Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-11, 20:11   #1021
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Pokażesz?
Nie pokażę
W ostatniej chwili doszłam do wniosku, że za bardzo 'bieliźniano' wyglądam i odziałam się w bordową sukienkę z czarnym paskiem (też fajną ) Ale zato zrobiłam sobie trzy gwiazdki stempelkiem na policzku
Miałam wkleić zdjęcia z gwiazdkami - wkleję jakieś z weselka jak zgram na komputer
A białą sukmanę i słowiańską stylizację wykorzystam przy mniej oficjalnej okazji

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Jak to czytałam przypomniało mi się, że jakiś czas temu jadąc tramwajem słyszałam rozmowę dwóch dziewczyn i jedna zachwycona opowiadała, że była w tamtym roku na ślubie na którym panna młoda miała białą sukienkę z czarnymi dodatkami, wianek i glany od razu pomyślałam o Tobie

A ja jutro będę w górach, trzymajcie kciuki żebym zeszła z Giewontu tak samo biała jak przed wyjściem...
Ło Matulu! Toż to może faktycznie o mnie
Ciekawe jak tam na Giewoncie

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja znalazłam coś takiego: http://trends.blox.pl/resource/dermacol_odcienie.jpg i akurat 208 tu nie ma, ale się z nim spotkałam. Nie wiem, czy jest jaśniejszy od 211, bo jakieś dziwne te numerki są Ale 211 jest na pewno jaśniutki
Jyyli i Maqua, nawiązując jeszcze do Waszej rozmowy o Dermacolu, to wydaje mi się, że z tymi kolorami to jest tak:
W 'starej' wersji (w białej tubeczce) najjaśniejszym był odcień 211. Natomiast od jakiegoś czasu dostępna jest 'nowa' wersja (w złotej tubeczce), w której 211 jest ciemniejszy od 'starego' 211, natomiast doszedł kolejny odcień - 208, który jest jaśniejszy niż 211 w 'starej' wersji.
Wspaniale to wytłumaczyłam
Ja lubię Dermacol, ale niestety troszkę mnie zapycha Ale do zdjęć lub jako korektor jest niezastąpiony
I chyba za Waszym przykładem spróbuję go mieszać z kremem lub filtrem, żeby go rozrzedzić

A ta dzieczyna ze zdjęcia naprawdę cudna!
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 20:19   #1022
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Hej dziewczyny! Postanowilam ze sie do Was dołączę. Mogę? co prawda jeszcze do bladolicych sie nie zaliczam ale staram sie teraz unikac slonca, smarowac spf50+ żeby się ładnie wybielić. Bardzo podoba mi sie cera Japonek jest taka nieskazitelna, też chcę taka a co!
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 20:26   #1023
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość

przetrwałam popołudnie nad jeziorem wzbudzając sensację na plaży. najśmieszniejsza była reakcja 13letnich na oko dziewczynek, które rozłożyły się obok: "patrz jaki wampir tu leży : O"
ej, najlepszy komplement dla bladolicej
a ja dziś wróciłam ze SLOTu z poparzoną szyją myślałam, że o 18.00 słońce nie operuje już tak mocno i zapomniałam apaszki... a w ogóle to było bardzo fajnie i za rok też pojadę
no i stwierdziłam, że muszę chyba wozić ze sobą laptop bo wystarczy kilka dni bez wizażu i muszę nadrabiać kilka stron naszego wątku (co to będzie po obozie...)
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 20:35   #1024
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
hahaa to musiało być piękne.Z lotu ptaka dookoła same "raki "a gdzieś tam taka biała plamka -tak, to Maqua
haha no na pewno zwracałam uwagę widziałam trochę kobiet, które na mój widok otwierały usta i tak ostentacyjnie zsuwały okulary, jakby chciały zobaczyć, czy to co widzą to na pewno prawda
no i to moje gładkie czarne bikini...

