Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-26, 11:35   #61
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

dokładnie! i potem te nasze ulice wyglądają jak wyglądają, wszyscy na jedno kopyto, albo przynamniej większość. marzy mi się Polska, taka europejska, ba światowa, już nawet nie myślę tu o Japonii, gdzie noszą dwa różne buty, ale tak po prostu z weną, ekstrawagancko i bez kompleksów.

Edytowane przez yeah
Czas edycji: 2007-02-26 o 12:43
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 11:36   #62
deska123
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 2 112
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Szkoda

Chętnie zobaczyłabym te tak modne i kontowersyjne stroje

Może jednak coś wkleicie??
I dalej czuję nutkę ironii
__________________
dieta!
56...54...53...52...51...50

21.08.09 - zdane prawko.
deska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 11:41   #63
Kasiamala
Rozeznanie
 
Avatar Kasiamala
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 686
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez Nicoletta Pokaż wiadomość
Drogi Wizażanki! Piszę ten wątek by wymienić się doświadczeniami, czy w waszych środowiskach zdarzają się osoby, które potrafią wyśmiać nowy nabytek - przykładowo - jakiś żakiet z najnowszej kolekcji Zary czy też kapelusik, tylko dlatego, że sami nie mają gustu lub są mniej odważni by się pojawić w modnych rzeczach w miejscach publicznych?
Opowiedzcie jak to jest u was, ja dołożę swoje
Dziękuję, że jesteście!
w życiu to normalne nie wnikaj w ten brak tolerancji czasem ludzie zazdroszczą nam wlasnego stylu bo sami go nie mają!!!!
Kasiamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 11:52   #64
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez Kasiamala Pokaż wiadomość
w życiu to normalne nie wnikaj w ten brak tolerancji czasem ludzie zazdroszczą nam wlasnego stylu bo sami go nie mają!!!!

Czy Wy trochę nie przesadzacie

Każdy ma swój gust i wiadomo,że co jednemu się podoba,dla drugiego może być okropne.

Nie warto się przejmować takimi komentarzami,ważne,że Wam się podoba to co nosice.

Nie rozumiem,dlaczego miałabym doszukiwać się w każdym negatywnym komentarzu na temat mojego stroju zawiści,zazdrośći itd.

Nie wierze,że Wam nigdy nie zdarzyło się skomentowac wyglądu kogoś innego,tylko dlatego,że po prostu się Wam nie podobał jego styl
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 11:59   #65
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Czy Wy trochę nie przesadzacie

Każdy ma swój gust i wiadomo,że co jednemu się podoba,dla drugiego może być okropne.

Nie warto się przejmować takimi komentarzami,ważne,że Wam się podoba to co nosice.

Nie rozumiem,dlaczego miałabym doszukiwać się w każdym negatywnym komentarzu na temat mojego stroju zawiści,zazdrośći itd.

Nie wierze,że Wam nigdy nie zdarzyło się skomentowac wyglądu kogoś innego,tylko dlatego,że po prostu się Wam nie podobał jego styl
ja przyznaje mnie sie zdarzylo i to nie raz...zreszta wszystkie wizazanki to tutaj robia.. chodzi mi dokladnie o "rozowe z solarium"...mnie tez sie to nie podoba,ale to ich styl..zreszta zauwazylam,ze wcale takie oryginalne nie jestesmy, bo prawie kazda nosi rurki,pip toly, saszki itp
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 12:01   #66
deska123
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 2 112
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Czy Wy trochę nie przesadzacie

Każdy ma swój gust i wiadomo,że co jednemu się podoba,dla drugiego może być okropne.

Nie warto się przejmować takimi komentarzami,ważne,że Wam się podoba to co nosice.

Nie rozumiem,dlaczego miałabym doszukiwać się w każdym negatywnym komentarzu na temat mojego stroju zawiści,zazdrośći itd.

Nie wierze,że Wam nigdy nie zdarzyło się skomentowac wyglądu kogoś innego,tylko dlatego,że po prostu się Wam nie podobał jego styl
Zgodzę się z Tobą, trochę przesadzają (przesadzamy ) z tym, ale w pewnym sensie takie myślenie może podnosić na duchu
Oczywiście zdażyło mi się skomentować strój, ale jeśli to najczęściej pozytywnie , chyba, że coś było naprawdę przesadzone, np. kozaczki całe w panterke i bluzka w panterkę to bym to skomentowała, że jest to bezguście
__________________
dieta!
56...54...53...52...51...50

