Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek! - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-17, 21:22   #1561
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Mam nowego bejbika <KLIKUSIAMY>
ja go używam Już drugie opk mam. Ale ja mieszam go z czymś żółtszym

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Nie bądź taka, jakie to nudziaki?


Jak to podrabianą?
Na razie nic nie powiem, bo jeszcze nie przyjdą... a wtedy się zapłaczę na śmierć chyba... wolę nie zapeszać

Podrabiane w sensie, że lakiery się nie zgadzają z tym co oryginalnie powinno być w Under the mistletoe. (to się u nich chyba zdarza nagminnie, zdaje sie jeszcze jakaś kolekcja była swego czasu i też nie do końca to co powinno być wg spisu na opakowaniu)
Lolli, ja i jeszcze kilka dziewczyn ma te z TkMaxxa i tam sa inne lakiery. Też brokatowe, też super. Ale inne

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Jak się ma taką gładziutką cerę to i taki w zupełności starcza ja to się muszę naciapać korektorem, zanim zakryję wszystkie "pamiątki" po pryszczach
ooooo to ja też muszę tonę korektora użyć wiecznie... i jedna niespodzianka trochę zblednie to pojawia się druga obok..

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
co Ty gadasz, zawsze masz ładnie spiłowane
a może im ładniej chcesz tym gorzej wychodzi, czasem tak mam, że się wcale do piłowania nie przykładam i wtedy cudnie jest wszystko, a jak się staram do du.pa
może coś w tym jest....
zabiorę się do piłowania któregoś dnia, ale mam trochę na głowie...
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 21:23   #1562
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Tak Słonko SechePlus
to jeszcze się rozglądnę i z jakimiś typami będę pisać, ewentualnie daj sama znać, albo Młodej podpytaj
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 21:33   #1563
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
to jeszcze się rozglądnę i z jakimiś typami będę pisać, ewentualnie daj sama znać, albo Młodej podpytaj
Ale SechePlus jest na prawdę OK. Ona się nie łuszczy, a moje są sporo twardsze i bardziej nawilżone (fotka odżywki w klubie
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 21:37   #1564
bopp
Zadomowienie
 
Avatar bopp
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No....
Biedna....
Ale mani jak zwykle piękne

(...)

To moje na dziś. Miałam drobny problem z naklejkami, bo sa baaardzo delikatne- na początku je rwałam. Nałożyłam na lekko wilgotny lakier, więc zaczęły się zwijać.... Gdyby nie te wpady byłoby cudnie.
Mani totalnie infantylne, ale czuję się z nim bosko.
Baza- Vipera bambini, na to mgiełka Silicare. I naklejki od chińczyka za 2pln. Kupię jeszczce
Załącznik 5164248
Meeega wiosenne patrząc na śnieg za oknem aż nie chce się wzroku odrywać....

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Bopp - bardzo ale to bardzo lubię jak coś wrzucasz


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Taki metaliczny kolor to nie w moim stylu Ale paznokcie śliczne
ja długo się nie mogłam do takich kolorów przekonać ale teraz w sumie na paznokciach noszę dosłownie wszystkie typy lakierów, które mi wpadną w ręce

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
bidna Ty, zdrowiej szybko!
Śliczny ten kolor.
staram się jak mogę.. nawet wbrew sobie do lekarza poszłam antybiotyk.. ble.. i jak człowiek ma zdrowieć gdy już jutro trzeba wrócić na uczelnię.. o.O
bopp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 21:41   #1565
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
A oto essie bikini so teeny i revlon starry pink aka popular
pod tego revlonka bym chyba dała też bikini. Ale tak poza tym fajne

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;39822980]Bo to zależy od mocy ugniatania,tak ?[/QUOTE]od mocy włosów jeżeli już...

Tak od siebie w tej kwestii, to tylko z podatnego włosa można coś wykrzesać. To raz. Wraz z odpowiednią pielęgnacją można uzyskać coraz lepsze efekty, ale włos od początku musi mieć jakiś potencjał do falowania czy kręcenia.
Nigdy nie ma tak żeby fale zrobiły się raz i już tak zostały na nie wiadomo ile myć. Takie cuda to tylko trwała.
Żel lniany to naturalny stylizator włosów, odpowiednik sklepowego żelu czy pianki. Możesz tego glutka lnianego nałożyć na włosy suche bądź mokre. Różnie ludziom pasuje. Proponuję na mokre po spłukaniu odżywki. Nakładasz sporo i następuje ugniatanie, bądz harmonijkowanie przez koszulkę (harmonijkowanie to głowa w dół i przykładasz ręce przez koszukę prostopadle do opadających włosów - tak jakbyś spręzynkę ściskała) U mnie np harmonijkowanie się sprawdza. Bądz ugniatasz jakkolwiek ci podpasuje. Już tutaj one nabiorą kształtu fal bądź loków.
Takie włosy zostawiasz do całkowitego wyschnięcia lub suszysz suszarką z dyfuzorem (normalna suszarka wszystko rozwieje i będziesz miała stracha na wróble a nie fale).
Suchy żel na włosach tworzy strączki - sztywne loczki, bądź fale. Jeżeli są już na bank suche możesz je ODgnieść. Czyli tak jakby wykruszyć z nich nadmiar żelu. Zaciskając ręce w pięści ściskasz włosy aż wszystko puści i będą miękkie włosy.


