Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-04, 07:23   #1861
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Wszystko fajnie, tylko szkoda, że na rolkach niewygodnie jest jeździć z parasolką
ZNacie jakiś filtr do ciała, który się nie lepi i nie śmierdzi? Nie musi działać aż tak dobrze, jak sun ozon, ale żeby moooocno spowolnił ewentualne złapanie słońca.
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 10:41   #1862
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
A jak reagują przechodnie? Dzisiaj na osiedlu mojego TŻ widziałam panią koło 50-tki, która właśnie szła na zakupy, osłaniając się parasolką. Bardzo miły widok
ja też ostatnio widziałam ze 3 razy starsze panie z parasolkami. Co prawda zwykłymi, przeciwdeszczowymi, ale zawsze to dobrze że się ludzie jakoś "wyłamują" i robią jak im pasuje
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 12:46   #1863
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
A jak reagują przechodnie? Dzisiaj na osiedlu mojego TŻ widziałam panią koło 50-tki, która właśnie szła na zakupy, osłaniając się parasolką. Bardzo miły widok
w Japonii czy w ogóle w Azji gdzie kobiety maja bzika na punkcie ochrony przed słońcem i w ogóle prewencji przeciw starzeniu się skóry taki widok to norma, ale w Krakowie, gdzie studiuję tez nie jest źle. czasami ludzie się oglądają, ale może dlatego, że sami chcieliby mieć cień w takie upały:P
z drugiej strony małe dzieci w wózkach też chroni się przed słońcem parasolami, więc dlaczego to miałoby być coś dziwnego? Taka parasolka to naprawdę super pomysł, planuję kupić sobie jeszcze jedną w Jp, jakąś bardziej elegancką i profesjonalną, bo ta akurat (mimo że faktycznie blokuje promienie uv) jest ze sklepu dla gothic lolit i cosplayer'ów, idealnie nadawałaby się np dla jakiejś pastereczki
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 20:27   #1864
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez blackandblue Pokaż wiadomość
Kupiłam te dwie:
http://shop.mango.com/PL/p0/mango/sa...=1341218417793
http://shop.mango.com/PL/p0/mango/sa...=1341218417793

i to teraz moje ulubione bluzki Są tak przewiewne, że chodzę w nich na okrągło
to super
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 00:04   #1865
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
przywiozłam sobie taki przeciwsłoneczny parasol z Japonii - z błękitnego poliestru wykończony na brzegach perforowanym wzorkiem i teraz, w taka pogodę nie mogę się bez niego obejść zgodnie z metką ma w 99% zatrzymywać uv niestety w Polsce chyba nie sa one dostępne, ale można kupić zwykły parasol pokryty taką srebrną warstwą chroniącą przed uv - mam też taki, ale jest dużo cięższy i większy, więc go nie używam.
Byłaś w Japonii? Zazdroszczę.

Ja bym z chęcią kupiła sobie jakąś parasolkę przeciwsłoneczną, ale z braku laku zadowalam się kapeluszem z dużym rondem.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 07:58   #1866
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Gratulacje.

Gdzie zamierzasz składać papiery?

O ile mnie pamięć nie myli, to ja z angielskim miałam podobnie. 100% z ustnego rozszerzonego, a prezentację na polskim trochę spartoliłam, bo (w przeciwieństwie do angielskiego) bardzo się stresowałam.

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------



Niby tak, chociaż w ogólnej świadomości krążą bardzo nieprzychylne skojarzenia dot. starszych studentów (lenie, nieroby, tumany - do wyboru, do koloru).

Tak w każdym razie wynika z moich obserwacji.
Ja podobnbie, przed angielskim luz, a przed polskim ustnym trzęsłam portkami Bez sensu, stoisz, gadasz, nikt Cię nie słucha (przekonałam się o tym na własnej skórze)

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
a myślałam, ze jestem największym smarkaczem na wątku
ja właśnie nie mam pomysłu poza tą scenografią (która i tak średnio mi się widzi). Czemu nie mam przyziemnych zainteresowań? Albo nie jestem dobra z jakiś przedmiotów typu chemia (zdałabym na konserwację zabytków) czy geografia/historia (może archeologia?). Zazdroszczę mojemu bratu podejścia. Jak się go ktoś pyta, co będzie studiował czy na jakie idzie studia, on odpowiada "do Krakowa"
Ja dwa lata po maturze i dopiero złożyłam na studia, dopiero wiem co chcę robić. Teraz jeszcze, żebym się dostała przez te dwa lata poszłam do szkoły policealnej, zawód może będzie (na wniki egzaminu czeka się aż do ostatniego sierpnia) , a ja dałam sobie czas na przemyślenie. W sumie już rok temu chciałąm rzucić szkołę i iść na te studia, ale "zostań, już rok wytrzymasz, a będziesz miała zawód" no i skończyłam, a tu źle podane załączniki na egzaminie-Polska i trzęsę tyłkiem czy zdałąm, bo kto wie teraz jaki klucz ułożą?

