Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-11, 13:30   #421
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
A próbowałaś tego ?

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

mi pomogła i uratowała po głupiej decyzji założenia tipsów
Nie probowalam.

Zrazilam sie do tej firmy jak po odzywce Mavali mi rzesy zaczely wypadac .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 15:15   #422
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

w sprawie lakierów sie nie wypowiem, bo nie używam
ale dostałam próbkę BeneFit, POREfessional i jestem bardzo bardzo zadowolono (no chyba, ze wieczorem sie okaże, ze mnie zapchał)
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 15:40   #423
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Przetestowałam właśnie Lancome Teint Idole ultra 24 h. Masakra.

Po pierwsze - kolor, który po nałożeniu idealnie stopił się z moją skórą po 15 minutach utlenił się do marchewkowego koloru.
Po drugie - potwierdzam podkreśla suche skórki, chociaż mam ich mało to uwidocznił wszystkie.
Ogólnie nie polubiliśmy się
Mówiłam, ze ten podkład to lipa

Ja dzisiaj wzięłam probkę Perfection Lumiere B10, najpierw myślałam ze będzie za jasny, jednak po dłuższej chwili na ręce mi ściemniał i stopił sie ze skóra, licze, ze na testach na buzi będzie tak samo i będe go mogła kupić.

Przy okazji wzięłam ten próbkę podkładu Givenchy Eclat Matissime w kolorze 4. tutaj był duzy wybór jaśniejszych odcieni, az jestem zaskoczona.
Ciekawam jak na skorze będzie się prezentował. Nigdy wcześniej nie testowałam jeszcze żadnego podkładu Givenchy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 15:49   #424
kootekk
Zakorzenienie
 
Avatar kootekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 056
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

dziewczyny nie mam czasu czytac poprzednich stron wybaczcie, do kiedy byl wazny ten SMS z sephory na 15% ? bo wykasowalam wszystkie smsy a zapomnialam ze go mam w skrzynce jakby byl jeszcze wazny to znizke powinnam miec w systemie prawda? choc wiem ze u nich roznie bywa :/
__________________
http://instagram.com/kootekk#


kootekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 15:57   #425
rukola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 21
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32209718]A jaki przyswiecalby sens likwidowaniu sklepu i zakladaniu w tym miejscu dokladnie tego samego sklepu ponownie?[/QUOTE]

w grudniu czy może w listopadzie czytałam, że marrionaud w Polsce chce się rozbudować i zwiększyć liczbę sklepów. Ta likwidacja w zwz z tym mnie zdziwiła, ale pomyślałam ,że może to likwidacja czasowa. No i zapytałam. I dziękuje za uprzejmą odpowiedź.
rukola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 16:05   #426
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Dziewczyny, czy wiadomo może coś nowego o VIP-ach w Sephorze?
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 16:56   #427
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
pierwszy krem na naczynka, jaki używałam, to właśnie Clinique, przypadł mi bardzo do gustu, ukoił rumień, który wcześniej ciągle pojawiał się na mojej twarzy, dodatkowo bardzo wydajny, następnie używałam kremu z SVR Rubialine, rumień dalej nie powrócił, ale po skończeniu tubki ponownie kupiłam Clinique. wolę jego konsystencję, wydajność, no i mam pewność, że to on zmniejszył problem czerwienienia się.
Dzięki za odpowiedź

Dziewczyny, znacie jakieś lakiery w kolorze nude (bez drobinek), które są dobrze kryjące? Mam Chanel Beige Petale, ale niestety jest on transparentny. Na lakierach totalnie się nie wyznaję, dlatego pytam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nude-nails-7716371.jpg (11,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nude-nail-polish.jpg (91,9 KB, 48 załadowań)
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-11, 17:07   #428
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez kootekk Pokaż wiadomość
dziewczyny nie mam czasu czytac poprzednich stron wybaczcie, do kiedy byl wazny ten SMS z sephory na 15% ? bo wykasowalam wszystkie smsy a zapomnialam ze go mam w skrzynce jakby byl jeszcze wazny to znizke powinnam miec w systemie prawda? choc wiem ze u nich roznie bywa :/
do 14.02

niby powinna być w systemie, ja dostałam zarówno smsa jak i kupon z katalogiem na -15%
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 17:22   #429
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Przetestowałam właśnie Lancome Teint Idole ultra 24 h. Masakra.