21.08.09 - zdane prawko.
deska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 12:10   #67
deska123
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 2 112
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez Nindża Pokaż wiadomość
ja przyznaje mnie sie zdarzylo i to nie raz...zreszta wszystkie wizazanki to tutaj robia.. chodzi mi dokladnie o "rozowe z solarium"...mnie tez sie to nie podoba,ale to ich styl..zreszta zauwazylam,ze wcale takie oryginalne nie jestesmy, bo prawie kazda nosi rurki,pip toly, saszki itp
A czy ktoś tutaj pisał, że jesteśmy oryginalne? Nawet tytuł wątku wskazuje, że chodzi o to, że jesteśmy modne a moda nie musi być oryginalna, ponieważ rurki,saszki itp. nosi każda gwiazda. A my się w pewnym sensie do nich upodabniamy
__________________
dieta!
56...54...53...52...51...50

21.08.09 - zdane prawko.
deska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-26, 12:35   #68
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez deska123 Pokaż wiadomość
A czy ktoś tutaj pisał, że jesteśmy oryginalne? Nawet tytuł wątku wskazuje, że chodzi o to, że jesteśmy modne a moda nie musi być oryginalna, ponieważ rurki,saszki itp. nosi każda gwiazda. A my się w pewnym sensie do nich upodabniamy
oczywiscie,ze piszemy o oryginalnosci chociazby w wypowiedziach Arveny i Kussi jest to dostrzegalne,moda jest moda,nie kazdy projektant lansuje te same trendy i w zasadzie bylby to fajny watek,gdyby kazda sie nie wyzlacala wypowiedziam typu: jak ja juz komentuja to sa to komentarze pozytywne..fajnie jesli tak postepujecie,ale gdyby tak rzeczywiscie bylo to nie powstalby taki watek wiadomo,ze jak cos nowego wchodzi na rynek i zdarzy sie osoba ktora to ma jako pierwsza to reszta bedzie zazdroscic,glupio patrzec i juz...
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 12:40   #69
Nicoletta
Zadomowienie
 
Avatar Nicoletta
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 662
GG do Nicoletta
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Szkoda

Chętnie zobaczyłabym te tak modne i kontowersyjne stroje

Może jednak coś wkleicie??
Na bieżąco wklejamy swoje zakupy w innych wątkach. A co do zestawów - ja niebawem dorzucę coś w MSD.
Nicoletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 12:51   #70
deska123
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 2 112
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez Nindża Pokaż wiadomość
oczywiscie,ze piszemy o oryginalnosci chociazby w wypowiedziach Arveny i Kussi jest to dostrzegalne,moda jest moda,nie kazdy projektant lansuje te same trendy i w zasadzie bylby to fajny watek,gdyby kazda sie nie wyzlacala wypowiedziam typu: jak ja juz komentuja to sa to komentarze pozytywne..fajnie jesli tak postepujecie,ale gdyby tak rzeczywiscie bylo to nie powstalby taki watek wiadomo,ze jak cos nowego wchodzi na rynek i zdarzy sie osoba ktora to ma jako pierwsza to reszta bedzie zazdroscic,glupio patrzec i juz...
Napisałam tak, że moje komentarze są najczęściej pozytywne, ale zdarzają się też takie negatywne. A uwierz mi jakbyś mieszkała w małym miasteczku i wyszła w rurkach tak jak ja, gdzie góra 5 osób chodzi tu w takich spoddniach, to byś spootkała się z negatywnymi komentarzami. Miałam sytuacje taką, że o głupie rurki i legginsy o mało, ja i siostra nie dostałyśmy po twarzy

A tutaj mam opisany całą tą sytuację

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=232
__________________
dieta!
56...54...53...52...51...50

