Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-24, 17:03   #931
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ja tez myję pędzle szamponem (dawniej plynem do naczyn)
Co do puff to YSL i chyba Chanel robi w nim róże, a np Gurelain meteoryty puder, wiec do pudru się nada. Co do toniku to widac Cie uwaznie czytam
Vril moglabys mnie przeklinac, bo sa tam klony bare e. mac nars :X ponizej 9 $
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 17:31   #932
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Pastereczka przeklinam cie i bez zagladania

Kupilam sobie tego Puff Jar'a i tez jeszcze nie mam konceptu, co do niego wsypac. Moze jedwabnik hauszki?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 17:53   #933
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Frantic mam magiczne kciuki

Nanomi a cozes z tym Flat Top'em robila Ja wielbie wszystkie pedzle EDM. Dzis uzylam Long Handled Kabuki nakladajac puder Blended Face klinika, ktory jest dosc tegi, a tu prosze, w ogole go nie widac na twarzy
Użyłam
Wcześniej próbowałam, ale jakoś nieudolnie a teraz mi wyszło i jestem zachwycona.

Na pewno kupię jeszcze dwa flat topy i dwa eye kabuki.

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
..sa tam klony bare e. mac nars :X ponizej 9 $
Pastereczko kusiecielko niedobra Bookmarkuję sobię tę stronę.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 18:22   #934
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Nanomi pograzasz sie... w pedzlowym nalogu
Ja mam dwa Flat Top, dwa Long Kabuki, dwa Angled, jeden do korektora, jeden Eye Kabuki, jeden Baby Kabuki i jeden do podkladu Ledwo mi sie dziady mieszcza w musztardowce
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 18:50   #935
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nanomi pograzasz sie... w pedzlowym nalogu
Ja mam dwa Flat Top, dwa Long Kabuki, dwa Angled, jeden do korektora, jeden Eye Kabuki, jeden Baby Kabuki i jeden do podkladu Ledwo mi sie dziady mieszcza w musztardowce
Od razu w nałogu Pędzli nigdy za dużo i tego będę się trzymać
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 18:54   #936
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Taa, tez tak sobie mowilam i teraz mam trzy musztardowki pedzli, do kazdego pudru inny, a pudrow, rozy i inszych firdygalkow jest w kufrze...
Coz, nie lubie jak mi sie kolory\drobinki mieszaja
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 20:54   #937
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Użyłam
Wcześniej próbowałam, ale jakoś nieudolnie a teraz mi wyszło i jestem zachwycona.

Na pewno kupię jeszcze dwa flat topy i dwa eye kabuki.

Pastereczko kusiecielko niedobra Bookmarkuję sobię tę stronę.
Ja juz jestem włascielką cienia mac do smokyeye i rozu orgazm nars =pelen wymiar oraz zestawu do samodzielnego zrobienia podkladu i kilku probek. i 82 zlote z przesylka to mi nie ocla w koncu
Tzn "właścicielką w drodze"..
Proszę krzyczeć na Forum jak pędzle edm beda dostepne wszystkie
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-24, 21:40   #938
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Ja juz jestem włascielką cienia mac do smokyeye i rozu orgazm nars =pelen wymiar oraz zestawu do samodzielnego zrobienia podkladu i kilku probek. i 82 zlote z przesylka to mi nie ocla w koncu
Tzn "właścicielką w drodze"..
Proszę krzyczeć na Forum jak pędzle edm beda dostepne wszystkie
Pastereczko Ty widzę trochę obeznana w temacie cła i urzędów celnych jesteś. Napisz mi więc, czy jest jakaś wartość minimalna paczki, za którą UC nie naliczy VATu? Chodzi mi konkretnie o przesyłki z USA.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 22:05   #939
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Pastereczko Ty widzę trochę obeznana w temacie cła i urzędów celnych jesteś. Napisz mi więc, czy jest jakaś wartość minimalna paczki, za którą UC nie naliczy VATu? Chodzi mi konkretnie o przesyłki z USA.