Po pierwsze - kolor, który po nałożeniu idealnie stopił się z moją skórą po 15 minutach utlenił się do marchewkowego koloru.
Po drugie - potwierdzam podkreśla suche skórki, chociaż mam ich mało to uwidocznił wszystkie.
Ogólnie nie polubiliśmy się
Ja mam go właśnie na twarzy, makijaż był robiony ok 16-tej - jak na razie jestem zadowolona.... photoshopowa gładkość, świetne krycie i kolor idealnie dobrany przez wizażystę marki. Zobaczymy co będzie później

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32224724]
- Krzysiu, powiedz jak mam zyc.
- Racjonalne zywienie - 5 posilkow dziennie.
[/QUOTE]
Krzysiu gdyby tak nie gwiazdorzył to byłby kawał fajnego chłopa
Byli wczoraj w Galerii Echo w Kielcach razem z Michałem Milowiczem i Tomaszem Sztokingerem (piszę fonetycznie ), jak wstali od stolika w Piramida Steak House to on jako jedyny naciągnął na nos (dosłownie) czapkę niewidkę, żeby przypadkiem ktoś go nie rozpoznał
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 17:29   #430
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź

Dziewczyny, znacie jakieś lakiery w kolorze nude (bez drobinek), które są dobrze kryjące? Mam Chanel Beige Petale, ale niestety jest on transparentny. Na lakierach totalnie się nie wyznaję, dlatego pytam
Solcia, zlukaj sobie OPI : Tickle my France, Barefoot in Barcelona, San Tan-tonio. To takie nudziaki bez dodatkow .
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 17:48   #431
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Solcia, zlukaj sobie OPI : Tickle my France, Barefoot in Barcelona, San Tan-tonio. To takie nudziaki bez dodatkow .
Moje ulubione nudziaki
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-11, 17:49   #432
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź

Dziewczyny, znacie jakieś lakiery w kolorze nude (bez drobinek), które są dobrze kryjące? Mam Chanel Beige Petale, ale niestety jest on transparentny. Na lakierach totalnie się nie wyznaję, dlatego pytam
Sally Hansen Complete Salon Manicure - kolor Iced Coffee. http://stephscloset.com/blog/gallery...e-nail-polish/ Jedna warstwa bardzo dobrze kryje, bez drobinek, kolor beżowy, taki właśnie kawa z mlekiem... Trwałość super.

Chociaż chyba szukasz czegoś bardziej różowego, to wtedy nie wiem, co polecić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg large-4393.jpg (39,2 KB, 34 załadowań)
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 17:58   #433
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Solcia, zlukaj sobie OPI : Tickle my France, Barefoot in Barcelona, San Tan-tonio. To takie nudziaki bez dodatkow .
Piękne Oj kusicie, koleżanko, kusicie a miałam nie kupować już lakierów bo i tak rzadko mi się chce malować No ale te mi się wyjątkowo podobają
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 17:59   #434
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Moje ulubione nudziaki
No i majace chyba najlepsze notowania na watku OPIkowym )
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 18:05   #435
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
No i majace chyba najlepsze notowania na watku OPIkowym )
A gdzie można je nabyć w miarę sensownej cenie?
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 18:10   #436
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Piękne Oj kusicie, koleżanko, kusicie a miałam nie kupować już lakierów bo i tak rzadko mi się chce malować No ale te mi się wyjątkowo podobają
Jak sobie kupisz kilka, bedziesz chciala sie smarowac caly czas, by sprawdzic .
Co do kolorow, chytaja mnie ostatnio jasne kremowe szarosci. Takie wygaszone szaraki. Ma je chyba kolekcja America i Piraci OPI oraz kilka kolorkow Essie.
A dzis masz cos na pazurkach?
Ja mam czerwony szimer OPI I am not really a waitress na krotkich kwadratowych 'lopatkach'

