Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-05, 07:15   #781
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny- czym kwasujecie się w sezonie? Jesień pełną gębą trza zacząć sezon złuszczania Może coś nowego znacie, macie, stosujecie?

Drugie pytanie mam do tych z Was, które zamawiają towar za pobraniem. Czy zanim zapłacę kurierowi mogę sprawdzić co jest w paczce? Zawsze płaciłam przelewem, teraz to nowy sklep i wolałabym inaczej to załatwić.
zawsze biorę paczki za pobraniem(chyba,że sklep nie ma takiej opcji)i nigdy nie patrzę przed zapłaceniem co jest w paczce.Raz tylko jak zamówiłam wózek dla swojej córki to chciałam zobaczyć czy jest wszystko ok(zależało mi,bo drogi wózek kupiłam)i kurier miał z tym wielki problem(ale to był w ogóle strasznie problemowy kurier,był-bo go na szczęście zwolnili)Nie chciał dać mi zajrzeć do paczki to się wkurzyłam i kazałam mu wyjść z tą paczką.Wtedy powiedział,że jak mu dam do ręki kasę to mogę zajrzeć do paczkiale jak mówię kurier miał zle poukładane w głowie i pewnie większość nie ma problemu z tym zaglądaniem.

u mnie zawsze było wszystko w porządku
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 08:12   #782
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Dodałam cukier do szamponu NS do suchych, którego używam już jakiś czas. To nie jest uczulenie, na pewno, chyba taka reakcja na peeling.
Ja zrobiłam wczoraj dokładnie tak samo i jak na razie nic nie wyskakuje
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 08:44   #783
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Dzień dobry,
Październik rozpoczął się zarówno w kalendarzu, jak i na stronie www.patandrub.pl, gdzie pojawiły się nowe promocje i propozycje do naturalnych i aromatycznych zakupów:

Punkt 1 - 15% rabat na całą serię Oczyszczanie Cery

Punkt 2 - Akcja "Zrób zakupy z przyjaciółmi" i 17% rabat, na hasło: PRZYJACIEL, przyznawany zamówieniom powyżej 1200 zł. W tej promocji gwarantujemy możliwość połączenia rabatów: za wysokość zakupów (7%) oraz za historię zamówień (10%).

Punkt 3 - Od piątku do niedzieli [05-07/10], zapraszamy do świętowania Światowego Dnia Uśmiechu. Z tej okazji i bez okazji, zachęcamy do częstszego uśmiechania się oraz do zakupów z kodem rabatowym (15%) na hasło: SMILE.

moze komus sie przyda
Dzis ciag dalszy zachwytow nad duetem eco hysteria mega odzywienie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 08:45   #784
anja_87
Raczkowanie
 
Avatar anja_87
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 42
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Do mnie szły 2-3 dni. Może napisz do nich?
Dziękuję za odpowiedź Jeśli dzisiaj nie przyjdzie, to się z nimi skontaktuję. Dostałam co prawda potwierdzenie o wysyłce, ale wydawało mi się, że priorytety idą szybciej

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny- czym kwasujecie się w sezonie? Jesień pełną gębą trza zacząć sezon złuszczania Może coś nowego znacie, macie, stosujecie?

Drugie pytanie mam do tych z Was, które zamawiają towar za pobraniem. Czy zanim zapłacę kurierowi mogę sprawdzić co jest w paczce? Zawsze płaciłam przelewem, teraz to nowy sklep i wolałabym inaczej to załatwić.
Z tego co wiem masz prawo zajrzeć czy przesyłka zawiera wszystkie produkty, czy towar nie uległ uszkodzeniu itd. Ja zawsze zaglądam do przesyłek kurierskich jeszcze przed podpisaniem odbioru. Większość, jak nie wszystkie ich papiery, pod którymi podpisujesz odbiór zawiera formułkę, w której jednocześnie oświadczasz, że nie masz zastrzeżeń odnośnie dostarczonego towaru (a przynajmniej ja się z takimi spotykałam, gdy odbierałam paczki w pracy dla firmy, prywatnie raczej płacę z góry). Jedyny problem mam z kurierami DHL-u, u nich podobno jest zasada - najpierw płacisz, podpisujesz i wtedy towar należy do Ciebie, wcześniej nie masz prawa otworzyć paczki.
anja_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 08:57   #785
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Chyba jeszcze nie mialam okazji powitac naszej nowej kolezanki
anja87 witamy widze ze kolezanka z "moich" okolic
natkaa ja kwasze sie glikolem i migdalem + tonik z kwasem salicylowym ostatnio. Planow na ta jesien jeszcze nie mam
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 12:36   #786
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;36916314]Wiecie coś na temat Gai? [/QUOTE]
no właśnie, sklep dalej nieczynny. Ale na fejsie jakaś aktywność we wrześniu była. Miejmy nadzieję, że szybko wrócą.

