Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-24, 22:15   #1651
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
High five! Moja komódka też stoi koło mnie pusta, bo za niska na lakiery
Spróbuję upchać chociaż trochę kolorówki do niej, zobaczymy co z tego będzie
Ale kredki sie zmiescily
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 22:26   #1652
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Czeeeść! Ja jeszcze żyję, jakby ktoś pytał.
Nie mam czasu na Was, zaczęłam znowu grać w Wowa
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 22:28   #1653
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Czeeeść! Ja jeszcze żyję, jakby ktoś pytał.
Nie mam czasu na Was, zaczęłam znowu grać w Wowa
Przed chwilą koleżanka pisała mi, że WoW jest piękny Miłej gry!

Mgiełka, nie widać już tego jakby pęknięcia na wskazującym?

Edytowane przez trufle
Czas edycji: 2012-07-24 o 22:30
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 22:37   #1654
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Ale Ci się akuratnie na urlop pogoda poprawiła
Tu nie ma czego nadrabiać, więc plażuj, ile wlezie!

Btw- dziękuję Ci po stokroć za radę z nakładaniem oleju na maskę/odżywkę! Moje włosy po kilku takich kilkugodzinnych sesjach wyglądają dużo lepiej.
Dokładnie, a to dopiero początek urlopu

Nadrobiłam, obijacie się

Cieszę się ogromnie, do usług

Agateczko, pędzel z Hakuro mam, ale flat topa tylko, tego zaokrąglonego zdaje się ma Orchidea nasza

Po pazurkach Waszych dla Prezia to
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 22:47   #1655
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
uwielbiam ten klimat uwielbiam takie kolory
mi też się bardzo podobają, ciekawe co Prezio na nie

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Czeeeść! Ja jeszcze żyję, jakby ktoś pytał.
Nie mam czasu na Was, zaczęłam znowu grać w Wowa
ooooo nieeeee Ruda, na nas nie masz czasu! jak możesz

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Mgiełka, nie widać już tego jakby pęknięcia na wskazującym?
po pęknięciu została biała plamka jak od braku witamin i od polerki w tym miejscu lekkie wgłębienie w powierzchni całej płytki. Ale widać to dopiero pod pewnym kątem i juz odrasta sobie grzecznie
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 23:12   #1656
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Mgiełko przykro mi, ale mag się sam nie wyexpi
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 00:07   #1657
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Prezesiku!!!
Wszystkiego najpaznokciowszego z okazji Twojego dzisiejszego święta

Duża rośnij i grzeczna
Ohoho zostanę zaproszona na wesele?
Super!
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Zgodnie z obietnicą pojawiam się z pazurkami dla Prezia
Bardzo ładne kolory i ukochany MiG Prezia.
Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Drogi Preziu!
Jestem słaba w przemowach, opisach i ogólnie wymyślaniu przeróżnych historii i czuję się lepiej w ilustrowaniu ich, dlatego mam nadzieję, że obrazek mówi wszystko to, czego nie potrafię wymyślić
To jest genialne!
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Preeeeeziu kochana
A ja mam dla Ciebie dwa mani oba robione z myślą o Tobie iiiiii jakoś tak wyszło
2 ma super kolory.
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Czeeeść! Ja jeszcze żyję, jakby ktoś pytał.
Nie mam czasu na Was, zaczęłam znowu grać w Wowa
Ja TŻta nie moge odciągnąć od WOT. Zgadnij co mnie już bierze..
Ostatnio też myślałam nad powrotem do WOWa ale.. Może za jakiś czas.

Preziu kochana mani zmaluję dla Ciebie jutro, bo dzisiaj mam lekkiego doła i czeka mnie niespodziewany wyjazd na dniach, obiecuję, że jutro dodam.

