Inglot cz. III - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-06, 22:36   #331
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Jutro zrobię Ci zdjęcie mojej nudziakowej 20 Inglotów (no, kilka Kobo też jest). Może któryś Ci się spodoba



Ooo super dziękuję kochana jesteś
w takim razie czekam, bo na pewno się przyda
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 23:26   #332
divide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 229
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez apolonja Pokaż wiadomość
Paletki nie są zaliczane do akcesoriów. Będzie na nie zniżka -20%
Dzień zakończony dobrą wiadomością . Dzięki!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
divide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 01:26   #333
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez apolonja Pokaż wiadomość
Dziwne pracuję w Inglocie i nigdy w taki sposób nie używałam Duraline, ani żadna moja koleżanka ni klientka. Zawsze używałyśmy go do rozcieńczania żelowego eyelineru i ewentualnie dodawałyśmy do cieni sypkich AMC
Na kwc chyba często piszą o takim nałożeniu na powiekę, odczekaniu (ew. przypudrowaniu) i nałożeniu cienia. Dla mnie to zawsze była abstrakcja (uważałam i uważam, że efekt jest żaden, bo jak to zaschnie, to jak cień ma się do tego przykleić i utrzymać? Co innego baza, która nie zastyga na sucho) i nigdy nie próbowałam, ale metoda moczenia pędzelka i nakładania cienia też nie jest według mnie fajna... Bo po prostu robią się plamy, to się nie chce rozcierać i trzeba co i rusz dokładać cienia, żeby uzyskać jednolity efekt, a nie ciapy na oku. Za to do robienia kresek cieniem sypkim albo rozrzedzania żelowych linerów jak najbardziej sobie duraline chwalę.
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 14:55   #334
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez apolonja Pokaż wiadomość
Paletki nie są zaliczane do akcesoriów. Będzie na nie zniżka -20%


A kiedy konkretnie będzie ta promocja? Bo coś się nie mogę doczytać
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 14:57   #335
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
A kiedy konkretnie będzie ta promocja? Bo coś się nie mogę doczytać
12 i 13 października z Twoim Stylem i Grazią
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 12:27   #336
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot cz. III

Mam nadzieje że jutro obadam na żywo je w Silesii
http://www.beautyshow.pl/2013/09/26/...swojej-oferty/

ciekawe ile te pudry moga kosztować...
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 08:19   #337
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Inglot cz. III

pewnie ok 30-40zł Daj znać jak wydały w testach bo szukam jakiegoś dobrego rozświetlacza
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 11:21   #338
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Inglot cz. III

Mam pytanie lepszy typowy cień do Brwi Inglota czy może to być zwykły matowy cień? Tak się zastanawiam czy jest jakaś różnica
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 13:42   #339
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Mam pytanie lepszy typowy cień do Brwi Inglota czy może to być zwykły matowy cień? Tak się zastanawiam czy jest jakaś różnica
Nie, między nimi nie ma żadnej różnicy oprócz tego pierwszego, że jest do brwi
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 13:54   #340
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Inglot cz. III

ja mam ciemny szary do brwi i ciemny szary matowy i nie ma między nimi żadnej różnicy , nie licząc tego że z palety cieni możesz lepiej dobrać kolor , bo jest więcej odcieni
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 14:07   #341
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
12 i 13 października z Twoim Stylem i Grazią
Tzn trzeba te gazety nabyć ?
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 14:56   #342
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Nie, między nimi nie ma żadnej różnicy oprócz tego pierwszego, że jest do brwi





Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
ja mam ciemny szary do brwi i ciemny szary matowy i nie ma między nimi żadnej różnicy , nie licząc tego że z palety cieni możesz lepiej dobrać kolor , bo jest więcej odcieni




Dziękuję
Bo właśnie w Inglocie Pani mówiła że ten do brwi niby trwalszy...
Hmm to już sama nie wiem faktycznie w zwykłych jest więcej odcieni, ja potrzebuję bardzo ciemny, zimny brąz (mam ciemne włosy, oczy i brwi)