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny- czym kwasujecie się w sezonie? Jesień pełną gębą trza zacząć sezon złuszczania Może coś nowego znacie, macie, stosujecie?

Drugie pytanie mam do tych z Was, które zamawiają towar za pobraniem. Czy zanim zapłacę kurierowi mogę sprawdzić co jest w paczce? Zawsze płaciłam przelewem, teraz to nowy sklep i wolałabym inaczej to załatwić.
ze wszystkich przetestowanych kwasów (glikolowy, migdałowy, salicylowy, mlekowy, LHA, glukonolakton) najbardziej odpowiada mi glikolowy. nie mogę się doczekać, aż odstawię wszystkie dermatologiczne mazidła i zacznę kwasy.

co do przesyłek, ja nie zamawiam za pobraniem. Raz mi się zdarzyło odbierać pobraniową paczkę poczty polskiej i listonosz powiedział, że on nie odpowiada za paczkę. Muszę podpisać i dopiero paczka jest moja, a on najwyżej może poczekać i jako świadek podpisać się pod protokołem reklamacyjnym
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 13:24   #787
anja_87
Raczkowanie
 
Avatar anja_87
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 42
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Chyba jeszcze nie mialam okazji powitac naszej nowej kolezanki
anja87 witamy widze ze kolezanka z "moich" okolic
natkaa ja kwasze sie glikolem i migdalem + tonik z kwasem salicylowym ostatnio. Planow na ta jesien jeszcze nie mam
Dziękuję za powitanie
Z "Twoich" okolic? Tzn?

Otrzymałam dzisiaj w końcu mój szampon Love2MIX z pomarańczą i chilli wchodzi dzisiaj razem z sesą do fazy testów
Babuszkowe kosmetyki mają wciąż kojący wpływ na moje włoski
anja_87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-05, 14:04   #788
Majka84
Raczkowanie
 
Avatar Majka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Czesc Dziewczyny,

Powoli rozpoczynam wymiane moich kosmetykow na kosmetyki naturalne. Moim pierwszym zakupem byl dezodorant antyprespiracyjny marki Sante. I tu pojawil sie problem - tak dobrego kosmetyku jeszce nie mialam ... dlatego naszly mnie watpliwosci czy aby na pewno jest on natutalny (???) sklad jest taki: aqua, ammonium alum, sodium lactate, lactic acid, xanthan gum, cinnamic acid.

Bardzo prosze Was o opinie
Majka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 14:14   #789
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Od dzisiaj zaczynam krem Alva - Rhassoul, stosowałam przez 3 tygodnie Effaclar DUO LRP i tak się zastanawiam, czy mogę go odstawić i teraz zacząć Alvę? Czy stosować zamiennie. Niby Effaclar powinno się do 4 tygodni stosować.W zasadzie jeden i drugi ma kwasy, ale ja przy cerze tłustej mogę je stosować bez odstawiania.