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
W ogóle od jakiegoś czasu zauważyłam pogarszającą się jakość odzieży w sieciówkach. Wystarczy raz uprać koszulkę i robi się z niej ścierka. Podobnie rzecz się ma ze spodniami.
Dokłądnie, a już H&M w tym przoduje.

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Mi się zawsze szyja strasznie opala, po bokach, nawet nie w lecie, wystarczy że jest na tyle ciepło, żeby szalika nie nosić. To chyba dlatego, że na szyi jest tak trochę więcej skóry jest, żeby można było ruszać. I tak w sumie mam wszedzie, gdzie tylko trochę wiecej skóry - kolana, pachy Ostatnio nawet udało mi się kwasami na jakiś czas rozjasnić szyję do normalnego koloru, ale jak przyszło letnie słonko to znowu po bokach pomarańczka.
Mam to samo z karkiem. Dodatkowo jestem w paski.. Kark złocisto brązowy, szyja blada-ziemnista, twarz różowa, dekolt różowy...

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
Też wolę mieć rozpuszczone, ale wrażenie koca na głowie przy 30 stopniach połączone z ogólnym wrażeniem, że mi słabo zmusiły mnie do zmiany fryzury
Co do dziwnych kształtów opalenizny, moim hitem jest opalenizna 'na pączka', tzn opaliłam się kiedyś z białymi paskami po bokach nóg... Do dzisiaj nie wiem jakim cudem i czemu te paski nie chciały się potem wyrównać
Ja mam włosy za talię i w taki upał to tylko kucyk, albo koczek
Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Wszystko fajnie, tylko szkoda, że na rolkach niewygodnie jest jeździć z parasolką
ZNacie jakiś filtr do ciała, który się nie lepi i nie śmierdzi? Nie musi działać aż tak dobrze, jak sun ozon, ale żeby moooocno spowolnił ewentualne złapanie słońca.
Pharmaceris do ciała dostałąm od Tżta przed wyjazdem w góry. Ok opaliłam się, minimalnie, ale cały dzień łaziłam w pełnym słońcu, nie szło się nie opalić w takich warunkach... Ale nie jestem spieczona, nic mnie nie poparzyło (a mam do tego skłonności) i spokojnie można go używać na twarz- nie zapycha, wchłania się prawie do matu nawet nałożony w ogromnych ilościach. Gliceryny w składzie brak, parafina daleko.
Niezbyt dobrze się czuję przyciemniona wkurza mnie, że mam teraz jasne ramiona, a resztę rąk ciemną znaczy, ciemną na mój rozum, dla reszty rodziny pewnie nadal będę za blada zanim teraz zjaśnieję
Może chociaż jakiś tańczy podkład będzie do mnie pasował teraz.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut

Edytowane przez 19agusia91
Czas edycji: 2012-07-05 o 08:04
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 22:55   #1867
Layane
Raczkowanie
 
Avatar Layane
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 63
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Nie udzielam się tylko obserwuje ja zła… *bije się po głowie własnymi włosami*
Postanowiłam zdać wam relację z wizyty nad odkrytym basenem z „plażą”.
Pierwsze, co zrobiłam to maniakalne nafiltrowanie całego ciała. Po pierwszej wizycie w wodzie sobie jednak odpuściłam i siedziałam pod ręcznikami, przypominałam narośl na kocu, zaliczyłam nawet drzemkę razem z koleżanką (proponowałam jej filtr, ale ona nie słuchała, biedaczka poparzyła sobie nogi).
Najbardziej zdziwił mnie fakt, że nikt nie zwracał na to większej uwagi. Czyżby ludzie robili się bardziej tolerancyjni? (Chyba sobie robię nadzieje)
Za to gdy wracałam z rynku (jee mam moje pierwsze sandały od pięciu lat na moje kopciuszkowe stópki) grupka pijaczków nazwała mnie księżniczką. Że niby jestem taka biała jak księżna i jeszcze w czerni (żałoba), śmiechu miałyśmy z mamą co niemiara.
Nie było jeszcze okazji wyjść z parasolem w wakacje, wtedy to dopiero będę atrakcją turystyczną…