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2013-10-09 o 15:01
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 15:26   #343
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję
Bo właśnie w Inglocie Pani mówiła że ten do brwi niby trwalszy...
Hmm to już sama nie wiem faktycznie w zwykłych jest więcej odcieni, ja potrzebuję bardzo ciemny, zimny brąz (mam ciemne włosy, oczy i brwi)
Trwalszy? Raczej w to wątpię, cień to cień. Osobiście polecam Ci 378 mat ładny chłodny ciemny brąz, używałam kiedy miałam bardzo ciemne włosy, teraz używam 363 trochę jaśniejszy ale nadal chłodny popielaty brązik
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 15:29   #344
2FemmeFatale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 72
Dot.: Inglot cz. III

hmmm, spróbuj może 348, bardzo ciemny i w chłodnej tonacji, kiedyś używałam do brwi, bo mam prawie czarne włosy i brwi (oraz brązowe oczy), ale ostatnio przerzuciłam się na 349, bo pomimo tego, że wydaje się dużo jaśniejszy, jakoś lepiej współgra z moją twarzą, pewnie dlatego, że jestem biała jak ściana i moje krzaczory się tak nie wybijają;p 349 to taki mysio-szary cień odpowiedni dla chłodnego typu urody.

Edytowane przez 2FemmeFatale
Czas edycji: 2013-10-09 o 15:31
2FemmeFatale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 16:02   #345
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Trwalszy? Raczej w to wątpię, cień to cień. Osobiście polecam Ci 378 mat ładny chłodny ciemny brąz, używałam kiedy miałam bardzo ciemne włosy, teraz używam 363 trochę jaśniejszy ale nadal chłodny popielaty brązik



Doradziła mi że lepiej trzyma się na włoskach i przez to jest trwalszy... No nie wiem skoro piszecie że nie ma różnicy to chyba jednak wezmę zwykły bo faktycznie wybór większy, łatwiej coś dopasować
378 ładny odcień brązu




Cytat:
Napisane przez 2FemmeFatale Pokaż wiadomość
hmmm, spróbuj może 348, bardzo ciemny i w chłodnej tonacji, kiedyś używałam do brwi, bo mam prawie czarne włosy i brwi (oraz brązowe oczy), ale ostatnio przerzuciłam się na 349, bo pomimo tego, że wydaje się dużo jaśniejszy, jakoś lepiej współgra z moją twarzą, pewnie dlatego, że jestem biała jak ściana i moje krzaczory się tak nie wybijają;p 349 to taki mysio-szary cień odpowiedni dla chłodnego typu urody.





348 bardzo ładny, trochę mnie przestraszyła jego "ciemność" ale odcień chłodny bez tych rudych tonów...
349 z kolei już trochę za szary.




Może dołączę zdjęcie brwi, będzie łatwiej bo już sama nie wiem na co się zdecydować





Patrząc jeszcze na to zdjęcie widać że 348 jest chłodniejszy wpada lekko w czerń, z kolei 378 to już typowy brąz . Natomiast z tych typowo do brwi Pani doradziła mi bodajże odcień 569 najciemniejszy z brązów jakie były.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled 1.jpg (9,4 KB, 71 załadowań)

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2013-10-09 o 16:09
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 16:09   #346
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Doradziła mi że lepiej trzyma się na włoskach i przez to jest trwalszy... No nie wiem skoro piszecie że nie ma różnicy to chyba jednak wezmę zwykły bo faktycznie wybór większy, łatwiej coś dopasować
378 ładny odcień brązu











348 bardzo ładny, trochę mnie przestraszyła jego "ciemność" ale odcień chłodny bez tych rudych tonów...
349 z kolei już trochę za szary.




Może dołączę zdjęcie brwi, będzie łatwiej bo już sama nie wiem na co się zdecydować

Masz bardzo ładne brwi, zazdroszczę bo sama swoje muszę malować od nowa w sumie wiele Ci nie trzeba, wydaje mi się że i 378 i 348 by Ci dobrze pasował, ale najlepiej sprawdź sobie cienie w salonie który Tobie będzie bardziej odpowiadał

@Edit: przeglądając swatche to 569 wydaje się dość ciepłym brązem, aż za ciepłym, nie wiem jak on wygląda w rzeczywistości bo nad nimi nigdy nie dumałam :P ale byłby zdecydowanie za jasny do Twoich brwi.

