Atrederm - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-17, 21:26   #841
Karolinka:):)
Raczkowanie
 
Avatar Karolinka:):)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 439
Dot.: Atrederm

Jak myślicie kiedy moge bezpiecznie wrócic do atredermu? czy wrzesień będzie dobry?
Karolinka:):) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 21:40   #842
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Karolinka:):) Pokaż wiadomość
Jak myślicie kiedy moge bezpiecznie wrócic do atredermu? czy wrzesień będzie dobry?
Z filtrami 50+ myślę, że tak.
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 08:35   #843
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Atrederm

Witam,
po pierwszej próbie z atre, kiedy okropnie się złuszczyłam, mocno się zniechęciłam do tego preparatu. Wiem, że tak działa,ale spodziewałam się mniej spektakularnych efektów. Więc wrzuciłam go do lodówki i mam zamiar wystartować z nim we wrześniu. Mam tylko pytanie - czy jeżeli wymieszam go sobie pół na pół z olejem tamanu, to da się wyjść do ludzi? Ja wiem, że to kwestia indywidualna, ale może macie takie doświadczenia? Pracuję na codzień z ludźmi i chciałabym uniknąć współczujących spojrzeń
A tak ogółnie - uwielbiam to forum
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 09:23   #844
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Atrederm

Madzia, Ty go z niczym nie mieszaj, ewentualnie z żelem hialuronowym 1%, niektórzy mieszają z gliceryną.

Jak chcesz powoli przyzwyczaić skórę, zastosuj metodę krótkiego kontaktu, czyli:
nałóż na twarz min. pół godziny po myciu i posiedź z tym pół godziny do godziny, następnie zmyj i nałóż coś nawilżającego.
To osłabi jego działanie i bez sensacji będziesz mogla go używać i się ludziom pokazać.

Najlepiej używać Atredermu w środę, czwartek, wtedy do poniedziałku powinnaś być już gładka bez strzępów skóry (choć to nie reguła).

Możesz też nałożyć atrederm na jakiś krem, będzie mu trudniej przeniknąć i siać spustoszenie albo nałożyć atrederm, odczekać pół do godziny i na to olej lub krem.
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 09:26   #845
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Witam,
po pierwszej próbie z atre, kiedy okropnie się złuszczyłam, mocno się zniechęciłam do tego preparatu. Wiem, że tak działa,ale spodziewałam się mniej spektakularnych efektów. Więc wrzuciłam go do lodówki i mam zamiar wystartować z nim we wrześniu. Mam tylko pytanie - czy jeżeli wymieszam go sobie pół na pół z olejem tamanu, to da się wyjść do ludzi? Ja wiem, że to kwestia indywidualna, ale może macie takie doświadczenia? Pracuję na codzień z ludźmi i chciałabym uniknąć współczujących spojrzeń
A tak ogółnie - uwielbiam to forum
O rozcieńczaniu było wyżej.

Tamanu - jak mówią jego posiadaczki, do których dołączę na początku września - sam w sobie łagodzi podrażnienia i niweluje buraka, ale z łuszczeniem po Atre to jest tak, że zazwyczaj być musi. Możesz sobie ukręcić jakąś tłustą klejącą mieszankę, która by te skórki przylizała do twarzy. No i uważnie z pudrem sypkim, bo podkreśla wszystko.
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 11:14   #846
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Atrederm

Dzięki Dziewczyny
Zatem jak słońce przestanie mocno przygrzewać to biorę się do roboty Pozdrówka!
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 22:06   #847
kolejnawsciekla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 56
Smile Dot.: Atrederm

Madzia Ja cały sierpien juz jade na Atre i kwasach na nogi filter +30, okulary, auto i w budynkach a przebarwien mialam ho..ho...ho :P A do tego Acnedermem na dobitke z rana i da sie i teraz juz pracowac z Atre . Kto nie ryzykuje nie jedzie .Pozdrawiam.
kolejnawsciekla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 11:15   #848
heka45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 73
Dot.: Atrederm