Dziewczyny, chcę Wam krem polecić mama kiedys przy zakupie olejku do ciała NUXE dostała kosmetyczkę z próbkami, przywłaszczyłam sobie większość. także 24hr energizing moisture emulsion. krem cudownie rozświetla jasną skórę, moja wygląda na jeszcze (!) jaśniejszą i taką... promienną. rewelacyjnie nawilża i nie zapycha (używam tubki 15ml drugi tydzień, także jest również bardzo wydajny)

wydaje mi się, że w KWC to ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...-normalnej.htm
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 21:12   #1025
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Nie pokażę
W ostatniej chwili doszłam do wniosku, że za bardzo 'bieliźniano' wyglądam i odziałam się w bordową sukienkę z czarnym paskiem (też fajną ) Ale zato zrobiłam sobie trzy gwiazdki stempelkiem na policzku
Miałam wkleić zdjęcia z gwiazdkami - wkleję jakieś z weselka jak zgram na komputer
To Bordową pokaż a ta sukienka bieliźniana to jaka? masz jakieś zdjęcie? Bo może to straszne co powiem, ale ostatnia stylizacja dody bardzo mi się podobała i szukam czegoś podobnego.

http://muzyka.onet.pl/182698,0,1,fotonews_detail.html
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 21:52   #1026
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

tak widzę, że powoli zaczynamy działać jak już mocno zintegrowana, mała społeczność, skoro nawet modę zaczynamy kreować- wiosną były modne włosy toffi, latem rudości a jesienią i zimą pewnie nastanie przychylny czas dla odcieni palonej kawy i gorzkiej czekolady celem wsparcia nisko wiszącego, bladego, późno- jesiennego słońca w podkreślaniu bladości

ehh... od jutra pewnie będę studentką, jak wszystko dobrze pójdzie i dostanę się jak przewiduję w pierwszej rekrutacji... swoją drogą sporo u nas maturzystek, co myślicie o wątku na plotkowym na temat organizowania sobie początków studenckiego życia? może pomóc powiedzmy, w poszukiwaniu sublokatorów no i a rusz się okaże, że się spotkamy na jednej uczelni/wydziale/kierunku nawet? fajnie by było wiedzieć, a nie tylko wgapiać się w trudnym do przewidzenia stopniu uzasadnienia i trafności podejrzeń w bladolice współ- studentki
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 22:58   #1027
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Jyyli i Maqua, nawiązując jeszcze do Waszej rozmowy o Dermacolu, to wydaje mi się, że z tymi kolorami to jest tak:
W 'starej' wersji (w białej tubeczce) najjaśniejszym był odcień 211. Natomiast od jakiegoś czasu dostępna jest 'nowa' wersja (w złotej tubeczce), w której 211 jest ciemniejszy od 'starego' 211, natomiast doszedł kolejny odcień - 208, który jest jaśniejszy niż 211 w 'starej' wersji.
Wspaniale to wytłumaczyłam
Ja lubię Dermacol, ale niestety troszkę mnie zapycha Ale do zdjęć lub jako korektor jest niezastąpiony
I chyba za Waszym przykładem spróbuję go mieszać z kremem lub filtrem, żeby go rozrzedzić

A ta dzieczyna ze zdjęcia naprawdę cudna!
To ja mam w złotej
Ale i tak zamierzam go rozrzedzać filtrem, bo to straszliwa szpachla i pewnie nie dam rady ładnie, równo nałożyć samego.

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
ehh... od jutra pewnie będę studentką, jak wszystko dobrze pójdzie i dostanę się jak przewiduję w pierwszej rekrutacji... swoją drogą sporo u nas maturzystek, co myślicie o wątku na plotkowym na temat organizowania sobie początków studenckiego życia? może pomóc powiedzmy, w poszukiwaniu sublokatorów no i a rusz się okaże, że się spotkamy na jednej uczelni/wydziale/kierunku nawet? fajnie by było wiedzieć, a nie tylko wgapiać się w trudnym do przewidzenia stopniu uzasadnienia i trafności podejrzeń w bladolice współ- studentki
Ja jestem oczywiście za
Chociaż sublokatorów teoretycznie mam, ale w razie czyjegoś wykruszenia byłabym zachwycona bladolicą współlokatorką Byśmy sobie plecki smarowały filtrem z rana
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-12, 01:12   #1028
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ja niby też póki co mam, bladolicą nawet, choć mi się skubana w Australii podjarała i teraz jest o ton ciemniejsza ode mnie, mimo, że wyjściowo jest o jakieś półtora jaśniejsza, uroki chłodnej tonacji (dlatego powędrował do niej mój Armani...), ale może mi wyemigrować na studia i zostanę sama a swoją drogą miłoby było wiedzieć, jeśli przypadkiem jakaś pół- znajoma dusza na zajęcia będzie ze mną uczęszczać, to się ją wtedy może w pełno- znajomą przeobrazi