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2013-10-09 o 16:14
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 16:12   #347
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Masz bardzo ładne brwi, zazdroszczę bo sama swoje muszę malować od nowa w sumie wiele Ci nie trzeba, wydaje mi się że i 378 i 348 by Ci dobrze pasował, ale najlepiej sprawdź sobie cienie w salonie który Tobie będzie bardziej odpowiadał



Dziękuję
Faktycznie wiele mi nie trzeba jedynie podkreślenia chociaż nie powiem kształt chciała bym troszkę inny, może z czasem się uda
Wezmę pod uwagę te dwa odcienie i w Inglocie dokładnie wybiorę O ile będą bo z odcieniami to też różnie często zdarza się że w sklepie nie mają....
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 16:17   #348
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję
Faktycznie wiele mi nie trzeba jedynie podkreślenia chociaż nie powiem kształt chciała bym troszkę inny, może z czasem się uda
Wezmę pod uwagę te dwa odcienie i w Inglocie dokładnie wybiorę O ile będą bo z odcieniami to też różnie często zdarza się że w sklepie nie mają....
Tutaj masz jeszcze ładne zdjęcie ze swatchami które dobrze oddaje kolory *klik* czasem ciężko jest, ale jak masz blisko do inglota to zawsze możesz zamówić cień żeby Ci sprowadzili
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 16:56   #349
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Tutaj masz jeszcze ładne zdjęcie ze swatchami które dobrze oddaje kolory *klik* czasem ciężko jest, ale jak masz blisko do inglota to zawsze możesz zamówić cień żeby Ci sprowadzili



Najbardziej przekonuje mnie ten 378 No właśnie już kilka razy musiałam na zamówienie brać dobrze że Inglot mam blisko
Jeszcze raz bardzo dziękuję!

A tak swoją drogą masz jakieś sprawdzone odcienie do neutralnej paletki? Komponuję nową chodzi mi o maty odcień bazowy, w załamanie średni brąz oraz ciemny w zewnętrzny kącik
Obejrzałam mnóstwo swatchy ale lepiej się jeszcze doradzić może coś na listę jeszcze wpadnie
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 17:15   #350
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Najbardziej przekonuje mnie ten 378 No właśnie już kilka razy musiałam na zamówienie brać dobrze że Inglot mam blisko
Jeszcze raz bardzo dziękuję!

A tak swoją drogą masz jakieś sprawdzone odcienie do neutralnej paletki? Komponuję nową chodzi mi o maty odcień bazowy, w załamanie średni brąz oraz ciemny w zewnętrzny kącik
Obejrzałam mnóstwo swatchy ale lepiej się jeszcze doradzić może coś na listę jeszcze wpadnie
Kiedyś u siebie na blogu *klik* robiłam posta, w zasadzie powinnam go już chyba ze trzy razy zaktualizować, ale na razie nie mam ani aparatu, ani cieni, bo prawie wszystkie jak na razie zostały w DE
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 17:34   #351
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Kiedyś u siebie na blogu *klik* robiłam posta, w zasadzie powinnam go już chyba ze trzy razy zaktualizować, ale na razie nie mam ani aparatu, ani cieni, bo prawie wszystkie jak na razie zostały w DE


Właśnie teraz przeglądam w sumie ponownie bo widzę już się natknęłam na niego W Inglocie nawet pytałam o kilka z nich ale nie mieli Trzeba będzie na zamówienie chociaż nie ukrywam że wolała bym skorzystać z zakupu ze zniżką -20%

Myślałam nad 355 jako bazowy, 363 na załamanie a 329 lub właśnie 378 w zewnętrzny kącik. Myślisz że to dobry wybór W ogóle to ciężko się zdecydować....
Dodam jeszcze że lubię brązy bez domieszki rudości.

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2013-10-09 o 18:13
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 20:01   #352
2FemmeFatale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 72
Dot.: Inglot cz. III

348 w małej ilości wcale nie jest taki straszny;p bardzo ładnie wtapia się w ciemne brwi, nie ma w nim ciepłych odcieni, więc do tego celu nadaje się idealnie. jeśli chodzi o matowe brązy to ja polecam 390 (jasny neutralny), 358 (średnio jasny, chłodny), 342 (jak dla mnie jest to idealny średni, neutralny brąz, ani ciepły ani zimny), 378, 344 i 348 (ziemne, ciemne brązy). aha, 363 też jest całkiem fajny