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Oj...Nie... Na prawdę sa ok. Tylko króciutkie, ale to nie wada. Slowo
Krótkie jakoś mi nie przeszkadzają... ale chciałabym być bardziej przekonana do kształtu. Wskazujące są zbyt okrągłe... czubki jakoś nie po środku paznokcia... Różnią się długością.. Może jutro coś zacznę działać...
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 22:00   #1566
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Prawda... Infantylne takie Jakoś Wielkanocnie mi się kojarzą
Bardzo wiosennie
Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
ja długo się nie mogłam do takich kolorów przekonać ale teraz w sumie na paznokciach noszę dosłownie wszystkie typy lakierów, które mi wpadną w ręce
Doskonale rozumiem Ja niedawno przekonałam się do niebieskiego koloru n paznokciach
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 22:07   #1567
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zobaczę czy jeszcze będą
Pazurki chcę takie i mani

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Na razie nic nie powiem, bo jeszcze nie przyjdą... a wtedy się zapłaczę na śmierć chyba... wolę nie zapeszać

Podrabiane w sensie, że lakiery się nie zgadzają z tym co oryginalnie powinno być w Under the mistletoe. (to się u nich chyba zdarza nagminnie, zdaje sie jeszcze jakaś kolekcja była swego czasu i też nie do końca to co powinno być wg spisu na opakowaniu)
Lolli, ja i jeszcze kilka dziewczyn ma te z TkMaxxa i tam sa inne lakiery. Też brokatowe, też super. Ale inne
Eee tam :P

O kurcze
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-17, 22:15   #1568
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ale SechePlus jest na prawdę OK. Ona się nie łuszczy, a moje są sporo twardsze i bardziej nawilżone (fotka odżywki w klubie
to najwyżej zrobię Wam niespodziewajkę, coś sama upoluję, ale wolałabym być pewna, że to będzie coś, co naprawdę Wam się spodoba
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 22:16   #1569
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Taki był plan

i dobrze niech za sprawą Twoich pazurków w końcu będzie wiosna
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 22:19   #1570
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
śliczny ten essie
w końcu Twoje pazurki!
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
przepiękne masz pazurki Pralinko
Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
trufle piękne
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
wiosennie, fajnie
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Wiosna Panie sierżancie
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ten Essie
Dzięki!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Trufelek:jupi : Nie wierzę
Telepatia! Cały weekend o Tobie myślałam

Trufelku, dałaś po jednej warstwie? Czy bikini nie potrzebuje drugiej? Uwielbiam u Ciebie kwadraty Skóreczki bym jedynie troszkę nawilżyła, ale tego nigdy mało
Śliczny jest ten Revlon Zresztą bikini również
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Truuuufleeee!!!!! Super, ze wróciłaś

Słodkie, takie eteryczne i bardzo letnie. Jakby spalony słońcem piasek i upalne niebo..... mrrrr.
Też za Wami tęskniłam Ale i tak będę cały czas znikać, po prostu znalazłam raz na ruski miesiąc wolniejszy weekend

Preziu dałam obu po dwie. Wiem, że powinnam dorzucić trzecią, ale moje wrodzone lenistwo nie pozwala Poza tym bałam się, żeby mi się nic nie poodbijało. Dziękuję

Śniegowa poetka dziękuję

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ładnieeee, tylko skórkom pić daj
Skórki to małe piwo - na dłoniach mam dopiero pustynię nie do ogarnięcia... Czekam na lato ;<

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Truflu - no, no, ale burżujada
Trzeba czasem odmiany od lakierów za 3,50, nie?