21.08.09 - zdane prawko.
deska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 12:55   #71
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Jest takie powiedzenie (nota bene autorka jest sama Coco Chanel) "Moda wychodzi z mody, styl nigdy!" i ja się z tym w 100% zgadzam Od dawna mam wypracowany swój własny styl, a z mody czerpie tylko to co mi się naprawde mocno spodoba, najczęsciej sa to edodatki. A nie wszystko mi sie podoba, nie dostaję kociokwiku na widok najnowszej kolekcji Zary, H&M czy Orsay'a i uważam, ze każdy ma prawo do krytykowania tego co się nie podoba (dla mnie np. okropne sa tzw. muchy, które zasłaniają pół twarzy kobiety)n awet jesli jest to najbardziej trendy rzecz na swiecie
Generalnie nie zwracam uwagi na komentzer odnosnie mojego wygladu czy głupie spojrzenia, raczej mnie sama doprowadzają do smiechu nastki które slepo kopiuja wszystko co jest najmodniejsze .
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-26, 13:04   #72
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez Nicoletta Pokaż wiadomość
Drogi Wizażanki! Piszę ten wątek by wymienić się doświadczeniami, czy w waszych środowiskach zdarzają się osoby, które potrafią wyśmiać nowy nabytek - przykładowo - jakiś żakiet z najnowszej kolekcji Zary czy też kapelusik, tylko dlatego, że sami nie mają gustu lub są mniej odważni by się pojawić w modnych rzeczach w miejscach publicznych?
Opowiedzcie jak to jest u was, ja dołożę swoje
Dziękuję, że jesteście!
Każda z nas spotkała się z komentarzami odnośnie jej stroju czy innych. Jest jednak różnica jeśli ktoś ubiera się oryginalnie, ma swój styl (niekoniecznie najnowsze kolekcje) niż jeśli ktoś ubiera się tandetnie. Mi nie przeszkadza jeśli ktoś ubiera się inaczej, ma swój styl etc. czy nawet "robi z siebie modowego pajaca", ale zawsze w mojej głowie pojawiają się negatywne myśli, gdy widzę dziewczynę w czarnych kabaretkach, białych kozaczkach do kolana, czerwonej skajowej minióweczce, w białym pseudo kożuchu, a do tego z dżinsową torebką.

Stylj zawsze wzudza jakąś opinię. Pytanie czy ubieramy się dla siebie czy dla opinii innych?.
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 13:23   #73
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez deska123 Pokaż wiadomość
Napisałam tak, że moje komentarze są najczęściej pozytywne, ale zdarzają się też takie negatywne. A uwierz mi jakbyś mieszkała w małym miasteczku i wyszła w rurkach tak jak ja, gdzie góra 5 osób chodzi tu w takich spoddniach, to byś spootkała się z negatywnymi komentarzami. Miałam sytuacje taką, że o głupie rurki i legginsy o mało, ja i siostra nie dostałyśmy po twarzy

A tutaj mam opisany całą tą sytuację

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=232
no i wlasnie o tym pisze,ze nie jestesmy swiete...same komentujemy innych
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 13:27   #74
Nicoletta
Zadomowienie
 
Avatar Nicoletta
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 662
GG do Nicoletta
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Owszem, można komentować stroje innych, ale inaczej się komentuje w tonie życzliwym - jak np robimy tu na wizażu - czyli krótkie NIE, lub "Ładne, ale nie w moim stylu" I tu jest kultura i szacunek dla innych. Natomiast jak wiemy, że ta rzecz przede wszystkim NAM sie podoba, a ktoś nie wiedząc z jakiej bajki jest ta rzecz - zaczyna ją komentować w sposób cyniczny, w dodatku sam ubrany w beret, założony na bakier - to był gwóźdź do mojej trumny i dlatego założyłam ten wątek
Nicoletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 13:45   #75
Winia
Rozeznanie
 
Avatar Winia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 896
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Przyznam się, że oglądam się (i komentuję też) za strojami innych osób Ale robię to na dwa sposoby i w dwóch sytuacjach:

1. gdy ktoś ubrany jest intrygująco, chwalę na głos typu "Ale fajne butki"
2. gdy ktoś ubrany jest po prostu śmiesznie i tandetnie, robiąc się na "kobietę lekkich obyczajów", na buzi tapeta, szpila taka, że kolan nie może wyprostować. W głowie myśli "Ja bym się tak nie ubrała", albo "Lustra w domu nie ma?", a pod nosem mruczę tylko "O mamo..."

I, zabijcie mnie, nie mogę się opanować! Nie wiem z czego to wynika, z natury ludzkiej? Chyba nie Ze środowiska w jakim się wychowujemy i otaczamy, z przyjętych konwencji i konwenansów? Bardziej mnie to przekonuje
Staram nie być się złośliwa, nie komentować z zazdrości, a jedynie z podziwu. I robić to pozytywnie, by komuś zrobiło się miło

Edytowane przez Winia
Czas edycji: 2007-02-27 o 09:19 Powód: czcionka za mała ;)
Winia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 13:48   #76
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Jak ktoś jest ubrany modnie i mi się to nie podoba to mu to mówię i nie wynika to z żadnej zazdrości ani niczego podobnego, nie wszystko co modne podoba mi się.
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 13:52   #77
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez besciara Pokaż wiadomość
Stylj zawsze wzudza jakąś opinię. Pytanie czy ubieramy się dla siebie czy dla opinii innych?.

