Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-19, 17:06   #2431
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Woda demineralizowana nada się jak najbardziej
Z tym tonikiem to nie jest dobry pomysł
Tak myślisz? To jutro po trzy litry sie wybiore ...
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 18:48   #2432
kasiarybka
Raczkowanie
 
Avatar kasiarybka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa/Londyn
Wiadomości: 398
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

anastazjaaa2, jak masz kogoś znajomego studiującego na uczelni medycznej (najlepiej farmację) lub jakąś chemię na uniwersytecie poproś, żeby Ci wyniósł w butelce trochę wody destylowanej ja dostaję u siebie od pań techniczek wodę dejonizowaną albo destylowaną, kiedy tylko podstawię im butelkę świetna do rozrabiania czegokolwiek np. maseczek

BTW. robi mi się serum LEMON już nie mogę się doczekać, żeby się nim wypaćkać dzisiaj zrobiłam też olekek myjący z pomarańczą. Bombowy achh, tez zapach...

Edytowane przez kasiarybka
Czas edycji: 2009-01-19 o 18:50 Powód: literówka
kasiarybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 19:05   #2433
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

serum Lemon działa na mnie swietnie, ale ta pipetka jest nie bardzo...hm...jakos ciezko mi nabrac krople tym sprzetem...

teraz siedze z olejek tamanu

wyszlo mi uczulenie na skórze głowy, nałozyłam tam olej tamanu, niby zaczerwienie troche znikło
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 19:20   #2434
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
serum Lemon działa na mnie swietnie, ale ta pipetka jest nie bardzo...hm...jakos ciezko mi nabrac krople tym sprzetem...

teraz siedze z olejek tamanu

wyszlo mi uczulenie na skórze głowy, nałozyłam tam olej tamanu, niby zaczerwienie troche znikło

O właśnie oni mają jakieś nowe buteleczki. We wcześniejszym serum pipetka na raz nabierała i można było kropelkami na dłoń dawkować + pipetka sięgała do końca buteleczki. A teraz jakoś ciężko wciąga to serum, żeby skroplić na rękę musze kilka razy mocno nadusić a i tak lemon zassawa się jakby do tej gumki a nie wylatuje + pipetka nie sięga do końca przez co muszę wlewać do buteleczki więcej serum a wolałam takie małe porcyjki na tydzień- dwa.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:20   #2435
caroline1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez kasiarybka Pokaż wiadomość
anastazjaaa2, jak masz kogoś znajomego studiującego na uczelni medycznej (najlepiej farmację) lub jakąś chemię na uniwersytecie poproś, żeby Ci wyniósł w butelce trochę wody destylowanej ja dostaję u siebie od pań techniczek wodę dejonizowaną albo destylowaną, kiedy tylko podstawię im butelkę świetna do rozrabiania czegokolwiek np. maseczek
W aptece mozna kupic wode do iniekcji lub destylowana, na stacji benzynowej tez - tu chyba wychodzi taniej, bo jakies 3zl za litr
__________________
***Kosmetyki do oddania***
caroline1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:41   #2436
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ostatnio tak sie wkurzyłam na pipetke że ręcznie nalałam na serum na rękę
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 22:07   #2437
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez kasiarybka Pokaż wiadomość
anastazjaaa2, jak masz kogoś znajomego studiującego na uczelni medycznej (najlepiej farmację) lub jakąś chemię na uniwersytecie poproś, żeby Ci wyniósł w butelce trochę wody destylowanej
nieładnie hehehe

wiecie co, po dłuższym stosowaniu kocanki stwierdzam, że na mnie nie działa. Nic nie daje, oprócz smrodku. Szkoda, bo liczyłam na uspokojenie czerwonych polików. Myślałam, że już zaczyna się coś dziać, ale to nie kocanka pomogła tylko krem na naczynka. Jak go odstawiłam to poliki znowu czerwone, mimo stosowania hydrolatu. Ech szkoda
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 08:50   #2438
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
O właśnie oni mają jakieś nowe buteleczki. We wcześniejszym serum pipetka na raz nabierała i można było kropelkami na dłoń dawkować + pipetka sięgała do końca buteleczki. A teraz jakoś ciężko wciąga to serum, żeby skroplić na rękę musze kilka razy mocno nadusić a i tak lemon zassawa się jakby do tej gumki a nie wylatuje + pipetka nie sięga do końca przez co muszę wlewać do buteleczki więcej serum a wolałam takie małe porcyjki na tydzień- dwa.
A ja myślałam, że to mnie się trafił jakiś taki kiepski egz. Mnie też to wkurza i serum leję z butelki bezpośrednio na łapkę, bo tą pipetą to z 10 razy muszę nakładać.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 08:53   #2439
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
A to co poelcacie kochane na trądzik i syfki na plecach, hmm??
Tonik Aha/Bha + maska wulkaniczna (ale trzeba kogoś poprosić o pomoc przy nakładaniu)
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 10:50   #2440
kasiarybka
Raczkowanie
 
