Pytania i porady fryzjerskie - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-10-05, 22:39   #481
rudaa66
Przyczajenie
 
Avatar rudaa66
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Untitled.jpg
to ja w czerwieni. musialam rozjasniac zeby ja uzyskac wiec jestem gotowa na ciemniejszy odcien. tylko czy nie wyjdzie mi fioletowy albo dziwnie zielony ?

Edytowane przez rudaa66
Czas edycji: 2013-10-05 o 22:42
rudaa66 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-05, 22:57   #482
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez epikoo Poka¿ wiadomo¶æ
Myslisze ze 3 lub 4 mycia starcza?:/
Sp³ucze siê, popiele mog± tak wychodziæ na pocz±tku.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-06, 11:38   #483
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez rudaa66 Poka¿ wiadomo¶æ
Wszystkie loreale,kilka odcieni live xxl,garnier.najwiekszy wybor oferuje jednak loreal czyli feria,prefference,casting itp
Czyli wybór masz szeroki, bez problemu, same dobre farby. Moim zdaniem jak na³o¿ysz na turkus tak± jasn± czerwieñ wyjdzie Ci br±z na poziomie 6. Mo¿liwe, ¿e z zielonym refleksem. Nie ryzykowa³abym, bo nic fajnego to nie bêdzie. Wziê³abym jaki¶ br±z poziom 5. Z niego na czerwieñ po jakim¶ czasie lepiej bêdzie zej¶æ.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-06, 12:57   #484
rudaa66
Przyczajenie
 
Avatar rudaa66
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Czyli wybór masz szeroki, bez problemu, same dobre farby. Moim zdaniem jak na³o¿ysz na turkus tak± jasn± czerwieñ wyjdzie Ci br±z na poziomie 6. Mo¿liwe, ¿e z zielonym refleksem. Nie ryzykowa³abym, bo nic fajnego to nie bêdzie. Wziê³abym jaki¶ br±z poziom 5. Z niego na czerwieñ po jakim¶ czasie lepiej bêdzie zej¶æ.
aha rozumie.ciemna czerwien tez odpada? mam na mysli np.loreal feria odcien P37.kiedys do mialam i wychodzi duzo ciemniejszy niz na opakowaniu.wtedy jednak schodzilam z koloru mandarynkowego
Jest tez loreal casting w kolorze black cherry,intensywny ciemny wisniowy.
Jesli chodzi o brazy z loreala jaki odcien np proponujesz?
rudaa66 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-06, 17:10   #485
aleksandrija_n
Raczkowanie
 
Avatar aleksandrija_n
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Lubin
Wiadomo¶ci: 39
Dwie farby na g³owie

Hej Mam pytanie dotycz±ce farbowania i mam ogromn± nadziejê, ¿e albo która¶ z Pañ, która mia³a podobn± sytuacjê wypowie siê na ten temat, albo która¶ z Pañ odpowie, czy taka sytuacja nie jest dziwna

***
Moje w³osy s± aktualnie dwukolorowe: u nasady mam odrosty w kolorze szarego ciemnego blondu + zafarbowane w ko¶lawy sposób na ciemny z³oty blond. Od oko³o po³owy d³ugo¶ci w³osów s± one ja¶niejsze (ni¿ ten ciemny z³oty blond) poniewa¿ wynika to z farbowania u fryzjera plus rozja¶nianych pasemek. Nie wygl±da to ¼le, ale chcia³abym wyrównaæ kolor w³osów aby by³ jednolity na ca³ej d³ugo¶ci ale taki jak ja¶niejszy dó³ a nie ciemniejsza góra. Ró¿nica miêdzy odcieniami na mojej g³owy to mo¿e 2-3 tony (ciê¿ko mi okre¶liæ, gdy¿ siê nie znam)
Zapisa³am siê do fryzjerki, która powiedzia³a mi, ¿e tam gdzie mam ciemniejsze w³osy na³o¿y mi jasn± farbê a tam gdzie ja¶niejsze na³o¿y mi ciemniejsz± ale tak aby kolor by³ takim z³otawym blondem.