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
A gdzie można je nabyć w miarę sensownej cenie?
Mozesz z pewnoscia w sieci, na promocjach np. beautybay.com (opi, essie, orly, nubar - teraz jest darmowa wysylka), asos.com, cheapsmells.com (tam bywaja przeceny mocne, niedobitki wysokopolkowej kolorowki za pol ceny i perfumy, Orly tez sa i chyba nawet sporo taniej niz gdzie indziej)
W PL: kupkosmetyk.pl w zakladce promocje - ceny sa ok. 25 zlotych, reszta pow. 40. Mozna odebrac osobiscie.
victoriasbeauty.com - ok 30 zlotych plus przesylka. Oplaca sie brac kilka, bo przesylka to chyba jakies 9-11 zlotych.


Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2012-02-11 o 18:11
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 18:21   #437
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Jak sobie kupisz kilka, bedziesz chciala sie smarowac caly czas, by sprawdzic .
Co do kolorow, chytaja mnie ostatnio jasne kremowe szarosci. Takie wygaszone szaraki. Ma je chyba kolekcja America i Piraci OPI oraz kilka kolorkow Essie.
A dzis masz cos na pazurkach?
Ja mam czerwony szimer OPI I am not really a waitress na krotkich kwadratowych 'lopatkach'
Dzisiaj mam tylko podłamane paznokcie, nadające się tylko do obcięcia na krótko Jeszcze w lecie jako tako się trzymają i wtedy nawet CHCE mi się malować paznokcie, to tak już w zimie jest tragicznie. Na dodatek mam strasznie przesuszone dłonie, mimo że smaruję je regularnie mocno nawilżającym kremem. No po prostu teraz nie mam warunków na malunki Ale wiosna tuż tuż, dlatego skuszona Twoimi propozycjami chyba ulegnę Najbardziej podoba mi się Barefoot in Barcelona, również ze względu na nazwę, marzę o wycieczce do Barcelony

Cytat:
Napisane przez guacamole
Mozesz z pewnoscia w sieci, na promocjach np. beautybay.com (opi, essie, orly, nubar - teraz jest darmowa wysylka), asos.com, cheapsmels.com (tam bywaja przeceny mocne, niedobitki wysokopolkowej kolorowki za pol ceny i perfumy, Orly tez sa i chyba nawet sporo taniej niz gdzie indziej)
W PL: kupkosmetyk.pl w zakladce promocje - ceny sa ok. 25 zlotych, reszta pow. 40.
victoriasbeauty.com - ok 30 zlotych plus przesylka. Oplaca sie brac kilka, bo przesylka to chyba jakies 9-11 zlotych.

Dzięki
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 18:21   #438
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Do mnie właśnie zapukał listonosz z paczką zawierającą Horizon blush, próbke Chanel No5 i próbkę Sublime de Chanel

Róż jest cudny
Złamałam się i kupiłam sobie ten róż. Troszkę za bardzo pudrowy, ale magiczna "edycja limitowana" zrobiła swoje Zresztą -20% w M. złagodziło nieco ból przy płaceniu.
Testowałam też róże TheBalm i cudne są Zwłaszcza Cabana Boy. Ale kobity miały same testery, a dostawa za tydzień ma być. I śmieszna cena 39zł. Temptalia wysokie noty im daje. A na moich polikach ze skłonnością do szybkiego zjadania różu, idealnie trzymają się do tej pory. A jak napigmentowane No bajka za grosze.

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Solcia, zlukaj sobie OPI : Tickle my France, Barefoot in Barcelona, San Tan-tonio. To takie nudziaki bez dodatkow .

Tickle my France
- kocham go
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 18:27   #439
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
No i majace chyba najlepsze notowania na watku OPIkowym )
To jeszcze lepiej

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
A gdzie można je nabyć w miarę sensownej cenie?
Ja na bezcłówce kupuję, na ebay
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-11, 18:56   #440
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które używają kremów na zaczerwienienia, wypowiedzcie się proszę. Lepsze są kosmetyki apteczne czy z Clinique'a krem Redness Solutions? Do tej pory go używałam, i bardzo sobie chwalę, ale kończy mi się i zastanawiam się, czy nie wypróbować czegoś innego.
Ja uzywalam wiele lat roznych kosmetykow na rumien i naczynka. I Clinique i dermokosmetyków typu Avene Antirougeurs, Dermedic, LRP lub Iwostin. Osobiscie nie widze wielkiej róznicy, aczkolwiek najlepiej oceniam Avene. Oprocz tego ze jest skuteczny w swoim działaniu, to na pewno tez nie zapycha A to dodatkowa zaleta.