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ooooo to ja też muszę tonę korektora użyć wiecznie... i jedna niespodzianka trochę zblednie to pojawia się druga obok..
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
pod tego revlonka bym chyba dała też bikini. Ale tak poza tym fajne
Najgorzej jak podkreśla suche skórki naokoło - nie dość, że i tak zaraz się zetrze, to jeszcze widać, że próbowałam coś nieumiejętnie zakryć

Myślałam nad tym, żeby dać pod revlonka bikini, ale chciałam najpierw zobaczyć jak to w ogóle wygląda solo Ale dzięki
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 22:24   #1571
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Eee tam :P

O kurcze


Nie wiedziałaś Mam nadzieję, ze nic nie nakręciłam, ale już jakiś czas temu próbowano rozszyfrować co było w tym zestawie brokatowym z TKMaxxa i trzeba było się nieźle nagimnastykować.
Under the mistletoe to to nie było do końca, ani Glitter Vixen też nie. Tylko chyba oba wymieszane, plus Covered in diamonds i bezbarwny

Coś takiego zdaje się o ile dobrze pamiętam

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Najgorzej jak podkreśla suche skórki naokoło - nie dość, że i tak zaraz się zetrze, to jeszcze widać, że próbowałam coś nieumiejętnie zakryć

Myślałam nad tym, żeby dać pod revlonka bikini, ale chciałam najpierw zobaczyć jak to w ogóle wygląda solo Ale dzięki
ojjj tak, to też znam.. Mam właśnie tydzień paszteta...

Noooo solo też jest ciekawe, ale trochę półprzezroczyste stąd moja sugestia. Albo biały pod spód. Współgrają te dwa lakiery fajnie razem

Podpiłowałam trochę pazurki na lakierze.. Skróciłam wskazujące bo z jakiegoś powodu były o jakiś blisko 1mm dłuższe (?). Starałam się lekko zmigdalić całość... Na dziś starczy. Jutro będę się im przyglądać dalej.

Dobranoc dziewczyny
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2013-03-17 o 22:25
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-17, 22:48   #1572
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Mam nowego bejbika <KLIKUSIAMY>
Mgieła takiego używa zamawiałam jej 2 razy
miałam odleweczkę, ale jakoś bez echa u mnie przeszła
ale śliczna ta dziewczyna z linka

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Malina, jak tam spotkanie z Ajrisz? i proszę zaktualizować podpis z wpisami blogowymi ;P
nie miałyśmy za dużo czasu, żeby pogadać, ale przynajmniej potańcowałam coś pseudoirlandzkiego, bo w moim wykonaniu tego tańcem nazwać nie można
i oczywiście tak się spieszyłam, że nie wzięłam aparatu, tępota ze mnie
specjalnie też fale robiłam, żeby wstydu nie było, a ostatnio ciągle noszę proste w koczku, bo żeby szybko

Ajriszek jest bardzo zdolna i ładniutka
Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Jak się ma taką gładziutką cerę to i taki w zupełności starcza ja to się muszę naciapać korektorem, zanim zakryję wszystkie "pamiątki" po pryszczach

no właśnie, zazdroszczę
ostatnio pokazywałam nagą cerę na blogu, buba na bubie
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Z Waszą radą spiłowałam pazurki na mocniejsze kwadraty ale nie jestem do końca przekonana co do ich kształtu Popatrzcie i wydajcie werdykt
mnie się podoba jeszcze można troszeczkę bardziej skwadracić, ale i tak jest ładnie
Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
GR rich color - więcej
paznokcie-tak
kolor-tak
wykończenie-nie
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;39820990]Mam ochotę na fale Znacie jakieś dobre sposoby ?Myślałam o ręcznikowaniu bawełnianą koszulką ale nie wiem czy wyjdzie na prostych włosach.Jak potem umyje włosy to mi się wyprostują?A może żel lniany ? Też mi się potem wyprostują z powrotem włosy ? Nie chce loków tylko delikatne fale np takie[/QUOTE]
Mgiełka już wszystko napisała a chciałam mądrościami włosdowymi zaszpanować
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Lakier z kolekcji blogerek Olesskowy
malowanie tragiczne jedna warstwa smugi okropne, druga ciut mniejsze
ja mam tu trzy warstwy i jak się dobrze przyjrzeć to końcówki jeszcze przebijają
chciałam go kupić, bo kolor bardzo mi się podoba, ale w końcu zrezygnowałam, może dobrze, bo by mnie denerwował
masz takie piękne paznokcie
Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
A oto essie bikini so teeny i revlon starry pink aka popular

skórki
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To moje na dziś.
ale fajerskie

znowu mi się paznokieć nadłamał , jestem cudowna, już nie mam z czego skracać :x
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 23:06   #1573
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Ale naskrobałyście ! Tyle ślicznych pazurów się pojawiło !!!!!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
O-oo, im więcej dziewczyn pokazuje ten lakier tym bardziej go pragnę, mimo że mam podobny
Nie zawiodłam się na nim... P29 jest moim ostatnim ulubieńcem dwa razy malowany pod rząd - co się u mnie rzadko zdarza.

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Kurde, a może oni zamykają tylko sklep internetowy i stronę już nie wiem jak rozumieć ten komunikat... :
Jak dobrze, że oficjalnie napisali, że się nie likwidują... Flormar to ostatnio mój ulubiony sklep na nieszczęście dla mojego portfela.