ex-maturzystki, prawie-studentki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=20617014 teraz się zorientowałam, że może powinno iść do Wizażowych społeczności, a nie na plotkowy... pierwszy wątek i taka wtopa no cóż, jak któraś ma chody u jakiegoś moda, to może da się jakoś bezboleśnie przenieść, a może nie będzie nikomu zawadzał... no nic, zobaczymy, trudno. stało się więc teraz zapraszam również do współudziału w wykroczeniu i poniesienia zbiorowej odpowiedzialności
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)

Edytowane przez denq
Czas edycji: 2010-07-12 o 01:32
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 17:36   #1029
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny, wracam do Was po tygodniowej nieobecności

Mogę powiedzieć, że niegdyś omawiany na wątku podkład 'mineralny' wibo jest jasny, więc możecie wypróbować. Dla ekstremalnych bladolicych się nie nada, ale dla mojej jasnej cery jest idealny Jednak jeśli chodzi Wam o duże właściwości kryjące, to ten się nie nada.

Natrix, jestem bardzo ciekawa Twojego stroju
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2010-07-12 o 17:38
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 17:40   #1030
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

za oknem masakra, a mnie wszyscy namawiają, żebym się opaliła
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 20:48   #1031
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
za oknem masakra, a mnie wszyscy namawiają, żebym się opaliła
u mnie tak samo
ale my się nie damy, nie?
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-12, 20:53   #1032
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
To Bordową pokaż a ta sukienka bieliźniana to jaka? masz jakieś zdjęcie? Bo może to straszne co powiem, ale ostatnia stylizacja dody bardzo mi się podobała i szukam czegoś podobnego.

http://muzyka.onet.pl/182698,0,1,fotonews_detail.html
Ta bieliźniana sukienka, to taka falbaniasta, biała, z India Shopu (ja się w ubrania zaopatruję właściwie tylko w sklepach indyjskich - bo tam dużo bawełny, falbanek i haftów mają, albo w 'ciuchowniach' ).
Jak cyknę fotkę, to wstawię chętnie

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wracam do Was po tygodniowej nieobecności

Mogę powiedzieć, że niegdyś omawiany na wątku podkład 'mineralny' wibo jest jasny, więc możecie wypróbować. Dla ekstremalnych bladolicych się nie nada, ale dla mojej jasnej cery jest idealny Jednak jeśli chodzi Wam o duże właściwości kryjące, to ten się nie nada.

Natrix, jestem bardzo ciekawa Twojego stroju
Witaj 'w domu'

A mój strój okazał się dość zwykły, ale (za dużą ) sukienkę, w której byłam bardzo lubię! Za kolor i 'wygodność'

Wrzucam dwa fotosy -zwróćcie uwagę, na kluczową część podarunku Zamiast kwiatów chcieli wino - to mają
Może trochę nie za specjalne miny walnęłam , ale widać cudne gwiazdki robione stempelkiem
Na drugiej fotce, to jako żywo, mulatka, ale o tylko takie światło było
Ogólnie mamy z TŻ'em mało fotek, bo my głównie cykaliśmy, więc ciężko było mi wybrać jakieś nadające się do 'użytku'
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 21:07   #1033
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

natrix przepiękne masz to koronkowe bolerko. A te stempelki wyglądają naprawdę świetnie. O wspaniałej bladej twarzy się nie wypowiadam, bo to fakt niezaprzeczalny

A ja mam wielki problem. Otóż dostałam na szyi i policzkach jakiejś okropnej wysypki. Obawiam się, że to wina któregoś z filtrów- babydream albo eva-natura. Jak będzie to eva to się chyba zastrzelę, bo mam 3 opakowania