Mo¿e to i fajny eksperyment, ale mam kilka w±tpliwo¶ci: czy kolor mimo dwóch innych farb bêdzie taki sam na ca³ej d³ugo¶ci? Czy "po³±czy" siê bez widocznej granicy miêszy odcieniami?

***

Bêdê wdzieczna za ka¿d± pomocn± odpowied¼ bo w razie czego, mogê jeszcze zmieniæ termin czy fryzjera lub cokolwiek co bêdzie siê dzia³o na mojej g³owie.

Z góry dziêkujê za ka¿d± odpowied¼ i serdecznie pozdrawiam! ))
aleksandrija_n jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-06, 17:23   #486
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Mo¿esz tej ciemnej czerwieni spróbowaæ. Powinno tak jako¶ br±zowo wyj¶æ. Nie gwarantujê efektu dobrego jednak- na niebieskim mo¿e to naprawdê ró¿nie, kwadratowo i pod³u¿nie wyj¶æ.
Co do br±zów- popatrz na 5, 5.03, 4.53, ³adne s±
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-06, 17:27   #487
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Dwie farby na g³owie

Ja bym na ciemniejsz± czê¶æ zrobi³a k±piel rozja¶niaj±c±. A potem na ca³o¶æ jedn±, t± sam± blond farbê. Pewniejszy efekt.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-10-06, 18:06   #488
rudaa66
Przyczajenie
 
Avatar rudaa66
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿esz tej ciemnej czerwieni spróbowaæ. Powinno tak jako¶ br±zowo wyj¶æ. Nie gwarantujê efektu dobrego jednak- na niebieskim mo¿e to naprawdê ró¿nie, kwadratowo i pod³u¿nie wyj¶æ.
Co do br±zów- popatrz na 5, 5.03, 4.53, ³adne s±
Wlasnie sprawdzilam na internecie i domyslam sie ze chodzi o excellence.to raczej takie cieple,srednie brazy.jestes pewna ze wyjda tak jak powinny?
Nie kwestjonuje twojej wiedzy tylko troszke sie boje bo braz to nie jest moj ulubiony odcien ale jesli odcien bedzie bliski temu na opakowaniu to zaryzykuje...

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
rudaa66 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-06, 18:55   #489
___asia___
Rozeznanie
 
Avatar ___asia___
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 582
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Naturalnie jestem szatynk±, jednak od pó³tora roku farbujê w³osy na blond u fryzjera.
Odcienie wychodzi³y ró¿ne, na pocz±tku lekko rudawe (po rozja¶niaczu), potem bardziej be¿owe. Ogólnie jestem zadowolona, jednak kiedy farba po ok. miesi±cu trochê siê wyp³ukuje w³osy maj± ¿ó³tawy odcieñ, g³ównie od nasady, koñcówki pozostaj± w be¿owych tonacjach.
Ostatnio bez wiêkszego namys³u bêd±c w drogerii kupi³am farbê, chc±c och³odziæ i trochê rozja¶niæ kolor wybra³am L'Oreala Recital Preference Viking 9.1 bardzo bardzo jasny popielaty blond. Farba nada³a ch³odny, lekko szarawy odcieñ, efekt bardzo mi siê spodoba³, jednak w³osy w ogóle siê nie rozja¶ni³y, mia³am nawet wra¿enie ¿e kolor by³ lekko ciemniejszy.
Chcê teraz kupiæ jak±¶ sklepow± farbê o ch³odnym odcieniu, która rozja¶ni moje w³osy, proszê o pomoc.

Edytowane przez ___asia___
Czas edycji: 2013-10-08 o 13:51
___asia___ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-06, 21:25   #490
rudaa66
Przyczajenie
 
