Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-27, 14:07   #1681
nel18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 31
Exclamation Rozstępy:(

Wiem , że mógł już być taki wątek chociaż nie jestem pewna ale potrzebuje pomocy . Jakie znacie skuteczne sposoby na rozstępy szczególnie te czerwone- sine , które podobno da się usunąć kremami. Ostatnio używałam aloe active ale rezultaty nie powalają . Może wam coś pomogło proszę o radę .
nel18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 16:49   #1682
converse
Raczkowanie
 
Avatar converse
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 208
Dot.: Rozstępy:(

najlepsze kremy : mustella tylko on jest z tych drogich... tanszy jest vichy a najtanszy fissan on kosztuje okolo 18 zl i jest rownie skuteczny . ogolnie to radze smarowac rozstepy chociazby najtanszym kremem zeby zapobiec powstawaniu kolejnych . lepsze efekty sa jesli sie je "wmasuje" to znaczy zeby masowac rozstepy przez jakies 5 10 minut skora wtedy jest bardziej elastyczna
__________________
Żadna kobieta nie powiedziała nigdy całej prawdy o swoim życiu.
converse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 22:17   #1683
Maaaleńka
Raczkowanie
 
Avatar Maaaleńka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 61
Dot.: Rozstępy:(

Było full wątków na ten temat.. Wiem bo sama mam niestety ten problem Moje roztępy sa juz białe, jednak nie takie widoczne
Ja puki co robię peelingi z kawy + nawilżanie i są jakieś tam efekty
Sama poszukuję odpowiedniego kremu/maści króra jeszcze zmniejszyła by ich widoczność, więc raczej Ci nic narazie nie polecę.

Zachęcam jednak do przeszukania forum! Jest tu pełno dobrych porad!

Widzę że jesteś nowa na wizazu, wiec dam Ci radę.. Zawsze najpierw szukaj a potem pisz
Wpisz w wyszukiwarke hasło: rozstępy, aby zmniejszyć ilość storn króre Ci sie pojawią, zaznacz opcję: szukaj tylko w tytułach (do tego celu musisz wybrać opcję szukanie zaawansowane) i o to pojawią Ci się 3 strony pełne wątków tylko o rozstępach!! A tam duuużo porad, polecanych kremów, maści, kuracji, sposobów domowych, zabiegów i innych

Pozdrawiam
__________________
..Piękna kobieta to niebo dla oczu, piekło dla duszy i czyściec dla kieszeni..

Maaaleńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 17:36   #1684
majka2222
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 97
Dot.: Rozstępy:(

przeczytałam w piśmie odpowiedź lekarza dotyczącą rozstępów i napisał, że jednym pomagają kremy, a inni muszą do chirurga<brr>
ja tyle się nastosowałam tych kremów i nic, dobrze, że chociaż nowe mi nie powstają
teraz mam balsam Avon na rozstępy i zobaczymy, co z tego wyniknie
dam znać
majka2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 19:47   #1685
converse
Raczkowanie
 
Avatar converse
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 208
Dot.: Rozstępy:(

ten balsam z avonu nic nie daje
__________________
Żadna kobieta nie powiedziała nigdy całej prawdy o swoim życiu.
converse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 11:21   #1686
majka2222
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 97
Dot.: Rozstępy:(

każdy ma inny organizm jak już pisałam jednemu pomoże to, a drugiemu nie, więc jestem dobrej myśli, a jak nie spróbuję czegoś drastycznego
majka2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 09:43   #1687
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Unhappy rozstępy na łydkach

tak jak w tytule - moim problemem są rozstępy na łydkach. mam juz je od dłuższego czasu, niestety, są juz białe.. czy mam jakieś szanse, żeby chociaż trochę się ich pozbyć?

czy masaż może pomóc?
słyszałam, że stosowanie liotonu 1000 może przynieść jakieś rezultaty. no i o uszy obiła mi sie jakaś maść z mocznikiem.

bardzo proszę o rady, bo wstydze sie chodzic w krótakich spodenkach, spódniczkach... jest to dosyć uciążliwe
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-06, 10:50   #1688
EwelkaaS
Wtajemniczenie
 
Avatar EwelkaaS
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 041
Dot.: rozstępy na łydkach

Powiem tylko, że mi pomagają dobre i regularnie używane balsamy, acz niestety tylko na czas ich stosowania.