Szukam masełka rozgrzewającego na zimę,chciałam Organique ale nie jest warte swej ceny według mnie. Kiepsko pachnie i w ogóle jakieś takie dziwne jest w konsystencji

Do tej pory opierałam się ogromnie przed P&R, bo wkurzała mnie ta samo nakręcająca się reklama tych kosmetyków, ale nie pogardziłabym jakby rzucili jakąś promocyjkę

Edytowane przez _Shiloh_
Czas edycji: 2012-10-05 o 14:20
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 14:16   #790
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny- czym kwasujecie się w sezonie? Jesień pełną gębą trza zacząć sezon złuszczania Może coś nowego znacie, macie, stosujecie?
Ja tam kwaszę się cały rok a teraz 10% glukonolaktonu mam.
Cytat:
Napisane przez Majka84 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny,

Powoli rozpoczynam wymiane moich kosmetykow na kosmetyki naturalne. Moim pierwszym zakupem byl dezodorant antyprespiracyjny marki Sante. I tu pojawil sie problem - tak dobrego kosmetyku jeszce nie mialam ... dlatego naszly mnie watpliwosci czy aby na pewno jest on natutalny (???) sklad jest taki: aqua, ammonium alum, sodium lactate, lactic acid, xanthan gum, cinnamic acid.

Bardzo prosze Was o opinie
Witaj, tak, sante jest naturalny. W składzie nie ma nic niepokojącego. Ciekawo czy będzie tak samo działał pod koniec opakowania.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 14:18   #791
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Czołem Laski
Nie bardzo mam czas śledzić teraz wątek więc nie wiem, czy było o tym, czy nie było - w Arkadii jutro noc zakupów (od 21. i w związku z tym w Phenome rabat -40% na wszystko.
Trochę mało... ale ponieważ a) zlikwidowali mi sklep spod nosa i b) raczej do stycznia nie ma co liczyć na więcej - się wybieram tam; jakby ktoś coś chciał, to zapraszam na pw.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-05, 14:24   #792
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
Margo wróć, krem z LHA jednak trochę wypala. przynajmniej bardziej podrażnioną cerę
Dziękuję za opinię. To chyba zostanę przy migdałku.

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;36916314]Wiecie coś na temat Gai? [/QUOTE]

Na Gaię póki co trzeba troszkę poczekać. Niestety moje zapasy też się stopiły. Najgorsze, że nie mam kremiku do twarzy dla Toma. Mój krem grejpfrutowy też się kończy.

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny- czym kwasujecie się w sezonie? Jesień pełną gębą trza zacząć sezon złuszczania Może coś nowego znacie, macie, stosujecie?

Drugie pytanie mam do tych z Was, które zamawiają towar za pobraniem. Czy zanim zapłacę kurierowi mogę sprawdzić co jest w paczce? Zawsze płaciłam przelewem, teraz to nowy sklep i wolałabym inaczej to załatwić.
Ja kwaszę się tonikiem z kw. migdałowym 10%. Nie robię już jednak peelingów. To delikatne kwaszenie, ale przy mojej wrażliwej cerze trochę boję się ostrzejszej jazdy


Kochane ale ze mnie fujarka. Zamiast Kaliny miał być sklep Bioarp. Jejku wszystko już mi się plącze. Miałyście coś może z Organic Therapy? Szampon z chili dzięki kochanej Anuli miałam możliwość przetestowania, jednak piecze mnie skóra głowy w trakcie mycia. Chyba mam ją zbyt wrażliwą
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 14:41   #793
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię. To chyba zostanę przy migdałku.

Ja kwaszę się tonikiem z kw. migdałowym 10%. Nie robię już jednak peelingów. To delikatne kwaszenie, ale przy mojej wrażliwej cerze trochę boję się ostrzejszej jazdy

Kochane ale ze mnie fujarka. Zamiast Kaliny miał być sklep Bioarp. Jejku wszystko już mi się plącze. Miałyście coś może z Organic Therapy? Szampon z chili dzięki kochanej Anuli miałam możliwość przetestowania, jednak piecze mnie skóra głowy w trakcie mycia. Chyba mam ją zbyt wrażliwą
jakby porównać tonik z kwasem migdałowym 10% (pH=4) i krem LHA, to LHA troszkę mocniejszy jest . Na podrażnionej specyfikami buzi trochę piecze, ale jeszcze nie aż tak jak kwasy cięższego kalibru. Nawilża bardziej niż tonik migdałowy, ale to pewnie przez mocznik i aloes