22 euro po kursie srednim nbp lub wg rachunku z banku (reklamacja) czyli

najlatwiej jest obliczyc biorac z tabeli kursow wartosc EUR/USD i tak np.: na dzien dzisiejszy 1 euro kosztuje 1,29 dol ( za jedno euro mogę kupić 1 dolara i 29 centów ) wiec 22x1,29$ =28,38 $
28,38 $ za tyle mozesz zamówic rzeczy dzis + koszty przesylki dowolne. Lecz jesli zamowisz za 29 dol to ocla Ci i te 29 dol i koszty przesylki i wezma za swoją czynnosc od Ciebie okolo 6 zł (nie pamietam ile dokładnie)
jesli euro by kosztwalo 4 zł a dolar 1 zł to moznaby zamowic za 88 dol - przyklad nieprawdopodobny w najblizszym czasie, ale czytelny chyba


(45 euro czyli okolo 58 dol na dzien dzisiejszy sa wolne jesli wysyla Ci ktos ze Stanow jako prezent najwyzej raz w miesiacu, Jan Kowalski=>Janinie Kowalskiej )

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2008-11-24 o 22:13
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 22:21   #940
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
22 euro po kursie srednim nbp lub wg rachunku z banku (reklamacja) czyli

najlatwiej jest obliczyc biorac z tabeli kursow wartosc EUR/USD i tak np.: na dzien dzisiejszy 1 euro kosztuje 1,29 dol ( za jedno euro mogę kupić 1 dolara i 29 centów ) wiec 22x1,29$ =28,38 $
28,38 $ za tyle mozesz zamówic rzeczy dzis + koszty przesylki dowolne. Lecz jesli zamowisz za 29 dol to ocla Ci i te 29 dol i koszty przesylki i wezma za swoją czynnosc od Ciebie okolo 6 zł (nie pamietam ile dokładnie)
jesli euro by kosztwalo 4 zł a dolar 1 zł to moznaby zamowic za 88 dol - przyklad nieprawdopodobny w najblizszym czasie, ale czytelny chyba


(45 euro czyli okolo 58 dol na dzien dzisiejszy sa wolne jesli wysyla Ci ktos ze Stanow jako prezent najwyzej raz w miesiacu, Jan Kowalski=>Janinie Kowalskiej )
No dobrze, ale jeżeli np. zamówie coś dzisiaj i nie przekroczę kwoty 22 EUR, a w ciągu trzech tygodni kiedy idzie paczka dolar wzrośnie i okaże się, że już bym kwotę przekroczyła to dowalą mi VAT czy nie?
Mówiąc inaczej, czy UC patrzy na kurs dolara z dnia wysłania paczki czy z dnia w którym dotarła ona do ichnego urzędu?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 22:27   #941
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
22 euro po kursie srednim nbp lub wg rachunku z banku (reklamacja) czyli

najlatwiej jest obliczyc biorac z tabeli kursow wartosc EUR/USD i tak np.: na dzien dzisiejszy 1 euro kosztuje 1,29 dol ( za jedno euro mogę kupić 1 dolara i 29 centów ) wiec 22x1,29$ =28,38 $
28,38 $ za tyle mozesz zamówic rzeczy dzis + koszty przesylki dowolne. Lecz jesli zamowisz za 29 dol to ocla Ci i te 29 dol i koszty przesylki i wezma za swoją czynnosc od Ciebie okolo 6 zł (nie pamietam ile dokładnie)
jesli euro by kosztwalo 4 zł a dolar 1 zł to moznaby zamowic za 88 dol - przyklad nieprawdopodobny w najblizszym czasie, ale czytelny chyba