Na zabiegach i innych rzeczach się nie znam, w balsamy zaopatruję się co rusz więc wystarczają mi one .
__________________


" taka ludzka natura, że możemy mieć dobry przykład,
a i tak potrafimy tylko źle wybrać. "





EwelkaaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 20:13   #1689
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: rozstępy na łydkach

a jakich kremów uzywasz?
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 23:32   #1690
EwelkaaS
Wtajemniczenie
 
Avatar EwelkaaS
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 041
Dot.: rozstępy na łydkach

Dawniej używałam z Avonu z serii Skin So Soft ujędrniającego bodajże, taki zielony i był bardzo dobry, obecnie z Soraya'i- wyszczuplająco antycellulitowy (zielony) lub ujędraniająco wyszczuplający (różowy) . Jeśli chodzi o samo wyszczuplenie czy antycellulit to powiem na marginesie, że efektów nie zauważyłam, ale mi chodziło o zmniejszenie widoczności rozstępów na co pomogły, a nie wyszczuplenie .
__________________


" taka ludzka natura, że możemy mieć dobry przykład,
a i tak potrafimy tylko źle wybrać. "





EwelkaaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 06:58   #1691
A.Gu$
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 18
Dot.: rozstępy na łydkach

ja mam ten sam problem.. rozstępy na łydkach.
A.Gu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-07, 08:42   #1692
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: rozstępy na łydkach

kupiłam krem wyszczuplający eveline, zobacze jakie będą efekty
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 12:14   #1693
katka83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1
rozstępy

Witam,

Rozstepy pojawiły się na moich pośladkach i na plecach jak miałam 16 lat. Kiedy próbowałam poradzić się mamy, powiedziała mi że powstały z mojej winy. Później już nie szukałam u nikogo pomocy bo strasznie się wstydziłam. Prawda jest taka że od tamtej pory jestem bardzo skrępowana - nie opalam się (jedynie na solarium), nie chodzę na basen i nie noszę już mini spódniczek.
Teraz mam 25 lat i wiem że już jest za późno żeby z nimi walczyć, ale czy można jeszcze sprawić żeby były mniej widoczne? Np poprzez ćwiczenia i dietę . Zastanawiam się, czy warto kupić jakiś dobry krem np z Vichy? Proszę o poradę
katka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 12:28   #1694
nadka1200
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 189
Dot.: rozstępy

Mam ten sam problem u mnie rozstępy pojawiły się w wieku ok. 12 lat gdy zaczęłam szybko chudnąć. Początkowo nie zwracałam na to uwagi bo byłam młoda i głupia ale teraz jest już za późno... Stosowałam różne kremy przeciw rozstępom (nie pamiętam marek) ale niewiele pomagały. Słyszałam, że rozstępów można się pozbyć tylko wtedy, gdy są jeszcze różowawe.
nadka1200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 14:51   #1695
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: rozstępy

Ja na te różowe stosuje Cepan. I mysle, ze wszelkiego rodzaju kremy na blizny pomoga, bo wkoncu rozstepy to przeciez blizny ;]
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 09:00   #1696
agnieszka150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 48
Dot.: rostępy!!!- czy któraś z Was jakoś sobie z tym radzi?!

Nigdy nie bralam tabletek antykoncepcyjnych. Nie bylam tez z tym u lekarza ale cos bede musiala wymyslic do kolejnego lata
agnieszka150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 12:23   #1697
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: rostępy!!!- czy któraś z Was jakoś sobie z tym radzi?!