A z Organic Therapy niezmiennie polecam serum zwężające. Lekko nawilża i fajnie zwęża pory. Choć kotwika chyba narzekała, że się świeci po nim? Tonik też mam, ale spektakularnych efektów nie widzę, choć zły nie jest - jak to tonik. Anula poleca jeszcze scrub
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 14:52   #794
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
jakby porównać tonik z kwasem migdałowym 10% (pH=4) i krem LHA, to LHA troszkę mocniejszy jest . Na podrażnionej specyfikami buzi trochę piecze, ale jeszcze nie aż tak jak kwasy cięższego kalibru. Nawilża bardziej niż tonik migdałowy, ale to pewnie przez mocznik i aloes

A z Organic Therapy niezmiennie polecam serum zwężające. Lekko nawilża i fajnie zwęża pory. Choć kotwika chyba narzekała, że się świeci po nim? Tonik też mam, ale spektakularnych efektów nie widzę, choć zły nie jest - jak to tonik. Anula poleca jeszcze scrub
Potwierdzam, serum super. Tonik średnio na jeża. Mnie szczypie w oczy. Do aoxa mu daleko.
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 15:25   #795
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Kochane ale ze mnie fujarka. Zamiast Kaliny miał być sklep Bioarp. Jejku wszystko już mi się plącze. Miałyście coś może z Organic Therapy? Szampon z chili dzięki kochanej Anuli miałam możliwość przetestowania, jednak piecze mnie skóra głowy w trakcie mycia. Chyba mam ją zbyt wrażliwą
Polecam złoty scrubSerum zwężające pory mam i jestem raczej na tak.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 15:29   #796
Majka84
Raczkowanie
 
Avatar Majka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Witaj, tak, sante jest naturalny. W składzie nie ma nic niepokojącego. Ciekawo czy będzie tak samo działał pod koniec opakowania.[/QUOTE]


Dziekuje bardzo za pomoc
Kierujac sie Waszymi podpowiedziami dzisiaj skladam pierwsze zamowienie na Bioarp - mozliwosc przetestowania kosmetykow bede miala dopiero w listopadzie, ale na pewno zdam swoja relacje (chociaz z tego co widze to macie juz chyba wiekszosc z tych kosmetykow przetestowanych i wyrobiona na ich temat opinie
Majka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 15:54   #797
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Majka84 Pokaż wiadomość
Witaj, tak, sante jest naturalny. W składzie nie ma nic niepokojącego. Ciekawo czy będzie tak samo działał pod koniec opakowania.

Dziekuje bardzo za pomoc
Kierujac sie Waszymi podpowiedziami dzisiaj skladam pierwsze zamowienie na Bioarp - mozliwosc przetestowania kosmetykow bede miala dopiero w listopadzie, ale na pewno zdam swoja relacje (chociaz z tego co widze to macie juz chyba wiekszosc z tych kosmetykow przetestowanych i wyrobiona na ich temat opinie [/QUOTE]
I ciesz sie, że już znasz nasze opinie! Pamiętam jak był szał na holistic... i co? wiekszość się go pozbyła, bo był beznadziejny. O ! Właśnie ten spray żywe witaminy można porównać do Holistica - dużo szumu o nic...
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 15:57   #798
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
I ciesz sie, że już znasz nasze opinie! Pamiętam jak był szał na holistic... i co? wiekszość się go pozbyła, bo był beznadziejny. O ! Właśnie ten spray żywe witaminy można porównać do Holistica - dużo szumu o nic...
Oj tak. Zdecydowanie witaminy są przereklamowane.[COLOR="Silver"]

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
jakby porównać tonik z kwasem migdałowym 10% (pH=4) i krem LHA, to LHA troszkę mocniejszy jest . Na podrażnionej specyfikami buzi trochę piecze, ale jeszcze nie aż tak jak kwasy cięższego kalibru. Nawilża bardziej niż tonik migdałowy, ale to pewnie przez mocznik i aloes

A z Organic Therapy niezmiennie polecam serum zwężające. Lekko nawilża i fajnie zwęża pory. Choć kotwika chyba narzekała, że się świeci po nim? Tonik też mam, ale spektakularnych efektów nie widzę, choć zły nie jest - jak to tonik. Anula poleca jeszcze scrub
Dziękuję za informacje. Może więc spróbuję kremik. Z drugiej strony znów odstawiłam nocne kremowanie i widzę tego pozytywne skutki
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 16:01   #799
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość


