie , znow je 'zmarnowac'.

Lecz pokaze jeszcze wlosy, ktore sa dla mnie marzeniem nie do spelnienia :P:P w zalaczniku
dziękuję, bardzo mi miło
jednak te zdjęcia, które wstawiłaś są robione z lampą, więc akurat na tych fotkach kolor nie jest dobrze odzwierciedlony, zajrzyj lepiej do mojego albumu

ps. też raz pofarbowałam Palette, tyle że c10 i nic się moim włosom nie stało jak widać
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja dziś pobawiłam się troche pod prysznicem z włosami na skalp użyłam Dermeny, na długość Nivea Long Repair, potem odżywka-na długość long a na samiutkie końce intense repair
i jest
ja uwielbiam odżywkę załączoną do mojej Londy, po farbowaniu żeby takie można było kupić w sklepie ciekawe jaki one mają skład
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 09:11   #4823
zainteresowana123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 155
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Czesc piszesz o swoich wlosach , lecz ich nigdzie nie widze :P infatuated

Edytowane przez zainteresowana123
Czas edycji: 2011-08-18 o 09:12
zainteresowana123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 09:15   #4824
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

[QUOTE=zainteresowana123;2 8824009]
Cytat:
Napisane przez syrena_ Pokaż wiadomość




To jest z tej strony ??? http://najlepszekosmetyki.pinger.pl/m/6307227
Tu dziewczyna osiagnela taki efekt, ale miala wczesniej juz takie zoltawe.
Moze osiagnij taki zoltawy efekt a dopiero jeszcze raz naloz na ta farbe polecana; z Londy.

Choc nie wiem czy nakladac dwie farby na raz to napewno najlepszy pomysl dla wlosow.
Ja sie tam nie znam
Niech sie dziewczyny wypowiedza
I czy faktycznie osiagniesz taki efekt
pozdrawiam

przecież wszystkie fotki z tego linka to włosy Kitki
i to nie jest efekt "po" tylko w róznych oświetleniach, 2 jest w dziennym, 3 z lampą-wiadomo, ze troche przekłamuje

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziękuję, bardzo mi miło
jednak te zdjęcia, które wstawiłaś są robione z lampą, więc akurat na tych fotkach kolor nie jest dobrze odzwierciedlony, zajrzyj lepiej do mojego albumu

ps. też raz pofarbowałam Palette, tyle że c10 i nic się moim włosom nie stało jak widać

ja uwielbiam odżywkę załączoną do mojej Londy, po farbowaniu żeby takie można było kupić w sklepie ciekawe jaki one mają skład

oo tak, te odżywki dołączone do farb są suuper
dobra jest też ta z Loreala preference

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez zainteresowana123 Pokaż wiadomość
Czesc piszesz o swoich wlosach , lecz ich nigdzie nie widze :P infatuated
wczoraj sobie specjalnie na tę okazje założyłam album
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 09:22   #4825
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
nie pisałam Wam.. moja Monka kilka dni temu gdy pojechaliśmy na zakupy zrobiła sajgon w domku iii zjadła termometr z rtęcią całe szczęście, że w domku obok była moja chrzestna która jest weterynarzem, wzięła wodę utlenioną (z farby bo akurat nie mieliśmy normalnej rozcieńczyła ją do 3%) no i strzykawką podawała do pyska, żeby wymioty wymusić.. Całe szczęście, że Mona równocześnie z termometrem opałaszowała pół swojej karmy, miała mnóstwo tego w żołądku i ze zwracaniem nie było problemów. Później dostała węgiel no i na szczęście rtęć nie zdążyła się wchłonąć ale stracha nam napędziła
OMG!
chyba bym zeszla na zawal jakby lolka mi taki numer wykrecila
poki co z jej lapka lepiej- zagoilo sie i juz krew nie leci ale nie przeciazamy jeszcze jej tej łapki dlugimi spacerami...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 09:23   #4826
zainteresowana123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 155
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Album ?:P a gdzie :P
zainteresowana123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 09:27   #4827
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez zainteresowana123 Pokaż wiadomość
Album ?:P a gdzie :P

w profilu!!!
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 09:28   #4828
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez zainteresowana123 Pokaż wiadomość
Album ?:P a gdzie :P
zobacz w profilu
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 09:30   #4829
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziękuję, bardzo mi miło
jednak te zdjęcia, które wstawiłaś są robione z lampą, więc akurat na tych fotkach kolor nie jest dobrze odzwierciedlony, zajrzyj lepiej do mojego albumu

ps. też raz pofarbowałam Palette, tyle że c10 i nic się moim włosom nie stało jak widać

ja uwielbiam odżywkę załączoną do mojej Londy, po farbowaniu żeby takie można było kupić w sklepie ciekawe jaki one mają skład
kitka sklad odzywki dodawanej do farby jest podany albo na saszetce z odzywka albo na dnie pudelka z farby- w palette przynajmniej tak jest... spojrz.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 09:32   #4830
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
witaj i pisz szybciutko co tam u ciebie
hej no u mnie nawet dobrze jak już mówiłam, przeprowadziłam się do Wawy dziś jedziemy podpisać umowę o mieszkanie a za tydzień się wprowadzamy
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.