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Nienormalni! kurrrrrrrrrrr...
Jak dla mnie to Flormara bez tej serii może nie być
Dziwne...u mnie też go niby nie było ale Pani powiedziała, że w kolejnym tygodniu ma być ich dostawa...

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
jest podobny z serii mini nr P29
wzięłam go, jutro moge pokazać
uwielbiam go !

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Zapewne TkMaxx bedziesz napadać, czyżby znowu rzucili podrabianą under the mistletoe
Oj, oj, oj, oj - podrabianą? Nie jestem chyba w temacie...

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
podrównałam pazurki
każdy paznokieć po 1,3 cm, jedynie kciuk ma koło 2 cm, bo przyrost na nim mam byczy
3 warstwy China Glaze - Lubu Heels + jedna warstwa Poshe


Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ooo, TKMAXX pewnie pochwal się co to za zestaw.
Tak, tak - TK.. CC pojawiły się chyba pierwszy raz o
d 2 mscy (przynajmniej jak ja się zjawiam). Może to dziwne ale...rozmyśliłam się w drodze do kasy. Nie wiem czemu...



Dziewczyny - macie jakiś sposób na przetłuszczające się włosy? Przez ostatnie 3 tygodnie przeżywam masakrę w tej kwestii - nie wiem co się dzieje.
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 23:18   #1574
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Mój ukochany ostatnio P29 Pazury z poprzedniego tygodnia ale musiałam pokazać te drobinki mimo, że już się one przewijały. Mam nadzieję, że to widać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pazury.jpg (42,1 KB, 47 załadowań)
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 23:21   #1575
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Mój ukochany ostatnio P29 Pazury z poprzedniego tygodnia ale musiałam pokazać te drobinki mimo, że już się one przewijały. Mam nadzieję, że to widać.

widać.. przecudowny kolor..
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 00:28   #1576
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Nie wiedziałaś Mam nadzieję, ze nic nie nakręciłam, ale już jakiś czas temu próbowano rozszyfrować co było w tym zestawie brokatowym z TKMaxxa i trzeba było się nieźle nagimnastykować.
Under the mistletoe to to nie było do końca, ani Glitter Vixen też nie. Tylko chyba oba wymieszane, plus Covered in diamonds i bezbarwny

Coś takiego zdaje się o ile dobrze pamiętam
Faktycznie, nieźle ale ten 'oszukany' zestaw też mi się podoba

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
nie miałyśmy za dużo czasu, żeby pogadać, ale przynajmniej potańcowałam coś pseudoirlandzkiego, bo w moim wykonaniu tego tańcem nazwać nie można
i oczywiście tak się spieszyłam, że nie wzięłam aparatu, tępota ze mnie
specjalnie też fale robiłam, żeby wstydu nie było, a ostatnio ciągle noszę proste w koczku, bo żeby szybko

Ajriszek jest bardzo zdolna i ładniutka
Zazdroszczę spotkania byś pokazała falki :P

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Jak dobrze, że oficjalnie napisali, że się nie likwidują... Flormar to ostatnio mój ulubiony sklep na nieszczęście dla mojego portfela.
Dziwne...u mnie też go niby nie było ale Pani powiedziała, że w kolejnym tygodniu ma być ich dostawa...

Tak, tak - TK.. CC pojawiły się chyba pierwszy raz o
d 2 mscy (przynajmniej jak ja się zjawiam). Może to dziwne ale...rozmyśliłam się w drodze do kasy. Nie wiem czemu...

Dziewczyny - macie jakiś sposób na przetłuszczające się włosy? Przez ostatnie 3 tygodnie przeżywam masakrę w tej kwestii - nie wiem co się dzieje.
Na szczęście nie likwidują

No nie mogę wracaj po nie!

Zależy dlaczego się włosy przetłuszczają...mamy też zimę: czapki, kaptury...
Czym myjesz skórę głowy, jak często? Nakładasz odżywki/maski na skalp?

Tak kusicie tym P29, a ja go sobie nie kupiłam pewnie już nie dostanę stacjonarnie...wrrr
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 00:47   #1577
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
znowu mi się paznokieć nadłamał , jestem cudowna, już nie mam z czego skracać :x



Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Mój ukochany ostatnio P29 Pazury z poprzedniego tygodnia ale musiałam pokazać te drobinki mimo, że już się one przewijały. Mam nadzieję, że to widać.
śliczności

a na przetłuszczające się włosy jakiś lekki szampon ;-)
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 01:06   #1578
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Misja na jutro to do Was wrócić. Tęsknię, a jakoś wbić się nie mogę
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 06:53   #1579
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cześć Dziewczyny

Jak bardzo jestem do tyłu z weekendowym spamem? Ahaaa... "tylko" 10 stron...

No to się za to zabieram
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 06:54   #1580
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

od mocy włosów jeżeli już...

