Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-05, 20:25   #1411
klusia_k
Przyczajenie
 
Avatar klusia_k
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 16
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

o dzięki za tę uwagę- rozumiem,że Fundation sama z paznokcia nie złazi? .. wietrzę w tym komercyjny myk : niby odżywka kosztuje np.50, ale żeby ją stosowac trzeba podkład za drugie tyle. Moje domysły o zbyteczności Fundation wzięły się stąd,że Fundation określana jest jako podkładowa, a IT i jako podkład i jako nawierzchniowa.
( http://www.nailclub.pl/ - tabelka na dole strony)

A gdzie niby ten hologram? na buteleczce?
klusia_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 20:43   #1412
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Kakcia 3 miesiace to bardzo dlugo. Xtra jest podobno tak mocna odzywka ze nie powinno jej sie stosowac dluzej niz kilka tygodni, bo efekt moze byc odwrotny

Zdaje sobie sprawe ze nie na kazdego NT bedzie dzialal tak dobrze, ale wydaje mi sie ze duza role odgrywa tu odpowiednie stosowanie. Byc moze to chwyt reklamowy, choc nie bede w to wnikac, ale skoro producent pisze, ze odzywke nalezy stosowac przez okreslony czas, albo w okreslony sposob to moze wlasnie to jest recepta na piekne paznokcie?
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 13:33   #1413
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ja używam nail teek 2 podkład i odzywkę i uważam że najlepsza odzywka jaka miałam jak piszę producent że po kuracji odtswic i używać jedynkę według mnie zalecenia to zalecenia trzeba dostosowywać się
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 18:50   #1414
klusia_k
Przyczajenie
 
Avatar klusia_k
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 16
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Mam pytanie, do użytkowniczek odżywki : jakie macie pierwsze 3 cyfry pod kodem kreskowym na opakowaniach NT-a? Szukam jakiegoś klucza do określenia oryginalności produktu i pytam z czystej ciekawości.
klusia_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 20:07   #1415
buble
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bojszowy
Wiadomości: 26
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez klusia_k Pokaż wiadomość
o dzięki za tę uwagę- rozumiem,że Fundation sama z paznokcia nie złazi? .. wietrzę w tym komercyjny myk : niby odżywka kosztuje np.50, ale żeby ją stosowac trzeba podkład za drugie tyle. Moje domysły o zbyteczności Fundation wzięły się stąd,że Fundation określana jest jako podkładowa, a IT i jako podkład i jako nawierzchniowa.
( http://www.nailclub.pl/ - tabelka na dole strony)

A gdzie niby ten hologram? na buteleczce?
po pierwsze hologram jest na butelce pisze "gwarantowany przez a.i.salonpolska"- to jest oficalny dystrybutor

co do EXTRA to na stronie oficalnego dystrybutora http://www.nailtek.pl/ntpodklad.html znalałam informację, że EXTRA występuje osobno jako odżywka podkładowa i jako nawierchniowa

za to odżywki hydration są podkładowe i nawierzchniowe w jednym , sama tak jej używam, więc mogę zaświadczyć

aha i zajrzałam na stronę którą wymieniłaś i mimo, że jest jasno opisne, że Quiken stosuje się na "goły" paznokieć, jest on zaznaczony jako podkładowy... coś tu się kupy nie trzyma...
buble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 20:11   #1416
buble
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bojszowy
Wiadomości: 26
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Kakcia Pokaż wiadomość
Używam od jakiś 3 miesięcy Nail Tek Xtra i stwierdzam po sobie oczywiscie (bo pewnie co osoba to inny efekt), że wyrzuciłam pieniądze w błoto. Nie dość, że trwałość tego lakieru jest beznadziejna (jak już kilka kobitek napisało - przy pierwszym myciu odpada płatami) to do tego nie daje zadnych zachwycających rezultatów. Może jedynie odrobinkę szybciej rosną paznokcie, ale raczej nic poza tym.
nie wiem czy zapoznałaś się ze stroną oficalnego dystrybutora ( mój post powyżej) i czy masz dobrze dopasowaną odżywkę ( a dokładneij z tego co rozumiem lakier nawierchniowy) do potrzebnej terapii. Wiadomo, że jeśli cukrzyk leczy się na nadciśnienie nie da mu to jakiś specjalnych efektów
buble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 14:49   #1417
Kakcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 277
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dziewczyny dobrze orientuję się akurat w kwestii tego czy dobrałam odpowiednią odzywkę ponieważ nie robiłam tego sama, ale pomagała mi w tym "specjalistka".
Efektu odwrotnego od zamierzonego nie zauważyłam, natomiast stosując się do zaleceń producenta nie używam już odżywki, ot tak na wszelki wielki, gdyż wg niego nie można używać go zbyt długo. Powróciłam do starej metody: zadbaj o wewnętrzne wzmocnienie - i to mi pomogło.
A paznokcie jak już w innym topicu pisałam miałam wyjątkowo problematyczne - żadne dotychczasowe odzywki nie pomagały, ani te lakierowe, ani te do wcierania, żadne moczenie w olivie. Nic z tych rzeczy. Nawet nie wszystkie "doustne" preperaty mi pomogły. Metodą prób (i obciążenia portfela) wybrałam odpowiednią metodę dla siebie, która póki co mnie zadawala w efektach