(45 euro czyli okolo 58 dol na dzien dzisiejszy sa wolne jesli wysyla Ci ktos ze Stanow jako prezent najwyzej raz w miesiacu, Jan Kowalski=>Janinie Kowalskiej )
Oni sobie to jakoś notują?
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-25, 06:36   #942
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No dobrze, ale jeżeli np. zamówie coś dzisiaj i nie przekroczę kwoty 22 EUR, a w ciągu trzech tygodni kiedy idzie paczka dolar wzrośnie i okaże się, że już bym kwotę przekroczyła to dowalą mi VAT czy nie?
Mówiąc inaczej, czy UC patrzy na kurs dolara z dnia wysłania paczki czy z dnia w którym dotarła ona do ichnego urzędu?
Nie musimy być analityczkami rynkowymi kurs ze środy przedostatniej miesiąca poprzedniego , czyli teraz bierzemy przedostatnią środę listopada i wiemy jak jest w grudniu (chyba ze się nie zmienil o wiecej niż 5% w stosunku do przedostatniej srody paxdziernika-wtedy on zostaje) Wprawdzie pkt 2 mowi o poprzedniej srodzie, ale mnie sie wydaje ze jak placimy z konta walutowego a nie jak nam zamienia $ na PLN. Ale prawnikiem nie jestem...
ROZPORZĄDZENIE MINISTRA Finansów 1) z dnia 16 stycznia 2004 r.

w sprawie sposobu stosowania kursów walut obcych, ogłaszanych przez Narodowy Bank Polski, w celu ustalenia wartości celnej
(Dz. U. Nr 8, poz. 64)
Na podstawie art. 34 ustawy z dnia 9 stycznia 1997 r. - Kodeks Celny (Dz. U. z 2001 r. Nr 75, poz. 802, z póź. zm. 2) ) zarządza się, co następuje:
§ 1.1. Dla ustalania wartości celnej stosuje się bieżące kursy średnie walut obcych w złotych, wyliczone przez Narodowy Bank Polski w przedostatnią środę miesiąca i ogłoszone przez Narodowy Bank Polski w tabeli A i B w tym samym dniu lub w dniu następnym, od pierwszego dnia następnego miesiąca od godz. 000 do ostatniego dnia tego miesiąca do godz. 2400.
....
§2. 1. W przypadku transakcji dokonywanych w jednostkach rozliczeniowych, dla ustalenia wartości celnej, stosuje się bieżące kursy średnie tych jednostek w złotych, ogłaszane przez Narodowy Bank Polski w poprzednią środę miesiąca

itd
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 10:00   #943
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

U nas tez bylo 22€ a od grudnia maja niby zamiar podniesc na 150€. Juz sie nie moge doczekac, bo czekam na zamowienie juz od miesiecy.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 11:33   #944
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

to i u nas podniosą bo w unii jest jednolite prawo co do ochrony rynku. poszukam w wolnej chwili
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 12:02   #945
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
to i u nas podniosą bo w unii jest jednolite prawo co do ochrony rynku. poszukam w wolnej chwili
A gdzieś na forum (chyba na perfumach) wyczytałam ze od stycznia ma byc clo na kazda paczke i bedzie je pobierac poczta polska.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 14:10   #946
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Jest to możliwe ju dziś- zalezy jaki mają prikaz
Obliczone należności celne (przywozowe) i podatki, których wysokość nie przekracza kwoty 3 EUR – nie są pobierane (księgowane) - (art. 55 ustawy z dnia 19 marca 2004 r. Prawo celne).
Podatek akcyzowy nie jest pobierany w przypadku prezentów w postaci wyrobów tytoniowych i alkoholi przesyłanych w ilości nieprzekraczającej limitów określonych w przepisach (rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 23 marca 2006r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie zwolnień od podatku akcyzowego).
Podatek VAT nie jest pobierany, gdy przesyłka zawiera:
§ prezenty z wyłączeniem alkoholi, wyrobów tytoniowych, perfum lub wód toaletowych, których wartość nie przekracza 45 EUR i które spełniają warunki określone dla prezentów;
§ prezenty zawierające alkohole, wyroby tytoniowe, perfumy lub wody toaletowe, w dozwolonej ilości wyszczególnionej w poniżej przedstawionych tabelach nr 1 i 2 .
U w a g a :
Komercyjne wysyłki, np. rzeczy zamówione przez Internet („zamówienie wysyłkowe”) o faktycznej wartości nie przekraczającej 22 EUR, lecz nie zawierające alkoholi, wyrobów tytoniowych, perfum i wód toaletowych są zwolnione od cła, lecz nie są zwolnione od podatku VAT (art. 51 ust.2 i 3 ustawy o podatku od towarów i usług).
....
zainteresowanym przesle broszure na temat