Tak od siebie w tej kwestii, to tylko z podatnego włosa można coś wykrzesać. To raz. Wraz z odpowiednią pielęgnacją można uzyskać coraz lepsze efekty, ale włos od początku musi mieć jakiś potencjał do falowania czy kręcenia.
Nigdy nie ma tak żeby fale zrobiły się raz i już tak zostały na nie wiadomo ile myć. Takie cuda to tylko trwała.
Żel lniany to naturalny stylizator włosów, odpowiednik sklepowego żelu czy pianki. Możesz tego glutka lnianego nałożyć na włosy suche bądź mokre. Różnie ludziom pasuje. Proponuję na mokre po spłukaniu odżywki. Nakładasz sporo i następuje ugniatanie, bądz harmonijkowanie przez koszulkę (harmonijkowanie to głowa w dół i przykładasz ręce przez koszukę prostopadle do opadających włosów - tak jakbyś spręzynkę ściskała) U mnie np harmonijkowanie się sprawdza. Bądz ugniatasz jakkolwiek ci podpasuje. Już tutaj one nabiorą kształtu fal bądź loków.
Takie włosy zostawiasz do całkowitego wyschnięcia lub suszysz suszarką z dyfuzorem (normalna suszarka wszystko rozwieje i będziesz miała stracha na wróble a nie fale).
Suchy żel na włosach tworzy strączki - sztywne loczki, bądź fale. Jeżeli są już na bank suche możesz je ODgnieść. Czyli tak jakby wykruszyć z nich nadmiar żelu. Zaciskając ręce w pięści ściskasz włosy aż wszystko puści i będą miękkie włosy.
Ooo dziękuje bardzo Ja właśnie nie wiem na ile mam podatne włosy .Nie mam suszarki z dyfuzorem,niestety. Będę czekać aż same wyschną.Poeksperymentuje dziś jak wrócę i zobaczymy co z tego będzie
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 07:02   #1581
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

dzień dobry!
ledwo żyję, nie ma to jak pójść spać po 2 i wstać po 6
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 07:20   #1582
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Szkoda, że zmyłaś wszystkie Fajnie wygląda, mimo beznadziejnego krycia
No... tylko że zepsułam cztery paznokcie na raz... to już było przegięcie
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie wygląda Szkoda tylko, że takie cyrki z nakładaniem - tam gdzie pokazałaś jedna warstwę na pazurkach, myślałam, że masz gołe
No bo to tak wyglądało... jak warstwa Evelinki, tyle że nie śnieżna biel a bardziej krem. Dlatego pokazałam... Przed zakupem oglądałam swatche i tak się zakochałam w tym lakierze, nawet nie czytałam jego opisów. Ale nawet jak ktoś napisze, że jest słabe krycie to dla mnie nie ma takiej siły przekazu niż jak ktoś to pokaże... No taki wzrokowiec ze mnie.
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
podrzucam Wam mój prezent urodzinowy..
Lubu Heels..
lakier piękny, a ja nie umiem go totalnie obfocić
Miał... jest bosko
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
To ja może wstawię moją chineczkę
Kusicie tymi burżujskimi lakierami
Śliczności
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Oj szkoda że taki jest nie do końca teges bo wygląda super
No właśnie... tylko czemu? Dwie pozostałe hansenki maja super krycie, ta zielona - Grass Slipper to praktycznie jednowarstwowiec, Temptation już potrzebuje dwóch, no ale to taka norma... A ten padalec taki straszny...
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
widziałam na blogu swatch, jest cudny, ale krycie mnie przeraża
no to pięknie Ci się lakiery trzymają
No... to będzie taki lakier do wzdychania, używany raz do roku

Ale nie wszystkie, ten tak wyjątkowo długo wytrzymał. Ja najczęściej czwartego dnia już muszę zmywać, a bez INM to już czasem i na drugi dzień...


CDN...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 07:33   #1583
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3982685 4]
No... to będzie taki lakier do wzdychania, używany raz do roku

Ale nie wszystkie, ten tak wyjątkowo długo wytrzymał. Ja najczęściej czwartego dnia już muszę zmywać, a bez INM to już czasem i na drugi dzień...