Co organizm to inny organizm, tak samo może być w przypadku Nail Tek, lub też innych dziesiątek odżywek z wyższej półki. Jednej pomoże innej nie. Co do samego preperatu - trwałość beznadziejna.
Kakcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-07, 19:52   #1418
klusia_k
Przyczajenie
 
Avatar klusia_k
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 16
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez buble Pokaż wiadomość
za to odżywki hydration są podkładowe i nawierzchniowe w jednym , sama tak jej używam, więc mogę zaświadczyć
to mówisz buble,że ta hydration tak nie schodzi z paznokcia płatami? No to chyba za jakiś czas zainwestuję... waham się jeszcze pomiędzy hydration a herome zachwalanym

Cytat:
Napisane przez buble Pokaż wiadomość
aha i zajrzałam na stronę którą wymieniłaś i mimo, że jest jasno opisne, że Quiken stosuje się na "goły" paznokieć, jest on zaznaczony jako podkładowy... coś tu się kupy nie trzyma...
- faktycznie jakaś pomyłka . nie zwróciłam wcześniej uwagi
klusia_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 07:33   #1419
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez klusia_k Pokaż wiadomość
to mówisz buble,że ta hydration tak nie schodzi z paznokcia płatami? No to chyba za jakiś czas zainwestuję... waham się jeszcze pomiędzy hydration a herome zachwalanym

- faktycznie jakaś pomyłka . nie zwróciłam wcześniej uwagi
ja własnie o nim czytałam najgorsze opinie i cały czas zastanawiam się nad kupniem jego a co do wzmocnienia wewnętrznego to święta racja ja piję belissime i smaruje nail teek i jest super ale kazdy organizm jest różny
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 15:39   #1420
buble
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bojszowy
Wiadomości: 26
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ja zhydration jestem bardzo zadowolona, producent twoerdzi, że można go używać dłużej niż zwyklego nail teka II, bo nie wysłusza. Aha no i nie zapomnij kupic renew dla mnie to KWC
buble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 17:35   #1421
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez buble Pokaż wiadomość
ja zhydration jestem bardzo zadowolona, producent twoerdzi, że można go używać dłużej niż zwyklego nail teka II, bo nie wysłusza. Aha no i nie zapomnij kupic renew dla mnie to KWC
renew mam dla mnie też rewelka i Qikin ten super
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-10, 13:59   #1422
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Hej a ja jestem suuuuuper zadowolona z NT Formula II i Foundation II. Moim problemem były rozdwajające sie paznokcie szczególnie w prawej ręce. A gdy juz ładnie urosły to po tygodniu zaczynały sie łamać. Używałam Formuła II od połowy lipca do końca sierpnia ściśle zgodnie z zaleceniami producenta i urosły mi przez ten czas piekne, długie super mocne paznokcie. Od września kłade NT Foudation II i na to barwny lakier. Praktycznie od sierpnia nie złamał mi sie ani jeden paznokiec (a o rozdwojeniu sie nie ma w ogóle mowy). Odnosze wrażenie że Foundation II przedłuża trwałośc lakieru bo bite 7 dni lakier trzyma sie bez żadnych odprysków. Jedynie troche sie ściera z koncówek co jest normalne przy pracach domowych. Jestem super zadowolona
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 15:33   #1423
buble
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bojszowy
Wiadomości: 26
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
renew mam dla mnie też rewelka i Qikin ten super
w takim razie zaprasam do oceniania jej na KWC, właśnie go dodałam
buble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 19:39   #1424
Zozuu
Przyczajenie
 
Avatar Zozuu
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4
Dot.: Do Dolly i innych wizazanek-pomozcie:*

Ja osobiście używam Nail Teka II od ok. miesiąca, miałam paznokcie tragiczne. rozdwajały się, łamały, o zapuszczaniu nie wspomne...od miesiąca używam efekty widać paznokietki mniej się łamią, nie rozdwajają sie i moge juz normalnie zapuszczać jak najpardziej polecam )
Zozuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 20:38   #1425
kate781
Raczkowanie
 