Avatar rudaa66
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Do sceeneQueen: powiedz mi prosze jeszcze tylko czy loreal casting bedzie odpowiednia i czy np mleczna czekolada pokryla by niebieski?czy poprostu nie bedzie za jasna i w za cieplym kolorze?
No a potem zabieram sie do farbowania.zalacze zdjecie jak juz bedzie po wszystkim
rudaa66 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-06, 21:43   #491
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez rudaa66 Poka¿ wiadomo¶æ
Do sceeneQueen: powiedz mi prosze jeszcze tylko czy loreal casting bedzie odpowiednia i czy np mleczna czekolada pokryla by niebieski?czy poprostu nie bedzie za jasna i w za cieplym kolorze?
No a potem zabieram sie do farbowania.zalacze zdjecie jak juz bedzie po wszystkim
Moim zdaniem tak. Przy tym kolorze nie powinna¶ siê obawiaæ niepokrycia albo jakiego¶ bardzo dziwnego koloru. Mo¿e co jedyne wyj¶æ trochê ch³odniej.
PS nie trzymaj jej za d³ugo. Mo¿e wyj¶æ ciut ciemniej, bo czeko to do siebie maj±. Potem jak siê podp³ucze, mo¿esz próbowaæ z czerwieni±, wi¶niê uzyskasz na spokojnie. Bo z niebieskiego czerwieni naprawdê bym nie ryzykowa³a. Trzymam kciuki.

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez ___asia___ Poka¿ wiadomo¶æ
Naturalnie jestem szatynk±, jednak od pó³tora roku farbujê w³osy na blond u fryzjera.
Odcienie wychodzi³y ró¿ne, na pocz±tku lekko rudawe (po rozja¶niaczu), potem bardziej be¿owe. Ogólnie jestem zadowolona, jednak kiedy farba po ok. miesi±cu trochê siê wyp³ukuje w³osy maj± ¿ó³tawy odcieñ, g³ównie od nasady, koñcówki pozostaj± w be¿owych tonacjach.
Ostatnio bez wiêkszego namys³u bêd±c w drogerii kupi³am farbê, chc±c och³odziæ i trochê rozja¶niæ kolor wybra³am L'Oreala Recital Preference Viking 9.1 bardzo bardzo jasny popielaty blond. Farba nada³a ch³odny, lekko szarawy odcieñ, efekt bardzo mi siê spodoba³, jednak w³osy w ogóle siê nie rozja¶ni³y, mia³am nawet wra¿enie ¿e kolor by³ lekko ciemniejszy.
Chcê teraz kupiæ jak±¶ sklepow± farbê o ch³odnym odcieniu, która rozja¶ni moje w³osy, proszê o pomoc.
Za³±czam aktualny kolor.
Rozja¶niaj±ce farby to poziom 12. Popatrz sobie na paletê Welli Koleston.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-07, 10:28   #492
flowerboom
Raczkowanie
 
Avatar flowerboom
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 140
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej od jakiego¶ czasu próbujê uzyskaæ ch³odny br±z na w³osach eksperymentuj±c z farbami fryzjerskimi. Wyczyta³am gdzie¶ o mixtonie niebieskim,ze dobrze neutralizuje rudo¶æ na w³osach. Kupi³am sobie mixton firmy Le cher Geneza Blu, pani w sklepie mówi³a,ze najczê¶ciej kupowany u niej. Wypróbowa³am go mieszaj±c z farb±,ale nie widzê jaki¶ sza³owych efektów. I tak mnie zastanawia jaki kolor powinien mieæ ten mixton? Mo¿e dziwne pytanie,ale mój jest zaraz po wyci¶niêciu z tubki ¿ó³ty a potem na zakrêtce ciemnieje na ciemny br±z. Czy to normalne? nie powinien byæ po prostu niebieski? Bêdê wdziêczna za odpowied¼
__________________
TF 20/20
flowerboom jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-07, 12:09   #493
___asia___
Rozeznanie
 
Avatar ___asia___
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 582
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Rozja¶niaj±ce farby to poziom 12. Popatrz sobie na paletê Welli Koleston.
Ale to jest farba profesjonalna, a ja szukam farby drogeryjnej .
Poziom 12 to chyba najja¶niejszy? Mogê bez obaw na³o¿yæ na w³osy? Mam ¶redni blond, lekko ¿ó³tawy a gdzie¶ czyta³am, ¿e po na³o¿eniu bardzo jasnej farby na ciep³y odcieñ w³osy mog± wyj¶æ zielone. Nie znam siê na tym, wiêc proszê o radê, najlepiej o konkretn± farbê.
Mogê spróbowaæ z L'Oreal Preference 10.21 STOCKHOLM? Rozja¶ni?
Bo jak pisa³am w poprzednim po¶cie 9.1 VIKING nie rozja¶ni³ mi w³osów.
___asia___ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-07, 15:08   #494
rudaa66
Przyczajenie
 