CDN...[/QUOTE]

heh, lakier do wzdychania..

no widzisz, ja sama na 2-3 dzień nie wytrzymuję i zmywam



a tu moje: potem, albo jutro do zmycia, top mi się popsuł na prawym kciuki odrobinę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P3180522.jpg (70,9 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3180511.jpg (67,2 KB, 28 załadowań)
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 07:45   #1584
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Obiecałam, że pokaże każde zmalowane mani....
chciałam zrezygnować tym razem, bo nie jestem zadowolona...
ale ... kobyłka u płotu..
Chętnie bym te kwiaty zobaczyła na czymś spokojniejszym... albo na matowej czerni. Ale zdolności to Ty masz...
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Wrzucam jeszcze pazureksy
Boxowy Flormar na morsko-zielonej/ turkusowej bazie. Uwielbiam go I lubię tez nowy kształt Chyba potrzebowałam więcej naturalności. Ostatnie zdjęcie w dzisiejszym słońcu
Kurcze ładnemu we wszystkim ładnie... Mówię o kształcie Chociaż kolor też piękny.
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Wstawiam w dziennym świetle- widać że to bardziej fiolet niż brąz Choć jakość i tak nie teges

I w słoneczku
Kameleon
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
moje granaciaki Virtual bez numerka z Biedry
Obłędny kolorek... Nie mogę się nadziwić Twoim pazurkom - to znaczy wiem, że chciałabyś dłuższe i w ogóle, ale one są takie równiutkie i dopracowane, symetryczne i... słodkie, są normalnie słodkie
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
miałam sobie wibosia kupić - rozwarstwiony. Kobosie na przecenie - żaden mi nie wpadł w oko jak się na zakup napaliłam. od cieni uciekłam, bo chciałam prawie wszystkie jestem ostatnio niemożliwa! teraz tylko SH kupuję do pełnej 70-tki i kurza jego mać, noł łej żeby więcej.
Ja wczoraj zrobiłam inwentaryzację... przekroczyłam 50 i do tego topy i odżywki... jeszcze mogę szaleć tylko najgorsze, że portfel już się zawziął i powiedział "BAN". A małżon skubany dostał listę tych "naj" i przytargał mi do domu Athens, Prague i Brasil Są mega Jeszcze bym London capnęła, ale nie wiem czy nadal jest dostępny bo na stronie Kobo nie ma...
A który SH bierzesz? Tego padalca Mousseline?
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a tu moje - alice had a vision
nie zauważyłam ciapniętej skórki i jestem wybitnie zadowolona z mojego dzisiejszego malowania przy skórkach

Kurde... a ja moją alice dwa razy malowałam i stoi... bo mi jej szkoda... W końcu weźmie i się zgluci, i ani się nią nie nacieszę ani nic...
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
najpierw przedstawiam Flormar U32 i idę poczytać

lakier nie do uchwycenia kalkulatorem ale też dużo zależy od światła, nie dane mi było zrobić mu zdjęcia w słońcu, ale w dzień pochmurny to praktycznie czerń na paznokciach, albo taki ciemny bardzo ciemny brąz, drobinki które ma w sobie niewidoczne praktycznie, za do w sztucznym świetle już można było je uchwycić
Całkiem przyjemny...

Kurcze coś wszystkie ostatnio jakieś mroczne i ciemne lakiery pokazujecie... A ja już mam tak dość tej zimy, że tylko jasne wiosenne i wesołe toleruję u siebie

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
no widzisz, ja sama na 2-3 dzień nie wytrzymuję i zmywam



a tu moje: potem, albo jutro do zmycia, top mi się popsuł na prawym kciuki odrobinę
Też miałam takiego bzika, ale ostatnio za leniwa jestem na to...

Ha... jednak coś jasnego! Super - co to?
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 07:59   #1585
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Bry

ooo Mgielko zdziwilas mnie tymi zestawami z TK maxx
ja mam dwa i zobu jestem zadowolona, nie wazne ze wymieszane moze pozbywali sie jakichs resztek i mieszanki robili
ja od nowego roku u siebie poluje na jakiekolwiek, ale nic nie ma

Malinko dziekuje za pochwale pazurkow ale uwierz Twoje tez sa cudowne
co do lakieru to mimo tych smug ktore zostawia, jestem niego zadowolona

Maartik cudny ten p29 dobrze, ze go wzielam
oooo co Ty piszesz zestawy Cc sie pojawily w TK maxx, cholera teraz jak ja kasy nie mam


Coone dawaj, wbijaj

Smoo ladne kurcze, nie moge sie napatrzec na Twoje skorki

Nefty dziekuje, co ja proadze, ze mam ochote na takie mroczne lakiery ja mam takie fazy, ze jest czas, ze mecze ciemne lakiery, potem znow jasne mecze, potem brokaty itp itd


Sniegusku to mani takie wesole nie, dla mnie nie infantylne, ale wesole, moze wreszcie ta wiosna do nas zawita
i naklepjki fajne, jak za 2 pln to sie oplaca
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 08:13   #1586
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3982693 9]
Ja wczoraj zrobiłam inwentaryzację... przekroczyłam 50 i do tego topy i odżywki... jeszcze mogę szaleć tylko najgorsze, że portfel już się zawziął i powiedział "BAN". A małżon skubany dostał listę tych "naj" i przytargał mi do domu Athens, Prague i Brasil Są mega Jeszcze bym London capnęła, ale nie wiem czy nadal jest dostępny bo na stronie Kobo nie ma...
A który SH bierzesz? Tego padalca Mousseline?


