sztuczne rzesy na stale moje wrazenia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-15, 14:32   #1
Agniesian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 33

sztuczne rzesy na stale moje wrazenia


chcialam spelnic swoje marzenie miec piekne dlugie rzesy jak Scarlet O'Hara kal tylko sie dowiedzialam ze mozna je zrobic na stale i to blisko mnie to sie zdecydowalam bez wzgledu na wysoka cene ( 700 zł ). Wiec tak trwa to makabrycznie dlugo lezy sie dwie godziny bez ruchu ale to jest do przezycia wiadomo czego sie nie zrobi dla urody. Efekt oszalamiajacy piekny oko wielkie rzesy tez czarne piekne wywiniete do gory. bylam zachwycona. Pierwsza rzesa wypadla przy wieczornym myciu no ale wiedzialam ze wypadaja bo kosmetyczka uprzedzila mnie o koniecznosci korekty po ok. 4 tygodniach. Rano tez wypadlo kilka potem coraz bardziej po trzech dniach musialam rzesy malowac bo oko bylo takie lysawe dziwne z kepkami dlugich miedzy swoimi jasnymi i krotkimi. po cztwrech dniach nie zostala ani jedna nie wiem co zorbic isc na korekte zaplacic jakies 100-150z ł ryzykujac ze po tygodniu znowu odpadną? warto? nie mam czasu co tydzien ganiac do kosmetyczki na dwie godziny i bez sensu wydawac te pieniadze. tak chcialam sie wyzalic
Agniesian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 14:47   #2
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: sztuczne rzesy na stale moje wrazenia

Ja bym na Twoim miejscu zglosila reklamacje, a nie szla na korekte i jeszcze dodatkowo kase bulic za spaprana robote, za 700zł rzesy na 4 dni... niech zrobi to tak jak nalezy, albo powinna zwrocic ci kase.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 15:01   #3
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: sztuczne rzesy na stale moje wrazenia

Przecież korekta to uzupełnienie, a nie wykonanie od nowa!
Reklamuj i to jak najszybciej (żeby Ci nie powiedzieli, ze za długo zwlekałaś i nie mogą ocenić kiedy wypadły) - najlepiej jeszcze dziś tam idź.

Eweska ma rację - choć ja bym przychylała się do zwrotu pieniędzy - jeśli raz tak źle zrobili, to wątpię, by za drugim było lepiej...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 15:09   #4
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: sztuczne rzesy na stale moje wrazenia

idz do tej kosmetyczki, bo faktycznie to nie robota kase wydawac a rzesy splywaja w zlewie. masz do tego prawo! wszystkie artykuly odziezowe mozna zwracac w ciagu 7 dni, pogadaj z nia koniecznie... 700zł to nie 7...
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 17:36   #5
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: sztuczne rzesy na stale moje wrazenia

Zrób tak jak radzą dziewczyny. A jak zaczną marudzić to powiedz coś o sanepidzie i rzeczniku praw konsumenta... Zawsze działa.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.