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2008-11-25 o 14:12
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 19:09   #947
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Pastereczko jesteś nieoceniona. Dzięki za rozjaśnienie sytuacji!
Jakby zwiększyli do 150 EUR to byłoby super, bo 22 EUR to trochę mało. Teraz to nawet średni zestaw EDM za 34$ teoretycznie powinien być opodatkowany. Zastanawiam się więc, czemu nie przestrzegają tego tak restrykcyjnie, bo jak już kiedyś wspomniałam zamawiałam masę paczek spoza Uni, a dopiero pierwszy raz się UC doczepił.

A żeby nie było tak całkiem obok wątku to powiem, że róż Snuggle jest od dziś moim ulubionym różem EDM. Piękny, delikatnie brzoskwiniowy, bez żadnych pomarańczowych tonów, nadający delikatny blask. Twarz wygląda w nim naprawdę świeżo. Jest świetny do cery o ciepłym, żółtawym odcieniu.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 19:55   #948
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Wsio rawno clo, skoro glowny koszt to 22% vat, w porownaniu z nim samo clo to groszowe sprawy czasem, a przepis o zamowieniach internetowych zwlania z tego "nizszego" de facto cla ale vat jest obowiazkowy.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 19:57   #949
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Frantic nie są w stanie sprawdzic wszystkiego, w mojej opinii część jest na oko oceniana i podlaga dalszej weryfikacji czesc nie, poza tym sprawdzane są pod różnym kątem, np buty z usa wyprodukowane na dalekim wschodzie to problem i take tam.. A Ty mialaś (masz) szczęscie ( i nerwy ). Ja zresztą tez,bo nie napisze publicznie ile czego i kiedy nakupowalam, bo tylko moj facet ma tego swiadomosc(finansową)
Czy sunngle jest tylko dla białasów :P czy dla tych medium tez???

Vrill tak, ale nie restrykcyjnie stosują. Poza tym np laptopa mozesz miec z usa i na niego jest 0vat. System ISZTAR się nazywa do sprawdzania vatu i cla z roznch miejsc ale trzeba sie troszkę wglebic zeby zajarzyc :x

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2008-11-25 o 20:01
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-25, 20:04   #950
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A to to wiem ale chcialam podkreslic zeby nie mylono oplat celnych (czasem zwolnionych) z obowiazkowym vatem (ktory i tak jest pobierany chyba losowo)
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 20:13   #951
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
A to to wiem ale chcialam podkreslic zeby nie mylono oplat celnych (czasem zwolnionych) z obowiazkowym vatem (ktory i tak jest pobierany chyba losowo)
Tak, tak to najbardziej potrzebne, duzo osob to myli lub stosuje pojecia zamiennie, a gdzie tu jeszcze akcyza naszych minerałków edm na szczęscie nie dotyczy.
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 20:57   #952
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Frantic nie są w stanie sprawdzic wszystkiego, w mojej opinii część jest na oko oceniana i podlaga dalszej weryfikacji czesc nie, poza tym sprawdzane są pod różnym kątem, np buty z usa wyprodukowane na dalekim wschodzie to problem i take tam.. A Ty mialaś (masz) szczęscie ( i nerwy ). Ja zresztą tez,bo nie napisze publicznie ile czego i kiedy nakupowalam, bo tylko moj facet ma tego swiadomosc(finansową)
Czy sunngle jest tylko dla białasów :P czy dla tych medium tez???

Vrill tak, ale nie restrykcyjnie stosują. Poza tym np laptopa mozesz miec z usa i na niego jest 0vat. System ISZTAR się nazywa do sprawdzania vatu i cla z roznch miejsc ale trzeba sie troszkę wglebic zeby zajarzyc :x
Szczęścia ogromnego to nie mam, bo niestety parę rzeczy straciłam gdzieś w drodze do mnie... Ale i tak nie mam co narzekać.
Mój facet na szczęście nie ma tej świadomości ile, czego i za jaką kwotę nakupowałam. Po co zawracać mu głowę takimi głupstwami.