Kurde... a ja moją alice dwa razy malowałam i stoi... bo mi jej szkoda... W końcu weźmie i się zgluci, i ani się nią nie nacieszę ani nic...
[/QUOTE]

szalejesz! kolekcja pięknie się rozrasta
Kobo sobie odmówię, wszystkie odmawiam, tylko nie SH a biorę Midnight in NY, chociaż kusi mnie jeszcze ten drugi jaśniutki Crinoline



Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Smoo ladne kurcze, nie moge sie napatrzec na Twoje skorki
ije ije ije ije ! dziękuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuję

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3982693 9]
Też miałam takiego bzika, ale ostatnio za leniwa jestem na to...

Ha... jednak coś jasnego! Super - co to? [/QUOTE]

a jednak
GR Paris - 243
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 08:21   #1587
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Hej, skoro już mam zdjęcie, to pomyślałam, że się pochwalę, a co!
Na żywo są bardziej jaskrawe
Eeekstra... Na wido takich kolorków się teraz ślinię...
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
dobra druga porcja moich pazurów taaaa znowu
tym razem essence 122 chic reloaded

i storczyk z biedronki w gratisie
To ten żuczkowy? Super
I storczyk

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
o widzisz! to zabieraj Mgiełkę i siup! daj tylko znać, myślę, że Nef i Viv też będą chętne
Jestem ZA.
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
i kolejne pazury tak wiem, macie mnie dość, ale co ja poradzę jak mi sie tak uzbiera z całego tygodnia, a nigdy nie wiem które zdjęcia mam wrzucić
A nie uderzyłaś Ty się ostatnio w główkę?
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Iiiiiiii paznokcie z zaskoczenia

BYS Salmon + GR 166
Już doczytałam, że to termiczny, ale zanim to zrobiłam to coś mi nie grało z kolorem... i tak sobie myślę... o co kaman?
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Poza tym, z czernią fajnie się komponują takie oczo.j.ebne kolory
Tru
Bardzo lubię takie połączenia
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na niektórych pazurkach płytka mi się łuszczy co na to poradzić?
Aniu mi się tak łuszczyła z przesuszenia... Odstawiłam wtedy Evelinkę gdzieś na miesiąc, zamiast nią jako podkładem malowałam Silky Smooth a między malowaniami wcierałam oliwę z oliwek i problem zniknął. Wróciłam potem do Evelinki ale jeszcze czasem na przemian wracam do tej SS.
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Nefty dziekuje, co ja proadze, ze mam ochote na takie mroczne lakiery ja mam takie fazy, ze jest czas, ze mecze ciemne lakiery, potem znow jasne mecze, potem brokaty itp itd
Toć ja nie mówię, że to źle U siebie ich teraz nie widzę... ale u innych mi nie przeszkadzają przecież, a u Ciebie jak tak pięknie wyglądają to już w ogóle Tylko ja mam aktualnie każdy paznokieć w innym kolorze, bo inspiracji wczoraj szukałam, a ponieważ nie chciało mi się ich zmywać to tak łażę... beż, turkus, róż, fiolet, smerfny, koralowy neon, czerwień krwista, czerwone wino, oczo... zieleń i brązik. Poza tym że ni cholery to do siebie nie pasuje to poprawia humor A że w domu siedzę...

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
szalejesz! kolekcja pięknie się rozrasta
Kobo sobie odmówię, wszystkie odmawiam, tylko nie SH a biorę Midnight in NY, chociaż kusi mnie jeszcze ten drugi jaśniutki Crinoline
...
a jednak
GR Paris - 243
Crinoline też łądny, ale ma zdecydowane różowe tony - podobno. Ja chciałam wanilię, kość słoniową... coś takiego...
Rozrasta się ale już powoli dobijam do mojej granicy, fajnie byłoby mieć kolekcję 150 lakierów, ale chyba póki co nie dam rady
A ten GR 243 w rzeczywistości jest taką brzoskwinką z prawdziwego zdarzenia? Szukam właśnie czegoś typowo brzoskwiniowego, tylko żeby to też nie była pomarańcza. Wczoraj obejrzałam masę swatchy (GR też, ale nie wiem jakie; Sally Hansen, Essence... no z takiej niższej półki w każdym razie, bo Orly czy coś mają piękne odcienie, ale odpuszczam), to wszystko albo leciało w stronę neonowej pomarańczy albo w drugą... znaczy praktycznie nude...

Edytowane przez a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Czas edycji: 2013-03-18 o 08:23
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 08:24   #1588
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3982718 7]
To ten żuczkowy? Super
I storczyk


A nie uderzyłaś Ty się ostatnio w główkę?