Dokładnie
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 15:42   #78
anilachimm
Raczkowanie
 
Avatar anilachimm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Różowy blok z widokiem na silos
Wiadomości: 472
GG do anilachimm
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez deska123 Pokaż wiadomość
A czy ktoś tutaj pisał, że jesteśmy oryginalne? Nawet tytuł wątku wskazuje, że chodzi o to, że jesteśmy modne a moda nie musi być oryginalna, ponieważ rurki,saszki itp. nosi każda gwiazda. A my się w pewnym sensie do nich upodabniamy
właśnie chodzi o to żeby będąc modnym być oryginalnym a z mody wyczesywać perełki i delikatnie ją akcentować....a odnosząc sie do moich spostrzeżen to powiem wam ze chodze do "wiejskiej" szkoły wszyscy mają styl ala techno balet no a ja zawsze z czymś na głowie bo kocham nakrycia głowy , zawsze coś co prowokuje, szokuje i uwielbiam to uczucie jak jakieś rożowe solarianki komentują a nawet śmieją się z mojego ubioruuwielbiam...kocha m...
__________________

anilachimm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 15:44   #79
anilachimm
Raczkowanie
 
Avatar anilachimm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Różowy blok z widokiem na silos
Wiadomości: 472
GG do anilachimm
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
Jak ktoś jest ubrany modnie i mi się to nie podoba to mu to mówię i nie wynika to z żadnej zazdrości ani niczego podobnego, nie wszystko co modne podoba mi się.
jeżeli mowisz nawet jak Cię nikt nie pyta to jesteś zazdrosna
__________________

anilachimm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-26, 15:49   #80
anilachimm
Raczkowanie
 
Avatar anilachimm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Różowy blok z widokiem na silos
Wiadomości: 472
GG do anilachimm
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Jest takie powiedzenie (nota bene autorka jest sama Coco Chanel) "Moda wychodzi z mody, styl nigdy!" i ja się z tym w 100% zgadzam Od dawna mam wypracowany swój własny styl, a z mody czerpie tylko to co mi się naprawde mocno spodoba, najczęsciej sa to edodatki. A nie wszystko mi sie podoba, nie dostaję kociokwiku na widok najnowszej kolekcji Zary, H&M czy Orsay'a i uważam, ze każdy ma prawo do krytykowania tego co się nie podoba (dla mnie np. okropne sa tzw. muchy, które zasłaniają pół twarzy kobiety)n awet jesli jest to najbardziej trendy rzecz na swiecie
Generalnie nie zwracam uwagi na komentzer odnosnie mojego wygladu czy głupie spojrzenia, raczej mnie sama doprowadzają do smiechu nastki które slepo kopiuja wszystko co jest najmodniejsze .
nic dodać nic ująć
__________________

anilachimm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 16:19   #81
Winia
Rozeznanie
 
Avatar Winia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 896
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
Jak ktoś jest ubrany modnie i mi się to nie podoba to mu to mówię i nie wynika to z żadnej zazdrości ani niczego podobnego, nie wszystko co modne podoba mi się.


To oczywiste, że nie wszystko modne jest ładne Ale czy podchodzisz do kogoś obcego i mówisz: "Słuchaj, w twoim stroju nie podoba mi się to i to"?

Edytowane przez Winia
Czas edycji: 2007-02-27 o 09:20 Powód: malutki dopisek :)
Winia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 16:22   #82
blueone
Rozeznanie
 
Avatar blueone
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 545
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

nie obchodzi mnie to co inni sądzą o moim ubiorze i stylu,mam satysfakcję z tego że potrafie ubrać się odwazniej niż inni i przełamać codzienna monotonię naszych ulic,bo ja wiem że wyglądam świetnie dla siebie, a zaciekawione spojrzenia tylko utwierdzaja mnie w tym

nigdy zresztą nie spotkałam się z otwartą wrogością i złośliwym komentarzem pod swoim adresem

każdy ma prawo ubierać sie jak chce,czy to oryginalnie,czy zwyczajnie czy tandetnie a mi nic do tego. różni ludzie różne potrzeby
__________________
Życie jest jak pudełko czekoladek...nigdy nie wiesz co Ci się trafi

Forrest Gump
blueone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 17:09   #83
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Dużo miałam tego typu sytuacji... Np. okulary muchy nie były jeszcze modne, a ja zaczynałam je nosić to ludzie patrzyli się na mnie jak na kosmitkę Bluza w groszki z H&M-mój EX skomentował, że wyglądam w niej jak dalmatyńczyk i dziwna jest
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 18:22   #84
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Nie no jasne ze ubieram sie dla siebie i jak chce wygladac jak z paryskiego wybiegu to bede tak wygladac, tylko rozbawia mnie fakt ze przeciez t co na wybiegach powinno byc NAJmodniejsze a tymczasem wcale tak do konca nie jest I tyle.
aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 22:08   #85
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez aur_0_ra Pokaż wiadomość
Nie no jasne ze ubieram sie dla siebie i jak chce wygladac jak z paryskiego wybiegu to bede tak wygladac, tylko rozbawia mnie fakt ze przeciez t co na wybiegach powinno byc NAJmodniejsze a tymczasem wcale tak do konca nie jest I tyle.
Na ulicach nie spotkasz typowych rzeczy z wybiegu, tylko ich elementy Poza tym do naszego kraju wszystko i tak dochodzi z opóźnieniem
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 22:19   #86
iziz08
Zadomowienie
 