Avatar rudaa66
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Moim zdaniem tak. Przy tym kolorze nie powinna¶ siê obawiaæ niepokrycia albo jakiego¶ bardzo dziwnego koloru. Mo¿e co jedyne wyj¶æ trochê ch³odniej.
PS nie trzymaj jej za d³ugo. Mo¿e wyj¶æ ciut ciemniej, bo czeko to do siebie maj±. Potem jak siê podp³ucze, mo¿esz próbowaæ z czerwieni±, wi¶niê uzyskasz na spokojnie. Bo z niebieskiego czerwieni naprawdê bym nie ryzykowa³a. Trzymam kciuki.
do sceeneQueen:hej to znowu ja.wlasnie dzisiaj poszlam do sklepu po farbe i znow utknelam...jest mnostwo odcieni brazu.okolo 6-7 nawet mi sie podoba.powiedz mi jeszcze tylko czy powinnam wybrac odcienie cieplejsze czy chlodniejsze?czy srednie czy ciemne brazy?Czekolada jest np srednia i ciepla a znowu trupla albo mrozna czekolada ciemniejsze...co bedzie dla mnie lepsze? Moje wlosy maja teraz co najmniej 3 odcienie.od blekitnego przez turkus do limonkowej zieleni...mam pelne gatki ze strachu..nie chce sie golic na lyso Jeszcze raz prosze o pomoc.Ogladalam tez filmik na youtube,gdzie dziewczyna farbowala z niebieskiego na braz. Nawet rozjasniacz nie wymyl niebieskiego z jej glowy lecz tylko go rozjasnil. Nalozyla braz na ten niebieski i w rezultacie wyszedl kolor krowiego placka czyli braz z zielona poswiata.Tego sie najbardziej obawiam

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2013-10-10 o 13:28 Powód: naprawa cytatów
rudaa66 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-07, 15:14   #495
asiunia19021
Raczkowanie
 
Avatar asiunia19021
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 283
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Jestem naturaln± blondynk±, ale ostatnio co¶ mnie ci±gnie na ciemn± stronê mocy Marzy mi siê ¶redni br±z, ale raczej kiepsko bym wygl±da³a :/ Szukam okazji, ¿eby przymierzyæ jak±¶ perukê i sprawdziæ czy mi pasuje A na teraz- chcia³abym po³o¿yæ taki ¶redni blond z ja¶niejszymi refleksami, ale chyba muszê jeszcze dojrzeæ to tej decyzji, bo trudno bêdzie rozstaæ siê ze z³ocistymi puklami
__________________
W³osy coraz d³u¿sze --> 70 cm

asiunia19021 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-07, 18:14   #496
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez ___asia___ Poka¿ wiadomo¶æ
Ale to jest farba profesjonalna, a ja szukam farby drogeryjnej .
Poziom 12 to chyba najja¶niejszy? Mogê bez obaw na³o¿yæ na w³osy? Mam ¶redni blond, lekko ¿ó³tawy a gdzie¶ czyta³am, ¿e po na³o¿eniu bardzo jasnej farby na ciep³y odcieñ w³osy mog± wyj¶æ zielone. Nie znam siê na tym, wiêc proszê o radê, najlepiej o konkretn± farbê.
Mogê spróbowaæ z L'Oreal Preference 10.21 STOCKHOLM? Rozja¶ni?
Bo jak pisa³am w poprzednim po¶cie 9.1 VIKING nie rozja¶ni³ mi w³osów.
tak. chocia¿ w zasadzie Syoss wypu¶ci³ ostatnio 13, mój przyjaciel na niej pracowa³ i nic siê nie sta³o. tak wiêc mog³aby¶ bez obaw. sama ch³odzi³am ni± blond na poziomie 9.3
je¶li masz ciep³y odcieñ- mo¿e wyj¶æ zielony, je¶li na³o¿ysz ch³odny. nie chodzi tu o poziom a nr-y po kropce.
mo¿esz spróbowaæ tej dziesi±tki. czyta³am, ¿e kilku osobom bardzo ³adnie wyszed³, ale w³osy jak to w³osy- ka¿de maj± inaczej.