witam. mam pytanie co byście polecały jako nawilżacz. ja się zastanawiam między-kremen ziaji calma hcl
-aa z kwasem hialuronowym intensywnie nawilżającym
-albo maścmi typu- atlantan, linomag,linolantan, krem sutkowy
co radzicie? co wypróbowałyście..?
Przedwczoraj zaczełam przygode z pielęgnacja cery.
maseczka aspirynowa, drugi dzień atrederm. (udało sie wysępic bez re4cepty )...hm...ani pieczenia, anie swędzenia, tylko traz 9dzien po zastosowaniu) czuje lekkie mrowienie...całkiem ciekawe...boje sie tylko tej wylinki....
heka45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 11:19   #849
heka45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 73
Dot.: Atrederm

moment...atrederm stosuje sie tylko jakiś czas czy przemywa twarz i zostawia na twarzy????

aaa i czy jak zacznę sie złuszczac to nadal mam stosowac preparat na łuszczącąs ie skóre?? czy wtedy dzień przerwy???

Edytowane przez heka45
Czas edycji: 2008-08-29 o 12:10
heka45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 21:20   #850
kolejnawsciekla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 56
Dot.: Atrederm

z tymi nawilżaczami to róznie bywa i to skóra Ci podpowie co jej bardziej pasuje mnie po Atre tez nie rusza zadna wylinka, tylko malenkie drobinki czuje pod palcami nakladając krem a uzywam jeszcze dermarollera wie buzie na maxa masakruje :P. Wszystkie kremy i masci którre wymienilas sa dobre ja stosuje np ziaję ale i nakladam tani krem z algami na wymiane i czasem z sorai nawilzajacy, a po wielodniowym Atre-kontakcie robie mix lej lniany i do tego wyciskam jakąś kapsulke witaminowa albio HA. Poprobuj tego co masz i sama sie przekonasz jakie są skutki. Nie wydawaj kasy na drogie bardzo kremy bo wiekszosc jest przereklamowana poprostu.Pozdrawiam i zycze niewielkiej widocznej wylinki. Mnie tez pocieszono, ze brak tych skorup na twarzy nie oznacza braku dzialania Atre i widzę juz że to prawda
kolejnawsciekla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 21:25   #851
kolejnawsciekla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 56
Dot.: Atrederm

sory zapomnialam ci odpowieziec na te 2 pytania !. jak masz wylinke to zastopuj Atre skup sie na odzywianiu skóry. 2 sa 2 szkoly, jezeli nic ci sie nie dzieje po nalozeniu Atre nie zmywaj i jezeli cie skora nie "ciągnie nie rob nic, lub jezeli odczuwasz napiecie skory to po godzinie wklep krem lub jezeli cie szczypie itp, itd zmyj twarz i tez naloz krem ja osobiscie nie zmywam raz nakladam krem a raz nie i nie ma roznicy.Powodzenia. Ja tez tu kiedys zaczynalam i mialam wiele pytan. do reszty warto sięgnąć wstecz... tam cala historia .
kolejnawsciekla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 21:58   #852
sylwek
Raczkowanie
 
Avatar sylwek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 70
Dot.: Atrederm

A jak sie dermaroller spisuje?w ogole co to daje?splyca zmarszczki i ujedrnia?
sylwek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 22:06   #853
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Atrederm

Witam wieczornie
jestem nowa na forum, chociaz na wizazu siedze juz od jakichs dwoch lat
Przebrnelam przez caly watek o peelingu migdalowym (uff..), jutro ide na drugi zabieg do gabinetu (pierwszy w ogole mnie nie ruszyl, ale mam skore przyzwyczajona do kwasow i wrodzona gruboskornosc), chcialam po 2 tygodniach ukrecic domowy peeling ale po wielu godzinach przed kompem doszlam do posta AniM69 w ktorym oficjalnie potwierdzila slabsze dzialanie migdala w porownaniu z BHA. Dodam, ze od 2 miesiecy cera mi sie znacznie pogorszyla, a bylo juz tak dobrze po ciazy i 6 mikrodermabrazjach.
I teraz: zastanawiam sie na lyknieciem Atredermu we wrzesniu, do tego marzy mi sie Skinoren i tonik 2% BHA z Biochemii. Jak to wszystko ugryzc? co kiedy, w jakiej kolejnosci i ilosci? heeelp... Oczywiscie uzywam filtrow, bez tego nie ruszam sie z hausen.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 22:44   #854
kolejnawsciekla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 56
Smile Dot.: Atrederm

Do Sylwek tak ma jedno i drugie zadanie do spelnienia ale ostrzegam to dla wytrzymalych i zawzietych na LU cały wątek o tym ja mam dopiero 4 zabiegi (ostatni dzisiaj przed chwila robilam). To dodatkowy pobudzacz odbudowy kolagenu.