Cytat:
Napisane przez ju_stysia Pokaż wiadomość
Mój kolega np. jest szczupły, ale ma rozstępy, gdyż w młodości zaczął bardzo gwałtownie rosnąć. .
Dokladnie - powod jest jeden skora nie nadaza za zmianami - czy to wagi czy wzrostu

Inna bajka to hormony, wtedy to organizm czase mwariuje i tyle

Jesli nie bierzesz tabletek anty i masz stala wage i nie rosniesz (ale wtedy to raczej ma sie rozstapy np. na plecach) to tez mialabym watpliwosci czy to sa rozstepy...
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 12:33   #1698
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: rostępy!!!- czy któraś z Was jakoś sobie z tym radzi?!

borykałam się z rozstępami na udach, odkąd zaczęłam dojrzewać, stosowałam mnóstwo kremów, byłam u dermatologa a on mi na to: "same zejdą!" Teraz już się nimi nie przejmuję, na szczęście zrobiły się białe i nie są już tak widoczne Zresztą jak patrzę po innych to baaardzo dużo nawet szczupłych dziewczyn ma ślady po rozstępach więc nie jestem osamotniona ;-)
blanx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 12:51   #1699
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: rostępy!!!- czy któraś z Was jakoś sobie z tym radzi?!

ja tez mam rozstepy, wlasnie po okresie dojrzewania gdzie z chudej dziewczynki z nogami jak patyki zmienilam sie w kobiete...co to ma uda wiec jak najbardziej na udach mam rozstepy i trudno

fakt z czasem sa jasniejsze, do tego ja mam jasna karnacje wiec da sie z nimi zyc...ale w to, ze "same zejda" to nie wierze
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-13, 13:30   #1700
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Czesc dziewczyny mam pytanko czy myslicie ze jak bede uzywac balsam brazujacy to rozstepy bd mniej widoczne?
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 13:36   #1701
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez sweetpoison1991 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny mam pytanko czy myslicie ze jak bede uzywac balsam brazujacy to rozstepy bd mniej widoczne?
z doświadczenia wiem że raczej zbytnio nie pomaga...
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 22:38   #1702
uagadugu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 15
Dot.: rostępy!!!- czy któraś z Was jakoś sobie z tym radzi?!

Ja rozstępów nabawiłam się przed maturą... Stres, skoki wagi i te sprawy, no ale od razu się za nie wzięłam i teraz, po 1,5 roku są praktycznie niewidoczne. Ja wiem gdzie i jak dokładnie są, więc je widzę, ale dla "niewtajemniczonych" są niewidoczne. Stosuję balsam Perfecty. Niestety, trzeba go stosować cały czas, bez przerw, bo już po kilkudniowej przerwie są bardziej widoczne
uagadugu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 18:07   #1703
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Wiolka525 Pokaż wiadomość
Zastanawiałam sie nad oliwką palmers. Chodzi mi też po głowie ten skin doctors stretch away..Pisz proszę o efektach kuracji tymi specyfikami.
skin doctors jakos mi nie podpasowal za to palmers'a uzywam juz od dluzszego czasu i chyba sie juz z nim nie rozstane.Wiadomo ze kremami rozstepow sie nie usunie ( no chyba ze faza poczatkowa) ale skora po nim bardzo mila w dotyku wygladzona rozstepy chyba troche sie splycily i staly mniej widoczne.Juz sie pogodzilam z tym ze raczej sie ich nie pozbede wiec balsamy stosuje zapobiegawczo i z przyzwyczajenia.Palmers to chyba moj ulubiony lotion na rozstepy i nie musze sie zmuszac zeby go stosowac bo jako jedyny ma fajny zapach nietlusta konsystencje no i widac efekty jego stosowania wiec z czystym sumieniem moge go polecic
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 19:45   #1704
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
skin doctors jakos mi nie podpasowal za to palmers'a uzywam juz od dluzszego czasu i chyba sie juz z nim nie rozstane.Wiadomo ze kremami rozstepow sie nie usunie ( no chyba ze faza poczatkowa) ale skora po nim bardzo mila w dotyku wygladzona rozstepy chyba troche sie splycily i staly mniej widoczne.Juz sie pogodzilam z tym ze raczej sie ich nie pozbede wiec balsamy stosuje zapobiegawczo i z przyzwyczajenia.Palmers to chyba moj ulubiony lotion na rozstepy i nie musze sie zmuszac zeby go stosowac bo jako jedyny ma fajny zapach nietlusta konsystencje no i widac efekty jego stosowania wiec z czystym sumieniem moge go polecic
gdzie mozna go kupic i ile kosztuje?
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 23:38   #1705
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez sweetpoison1991 Pokaż wiadomość
gdzie mozna go kupic i ile kosztuje?
ja zaopatrzylam sie w niego w uk ale widze ze na allegro tez mozna go dostac w cenach kolo 30 zl jest dosc wydajny wiec moim zdaniem sie oplaca.Ja uzywam go na cala dolna partie ciala i starcza na jakies 3-4 tyg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 438219161.jpg (3,1 KB, 68 załadowań)
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 05:31   #1706
zea
Raczkowanie
 