Avatar kasiarybka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa/Londyn
Wiadomości: 398
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Robi mi się ten LEMON i robi a ja się zastanawiam jak to stosować. Tata wysłał mi w paczce z USA trzy wielkie butle toników Cliniquez serii trzech kroków (jedną oczywiście podprowadziła mi mama): jedna "trójka" i dwie "dwójki". Na razie używam tego do cery tłustej czyli 3, nie podrażnia mnie mimo że pachnie jak wódżitsu . I tak patrzę w skład, a on ma tam oczar i kwas salicylowy. Zastanawiam się czy wobec tego nie powinnam unikać stosowania serum LEMON po użyciu tego toniku. W końcu oba mają kwas salicylowy. A może rano używać toniku a wieczorem serum? albo co drugi dzień? co o tym sądzicie Biochemiczki kochane?
kasiarybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 10:57   #2441
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Kasiarybko,
wejdź na stronę BU. Tam są pytania i odpowiedzi, było również pytanie o stosowanie Lemona przy toniku BHA. Może coś Ci to pomoże. Proponuję zapytać również mailowo BU, bo to jednak kwasy, więc trzeba uważać by sobie krzywdy nie zrobić.
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 13:49   #2442
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Tak, ta pipetka jest beznadziejna

Jestem jakaś podsuszona po 3xrose Chyba zrezygnyję z mieszania z hialuronowym.
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 18:06   #2443
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mnie też denerwuje ta pipetka
W przypadku LEMON po prostu nalewam większe porcje, ale niestety serum Amla ma taką samą pipetkę, a tu nie można dać porcji większej niż na tydzień. Pipetka nic nie łapie, więc trzeba wylewać serum na rękę.
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 18:12   #2444
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

myślałam ze tylko mi pipetka nie słuzy

wasz olej Tamny tez jest taki gęsty?
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 18:40   #2445
kasiarybka
Raczkowanie
 
Avatar kasiarybka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa/Londyn
Wiadomości: 398
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
Kasiarybko,
wejdź na stronę BU. Tam są pytania i odpowiedzi, było również pytanie o stosowanie Lemona przy toniku BHA. Może coś Ci to pomoże. Proponuję zapytać również mailowo BU, bo to jednak kwasy, więc trzeba uważać by sobie krzywdy nie zrobić.
Przed chwilą napisałam do nich maila. Szybko odpisują, więc pewnie dzisiaj dowiem się wszystkiego dopóki nie będę pewna, serum na mnie poczeka

Od wczoraj jestem zakochana w olejku myjącym (mam wersję z pomarańczą i drzewkiem różanym, ale na razie testuję pomarańczę) . Co za zapach!!!po prostu ukojenie po ciężkim dniu... Do tego świetne oczyszczenie twarzy i brak ściągnięcia skóry na twarzy rewelacja... o ile nie wpadnę na jakiś szatański pomysł pewnie u mnie zagości na dłużej
kasiarybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:50   #2446
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
prawdopodobnie wytrącone igiełki kwasu,skoro nakładasz serum prosto z lodówki,ja jednak odlewam porcje serum do buteleczki amber i zużywam w ciągu 4-5 dni
miałaś rację ,w temperaturze pokojowej igiełki zniknęły.Jednak nie zawsze lodówka jest najlepsza do przechowywania mazideł.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 22:14   #2447
ewi762
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 94
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

[quote=motylek1007;1057487 1]myślałam ze tylko mi pipetka nie słuzy

a ja przechylam troszkę buteleczkę i wtedy łatwiej nabieram pipetką płyn który pozostaje w buteleczce
nie jest to może najwygodniejsze ale biorąc pod uwagę skuteczność tych kosmetyków to ja jestem w stanie znieść o wiele więcej

a tak w ogóle nie chwaląc się to dziś usłyszałam kolejny komplement od koleżanki z pracy że moja cera wygląda tak aksamitnie

czyli to nie jest mój subiektywny zachwyt kosmetykami z BU


pozdrawiam wszystkie wizażanki
ewi762 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 09:14   #2448
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Mnie też denerwuje ta pipetka
W przypadku LEMON po prostu nalewam większe porcje, ale niestety serum Amla ma taką samą pipetkę, a tu nie można dać porcji większej niż na tydzień. Pipetka nic nie łapie, więc trzeba wylewać serum na rękę.
jejku ja myśłam że tylko ja mam problem z ta pipetka że dostałam wybrakowaną
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 09:15   #2449
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