Do Pranie ciąża naturalnie nas odmladz i naszą cerę więc jest kuracja odmladzajaca napewno a co do Twoich pytan... wiekszość z nas samodzielnie stosuje kuracje kwasami i wybieramy kwas na "który idziemy" dla jednych migdal to juz to, inni salicylowy czy mlekowy preferuja, Migdal ma to do siebie ze caly rok jest bezpieczny ale ja np. robilam go w lipcu a i Atre wnet po nim zainicjowalam.
Niektóre kobietki uzywaja tu zamiennie wymienionych przez ciebie specyfikow ale zazwyczaj do kwasu przyzwyczajaja skore tonikami na bazach tych kwasow. Mozna uzywac jezeli skora nie zareaguje zbyt ostro i skonorenu i kawsu to poteguje i przyspiesza u niektorych zmiane skorki. Bardziejk brutalnie np Lady_foxy traktuje skórke kiigmanem(? chyba nie przekręcilam ??? <> ) ale to ze 2 stronki wstecz:P znajdziesz. Zreszta na tym foruum dziewczyny różne sposoby opisaly, wazne by znależć ten wlasciwy dla siebie.

Pozdrawiam i zycze powodzenia
kolejnawsciekla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 22:55   #855
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Atrederm

Kolejnawsciekla, thx za odzew, o tej szalonej metodzie klingmana czy jak mu tam czytalam i wlos mi sie jezyl a rownoczesnie zazdroscilam i chcialam tez Na razie zamowilam Atre i Skinoren i bede jechac z nimi zamiennie, potem zobacze czy by sobie jednak nie ukrecic BHA. Czemu ja nigdy wczesniej nie zagladalam na forum tylko na KWC...
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 16:07   #856
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Kolejnawsciekla, thx za odzew, o tej szalonej metodzie klingmana czy jak mu tam czytalam i wlos mi sie jezyl a rownoczesnie zazdroscilam i chcialam tez Na razie zamowilam Atre i Skinoren i bede jechac z nimi zamiennie, potem zobacze czy by sobie jednak nie ukrecic BHA. Czemu ja nigdy wczesniej nie zagladalam na forum tylko na KWC...
Mam pytanie skąd Pranie? tak sie pytam, bo mi się kojarzy z pewnym cudownym miejscu na Mazurach .....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 08:43   #857
heka45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 73
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez kolejnawsciekla Pokaż wiadomość
z tymi nawilżaczami to róznie bywa i to skóra Ci podpowie co jej bardziej pasuje mnie po Atre tez nie rusza zadna wylinka, tylko malenkie drobinki czuje pod palcami nakladając krem a uzywam jeszcze dermarollera wie buzie na maxa masakruje :P. Wszystkie kremy i masci którre wymienilas sa dobre ja stosuje np ziaję ale i nakladam tani krem z algami na wymiane i czasem z sorai nawilzajacy, a po wielodniowym Atre-kontakcie robie mix lej lniany i do tego wyciskam jakąś kapsulke witaminowa albio HA. Poprobuj tego co masz i sama sie przekonasz jakie są skutki. Nie wydawaj kasy na drogie bardzo kremy bo wiekszosc jest przereklamowana poprostu.Pozdrawiam i zycze niewielkiej widocznej wylinki. Mnie tez pocieszono, ze brak tych skorup na twarzy nie oznacza braku dzialania Atre i widzę juz że to prawda