Edytowane przez trellemorele
Czas edycji: 2012-07-25 o 00:10
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 00:31   #1658
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Mgiełko przykro mi, ale mag się sam nie wyexpi
nie mów do mnie w tym obcym języku

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
2 ma super kolory.
a no ma tak nieskromnie powiem
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 09:06   #1659
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Zgodnie z obietnicą pojawiam się z pazurkami dla Prezia

Preziu kochany! Życzę Ci szczęścia w każdej postaci i żeby Ci zawsze fajnie w życiu było

A oto moje pazurki dla Ciebie.
Nie pytaj, skąd pomysł na tak mdło-cukierkowy mani... Wyjszło było samo. Na żywo wszystko cacy do siebie pasuje, niestety na przekłamanych zdjęciach już tak ładnie to nie wygląda... Ja wiem, że ta moja praca nawet nie godna jest, aby się równać z mani, jakie Ty dla mnie zmalowałaś, ale mam nadzieję, że Ci się mimo wszystko spodoba. Żeby się trochę usprawiedliwić- na każdym pazurku jest inny lakier

No, to buziaki i miłego świętowania
Medi, są śliczne Rozczuliłam sie Jestem zdecydowanie za miękka na ten wątek I nawet nie wiesz jak się cieszę, że jesteś To jest najlepsze w tym dniu. Nie pazurki, tylko to, że wróciłaś

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Medi super, że jesteś z nami
Spamerki chyba boją się, że od nadmiaru spamu ucieknę... ale chyba ostatnio trochę za bardzo do serca sobie to wzięły... miło jak do nadrobienia jest góra 2-3 strony a nie 20... ale od kilku dni jakoś całkiem cisza jest...
albo powyjeżdżały wszystkie?
albo cisza przed burzą?
O taaaak Wakacje to i wszyscy szaleją. Jesienią-zimą to się będzie tutaj spamowało, że ho ho ho

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Nie martwcie się ten watek nigdy nie umrze
Nigdy!

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość

Dobra, to ja się wypowiem Ortodontka strasznie mocno zawiązała mi żyłkę od kła, więc czuję moje wszystkie zęby, a w Biedronce kupiłam nowy domek na lakiery, ale szufladki okazały się być zbyt niskie, więc zamieszkał tam mój arsenał farb i kredek A lakiery nadal mają ciasno jak kurczaki na farmie KFC.
Mnie też to czeka
A ja przeznaczyłam je na biżuterię

Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 09:06   #1660
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;35491042]
Fuuu jak można mieć coś takiego w gardle.
Mój kolega i wczoraj i dzisiaj pytał o moje zdrowie i się przejmował czy to czasem nie przez niego i napisał że za mną tęskni
Ja dalej nie wiem czy pasujemy do siebie. Trochę mi głupio, bo on już nawet zmieniać się zaczął np. palenie rzuca(to akurat nie wiem na jak długo) i się wcale nie spóźnia.[/QUOTE]

Ale podoba Ci się? Życie jest zbyt krótkie. Jak nie zaryzykujesz to się nie dowiesz czy pasujecie. Nie żebym namawiała

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość

Łubudubu, Łubudubu, niech nam żyje Prezio naszego klubu, niech żyje nam!


Poza tym przyznaję się do oszustwa, bo wczoraj siedziałam nad swoim "poprzednim" mani trochę czasu (i nie znoszę zmywać paznokci po jednym dniu), myśląć, że 24 to jeszcze dużo czasu. Niestety, nie Dlatego moje oszustwo polega na zrobieniu lakierowych naklejek, które przykleiłam na moje stare mani Mam nadzieję, że się nie gniewasz

Edit 1243254: Jakby co to przez galaktykę idą rączki, na żywo są bardziej widoczne
Sama zrobiłaś lakierowe naklejki? Jak?