trzeba napisac zbiorowo o pipecie, moze zmienia
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-21, 09:47   #2450
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez ewi762 Pokaż wiadomość
a ja przechylam troszkę buteleczkę i wtedy łatwiej nabieram pipetką płyn który pozostaje w buteleczce
nie jest to może najwygodniejsze ale biorąc pod uwagę skuteczność tych kosmetyków to ja jestem w stanie znieść o wiele więcej
Ja też, w końcu najważniejsze są efekty w postaci pięknej cery. Ale jednak byłoby fajnie gdyby pipetka sięgała do dna buteleczki.

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
trzeba napisac zbiorowo o pipecie, moze zmienia
Dobry pomysł, może by to coś dało.
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 11:05   #2451
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Ja też, w końcu najważniejsze są efekty w postaci pięknej cery. Ale jednak byłoby fajnie gdyby pipetka sięgała do dna buteleczki.


Dobry pomysł, może by to coś dało.
Nawet nie zauważyłam że pipetki się pozmieniały Użyłam do nowego Lemona starej buteleczki, a ta od Amli wydaje mi się normalna , ale ja zamawiałam jeszcze przed świętami.
Właśnie chciałam was podpytać, czy wasze serum z Amlą też ma taką jakby glutowatą konsystencję? Taką mocno żelową? W działaniu uważam, że jest równie dobre co Flavo C (dodałam alkohol, bez nie wiem czy tak samo działa), ale Flavo było bardziej płynne
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 13:28   #2452
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny a jeśli chodzi o hydrolat z BU różany to lepszy z róży stulistnej czy z damascena? czy to bez różnicy?!
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:55   #2453
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jeśli chodzi o hydrolat z BU różany to lepszy z róży stulistnej czy z damascena? czy to bez różnicy?!
Różnica jest w zapachu - stulista róża to taka klasyczna delikatna róża, a ta z damaszku jest bogata, z miodową nutą. Ta pierwsza jest dodatkowo konserwowana, czyli może stać spokojnie na półce w łazience.
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:18   #2454
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ostatnio zamówiłam serum z "olejową" wit. C, o to:
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-C.html
Jestem BARDZO zadowolona - kwas askorbionowy porafił mnie dość mocno podrażnić (szczególnie po rolce), a w tym przypadku - nic a nic! Pełen komfort i ukojenie.
Szkoda, że nie można kupić samej witaminy w tej formie, bo olejów mam aż w nadmiarze..
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 10:40   #2455
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Różnica jest w zapachu - stulista róża to taka klasyczna delikatna róża, a ta z damaszku jest bogata, z miodową nutą. Ta pierwsza jest dodatkowo konserwowana, czyli może stać spokojnie na półce w łazience.
Dziękuję za odp Dziewczyny dzięki BU odstawiłam prawie wszystkie drogeryjne kosmetyki i jest o niebo lepiej z moją cerą Choc mało się udzielam w tym wątku z ciekawością podczytuję wasze doświadczenia ze stosowania ich i zamawiam najczęściej to co najbardziej zachwalacie i wszystko się sprawdza w 100%
Dzięki Wam za to
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 11:10   #2456
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
Nawet nie zauważyłam że pipetki się pozmieniały Użyłam do nowego Lemona starej buteleczki, a ta od Amli wydaje mi się normalna , ale ja zamawiałam jeszcze przed świętami.
Właśnie chciałam was podpytać, czy wasze serum z Amlą też ma taką jakby glutowatą konsystencję? Taką mocno żelową? W działaniu uważam, że jest równie dobre co Flavo C (dodałam alkohol, bez nie wiem czy tak samo działa), ale Flavo było bardziej płynne

dudkaaa z nieba mi spadłas bo juz chcialam pisac do BU...robilam kilka razy serum flavo i bylam zadowolona ,dzis pierwszy raz zrobilam z Amla i taki jakis glut...Juz myslalam ze cos zle zrobilam albo oni cos przekombinowali..ale wyglada na to ze tak ma byc..

PS dziewczyny czy Wy tez macie wrazenie ze BU nie dba juz o klienta jak dawniej..Ostatnio robilam zakupy na ponad 100zl i poprosilam o probeczki 2-3 hydrolatow bo chcialam sprobowac rowniez innych przed zakupem i...nic nie dostalam..rozumiem ze moglo 1 nie byc ale az trzech...?