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez rudaa66 Poka¿ wiadomo¶æ
do sceeneQueen:hej to znowu ja.wlasnie dzisiaj poszlam do sklepu po farbe i znow utknelam...jest mnostwo odcieni brazu.okolo 6-7 nawet mi sie podoba.powiedz mi jeszcze tylko czy powinnam wybrac odcienie cieplejsze czy chlodniejsze?czy srednie czy ciemne brazy?Czekolada jest np srednia i ciepla a znowu trupla albo mrozna czekolada ciemniejsze...co bedzie dla mnie lepsze? Moje wlosy maja teraz co najmniej 3 odcienie.od blekitnego przez turkus do limonkowej zieleni...mam pelne gatki ze strachu..nie chce sie golic na lyso Jeszcze raz prosze o pomoc.Ogladalam tez filmik na youtube,gdzie dziewczyna farbowala z niebieskiego na braz. Nawet rozjasniacz nie wymyl niebieskiego z jej glowy lecz tylko go rozjasnil. Nalozyla braz na ten niebieski i w rezultacie wyszedl kolor krowiego placka czyli braz z zielona poswiata.Tego sie najbardziej obawiam
jasne, ¿e jest taka opcja, ¿e jaka¶ po¶wiata bêdzie. dlatego z takich kolorów ludzie czêsto robi± deko. je¶li masz takie, ca³kiem uzasadnione, obawy- kup od razu dwie farby. mog± byæ te same. wziê³abym raczej ¶redni, nie za ciemny br±z. ciemne br±zy prawie zawsze, nawet przy krótszym czasie, koñcz± siê czerni±. ostatnio na zbli¿onym do br±zu rudym poziom 3/0 ciemny br±z wyszed³ mi ca³kowicie czarny. ale tego akurat oczekiwa³am. celuj w poziom 5, góra 4. przy 4 musia³aby¶ ciut skróciæ czas, ¿eby nie by³o ciemno¶ci totalnej. co do tonów- zimne. niebieski te¿ do nich nale¿y, jak go zmieszasz np. ze z³otymi- wyjdzie zielona po¶wiata.

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez asiunia19021 Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem naturaln± blondynk±, ale ostatnio co¶ mnie ci±gnie na ciemn± stronê mocy Marzy mi siê ¶redni br±z, ale raczej kiepsko bym wygl±da³a :/ Szukam okazji, ¿eby przymierzyæ jak±¶ perukê i sprawdziæ czy mi pasuje A na teraz- chcia³abym po³o¿yæ taki ¶redni blond z ja¶niejszymi refleksami, ale chyba muszê jeszcze dojrzeæ to tej decyzji, bo trudno bêdzie rozstaæ siê ze z³ocistymi puklami
Próbuj Polecam Palette Deluxe 555. Piêkny, jasny, z³ocisty br±z.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2013-10-10 o 13:29 Powód: naprawa cytatu
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-07, 18:40   #497
rudaa66
Przyczajenie
 
Avatar rudaa66
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ

jasne, ¿e jest taka opcja, ¿e jaka¶ po¶wiata bêdzie. dlatego z takich kolorów ludzie czêsto robi± deko. je¶li masz takie, ca³kiem uzasadnione, obawy- kup od razu dwie farby. mog± byæ te same. wziê³abym raczej ¶redni, nie za ciemny br±z. ciemne br±zy prawie zawsze, nawet przy krótszym czasie, koñcz± siê czerni±. ostatnio na zbli¿onym do br±zu rudym poziom 3/0 ciemny br±z wyszed³ mi ca³kowicie czarny. ale tego akurat oczekiwa³am. celuj w poziom 5, góra 4. przy 4 musia³aby¶ ciut skróciæ czas, ¿eby nie by³o ciemno¶ci totalnej. co do tonów- zimne. niebieski te¿ do nich nale¿y, jak go zmieszasz np. ze z³otymi- wyjdzie zielona po¶wiata.