Stan opalenizny na tą chwilę
Stopy – wyglądają jak brudne – Może ktoś wie jak się tego pozbyć, cytryna średnio pomaga.
Ramiona – to samo
Twarz – udało mi się! Zero opalenizny, słońce nie tyka mojej buzi.
Layane jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-05, 23:48   #1868
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Mnie słońce trochę niestety przypiekło. Muszę teraz chodzić 3 tygodnie na praktyki, praca w ziemi i na słońcu... nie idzie się filtrować w trakcie.
Lekko ściemniały mi przedramiona i stopy od noszenia długich spodni i balerinek Więc jak zakładam krótki spodenki, mam taką granicę przy kostce, jakbym same stopy samoopalaczem potraktowała. Mimo, że to widzę, to dla innych moja opalenizna, tak jak piszę 19agusia91, to nadal bladość.

Ostatnio spotkałam się z komentarzem na temat braku opalenizny latem, pierwszy raz od dawna. Idę sobie spokojnie, a tu jakieś buraki mnie zaczepiają, próbują zagadać. Zlałam ich, to oczywiście pojawiły się komentarze - "ale białe nogi! Lato idzie, można by trochę opalić, a nie!" Ach, ta zraniona męska duma

Edytowane przez Noodle Soup
Czas edycji: 2012-07-05 o 23:49
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 00:50   #1869
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
w Japonii czy w ogóle w Azji gdzie kobiety maja bzika na punkcie ochrony przed słońcem i w ogóle prewencji przeciw starzeniu się skóry taki widok to norma, ale w Krakowie, gdzie studiuję tez nie jest źle. czasami ludzie się oglądają, ale może dlatego, że sami chcieliby mieć cień w takie upały:P
z drugiej strony małe dzieci w wózkach też chroni się przed słońcem parasolami, więc dlaczego to miałoby być coś dziwnego? Taka parasolka to naprawdę super pomysł, planuję kupić sobie jeszcze jedną w Jp, jakąś bardziej elegancką i profesjonalną, bo ta akurat (mimo że faktycznie blokuje promienie uv) jest ze sklepu dla gothic lolit i cosplayer'ów, idealnie nadawałaby się np dla jakiejś pastereczki
Coraz bardziej chodzi mi po głowie ta parasolka. Na razie nie wychodzę z domu, ale to nie dlatego że boję się opalenizny, tylko dlatego że nie potrafię ustać na nogach i oddychać... Boli mnie na dodatek serce... Ale gdy lepiej się poczuję, to rozejrzę się za jakąś parasolką, bo to zawsze przyjemniej się spaceruje, idzie na zakupy. Dla mnie ta parasolka może być nawet lolitkowa
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 08:42   #1870
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cześć babeczki
Pisałam już, że kocham ten wątek? No wiem że jestem tu od niedawna i mało piszę ale dzień bez czytania to dzień stracony

Słuchajcie, mam mission impossible... za miesiąc idę na wesele a stan mojej skóry prezentuje się następująco:

twarz - znośnie
dekolt - znośnie
nogi - ok
stopy - masakra w "gladiatorkowe" paseczki
ręce - opalone, choć dla większości to nadal bladość to dla mnie nie

Muszę to jakoś wyrównać/rozjaśnić? Na kwasy niestety na razie nie mam szans bo kasy brak totalnie, a jeszcze lepsze jest to, że w międzyczasie urlop mi się szykuje i spędzę go na łonie natury. A ja bym chciała piękną, mleczną cerę mieć, jednolitą... skoro mam się już w kieckę wbić i odsłonić to i owo

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Ja też w tym roku idę na studia, ale troszkę "po terminie"...a dokładnie 7 lat po maturze. Niestety - tak wyszło.
Podziwiam. Jesteśmy chyba w tym samym wieku, ja miałam po liceum rok przerwy i już mi się było trudno zmotywować, zresztą i tak utknęłam na etapie obrony Teraz to już siebie nad książkami nie widzę, tzn na tym etapie... Może się zbiorę gdzieś bliżej trzydziestki... A dla Ciebie brawo za motywację, autentycznie - no i powodzenia

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Muszę wejść jeszcze do Orsaya, bo styl, jaki promuje Orsay i Camaieu jest mi bliski. Nie ma niepotrzebnych aplikacji, złotek, cekinów itp.
Moje dwa ukochane sklepy
Hm... ja chyba w ogóle nie mam ciuchów z innych sklepów...