One są świetne!!!:lo ve: Ale się uśmiałam REWELACJA Jakie to wspaniałe uczucie, jak ktoś coś robi z myślą o Tobie



Nie zacytowało mi się wszystko - jak zwykle nie umiem liczyć do 10
Ale pamiętam pazurki Mgiełki Pierwsze są śliczne, drugie są ... śliczne Czy ja tam widzę Choose me, którego nigdzie nie mogę znaleźć? Są BOSKIE! Będzie ciężki orzech do zgryzienia...
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 09:20   #1661
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Nie zacytowało mi się wszystko - jak zwykle nie umiem liczyć do 10
Ale pamiętam pazurki Mgiełki Pierwsze są śliczne, drugie są ... śliczne Czy ja tam widzę Choose me, którego nigdzie nie mogę znaleźć? Są BOSKIE! Będzie ciężki orzech do zgryzienia...
podobają się - ufff to super
Nie nie nie ma choose me to CC te moje nowe
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 11:29   #1662
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Sama zrobiłaś lakierowe naklejki? Jak?

One są świetne!!!:lo ve: Ale się uśmiałam REWELACJA Jakie to wspaniałe uczucie, jak ktoś coś robi z myślą o Tobie
Całkiem prosto Nakleiłam przezroczystą taśmę klejącą na paznokcie, odrysowałam je, wycięłam, nakleiłam na koszulkę foliową, pomalowałam, oderwałam, nakleiłam na paznokcie

Cieszę się, że Ci się podobają
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 11:58   #1663
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
To nie jest aż tak ogromny ból Po nałożeniu trochę bolało, ale to poboli i przestanie, zwłaszcza że nie było to jakieś straszne. Ja nie mam aparatu ze względu na wygląd, ale dlatego, że miałam zły zgryz + kieł w podniebieniu (stały nie wypchnął mleczaka i zostały oba). Dlatego najbardziej bolało podczas zabiegu odkrywania tego kła na podniebieniu, ale u Ciebie tego nie trzeba będzie robić, więc nie ma się czego bać

Pudełko nie we wzorki, a takie 3-szufladkowe w 3 kolorach Czasem żałuję, że nie mam dostępu do Ikei, u mnie w mieście jest mały wybór szuflado-pudełko-komódek
A ile czasu jeszcze będziesz go nosić? Jest już poprawa?
Ja się raczej na aparat nie zdecyduję, bo w sumie nie mam złego tego zgryzu, a aby tylko szkoda tych kilku tysiaków i tego zachodu z wizytami itd. Może kiedyś, jak mnie ostro dopadnie kryzys i zacznę poprawiać w sobie wszystko

Truflu, jeśli wyraziłabyś taką ochotę, to ja mogę się podjąć zakupu i wysyłki do Ciebie którejś z ikejowskich komódek.

A pazurki dla Prezia- prześwietne! Ale miałaś pomysł z tymi naklejkami. No i te łapki są przeurocze.

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Preeeeeziu kochana
A ja mam dla Ciebie dwa mani oba robione z myślą o Tobie iiiiii jakoś tak wyszło

Duuuuuuuuuużo lakierów, duuuuuuuużo szcześcia iiiiiiiiiiii duuużo pieniążka (na lakiery ) I czego tylko pragniesz Kochana

Mani nr 1 ( water decalsy bo zakupiłam je pod wpływem Twojego boxowego prezentu dla Lolli )

Mani nr 2 bo wcześniejsze mnie nie powaliły na kolana więc zrobiłam drugie
cieniowanie kolorystycznie jak kula ziemska granacik z turkusową zielenią aleeee nie mogłam zrobić dobrego zdjęcia oddającego kolorki Wierz mi, że w realu są niebiesko zielonkawe

Mam nadzieję, ze się podobają któreś, którekolwiek
Mani nr 2 jest przeboski! Ostatnio ubóstwiam wszelkie granaty, morskie odcienie itp.

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Czeeeść! Ja jeszcze żyję, jakby ktoś pytał.
Nie mam czasu na Was, zaczęłam znowu grać w Wowa
Tylko odezwij się od czasu do czasu, żebyśmy wiedziały, że nie umarłaś przed kompem z wycieńczenia

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Bardzo ładne kolory i ukochany MiG Prezia.