A teraz dla odmiany muszę się pożalić....Nie dostałam się na prawo. Brakuje mi dosłownie 2 pkt. Za to na filologii polskiej, na którą złożyłam dla jaj jestem w czołówce. Wytłumaczcie mi jakim cudem progi punktowe, które z każdym rokiem malały w tym roku o 15 pkt się podniosły. Nie mówię już nawet o tym, że matura wypadła gorzej o 4,5 %, jest niż, a rocznik 91 jest uznawany za najgorszy. Naprawdę to przeczy prawom fizyki.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 21:13   #1034
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
za oknem masakra, a mnie wszyscy namawiają, żebym się opaliła
Zaczynam doceniać własną rodzinę, nietylko akceptującą moje dziwactwo, ale wręcz weń uczestniczącą. Do tego stopnia, iż mama bezustannie przypomina mi o obowiązku reaplikacji filtra, babcia zaś, ilekroć mnie widzi, wprost nie może wyjść z podziwu nad mą, cytuję, "seraficzną cerą". Inna sprawa, iż "nestorka mego rodu" to dama mocno już wiekowa, wzrastająca w epoce kultywującej odmienny wzorzec piękna.
A tak korzystając z okazji... Mogłybyście doradzić mi w sprawie odcienia różu Kompletnie nie wiem, jaki byłby właściwy. Swego czasy ekspedientka w drogerii, sugerując się kolorem moich włosów, zaproponowała mi morelowy, ale czułam się w nim nie swojo. Przede wszystkim okropnie przyciemniał mi cerę, tworząc wrażenie, iż jestem brudna, w najlepszym razie poważnie chora.

Estra, współczuję. Marne to może pocieszenie, ale mi niewiele więcej zabrakło na lekarski. Spróbuję za rok, za to dostałam się na politechnikę warszawską, co i tak na swój sposób napawa mnie zadowoleniem. Inżynier=dobra praca
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości." J. Cocteau

Edytowane przez wielokropek2
Czas edycji: 2010-07-12 o 21:21
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 22:22   #1035
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Estra a myślałaś o zaocznych albo o prywatnych studiach na prawie?
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 22:35   #1036
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

a ja tak chcialam spytac. uzywacie jakich specjalnych kosmetyków wybielających skórę? jak wygląda pielęgnacja waszych cer?
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 05:50   #1037
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
u mnie tak samo
ale my się nie damy, nie?
nie damy się na twarzy musze mieć filtr, na ciele nie zawsze ( rzadko na dwór teraz wychodzę)
muszę kupić duży kapelusz, ale będę alien

Cytat:
Napisane przez wielokropek2 Pokaż wiadomość
Zaczynam doceniać własną rodzinę, nietylko akceptującą moje dziwactwo, ale wręcz weń uczestniczącą. Do tego stopnia, iż mama bezustannie przypomina mi o obowiązku reaplikacji filtra, babcia zaś, ilekroć mnie widzi, wprost nie może wyjść z podziwu nad mą, cytuję, "seraficzną cerą". Inna sprawa, iż "nestorka mego rodu" to dama mocno już wiekowa, wzrastająca w epoce kultywującej odmienny wzorzec piękna.
zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość

A teraz dla odmiany muszę się pożalić....Nie dostałam się na prawo. Brakuje mi dosłownie 2 pkt. Za to na filologii polskiej, na którą złożyłam dla jaj jestem w czołówce. Wytłumaczcie mi jakim cudem progi punktowe, które z każdym rokiem malały w tym roku o 15 pkt się podniosły. Nie mówię już nawet o tym, że matura wypadła gorzej o 4,5 %, jest niż, a rocznik 91 jest uznawany za najgorszy. Naprawdę to przeczy prawom fizyki.
ale z rezerwy może się dostaniesz



Dziewczyny....manhattan czy EDM ?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 08:13   #1038
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
http://i2.pinger.pl/pgr444/6014c6840...20-500x500.jpg

no i niech ktoś powie, że opalona byłaby ładniejsza
Przepiękna, taka delikatna od jakiegoś czasu mam folder ze zdjęciami "bladych piękności", na które natknęłam się gdzieś w necie i zapisałam na dysku. Ona do niego oczywiście powędrowała wkleje w takim razie jeszcze pare blado-rudych zdjęć na końcu oczywiście boska Nicole w Mouling Rouge