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Przetestowałam właśnie Lancome Teint Idole ultra 24 h. Masakra.

Po pierwsze - kolor, który po nałożeniu idealnie stopił się z moją skórą po 15 minutach utlenił się do marchewkowego koloru.
Po drugie - potwierdzam podkreśla suche skórki, chociaż mam ich mało to uwidocznił wszystkie.
Ogólnie nie polubiliśmy się
Mialam wczoraj dokladnie tak samo, tez sie z nowym Lankomiakiem nie pokocham chyba

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
w sprawie lakierów sie nie wypowiem, bo nie używam
ale dostałam próbkę BeneFit, POREfessional i jestem bardzo bardzo zadowolono (no chyba, ze wieczorem sie okaże, ze mnie zapchał)
Bardzo podobne wlasciwosci ma baza Loreala. Mnie nie zapchala. Warto wyprobowac

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przy okazji wzięłam ten próbkę podkładu Givenchy Eclat Matissime w kolorze 4. tutaj był duzy wybór jaśniejszych odcieni, az jestem zaskoczona.
Ciekawam jak na skorze będzie się prezentował. Nigdy wcześniej nie testowałam jeszcze żadnego podkładu Givenchy
Ja Givenchy uzywam do rozjasniania Guerlaina 02 Daje rade

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Solcia, zlukaj sobie OPI : Tickle my France, Barefoot in Barcelona, San Tan-tonio. To takie nudziaki bez dodatkow .
Oj kusicie, kusicie

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Złamałam się i kupiłam sobie ten róż. Troszkę za bardzo pudrowy, ale magiczna "edycja limitowana" zrobiła swoje Zresztą -20% w M. złagodziło nieco ból przy płaceniu.
Testowałam też róże TheBalm i cudne są Zwłaszcza Cabana Boy. Ale kobity miały same testery, a dostawa za tydzień ma być. I śmieszna cena 39zł. Temptalia wysokie noty im daje. A na moich polikach ze skłonnością do szybkiego zjadania różu, idealnie trzymają się do tej pory. A jak napigmentowane No bajka za grosze.

Uzywam róży theBalm od jakiegos czasu i uwazam je za jedne z lepszych jakie mialam. Nie ustepuja niczym, ba, sa nawet lepsze niz niejeden wysokopółkowiec typu Dior czy Lankomiak. Pigmentacja i trwalosc super.


Bylam dzis na make up'ie w Sephorze na podium Guerlaina Wyszlam z nowym tuszem haha testowalam miniaturke, bo mialam 2 i sobie postanowilam kupic produkt. Zauwazylam jedna rzecz, paletki Guerlaina strasznie sie obsypują.. Ogolnie nie jestem fanką paletek, gdyz lubie sobie sama je tworzyc, ale przynajmniej 4ki czy 6tki nie beda mnie kusić. Moim zdaniem maja dosyc slaba pigmentacje no i to osypywanie.. Jak za te pieniadze, to zbyt wiele wad. Nie polecalabym raczej
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 19:13   #441
123asia
Rozeznanie
 
Avatar 123asia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 518
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz.4

Cześć dziewczyny. Czy robiąc zakupy online w Douglasie, mogę odebrać zamówione produkty w sklepie stacjonarnym?
123asia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 19:13   #442
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Bylam dzis na make up'ie w Sephorze na podium Guerlaina Wyszlam z nowym tuszem haha testowalam miniaturke, bo mialam 2 i sobie postanowilam kupic produkt.
Taki dobry ten tusz? Bo jak pytałam Panią Sephorzankę, który lepszy to powiedziała, ze nowy Dior zdecydowanie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 19:13   #443
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość