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------



Próbuj Polecam Palette Deluxe 555. Piêkny, jasny, z³ocisty br±z.
Do sceeneQueen:hej.palette deluxe u nas nie ma niestety.znalazlam sobie kilka kolorow.chcialabym zebyscie zobaczyly czy moge je sobie zrobic.wszystko jest w zalaczniku
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg farby.jpg (52,5 KB, 12 za³adowañ)

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2013-10-10 o 13:30
rudaa66 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-07, 21:26   #498
flowerboom
Raczkowanie
 
Avatar flowerboom
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 140
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Ruda66 widz±c po Twoich w³osach zak³adam,ze mia³a¶ styczno¶æ z niebieskim mixtonem. Mog³aby¶ mi odpowiedziec na moje pytanie (zadane wy¿ej) ? Jaki kolor mixton powinien mieæ po wyci¶niêciu z tubki i jaki po utlenieniu? Mój jest ¿ó³ty potem br±zowy, czy to normalne?
__________________
TF 20/20
flowerboom jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-07, 21:54   #499
rudaa66
Przyczajenie
 
Avatar rudaa66
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

do flowerboom:hej. niestety nie uzywalam tego. zeby uzyskac taki kolor poprostu rozjasnilam wlosy a potem polozylam farbe semi-pernamentna w kolorze blekitnym.
rudaa66 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-07, 22:22   #500
___asia___
Rozeznanie
 
Avatar ___asia___
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 582
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
tak. chocia¿ w zasadzie Syoss wypu¶ci³ ostatnio 13, mój przyjaciel na niej pracowa³ i nic siê nie sta³o. tak wiêc mog³aby¶ bez obaw. sama ch³odzi³am ni± blond na poziomie 9.3
je¶li masz ciep³y odcieñ- mo¿e wyj¶æ zielony, je¶li na³o¿ysz ch³odny. nie chodzi tu o poziom a nr-y po kropce.
mo¿esz spróbowaæ tej dziesi±tki. czyta³am, ¿e kilku osobom bardzo ³adnie wyszed³, ale w³osy jak to w³osy- ka¿de maj± inaczej.
przejrza³am stronê Syoss'a i te poziomy 11, 12 i 13 to s± rozja¶niacze. nie chcê nak³adaæ rozja¶niacza, szukam farby która rozja¶ni mi w³osy o ton czy dwa, nie chcê uzyskaæ platyny.
___asia___ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-08, 08:16   #501
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 415
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

___asia___ to kup farbe z poziomu 10
GOCHA1980 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-08, 09:00   #502
flowerboom
Raczkowanie
 
Avatar flowerboom
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 140
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez rudaa66 Poka¿ wiadomo¶æ
do flowerboom:hej. niestety nie uzywalam tego. zeby uzyskac taki kolor poprostu rozjasnilam wlosy a potem polozylam farbe semi-pernamentna w kolorze blekitnym.
Aha, rozumiem. Dziêki za odpowied¼ .
Jakby która¶ co¶ wiedzia³a na ten temat to czekam na odpowied¼
__________________
TF 20/20
flowerboom jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-08, 10:25   #503
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez rudaa66 Poka¿ wiadomo¶æ
Do sceeneQueen:hej.palette deluxe u nas nie ma niestety.znalazlam sobie kilka kolorow.chcialabym zebyscie zobaczyly czy moge je sobie zrobic.wszystko jest w zalaczniku
Dobra, wiêc powiem Ci, ja bym wziê³a 5.00- br±z naturalny, neutralny, bez ¿adnych refleksów. Potem widzê 4.15 tylko ¿e pi±tka nale¿y do czerwono¶ci (refleks). Pomieszana z niebieskim najpewniej wyjdzie fioletowawo (najlepsza opcja, bo przy tak ryzykownych mieszankach ró¿nie bywa). My¶lê, ¿e mog³aby¶ po³o¿yæ nawet 6.0, ¿eby potem na³o¿yæ czerwieñ, jak± chcia³a¶ uzyskaæ.