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Pharmaceris do ciała dostałąm od Tżta przed wyjazdem w góry. Ok opaliłam się, minimalnie, ale cały dzień łaziłam w pełnym słońcu, nie szło się nie opalić w takich warunkach... Ale nie jestem spieczona, nic mnie nie poparzyło (a mam do tego skłonności) i spokojnie można go używać na twarz- nie zapycha, wchłania się prawie do matu nawet nałożony w ogromnych ilościach. Gliceryny w składzie brak, parafina daleko...
A mogłabyś powiedzieć który?

A bardzo maluje ciuchy?
Mój anthelios LRP okropnie brudzi, Nivea Baby mniej ale jednak, Ziajka W OGÓLE Szkoda że ta ziajka taka gliniasta i tępa. A jak z tym Pharmacerisem?

Cytat:
Napisane przez Layane Pokaż wiadomość
Stopy – wyglądają jak brudne – Może ktoś wie jak się tego pozbyć, cytryna średnio pomaga.
No właśnie chętnie bym się też dowiedziała
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 13:18   #1871
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

ja tam całe lato chodzę w zakrytych butach, tak od kilku lat nawet balerinek nie noszę buty na deskę nadają się na każdą pogodę, czasem ewentualnie chodzę w trampkach. nigdy nic mi się nie działo z tego powodu i dzięki temu mogę zauważyć, że opaliły mi się łydki. Opaliły to za dużo powiedziane, z biało-różowo-niebieskich stały się trochę bardziej szaro-różowo-niebieskie.

Też idę na wesele, pod koniec miesiąca. Pierwsze w życiu u mnie w rodzinie nikt się nie hajta, teraz idę jako osoba towarzysząca z moim chłopakiem. Mam niezłego stresa, bo koleś jest z "normalnej", tradycyjnej rodziny i jeszcze ze wsi, a tu przyprowadzi białoskórą pannę wyglądającą jak z innej bajki, jeszcze z kolorowym tatuażem na całe ramię
O! może mi doradzicie, bo ja sie nie znam na modzie Mam taką kieckę: http://img237.imageshack.us/img237/4...alalalaaw5.jpg (tylko mam zdecydowanie pełniejsze kształty niż dziewczyna ze zdjęcia). Do tego mam urocze c czarne buciki w stylu lat 60'. myślicie, że jakie rajstopy do tego? czarne pół-kryjące?Czy szukać takich jaśniutkich cielistych? bo tych brązowych nie lubię. Mi to się widzą białe, ale nie byłyby zbyt, nie wiem, dziecinne?
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-06, 13:19   #1872
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

nefty, jeśli nie możesz pozwolić sobie na kwasy spróbuj babcinych sposobów. Skórę rozjaśni sok z cytryny, pietruszki czy ogórka. Cytryny nie stosuj na podrażnioną skórę. Do tego częsty peeling, by złuszczyć skórę. Tutaj polecam peeling kawowy. Nałóż fusy z kawy na stopy i masuj, masuj, masuj Tak samo rób z rękoma.

fisco, ja bym szukała jasnych, cielistych i jak najbardziej cieniutkich rajstop.
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2012-07-06 o 13:23
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 13:42   #1873
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Mam niezłego stresa, bo koleś jest z "normalnej", tradycyjnej rodziny i jeszcze ze wsi, a tu przyprowadzi białoskórą pannę wyglądającą jak z innej bajki, jeszcze z kolorowym tatuażem na całe ramię
Nie bój żaby i pamiętaj - Blade jest piękne
Tez się czasem czuję jak z innej bajki przy rodzinie małża ale z czasem się chyba przyzwyczajam
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
O! może mi doradzicie, bo ja sie nie znam na modzie Mam taką kieckę: http://img237.imageshack.us/img237/4...alalalaaw5.jpg (tylko mam zdecydowanie pełniejsze kształty niż dziewczyna ze zdjęcia). Do tego mam urocze c czarne buciki w stylu lat 60'. myślicie, że jakie rajstopy do tego? czarne pół-kryjące?Czy szukać takich jaśniutkich cielistych? bo tych brązowych nie lubię. Mi to się widzą białe, ale nie byłyby zbyt, nie wiem, dziecinne?[/COLOR]
Jaśniutkie (tzn cieliste ale nie "opalony" kolor...) i cieniutkie. Białe to... ja nie wiem... może nie tyle dziecinne co mniej eleganckie chyba
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
nefty, jeśli nie możesz pozwolić sobie na kwasy spróbuj babcinych sposobów. Skórę rozjaśni sok z cytryny, pietruszki czy ogórka. Cytryny nie stosuj na podrażnioną skórę. Do tego częsty peeling, by złuszczyć skórę. Tutaj polecam peeling kawowy. Nałóż fusy z kawy na stopy i masuj, masuj, masuj Tak samo rób z rękoma.
Cały czas się miotam ale mam budżet napięty i albo kupię kwasy albo kopertówkę a że nie mam żadnej ładnej torebki wizytowej no to...