Edytowane przez 2FemmeFatale
Czas edycji: 2013-10-09 o 20:02
2FemmeFatale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 22:10   #353
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Właśnie teraz przeglądam w sumie ponownie bo widzę już się natknęłam na niego W Inglocie nawet pytałam o kilka z nich ale nie mieli Trzeba będzie na zamówienie chociaż nie ukrywam że wolała bym skorzystać z zakupu ze zniżką -20%

Myślałam nad 355 jako bazowy, 363 na załamanie a 329 lub właśnie 378 w zewnętrzny kącik. Myślisz że to dobry wybór W ogóle to ciężko się zdecydować....
Dodam jeszcze że lubię brązy bez domieszki rudości.
Akurat w inglocie ciężko znaleźć coś matowego z domieszką rudości większość to dość chłodne z mieszanką zimnego fioletowego pigmentu brązy lub całkowicie ciepłe, czekoladowe W przypadku perłowych czy amc shine no to już inna historia ja bazowy polecam 353 jest tak genialny, że denkuję już drugie opakowanie w przeciągu roku i pasuje chyba każdej skórze, 351 też jest świetny jako baza, piękna wanilia 363 jest idealny, świetnie się go stopniuje i na upartego cielakiem i nim można wykonać cały makijaż a 378 świetnie się z nim łączy bo są w tej samej tonacji tyle, że no 378 jest jednak zdecydowanie ciemniejszy. 329 to typowe gorzkie kako ale ciepłe. 360 jest fajnym neutralnym kolorem idealnym do załamania, nawet jeżeli połączysz go z chłodniejszym czy cieplejszym brązem nadal makijaż będzie wyglądał harmonijnie (czy to w ogóle po polskiemu )
I jeszcze 342 tak jak napisała Femme, ale on na mojej skórze wpada w oliwkowy brąz, a np na skórze mojej siostrze w chłodny, warto go więc wymacać jak się zachowa na skórze

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2013-10-09 o 22:17
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 10:03   #354
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Inglot cz. III

Dziewczyny, orientujecie się może ile kosztuje pas na pędzle ten lakierowany ??
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 18:44   #355
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez 2FemmeFatale Pokaż wiadomość
348 w małej ilości wcale nie jest taki straszny;p bardzo ładnie wtapia się w ciemne brwi, nie ma w nim ciepłych odcieni, więc do tego celu nadaje się idealnie. jeśli chodzi o matowe brązy to ja polecam 390 (jasny neutralny), 358 (średnio jasny, chłodny), 342 (jak dla mnie jest to idealny średni, neutralny brąz, ani ciepły ani zimny), 378, 344 i 348 (ziemne, ciemne brązy). aha, 363 też jest całkiem fajny






Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Akurat w inglocie ciężko znaleźć coś matowego z domieszką rudości większość to dość chłodne z mieszanką zimnego fioletowego pigmentu brązy lub całkowicie ciepłe, czekoladowe W przypadku perłowych czy amc shine no to już inna historia ja bazowy polecam 353 jest tak genialny, że denkuję już drugie opakowanie w przeciągu roku i pasuje chyba każdej skórze, 351 też jest świetny jako baza, piękna wanilia 363 jest idealny, świetnie się go stopniuje i na upartego cielakiem i nim można wykonać cały makijaż a 378 świetnie się z nim łączy bo są w tej samej tonacji tyle, że no 378 jest jednak zdecydowanie ciemniejszy. 329 to typowe gorzkie kako ale ciepłe. 360 jest fajnym neutralnym kolorem idealnym do załamania, nawet jeżeli połączysz go z chłodniejszym czy cieplejszym brązem nadal makijaż będzie wyglądał harmonijnie (czy to w ogóle po polskiemu )
I jeszcze 342 tak jak napisała Femme, ale on na mojej skórze wpada w oliwkowy brąz, a np na skórze mojej siostrze w chłodny, warto go więc wymacać jak się zachowa na skórze









Na początek bardzo, bardzo dziękuje za pomoc, szczegółowe wyjaśnienie i cenne rady
Dużo tego będę musiała dobrze przeglądnąć swatche ale póki co z wymienionych jako bazowy widzę 353 lub 355 mam nadzieję że nie będą za jasne. W załamanie 363 (chociaż widzę fioletowawe tony) lub 342 - który jest śliczny lubię takie odcienie brązu dopiero teraz go zauważyłam dzięki Wam Porównam je w Inglocie. A w kąciki 378 który sprawdzi się też do brwi - uniwersalny 329 też piękny, ciemny tak się zastanawiam czy do podkreślenia dolnej linii rzęs nie był by idealny Ahhh tyle tego że ciężko się zdecydować. Wezmę całą listę i będę wybierać w Inglocie