Toć ja nie mówię, że to źle U siebie ich teraz nie widzę... ale u innych mi nie przeszkadzają przecież, a u Ciebie jak tak pięknie wyglądają to już w ogóle Tylko ja mam aktualnie każdy paznokieć w innym kolorze, bo inspiracji wczoraj szukałam, a ponieważ nie chciało mi się ich zmywać to tak łażę... beż, turkus, róż, fiolet, smerfny, koralowy neon, czerwień krwista, czerwone wino, oczo... zieleń i brązik. Poza tym że ni cholery to do siebie nie pasuje to poprawia humor A że w domu siedzę...
[/QUOTE]
Tak, ten zuczkowy
nie dziekuje

ale, ze co? ze za duzo, ze za malo?

dobrze, dobrze, ja tylko napisalam dlaczego


Smoo
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 08:31   #1589
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
Meeega wiosenne patrząc na śnieg za oknem aż nie chce się wzroku odrywać....
Taki komplement od Ciebie.... Mrrr. Dziękuję
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Krótkie jakoś mi nie przeszkadzają... ale chciałabym być bardziej przekonana do kształtu. Wskazujące są zbyt okrągłe... czubki jakoś nie po środku paznokcia... Różnią się długością.. Może jutro coś zacznę działać...
Chyba na prawdę masz dołka paznokciowego.... I trudno Cię przekonać, że nie jest tak źle jak Ci się zdaje

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Bardzo wiosennie
Dzięki.
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Pazurki chcę takie i mani
A.. Pazurki Ja myślałam że naklejko
W ogóle to baza jest super- krycie po 2 warstwach.
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
to najwyżej zrobię Wam niespodziewajkę, coś sama upoluję, ale wolałabym być pewna, że to będzie coś, co naprawdę Wam się spodoba
A to ooo to chodziło.....
Proszę... Nie przesadź tylko, bo mi głupio będzie.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
i dobrze niech za sprawą Twoich pazurków w końcu będzie wiosna
Oj mam nadzieję... Choć prognozy są słabe...
Ma znów śneg sypać

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Też za Wami tęskniłam Ale i tak będę cały czas znikać, po prostu znalazłam raz na ruski miesiąc wolniejszy weekend

(...)
Śniegowa poetka dziękuję
Wpadaj Choć na chwilę


E tam poetka. Tak mi sie letnio skojarzyły
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ale fajerskie

znowu mi się paznokieć nadłamał , jestem cudowna, już nie mam z czego skracać :x
Przeczytałam: frajerskie hahaha

Co one Ci tak lecą ostatnio?

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3982693 9]Chętnie bym te kwiaty zobaczyła na czymś spokojniejszym... albo na matowej czerni. Ale zdolności to Ty masz...
[/QUOTE]
Oki. Zanotowane
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Sniegusku to mani takie wesole nie, dla mnie nie infantylne, ale wesole, moze wreszcie ta wiosna do nas zawita
i naklepjki fajne, jak za 2 pln to sie oplaca
Ale to infantylne, w takim pozytywnym sensie chodziło.
Dzięki
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 08:33   #1590
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3982718 7]
Jestem ZA.
[/quote]




Cytat:
Crinoline też łądny, ale ma zdecydowane różowe tony - podobno. Ja chciałam wanilię, kość słoniową... coś takiego...
Rozrasta się ale już powoli dobijam do mojej granicy, fajnie byłoby mieć kolekcję 150 lakierów, ale chyba póki co nie dam rady
A ten GR 243 w rzeczywistości jest taką brzoskwinką z prawdziwego zdarzenia? Szukam właśnie czegoś typowo brzoskwiniowego, tylko żeby to też nie była pomarańcza. Wczoraj obejrzałam masę swatchy (GR też, ale nie wiem jakie; Sally Hansen, Essence... no z takiej niższej półki w każdym razie, bo Orly czy coś mają piękne odcienie, ale odpuszczam), to wszystko albo leciało w stronę neonowej pomarańczy albo w drugą... znaczy praktycznie nude...
wezmę dla siebie tylko Midnight in NY i zbieram kasę na kolejnego Sleeka i jeszcze pędzel do różu i pudru zdałoby się kupić

ten lakier to nieeee, róż. na tym jednym zdjęciu z bliska z takimi nutkami wyszedł. na zdjęciu w załączniku widać dobrze kolor. kiedyś już go pokazywałam

mam jeden taki ale to on pomarańczowy właśnie bardziej - też Golden Rose, drugi załącznik
jak coś fajnego znajdę to podrzucę linka, albo napisz wszem i wobec że szukasz, chcesz do boxa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P2010074.jpg (73,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2190084.jpg (95,4 KB, 27 załadowań)
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.