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
A teraz dla odmiany muszę się pożalić....Nie dostałam się na prawo. Brakuje mi dosłownie 2 pkt. Za to na filologii polskiej, na którą złożyłam dla jaj jestem w czołówce. Wytłumaczcie mi jakim cudem progi punktowe, które z każdym rokiem malały w tym roku o 15 pkt się podniosły. Nie mówię już nawet o tym, że matura wypadła gorzej o 4,5 %, jest niż, a rocznik 91 jest uznawany za najgorszy. Naprawdę to przeczy prawom fizyki.
Skoro zabrakło w pierwszej rekrutacji tylko tyle, to na pewno dostaniesz sie w drugiej Zwłaszcza, że prawo to taki kierunek, na który często ludzie składają na wszelkie możeliwe uczelnie w kraju, byleby się gdzieś dostać, wiec na pewno jeśli ktoś dostanie się bliżej swojego domu albo na lepszą uczelnie to zrezygnuje a na jaką Ty chcesz się dostać? Z tego co wiem wczoraj były wyniki na UJ, czyżby tam?
A poza tym filologia polska to bardzo fajny kierunek

Ja też muszę się pożalić, ale w trochę innej dziedzinie Otóż: Soraya 60SPF działa bardzo dobrze, ale niestety tylko tam gdzie sie ją nałoży a ja oczywiście nie rozsmarowałam jej dokładnie wychodząć na ten gupi Giewont i na plecach mam takie dwie czerwone plamy od ramiączka bluzki po pache po obu stronach mam nadzieje, ze peeling sobie z nimi poradzi, ale na razie nawet nie moge nim sie dotknąć, bo bez tego szczypie i piecze poza tym upaćkałam sobie Soraya nową bluzkę i został biały ślad


Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 09:12   #1039
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Mi też Soraya brudziła wszystko co możliwe, dlatego z niej musiałam zrezygnować.

Poważnie zastanawiam się nad studiami zaocznymi. Szczerze mówiąc nie przypuszczałam, że nie jestem w stanie dostać się na UŚ. Miałam dobry wynik z matury i jedyne czego się spodziewałam to, że będę w końcówce przyjętych (w najgorszym wypadku ). Na UJ nawet nie startowałam. Ogladając wyniki zeszłorocznych kandydatów na prawo (i ich daty urodzenia) ma się wrażenie, że ludzie próbują tam kilka razy z rzędu. Cel główny- Kraków. Polonistyka może nie jest zła, ale jakoś nigdy nie pociągało mnie życie nauczycielki, którą zapewne bym zostałą mając na względzie wakaty oraz dziedziczne uwarunkowania (3 pokolenia nauczycieli. Zapoczątkowałabym 4). I w drugiej rekrutacji się też nie dostanę. U nas w Katowicach rezygnują dosłownie jednostki.
wielokropek2 szkoda, że Tobie też się nie udało.


sylvi_86 teraz latem raczej nie powinno się używać nic wybielającego, ponieważ większość tych produktów zawiera kwasy. Obecnie najlepsza rzecz, którą można dla naszej białej skóry zrobić to obfite smarowanie się kremem z filtrem w granicach SPF50. Z tego co wiem to dziewczyny używały tutaj jakiś specyfików z BU, ale ja jako okropna ignoranka w tej dziedzinie niestety Ci nie pomogę

Ostatnie zdjęcie i ostatnia dziewczyna jest dla mnie najbardziej hmmm....pociągająca :P 3 ma zbyt intensywny kolor włosów jak dla mnie, 2 chyba złe oświetlenie, bo blada całkowicie sięnie wydaja, a u 1 przesadzili z ps'em, jej brew wygląda zdecydowanie nienaturalnie.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-07-13 o 09:15
estra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 09:26   #1040
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Mi też Soraya brudziła wszystko co możliwe, dlatego z niej musiałam zrezygnować.