Pokombinuję z tą cytrynką i ogórem, mam tylko nadzieję, że już się więcej nie opalę do tego czasu.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 13:43   #1874
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
nefty, jeśli nie możesz pozwolić sobie na kwasy spróbuj babcinych sposobów. Skórę rozjaśni sok z cytryny, pietruszki czy ogórka. Cytryny nie stosuj na podrażnioną skórę. Do tego częsty peeling, by złuszczyć skórę. Tutaj polecam peeling kawowy. Nałóż fusy z kawy na stopy i masuj, masuj, masuj Tak samo rób z rękoma.

fisco, ja bym szukała jasnych, cielistych i jak najbardziej cieniutkich rajstop.
ja tez jestem za takimi rajstopami - gatta ma takie w swojej ofercie, kolor nazywa się 'panna' (!) i jest jaśniutką kością słoniową, nie widzilam nigdzie jaśniejszych.

no ja niestety gdy zakładam balerinki to muszę filtrować stopy, bo boję się poparzeń, teraz muszę wychodzić na miasto w najgorszym czasie - przed południem i w poludnie, bo mam masą spraw do załatwienia przed obroną i to jest naprawdę okropne, bo w Krakowie od jakiegoś tygodnia utrzymuje się temperatura 30-35*C:/// nawet wysmarowane filtrem stopy robią się czerwone:/ ale nie chce mi się zakładać sportowych butów, bo jest w nich strasznie gorąco...
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 14:02   #1875
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja tam całe lato chodzę w zakrytych butach, tak od kilku lat nawet balerinek nie noszę buty na deskę nadają się na każdą pogodę, czasem ewentualnie chodzę w trampkach. nigdy nic mi się nie działo z tego powodu i dzięki temu mogę zauważyć, że opaliły mi się łydki. Opaliły to za dużo powiedziane, z biało-różowo-niebieskich stały się trochę bardziej szaro-różowo-niebieskie.

Też idę na wesele, pod koniec miesiąca. Pierwsze w życiu u mnie w rodzinie nikt się nie hajta, teraz idę jako osoba towarzysząca z moim chłopakiem. Mam niezłego stresa, bo koleś jest z "normalnej", tradycyjnej rodziny i jeszcze ze wsi, a tu przyprowadzi białoskórą pannę wyglądającą jak z innej bajki, jeszcze z kolorowym tatuażem na całe ramię
O! może mi doradzicie, bo ja sie nie znam na modzie Mam taką kieckę: http://img237.imageshack.us/img237/4...alalalaaw5.jpg (tylko mam zdecydowanie pełniejsze kształty niż dziewczyna ze zdjęcia). Do tego mam urocze c czarne buciki w stylu lat 60'. myślicie, że jakie rajstopy do tego? czarne pół-kryjące?Czy szukać takich jaśniutkich cielistych? bo tych brązowych nie lubię. Mi to się widzą białe, ale nie byłyby zbyt, nie wiem, dziecinne?
Miałam bardzo podobną sukienkę na studniówce, ale czerwoną i miałam czarne rajstopy. Ale do czarnej sukienki bardziej będą pasowały jasne rajtki
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 18:02   #1876
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Tak dziewczyny ostatnio rozmawiałyście o parasolkach na słońce, powiem Wam, że chyba coraz więcej ludzi się do tego przekonuje
Dzisiaj podczas 20minutowej jazdy autobusem po mieście widziałam przynajmniej 5 kobiet z takimi parasolkami i nikt się za nimi nie obracał

Za to dzisiaj rano, podczas godziny wyrywania chwastów na słońcu, poparzyłam sobie lekko dekolt... Filtr zaraz się starł, cała byłam brudna od tych roślin, to się nie dziwie. Potem siedziałam cały czas w cieniu, to się śmieli ze mnie koledzy, że jestem jak wampir