Preziu kochana mani zmaluję dla Ciebie jutro, bo dzisiaj mam lekkiego doła i czeka mnie niespodziewany wyjazd na dniach, obiecuję, że jutro dodam.
Dziękuję Ale... Co to MiG?

I nie smutaj...

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Medi, są śliczne Rozczuliłam sie Jestem zdecydowanie za miękka na ten wątek I nawet nie wiesz jak się cieszę, że jesteś To jest najlepsze w tym dniu. Nie pazurki, tylko to, że wróciłaś

O taaaak Wakacje to i wszyscy szaleją. Jesienią-zimą to się będzie tutaj spamowało, że ho ho ho
Wspaniale, że Ci się jednak podobają
Preziu, to jest przemiłe, ale wiesz... To tylko ja, a nie królowa brytyjska

Kupiłaś wczoraj te butki?

Aha, Prezio, jest biznes do Cię. Bo Ty coś kiedyś mówiłaś, że lubisz się pakować, nie? To się zbieraj do Wawy, bo ja w weekend muszę spakować całą chatę, a nienawidzę tego robić. I niech będzie, że ja posprzątam


Mam dylemat- jechać do Złotych i znowu wydać kasę na kosmetyki, czy zostać w domu i zamulać cały dzień...
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 12:27   #1664
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
podobają się - ufff to super
Nie nie nie ma choose me to CC te moje nowe
Ja już wszędzie widzę Choose MeMuszę oszczędzać tą jedną sztukę, którą mam, bo nowej nie kupię

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Całkiem prosto Nakleiłam przezroczystą taśmę klejącą na paznokcie, odrysowałam je, wycięłam, nakleiłam na koszulkę foliową, pomalowałam, oderwałam, nakleiłam na paznokcie

Cieszę się, że Ci się podobają
Trufelku, rozwaliłaś system!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Tylko odezwij się od czasu do czasu, żebyśmy wiedziały, że nie umarłaś przed kompem z wycieńczenia



Dziękuję Ale... Co to MiG?

Aha, Prezio, jest biznes do Cię. Bo Ty coś kiedyś mówiłaś, że lubisz się pakować, nie? To się zbieraj do Wawy, bo ja w weekend muszę spakować całą chatę, a nienawidzę tego robić. I niech będzie, że ja posprzątam


Mam dylemat- jechać do Złotych i znowu wydać kasę na kosmetyki, czy zostać w domu i zamulać cały dzień...
Ruda, właśnie odezwij się, ze żyjesz. Już się zdarzały przypadki, że organizm nie wytrzymał

MiG to Make it Golden o taki

Butów nie kupiłam. Jeszcze A czas leci Torebki też nie mam

Zadzieram kiecę i lecę Uwielbiam pakować, rozpakowywać, ustawiać, przestawiać Ooo taak

Też się czaję na te komódki z Ikei, ale tachać to samej to już nie bardzo mi się chce
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 13:13   #1665
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
A ile czasu jeszcze będziesz go nosić? Jest już poprawa?
Ja się raczej na aparat nie zdecyduję, bo w sumie nie mam złego tego zgryzu, a aby tylko szkoda tych kilku tysiaków i tego zachodu z wizytami itd. Może kiedyś, jak mnie ostro dopadnie kryzys i zacznę poprawiać w sobie wszystko

Truflu, jeśli wyraziłabyś taką ochotę, to ja mogę się podjąć zakupu i wysyłki do Ciebie którejś z ikejowskich komódek.

A pazurki dla Prezia- prześwietne! Ale miałaś pomysł z tymi naklejkami. No i te łapki są przeurocze.

Mam dylemat- jechać do Złotych i znowu wydać kasę na kosmetyki, czy zostać w domu i zamulać cały dzień...
Zgryz się poprawił, ale nie mogą kontynuować 'ustawiania' dopóki kieł nie zejdzie na swoje miejsce. Chyba jeszcze co najmniej rok przede mną (i już ponad rok za mną). Chciałabym jeszcze aparat na dół, żeby jak robić to wszystko od razu, ale nie sądzę, że będzie mnie na niego stać.