Poważnie zastanawiam się nad studiami zaocznymi. Szczerze mówiąc nie przypuszczałam, że nie jestem w stanie dostać się na UŚ. Miałam dobry wynik z matury i jedyne czego się spodziewałam to, że będę w końcówce przyjętych (w najgorszym wypadku ). Na UJ nawet nie startowałam. Ogladając wyniki zeszłorocznych kandydatów na prawo (i ich daty urodzenia) ma się wrażenie, że ludzie próbują tam kilka razy z rzędu. Cel główny- Kraków. Polonistyka może nie jest zła, ale jakoś nigdy nie pociągało mnie życie nauczycielki, którą zapewne bym zostałą mając na względzie wakaty oraz dziedziczne uwarunkowania (3 pokolenia nauczycieli. Zapoczątkowałabym 4). I w drugiej rekrutacji się też nie dostanę. U nas w Katowicach rezygnują dosłownie jednostki.
wielokropek2 szkoda, że Tobie też się nie udało.


Ostatnie zdjęcie i ostatnia dziewczyna jest dla mnie najbardziej hmmm....pociągająca :P 3 ma zbyt intensywny kolor włosów jak dla mnie, 2 chyba złe oświetlenie, bo blada całkowicie sięnie wydaja, a u 1 przesadzili z ps'em, jej brew wygląda zdecydowanie nienaturalnie.
W tamtym roku na UJ progi się bardzo obniżyły, wiem, bo moja znajoma zdała WOS na ok 80% , historie zaledwie na 56% i w którejś tam rekrutacji się dostała na prawo ( UJ ma to do siebie, że nie ma określonej liczby rekrutacji, przyjmują dopóki jest miejsce, wiec czasem jest tych tur chyba z dziesięć; moja znajoma - inna, dostała telefon, że sie dostała na historię jakoś pod koniec sierpnia)

Moim zdaniem pierwsza i druga najładniejsze, mimo, że ta druga faktycznie jest jest idealnie blada ale to może być kwestia oświetlenia, plecy ma blade
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 09:54   #1041
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Po próbach i błędach wklejam Pixie na mojej twarzy. Tu akurat Breena. Jest ok, chociaż zdecydowanie najlepiej mi w Trixie. Ale tak naprawdę każda z zamówionych próbek jest ok, mniej lub bardziej.

Nie mam idealnej cery, trądziku co prawda nie ma , ale są naczynka , rozszerzone pory i zaczerwienienia. Z Pixie problem znika jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
Mnie efekt zachwyca

Primier- bambus z kaolinem, Breena, przypudrowane delikatnie bambus z kaolinem. Róż Oiflame. Nakładane na sucho.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 10:00   #1042
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

witam kochane Trochę mnie nie było. Dziękuje i gratuluję pozostałym maturzystkom W międzyczasie zrobilam w koncu prawko i dostalam sie na dziennikarstwo, alez się cieszę Co do skóry, to stopy i ramiona trochę mi się przyrumienily, bo skonczyl mi się filtr, ale juz leci duza butla nowego Buzia jest nienagannie blada

Elianka, boska cera Jak sie bambus sprawuje?
Natrix, wspaniala bladosc

Edytowane przez mila17
Czas edycji: 2010-07-13 o 10:06
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 10:03   #1043
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

no własnie nie jest boska, ale dziękuje. Są naczynka, pory, widać małe przebarwienia na szczycie kości policzkowych i pierwsze zmarchy pod oczami.

Ale z minerałami jest boski efekt Takie oszukiwanie natury. Bo niby widać te niedoskonałości, a nie klują w oczy.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 12:10   #1044
la fraise des bois
Raczkowanie
 