Avatar iziz08
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Tucson,Arizona
Wiadomości: 1 007
GG do iziz08
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

czy ja wiem czy do Polski moda dochodzi z opoznieniem,chyba raczej nie to moim zdaniem zdecydowanie kwestia ludzi,na ulicach nie od razu widac ze nosi sie teraz peep toe,a mysle ze jak tylko bedzie cieplej to zaroi sie od dziewczyn ktore beda je nosic,u mnie mozna nosic sandaly okragly rok wiec od pol roku mam w swojej szafie modne buty,ale nie mam np.modnego plaszcza czy kurtki dlaczego poniewaz nie potrzebuje o dobra bylo 6 dni gdzie faktycznie bylo zimno i nosilam kurtke,ale nigdy mi nie przyszlo do glowy kupic modny plaszcz bo wiem ze mi sie nie przyda,wniosek nie mozna slepo podazac za moda a jedynie wybierac z niej "rodzynki"
__________________
Żyj z poczuciem spokojnej wyższości nad życiem, nie bój się biedy, nie żałuj straconego szczęścia, przecież nigdy nie jest tak, że ani goryczy do dna, ani słodyczy do pełna...

iziz08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 09:07   #87
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

u mnie się to nie zdarza. Dotychczas miałam zawsze ogromne szczęście do ludzi wokół których się obracałam. I mam nadzieję, że tak zostanie.
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 11:01   #88
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Na ulicach nie spotkasz typowych rzeczy z wybiegu, tylko ich elementy Poza tym do naszego kraju wszystko i tak dochodzi z opóźnieniem
zgadzam sie w 100% pamietam jak swego czasu szukałam rozkloszowanej spódnicy, albo ołówkowej, te miny sprzedawców jak pytałam czy mają taki fason są nie do opisania
jakieś dwa, może trzy lata temu kupiłam buty z okrągłymi przodami, teraz jest ich pełno, a wtedy ludzie idący po drugiej stronie się przyglądali co to za cuda
a nawet w zeszłe wakacje robiłam zamiesznie moimi peep toe'ami

na negatywne komentarze raczej się nie natykam, jeśli już to jest to konsternacja, ale zazwyczaj bawi mnie, a nawet zachęca do większego eksperymentowania kiedy ktoś jest zdziwiony jakąś częścią mojej garderoby zwłasza, że w mojej dzielnicy prym wiedzie różowo-solariowy typ (jak ktoś to nazwał )
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 11:12   #89
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Ja trzy lata temu chodziła po sklepach za kurtką w stylu alaska i w sklepach typu House Diverse (gdzie teraz tych kurtek jest od groma) dziwnie na mnie patrzyli Z opóźnieniem, bo z opóźnieniem, ale i tak trzeba się cieszyć, że dochodzi
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 13:10   #90
missy-elliot
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 71
Smile Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Zawsze ubierałam się inaczej-to nie znaczy że jakoś extra trendy genialnie. Nie,nie...
Po prostu po swojemu. Z biegiem lat gust mi się zmienia i ubieram się jeszcze inaczej.
Ja nakładam to co mi się podoba. Nie dla mnie ubrania w groszki, panterki, pepitkę,w kolorze fioletu...bleee Niech sobie będzie modne,mnie nie przekona.
Lubię sobie czasami nałożyć legginsy-do tego mini lub jakiś ciekawy long. Wszyscy to noszą? I co z tego? Nie u mnie Mieszkam w małej miejscowości,tutaj nikt nie wychyla się poza normę I takie to ja mam szczęście. Co kolwiek bym innego nie nazłożyła staję się obiektem natrętnych obserwacji. Czy mi to przeszkadza? Skądże znowu. Lubię to. Lubię czuć innych wzrok na sobie. Lubię być w centrum uwagi. Współczuje ludziom w większych miastach,bo tam trudno się wybić ponad innych A w mojej mieścinie wystarczy że założe legginsy i już robi się zamieszanie wokół mojej osoby
missy-elliot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:25.