Dzięki za ofertę, ale póki co u mnie jeszcze poszukam czegoś

Dzięki Pomysł musiałam mieć, bo zmywać po dniu bardzo nie lubię, a mani dla Prezia trzeba było zrobić

Jedź do Złotych, lepiej wyrwać się chociaż na trochę z domu. A nie siedzieć i się kisić przed komputerem jak Trufel

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ja już wszędzie widzę Choose MeMuszę oszczędzać tą jedną sztukę, którą mam, bo nowej nie kupię

Trufelku, rozwaliłaś system!
Mogłaś wcześniej powiedzieć, to bym Ci go do boxa wrzuciła

<ukłony>
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 13:16   #1666
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Tylko odezwij się od czasu do czasu, żebyśmy wiedziały, że nie umarłaś przed kompem z wycieńczenia
Odzywam się, że nie umarłam z wycieńczenia!


Przyszła do mnie sukienka
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 13:23   #1667
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Zgryz się poprawił, ale nie mogą kontynuować 'ustawiania' dopóki kieł nie zejdzie na swoje miejsce. Chyba jeszcze co najmniej rok przede mną (i już ponad rok za mną). Chciałabym jeszcze aparat na dół, żeby jak robić to wszystko od razu, ale nie sądzę, że będzie mnie na niego stać.

Dzięki za ofertę, ale póki co u mnie jeszcze poszukam czegoś

Dzięki Pomysł musiałam mieć, bo zmywać po dniu bardzo nie lubię, a mani dla Prezia trzeba było zrobić

Jedź do Złotych, lepiej wyrwać się chociaż na trochę z domu. A nie siedzieć i się kisić przed komputerem jak Trufel



Mogłaś wcześniej powiedzieć, to bym Ci go do boxa wrzuciła

<ukłony>
Ale za to będzie mieć piękniejszy uśmiech niż Tom Cruise, który swoje też przeszedł A raczej jego zęby

A bo ja wiedziałam, że będą wycofywać? Może znajdzie się jakiś zamiennik kiedyś

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Odzywam się, że nie umarłam z wycieńczenia!


Przyszła do mnie sukienka
Wiesz co masz teraz Rudku zrobić
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 13:27   #1668
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Mam dzisiaj takiego doła, że żyć się odechciewa
niech ktoś mi znajdzie zajęcie bo zwariuję
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 13:33   #1669
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ale za to będzie mieć piękniejszy uśmiech niż Tom Cruise, który swoje też przeszedł A raczej jego zęby

A bo ja wiedziałam, że będą wycofywać? Może znajdzie się jakiś zamiennik kiedyś


Wiesz co masz teraz Rudku zrobić
Moje takie raczej nie będą, bo są malutkie. Trudno

Tak, Zoya Charla (i OPI Catch Me In Your Net, i Wet ‘n Wild Teal of Fortune, i Orly Haley’s Comet)

No właśnie, Rudku

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Mam dzisiaj takiego doła, że żyć się odechciewa
niech ktoś mi znajdzie zajęcie bo zwariuję
Pomaluj paznokcie? Uszyj kwiatki? Idź na rower?

Edytowane przez trufle
Czas edycji: 2012-07-25 o 13:40
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 13:38   #1670
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Wiesz co masz teraz Rudku zrobić
Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
No właśnie, Rudku
Expić się dalej?
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 13:42   #1671
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Expić się dalej?
Wstawić focię i expić się dalej
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 13:53   #1672
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
MiG to Make it Golden o taki

Butów nie kupiłam. Jeszcze A czas leci Torebki też nie mam

Zadzieram kiecę i lecę Uwielbiam pakować, rozpakowywać, ustawiać, przestawiać Ooo taak
Aaa, ja MiGa nie posiadam. Do Twojego mani użyłam flejksów MySecret od Nailboxdarczyni (btw- wiemy już, kto komu?) i toppera Essence 'Night in Vegas'

A Ty się jeszcze na to weselicho stroisz, tak? Kiedy to?