Avatar la fraise des bois
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 55
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Witam drogie Blade, podczytuję wątek od dawna i dlatego zdecydowałam się zapytać właśnie tutaj:czy znacie jakiś godny polecenia, najlepiej niezbyt drogi filtr do ciała który nie brudzi ubrań?(moja lirene 50 dla dzieci i avene 50 dzieciak doprowadzają mnie do szału zostawiając białe ślady na czarnych ubraniach i zażółcając jasne bluzki). Przy okazji dla zaprawionych z filtrami polecam do twarzy mineralną avene 50-ma piekny jasny kolor w chłodnej tonacji-dlatego polecam dla zaprawionych bo początkujących może odrzucić mazanie, bielenie, klejenie i błysk
la fraise des bois jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 12:41   #1045
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

nareszcie wróciłam z Grecji cieszę się, że wróciłam do cywilizowanego kraju, w którym można spuszczać papier toaletowy w ubikacji

z rozczarowaniem muszę stwierdzić, że przedramiona i plecy mam opalone; ah, czemu przedramiona! i tam akurat opalenizna mi się trzyma; oczywiście SPF50 cały czas na skórze
w związku z powyższym najbliższe dni spędzam w domu, torturując skórę cytryną, aspiryną i peelingami kawowymi
ale buźka pozostała biała mam porównanie z udami, które nie miały kontaktu ze słońcem, gdyż nie nosiłam spodenek krótszych niż do kolan, na plaży męskie, hawajskie szorty pożyczone od brata

no, i nie sądziłam, że aż tak źle będę się czuć po zrzuceniu paru kilo. do najszczuplejszych nie należę, wręcz przeciwnie, mam spory tyłek i masywne uda, biust pełne D; niestety, to, że ubyło mi kilka kg widać głównie na drobnej i tak twarzy; czuję nawet, że mam jakieś kości policzkowe, których wcześniej nie wyczuwałam pod warstewką tłuszczu ogólnie to mam w planach obżerać się słodyczami z premedytacją bo jednak wolę mieć choć trochę tłuszczy pod skórą na twarzy, teraz wyglądam naprawdę anemicznie (jakież to dziwne przy anemii, nieprawdaż?)

i pomimo iż planowałam zostawić moje włosy w spokoju na jakiś czas, chyba będę dalej je farbować na fioletowo, bo świetnie się z takim kolorem czułam na głowie, tak blado

a w ogóle to zaryzykuję off-topem:
ku mojemu zaskoczeniu koleżanka mi wyznała, że jej znajomi ze szkoły znajdującej się rzut kamieniem od mojego Plastyka (pozdrowienia dla krakowskiej plastyczki Klariss)często o mnie pytają: Znasz może tą ładną dziewczynę Wiktorię? Nie wiesz, czy skończyła już zajęcia? Było to dla mnie dużym zaskoczeniem, zwłaszcza biorąc pod uwagę mój dość specyficzny, mało kobiecy ubiór; czyli jednak ładna buźka się liczy bardziej, niż seksowne, zgrabne ciałko
A mowa tu o chłopcach z Elektryka, czyli szkoły, do której, według ogólnej opinii, chodza same tępaki, których oceny i ambicje nie kwalifikują sie nawet do przeciętnego liceum. Poza tym jakiś czas temu poznałam brata mojej koleżanki, któremu też ewidentnie się spodobałam
A ja biedna, głupia myślałam, że aby osoba tak specyficzna, niezbyt kobieco ubrana jak ja może się spodobać dopiero po bliższym poznaniu


może troche spóźnione, ale nie z mojej winy, gratulacje dla wszystkich maturzystek i przyszłych studentek

edit: czyli Eva Pollena SPF50+ nie zapycha? jaki jeszcze filtr nie zapycha? wiem, że Avene, ale mnie na niego nie stać

PS Widzę, że minerały cieszą sie coraz większym powodzeniem gratuluję dobrego wyboru

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-07-13 o 19:24
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 12:45   #1046
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

fiasco- widzisz- jesteś śliczna!