Avatar kate781
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 277
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja mam Foundation II i Quicken i mam następujące wrażenia:
FII - moje dość miękkie i pękające z boków paznokcie są mocniejsze mimo, iż stosuję ten preparat wyłącznie jako bazę pod lakier kolorowy, tak ze 2 razy w tygodniu. Widocznie to dla moch pazurków było wystarczające.
Quicken'em jestm zachwycona. Stosuję go jako top coat (2 warstwy) a na to kładę jeszcze po kropelce Inglota i powiem wam, że jeszcze nigdy nie miałam tak szybko wysychających paznokci. Więc polecam
Pozdrawiam

EDIT: dopisuję odnośnie Quickena, bo po 3 miesiącach używania zgęstniał tak bardzo, że może na goły lakier można by go od biedy nałożyć, ale na ozdoby to już nie, bo jest za bardzo glutowaty Tak, że super, ale przez to zgęstnienie mnie zniechęcił do uzywania...

Edytowane przez kate781
Czas edycji: 2009-03-08 o 15:42 Powód: uaktualnienie informacji
kate781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 22:00   #1426
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Do Dolly i innych wizazanek-pomozcie:*

odswierzam watek

tyle czyta sie o tych super wlasciowsciach i tyle tych rodziaji Nt jest ze juz nie wiem ktora kupic, moze mi doradzicie

ja nie mam duzego problemu z paznokciami, sa dlugie w miare twarde i nie rozdwajaja sie chcialam kupic dobra odzywke tak do codziennej pielenacji,
glownie chodzi o to ze czesto maluje paznokcie i pod lakiery lubie uzywac jako base odzywki..

nie wiem ktora bedzie najodpowiedniejsza z NT ???

i czy ktos moze polecic mi tez sprzedawce na allegro bym nie trafila na podrobe??

z gory dziekuje
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !

Edytowane przez Ray
Czas edycji: 2008-12-01 o 22:04
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 08:36   #1427
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Do Dolly i innych wizazanek-pomozcie:*

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
odswierzam watek

tyle czyta sie o tych super wlasciowsciach i tyle tych rodziaji Nt jest ze juz nie wiem ktora kupic, moze mi doradzicie

ja nie mam duzego problemu z paznokciami, sa dlugie w miare twarde i nie rozdwajaja sie chcialam kupic dobra odzywke tak do codziennej pielenacji,
glownie chodzi o to ze czesto maluje paznokcie i pod lakiery lubie uzywac jako base odzywki..

nie wiem ktora bedzie najodpowiedniejsza z NT ???

i czy ktos moze polecic mi tez sprzedawce na allegro bym nie trafila na podrobe??

z gory dziekuje
zobacz kilka stron wstecz polecone są sprzedawce wejdz na str np aniutek co ja polecam np i zadzwon uzyskasz fachowej porady
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 08:48   #1428
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Do Dolly i innych wizazanek-pomozcie:*

tylko mi przebrniecie przez ten watek zajmie z tydzien bo mam male dziecko i nie mam czasu tak czytac jedyne co przegladam z grubsza

jesli ktos zna odpowiedz tak od razu bede wdzieczna, na lalegro juz mam dobrwgo sprzedawce tylko nie wiem ktory nail tek tak jako basa sie bedzie nadawal i zeby odzywial
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 08:56   #1429
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Do Dolly i innych wizazanek-pomozcie:*

Hej Ray

Ja kupuje zawsze u aipolska

Tutaj masz opisana kazda formule http://www.aipolska.com/ Jezeli chcesz baze to moze cos pod czyli te podkladowe?? http://www.nailtek.pl/ntpodklad.html

Ja uzywam tylko II intesive therapy, wiec do innych porownania nie mam... Stosuje na rozdwajajace sie paznokcie...
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-02, 13:18   #1430
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Do Dolly i innych wizazanek-pomozcie:*

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
tylko mi przebrniecie przez ten watek zajmie z tydzien bo mam male dziecko i nie mam czasu tak czytac jedyne co przegladam z grubsza

jesli ktos zna odpowiedz tak od razu bede wdzieczna, na lalegro juz mam dobrwgo sprzedawce tylko nie wiem ktory nail tek tak jako basa sie bedzie nadawal i zeby odzywial
Myślę,że jako baza pod lakier i odżywka najlepiej będzie sprawować się ten Nail Tek
Sama go mam, lakier trzyma się o wiele dłużej,a właściwości odżywcze przebijają wszelkie stosowane do tej pory przeze mnie odżywki, a miałam ich sporo. Bierz śmiało!
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 13:43   #1431
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Do Dolly i innych wizazanek-pomozcie:*

woadlam podcza usypiania dziecka

dziekuje sredecznie za odpowiedz wlasnie mialam zamawiac aipolska

tylko sie utwierdzilam super

i wezme te formule II bo ja w zasadzie ciagle mam pomalowane paznokcie z tej racji ze koncowki mi leciutko zolkna nawet nie wiem dlaczego bo nie maluje ciemnymi lakierami i zawsze mam pod nimi base chyba taki urok ich
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 19:16   #1432
ata007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 53
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Kupilam Nail Tek II intensive therapy.. I mam w zwiazku z tym pytanie.. W instrukcji przeczytalam, ze powinnam kuracje stosować przez około 4 tygodnie.. Czy to oznacza,że nie moge w tym czasie w ogóle malować paznokci kolorowymi lakierami? Czy można też stosować ta odżywkę jako bazę?