Uff, to czekam na Ciebie w weekend

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Zgryz się poprawił, ale nie mogą kontynuować 'ustawiania' dopóki kieł nie zejdzie na swoje miejsce. Chyba jeszcze co najmniej rok przede mną (i już ponad rok za mną). Chciałabym jeszcze aparat na dół, żeby jak robić to wszystko od razu, ale nie sądzę, że będzie mnie na niego stać.

Dzięki za ofertę, ale póki co u mnie jeszcze poszukam czegoś

Jedź do Złotych, lepiej wyrwać się chociaż na trochę z domu. A nie siedzieć i się kisić przed komputerem jak Trufel
Lepiej teraz się pomęczyć z tymi drutami, jak młodziutka jesteś. Potem się człowiek cyka, że już z aparatem nie wypada chodzić...

W sumie jak pomyślałam, ile za przesyłkę takiej komódki by zeszło, to to się raczej nie opłaca Ale w razie czego- służę pomocą.

Jadę, jadę. Muszę kupić sobie szampon z SP i olejek z TBS. Może jeszcze po topa Śniegowej zajadę.

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Odzywam się, że nie umarłam z wycieńczenia!
No, grzeczna Monisia, grzeczna.

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Mam dzisiaj takiego doła, że żyć się odechciewa
niech ktoś mi znajdzie zajęcie bo zwariuję
Oj, Ty też?
Cho ze mną do Złotych! A potem zapraszam na pulpeciki w sosie koperkowym własnej roboty.
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 13:58   #1673
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Wstawić focię i expić się dalej
To pytałam w klubie, czy się mogę pochwalić

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
No, grzeczna Monisia, grzeczna.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 14:03   #1674
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Oj, Ty też?
Cho ze mną do Złotych! A potem zapraszam na pulpeciki w sosie koperkowym własnej roboty.

Bardzo chętnie, ale jestem dzisiaj w takim stanie, że nie mogę się zebrać, żeby pójść do sklepu oddalonego o 100 metrów.
Jedź i zdaj relację co kupiłaś
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 14:17   #1675
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Lepiej teraz się pomęczyć z tymi drutami, jak młodziutka jesteś. Potem się człowiek cyka, że już z aparatem nie wypada chodzić...

W sumie jak pomyślałam, ile za przesyłkę takiej komódki by zeszło, to to się raczej nie opłaca Ale w razie czego- służę pomocą.

Jadę, jadę. Muszę kupić sobie szampon z SP i olejek z TBS. Może jeszcze po topa Śniegowej zajadę.
Moja ciocia też miała aparat, a ma córkę studentkę Nie ma się czego wstydzić.

A gdzie u Was sprzedają OTD?
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 15:06   #1676
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Dzień dobry

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Uważajcie, bo jak będzie taka cisza to Karola walnie monolog
Nieeee. Tym razem nie mam czasu i weny

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
jaki cudowny Kurek zmiażdżyłaś mnie a to przekupstwo też dobre
Ach, dziękuję


Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Karola, Twoje jak zwykle wymiatają. Kurek, to juz w ogóle.


Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Zjadłam dziś całego arbuza
Arbuzyyy
Ja się obżeram obecnie borówką amerykańską

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Karola mami obledne.

Jeżdżę rowerem. Konno. Plywam. Chodzę. Jest bosko a to dopiero początek.


Ale Ci fajnie

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Edit 1243254: Jakby co to przez galaktykę idą rączki, na żywo są bardziej widoczne
Genialne!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Mani nr 1 )

Mani nr 2
Oba świetne!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Jesteś mega są przecudowne!
Dzięx

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Nie mam czasu na Was, zaczęłam znowu grać w Wowa
Nołlajf!
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 15:13   #1677
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość

Tadammmmm!!!!
Możecie się śmiać

PS: 4 załącznik jako prezent specjalny (czyt. przekupstwo )
Jesteś nie samowita

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Aaaa! Wszystkie będą moje!