Na pewno Snuggle nie jest bardzo jasny, więc sądzę że dla medium też będzie dobry.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 17:23   #953
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Wypróbowałam nakładanie
*na sucho+ spryskanie avene wodą twarzy po nałożeniu=> efekt 'no make up' faktycznie, lekkie swiecenie, ale wyrownanie koloru skóry, można udawać, że się nie malowalo tylko ma piękną cerę
*na sucho pędzlem=> efekt jakbym miała i podkład i puder, perfekcyjnie
*na mokro spryskując pędzel 2x avene i nabierajac podklad => efekt jak przy tradycyjnym dobrym podkładzie, minimalne świecenie, można pudrowac lub nie
*z kremem mieszając podkład => efekt jak przy normalnym podkładzie, z tym że się świeciłam - ale myślę że krem mógł być zbyt tłusty (oliwkowy)
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 18:16   #954
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A ja po różu Snuggle jestem oczarowana kolejnym. Going Green For Pink jest również jednym z moich faworytów. Dziwi mnie to tym bardziej, że w pudełeczku wygląda bardzo przeciętnie, żeby nie powiedzieć brzydko - jest taki bury. Ale efekt daje na skórze naprawdę niezły, taki naturalnie wyglądający rumieniec.
Nauczyłam się też obsługiwać pudełeczko puff, w którym mam ten róż, chociaż po nałożeniu i tak granice rozcieram pędzelkiem.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 18:48   #955
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Ja juz jestem włascielką cienia mac do smokyeye i rozu orgazm nars =pelen wymiar oraz zestawu do samodzielnego zrobienia podkladu i kilku probek. i 82 zlote z przesylka to mi nie ocla w koncu
Tzn "właścicielką w drodze"..
Proszę krzyczeć na Forum jak pędzle edm beda dostepne wszystkie
Hmm..o jaką tu stronę chodzi? Przeglądnęłam parę stron wstecz ale nic nie znalazłam..

Dzisiaj użyłam po raz pierwszy podkładu edm sunkissed fair formuła intensive. Fajnie pokrył moje zaczerwienienia- tylko trochę mało ożywioną cerę miałam. Muszę spróbować z wodą termalną albo tym tonikiem Ziaji.
__________________


Edytowane przez kolory
Czas edycji: 2008-11-27 o 18:50
kolory jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 19:13   #956
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez kolory Pokaż wiadomość
Hmm..o jaką tu stronę chodzi? Przeglądnęłam parę stron wstecz ale nic nie znalazłam..

Dzisiaj użyłam po raz pierwszy podkładu edm sunkissed fair formuła intensive. Fajnie pokrył moje zaczerwienienia- tylko trochę mało ożywioną cerę miałam. Muszę spróbować z wodą termalną albo tym tonikiem Ziaji.
http://www.silknaturals.com/creb/

Frantic mnie going to green tez pasuje chociaż wydawał się taki siny początkowo. Mozna więc polecic go jako w miarę uniwersalny skoro moj kolor podkładu to neutural beige buff lub multitasking a Twoj o ile pamietam to bardzo jasny i chyba z zółcią lub oliwką
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 19:16   #957
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

dzięki
__________________

kolory jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 20:41   #958
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Frantic mnie going to green tez pasuje chociaż wydawał się taki siny początkowo. Mozna więc polecic go jako w miarę uniwersalny skoro moj kolor podkładu to neutural beige buff lub multitasking a Twoj o ile pamietam to bardzo jasny i chyba z zółcią lub oliwką
Właśnie, gdyby nie to że dostałam go w promocji, nigdy bym go nie wzięła, tak brzydko w pudełku wygląda.
Myślę że faktycznie jest uniwersalny, bo daje taki typowy, naturalnie wyglądający rumieniec.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 15:52   #959
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

o jej kusicie tymi cudami
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 20:14   #960
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Nie pisać, że jast znowu fajna promocja?
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:47.