Uzywam róży theBalm od jakiegos czasu i uwazam je za jedne z lepszych jakie mialam. Nie ustepuja niczym, ba, sa nawet lepsze niz niejeden wysokopółkowiec typu Dior czy Lankomiak. Pigmentacja i trwalosc super.
prawda- ja ostatnio sięgam po niej częściej niż po MAC
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 19:22   #444
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź

Dziewczyny, znacie jakieś lakiery w kolorze nude (bez drobinek), które są dobrze kryjące? Mam Chanel Beige Petale, ale niestety jest on transparentny. Na lakierach totalnie się nie wyznaję, dlatego pytam
Opi: Tickle my France, Barefoot in Barcelona, Malysian Mist.
Essie: Eternal Optimist.

------------------------------------

Widzialam dzis w TK Maxxie siedmiopak nudowych lakierow Colour Club za 36 zl. Moze to info kogos zainteresuje .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 19:34   #445
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość

Bylam dzis na make up'ie w Sephorze na podium Guerlaina Wyszlam z nowym tuszem haha testowalam miniaturke, bo mialam 2 i sobie postanowilam kupic produkt. Zauwazylam jedna rzecz, paletki Guerlaina strasznie sie obsypują.. Ogolnie nie jestem fanką paletek, gdyz lubie sobie sama je tworzyc, ale przynajmniej 4ki czy 6tki nie beda mnie kusić. Moim zdaniem maja dosyc slaba pigmentacje no i to osypywanie.. Jak za te pieniadze, to zbyt wiele wad. Nie polecalabym raczej
Ja dostałam miniaturkę Noira na czwartkowym malowaniu i jestem bardzo zadowolona z efektu, jaki ten tusz daje Nie osypuje się, żadnych grudek, owadzich nóżek, trzyma cały dzień jak ta lala, jak tak dalej pójdzie, chyba się skuszę Długo testowałaś przed zakupem?
Przy malowaniu w Sephorze faktycznie cienie 4ki się osypywały, ale mimo wszystko się skusiłam, bo kolory mi się spodobały i w domu mi się nic nie osypuje, nie wiem, może to wina pędzli była

A z różu The Balma też jestem zadowolona, odkąd zaczęłam go nakładać bardziej miękkim pędzlem. Mam Down Boy

Edytowane przez uroczysko
Czas edycji: 2012-02-11 o 19:37
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 21:11   #446
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Nie bijcie za kuszenie nudziakami!!! Lepiej zjednoczny nasze poczucia winy, tak ku pokrzepieniu pustki w portfelach i pomedytujmy na temat przyszlych kolekcji limitek...
Ma ktos jakies nowe limitkowe wiesci?

guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 21:30   #447
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Na przekór tym wszystkim nudziakom i pastelom na wiosnę, może coś takiego
http://www.thewomensroomblog.com/201...s-anniversary/
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 21:45   #448
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Na przekór tym wszystkim nudziakom i pastelom na wiosnę, może coś takiego
http://www.thewomensroomblog.com/201...s-anniversary/
Moze nie na wiosne florydzka, ale na islandzka w sam raz i dla tych, co swietuja Haloween caly rok. Te czarne, szare i mszaste jakos najbardziej mnie ujmuja. Jak w reklamach kroluja roze, ja wybieram zgnilaki.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 21:58   #449
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Moze nie na wiosne florydzka, ale na islandzka w sam raz i dla tych, co swietuja Haloween caly rok. Te czarne, szare i mszaste jakos najbardziej mnie ujmuja. Jak w reklamach kroluja roze, ja wybieram zgnilaki.
Ładne są, pomalowałabym każdy paznokieć na inny kolor tą kolekcją
A tutaj różowo-nudziakowa limitowana kolekcja Paul&Joe na Asos. Z tej serii kotkowej podobają mi się jeszcze róże w sztyfcie zakończone w kształcie kocich łepetyn
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 22:22   #450
Pogoria88
Raczkowanie
 
Avatar Pogoria88
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 174
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Ja na słabe paznokcie polecam produkty firmy koh, dość drogie, ale w moim przypadku zrobiły cuda z rozpadającymi się paznokciami.
Pogoria88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:20.