dziękuje za radę ja na 3 dzień miałam maleńka wylinke na brodzie...zrobiłam fotke wiec kiedys umieszcze....ale reszta ani drgnie. zostawiłam atrederm na cała noc, nie szczypało nie było ściągnięcia nic.... Uzyłam go też drugi raz po dwóch dniach i myśle że będę tak jechałą cały czas, bo to linienie całkowicie mi przykrywa kremik nawilżający. myślałam że ta wylinka będzie porządniejsza he hehe...jak na razie efektów nie widze...no może na nosku odrobine mniejsze pory...... no ale....ja chce sie pozbyc dziur na twarzy a to troche potrwa....
heka45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 17:02   #858
kolejnawsciekla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 56
Smile Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez heka45 Pokaż wiadomość
dziękuje za radę ja na 3 dzień miałam maleńka wylinke na brodzie...zrobiłam fotke wiec kiedys umieszcze....ale reszta ani drgnie. zostawiłam atrederm na cała noc, nie szczypało nie było ściągnięcia nic.... Uzyłam go też drugi raz po dwóch dniach i myśle że będę tak jechałą cały czas, bo to linienie całkowicie mi przykrywa kremik nawilżający. myślałam że ta wylinka będzie porządniejsza he hehe...jak na razie efektów nie widze...no może na nosku odrobine mniejsze pory...... no ale....ja chce sie pozbyc dziur na twarzy a to troche potrwa....
Ej... nie szalej ja tak co prawda szaleje codzieennie prawie daje Atre i nie mam skorupek ale mnie kiedys tez uczulano ze Atre to bomba z opóźnionym zaplonem i... po kilku dniach dziewczyny odkrywaly masakrę na buziach . ale może Ty masz takiego twardziela jak ja że tylko drobne zluszczanie do przykrycia. Na efekty na pewno trzeba troszku poczekac, bo to pewnie od cery, wieku i spustoszenia zalezy . Ja daje na twarz (pod oczy tez za kazdym razem), szyje , dekolt i piersi i...skorup zadnych, ale cera rzeczywiscie sie poprawia.Efekty niekoniecznie muszą sie uwidaczniac w zrzucaniu skóry jak u węża, wazne ze dziala i skora go przyjmuje Zebym tylko palenie jeszcze mogla rzucic to pewnie wszystko lepiej by szlo. Pozdrawiam, pisz jak tam Twoje "efektywne zabawy" z Atre . Pozdrawiam.
kolejnawsciekla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 18:35   #859
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Atrederm

Wlasnie, co z tym opoznionym zaplonem? ja co prawda lekko off topic ale po sobotnim peelingu migdalowym nic a nic sie nie luszcze, nic sie nie dzieje.. Zastanawiam sie czy nie zapodac na noc effaklaru??
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-02, 13:01   #860
heka45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 73
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez kolejnawsciekla Pokaż wiadomość
Ej... nie szalej ja tak co prawda szaleje codzieennie prawie daje Atre i nie mam skorupek ale mnie kiedys tez uczulano ze Atre to bomba z opóźnionym zaplonem i... po kilku dniach dziewczyny odkrywaly masakrę na buziach . ale może Ty masz takiego twardziela jak ja że tylko drobne zluszczanie do przykrycia. Na efekty na pewno trzeba troszku poczekac, bo to pewnie od cery, wieku i spustoszenia zalezy . Ja daje na twarz (pod oczy tez za kazdym razem), szyje , dekolt i piersi i...skorup zadnych, ale cera rzeczywiscie sie poprawia.Efekty niekoniecznie muszą sie uwidaczniac w zrzucaniu skóry jak u węża, wazne ze dziala i skora go przyjmuje Zebym tylko palenie jeszcze mogla rzucic to pewnie wszystko lepiej by szlo. Pozdrawiam, pisz jak tam Twoje "efektywne zabawy" z Atre . Pozdrawiam.
ok. chętnie. dziś jest 5 dzień od pierwszej aplikacji. uzyłam atredermu 3 raz. ciagle mała wylinka na brodzie reszta delikatnie jak po grubszym peelingu tylko. całkowicie przykrywa to filtr lirene 50
heka45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 17:23   #861
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Atrederm