Dziękuję za informacje. Może więc spróbuję kremik. Z drugiej strony znów odstawiłam nocne kremowanie i widzę tego pozytywne skutki
A dlaczego pozytywne? Ja też na noc się nie kremuję, niech sobie kwas działa spokojnie Ale czasem muszę, bo boli niesamowicie skóra.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-05, 16:29   #800
Majka84
Raczkowanie
 
Avatar Majka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo za pomoc
Kierujac sie Waszymi podpowiedziami dzisiaj skladam pierwsze zamowienie na Bioarp - mozliwosc przetestowania kosmetykow bede miala dopiero w listopadzie, ale na pewno zdam swoja relacje (chociaz z tego co widze to macie juz chyba wiekszosc z tych kosmetykow przetestowanych i wyrobiona na ich temat opinie
I ciesz sie, że już znasz nasze opinie! Pamiętam jak był szał na holistic... i co? wiekszość się go pozbyła, bo był beznadziejny. O ! Właśnie ten spray żywe witaminy można porównać do Holistica - dużo szumu o nic...[/QUOTE]

holistic - rozumiem, ze chodzi o ten lotion zwezajacy pory z phenome? dobrze wiedziec bo planowalam odwiedzic ten sklep jak bede w Warszawie i pewnie jakby mi sie rzucil w oczy to bym zakupila (tym bardziej ze w Bioarpie nie ma akurat tego polecanego przez Was z serii Organic Therapy) Moj wybor padl na takie dobra :
Balsam do włosów tybetański ziołowy, mydło dziegciowe - twarde,
Love2MIX szampon z organicznej pomarańczy i papryczki chili, Baikal Herbals - pianka do mycia twarzy, maska do włosów drożdżowa, naturalny olej do włosów – odżywczy, Love2MIX krem do ciała pomidor i marchewka, Organic Therapy - żel pod prysznic - słodkie sny - organiczny olej z wanilii, syberyjski szampon do włosów Nº 1 na cedrowym propolisie – wzmacniający, Organic Therapy - złoty scrub.

juz nie moge sie doczekac jak to wszytko przetestuje
Majka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 16:41   #801
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Majka84 Pokaż wiadomość
I ciesz sie, że już znasz nasze opinie! Pamiętam jak był szał na holistic... i co? wiekszość się go pozbyła, bo był beznadziejny. O ! Właśnie ten spray żywe witaminy można porównać do Holistica - dużo szumu o nic...
holistic - rozumiem, ze chodzi o ten lotion zwezajacy pory z phenome? dobrze wiedziec bo planowalam odwiedzic ten sklep jak bede w Warszawie i pewnie jakby mi sie rzucil w oczy to bym zakupila (tym bardziej ze w Bioarpie nie ma akurat tego polecanego przez Was z serii Organic Therapy) Moj wybor padl na takie dobra :
Balsam do włosów tybetański ziołowy, mydło dziegciowe - twarde,
Love2MIX szampon z organicznej pomarańczy i papryczki chili, Baikal Herbals - pianka do mycia twarzy, maska do włosów drożdżowa, naturalny olej do włosów – odżywczy, Love2MIX krem do ciała pomidor i marchewka, Organic Therapy - żel pod prysznic - słodkie sny - organiczny olej z wanilii, syberyjski szampon do włosów Nº 1 na cedrowym propolisie – wzmacniający, Organic Therapy - złoty scrub.

juz nie moge sie doczekac jak to wszytko przetestuje [/QUOTE]
ktoś tu uważnie czytał
Pianka do twarzy BH ponoć wysusza, ktoś o tym pisał. Masła do ciała Love2mix mocno pachną, musisz lubić pomidora i marchewkę olej odżywczy, bomba Syberyjski szampon mam nr 4 i jest super, ciekawo jak 1 A Złoty scrub mnie zapchał ale jest świetny.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 16:47   #802
Majka84
Raczkowanie
 