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez flowerboom Poka¿ wiadomo¶æ
Hej od jakiego¶ czasu próbujê uzyskaæ ch³odny br±z na w³osach eksperymentuj±c z farbami fryzjerskimi. Wyczyta³am gdzie¶ o mixtonie niebieskim,ze dobrze neutralizuje rudo¶æ na w³osach. Kupi³am sobie mixton firmy Le cher Geneza Blu, pani w sklepie mówi³a,ze najczê¶ciej kupowany u niej. Wypróbowa³am go mieszaj±c z farb±,ale nie widzê jaki¶ sza³owych efektów. I tak mnie zastanawia jaki kolor powinien mieæ ten mixton? Mo¿e dziwne pytanie,ale mój jest zaraz po wyci¶niêciu z tubki ¿ó³ty a potem na zakrêtce ciemnieje na ciemny br±z. Czy to normalne? nie powinien byæ po prostu niebieski? Bêdê wdziêczna za odpowied¼
Szczerze? Z nimi to ró¿nie bywa. A jak wyjdzie- zale¿y od w³osków.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-08, 13:15   #504
rudaa66
Przyczajenie
 
Avatar rudaa66
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Wlasnie wrocilam ze sklepu.kupilam farbe.loreal excellence naturalny braz,odcien 5.0
Jutro bede farbowac...mam nadzieje zenie bedzie katastrofy.dzieki za wszystkie porady i odpowiedzi na moje meczace pytania
rudaa66 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-08, 13:51   #505
___asia___
Rozeznanie
 
Avatar ___asia___
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 582
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

kupi³am dzisiaj Syoss'a Proffesional Performance 10-5 Blond Los Angeles, ciekawe co wyjdzie
___asia___ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-08, 17:21   #506
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Trzymam za Was kciukasy, dziewczyny
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-09, 19:30   #507
rudaa66
Przyczajenie
 
Avatar rudaa66
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Trzymam za Was kciukasy, dziewczyny
hej.wlasnie pofarbowalam wlosy,wysuszylam i wyprostowalam...a mimo tego wygladaja ja dziadostwo.Fakt sa gladkie,blyszczace i miekkie ale to jedyne dobre co mnie spotkalo.najwiekszy koszmar to KOLOR,nie dosc ze sa prawie czarne to zielen przybija wszedzie i juz nie wiem czy sa czarne czy zielone?!Normalnie masakra.jak ja mam teraz do ludzi wyjsc..okropnie wygladam.co ja moge teraz z tym zrobic???? ;(
rudaa66 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-09, 19:57   #508
beabsei
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 15
whyyy?

Hey dziewczyny,mam pytanie od 2 lat farbuje sie na czarno ,niedawno na moje kilkucm odrosty na³ozy³am farbe castinga czarna porzeczka ,moje odrosty sta³y sie koloru ciemno czerwonego,i teraz zmierzam do meritum mojego pytania po paru tygodniach na te odrosty na³ozy³am farbe jasny br±z i wyszed³ mi ciemny braz na tych odrostach,jednak po TYGODNIU z brazu zrobi³ sie znów kolor czerwony ten który mia³am wczesniej...i pytam Was drogie wiza¿anki dlaczego farba chwyci³a mi na br±z a potem zrobi³a come back do czerwieni...??Chcia³am uzyskac kolor braz na górze w³osów,jaka farba pokryje mi ten czerwony?<ofc oprócz czarnego którego nie chce>help!
beabsei jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-09, 20:31   #509
Kimara
Raczkowanie
 
Avatar Kimara
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: G-wo
Wiadomo¶ci: 115
GG do Kimara
Dot.: whyyy?

Proponujê wybraæ siê do fryzjerki. Przy tak czêstym farbowaniu w³osów tylko je zniszczysz :/
Kimara jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-09, 21:38   #510
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomo¶ci: 1 904
Dot.: whyyy?

Równie¿ polecam fryzjerkê. Wykona ona profesjonalny zabieg farbowania lub dekoloryzacji
__________________
56-57-58-59-60-61-62-63-64-65-66
classic_chic jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.