Urlop nad morzem bosko, idę na plażę nadrobię Was później
też cem

Ulala pozazdrościć

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość


Ale Ci się akuratnie na urlop pogoda poprawiła
Tu nie ma czego nadrabiać, więc plażuj, ile wlezie!

Kupiłaś to 3-szufladkowe pudełko z bajkowymi motywami? Też na nie patrzyłam, ale ono w sumie jest malutkie...
Ja się tydzień temu dorobiłam tej małej drewnianej komódki z Ikei. Załadowałam wszystkie lakiery i okazało się, że zmieści mi się tam jeszcze tylko kilka sztuk...
Medi cieszę się że jesteś

Pokaż domek lakierowy


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Agateczko tak czułam że to nie wapno.. Biedaku.

Niestety nie wiem jak wrzucić z telefonu fotkę.
Preziu pokombinuję jeszcze.
To nie o mnie chodziło tutaj

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Preeeeeziu kochana
A ja mam dla Ciebie dwa mani oba robione z myślą o Tobie iiiiii jakoś tak wyszło

Duuuuuuuuuużo lakierów, duuuuuuuużo szcześcia iiiiiiiiiiii duuużo pieniążka (na lakiery ) I czego tylko pragniesz Kochana

Mam nadzieję, ze się podobają któreś, którekolwiek
Pierwsze ładne, ale drugie są śliczne


Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Dokładnie, a to dopiero początek urlopu


Agateczko, pędzel z Hakuro mam, ale flat topa tylko, tego zaokrąglonego zdaje się ma Orchidea nasza
No jakoś to tak było bo pamiętam że doradzałaś Orchidkowi właśnie w tej kwestii

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Aaa, ja MiGa nie posiadam. Do Twojego mani użyłam flejksów MySecret od Nailboxdarczyni (btw- wiemy już, kto komu?) i toppera Essence 'Night in Vegas'

Jadę, jadę. Muszę kupić sobie szampon z SP i olejek z TBS. Może jeszcze po topa Śniegowej zajadę.

.
Medi wiadomo w klubie w wątku Omg omg jest lista kro komu wysyłał


Preziu Kochany jeśli mi się uda to do wieczora może jeszcze coś dla Ciebie wrzucę jeśli pozwolisz...
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 15:18   #1678
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Będzie ciężki orzech do zgryzienia...
Nieśmiało przypominam, że wrzuciłam zdjęcie Kurka

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Mam dylemat- jechać do Złotych i znowu wydać kasę na kosmetyki, czy zostać w domu i zamulać cały dzień...
Wyrwać się z domu i jechać gdziekolwiek
Nie musi być galeria i wydawanie kasy. Idź na spacer, poczytaj książkę w parku

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Tak, Zoya Charla (i OPI Catch Me In Your Net, i Wet ‘n Wild Teal of Fortune, i Orly Haley’s Comet)
Burżuje!

Nadrobiłam a teraz uciekam. Nie mam dziś czasu na neta :/

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...67204770_n.jpg
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 15:23   #1679
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Nieśmiało przypominam, że wrzuciłam zdjęcie Kurka


Nadrobiłam a teraz uciekam. Nie mam dziś czasu na neta :/


https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...67204770_n.jpg


__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 15:38   #1680
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Mani nr 2 jest przeboski! Ostatnio ubóstwiam wszelkie granaty, morskie odcienie itp.


Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Odzywam się, że nie umarłam z wycieńczenia!


Przyszła do mnie sukienka
no to chociaż tyle dobrego Nawadniaj się tam

Tą dziwkarską ?

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Oba świetne!
dzięki

oooo masz wszyscy teraz będą mieć holo ?
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.