Avatar Majka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

oj to jak ta pianka wysusza to juz jej nie chce? polecacie cos w zamian?
Majka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 16:47   #803
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
holistic - rozumiem, ze chodzi o ten lotion zwezajacy pory z phenome? dobrze wiedziec bo planowalam odwiedzic ten sklep jak bede w Warszawie i pewnie jakby mi sie rzucil w oczy to bym zakupila (tym bardziej ze w Bioarpie nie ma akurat tego polecanego przez Was z serii Organic Therapy) Moj wybor padl na takie dobra :
Balsam do włosów tybetański ziołowy, mydło dziegciowe - twarde,
Love2MIX szampon z organicznej pomarańczy i papryczki chili, Baikal Herbals - pianka do mycia twarzy, maska do włosów drożdżowa, naturalny olej do włosów – odżywczy, Love2MIX krem do ciała pomidor i marchewka, Organic Therapy - żel pod prysznic - słodkie sny - organiczny olej z wanilii, syberyjski szampon do włosów Nº 1 na cedrowym propolisie – wzmacniający, Organic Therapy - złoty scrub.

juz nie moge sie doczekac jak to wszytko przetestuje
ktoś tu uważnie czytał
Pianka do twarzy BH ponoć wysusza, ktoś o tym pisał. Masła do ciała Love2mix mocno pachną, musisz lubić pomidora i marchewkę olej odżywczy, bomba Syberyjski szampon mam nr 4 i jest super, ciekawo jak 1 A Złoty scrub mnie zapchał ale jest świetny.[/QUOTE]

Mnie wysuszała ta pianka, ale ja coś mam z tymi myjadłami do twarzy, że mnie dużo rzeczy wysusza Jeśli ktoś nakłada i tak krem po myciu to nie ma problemu. Za to bardzo dobrze oczyszcza.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 16:58   #804
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Przeglądam tak kosmetyki Eco Hysteria i kilka na pewno będzie musiało znaleźć się w moich łapkach
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 18:54   #805
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A dlaczego pozytywne? Ja też na noc się nie kremuję, niech sobie kwas działa spokojnie Ale czasem muszę, bo boli niesamowicie skóra.
Od trzech, czterech tygodni przestałam kremować twarz na noc. Wróciłam do hauschkowego kremu myjącego i toniku. To jedyne kosmetyki stosowane na noc, czasami nakładam tonik z kw. migdałowym. Na dzień nakładam krem z melisą dr.Hauschka, czasami Gaię. Pod koniec lata miałam gigantyczne problemy z cerą, teraz jest o niebo lepiej. Wiadomo sama pielęgnacja nie zlikwiduje problemu trądziku, który napędzany jest przez hormony. Mam jednak wrażenie, że rzeczywiście coś w tej teorii oczyszczania się skóry nocą jest, a krem (nawet najlepszy) tylko w tym przeszkadza. Wypróbowałam to już dwa razy na własnej skórze.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 19:37   #806
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Od trzech, czterech tygodni przestałam kremować twarz na noc. Wróciłam do hauschkowego kremu myjącego i toniku. To jedyne kosmetyki stosowane na noc, czasami nakładam tonik z kw. migdałowym. Na dzień nakładam krem z melisą dr.Hauschka, czasami Gaię. Pod koniec lata miałam gigantyczne problemy z cerą, teraz jest o niebo lepiej. Wiadomo sama pielęgnacja nie zlikwiduje problemu trądziku, który napędzany jest przez hormony. Mam jednak wrażenie, że rzeczywiście coś w tej teorii oczyszczania się skóry nocą jest, a krem (nawet najlepszy) tylko w tym przeszkadza. Wypróbowałam to już dwa razy na własnej skórze.
Jak skóra nie ma problemu z odwodnieniem i przesuszeniem to pewnie, że krem czasem bardziej przeszkadza niż pomaga. U mnie się tak nei da niestety... A Ty odstawiłaś hormony definitywnie? Po jakim czasie skóra wróciła Ci do normy?