Avatar zea
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: srodek Polski
Wiadomości: 129
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Dziewczyny, ale czy te droższe kremy mają jakieś wyjątkowe składniki,których nie ma w tańszych?
__________________
co nas nie zabije, to nas wzmocni....
zea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 00:16   #1707
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 419
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Mam pytanie odnośnie tego cudu zwanego Palmers'em. :P Czy to prawda, że efekt jest krótkotrwały - po zakończeniu stosowania rozstępy wrócą?
Przez ostatni rok strasznie przytyłam i pojawiły mi się kolejne rozstępy na udach i poślakach, a także na piersiach, co jest dla mnie nowością. Są czerwone, więc co spowoduje, że znikną na zawsze? [nie uznaję odpowiedzi "nic" ]
eweelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 14:01   #1708
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny,polecam masaż szorstką gąbką,heparizen (tańszy odmiennik liotonu 1000) i oliwkę Hipp. Mi to pomaga najbardziej (spłciło białe rozstępy,stały się też mniej widoczne). Wszystkie drogie i reklamowane kremy są nic nie warte. Szkoda kasy Na czerwone rozstępy polecam Cerkoderm 15 lub oxeril 30. Wszystko do kupienia w aptece.

Chyba spróbuje tego Twojego masazu gabka i oliwki Hipp (akurat ja posiadam).
A mogłabys cos wiecej powiedziec na temat tych dwoch specyfikow? Czy rzeczywiscie sa skuteczne?
Mam na udach takie brzydkie czerwone bruzdy. Patrzec juz na nie nie moge. Z checia bym je wyprobowala, gdyby przyniolsy chociaz minimalne efekty.

Mowicie, ze tych bialych juz nie da sie zmniejszyc - szkoda. Te biale zostaly mi na calej pupie, ale sie do nich przyzwyczailam.
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 18:32   #1709
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez eweelinaa91 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie tego cudu zwanego Palmers'em. :P Czy to prawda, że efekt jest krótkotrwały - po zakończeniu stosowania rozstępy wrócą?
Przez ostatni rok strasznie przytyłam i pojawiły mi się kolejne rozstępy na udach i poślakach, a także na piersiach, co jest dla mnie nowością. Są czerwone, więc co spowoduje, że znikną na zawsze? [nie uznaję odpowiedzi "nic" ]
nie mowie ze jest on cudotworca jednym pomoze drugim nie mi po prostu przypasowal a jesli twoje rozstepy sa czerwone to masz bardzo duza szanse zeby je wyleczyc i zeby zniknely.Wiec zacznij stosowac jakis krem jaknaszybciej zeby nie bylo za pozno ( rozstepy staly sie biale) bo wtedy to juz marne szanse zeby zniknely
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 15:58   #1710
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 419
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Czytałam opinie na różnych stronach i przypasował nie tylko Tobie. Chcę go zamówić na allegro, znalazłam tam jednak różne palmersy - jak dokładnie nazywa się ten, o którym mówicie? Nie chcę kupić jakiegoś innego.

EDIT: Taaak, jestem genialna, kilka postów wyżej jest nawet zdjęcie tego balsamu, a ja przeszukuje cały topic.
Czyli zamówic ten na rozstępy? Gdzieś wklejano zdjęcia innych i równiez polecano. ;p
eweelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 07:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.