Mój kolega z pracy- Ty masz naturalnie jasną cerę co?
A myślał, ze jaką? Zieloną?
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 14:04   #1047
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Krolowa_Margot, Denq, Estra bardzo bardzo Wam dziękuję za polecenie Acne-Derm'u
Sama nie wierzę w to co widzę w lustrze. Stosuję ten preparat dopiero 5 dni,a już widać efekty. Syfków jest zdecydowanie mniej,a jak już się coś pojawi to szybciutko sie goi i znika,a plamy po drapaniu są duuużo jaśniejsze. Fakt jeszcze je widać,ale teraz już tak nie rzucają się w oczy nawet pod korektorem. Cera się zdecydowanie uspokoiła i ujednoliciła
Jestem ogromnie zadowolona z tego co ten kremik potrafia to dopiero początek kuracji...aż się boję myśleć,aby nie zapeszyć,co będzie po czterech tygodniach. W końcu zaczynam wierzyć,że istnieje szansa i to duża że będę miałą gładziutką buźkę o jednej kolorystyce
Dziewczyny bardzo dziękuję za pomoc
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 18:17   #1048
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość

Poważnie zastanawiam się nad studiami zaocznymi. Szczerze mówiąc nie przypuszczałam, że nie jestem w stanie dostać się na UŚ. Miałam dobry wynik z matury i jedyne czego się spodziewałam to, że będę w końcówce przyjętych (w najgorszym wypadku ). Na UJ nawet nie startowałam. Ogladając wyniki zeszłorocznych kandydatów na prawo (i ich daty urodzenia) ma się wrażenie, że ludzie próbują tam kilka razy z rzędu. Cel główny- Kraków. Polonistyka może nie jest zła, ale jakoś nigdy nie pociągało mnie życie nauczycielki, którą zapewne bym zostałą mając na względzie wakaty oraz dziedziczne uwarunkowania (3 pokolenia nauczycieli. Zapoczątkowałabym 4). I w drugiej rekrutacji się też nie dostanę. U nas w Katowicach rezygnują dosłownie jednostki.
wielokropek2 szkoda, że Tobie też się nie udało.

oo super, ktoś z moich okolic

znam osoby na UŚ na zaocznym prawie i są zadowolone

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
witam kochane Trochę mnie nie było. Dziękuje i gratuluję pozostałym maturzystkom W międzyczasie zrobilam w koncu prawko i dostalam sie na dziennikarstwo, alez się cieszę Co do skóry, to stopy i ramiona trochę mi się przyrumienily, bo skonczyl mi się filtr, ale juz leci duza butla nowego Buzia jest nienagannie blada
gratulacje
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 20:13   #1049
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Champs strasznie się cieszę, że acne równiez Ci pomógł. Jak polecam coś, a potem nie odpowiada to mam straszne wyrzuty sumienia

fiasco jeżeli Cię mocno złapało to odczekaj parę dni zanim zaczniesz stosować cytrynę. Ja kiedyś jak mnie zjarało, a chciałam się rozjaśnić to się cytryną przetarłam. Takiego pieczenia nie potrafię porównać do niczego Nawet po zmyciu dalej mnie niemiłosiernie piekło. Eva-pollena nie zapycha, ale faktycznie trochę wysusza przy częstym (czyli dla nas normalnym) stosowaniu.

I ja też zakochałam się w tych minerałach. Genialne są korektory. Genialny jest podkład. Genialny jest flat-to (gdybym mogła to cały dzień bym się nim malowała :P ).

Uznałam, że teraz za każdym razem będę kupować inny filtr. Może znajdę w ciemnych zakątkach sklepów kosmetycznych i aptek jakąś prawdziwą perełkę, która nie brudzi, nie bieli, nie zapycha, nie wysusza, nie jest droga, jest fotostabilna, zawiera same najlepsze filtry (chociaż się na tym nie znam), jest wydajna i ma ładne opakowanie. Utopia.

Moje wszystkie koleżanki zjarane na maksa Kocham lato. Zauważyłam na ich przykładzie, że nic tak pięknie nie podkreśla mocnej opalenizny jak obfity strój. Gdyby nie nasi mali przyjaciele- komary to byłabym skazana na podziwianie ich w pełnej okazałości. Nie wiem czy wyszłabym z tego żywa.

Zostanę wywalona z tego forum za off-topa.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-07-13 o 20:15
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 10:52   #1050
henieczka
Rozeznanie
 
Avatar henieczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 596
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Zupelnie nie wiem czemu dopiero teraz trafilam na Wasz watek. Borykam sie sama z moja bladoscia, po omacku szukam kosmetykow, a tu prosze, caly, obszerny temat!
__________________
Kochana i kochająca, szczęśliwa.





henieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.