Dziewczyny, z ciekawosci.. skad bierzecie recepty na atre??? od dermatologow czy innymi pokretnymi (czytaj po znajomosci drogami?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 18:33   #862
kolejnawsciekla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 56
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
od dermatologow czy innymi pokretnymi (czytaj po znajomosci drogami?
dermatolog na oczy mnie nigdy nie widzial:P trzeba poprostu trafic na dooobra apteke i farmaceutke ja na taka trafilam to odrazu 3 opakowania wzięlam bo nie wiadomo czy to sie jeszcze powtorzy . Pytaj po aptekach czasem udaje sie bez recepty kupić, a niektore dziewczyny jak tu pisaly to...... i okulista przepisywał im .
kolejnawsciekla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 18:37   #863
kolejnawsciekla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 56
Dot.: Atrederm

Heka 45 to może zrób przerwe az wylinka sie skończy i znowu do dziela ... czyli masz skore smoka jak ja mozna nam pozazdroscic braku skorupek :P chciaz tak Bozia nagradza "staruszki" : zartuje- wszak my mlodziutkie jestesmy. Pozdrawiam. P.s ja wczoraj atre kladlam dzisiaj rolka zaraz jade az swist .
kolejnawsciekla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 13:40   #864
heka45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 73
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, z ciekawosci.. skad bierzecie recepty na atre??? od dermatologow czy innymi pokretnymi (czytaj po znajomosci drogami?
ja upiłm bez recepty......zadzwoniłąm spytałam czy to mają...pwiedziałam "o to super" spyt ile kosztuje....i nakońcu czy to na recepte...oni ze tak , ale moga sprzedac bez. spytali tylko czy używałam "ja że tak, oczywiście i bez problemu dostałam.
heka45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 13:44   #865
heka45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 73
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez kolejnawsciekla Pokaż wiadomość
Heka 45 to może zrób przerwe az wylinka sie skończy i znowu do dziela ... czyli masz skore smoka jak ja mozna nam pozazdroscic braku skorupek :P chciaz tak Bozia nagradza "staruszki" : zartuje- wszak my mlodziutkie jestesmy. Pozdrawiam. P.s ja wczoraj atre kladlam dzisiaj rolka zaraz jade az swist .
to po tym sie moga strupy robic??? tak myslałam, że mam trudną skórę wiesz....a raczej sie domyślałam, bo nigdy ani żele ani kremy niepomagały na krosty...a teraz te dziury...jak kratery.. paskudztwo.......no zobaczymy...ja sie luszcze na brodzie nadal i odrobinke po policzkach ale to odrobinke, wygląda to jak maseczka peel off taka cieniutka i nic poza tym.....na dekolcie po jednym zastosowaniu jeszcze nic sie nie dzieje...ani drgnie.....A to dziwne bo ja przeciez zawsze zostawiam ten płyn na cała noc, a niektóre dziewczyny tylko na pół godz. hmm

a jakiej Ty rolki używasz...?? do czego i za ile..??
heka45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 15:43   #866
kolejnawsciekla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 56
Wink Dot.: Atrederm