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Sklep Setare:

"Od dzisiaj od godziny 14.00 do niedzieli do godziny 12.00 na hasło "odżywka -20%", przy zakupie dowolnego szamponu do włosów z działu "Szampony", dowolna odżywka z działu "Włosy-Odżywki" taniej o 20%!"
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 19:42   #807
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Jak skóra nie ma problemu z odwodnieniem i przesuszeniem to pewnie, że krem czasem bardziej przeszkadza niż pomaga. U mnie się tak nei da niestety... A Ty odstawiłaś hormony definitywnie? Po jakim czasie skóra wróciła Ci do normy?
Hormony odstawiłam około 10 miesięcy temu. Jestem w trakcie badań i szukania przyczyny przekroczeń norm. Najprawdopodobniej winne jest nadnercze. Ale na ostateczne potwierdzenie muszę poczekać do stycznia i badań w szpitalu.

Skóra w zasadzie nie wróciła do normy od odstawienia. Trądzik pojawia się bezustannie. Jednak odkad zmieniłam pielęgnację (chyba ostatnie dni sierpnia sierpnia)na minimalizm, bezkremowe noce i kwaszenie migdałkiem pomimo niezmiennie fatalnych wyników jest lepiej.

Z tym odwodnieniem i przesuszeniem skóry przeczytałam, że nocą skóra i tak nie czerpie składników z kremu. Raczej wydala toksyny i krem jej w tym przeszkadza. Poza tym musi nauczyć się czerpać składniki z kremu nakładanego rano, a nocą radzić sobie już bez kremu. Taki odwyk Nie wiem ile w tym prawdy i naukowych teorii. To tylko filozofia hauschki, która u mnie się potwierdziła. Już drugi raz. Kiedyś miałam bardzo suche policzki z mega tłustą strefą T i oczywiście trądzikiem na bokach twarzy. Obecnie skóra jest normalna, niestety z niedoskonałościami na bokach twarzy. Ale trądzik to jak już pisałam objaw hormonalnej huśtawki, który nie zwalczę nawet najlepszym specyfikiem. Zbieram już materiał na temat bezkremowych nocy i mam nadzieję niebawem pojawi się na ten temat wpis
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-10-05 o 19:52
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 20:03   #808
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Hormony odstawiłam około 10 miesięcy temu. Jestem w trakcie badań i szukania przyczyny przekroczeń norm. Najprawdopodobniej winne jest nadnercze. Ale na ostateczne potwierdzenie muszę poczekać do stycznia i badań w szpitalu.

Skóra w zasadzie nie wróciła do normy od odstawienia. Trądzik pojawia się bezustannie. Jednak odkad zmieniłam pielęgnację (chyba ostatnie dni sierpnia sierpnia)na minimalizm, bezkremowe noce i kwaszenie migdałkiem pomimo niezmiennie fatalnych wyników jest lepiej.

Z tym odwodnieniem i przesuszeniem skóry przeczytałam, że nocą skóra i tak nie czerpie składników z kremu. Raczej wydala toksyny i krem jej w tym przeszkadza. Poza tym musi nauczyć się czerpać składniki z kremu nakładanego rano, a nocą radzić sobie już bez kremu. Taki odwyk Nie wiem ile w tym prawdy i naukowych teorii. To tylko filozofia hauschki, która u mnie się potwierdziła. Już drugi raz. Kiedyś miałam bardzo suche policzki z mega tłustą strefą T i oczywiście trądzikiem na bokach twarzy. Obecnie skóra jest normalna, niestety z niedoskonałościami na bokach twarzy. Ale trądzik to jak już pisałam objaw hormonalnej huśtawki, który nie zwalczę nawet najlepszym specyfikiem. Zbieram już materiał na temat bezkremowych nocy i mam nadzieję niebawem pojawi się na ten temat wpis
Czekam na wpis, chętnie przeczytam Jesteś w zakładce moich ulubionych blogów, więc sprawdzam prawie codziennie co nowego
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 20:07   #809
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Czekam na wpis, chętnie przeczytam Jesteś w zakładce moich ulubionych blogów, więc sprawdzam prawie codziennie co nowego
he he a ja przedwczoraj usunęłam filtr rodzicielski z kompa i nareszcie mogę do tego bloga Margo zajrzeć
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 20:17   #810
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
he he a ja przedwczoraj usunęłam filtr rodzicielski z kompa i nareszcie mogę do tego bloga Margo zajrzeć
A dlaczego wcześniej nei mogłaś? Taki mocny miałaś filtr rodzicielski? Toć to ładny, grzeczny blog!
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:01.