PS 2 a ja wam dziewczyny zazdroszcze ze wam sie cera poprawia..mnie dopada zwatpienie biochemiczne...tak naprawde to kocham tonik BHA 2% i uwazam ze dziala+ hydrolat z kocanki na naczynka..reszta przecietnosc ,nie widze zadnego efektu a juz oslawiony olejek Tamanu ktory mial radzic sobie ze wszystkim niespodziankami ani jednej nie uleczył...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806

Edytowane przez milena72
Czas edycji: 2009-01-24 o 11:13
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 12:56   #2457
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
dudkaaa z nieba mi spadłas bo juz chcialam pisac do BU...robilam kilka razy serum flavo i bylam zadowolona ,dzis pierwszy raz zrobilam z Amla i taki jakis glut...Juz myslalam ze cos zle zrobilam albo oni cos przekombinowali..ale wyglada na to ze tak ma byc..

PS 2 a ja wam dziewczyny zazdroszcze ze wam sie cera poprawia..mnie dopada zwatpienie biochemiczne...tak naprawde to kocham tonik BHA 2% i uwazam ze dziala+ hydrolat z kocanki na naczynka..reszta przecietnosc ,nie widze zadnego efektu a juz oslawiony olejek Tamanu ktory mial radzic sobie ze wszystkim niespodziankami ani jednej nie uleczył...
Ja właśnie czekam na przesyłkę i będę kręcić serum amla. Już się nastawiłam do glutka

Milena - a długo używasz tych kosmetyków?
Ja używam od początku grudnia.
Na początku miałam wysyp, po pryszczach zostały czerwone plamki, odstawiłam prawie wszystko, używałam tylko tonik BHA. No i cera zaczęła sie poprawiać, zaczęłam wprowadzac serum Lemon i maseczkę z amli (maska ładnie rozjaśnia twarz i plamki bledną). Dlatego zamówiłam serum amla, mam nadzieję, że będzie tak dobrze działać jak maseczka Olejek tamanu też zamówiłam.
Moja cera jeszcze dużo potrzebuje czasu i zabiegów, żeby wyglądać dobrze, ale widzę już poprawę - po 1,5 m-ca.
betig1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 13:33   #2458
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A czy któraś z Was używała olejku myjącego? Mam zamiar zastąpić mój żel do mycia twarzy którymś z nich ale nie wiem na który się zdecydować. Mam cerę tłustą do tego problemy z naczynkami i nie wiem jaki byłby odpowiedni.
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 13:55   #2459
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was używała olejku myjącego? Mam zamiar zastąpić mój żel do mycia twarzy którymś z nich ale nie wiem na który się zdecydować. Mam cerę tłustą do tego problemy z naczynkami i nie wiem jaki byłby odpowiedni.

Większość z nas używa olejku myjącego Proponuję skorzystać z wyszukiwarki, albo przejrzeć chociaż Biochemiczne KWC, bo temat ten już setki razy był omawiany na tym forum
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 16:58   #2460
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
dudkaaa z nieba mi spadłas bo juz chcialam pisac do BU...robilam kilka razy serum flavo i bylam zadowolona ,dzis pierwszy raz zrobilam z Amla i taki jakis glut...Juz myslalam ze cos zle zrobilam albo oni cos przekombinowali..ale wyglada na to ze tak ma byc..

PS dziewczyny czy Wy tez macie wrazenie ze BU nie dba juz o klienta jak dawniej..Ostatnio robilam zakupy na ponad 100zl i poprosilam o probeczki 2-3 hydrolatow bo chcialam sprobowac rowniez innych przed zakupem i...nic nie dostalam..rozumiem ze moglo 1 nie byc ale az trzech...?

PS 2 a ja wam dziewczyny zazdroszcze ze wam sie cera poprawia..mnie dopada zwatpienie biochemiczne...tak naprawde to kocham tonik BHA 2% i uwazam ze dziala+ hydrolat z kocanki na naczynka..reszta przecietnosc ,nie widze zadnego efektu a juz oslawiony olejek Tamanu ktory mial radzic sobie ze wszystkim niespodziankami ani jednej nie uleczył...
O, to dobrze, bo ja zgłupiałam i bałam się tym smarować
Ja jestem zadowolona z kilku rzeczy, ale np serum Rose nic dla mnie nie robi Cerę mama coraz lepszą, choć do ideału jeszcze troszkę zostało, a stosuje BU od października. Pod wpływem wątku o japońskiej pielęgnacji wprowadziłam kilkustopniowe oczyszczanie, i to bvardzo mi pomogło. Sam olejek nie starcza, ale też żaden pojedyńczy kosmetyk nie dawał rady.
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.