Edytowane przez Noodle Soup
Czas edycji: 2012-07-06 o 18:05
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 18:22   #1877
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

z dnia na dzień coraz gorzej czuje sie z moim nowym kolorem skóry
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 18:43   #1878
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Nie pękaj, zejdzie. Ja dziś 3,5h byłam na słońcu, od 14, czyli w najgorszy upał. Cała się lepię, fe
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 18:53   #1879
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Mam nadzieję, że szybko. Od razu gorzej wygląda cera, ja się opalam na taki brzydki kolor
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-06, 19:00   #1880
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

A na jaki się opalasz?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 19:04   #1881
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Aguś, nie martw się. Ja też mam nowy kolor cery. Opaliłam się nad jeziorem I jestem czerwono-brzoskwiniowa. A na ramionach wyrosły mi śliczne pęcherze.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 19:05   #1882
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Po prostu brzydki, nie taki czysty brąz, a taki czerwony, fuj ! i jestem w paski, bo kark pięknei brązowy, dekolt i twarz bardziej czerwona niż brązowa, a szyja ziemista i jasna
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 19:06   #1883
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja też się dziś zjarałam ;o plecy, nogi i ramiona mam czerwone i wszystko mnie piecze Jedyne co zostało białe to pasek od stanika i ślad po krótkich spodenkach. Dobrze, że chociaż później robi się to ładnie brązowe a nie przybiera jakiś dziwny kolor Ale generalnie tragedii z tego nie robię, bo opalona też wyglądam dobrze
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 19:11   #1884
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Mi też opalenizna nie przeszkadza. Poużywam sobie może jakichś podkładów bez jojczenia, że wszytko za ciemne. No i spokojnie zużyję swoje kremy tonujące
Przeszkadzają mi zaś bąble na ramionach. Nie mogę leżeć Boooli!
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 19:13   #1885
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja bym chyba poprzebijała
A mnie też wszystko piecze będę musiała zaopatrzyć się w jakiś krem po opalaniu albo jakiś chłodzący żel
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 19:17   #1886
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja chyba muszę się przyzwyczaić ciekawe czy mój jedyny Bb krem się dopasuje do pyska, bo nie mam obecnie zaplanowanego kupna nowego podkładu
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 19:24   #1887
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Moja kumpelka też się zjarała na czerwono i tylko syczy jak niechcący się dotknie:P
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 20:22   #1888
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3514293 7]Jaśniutkie (tzn cieliste ale nie "opalony" kolor...) i cieniutkie. Białe to... ja nie wiem... może nie tyle dziecinne co mniej eleganckie chyba [/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
[fisco, ja bym szukała jasnych, cielistych i jak najbardziej cieniutkich rajstop.
Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
ja tez jestem za takimi rajstopami - gatta ma takie w swojej ofercie, kolor nazywa się 'panna' (!) i jest jaśniutką kością słoniową, nie widzilam nigdzie jaśniejszych.
dzięki wszędzie gdzie się rozglądałam nie znalazłam jasnych cielistych, tylko właśnie takie ciemne, brązowe wręcz. Udam się na jakieś większe stoisko Gatty, dzięki

nie pękajcie dziewczyny opalenizna i poparzenia zejdą prędzej czy później Ja podejrzewam że w połowie sierpnia się mogę mocno spiec, bo jadę na 4 czy 5 dni na festiwal - Hip Hop Kemp mam nadzieję, że choć w to największe słońce uda mi się filtrować, choć w takich warunkach logiczne myślenie siada. A podkład żaden i tak nie będzie pasował, bo gdzie ja znajdę coś tak brudno-oliwkowego?
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 21:50   #1889
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja kupiłam też śliczne jasne rajstopy w Calzedonii. Kolor nazywa się sahara.
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 21:59   #1890
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
dzięki wszędzie gdzie się rozglądałam nie znalazłam jasnych cielistych, tylko właśnie takie ciemne, brązowe wręcz. Udam się na jakieś większe stoisko Gatty, dzięki

nie pękajcie dziewczyny opalenizna i poparzenia zejdą prędzej czy później Ja podejrzewam że w połowie sierpnia się mogę mocno spiec, bo jadę na 4 czy 5 dni na festiwal - Hip Hop Kemp mam nadzieję, że choć w to największe słońce uda mi się filtrować, choć w takich warunkach logiczne myślenie siada. A podkład żaden i tak nie będzie pasował, bo gdzie ja znajdę coś tak brudno-oliwkowego?
Eeeeetam, po co podkład, i tak by spłynął niech buziuchna odpoczywa
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.