EDIT:
aha.. i czemu wszyscy piszą, że jest taki drogi?? Ja zaplacilam 17 zł.. czy to znaczy, ze to podróbka?

Edytowane przez ata007
Czas edycji: 2008-12-07 o 19:20
ata007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 19:48   #1433
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez ata007 Pokaż wiadomość
Kupilam Nail Tek II intensive therapy.. I mam w zwiazku z tym pytanie.. W instrukcji przeczytalam, ze powinnam kuracje stosować przez około 4 tygodnie.. Czy to oznacza,że nie moge w tym czasie w ogóle malować paznokci kolorowymi lakierami? Czy można też stosować ta odżywkę jako bazę?

EDIT:
aha.. i czemu wszyscy piszą, że jest taki drogi?? Ja zaplacilam 17 zł.. czy to znaczy, ze to podróbka?
Przeczytaj prosze dokladnie instrukcje stosowania NT, pisano juz o tym setki razy
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 19:48   #1434
ata007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 53
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

soryy, ale nie mam czasu czytac 43 stron tekstu, nie mozesz po prostu odpowiedziec jak wiesz?
ata007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 20:01   #1435
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez ata007 Pokaż wiadomość
soryy, ale nie mam czasu czytac 43 stron tekstu, nie mozesz po prostu odpowiedziec jak wiesz?
Sorry, wystarczy przeczytac kilka ostatnich postow i nawet na tej stronie masz adres do strony NT z odpowiedzia na swoje pytanie http://www.nailtek.pl/ntterap.html Troche poszanowania dla tego, co pisza wizazanki
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 20:24   #1436
ata007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 53
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

A za ile ten nailtek kupujecie? 17 zł to jest ok cena?
ata007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 18:03   #1437
buble
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bojszowy
Wiadomości: 26
Dot.: Do Dolly i innych wizazanek-pomozcie:*

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
woadlam podcza usypiania dziecka

dziekuje sredecznie za odpowiedz wlasnie mialam zamawiac aipolska

tylko sie utwierdzilam super

i wezme te formule II bo ja w zasadzie ciagle mam pomalowane paznokcie z tej racji ze koncowki mi leciutko zolkna nawet nie wiem dlaczego bo nie maluje ciemnymi lakierami i zawsze mam pod nimi base chyba taki urok ich
nie polecam w Twoim przypadku kupować II, bo tylko możesz zniszczyć sobie paznokcie. To tak jakbyś stosowała odżywkę do przetłuszczjących się włosów mając normale- nawet najlpsza odżywka przyniesie wtedy odwrotny skutek.
Polecam Tobie formułę I - pomoże także na żółkniecie paznokci, ja mam I wprawdzie NT Hydration, ale I (zakończyłam terapię II) i jestem zadowolona
buble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 00:30   #1438
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: nail tek II - na allegro

Właśnie dostałam odżywkę nail teka zakupioną na allegro, ale na buteleczce nie ma znaku wodnego. Czy to oznacza że kupiłam jakąś podróbę?
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 09:21   #1439
troijnis
Przyczajenie
 
Avatar troijnis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 21
Dot.: nail tek II - na allegro

nie łam się, to oryginał. Ja kupiłam w podobnej cenie oryginał i wszystko jest tak jak napisali. Pazury rosną i ani myślą się rozdwajać! Poleciąłm znajomym. Koleżanki są zachwycone. Zapuszczają paznokcie a nigdy nie miały długich!
troijnis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 22:53   #1440
martalady83
Raczkowanie
 
Avatar martalady83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 400
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja nailtek stosuje juz dluuugo. Mialam zarowno hydration II jak i Foundation i Formule tez II. I musze powiedziec ze polaczenie Foundation i Formuly jest najlepsze, przynajmniej dla mnie. Z hydration nie mialam takich efektow. A i nie polecam stosowania formuly albo foundation oddzielnie, bo u mnie efekty byly marne. Czyli cos jest jednak w tym, ze producent poleca stosowac je jednoczesnie.
martalady83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-01 13:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.