W ogóle będę komponować pierwszą neutralna paletkę w matach, do tej pory używałam Amc Shine lub Pearl Mam nadzieję że się sprawdzi

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2013-10-10 o 18:49
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 20:09   #356
divide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 229
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Na początek bardzo, bardzo dziękuje za pomoc, szczegółowe wyjaśnienie i cenne rady
Dużo tego będę musiała dobrze przeglądnąć swatche ale póki co z wymienionych jako bazowy widzę 353 lub 355 mam nadzieję że nie będą za jasne. W załamanie 363 (chociaż widzę fioletowawe tony) lub 342 - który jest śliczny lubię takie odcienie brązu dopiero teraz go zauważyłam dzięki Wam Porównam je w Inglocie. A w kąciki 378 który sprawdzi się też do brwi - uniwersalny 329 też piękny, ciemny tak się zastanawiam czy do podkreślenia dolnej linii rzęs nie był by idealny Ahhh tyle tego że ciężko się zdecydować. Wezmę całą listę i będę wybierać w Inglocie

W ogóle będę komponować pierwszą neutralna paletkę w matach, do tej pory używałam Amc Shine lub Pearl Mam nadzieję że się sprawdzi


Podpinam się pod podziękowania, bo też siedzę od 3 dni z listą miliona cieni i robię selekcję . Brakuje mi jeszcze tylko jakiegoś złota albo czegoś z domieszką złota dla chłodnej karnacji, czarnych włosów i niebieskich oczu. Pomożecie?
divide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 20:17   #357
Monikaaa_19
Zakorzenienie
 
Avatar Monikaaa_19
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 9 390
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
12 i 13 października z Twoim Stylem i Grazią
już się nie mogę doczekać muszę uzupełnić swoją kolekcję cieni
__________________
"Sukces to drabina, po której nie sposób wspiąć się z rękami w kieszeniach"
Monikaaa_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 20:28   #358
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
pewnie ok 30-40zł Daj znać jak wydały w testach bo szukam jakiegoś dobrego rozświetlacza

W Silesii był tylko jeden kolor (01) i babka stwierdziła że innych nie będzie bo jest tylko ten jeden kolor ( "doinformowana").
Kosztuje 39 i jest obłędnym bling bling. Ja go bardziej widzę jako rozświetlacz na oczach niż ba buzi.

Hania go pokazała ostatnio :
http://www.youtube.com/watch?v=TbY9xbP5yCo
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 20:46   #359
Monikaaa_19
Zakorzenienie
 
Avatar Monikaaa_19
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 9 390
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
W Silesii był tylko jeden kolor (01) i babka stwierdziła że innych nie będzie bo jest tylko ten jeden kolor ( "doinformowana").
Kosztuje 39 i jest obłędnym bling bling. Ja go bardziej widzę jako rozświetlacz na oczach niż ba buzi.

Hania go pokazała ostatnio :
http://www.youtube.com/watch?v=TbY9xbP5yCo
a w którym sklepie inglota w Silesi? Bo w Douglasie w Silesi też mają produkty inglota
__________________
"Sukces to drabina, po której nie sposób wspiąć się z rękami w kieszeniach"
Monikaaa_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 02:07   #360
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez divide Pokaż wiadomość


Podpinam się pod podziękowania, bo też siedzę od 3 dni z listą miliona cieni i robię selekcję . Brakuje mi jeszcze tylko jakiegoś złota albo czegoś z domieszką złota dla chłodnej karnacji, czarnych włosów i niebieskich oczu. Pomożecie?




Dokładnie szkoda tylko że tak trudno się zdecydować Tak jak wspomniałam, wizyta w Inglocie musi rozwiązać sprawę byle tylko będą te odcienie Śmiesznie będzie wyglądało jak rozwinę tą caaaałą listę...

Jeśli chodzi o złoto to 111 Amc Shine jest bardzo ładny, lub 148 Amc Shine tyle że też to już taka oliwka z domieszką starego złota
Tak mi o złocie wspomniałaś że chyba wezmę jeszcze 111 które mam na wykończeniu
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-20 09:49:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.