To dermaroller 1,5 mm (igielki na walku oj, jak boli ) do masażu twarzy i ma tez dzialac na przebarwienie, lepsze wchlanianie roznych preparatow i wygladzanie zmarch. Kupilam na allegro za 260 zl, odzalowalam skoro to ma mi pomoc. Sa i mniejsze np[.05 mm, 1,0 mm ale sa i 2,5 mm :P. Mnie ten katuje jak sto diablow ale robie i scieram krwawe plamy.. bolesny zabieg a czy skuteczny powiem za jakis czas bo zbyt krotko stosuje by liczyc na efekty. Co do strupow to wroc na wątku wstecz to dowiesz sie w jakiej komfortowej sytuacji my jestesmy z ta niewielka wylinka a co inne dziewczyny pisza im wspólczuję ale ja ososbiscie sie ciesze ze Atre nie znosze szpetnie więc i Ty sie ciesz. Jak czytam o Acnedermie bo na przebarwienia klade i to zamiennie to o tamten u niektorych spustoszenie robi a mnie niciewo nie czyni... bledna troszku plamki. Czyli jak widzisz skora i cera rozna bywa a i stosowanie tego samego prep[aratu roznie odczuwane jest przez kobietki.Pozdrawiam jak cos slużę dalej
kolejnawsciekla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 13:46   #867
heka45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 73
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez kolejnawsciekla Pokaż wiadomość
Ej... nie szalej ja tak co prawda szaleje codzieennie prawie daje Atre i nie mam skorupek ale mnie kiedys tez uczulano ze Atre to bomba z opóźnionym zaplonem i... po kilku dniach dziewczyny odkrywaly masakrę na buziach . ale może Ty masz takiego twardziela jak ja że tylko drobne zluszczanie do przykrycia. Na efekty na pewno trzeba troszku poczekac, bo to pewnie od cery, wieku i spustoszenia zalezy . Ja daje na twarz (pod oczy tez za kazdym razem), szyje , dekolt i piersi i...skorup zadnych, ale cera rzeczywiscie sie poprawia.Efekty niekoniecznie muszą sie uwidaczniac w zrzucaniu skóry jak u węża, wazne ze dziala i skora go przyjmuje Zebym tylko palenie jeszcze mogla rzucic to pewnie wszystko lepiej by szlo. Pozdrawiam, pisz jak tam Twoje "efektywne zabawy" z Atre . Pozdrawiam.
minęło 8 dni od pierwszego użycia atredermu. efekty...hm...ja niczego nie zauważyłam....no skóra mi schodzi ale to z brody i nosa teraz...gdy na polikach -gdzie akurat potrzebuje tylko lekko, mimo że nakładam tam atre gdy brodę omijam...kurcze kiedy mi sie te dziury wypłycą trochę.....no ale na mojej grubej skórze dobrze, że ten atre w ogóle działa....wczoraj sie nawilżałam, dziś też będę.....i chyba pojutrze zrobie sobie peeling kwasem migdałoiwym...To chyba nie przeszkadza nie....? i potem po kilku dniach wróce do atredermu......lub peelingu, w zależności od teog co przyniesie lepsze efekty.
heka45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 19:19   #868
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Atrederm

Hej dziewczyny, mam pytanko: co lepsze na miejscowo pojawiajace sie pryszcze (brr), zaskorniki, rozszerzone pory i posyfowe blizenki i przebarwienia? zorac czy atrederm? czy ktoras uzywala obu tych specyfikow (nie rownoczesnie oczywiscie i moze wyjasnic mi roznice? (poza skladem)
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 13:04   #869
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Atrederm

Przystępuję do wątku i uczciwie zaznaczam, że przejrzałam cały, ale przeczytałam starannie dopiero siedemnaście stron.
Wcześniej opierałam się tylko na informacjach z LU.

Wczoraj dostałam receptę i stałam się posiadaczką atre o najniższym stężeniu.
Nie będę tu pisać jak wygląda moja kuracja, ponieważ opisywałam to wcześniej w innych wątkach, ograniczę się jedynie do wrażeń związanych z wyżej wymienionym.

Po lekturze LU nie odważyłam się użyć go na całą buźkę, tylko na początek w okolicach nosa i brody, żeby przekonać się jak działa.
Kilka minut po zastosowaniu uczucie szczypania i swędzenia - musiałam mocno pilnować się, żeby odruchowo nie podrapać miejsc aplikacji.
W ciągu około pół godziny "dolegliwości" ustąpiły.
Aktualnie czekam na opisywane przez Was "sensacje".
Mam tylko obawy w przypadku mojej cery, czy jeżeli zdecyduję się pozostać przy atre, nie zaowocuje to świeceniem buzi jak żarówka.

Pozdrawiam wszystkie atredermowiczki.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 20:58   #870
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Atrederm

Backie świecenie raczej ci nie grozi. To tylko chwilowy efekt tuz po aplikacji. Po wchłonięciu atre skóra wygląda normalnie. Czsem rano mozesz mieć uczucie troche więkzego przetłuszczenia, ale długofalowo atre wysusza skórę, wiec raczej skusisz się na silniejszy nawilżajacy krem niż będziesz musiałą walczyć z przetłuszczaniem cery. Retinoidy reguluja produkcję sebum, odblokowują pory, wiec z czasem cera powinna się poprawiać.
Wracam włąśnie do atre i po 2 dniach od aplikacji czuję juz ściagnięta skórę, drobne skórki już odchodzą, krem szybciej sie wchłania, wiec jutro powinnam się złuszczyc mocniej. Fakt po nałozeniu atre skóra się świeciła jak po oleju, ale to jednak mega wysuszacz a nie nawilżacz cery.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:24.